چاپ مگنت

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

انواع مگنت برای امور فرهنگی و یا تبلیغاتی قابل سفارش است. جهت ثبت سفارش مگنت یخچال جدید چاپ روی مگنت تبلیغاتی در سایز های استاندارد روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید و همچنین میتوانید جهت خرید مگنت تبلیغاتی در سایز دلخواه خود روی اولین تصویر ( چاپ مگنت با سایز دلخواه ) کلیک نمائید.

چاپ روی آهن ربا یکی از ابزار تبلیغاتی تقریباً جدید و بسیار مقرون بصرفه می باشد و چندین سال است که جهت برند سازی فروشگاه های زنجیره ای و رستوران و فست فود استفاده فراوانی دارد. چاپ مگنت در هر سایز و طرحی که شما بخواهید امکان پذیر می باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ مگنت تبلیغاتی

جهت سفارش چاپ روی مگنت و اطلاع از قیمت در سایز دلخواه خود کافی است روی یکی از سایز های بالا کلیک نمائید و پس از انتخاب تیراژ مد نظر خود قیمت سفارش چاپ مگنت خود را مشاهده نمائید. امکان چاپ و تولید سفارش مگنت بصورت اختصاصی و سفارشی با تحویل فوری نیز امکانپذیر است. لطفا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

چاپ مگنت یا چاپ روی آهنربا یکی از خلاقانه ترین راه ها برای تبلیغات است چرا که می توانید در انواع قالب ها و فرم ها چاپ دلخواهتان را انجام دهید و با برش خاص آنرا خلاقانه کنید، مگنت ها یا آهنرباها با چسبیدن بر روی اجسام فلزی می توانند کاربرد بسیار وسیعی داشته باشند، فرض کنید شما یک کسب و کار نوپا هستین و برای تبلیغات خود نیاز به کارت ویزیت مگنتی دارید، این کار با چاپ افست روی مگنت امکان پذیر است، کارت ویزیت مگنتی مانند چاپ تقویم دیواری یکی از بهترین روش های ماندگار تبلیغاتی است، چرا که کارت ویزیت شما با چسبانده شدن بر روی اجسام مورد استفاده مخاطبتان می تواند به طور مداوم در مقابل چشمان مخاطبتان باشد. یا اگر برگزار کننده مسابقات ماشین سواری هستید و برای چسباندن لوگوی مسابقات به طور موقت نیاز به برچسبی دارید که به راحتی جدا شود چاپ مگنت یا چاپ آهنربا بهترین گزینه است. خرید مگنت یخچال از طریق سایت امکان پذیر است.

برای سفارش مگنت کجا برم؟

برای سفارش مگنت با طرح دلخواه خود می توانید از طریق سایت بانی چاپ اقدام نمایید. جهت سفارش انواع مگنت، می توانید با کلیک بر روی هر محصول و آپلود فایل خرید خود را ثبت نمایید.

Advertising magnet printing

چاپ روی مگنت یخچالی

مگنت یا وایت برد مگنتی یخچال یک شی تبلیغاتی است که غالبا به یخچال یا اجناسی که فلزی هستند می چسبد در بانی چاپ یک از خدماتی که ارائه میشود چاپ روی مگنت می باشد و یکی از کاربردهای چاپ مگنت برای اشتراک دادن توسط فست فودها، تاکسی سرویس ها است؛ همچنین شرکت هایی که می خواهند بر روی درب خودروی خود، کار تبلیغاتی داشته باشند از چاپ مگنت استفاده می کنند. همچنین برخی افراد تمایل دارند که عکس خود را روی آهن ربا داشته باشند و یا طرح مگنت عکس های خاص خودشان باشد. چاپ روی آهن ربا جهت اهداف تبلیغاتی و تزئینی یا همان دکوری نیز استفاده می گردد. گاهی مدیران و معلمان، مگنت برای مدرسه جهت اهداف فرهنگی سفارش می دهند که در مراسم مذهبی, اعیاد و یا مراسم فرهنگی به دانش آموزان داده می شود. چاپ دلخواه روی مگنت یا مگنت های یخچالی باعث می شود که برای هر مراسمی و یا هر خدمات و تبلیغاتی بتوان از مگنت های استفاده کرد. چاپ عکس روی مگنت دایره ای و یا تولید مگنت یخچال با عکس دلخواه در شرکت بانی چاپ با کیفیت بالا امکان پذیر است. می توانید مگنت های خود را از طریق سایت ثبت سفارش نمایید.

