چاپ دیجیتال
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ دیجیتال همیشه به چاپ فوری نیز معروف است، چرا که مراحل چاپ افست را ندارد چرا که این چاپ با تکیه بر دستگاه های دیجیتال مانند پلاتر ها و پرینترهای مخصوص و حرفه ای بنا می شود، در این نوع چاپ کمیت حرف اول را می زند چرا که زمانی مخاطب تصمیم بر این چاپ می گیرد که بخواهد چاپ را در تعداد پایین سفارش گذاری نماید. چاپ دیجیتال از نظر کیفیتی با چاپ افست قابل مقایسه نیست و در صورتی که کیفیت برای شما در الویت باشد می بایست چاپ افست را سفارش گذاری نمایید. در نظر داشته باشید برای اجرای بیش از 50 عدد و یا 100 عدد چاپ حتما به چاپ افست مراجعه نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دیجیتال (تیراژ کم)

چاپ دیجیتال تنها با دستگاه ها و چاپگر های دیجیتال انجام می پذیرد، دستگاه هایی آشنا مانند پرینتر و پلاتر های جوهر افشان و لیزری تا دستگاه های سالونت و اکو سالونت و فلت بد و سابلیمیشن که تخصصی تر و مخصوص چاپ های خاص هستند. در کل چاپ های دیجیتال با یک فرمت خاص شبیه به هم انجام می پذیرند و این نوع چاپ بسیار مناسب چاپ برای تعداد پایین می باشد. این نوع از چاپ معمولا زمان کمتری را برای انجام می برند و نهایتا تا دوروز کاری بر خلاف چاپ افست که حداقل زمان تحویل سه روز کاری را دارد تحویل می شوند، اما از نظر کیفی نسبت به چاپ افست نسبتا کمتر هستند اما قابل رضایت، چرا که از زینک و تکنیک چهاررنگ استفاده نمی شود و ممکن هست محصولات شما بین 50 عدد تا حدی از نظر طیف رنگی با هم تا درصد بسیار پایینی متفاوت باشد و آن یکدستی و یکسانی که خروجی افست برای شما دارد را نداشته باشد، پس هنگام سفارش دقت داشته باشید که چاپ دیجیتال تنها در زمانی برای شما مناسب است که تعداد کم محصول را مد نظر داشته باشید یا برای تهیه محصول خود عجله داشته باشید.

سفارش چاپ دیجیتال

در هنگام سفارش چاپ دیجیتال در نظر داشته باشید که حتما می بایست کار خروجی شما بدون قالب خاص و صرفا یک چاپ استاندارد و ساده باشد ، به عنوان مثال برای تهیه یک فولدر تبلیغاتی شما نمی توانید از قالب های فانتزی و خاص فولدر استفاده نمایید و تنها می بایست یک فرمت ساده بدون جیب و ساده را ثبت سفارش نمایید، یا در سفارش کاتالوگ دیجیتال نیز می بایست ابعاد استاندارد و رایج را سفارش دهید چرا که هنگام برش ممکن است خروجی شما دچار اشکال شود پس حتما از یک قالب ساده مانند چاپ کاتالوگ A4 و یا کاتالوگ دیجیتال A5 و یا کاتالوگ خشتی استفاده نمایید، در هنگام طراحی برای چاپ های دیجیتال دقت نمایید که طرحی را انتخاب نمایید که از نظر رنگی اطراف کار شما رنگی نباشد زیرا هنگام برش ممکن است کامل و یکدست برش نخورد و سفیدی را در کنار کار شما بیاندازد، لذا استفاده از المان های ساده و در نظر گرفتن مود رنگی RGB برای این چاپ بهتر است زمانی که از مود CMYK استفاده می نمایید دقت کنید که خروجی کار شما با آنچه در مانیتور می بینید تا حدی برابر و نزدیک است.

چاپ دیجیتال شامل

چاپ کاتالوگ

چاپ کارت ویزیت

چاپ سربرگ

چاپ پاکت نامه و ...