طراحی لوگو

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی لوگو اولین گام در برندینگ و آماده سازی برای تبلیغات می باشد چرا که لوگو ها در تمامی طراحی تبلیغاتی نقش ایفا می کنند و در تمامی عناصر تبلیغاتی قرار می گیرند در واقع تبلیغات بدون داشتن یک لوگو حرفه ای بسیار بی معنی است، طراحی لوگوها می تواند در انواع مختلف باشد، مانند طراحی لوگو ترکیبی که می تواند ترکیب دو لوگو نشان و لوگو تایپ باشد، هم نشان داشته باشد هم نوشتاری باشد. طراحی لوگو نشان تنها با طراحی یک شکل تشکیل می شود که ممکن است تک رنگ، دو رنگ و یا چند رنگ باشد. لوگو تایپ کاملا نوشتار طراحی شده و شکیل می باشد که هم گویای نام برند شما و هم زیبا و متناسب با فعالیت برند شماست. طراحی لوگو صنعتی نسبت به لوگوهای دیگر شکل خشک تر و در چهارچوب خاصی قرار دارد تا متناسب با فعالیت صنعتی و خاص باشد. بازسازی لوگو به صورت طراحی دوباره لوگو شما، عینا شکل سابق فقط به صورت لایه باز و باز طراحی لوگو به صورت ویرایش کامل لوگو شما با حفظ ساختار سابق لوگو است. طراحی لوگو فوری با قیمت مناسب از روی یک سری قالب های از پیش تعیین شده خارجی می باشد که به سلیقه و زمینه کاری شما نزدیکتر است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو کسب و کار و یا طراحی لوگو اختصاصی در مجموعه بانی چاپ با دقت و حساسیت بالا انجام می شود. لوگو به تنهایی برند و معرف شما نیست. برندینگ و طراحی لوگو زمانی که با هم همراه باشند هویت کسب و کار شما را معرفی می کنند. برای داشتن یک کسب و کار داشتن نشانه یا لوگو در کنار برندیگ و تبلیغات الزامی است. در تمامی طراحی های تبلیغاتی که شامل طراحی کارت ویزیت طراحی تراکت، طراحی ست اداری، طراحی منو و طراحی سایت می شوند، داشتن یک لوگو حرفه ای الزامی می باشد. یک لوگو حرفه ای غالبا تا حدودی خاصیت معرفی کنندگی در کنار برندینگ شما را دارد. پس داشتن یک لوگوی قدرتمند می تواند نصف راه برندینگ شما را طی کند. لوگوها معمولا ماندگارترین تصویر را در ذهن مخاطب می توانند داشته باشند و تنها در گذر زمان کمی دستخوش تغییرات شوند. (مانند لوگوی کوکا کولا یا اپل) پس برای داشتن یک طرح مناسب و ماندگار بهتر است در انتخاب طراحی لوگوی برند خود نهایت دقت و وسواس را داشته باشید، برای بدست اوردن یک لوگوی ارزنده و لوگو ماندگار با کارشناسان طراحی بانی چاپ ارتباط برقرار نمایید. خدمات طراحی لوگو را می توانید از مجموعه بانی چاپ دریافت کنید. در لوگو تایپ و آرم اختصاصی، ترکیب هویت منحصر به فرد برند با اصول طراحی گرافیک، بسیار مهم و کلیدی است. هرچه طراحی نشانه به اهداف برند شما نزدیک تر باشد، تاثیر بیشتری در بازار خواهد گذاشت و سریعتر به ذهن مخاطب سپرده خواهد شد. بعضی برنامه ها و اپلیکیشن های لوگو ساز وجود دارد که می تواند یک لوگو بری شما طراحی کند اما چنانچه شما یک کسب و کار حرفه ای دارید نیاز است که یک لوگو حرفه ای را برای آن طراحی کنید. طراحی لوگو ثبت برند یکی از مهمترین کارهایی است که برای کسب و کارتان انجام می دهید. بنابراین برای سفارش طراحی آرم برند و داشتن طراحی لوگو با کیفیت باید آن را به مجموعه ای معتبر بسپارید. اسم لوگو لاکچری برای برند از اهمیت زیادی برخوردار است. سفارش لوگو آنلاین را نیز می توانید از طریق سایت های معتبر همانند مجموعه بانی چاپ، سایت فروش لوگو ثبت نمایید. تعرفه لوگو و لوگو قیمت مناسب را می توانید از این مجموعه دریافت نمایید.

طراحی لوگو ساده و شیک همیشه برند شما را در ذهن مخاطب ماندگار می کند. چنانچه طراحی لوگو اسم مغازه و یا طراحی لوگو طلا را بخواهید می توانید آن را به طراحان حرفه ای بانی چاپ بسپارید. نمونه لوگو ترکیبی و نمونه لوگو شرکت صنعتی را می توانید در سایت مشاهده نمایید.

طراحان بانی چاپ، طرح های لوگو جدید را به شما ارائه میدهند. انواع لوگو شامل طراحی ساده لوگو، لوگو صنایع دستی و هر لوگو برای سایر مشاغل توسط طراحان حرفه ای ما اجرا می شود. قیمت طراحی لوگو حرفه ای در سایت قابل مشاهده است.
ساخت یک برند موفق منوط به عوامل متعددی است؛ یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار آن طراحی لوگو (آرم و نشان) و یا دارا بودن هویت تصویری برای برند می باشد که متناسب با خصوصیات آن برند طراحی شده باشد. طراحی لوگو این قدرت را دارد که در کوتاه‌ترین زمان و حالت ممکن هویت و پیام برند را به مخاطب انتقال دهد. هر چه ساخت و طراحی آرم زیباتر باشد بدون شک و تردید به تأثیر گذاری هویت مجموعه کمک می کند. در بازار کسب و کار جهانی، داشتن لوگویِ مناسب جزءِ اولین نیازهای یک برند می باشد. طراحی لوگو یا آرم توسط طراحانحرفه ای انجام می شود. قیمت طراحی لوگو را در سایت می توانید مشاهده نمایید. لوگو به این علت که اصلی‌ترین بخش هویت یک مجموعه است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. افراد و شرکت های موفق در بازار جهانی امروزه همگی از این اهمیت آگاهی دارند و هزینه های زیادی را صرف طراحی لوگو و طراحی هویت سازمانی می کنند به این دلیل که می دانند این موضوع تا چه میزان در آینده به آنها و موفقیت برندشان کمک می کند. سفارش طراحی لوگو گرافیکی برای یک شرکت و یک مجموعه بسیار مهم و حیاتی است. برای دریافت قیمت سفارش طراحی لوگو با کارشناسان مجموعه بانی چاپ تماس حاصل فرمایید. فروش لوگو از طریق سایت های مختلف انجام می شود اما شما برای طراحی لوگو قیمت مناسب و طراحی لوگو تبلیغاتی با بهترین کیفیت باید آن را به طراحان حرفه ای بسپارید. سفارش طراحی لوگو تصویری و یا ساخت لوگو با حروف انگلیسی را می توانید به مجموعه بانی چاپ بسپارید تا یک لوگو متناسب با فعالیت و با کیفیت بالا را دریافت نمایید. 
طراحی لوگو به بخش های مختلفی تقسیم می شود:

  1. طراحی لوگو (نشان) یا همان آرم 
  2. طراحی لوگو تایپ
  3. طراحی لوگو ترکیبی که با ترکیب دو نوع طراحی لوگو نشان و لوگو تایپ به دست می آید.

شرکت های طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگو معمولا  توسط شرکت طراحی تبلیغاتی انجام می شود. شرکت های تبلیغاتی مختلفی در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند. به طور معمول شرکت طراحی گرافیک فقط در حوزه طراحی گرافیک به صورت تخصصی فعالیت می کند. بعضی از شرکت ها به علت قدرت و توانمندی هایی که دارا هستند در باقی بخش های تبلیغاتی هم سرویس دهی دارند. به طور مثال شرکت طراحی لوگو به صورت تخصصی طراحی لوگو انجام می دهند. شرکت طراحی لوگو به شرکتی گفته می شود که دارای تیم تخصصی و طراح لوگو حرفه ای در بخش طراحی لوگو باشد. چرا که طراحی لوگو تخصصی است که برای انجام آن نیاز به دانش و تجربه بالایی در این زمینه است که بتوان سفارش مشتری را به خوبی انجام داد و رضایت خاطر مشتری را به همراه داشته باشد. شرکت طراحی لوگو بایستی از افراد متخصص در طراحی لوگو بهره ببرد به گونه ای که اگر در کار طراحی به مشکل برخوردند باقی طراحان مجموعه بتوانند موضوع را با توجه با دانش و تجربه خود به نتیجه برسانند و یا در جهت به نتیجه رسیدن راهنمایی کنند.  طراحی لوگو در تهران به مانند همه شهرهای کشور است. البته طراحی لوگو با توجه به اینکه هر کس از هر نقطه ای از کشور و جهان می تواند از طریق اینترنت سرچ کند به یک موضوع یکسان بدل شده است. به این معنا که طراحی لوگو در تهران و شهرهای دیگر بستگی به نوع لوگو و شرکتی که این طراحی را انجام می دهد دارد. کارشناسان بانی چاپ هر سفارشی لوگو از جمله سفارش طراحی لوگو تایپ و سفارش لوگو اینستاگرام را با بهترین کیفیت برایتان اجرا می کنند.

نمونه طراحی لوگو

مجموعه بانی چاپ با سابقه ای طولانی و درخشان در امور طراحی، چاپ و تبلیغات موفق گردیده به تعداد زیادی از کسب و کارها و برندهای معتبر در تمامی صنوف خدمات تبلیغات، طراحی و چاپ ارائه نماید.  بسیاری از برندها و کسب و کارها بوده اند که در همان شروع فعالیت تجاری خود اقدام به اخذ خدماتی نظیر طراحی لوگو حرفه ای از بانی چاپ نموده اند. خدمات طراحی لوگو یکی از موارد ابتدایی اما بسیار مهم در شروع هر بیزینس می باشد.  فرآیند طراحی لوگو مدرن بسیار تخصصی است و نیاز به گرافیست های حرفه ای، خلاق و با تجربه برای اینکار می باشد. ما در سایت بانی چاپ انواع نمونه طراحی لوگو را قرار داده ایم تا با سطح طراحی لوگو در مجموعه بانی چاپ بیشتر آشنا شوید. البته لازم به ذکر است که طراحی لوگو زیبا در بانی چاپ با توجه به سطح طراحی لوگویی است که شما در نظر گرفته اید، است. بیشترین سطح طراحی لوگو مربوط به طراحی لوگو صنعتی با سطح طراحی بین المللی می باشد.  البته با توجه به رعایت حقوق مشتریان محترم سطح طراحی لوگو آماده و لوگو فوری نیز در این مجموعه امکان پذیر است .

طراحی حرفه ای لوگو

نسبت به چندین سال گذشته با گذر زمان و پیشرفت علم در همه زمینه ها اهمیت طراحی صنعتی لوگو و هویت تصویری بیشتر و بیشتر شده است. این امر تا این حد مورد اهمیت است که به طور مثال شرکت‌ها و سرمایه گذارهای بزرگ در بوجود آورند یک برند، انرژی، زمان و هزینه قابل توجه ای را برای طراحی تخصصی لوگو در نظر می گیرند تا به نتیجه دلخواه و موفقیت در عرصه تجارت دست پیدا کنند. چرا که در دنیای تجارت امروز هویت داشتن مجموعه، یک نیاز مهم و اصل می باشد و در کنار این داشته انتقال هویتی مجموعه به مخاطب نیز مهم و تأثیرگذار است. در واقع می توان گفت در این زمان مجموعه و شرکتی وجود ندارد که فاقد لوگو و هویت تصویری باشد. طراحی حرفه ای لوگو برای هر شرکت و مجموعه جزءِ موارد ضروری و غیر قابل اجتناب می باشد. طراحی لوگو هرچه گویاتر و بهتر صورت پذیرد و مطابق با هویت مجموعه باشد نقش مهم تر و تأثیرگذارتری در موفقیت آن مجموعه ایفا می کند. جهت خرید طراحی لوگو و سفارش لوگو حرفه ای خود را می توانید به طراحان حرفه ای بانی چاپ بسپارید تا بهترین لوگو را با توجه به سلیقه شما و نوع برندتان برایتان طراحی کنند. طراحی لوگو لاکچری و لوگو تبلیغاتی را طراحان بانی چاپ به بهترین شکل و مدل مورد نظر شما برایتان انجام خواهند داد.