مگنت یخچال از کجا بخرم؟ 

خرید مگنت عکس و مگنت یخچال را می توانید به بانی چاپ سفارش دهید تا در سریعترین زمان و باکیفیت بالا دریافت نمایید.

چاپ لوگو روی آهنربا (مگنت)

برخی از موارد استفاده از چاپ مگنت با کیفیت را در ادامه ذکر می کنیم:

 1. چاپ مگنت تبلیغاتی برای شرکت های ساختمانی و برای تبلیغاتی که روی سطوح فلزی چسبانده می شود.
 2. برخی از مطب ها و کلینیک ها از چاپ مگنت برای ارائه کارت اشتراک و یا کارت ویزیت خود استفاده می کنند.
 3. چاپ مگنت برای ساخت تقویم دیواری مگنتی انجام می شود.
 4. چاپ مگنت زیبا، تزئینی و تبلیغاتی که به عنوان هدایای تبلیغاتی و اشانتیون ارائه می شود.
 5. از چاپ مگنت برای تخته وایت برد مگنتی که در منازل، آموزشگاه ها و سازمان ها استفاده می شود.
 6. چاپ مگنت برای برنامه درسی مگنتی و جورچین مگنتی مورد استفاده قرار می گیرد.
 7. رستوران ها از چاپ مگنت برای ارائه کارت اشتراک خود استفاده می کنند؛ بگونه ای که نام، نشان و شماره تماس خود را به اضافه جایگاهی که برای نوشتن شماره اشتراک است در این مگنت قرار می دهند. تا افراد بتوانند این کارت اشتراک را در جای مورد نظر خود مخصوصاً درب یخچال بچسبانند و هر زمان که به آن احتیاج دارند بتوانند به راحتی با آن رستوران یا فست فود تماس برقرار کنند.
 8. چاپ مگنت برای فروشگاه های بزرگ و بویژه هایپر مارکت ها برای ارائه کارت اشتراک استفاده می شود.
 9. چاپ مگنت برای کسانی که استفاده دو منظوره از ماشین دارند و نمی خواهند که روی ماشین خود استیکر یا چیز دیگری بچسبانند استفاده می شود.
 10. چاپ کارت ویزیت مگنتی برای پرسنل شرکت ها انجام می شود.
 11. چاپ عکس روی مگنت تبلیغاتی انجام می شود.
 12. چاپ مگنت اشتراک فروشگاه و فست فود و رستوران

چاپ مگنت یخچالی و یا مگنت روی در یخچال یکی از پرطرفدار ترین چاپ هاست، چاپ عکس مگنتی یکی از متفاوت ترین محصولات چاپی می باشد که ماندگاری بالا و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب دارد، چاپ مگنت شامل مگنت ماشین، کارت ویزیت مگنتی دایره، مگنت های تبلیغاتی فست فودها، مگنت برای یخچال، شما می توانید با یک طراحی بسیار حرفه ای مگنت تبلیغاتی خود را طوری ماندگار کنید که سال ها بر روی یخچال مخاطبتان خودنمایی کند. چاپ عکس روی مگنت و یا تخته مگنتی یخچال یکی از پرکاربردترین استفاده از مگنت ها است. یادداشت مگنتی یخچال یا مگنت آهنربایی یخچال را می توانید در سایز دلخواه خود سفارش دهید.

مگنت آهن ربایی جسمی است که به اجسام فلزی می چسبد و یا اجسام فلزی را به سمت خود می کشد و از طرفی می توان آنرا به راحتی از اجسام فلزی جدا نمود که غالبا به مگنت یخچالی یا مگنت وایت برد یخچال نیز شناخته میشود. چاپ مگنت این امکان را می دهد که شما تصاویر خود را برروی سطوح مختلف نصب کنید. وایت برد یخچالی را می توانید بر روی یخچال بچسبانید و به راحتی با ماژیک وایت برد بر روی آن بنویسید و ان را پاک کنید که بسیار کاربردی است. مگنت رو یخچالی نیز می تواند شامل هر طرح تبلیغاتی باشد و یا برای مناسبتهای فرهنگی تهیه شود. مگنت عکس روی یخچال یکی از کاربردی ترین استفاده از مگنت است. انواع مگنت یخچال را در سایز و طرح دلخواه و حداقل تعداد 1000 عدد می توانید از طریق سایت ثبت سفارش نمایید. قیمت مگنت رو یخچالی را می توانید در سایت مشاهده نمایید.

