چاپ مگنت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

جهت ثبت سفارش چاپ روی مگنت تبلیغاتی در سایز های استاندارد روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید و همچنین میتوانید جهت خرید مگنت تبلیغاتی در سایز دلخواه خود روی اولین تصویر ( چاپ مگنت با سایز دلخواه ) کلیک نمائید.

چاپ روی آهن ربا یکی از ابزار تبلیغاتی تقریباً جدید و بسیار مقرون بصرفه می باشد و چندین سال است که جهت برند سازی فروشگاه های زنجیره ای و رستوران و فست فود استفاده فراوانی دارد. چاپ مگنت در هر سایز و طرحی که شما بخواهید امکان پذیر می باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ مگنت تبلیغاتی

چاپ مگنت یا چاپ روی آهنربا یکی از خلاقانه ترین راه ها برای تبلیغات است چرا که می توانید در انواع قالب ها و فرم ها چاپ دلخواهتان را انجام دهید و با برش خاص آنرا خلاقانه کنید، مگنت ها یا آهنرباها با چسبیدن بر روی اجسام فلزی می توانند کاربرد بسیار وسیعی داشته باشند، فرض کنید شما یک کسب و کار نوپا هستین و برای تبلیغات خود نیاز به کارت ویزیت مگنتی دارید، این کار با چاپ افست روی مگنت امکان پذیر است، کارت ویزیت مگنتی مانند چاپ تقویم دیواری یکی از بهترین روش های ماندگار تبلیغاتی است، چرا که کارت ویزیت شما با چسبانده شدن بر روی اجسام مورد استفاده مخاطبتان می تواند به طور مداوم در مقابل چشمان مخاطبتان باشد. یا اگر برگزار کننده مسابقات ماشین سواری هستید و برای چسباندن لوگوی مسابقات به طور موقت نیاز به برچسبی دارید که به راحتی جدا شود چاپ مگنت یا چاپ آهنربا بهترین گزینه است.

Advertising magnet printing

مگنت یا آهن ربای تبلیغاتی چیست ؟

مگنت جسمی است که به اجسام فلزی می چسبد و یا اجسام فلزی را به سمت خود می کشد و از طرفی می توان آنرا به راحتی از اجسام فلزی جدا نمود که غالبا به مگنت یخچالی یا وایت بردی نیز شناخته میشود. چاپ مگنت این امکان را می دهد که شما تصاویر خود را برروی سطوح مختلف نصب کنید.

کاربرد چاپ مگنت

یکی از کاربردهای چاپ مگنت برای اشتراک دادن توسط فست فودها، تاکسی سرویس ها است؛ همچنین شرکت هایی که می خواهند بر روی درب خودروی خود، کار تبلیغاتی داشته باشند از چاپ مگنت استفاده می کنند. همچنین برخی افراد تمایل دارند که عکس خود را روی آهن ربا داشته باشند، چاپ روی آهن ربا جهت اهداف تبلیغاتی و تزئینی یا همان دکوری نیز استفاده می گردد.

انواع کاربرد چاپ آهنربایی

برخی از موارد استفاده از چاپ مگنت با کیفیت را در ادامه ذکر می کنیم:

 1. چاپ مگنت تبلیغاتی برای شرکت های ساختمانی و برای تبلیغاتی که روی سطوح فلزی چسبانده می شود.
 2. برخی از مطب ها و کلینیک ها از چاپ مگنت برای ارائه کارت اشتراک و یا کارت ویزیت خود استفاده می کنند.
 3. چاپ مگنت برای ساخت تقویم دیواری مگنتی انجام می شود.
 4. چاپ مگنت زیبا، تزئینی و تبلیغاتی که به عنوان هدایای تبلیغاتی و اشانتیون ارائه می شود.
 5. از چاپ مگنت برای تخته وایت برد مگنتی که در منازل، آموزشگاه ها و سازمان ها استفاده می شود.
 6. چاپ مگنت برای برنامه درسی مگنتی و جورچین مگنتی مورد استفاده قرار می گیرد.
 7. رستوران ها از چاپ مگنت برای ارائه کارت اشتراک خود استفاده می کنند؛ بگونه ای که نام، نشان و شماره تماس خود را به اضافه جایگاهی که برای نوشتن شماره اشتراک است در این مگنت قرار می دهند. تا افراد بتوانند این کارت اشتراک را در جای مورد نظر خود مخصوصاً درب یخچال بچسبانند و هر زمان که به آن احتیاج دارند بتوانند به راحتی با آن رستوران یا فست فود تماس برقرار کنند.
 8. چاپ مگنت برای فروشگاه های بزرگ و بویژه هایپر مارکت ها برای ارائه کارت اشتراک استفاده می شود.
 9. چاپ مگنت برای کسانی که استفاده دو منظوره از ماشین دارند و نمی خواهند که روی ماشین خود استیکر یا چیز دیگری بچسبانند استفاده می شود.
 10. چاپ کارت ویزیت مگنتی برای پرسنل شرکت ها انجام می شود.
 11. چاپ عکس روی مگنت تبلیغاتی انجام می شود.
 12. چاپ مگنت اشتراک فروشگاه و فست فود و رستوران