1- طراحی لوگو نشان (نماد تصویری)

2- طراحی لوگو تایپ (نماد نوشتاری)

3- طراحی لوگو ترکیبی (ترکیب نوشتار یا حرف با نشان)

4- طراحی لوگو صنعتی

5- بازسازی لوگو 

6- طراحی لوگو فوری

البته طراحی لوگو فروشگاه و طراحی لوگو برای ثبت برند با توجه به اینکه هر کس از هر نقطه ای از کشور و جهان می تواند از طریق اینترنت سرچ کند به یک موضوع یکسان بدل شده است. به این معنا که انجام سفارش طراحی لوگو در تهران و شهرهای دیگر بستگی به نوع لوگو و شرکتی که این طراحی را انجام می دهد دارد. شما می توانید طراحی لوگو در تهران را به مجموعه بانی چاپ که شرکت طراحی لوگو نیز هست، بسپارید. 

روش های طراحی لوگو

طراحی لوگو به روش های مختلفی صورت می گیرد. بعضی از طراحان، طرح های اولیه خود را بر روی کاغذ می کشند. حتی کشیدن و طراحی لوگو بر روی کاغذ هم با روش های مختلف و ابزارهای مختلفی است که به صورت سلیقه ای و نوع سبک طراحی هر طراح لوگو متفاوت است. این طراحان بعد طراحی لوگو بر روی کاغذ، آن کاغذ را اسکن کرده و در کامپیوتر و با استفاده از یکی از نرم افزارهای مخصوص طراحی لوگو طرح را بر روی کامپیوتر مجدد می کشند و این بار با کمک از ابزارها و خط کش های نرم افزارهای گرافیکی به صورت منظم و مهندسی لوگو طراحی شده را از نظر ارزش طراحی بهبود می بخشند. بعد از این باقی موارد مانند اضافه کردن رنگ و یا ... را انجام می دهند تا طراحی لوگو به اتمام رسیده و قابل ارائه به مشتری شود. بعضی از طراحان از ابتدا طراحی لوگو را در محیط نرم افزار مخصوص طراحی لوگو انجام می دهند. ایلاستریتور یکی از نرم افزارهای طراحی لوگو است که در بین طراحان از محبوبیت زیادی برخوردار است. به جز ایلاستریتور در نرم افزارهای کرل و فتوشاپ و ... هم امکان طراحی لوگو وجود دارد اما به طور کلی بهترین نرم افزار طراحی لوگو ایلاستریتور و کرل دراو است. طراحی لوگو بهتر است در نرم افزارهای برداری طراحی شود. چرا که خروجی این نرم افزارها در صورتی که به درستی در آن طراحی انجام شود بدون افت کیفیت خواهد بود؛ حتی اگر فایل لوگو را در سایز 20متر در 20 متر چاپ کنیم. اما اگر در نرم افزارهای پیکسل محور مانند فتوشاپ طراحی شود دچار افت کیفیت خواهد بود چرا که با بزرگ کردن لوگو از کیفیت اصلی لوگو کاسته می شود. همچنین برای ساخت مهر، کلیشه، بج سینه و ... به این علت که در نرم افزار برداری طراحی نشده است دچار مشکل می شوید. تعداد زیادی از طراحان به علت عدم توانایی استفاده و یا عدم استفاده درست از نرم افزارهای برداری، لوگو مناسب و مطلوبی را طراحی نمی کنند. طراحانی هستند با بیش از 10 سال سابقه کاری اما در زمینه طراحی لوگو و طراحی اختصاصی لوگو دچار ضعف و ناتوانی هستند.

طراحی فوری لوگو در تهران

طراحی فوری لوگو یکی از بخش های سایت بانی چاپ است که از بازخورد مناسب و قابل توجهی از سوی خریداران برخوردار است. طراحی لوگو فوری بخش مهمی از تشکیل یک شرکت و کسب و کار در دنیای امروز است. مجموعه بانی چاپ در سرویس طراحی لوگو فوری، با توجه به کسب و کارهای تازه شکل گرفته و همچنین مجموعه ها و افرادی که در طراحی لوگو، حساسیت بالا و سطح طراحی اختصاصی را ندارند و یا از نظر زمانی، وقت اندکی برای به نتیجه رساندن این موضوع دارند را راه اندازی نموده است. گروه طراحی مجموعه برای طراحی فوری لوگو از اِلمان‌های آماده و دارای استانداردهای جهانی گرافیک و متناسب به کار و سفارش خریدار استفاده می کنند. این امر باعث می شود که کار طراحی لوگو به صورت فوری با زمان مناسبی به نتیجه برسد. طراحی لوگو به موارد مختلفی بستگی دارد. هزینه طراحی لوگو فوری در واقع در قالب طراحی لوگو ارزان قرار می گیرد. البته متناسب با کیفیت بالای طراحی بخش طراحی فوری لوگو یکی از بخش های پر بازدید و پر درخواست مجموعه می باشد. برای طراحی لوگو فوری باید طراحی لوگو ساده را انتخاب کنید زیرا طراحی لوگو حرفه ای نیاز به زمان بیشتری دارد. گرفتن سفارش طراحی لوگو توسط کارشناسان بانی چاپ از طریق سایت و یا تماس با آنها انجام میگیرد. قیمت طراحی لوگو با فتوشاپ و سایر برنامه های گرافیکی را نیز می توانید در کنار هر سفارش مشاهده نمایید.