چاپ روی مگنت سفارشی

امروزه تبلیغات چاپ مگنت طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا هم تبلیغات مدرن و جذابی می باشد و هم جلب توجه بالایی دارد. مگنت که به معنی آهن ربا و دارای نیروی مغناطیسی می باشد، می تواند اجسام فلزی را جذب نماید و روی آن می چسبد، چاپ مگنت بر روی کاغذهای مخصوص انجام می گیرد که روی آنها با پوشش لمینت پوشانده می شود. چسباندن عکس روی یخچال با کمک مگنت امکانپذیر است.

بصورت روتین اتفاقی که در چاپ دیجیتال مگنت می افتد اینست که با استفاده از ماشین های چاپ دیجیتال سالونت، اکوسالونت و یا یووی رول، چاپ استیکر انجام می شود و سپس روی آن پوشش لمینت قرار می گیرد. اما چاپ مگنت افست بدین گونه است که با استفاده از ماشین های چاپ افست روی گلاسه طرح مگنت چاپ می شود و سپس روی آن پوشش سلفون قرار می گیرد. در چاپ مگنت افست تیراژ چاپ حداقل 1000 عدد می باشد اما در چاپ مگنت دیجیتال به هر تیراژی که مورد نظر شما می باشد می توان چاپ مگنت را انجام داد. اما در چاپ مگنت دیجیتال دیگر نمی توان قالب های خاص را برای چاپ مگنت انجام داد و فقط چاپ مگنت را می توان در ابعاد محدودی انجام داد و دارای تنوع شکل و سایز چاپ مگنت افست نمی باشد. چاپ مگنت افست حداقل در سایز 5*5 سانتیمتر و حداکثر در سایز 40*60 سانتیمتر مقدور می باشد زیرا ورقه های مگنت دارای حداکثر این سایز می باشند. در چاپ دیجیتال مگنت نیز حداکثر سایز 40*60 سانتیمتر می باشد.

لایه محافظ لمینت که بر روی متریال چاپ مگنت دیجیتال قرار می گیرد موجب بالا رفتن کیفیت، زیبایی، جلا و ظرافت اثر چاپی می شود و همچنین عمر چاپ مگنت افزایش پیدا می کند و از طرفی اثر چاپی در برابر صدمات و عواملی مانند نور، گرما و رطوبت مقاوم می گردد. البته اگر چاپ با دستگاه یووی انجام شود دیگر احتیاجی به لمینت کردن نمی باشد. بعد از انجام عملیات چاپ در ابعاد و اشکال مختلف بوسیله دستگاه کات برش داده می شود و روی مگنت با چسب مخصوص چسبانده می شود. چاپ مگنت امروزه در تبلیغات اهمیت پیدا کرده است زیرا به راحتی می توان آنرا بر روی سطح فلزی مورد نظر خود بچسبانید و از کاربردهای تبلیغاتی دیگر آن اینست که بر روی ماشین هایی که وظایفی از جمله توزیع کالا را در سطح شهر دارند چسبانده می شود. مگنت یخچال برای عکس های خانوادگی و یا حتی عکس های فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت مگنت آهنربایی در زیر هر سایز ز محصول درج شده است.

چاپ روی مگنت‌های سفارشی، راهی شگفت‌آور برای ارتقاء هویت برند و تبلیغات خلاقانه می‌باشد. با امکان انتخاب طراحی، رنگ و متن توسط شما، شما می‌توانید یک محصول تبلیغاتی با ویژگی‌های خاص و متناسب با نیازهای شما خلق کنید. این چاپ روی مگنت‌های سفارشی، به شما این امکان را می‌دهد تا پیام تبلیغاتی یا لوگوی خود را به شکل جذاب و منحصر به فردی به نمایش بگذارید. با چاپ روی مگنت‌های سفارشی، تبلیغات شما به یک تجربه شخصی و جذاب تبدیل می‌شود.

چاپ لوگو بر روی مگنت

چاپ لوگو بر روی مگنت، روشی ساده و اثربخش برای ارتقاء شناخت برند شما است. با این روش، لوگو یا تصویر شما بر روی سطح مغناطیسی مگنت چاپ می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد تا به شیوه‌های مختلفی لوگو و برند خود را ارائه دهید. این مگنت‌ها می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی یا محصولات فروشگاهی باشند. با چاپ لوگو بر روی مگنت، برند شما به سرعت قابل تشخیص و به یادماندنی خواهد بود و این به تبلیغات شما ارتقاء خواهد داد.

