چاپ پوستر

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

جهت ثبت سفارش و مشاهده آنلاین قیمت های به روز(آپدیت) چاپ پوستر با سایز دلخواه با انواع کاغذ گلاسه، تحریر، کرافت، ایندربرد، پشت طوسی در تمام گرماژ های کاغذ در بازار ایران بر روی یکی از محصولات بالا کلیک نمائید.

قابل ذکر است کلیه قیمت ها روزانه آپدیت میشوند و شما میتوانید قیمت سفارش چاپ پوستر خود را بصورت آنلاین مشاهده و مقایسه نمائید. امکان سفارشی و اختصاصی سازی خدمات پس از چاپ برای چاپ پوستر در کلیه سایز ها و گرماژ کاغذ با هر کاربردی (تبلیغات، معرفی محصول یا جعبه سازی و ... ) وجود دارد.

انواع پوشش های سلفون مات و براق، یووی موضعی، یک رو یا دو رو بودن چاپ سفارشات پوستر و ... را میتوان بصورت آنلاین در داخل تک تک محصولات بالا مشاهده نمائید. تمام سایز های استاندارد چاپ پوستر را هم میتوانید در داخل تک تک محصولات چاپ پوستر در بالا مشاهده نمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ پوستر تبلیغاتی

پوستر به طور کلی به معنای اعلان یا خبر هست که این اعلان هم می تواند به صورت خبری باشد هم به صورت تبلیغاتی باشد، معمولا جنبه تبلیغاتی پوستر بیشتر کاربرد دارد، نوع پوستر تبلیغاتی می تواند در نمایشگاه ها همایش ها، سمینارها یا مراسم های خاص کاربرد داشته باشد و حاوی طرح های گرافیکی از محصولات قابل عرضه باشد، پوسترهای خبری معمولا از برگزاری کنسرت ها و جشنواره ها یا گالری ها خبر می دهند و معمولا در اماکن فرهنگی هنری و یا بزرگراه ها قابل نصب می باشند. به صورت کلی پوسترها به دو نوع افست و دیجیتال تقسیم می شوند که در نوع افست آن می توان آن را در تیراژ بالا و با کیفیت بسیار بالا چاپ نمود، پوسترهای افست معمولا چون در تیراژ بالا قابل چاپ هستند تعداد آن ها نیز بالا می باشد و معمولا کاربرد خبری و اخباری دارند، اما پوستر تبلیغاتی که در نمایشگاه ها نصب می شوند معمولا از نوع چاپ دیجیتال هستند چرا که در تعداد کم و با سایز های استاندارد چاپ می شوند.

پوستر چیست؟

به پوستر در گذشته اعلان دیواری نیز می گفتند. چاپ افست پوسترها در تیراژ بالا و در سایزهای مختلف امکان پذیر است، پوستر ها معمولا کاربردی تبلیغاتی و خبری دارند و معمولا یک رویداد را اطلاع رسانی می کند. پوسترهای انتخاباتی نیز در سایزهای مختلف قابل سفارش گذاری هستند. چاپ پوستر افست در تیراژ بالا تولید می شود. پوستر سایز کوچک و سایز بزرگ را می توانید در سایت به صورت عمده و در تیراژ دلخواه ثبت سفارش نمایید. چاپ پوسترها بر روی کاغذ تحریر و یا کاغذ گلاسه که به آن کاغذ روغنی نیز می گویند انجام می شود.

پوستر در واقع یک نوع اعلان خبری راجع به موضوعات گوناگون است که برای نمایشِ عموم طراحی می گردد؛ طراحی پوستر بیشتر بصورت عمودی می باشد. اندازه های پوستر باید اصولاً بگونه ای باشد که از فاصله نسبتاً نزدیک قابل رؤیت باشد. بکارگیری تصاویر با کیفیت در طراحی پوستر بسیار دارای اهمیت می باشد و برای آن بهتر است از عکاسی صنعتی و یا عکاسی تبلیغاتی استفاده شود. شما می توانید به وسیله پوستر مفاهیمی را به بیننده منتقل کنید که مایلید افراد زیادی از آن با خبر شوند. این مفاهیم می تواند معرفی یک محصول یا برند باشد، یا اینکه می تواند اطلاع رسانی یک موضوع به افراد زیاد دیگری باشد. چاپ پوستر تبلیغاتی، مهم ترین کاربردی که دارد این است که شما می توانید با پرداخت هزینه کم، تبلیغات گسترده ای در سطح شهر داشته باشید. قیمت چاپ پوستر دیواری و قیمت چاپ پوستر a4 در سایت درج شده است با کلیک بر روی هر محصول و انتخاب گزینه های مورد نظر می توانید قیمت ها را مشاهده نمایید.

