کارت ویزیت

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

سفارش چاپ فوری کارت ویزیت در دو نوع کلی انجام میشود برای تعداد 100 الی 200 عدد دیجیتال می باشد که در چند ساعت چاپ و آماده تحویل میشود و همچنین چاپ فوری کارت ویزیت افست که حداقل تیراژ آن 1000 عدد می باشد. برای چاپ و آماده سازی قیمت چاپ دیجیتال کارت ویزیت بالاتر از چاپ افست کارت ویزیت است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ فوری کارت ویزیت دیجیتال

چاپ فوری کارت ویزیت دیجیتال معمولا برای کارت ویزیت هایی کاربرد دارد که تیراژ  پایینی دارند و تنوع رنگ یا طراحی متنوعی ندارند مانند طراحی کارت ویزیت قالب آماده که بسیار مناسب چاپ دیجیتال می باشد. چاپ دیجیتال کارت ویزیت یا کارت ویزیت فوری بعلت هزینه ی بالاتر در تیراژ بالا مانند افست، طرفدار زیادی ندارد و معمولا برای کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد یا برای اشخاص و یا شرکت هایی که بسیار عجله دارند، زمانی که بخواهید کارت ویزیتی داشته باشید که شما را به تعداد کمی از مخاطبین معرفی کند چاپ دیجیتال کارت ویزیت کاربرد پیدا می کند، طراحی کارت ویزیت دیجیتال مانند افست نیاز به کد رنگی خاصی در هنگام رنگ دهی ندارد و با کدهای RGB طراحی می شود و معمولا اگر دارای مانیتور کالیبره باشید دقیقا همان رنگی که در تصویر می بینید چاپ می شود.

برای نحوه ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی هر یک از تصاویر دلخواه بالا کلیک نمائید. طراحی و چاپ دیجیتال انواع کارت ویزیت بصورت فوری با جنس های سلفون مات و براق، لمینت مات و براق، کتان و گلاسه بدون روکش می باشد. در صورتی که طراحی شما آماده باشد با توجه به نوع جنس و تعداد سفارش شما می توان بین 2 الی 4 ساعت چاپ کارت ویزیت شما آماده ارسال می شود. اهمیت کارت ویزیت برای شرکت ها و افراد را در بیزنس نمی توان نادیده انگاشت. برای طراحی کارت ویزیت مناسب بهتر است از گرافیست با تجربه بهره ببرید و برای چاپ کارت ویزیت نیز باید از مشاوران با تجربۀ چاپ بهره برد تا نتیجه مطلوب حاصل شود؛ برای اینکار می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید.

تفاوت چاپ فوری کارت ویزیت دیجیتال و افست

چاپ دیجیتال کارت ویزیت معمولاً برای تعداد کم و کار فوری چاپ دیجیتال انتخاب می شود و اگر زمان برای انجام سفارش داشته باشید و تعداد بالای 200 عدد بخواهید به صرفه ترین راه چاپ افست است. چاپ دیجیتال به چاپ فوری نیز شناخته میشود ولی علی رغم قیمت کیفت چاپ افست به مراتب بالاتر از چاپ دیجیتال می باشد.

تفاوت رنگ چاپ افست و دیجیتال

در چاپ افست کیفیت رنگ ها زنده تر و واقعی تر هستند و نسبت به چاپ دیجیتال دارای تنوع رنگی کامل تری برای رنگ های ساختگی و رنگ های اختصاصی می باشد.

چاپ کارت ویزیت دیجیتال فوری

این نوع چاپ فقط مناسب کسب و کارهایی هست که یا بسیار عجله دارند برای تحویل گرفتن یا تمایل به سفارش چاپ تعداد بسیار کم دارند. از نظر رنگ خروجی چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت مقداری پررنگ تر از نوع افست آن می باشد. و البته حق انتخاب جنس نیز در چاپ کارت ویزیت دیجتال فوری کمتر از چاپ افست می باشد.

کارت ویزیت فوری و سریع

در صورتی که زمان بسیار پر اهمیت می باشد و چاپ کارت ویزیت را خیلی فوری می خواهید حتما می بایست جنس کارت ویزیت کتان یا گلاسه بدون روکش رو انتخاب نمائید. در صورتی که سلیقه شما کارت ویزیت های خشک و محکم رو می پسندد قطعا می بایست کارت ویزیت لمینت مات یا براق رو انتخاب نمائید.