چاپ کارت ویزیت مگنتی، آهن ربا

برخی از افراد و شرکت ها برای تهیه کارت ویزیت خاص و متفاوت تمایل دارند که از کارت ویزیت مگنتی خاص با شکل دلخواه شما استفاده کنند که البته دارای مزایای زیر هم می باشد:

 1. کارت ویزیت مگنتی پاره نمی شود.
 2. کارت ویزیت مگنتی را می توان به سطوح فلزی مانند در یخچال و یا در کابینت چسباند.
 3. کارت ویزیت مگنتی دارای جذابیت در میان انواع کارت ویزیت می باشد و احتمال اینکه دور انداخته شود کمتر می باشد.

مگنت تبلیغاتی

مگنت‌های تبلیغاتی، ابزاری موثر و جذاب در عرصه تبلیغات هستند که به کسب‌وکارها امکان می‌دهند با استفاده از طراحی‌های خلاقانه و پیام‌های جذاب، در معرض نمایش قرار گیرند. این مگنت‌ها معمولاً با لایه‌های چسبنده یا سطوح مغناطیسی برای چسباندن به سطوح فلزی یا محل‌های قرارگیری استراتژیک تهیه می‌شوند. با چاپ لوگو، شعار یا پیام تبلیغاتی، مگنت‌های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار بازاریابی کارآمد، به تبلیغات موثر و ماندگار تبدیل می‌شوند.

مگنت چاپی

مگنت‌های چاپی، یک راه کار شیک و جذاب برای ارتقاء هویت برند و انتقال پیام‌های تبلیغاتی به مشتریان هستند. این مگنت‌ها با قابلیت چاپ آسان بر روی سطوح مغناطیسی، به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهند که لوگو، تصویر یا پیام خود را به شیوه‌های مختلف به نمایش بگذارند. از مگنت‌های چاپی برای تبلیغات، توزیع رایگان در رویدادها یا حتی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌شود. این ابزار تبلیغاتی کارآمد به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در ذهن مشتریان به خاطر سپرده شوند و ارتباط مستقیم با آنها برقرار کنند.

چاپ طرح دلخواه روی مگنت

برای چاپ مگنت تیراژ پایین و حتی چاپ مگنت یک عددی و یا چاپ مگنت دو عددی با ماشین چاپ دیجیتال اکوسالونت پروسه چاپ مگنت انجام می شود. بعد از فرآیند چاپ، طرح دلخواه چاپ شده روی مگنت پرس می گردد و سپس مگنت عکس قالب گیری شده و برش داده می شود و طرح مورد نظر بدست می آید.
مگنت های موجود در بازار دارای ضخامت 0.4 تا 1 میل هستند.

مگنت‌های تبلیغاتی سفارشی

مگنت‌های تبلیغاتی سفارشی و یا آهن ربا یخچالی راهی مناسب و خلاقانه برای ارتقاء برند شما و جلب توجه مشتریان هدف می‌باشند. این مگنت‌ها با امکان انتخاب طرح، رنگ و پیام تبلیغاتی توسط شما، به شما امکان می‌دهند تا یک محصول منحصر به فرد با دلایل شخصی و شعاری خود ایجاد کنید. با تجربه تبلیغاتی سفارشی، مشتریان به راحتی احساس ارتباط شخصی با برند شما را تجربه می‌کنند و این امکان به شما داده می‌شود که پیام خود را به شکل یکنواخت و جذاب به جلوه بیاورید.

چاپ مگنت روی درب ماشین

مگنت ساده یا همان آهنربا بر روی اجسام فلزی به راحتی می چسبند و هر زمان که بخواهید می توانید آنها را جدا نمایید. هنگامی که بخواهید از این محصول به عنوان مگنت ماشین استفاده نمایید باید ان را لمینت کنید و یا از چاپ یووی استفاده نمایید تا در مقابل باد و باران و نور خورشید محافظت شود. چاپ مگنت برای درب ماشین یکی از راه کارهای مفید برای تبلیغات و شناساندن برند و خدمات است.

با چاپ مگنت‌های روی درب ماشین، شما می‌توانید به نحوی خلاقانه و جذاب برند خود را به مردم نمایش دهید. به عنوان یک شرکت چاپ با حضور قوی در فضای آنلاین و صفحه اول گوگل، ما با کمال دقت و حرفه‌ایترین روش‌ها مگنت‌های با کیفیت برتر را برای شما چاپ می‌کنیممگنت‌های روی درب ماشین با تصاویر جذاب و طراحی خاص، نه تنها برند شما را به شکلی متفاوت ارائه می‌دهند بلکه باعث جلب توجه و به خاطر سپرده شدن در ذهن مخاطبان می‌شوند. از طریق این وسیله تبلیغاتی، ما به شما امکان می‌دهیم تا پیام‌ها و لوگوهای شما همواره در حال معرفی برند و خدماتتان باشند.