سفارش چاپ پوستر A3 اختصاصی

جهت چاپ پوستر تیراژ بالا در تهران می توانید با مجموعه بانی چاپ تماس بگیرید. پوستر سایز A3 و یا پوستر سایز بزرگ در چاپخانه افست پوستر و تراکت بانی چاپ با بهترین کیفیت چاپ و تولید می شود. هزینه چاپ پوستر عمده را نیز می توانید از طریق محاسبگر قیمت پوستر تحریر و گلاسه مشاهده نمایید.

پوستر در هر سایز و ابعاد به عنوان یک اعلان دیواری می تواند شامل عکس و متن مرتبط باشد پوستر ها در گذشته  به عنوان خبرنامه و آگهی دیواری برای اطلاع رسانی برگزاری مراسم و یا تئاتر یا برگزاری مسابقات به کار می رفتند امروزه در بیشتر موارد کاربرد دارند، پوستر ها در معنی لغوی به معنای وسیله ای هستند که پست (جایگزاری) می شود از این رو به اسم پوستر معروف است. پوسترها اغلب در سایز بزرگ و قابل نصب بر روی بردهای اعلان و یا دیوارهای پرتردد هستنند. پوسترها به صورت علایم گرافیکی و نوشته هستند که گاها طراحی پوسترها به صورت مینیمال (کمترین علایم گرافیک در عین حال مفهومی) هم انجام می شود. طراحی پوستر ها در اصل به هیچ عنوان نباید با سلیقه ی سفارش دهنده یکی باشد، بلکه با توجه به کاربرد پوستر زمینه کاری و در جایی که پوستر نصب می شود باید طراحی شود. برای چاپ پوستر هم همینطور، در صورتی که پوستر شما در جایی نصب شود که ممکن است در معرض خط و خش و پارگی باشد، بهتر است از چاپ افست پوستر گلاسه با روکش سلفون استفاده شود. در این صورت در مقابل پاشش آب تا حدی ضد آب خواهد شد.

چاپ انواع پوستر کاغذی

کاربرد چاپ پوستر به چند دسته تقسیم می شود:
1.استفاده از چاپ پوستر برای تبلیغات یک محصول یا یک برند در نمایشگاه ها، مراکز تجاری، مراکز تفریحی، فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و کلیه فضاهای عمومی دیگر.
2.اطلاع رسانی وقوع یک رویداد مهم یا یک نمایش در سالن های همایش، سمینارها، اداره ها، سازمان ها، ترمینال ها، متروها، فرودگاه ها، بیمارستان ها، سینماها، تئاترها، گالری ها و...
3.اطلاع رسانی یک مطلب مهم در اداره ها، فروشگاه های زنجیره ای، بانک ها، کلینیک ها، مطب ها، بیمارستان ها، اداره ها، دفاتر خدماتی، سازمان ها و...
4.نمایش یک مطلب آموزشی و یا تصاویری با اهداف آموزشی در فضاهای عمومی از قبیل: مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و...
5.استفاده برای تبلیغات برای کاندیده های انتخابات و رویداد های این چنینی
6.ارائه و نمایش لیست خدمات در دفاتر خدماتی، اداره های پست، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه ها، کلینیک ها و...
7.نمایش برنامه های هفتگی، ماهانه و سالانه برای آموزشگاه ها، ورزشگاه ها، مدارس و...
8.نمایش تبلیغات و تخفیفات ویژه برای رستوران های زنجیره ای، نصب در سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای و...