طراحی لوگو فوری سرویس جدیدی است که مجموعه بانی چاپ برای ارائه هرچه بهتر کار به مشتریان در نظر گرفته است. لوگو فوری حداقل های طراحی لوگو را دارد. برای افرادی که نیاز به ثبت بین المللی لوگو خود ندارند، برای کسب و کار خود لوگو نیاز دارند اما می خواهند مبلغ کمی هزینه کنند؛ لوگو فوری گزینه مناسبی است. در طراحی لوگو فوری از فونت های رایج کامپیوتر، قالب ها و یا شکل هایی که در اینترنت است استفاده می شود. به این معنی که نوشتار و یا نشان مندرج در طرح لوگو فوری از ابتدا کشیده و طراحی نمی شود. در صورت تمایل می توانید هزینه طراحی لوگو حرفه ای را نیز مشاهده بفرمائید و بعد از آن نسبت به انتخاب حالت طراحی لوگو تصمیم گیری کنید.  طراحی لوگو ارزان و فوری در شرایط اقتصادی امروز کشور یکی از سرویس های پر مخاطب و پر سفارش ما است. با توجه به هزینه های طراحی لوگو، مبلغ طراحی لوگو رایگان به شمار می آید. مبلغ طراحی لوگو ارزان است که به صورت فوری، کمتر از 24 ساعت انجام و ارائه می شود. 

طراحی فوری لوگو به دلیل سرعت بخشیدن به امر طراحی به صورت آنلاین انجام می شود. بعد از ثبت سفارش آنلاین، طراحی فوری لوگو در واحد طراحی صورت می پذیرد. تمام ارتباطات از ابتدا تا به انتها یعنی زمانی که طراحی فوری لوگو صورت می پذیرد با کمک از تلگرام، واتس اپ یا ایمیل انجام می شود. سفارش طراحی آنلاین لوگو محدودیت مکانی برای خریداران نخواهد داشت؛ به این شکل که مجموعه و یا فرد از هر نقطه تهران، ایران و جهان می تواند به راحتی و به صورت آنلاین سفارش طراحی و چاپ خود را ثبت کرده و از سرویس طراحی آنلاین استفاده نماید.

روند طراحی فوری لوگو به این صورت است که شما نام مجموعه و یا برندی که بایستی لوگو برای آن طراحی شود را همراه با زمینه کاری و همچنین در صورتی که دیدگاه خاصی داشته باشید (رنگ بخصوصی، شکل بخصوصی و ... را که بخواهید در طراحی بگنجانیم) را بیان می فرمائید. همچنین می توانید دو یا سه نمونه لوگویی که می پسندید را بعد از خرید سفارش برای ما ارسال کنید تا طراح لوگو نسبت به سلیقه و ذائقه تصویری شما آشنایی بیشتری پیدا کند. این موضوع باعث سرعت بخشیدن در امر طراحی سریع لوگو می شود، چرا که قبل از آغاز طراحی ذائقه تصویری شما تحلیل و مهندسی می شود و مطابق با سلیقه شما روند طراحی لوگو فوری، پایه ریزی می شود. بعد از خرید سفارش و انتقال توضیحات سفارش به مسئول بخش طراحی مجموعه، ظرف کمتر از یک روز کاری 3 نمونه طرح لوگو به شما ارائه خواهد شد که از بین آنها طرح مورد نظر خود را انتخاب می کنید. در صورتی که نیاز به تغییراتی برای نهایی کردن لوگو طراحی شده باشد بعد از اعلام شما به مسئول بخش طراحی، این امر با در نظر گرفتن زمان و استراتژی سرعت در کار صورت گرفته و فایل های نهایی لوگو طراحی شده به شما تحویل داده می شود.

مفاهیم کلیدی در طراحی لوگو

سادگی (Simplicity):

لوگو باید ساده و قابل فهم باشد. سادگی کمک می‌کند تا در ذهن مخاطبان بهتر جا بیفتد و قابل یادآوری باشد.

قابل تغییرپذیری (Versatility):

لوگو باید در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف قابل استفاده باشد تا در هر شرایطی بتوان از آن استفاده کرد.

اصالت (Authenticity):

لوگو باید اصالت و منحصر به فرد بودن برند را منعکس کند تا شناخت بصری برند افزایش یابد.

رنگ‌ها و شکل ها (Colors and Shapes):

انتخاب رنگ‌ها و شکل ها بسیار مهم است. رنگها باید با هویت برند هماهنگ باشند و شکل آن باید معنای کامل را برساند.

قابل یادآوری (Memorability):

لوگو باید به گونه‌ای باشد که به راحتی در ذهن مخاطبان جا بیفتد و ماندگار باشد

انواع طراحی لوگو

طراحی لوگو برای کافی شاپ و یا طراحی لوگو برای رستوران بدون شک و تردید با طراحی لوگویِ معماری متفاوت خواهد بود چرا که موضوع کاری شما متفاوت است و مخاطبین شما متفاوت هستند. اگر طراحی لوگو برای مغازه می خواهید با مشاوره گرفتن از ما کارشناسان طراحی، سفارشتان را به آن صورت که نیاز و یا تمایل داشته باشید به راحتی ثبت و انجام می دهند. بهتر است قبل از سفارش چند لوگو که مورد پسندتان است را به صورت جداگانه به ما ارائه کنید تا نسبت به ذائقه بصری شما شناخت پیداکنیم. به این صورت در هنگام طراحی سعی می کنیم سلیقه شما را برآورده کنیم. جهت ثبت سفارش نیاز نیست حتما به صورت حضوری تشریف بیاورید. در صورت تمایل می توانید سفارش خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین ثبت و مراحل انجام سفارش را پیگیری کنید. در طراحی لوگو آنلاین شما در تمامی مراحل با طراحان مجموعه ما در تعامل هستید و با استفاده از شبکه های اجتماعی هر مرحله از کار به تایید شما خواهد رسید. با این روش شما می توانید طراحی لوگو سریع در اختیار داشته باشید بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما وجود داشته باشد. این لوگو سریع در تمامی سطوح ذکر شده قابل اجرا است .