چاپ مگنت ماشین

شما می توانید عکس روی مگنت ماشین که مد نظرتان است را برای ما ارسال نمایید تا با متن دلخواهتان بر روی مگنت چاپ شود. مگنت تبلیغاتی ماشین شیوه تبلیغاتی بسیار موثری است که می توانید چاپ مگنت برای ماشین خود را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به بانی چاپ سفارش دهید تا در زمان کوتاه برایتان تولید شود و به دستتان برسد.

با استفاده از تجربه و توانمندی ما در زمینه چاپ، ما به شما مگنت‌هایی با کیفیت و ماندگاری بالا ارائه می‌دهیم. به این ترتیب، شما می‌توانید با اطمینان کامل به روزرسانی‌ها و تبلیغات خود بپردازید و برند خود را به بهترین شکل ممکن به جامعه معرفی کنید. از ما برای ایجاد مگنت‌های روی درب ماشین با طراحی فوق‌العاده و کیفیت بی‌نظیر حمایت کنید و تبدیل به برندی جاودانه و مورد توجه شوید.

قیمت چاپ روی مگنت

انواع مگنت برای یخچال و یا مگنت عکس برای یخچال در شکل ها و سایزهای مختلف تولید می شود. از جمله مگنت ساده یا مگنت مستطیل که می توانید در سایزهای مختلف آن را سفارش دهید. همچنین کارت ویزیت با چاپ مگنتی نیز در مجموعه بانی چاپ تولید می شود. در سایت ما قیمت چاپ عکس روی مگنت یخچال یا قیمت چاپ مگنت تبلیغاتی در کنار هر محصول درج شده است. سفارش مگنت یخچال و یا مگنت یخچالی که بسیار پرطرفدار است نیز در بانی چاپ با طرح دلخواه شما چاپ و تولید می شود.

هنگامی که به دنبال چاپ روی مگنت هستید، قیمت از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما با افتخار قیمت‌های رقابتی برای چاپ روی مگنت‌ها ارائه می‌دهیم. قیمت بر اساس اندازه، تعداد و جزئیات سفارش شما متغیر است، اما ما تضمین می‌کنیم که هزینه چاپ روی مگنت به تناسب با کیفیت بالا و اثربخشی تبلیغاتی شما خواهد بود. برای دریافت اطلاعات دقیق و مشاوره در مورد قیمت‌ها، با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم تا چاپ روی مگنت‌هایی با بهترین ارزش برای شما را داشته باشید.

قیمت مگنت‌های تبلیغاتی

هنگامی که به دنبال مگنت‌های تبلیغاتی هستید، قیمت از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما در اینجا به شما مگنت‌های تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را ارائه می‌دهیم. با توجه به نیازهای تبلیغاتی خود، می‌توانید از گزینه‌های مختلف در اندازه، طرح، و جزئیات سفارشی بهره‌مند شوید. قیمت مگنت‌های تبلیغاتی ما با توجه به اندازه، مواد مصرفی، و تعداد سفارش به شما اطلاعات دقیق و شفاف را ارائه خواهد داد. با ما همراه شوید تا تبلیغات خود را با مگنت‌های باکیفیت و مقرون به‌صرفه به سطح بالاتری برسانید.

خرید اینترنتی مگنت سفارشی

جهت خرید اینترنتی و دریافت استعلام قیمت آنلاین چاپ روی مگنت با طرح دلخواه می بایست بر روی یکی از سایز های استاندارد مگنت مقوایی در بالا کلیک نمائید یا با انتخاب سفارش چاپ مگنت در سایز دلخواه سایز مد نظر خود را وارد نمائید تا قیمت را مشاهده و سپس اقدام به خرید مگنت تبلیغاتی نمائید. چاپ مگنت ها با شکل دلخواه یا قالب اختصاصی نیز قابل تولید هستند که در عکس های بالا مشاهده می فرمائید. چاپ روی آهن ربا یا همان چاپ روی مگنت یکی از ابزار تبلیغاتی تقریباً جدید و بسیار مقرون بصرفه می باشد. سفارش مگنت با طرح دلخواه در هر سایز و طرحی که شما بخواهید امکان پذیر می باشد. برای چاپ مگنت تعداد بالا طراحی مگنت انجام شده، روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ افست می گردد و سپس روی آن سلفون مات و یا براق کشیده شده می شود.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.