چاپ پوستر سریع و فوری

ممکن است شما به صورت ناگهانی به تعدادی پوستر نیاز داشته باشید و فرصت کمی دارید تا آن ها را آماده کنید. به همین دلیل شما باید ثبت سفارش چاپ فوری پوستر نمایید. اما پیش از آن لازم است نکاتی را در ارتباط با سفارش فوری چاپ پوستر و چاپ غیر فوری بدانید. تفاوت این دو نوع سفارش در این موارد است:
زمان تحویل: مدت زمان آماده سازی در سفارش پوستر فوری بسیار کوتاه تر از غیر فوری می باشد.
تعداد: محدودیتی برای تعداد سفارش چاپ پوستر فوری وجود ندارد. اما حداقل تعداد سفارش چاپ پوستر غیر فوری 500 عدد می باشد.
چاپ پوستر: چاپ پوستر فوری برای هر عدد پوستر بسیار بالاتر از چاپ هر عدد پوستر در سفارش غیر فوری می باشد. بنابراین اگر زمان بیشتری در اختیار دارید، ثبت سفارش چاپ پوستر غیر فوری برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. به طور کلی اگر به تعداد زیر 500 عدد از یک طرح پوستر  نیاز دارید، سفارش شما با را با دستگاه دیجیتال آماده می کنیم.
کیفیت چاپ پوستر: در سفارش های فوری ما پوسترها را با دستگاه دیجیتال چاپ می کنیم. اما برای سفارش غیر فوری از دستگاه چاپ افست به کار می بریم. که کیفیت چاپ بالاتری نسبت به چاپ پوستر دیجیتال دارد.

چاپ فوری پوستر تبلیغاتی

انواع پوستر تبلیغاتی با سایز مورد نظرتان را می توانید در بین محصولات سایت پیدا کرده و با کلیک بر روی هر کدام به صفحه آن محصول وارد شده و از همانجا سفارش چاپ پوستر دیواری تبلیغاتی را ثبت نمایید. در صورتی که نیاز دارید پوستر به سرعت و به صورت فوری برای شما چاپ شود می توانید آن را به مجموعه ما بسپارید. چاپ پوستر با کیفیت در مدت زمان کم میسر است. چاپ پوستر و تراکت ویژه انتخابات مجلس را می توانید به مجموعه بانی چاپ سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید. استعلام قیمت چاپ پوستر و محاسبه آنلاین قیمت چاپ پوستر از طریق سایت امکان پذیر است. 

نقش چاپ پوستر در عرصه تبلیغات

چاپ انواع پوستر گرافیکی با مضامین تبلیغاتی یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در صنعت چاپ می باشد که اکثر مشاغل از آن استفاده می کنند. چرا که با پرداخت هزینه کم می توانید حداقل 500 عدد از پوستر ها را تهیه کنید و در 500 محیط مختلف نصب کنید که محیط های پر رفت و آمدی هستند. محیط های پر رفت و آمد مثل متروها، مراکز تجاری، میادین شهری و... فضاهایی هستند که روزانه هزاران هزار عابر از مقابل پوستر شما می گذرند و به سادگی با شما، برند شما، محصول شما و یا خدمات شما آشنا می شوند. فقط این مشروط به آن است که در طراحی پوستر از تصاویر زیبا، با رنگبندی های جذاب و گیرا استفاده کنیم. تا بتوانیم توجه همه را جلب کنیم.

چاپ پوستر انتخابات

کاربردهای دیگری از جمله پوستر برای انتخابات مجلس تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، اطلاع رسانی رویدادها، انتشار تصاویر آموزشی و... هم وجود دارد که می توان برای چاپ پوستر نام برد. ما می توانیم تصویر تبلیغاتی شما را بر روی این پوستر ها در ابعاد مختلف چاپ کنیم تا شما آن ها را در فضاهای پرتردد و شلوغ نصب کنید. به این ترتیب افراد زیادی پوسترها را خواهند دید و با نام و حرفه شما آشنا خواهند شد. در هنگام سفارش پوستر می توانید برای چاپ پوستر سفارشی از میان کاغذهای گلاسه یا تحریر با گرماژهای مختلف انتخاب کنید. برای چاپ پوستر می توان هم از چاپ افست و هم چاپ دیجیتال استفاده نمود که این موضوع بستگی به تیراژ چاپ دارد که حداقل از تیراژ 250 عدد بهتر از چاپ افست استفاده شود. برای داشتن چاپ پوستر با کیفیت بالا می توانید سفارش خود را به مجموعه بانی چاپ بسپارید. 