طراحی لوگو نشان (نماد تصویری)

طراحی آرم و لوگو یا طراحی نشان در واقع یک موضوع است. در استاندارد جهان به لوگوهایی که فقط از یک شکل تصویری بدون نوشتار تشکیل شده باشد مارک یا لوگو مارک گفته می شود. در زبان فارسی و ادبیات امروزه ما به جای عبارت مارک از لوگو، نشان و آرم بیشتر استفاده می شود. در صورتی که همه این موارد ظاهر و ماهیتی یکسان دارند. طراحی لوگو جزءِ اولین و مهمترین بخش های ایجاد و راه اندازی یک برند و شرکت است. در تجارت جهانی امروز قدرت تأثیر گذاری گرافیک در موفقیت یک برند و یا محصول موضوعی ثابت شده است. شرکت ها و برندها برای تأثیرگذاری هرچه بهتر و به یادماندن در ذهن مخاطب نیاز به علامت تجاری دارند که یا بیانگر نوع فعالیت و یا بیانگر سیاست‌گذاری ها و ... باشد. این نمادها می توانند به گونه ای طراحی گردند که بعنوان لوگو فروشگاه و یا طراحی لوگو برند مورد استفاده قرار گیرند. البته باید به این موضوع توجه داشت که مشخصا طراحی لوگو برند با لوگو آرایشگاه و یا با لوگو فروشگاه از لحاظ طراحی نشانه ها تفاوت های چندانی دارند و طراحان با توجه به زمینه و نوع فعالیت مجموعه ها اقدام به طراحی لوگو نشان می نمایند.

طراحی لوگو نشان به خاطر استفاده از نماد تصویری در ذهن مخاطبین همواره تأثیرگذار است. از ابتدای تاریخ و قبل از بوجود آمدن زبان و خط شکل همواره بیانگر حالات و ... انسان ها بوده است. در رابطه با طراحی لوگو نیز همینطور است در ذهن مخاطبین شکل و تصویر بیشتر رخنه می کند تا یک نوشته به این خاطر است که لوگو نشان همواره کیفیت واثرگذاری خود را دارد.
طراحی لوگو نشان به چند روش انجام می شود:
1- خلق تصویری که دقیقا شرح فعالیت برند را ارائه کند.
2- خلق تصویر یا نمادی که فقط اشاره ای به زمینه فعالیت برند داشته باشد.
3- به وجود آوردن تصویری که بیانگر استراتژی و هویت فلسفی مجموعه باشد.

انتخاب اینکه کدام یک از حالت های ممکن را طراحی می‌کنیم بایستی حساب شده و با دلیل انجام شود تا در ادامه به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم. طراحی لوگو برای اینستاگرام  و یا طراحی لوگو برای سایت را که از اهمیت زیادی برخوردار هستند را باید به دستان طراحان متخصص بسپارید. برای سفارش طراحی لوگو و دریافت لایه باز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی لوگو باعث اعتبار بخشیدن به برند شما می شود. مشتری ها و یا شریک های تجاری شما با دیدن لوگو شما نسبت به شما قضاوت می کنند. اگر طراحی لوگو انجام شده باشد و لوگو شما زیبا و جذاب باشد نسبت به برند شما حس خوب و اطمینان دارند و در صورتی که طراحی لوگو انجام نشده باشد بدون شک حس خوبی به برند شما نخواهند داشت. این حس خوب و یا حس بد در فروش و سرنوشت برند شما نقش بسیار زیادی خواهد داشت. به طور مثال دو محصول را در فروشگاه در نظر بگیرید. یکی از آنهای دارای طراحی لوگو و دیگری بدون طراحی لوگو باشد و فقط نام برند خود را به شکل ساده روی بسته بندی درج کرده باشد. مشتری کدام یک از این دو برند را انتخاب می کند؟ بدون شک و تردید مشتری محصول دارای لوگو را انتخاب می کند چرا که با خود فکر می کند این محصول معتبرتر و با کیفیت تر است. 

برای سفارش طراحی آرم کافی است به تلگرام واحد طراحی که در صفحه موجود است پیام دهید در غیر این صورت می توانید با شماره های مجموعه تماس بگیرید و یا حضوراً ثبت سفارش کنید. در صورت نیاز به مشاوره نیز کافی است در تلگرام پیام دهید و یا با شماره های مجموعه تماس بگیرید. در صورت تمایل می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از مراحل انجام سفارش آگاه شوید. کافی است به تلگرام ما پیام دهید. 

طراحی لوگو تایپ (نماد نوشتاری)

طراحی لوگو اسم یا همان طراحی لوگو تایپ است که نام شرکت یا فرد به صورت گرافیکی طراحی می شود به گونه ای که قوائد طراحی لوگو در آن در نظر گرفته شود. تایپو گرافی لوگو یا طراحی اسم شرکت ها موضوع رایجی در طراحی لوگو است. شرکت های بسیاری از طراحی لوگو تایپ برای به وجود آوردن برند خود استفاده می کنند. در این نوع طراحی لوگو از حروف برای طراحی لوگو استفاده می شود بسیاری از برندهای معروف مانند کوکاکولا، زمزم و ... از این نوع طراحی لوگو برای برند خود استفاده کرده اند. برای طراحی لوگو تایپ از تایپوگرافی استفاده می شود یعنی فونت‌های مورد نیاز طراحی می شوند که این فونت ها باید بگونه ای طراحی شوند که در اذهان باقی بمانند و یادآورد برند شما باشند. ترکیب دو اسم برای لوگو در این مقوله قرار دارد. برای نمونه می توان دو لوگوی معروف و معتبر اندورید و سونی وایو را عنوان کنیم که برای فونت‌های هر دو از تایپوگرافی استفاده شده است فونت های لوگوی اندروید کاملاً متمایز می باشد و یادآور برند اندروید است و در برند سونی وایو نیز برای تایپوگرافی آن به اندازه کافی تفکر شده است اینگونه که گذار از دنیای آنالوگ به دیجیتال را نشان می دهد. برند و شرکت های زیادی در کشورمان از طراحی لوگو فارسی و در سطح دنیا از طراحی لوگو با حروف انگلیسی استفاده کرده اند که در جایگاه فعلی آنها نقش مهمی دارد. لوگو های طراحی شده به شیوه لوگو تایپ قابلیت ثبت چه در ایران و چه در سطح بین المللی را دارا هستند. 