چاپ مگنت یخچال، وایت برد و ...

چاپ مگنت یکی از پرطرفدار ترین چاپ هاست، چاپ مگنت ها یکی از متفاوت ترین محصولات چاپی می باشد که ماندگاری بالا و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب دارد، چاپ مگنت شامل مگنت ماشین، کارت ویزیت مگنتی دایره، مگنت های تبلیغاتی فست فودها، شما می توانید با یک طراحی بسیار حرفه ای مگنت تبلیغاتی خود را طوری ماندگار کنید که سال ها بر روی یخچال مخاطبتان خودنمایی کند.

چاپ کارت ویزیت مگنتی، آهن ربا

برخی از افراد و شرکت ها برای تهیه کارت ویزیت خاص و متفاوت تمایل دارند که از کارت ویزیت مگنتی خاص با شکل دلخواه شما استفاده کنند که البته دارای مزایای زیر هم می باشد:

 1. کارت ویزیت مگنتی پاره نمی شود.
 2. کارت ویزیت مگنتی را می توان به سطوح فلزی مانند در یخچال و یا در کابینت چسباند.
 3. کارت ویزیت مگنتی دارای جذابیت در میان انواع کارت ویزیت می باشد و احتمال اینکه دور انداخته شود کمتر می باشد.

چاپ طرح دلخواه روی مگنت

برای چاپ مگنت تیراژ پایین و حتی چاپ مگنت یک عددی و یا چاپ مگنت دو عددی با ماشین چاپ دیجیتال اکوسالونت پروسه چاپ مگنت انجام می شود. بعد از فرآیند چاپ، طرح دلخواه چاپ شده روی مگنت پرس می گردد و سپس چاپ مگنت قالب گیری شده و برش داده می شود و طرح مورد نظر بدست می آید.
مگنت های موجود در بازار دارای ضخامت 0.4 تا 1 میل هستند.

قیمت چاپ عکس روی مگنت

انواع مگنت در شکل ها و سایزهای مختلف تولید می شود. از جمله مگنت ساده یا مگنت مستطیل که می توانید در سایزهای مختلف آن را سفارش دهید. همچنین کارت ویزیت با چاپ مگنتی نیز در مجموعه بانی چاپ تولید می شود. در سایت ما قیمت چاپ عکس روی مگنت یخچال یا قیمت چاپ مگنت تبلیغاتی در کنار هر محصول درج شده است. سفارش مگنت یخچال و یا مگنت یخچالی که بسیار پرطرفدار است نیز در بانی چاپ با طرح دلخواه شما چاپ و تولید می شود.

خرید اینترنتی و آنلاین  چاپ روی مگنت، آهنربا

جهت خرید اینترنتی و دریافت استعلام قیمت آنلاین چاپ روی مگنت با طرح دلخواه می بایست بر روی یکی از سایز های استاندارد مگنت در بالا کلیک نمائید یا با انتخاب سفارش چاپ مگنت در سایز دلخواه سایز مد نظر خود را وارد نمائید تا قیمت را مشاهده و سپس اقدام به خرید مگنت تبلیغاتی نمائید. چاپ مگنت ها با شکل دلخواه یا قالب اختصاصی نیز قابل تولید هستند که در عکس های بالا مشاهده می فرمائید. چاپ روی آهن ربا یا همان چاپ روی مگنت یکی از ابزار تبلیغاتی تقریباً جدید و بسیار مقرون بصرفه می باشد. سفارش مگنت با طرح دلخواه در هر سایز و طرحی که شما بخواهید امکان پذیر می باشد. برای چاپ مگنت تعداد بالا طراحی مگنت انجام شده، روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ افست می گردد و سپس روی آن سلفون مات و یا براق کشیده شده می شود.