مزایای چاپ پوستر

-امکان چاپ با کیفیت بالا
-ارائه تبلیغات گسترده با توزیع پوستر
-هزینه مقرون به صرفه و چاپ پوستر ارزان
-امکان سفارش چاپ فوری پوستر
-امکان چاپ تعداد انبوه با مناسب در زمان کم

قیمت چاپ پوستر

هزینه پوستر تبلیغاتی در کنار هر محصول درج شده است و شما می توانید با کمک محاسبگر هزینه در کنار هر محصول، قیمت چاپ پوستر رنگی و انواع پوستر در سایزهای مختلف همانند قیمت چاپ پوستر 50 در 70 را مشاهده نمایید. همچنین چنانچه سوالی دارید و یا سفارش در ابعاد و یا به صورت عمده و خاص دارید می توانید جهت دریافت مشاوره از طریق تلگرام و واتس اپ با کارشناسان بانی چاپ تماس برقرار نمایید.

قیمت چاپ پوستر انتخاباتی

قیمت چاپ پوستر تحریر و گلاسه متفاوت است. بانی چاپ پوستر ارزان را با بالاترین کیفیت برای شما چاپ و تولید می کند. در زیر به مواردی که بر تعرفه چاپ پوستر تاثیر می گذارد اشاره شده است.

ابعاد پوستر: ابعاد های مختلفی برای سفارش چاپ پوستر برای شما در نظر گرفته ایم که شما با توجه به نیاز خود می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. این مورد بستگی به فضایی که مایلید تا پوسترها را نصب کنید، دارد. علاوه بر آن ابعادی که انتخاب می کنید، بر روی چاپ پوستر تاثیرگذار خواهد بود. هرچه ابعاد بزرگتر باشد به طبع هزینه چاپ پوستر بیشتر خواهد شد.
جنس کاغذ پوستر: هنگام ثبت سفارش پوستر، دو نوع کاغذ گلاسه و تحریر در بین گزینه ها برای شما قرار داده ایم که هر یک گرماژهای مختلفی دارند. این گرماژ در واقع تعیین کننده مقدار ضخامت کاغذ پوستر می باشد که هرچه بیشتر باشد نشان می دهد آن کاغذ ضخامت بالاتری دارد. علارغم این موضوع، بهتر است بدانید که چاپ روی کاغذ گلاسه به دلیل اینکه براق است، بسیار شفاف تر و با کیفیت تر از نوع کاغذ تحریر خواهد بود. چرا که در تحریر، بعد از چاپ رنگ به خورد جنس کاغذ می رود و به شفافیت گلاسه نخواهد بود. البته گلاسه به دلیل براقیت کمی که دارد، بازتاب نور کمی خواهد داشت که در تحریر به این شکل نخواهد بود.
چاپ پوستر:  سفارش پوستر به تعداد، ابعاد و نوع کاغذ آن بستگی دارد. هرچه ابعاد بزرگتری سفارش بدهید، مبلغ سفارش شما بالاتر خواهد رفت. هرچه تعداد بالاتری برای سفارش نیاز داشته باشید، مبلغ نهایی بیشتر خواهد شد و اگر انتخاب شما کاغذ گلاسه باشد، هزینه بیشتری باید بپردازید.

خرید اینترنتی پوستر تبلیغاتی

شما می توانید از چاپخانه پوستر بانی چاپ، چاپ پوستر تحریر و یا چاپ پوستر گلاسه خود را سفارش آنلاین دهید تا سریع و با تحویل فوری آن را دریافت کنید. پوستر تیراژبالا و یا کم خود را می توانید در سایت به راحتی ثبت سفارش نمایید. با کلیک بر روی هر محصول، وارد آن محصول شده و قیمت به روز شده آن را مشاهده خواهید کرد و از همان صفحه می توانید خرید آنلاین خود را انجام دهید.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.