طراحی لوگو با نام تجاری فارسی (طراحی انتخاب نام تجاری)

طراحی اسم شخصی برای خود فرد نیز موضوعی است که از قدیم رایج بوده است. البته به این شکل بوده است که طراحی اسم صورت گرفته را به صورت مهر ساخته و معمولاً در انگشتر خود حکاکی می کردند. هم جنبه زیبایی داشته است و هم جنبه حقوقی. البته به نوعی افرادی از آن بهره می بردند که از جایگاه ویژه ای برخوردار بودند. بعد از گذشت زمان و رشد تحصیلات عموم مردم این موضوع تغییر کرد و افرادی که سواد نوشتن و امضا کردن نداشتن از مهر استفاده می کردند. امروزه نیز طراحی اسم برای افراد مختلفی صورت می گیرد. دسته اول از نظر تبلیغاتی بر روی اسم خود مانور می کنند و یا می خواهند نام خود را به عنوان یک برند در جامعه مطرح کنند استفاده می شود. دسته دوم بیشتر از طراحی اسم خود استفاده زینتی می کنند. به این شکل که طراحی اسم خود را به صورت انگشتر، گردنبند و ... استفاده می کنند. حس این که به طور مثال انگشتر خاص و ویژه خود را داشته باشند بسیار لذت بخش است.

در کاربرد دیگر نام ها را می توان به لوگو برند تبدیل نمود برای مثال رستوران علیرضا منصوریان و یا فست فود عابد زاده نمونه هایی از استفاده از نام برای برندینگ می باشد. استفاده از نام جهت لوگو رستوران، لوگو فست فود، لوگو سالن آرایش رایج ترین نوع استفاده از طراحی لوگو اسم می باشد. یک لوگو رستوران می تواند نام سرآشپز یک رستوران باشد و یا صاحب آن و یک لوگو آرایشگاه می تواند از اسم خود آرایشگر تشکیل شده باشد. اینگونه استفاده از نام ها موجب اعتمادزایی به مخاطبان در مشاغل می گردد همچنین یک لوگو لوکس تشکیل شده از نام شما باعث اعتبار نام شما خواهد شد. 

طراحی لوگو حرف | منوگرام

این نوع طراحی لوگو نیز از یک یا دو حرف برای طراحی لوگو استفاده می کند و در واقع نوعی لوگو تایپ محسوب می شود و بسیاری از برندهای معتبر مانند ال جی، گپ، مک دونالد از این نوع طراحی لوگو استفاده نموده است.

طراحی پیکتوگرام

تصاویر وکتوری که به جهت برای راهنمایی افراد، در محیط های پر رفت و آمد مانند هتل‌ها، ایستگاه ها و ...از پیکتوگرام یا تصاویر راهنما استفاده می‌شود.  طراحی پیکتوگرام‌ باید به‌گونه‌ای باشد که مخاطب در نگاه اول معنی اصلی آنها را تشخیص دهد. از آنجا که افراد مختلفی با فرهنگ‌ها و زبان‌های متفاوت مکان‌های عمومی نیازمند راهنمایی هستند، طراحی پیکتوگرام تقریباً در همه جای دنیا به یک سبک انجام می گردد تا نقش خود را به‌عنوان راهنما به‌خوبی ایفا کند. پیکتوگرام‌ها را می توان یک زبان جهانی نامید. این نشانه ها برای تمامی افراد و اقشار نظیر کودکان، بزرگسالان، سالمندان و معلولان نشانه‌های مشخصی است که آن‌ها را به‌راحتی به مقصد موردنظر هدایت مینماید. همیچنین پیکتوگرام ها در جوامع مدرن امروزی به عنوان نشانه و یا دستورالعمل ها استفاده می شوند و این نشانه ها به دلیل داشتن ماهیت گرافیکی واقع گرایانه و قابل درک بودن برای مخاطب، کاربردهای فراوانی دارند. به عنوان مثال از مرسوم ترین نوع پیکتوگرام ها می توان به علائم هشدار دهنده در ارتباط با استفاده از مواد خطرناکی چون مواد رادیواکتیو و مواد سمی و یا آیتم های مربوط به اخطار اشاره نمود.

تفاوت پیکتو گرام و لوگو

تفاوت پیکتوگرام با لوگو این است که  لوگو توضیح یک شغل یا خدمات است و پیکتوگرام یک تصویر و یک نشان ترکیبی هم ترکیبی از این دو به شمار می آید. لوگو یک عنوان به اشکال و صورت های مختلف گرافیکی است که طراحی آن به سلیقه و خلاقیت طراح و دیدگاه سفارش دهنده آن بستگی دارد، در صورتی که پیکتوگرام  تصویر گرافیکی ساده ای است که هر شخصی با دیدن آن به مفهوم مورد اشاره در آن پی می برد. طراحی پیکتوگرام برخلاف طراحی آرم نیاز به سادگی و گویایی خاص نیاز دارد و از پیچیدگی کمتری نسبت به آرم برخوردار است. طراحی پیکتوگرام نباید گنگ و پیچیده باشد چون در اینصورت کارایی خودش را از دست می دهد. بصورت کلی طراحی پیکتوگرام باید بصورت مینیمال باشد و از گرافیک و رنگ های اضافی در آن باید خودداری نمود. استفاده از پیکتوگرام ها در شبکه های مجازی، وب سایت ها و نرم افزارهای مختلف مورد توجه قرار گرفته است و اینگونه نشانه ها در صفحه های نمایش کامپیوتر ها و گوشی های همراه به منظور هدایت بهتر کاربران بکار گرفته می شوند.

طراحی لوگو تلفیقی یا لوگو ترکیبی (لوگو نشان + لوگو تایپ)

در این نوع طراحی لوگو هم از نماد یا نشان و تصاویر و هم از لوگو تایپ و تایپو گرافی برای طراحی لوگو استفاده می شود. لوگو ترکیبی جزءِ کامل‌ترین نوع طراحی لوگو محسوب می شود. لوگو تایپی که برای طراحی لوگو ترکیبی استفاده می شود هم می تواند با فونت فارسی باشد و یا فونت انگلیسی باشد. که با توجه به کاربرد و سلیقه مشتریان انتخاب می شود. درواقع لوگو ترکیبی تلفیقی است از یک لوگو نشان و یک لوگو تایپ در کنار هم به یک شکل واحد می آید. ساخت و طراحی لوگو را به طراحان حرفه ای بسپارید.