انواع چاپ دیجیتال کارت ویزیت 

برای نحوه ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی هر یک از موارد بالا کلیک کنید:

 1. چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت سلفون مات
 2. چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت سلفون براق
 3. چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت لمینت مات
 4. چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت لمینت براق
 5. چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت کتان
 6. چاپ دیجیتال فوری کارت ویزیت گلاسه بدون روکش

کلیه کارت های فوق را می توان با توجه به سلیقه شما، بصورت چهارگوش و یا بصورت گوشه گرد چاپ و تولید نمود.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

شما یک کسب و کار دارید؟ یک مدیر هستید؟ یک شخص حقیقی هستید؟ یک تاجر هستید و یک بیزنس من هستید؟ حتماً به کارت ویزیت احتیاج دارید. اگر کارت ویزیت مناسب ندارید ما اینجا در بانی چاپ هستیم تا در طراحی و چاپ کارت ویزیت به شما مشاوره لازم را ارائه دهیم؛ و با کمال افتخار دستورات شما را اجرا نمائیم. اگر تا به حال کارت ویزیت نداشته‌اید و یا قبلاً داشته و تمام کرده‌اید و دیگر به دنبال چاپ مجدد آن نبوده‌اید، این مسأله برای شما یک ضعف محسوب می شود. زیرا مخاطب شما به این موضوع اهمیت می‌دهد. کارت ویزیت یکی از روش هایی است که می‌توان توسط آن بازاریابی حضوری کرد و در معرفی کسب و کار از آن بهره برد. حال اگر کارت ویزیت یک طراحی خلاقانه و زیبا داشته باشد و بتواند مخاطب را به خود جلب کند می‌تواند جزء برتری آن کسب و کار به حساب بیاید. چاپ کارت ویزیت دیجیتال در تیراژ و ابعاد مختلفی انجام می‌شود مثلاً 6 در9 و 5.5 در8.5 حتی سایزهای 5 در5 یا گوشه گرد و چهارگوش و حتی در تیراژهای دلخواه می‌توانید سفارش دهید. در این مقاله سعی داریم که جنس انواع کارت ویزیت را به شما توضیح دهیم تا راحت تر بتوانید با توجه به کسب و کار و حیطه فعالیت‌تان، انتخابی دقیق‌تر و بهتر داشته باشید. در ابتدا به این نکته یادآور می‌شویم که چاپ کارت ویزیت به 2 صورت دیجیتال برای تیراژهای کم و چاپ کارت ویزیت افست برای تیراژهای بالا صورت می‌پذیرد.

مشخصات چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال کارت ویزیت یعنی اینکه کار با دستگاه‌های کپی سیاه و سفید و رنگی دیجیتال صورت می‌پذیرد. شاید مهمترین مزیت چاپ دیجیتال فوری و ارزان انجام سفارش در زمان کوتاه باشد و این موضوع برای مشتریانی که وقت کافی برای چاپ افست ندارند از اهمیت ویژه‌ایی برخودار است.
تفاوت قیمت مثلا 100عدد کارت ویزیت دیجیتال برابر با 1000 عدد کارت افست می باشد و این موضوع را اکثر مشتریان متوجه هستند، ولی بنا به نیاز و اضطراری که دارند مجبورند سفارش خود را از طریق چاپ دیجیتال انجام دهند. پس بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که زمان کمی دارید حتما برای سفارش خود از چاپ دیجیتال استفاده کنید. از دیگر مزایای چاپ دیجیتال کارت ویزیت اینست که می توانید چاپ کارت ویزیت دیجیتال را در هر تیراژی که مد نظرتان می باشد انجام دهید چاپ کارت ویزیت دیجیتال مناسب برای تیراژهای پایین‌تر می باشد. در چاپ دیجیتال مقواها با گراماژ مختلف قابل انجام است. که در ادامه شرح مختصری از هر کدام را بیان می کنیم.

انواع چاپ فوری کارت ویزیت دیجیتال

کارت ویزیت دیجیتال بدون روکش

که روی مقوای گلاسه از 250 تا 300 گرم گلاسه مات یا براق چاپ می‌گردد و بسته به نوع سفارش مشتری یکرو یا دورو بودن آن می‌تواند متفاوت باشد.

کارت ویزیت سلفون مات

سلفون نوعی پوشش پلاستیکی خیلی نازک می‌باشد که برحسب میکرون ضخامت‌های آن متغیر است. انواع سلفون مات، براق، مخملی، سوسماری و .. دارد. تنوع کاغذ و مقوا و سلفون بسیار زیاد می‌باشد و دائماً در حال افزایش می باشد. کارت ویزیت دیجیتال سلفون مات یا کارت ویزیت دیجیتال سلفون براق که روی مقوای گلاسه از 250 تا 300 گرم چاپ می‌گردد و بنا به سفارش مشتری روکش نایلونی بسیار نازکی بنام سلفون روی آن توسط دستگاه سلفون‌کش، کشیده می‌شود و بنا به سفارش مشتری براق یا مات می‌تواند باشد. در این نوع سلفون انعکاس نور کمتر می باشد و برای مطالعه مناسب‌تر است.