طراحی لوگو آنلاین

ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین از طریق تلگرام، ایمیل و در صورت نیاز تلفنی انجام می شود. در ابتدا با کارشناسان طراحی مجموعه صحبت می کنید. بعد از آن طراحی شما انجام و خدمت‌تان ارائه می شود. طراحی لوگو حرفه ای آنلاین یکی از سرویس‌های پر مخاطب مجموعه است که روزانه افراد و شرکت های زیادی در آن ثبت سفارش می کنند. به این ترتیب که کافیست از طریق تلگرام، واتساپ و یا ایمیل سفارش خود را به واحد طراحی اعلام کنید و از طریق تلگرام از کارشناسان طراحی ما مشاوره بگیرید و بعد از اطمینان خاطر سفارشتان را ثبت کنید. روزانه افراد زیادی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور از طریق سفارش آنلاین طراحی سفارش خود را ثبت و از خدمات طراحی ما بهره می برند. بدون صرف وقت و انرژی قرارهای حضوری به راحتی می توانید سفارش طراحی آنلاین لوگو، ست اداری، کاتالوگ و ... بدهید. بعد از پرداخت هزینه، سفارش‌تان ثبت شده و طراحی‌تان را انجام می دهیم.
اگر می خواهید طراحی لوگو برای شرکت خود سفارش دهید  و یا طراحی لوگو سایت را می خواهید، می توانید با کارشناسان طراحی ما مشورت کنید تا لوگویی که برای شما و کسب و کارتان مناسب است به شکل طراحی انجام شود. مشاوره طراحی به صورت رایگان می باشد. به طور مثال اگر طراحی لوگو برای عکاسی می خواهید کارشناسان ما به شما مشورت می دهند که چه نوع لوگویی برای شما مناسب تر است و تاثیرگذاری بهتری در ذهن مخاطب می گذارد.

بازسازی طراحی لوگو

باز طراحی لوگو از نظر طراحی به دو قسمت تقسیم می شود. 1-لوگوهایی که فقط نیاز دارند به روز شود. به این معنی به تغییرات کمی نیاز دارد. 2-لوگوهایی که نیاز به تغییر اساسی تر دارند و یا در اصطلاح بایستی مجدد طراحی شود. در واقع برطرف کردن ایرادهای لوگو یک مجموعه و یا بروز رسانی لوگو یک مجموعه را بازسازی و یا بازطراحی لوگو می گویند. باز طراحی لوگو به طور معمول برای شرکت هایی با قدمت های زیاد انجام می شود چرا که بعد از گذشت زمان برای رقابت در عرصه تجارت نیاز به این دارند که لوگوی خود را به روز رسانی کنند چون نسبت به رقیب های جدید از نظر گرافیکی لوگو قدیمی شده است و مخاطبین جدید با آن بدرستی ارتباط برقرار نمی کنند و قدرت تاثیرگذاری سابق را ندارد.  گذشت زمان و به وجود آمدن قوانین و اصلاح ساختارهای علم گرافیک و ذائقه تصویری مردم باعث شده است که قدرت تاثیرگذاری لوگو این شرکت ها کمتر از قبل بشود. در بازسازی لوگو با توجه به اصل لوگو و با استراتژی حفظ این کلیت لوگو را اصلاح و بروز رسانی می کنیم. بازسازی لوگو شروع می باشد. بازسازی لوگو بسته به میزان زمانی دارد که نیاز دارد تا به کیفیت مطلوب نزدیک شود. در بازسازی لوگو مطابق با استراتژی شما بر حفظ و یا تغییر کلی لوگو انجام و مطابق با آن هزینه خدمتتون اعلام می شود. در صورت تمایل می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از مراحل انجام سفارش آگاه شوید. کافی است به تلگرام ما پیام دهید. نمونه لوگوهای طراحی شده را می توانید در سایت مشاهده نمایید. چنانچه سفارش طراحی لوگو برای کافه و یا سفارش طراحی لوگو حرفه ای دارید می توانید با بانی چاپ، سایت سفارش لوگو، تماس بگیرید.

ما همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18، پنجشنه ها از ساعت 9 الی 13 پاسخگوی شما خواهیم بود.

باز طراحی لوگو

چنانچه به طراحی لوگو جدید نیاز نداشته باشید، بازسازی لوگو سرویس جدیدی است که مجموعه بانی چاپ برای خدمت رسانی هرچه بهتر به محصولات خود اضافه کرده است. در صورتی که مجموعه شما لوگو مشخصی دارد اما فایل آن را در اختیار ندارید. می توانید از سرویس بازسازی لوگو ما استفاده نمائید. بدون شک داشتن فایل اصلی لوگو با کیفیت اصلی برای انجام امور تبلیغاتی و ... لازم است. به طور مثال اگر بخواهید کاتالوگ طراحی وچاپ کنید بدون شک نیاز به فایل با کیفیت لوگو دارید. در صورتی که لوگو بی کیفیت در طراحی جلد کاتالوگ استفاده شود کیفیت تمام کاتالوگ و برند شما را پایین می آورد. ما می توانیم با دریافت هزینه کمی فایل اصلی لوگو شما را بازسازی کنیم. به این صورت که تصویر لوگو خود را برای ما ارسال می فرمائید و ما از روی تصویر لوگو شما در نرم افزارهای تخصصی طراحی لوگو مجدد اجرا می کنیم. در این فرآیند طرح و ظاهر لوگو شما تغییر نمی کند و دقیقا مطابق با لوگو سابقتان فایل جدید طراحی می شود. در پایان فایل نهایی و اجرا شده لوگو شما را با فرمت های مختلف در اختیارتان قرار می دهیم. اگر فایل لوگو را می پسندید و می خواهید از آن به عنوان لوگو خود استفاده کنید و نیاز به فایل آن دارید تصویر لوگو را برای ما ارسال بفرمائید. البته باید متذکر شد که بازسازی لوگو با بازطراحی لوگو تفاوت دارد. بازطراحی یعنی ریدیزاین لوگو. در باز طراحی لوگو تمامی بخش های لوگو نظیر رنگ و آبجکت ها و حتی استایل لوگو می تواند دستخوش تغییرات گردد. طراحی آرم برای سایت و یا هر کسب و کاری را به کارشناسان بانی چاپ بسپارید تا یک لوگو حرفه ای را دریافت نمایید.