کارت ویزیت سلفون براق

این نوع کارت ویزیت نیز مشابه کارت ویزیت دیجیتال سلفون مات گرماژ مقوا نیز همان 250 یا 300 گرم گلاسه می‌تواند باشد با این تفاوت که پوشش نایلونی روی آن براق می‌باشد و انعکاس نور دارد.

کارت ویزیت دیجیتال کتان

مقوای کتان نوعی کاغذ بافت دار و جاذب آب و رطوبت است که داری تار و پود می‌باشد. روی کاغذ یا مقوای کتان شیارها یا بافتهای عمودی یا افقی دیده می‌شود که این شیار و بافت‌ها جلوه زیبایی پس از چاپ روی کار چاپی شما به همراه دارد. مثال ساده‌ایی که می‌توان برای آشنایی بیشتر آن بیان کرد این است که شما یک پارچه یا چسب زخم را در نظر بگیرید با دست کشیدن و لمس آن بین 2 انگشت دست، حس بافت‌دار بودن و خُلَل و فُرَج داشتن آن کاملا حس می‌گردد. شایان ذکر است که خود مقوای کتان دارای انواع و اقسام زیادی در بافت‌ها و گراماژ گوناگون می‌باشد که بسته به سفارش مشتری می‌توان تهیه و روی آنها چاپ انجام داد. از مقوای کتان برای چاپ انواع جلد دفترچه‌های فانتزی نیز استفاده می‌شود. در مورد چاپ دیجیتال کارت ویزیت کتان این نکته را باید در نظر داشته باشید که به دلیل اینکه روی مقوا بافت‌دار می‌باشد امکان اینکه سلفون و یا پوشش دیگری روی آن کشیده شود، وجود ندارد.
مقوای کتان دارای انواع مختلفی می باشد که نوع کتان امباس (طرح کوب)، کتان آلمانی، کتان پلاستیک، کهلر، سوسماری و ... می‌باشد.
در ادامه نکاتی را که برای طراحی و چاپ روی مقوای کتان بایستی در نظر بگیرید را بررسی می‌کنیم. همانطور که بیان شد به دلیل وجود بافت‌های تار و پود که روی مقوای کتان دارد و قدرت جذب بالا، مرکب چاپ روی آن خیلی زودتر از مقوای گلاسه خشک می‌شود و علت کدر و تیره شدن تصاویر چاپ شده نیز به همین دلیل است و این نکته حتماً باید در طراحی در نظر گرفته شود که از تصاویر با تمپلات‌های رنگ استفاده نشود و رنگ فونت‌هایی که استفاده می‌شود سعی شود تک رنگ باشد.

کارت ویزیت دیجیتال لمینت براق

 برای این نوع کارت ویزیت از مقوای  250 تا 300 گرم استفاده می‌شود و برای پوشش روی آن نیز از نایلون ضخیم‌تر و مستحکم‌تری به اصطلاح میکرون بالا استفاده می‌شود که به دلیل شیک و مقاوم بودن و استقامت و زیاد در برابر تا خوردن و ماندگاری و طول عمر بالا یکی از دلایل محبوبیت و انگیزه بالا برای سفارش این نوع کارت ویزیت می‌باشد. در کارت ویزیت روکش لمینت برای هر طرف لحاظ می‌گردد. اصطلاحاً 2 رو لمینت گفته می‌شود.

کارت ویزیت دیجیتال لمینت مات

تمامی مشخصاتی که برای کارت ویزیت دیجیتال لمینت براق استفاده می شود برای مات هم استفاده می شود با این تفاوت که پوشش روی این کارت ویزیت مات و قابل نوشتن روی آن می‌باشد. لازم به ذکر است که سفارش این نوع کارت ویزیت دورگرد می‌باشد.

نحوه ثبت سفارش

 1. انتخاب نوع سفارش
 2. برقراری ارتباط از طریق واتس آپ یا تلگرام با کارشناسان بانی چاپ 
 3. ارسال اطلاعات مورد نظر 
 4. ارسال فایل چاپی با مشخصات لازم
 5. در صورت تایید فایل چاپی، واریز 50 درصد هزینه به شماره اعلام شده
 6. ارسال فیش واریز شده برای کارشناس مربوطه

مشخصات فایل چاپی

 1. فایل چاپی باید دارای فرمت PDF یا jpeg و یا tif و دارای مود کالر CMYK باشد.
 2. فایل چاپی باید در سایز واقعی و دارای رزولوشن 300 dpi باشد.

جهت مشاهده و سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال کلیک نمایید.