پس اگر لوگویی که در اختیار دارید قدیمی شده و نیاز به یک لوگو مدرن با همان سبک و طراحی لوگوی قبلی دارید انتخاب بازطراحی لوگو بهترین گزینه برای شماست. در بازطراحی لوگو شما می توانید یک لوگو لوکس با همان اِلِمان های لوگو قبلی داشته باشید. این لوگو جدید در شکل ظاهری کلی، شباهت با لوگوی قبلی شما دارد به صورتی که مخاطبان شاهد یک لوگو مدرن از مجموعه شما خواهند بود.

قیمت طراحی لوگو

طراحی لوگو فوری که در این نوع طراحی لوگو از تمپلیت‌های آماده اینترنتی برای طراحی لوگو استفاده می شود البته این سطح طراحی غیر قابل ثبت بوده و بیشتر جهت مشاغل کوچک و نوپا توصیه می گردد. طراحی لوگو تایپ به دلیل استفاده از تایپوگرافی در طراحی یک پروژه بسیار پیچیده و مشکل است و لزوماً باید یک گرافیست حرفه ای طراحی لوگو تایپ را بر عهده گیرد تا بتوان به نتیجه دلخواه از طراحی لوگو رسید. طراحی لوگو نشان نیز نوعی از طراحی لوگو می باشد که برای لوگو از تصاویر، نشان و یا یک آرم خاص استفاده می شود که با استفاده از توضیح اسم درخواستی با یک طرح جامع در قالب یک لوگو ارائه می گردد.  طراحی لوگو ترکیبی در سطح طراحی حرفه ای انجام می شود و قابل ارائه جهت استفاده تمام مشاغل و صنوف می باشد. طراحی های ذکر شده در بالا به غیر از طراحی لوگو فوری یا طراحی لوگوی قالب آماده، جزو لوگو حرفه ای ارزان قیمت می باشند. با توجه به هزینه پایین طراحی های بالا در مقایسه با سایر شرکت های همکار این تضمین کیفیت را از مجموعه بانی چاپ دریافت می کنید که لوگو های ارائه شده در موارد حرفه ای ذکر شده کاملا قابل قبول و با سطح حرفه ای ارائه خواهد شد. تعرفه طراحی لوگو برای برند و قیمت طراحی لوگو را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما دریافت کنید. بانی چاپ، بهترین قیمت طراحی لوگو در تهران را ارائه می دهد و طراحی لوگو ارزان قیمت را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید.

برای طراحی لوگو صنعتی با تشکیل اتاق فکر توسط تیمی از طراحان جهت طراحی لوگو ایده‌ها بررسی می شوند و در نهایت این نوع لوگو به گونه ای طراحی می شود تا در سالیان متمادی نیاز به ادیت و بازسازی نداشته باشد و در سه طرح اتد تهیه و برای مشتریان ارسال می شود. یک لوگوی صنعتی می تواند به صورت یک لوگو مدرن و یا یک لوگو لاکچری طراحی گردد و سبک این طراحی با توجه به کسب و کار و یا فعالیت و حرفه شما تمایز می یابد. طراحی لوگو صنعتی مناسب کسب و کارهایی می باشد که تمایل به برندینگ بسیار قوی از همان ابتدا دارند. قابل ذکر است تمامی طراحی لوگوهایی که توسط مجموعه بانی چاپ انجام می شود به استثنای لوگوی فوری قابل ثبت می باشد. بهتر است انجام طراحی لوگو شرکتی به صورت تخصصی صورت گیرد و از گزینه طراحی لوگو فوری استفاده نشود. بانی چاپ، بهترین سایت طراحی لوگو است که با داشتن طراحان حرفه ای و با تجربه، طراحی لوگو حرفه ای و منحصربه فرد را به شما ارائه می دهد.

یک لوگوی ارزان شاید امروز گره از کار شما بگشاید اما در مدت زمان طولانی تر مشکلات عدیده ای را برای شما و مجموعه شما در بر خواهد داشت. به صورت کلی لوگو ارزان بصورت طراحی های قالب آماده و طراحی آنلاین تولید می گردند. باید به این نکته طراحی آنلاین لوگو با اینکه سریع و در دسترس است اما در اختیار عموم قرار دارد و این موضوع موجب می گردد لوگوهایی که به طریقه لوگو آنلاین و یا لوگوی قالب آماده طراحی می گردند در بیشتر مواقع شبیه هم باشند. پس اگر به فکر بزرگ تر شدن کسب و کار و تجارت خود هستید از عناوینی چون طراحی لوگوی ارزان، طراحی لوگوی آنلاین و یا طراحی لوگوی قالب آماده بر حذر باشید. به قول معروف هیچ ارزانی بی حکمت نیست! البته باید متذکر شد طراحی لوگوی حرفه ای فوری می تواند این قاعده مستثنی باشد، سبک طراحی در فوریت طراحی لوگو حرفه ای تنها سریع تر و با اتود های کمتر ارائه می گردد اما شکل طراحی دقیقا شبیه به طراحی لوگو حرفه ای بدون قید فوریت می باشد. چنانچه درخواست طراحی لوگو به صورت حرفه ای را دارید می توانید از طریق سایت بانی چاپ و تماس با کارشناسان و طراحان بانی چاپ سفارش خود را ثبت کنید. 

هر لوگویی که لازم داشته باشید، از طراحی لوگو مغازه گرفته تا طراحی لوگو جواهرات را می توانید به مجموعه بانی چاپ بسپارید تا طراح لوگو آن را برای شما طراحی کند.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی استند کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.