تابلو بوم

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تابلو بوم چاپی با چاپ تصاویر مورد نظر شما در بانی چاپ انجام می شود. شما می توانید هر نوع طرح و تصویر دلخواه خود را به صورت چاپ روی بوم نقاشی در سایز اختصاصی خود سفارش دهید، ثبت سفارش اینترنتی با زمان تحویل 2 الی 3 روز کاری، نقاشان و هنرمندان عزیز هم میتوانند چاپ عکس روی تابلو بوم بصورت طرح خام یا کم رنگ ( ترنسپرنت ) سفارش دهند و پس از آماده شدن تابلو آن را نقاشی کنند. انواع قاب برای بوم نقاشی در مدل های مختلف نیز موجود است که در زمان خرید یا ثبت سفارش می توانید انتخاب نمائید. تابلو هایی که طرح آن ها نقاشی هست به نقاشی چاپی نیز شناخته میشوند. در گالری تصاویر بانی چاپ تعداد زیادی طرح و عکس نقاشی برای چاپ موجود است که می توانید به گالری تصاویر تابلو ها مراجعه و از بین هزاران عکس روی بوم نقاشی، طرح های مد نظر خود را انتخاب نمائید تا بصورت بوم نقاشی برای شما چاپ و آماده کنیم.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ روی تابلو بوم نقاشی (کنواس چاپی)

چاپ کنواس یا چاپ بوم توسط چاپ دیجیتال کاربردهای فراوان دارد به ویژه برای چاپ آثار هنری نفیس در دکوراسیون داخلی منازل، آتلیه ها و گالری‌‎ها، چاپ عکس‌ها، برای دفاتر کاری و هتل‌ها و ...کاربرد فراوان دارد. چاپ کنواس اصولاً در یک فریم قرار می گیرد زیرا جلوه کار برای چاپ کنواس افزایش پیدا می کند. خرید و قیمت تابلو بوم نقاشی در طرح های دلخواه و سایزهای متنوع را می توانید از طریق سایت بانی چاپ ثبت سفارش و مشاهده کنید. انواع تابلو دکوراتیو و هر نوع تابلو برای خانه را می توانید از بانی چاپ مرکز تولید انواع تابلو شیک تهیه نمایید. چاپ کنواس سفارشی با طرح مورد نظر شما با کیفیت بالا انجام می شود. 

چاپ عکس روی بوم نقاشی

این نوع از تابلو بوم ها در ابعاد انتخابی و دلخواه قابل تولید و چاپ می باشند و با چاپ کنواس قابل چاپ هستند، کلاف این تابلو بوم ها را می توان از نوع کلاف دیپ(پهن) یا باریک انتخاب نمود و چاپ بر روی پارچه کنواس می باشد، برای ثبت سفارش تابلو عکس می توانید از طریق سایز های موجود بالا یکی را انتخاب نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید و طرح انتخابی خود را از طریق داشبورد کاربری بخش (سفارش های من) بر روی سفارش خود آپلود نمایید، طرح نقاشی برای چاپ می بایست در فرمت jpg با رزلوشن بالا باشد که بتوانید آن را در سایز بزرگ در ابعاد دلخواه خود چاپ نمایید. برای ارسال فایل در صورتی که موفق نشدید فایل خود را آپلود نمایید از طریق تماس با کارشناسان می توانید فایل انتخابی خود را از طریق شبکه های اجتماعی برای ما ارسال نمایید. بانی چاپ، تولیدی تابلو بوم، انواع تابلو بوم کلاسیک و یا تابلو بوم چهره را برای شما چاپ و تولید می کند. 

فروش انواع تابلو دکوراتیو شیک و تابلو بوم مدرن را می توانید در سایت مشاهده نمایید. انواع تابلو اتاق خواب و یا تابلوهای دکوراتیو زیبا را می توانید از میان انواع گالری طرح های تابلو بوم پیدا کنید. خرید و قیمت تابلو مدرن را از طریق سایت می توانید ثبت و مشاهده نمایید. لیست قیمت انواع تابلو را نیز می توانید در سایت مشاهده نمایید.

چاپ نقاشی روی بوم را می توانید به تابلوسازی بانی چاپ سفارش دهید. در مجموعه ما چاپ روی بوم نقاشی با کفیت بالا صورت می گیرد. به دلخواه شما چاپ روی بوم دیپ و باریک انجام می شود. چاپ نقاشی روی بوم بزرگ و کوچک نیز با توجه به سایز دلخواه شما صورت می گیرد. چاپ نقاشی دلخواه شما نیز بر روی بوم صورت می گیرد. سفارش تابلو با عکس دلخواه شما در مجموعه شمسه نگار صورت می گیرد. قیمت چاپ نقاشی روی بوم را می توانید در سایت مشاهده نمایید.

بوم یا کنواس

بوم یا کنواس، نوعی پارچه مختص نقاشی چاپ شده می باشد که برای چاپ تابلو نیز مناسب است. پارچه ای که روی بوم‌های نقاشی کشیده می شود دارای بافتی نامنظم می باشد و چاپ عکس برای تابلو و یا چاپ تصویر روی آن زیبا و چشم‌نواز می شود. داشتن یک طرح روی بوم و یا اثر هنری مانند تابلو لوکس در منزل نشان دهنده ذوق هنری صاحب خانه می باشد، خصوصا اگر اثر هنری به صورت تابلو بوم باشد، برای داشتن یک اثر هنری حرفه ای و زیبا به سلیقه و انتخاب خود می توانید از آیتم چاپ روی تابلو بوم نقاشی استفاده نمایید و یک تابلو مدرن و شیک با متریال کنواس طبیعی و بسیار شبیه نقاشی داشته باشید، همچنین اگر مایل باشید می توانید به دلخواه و مطابق سلیقه خودتان هر عکسی را بر روی تابلو بوم نقاشی چاپ کنید. خرید تابلو دیواری با طرح دلخواه که با دکوراسیون فضای خانه یا کاری هماهنگ باشد بسیار محیط را زیبا و چشم نواز می نماید. قیمت و خرید انواع تابلو را می توانید از طریق سایت مشاهده و ثبت نمایید.

انواع چاپ بوم

-چاپ بوم بدون کلاف
چارچوبی دورتا دورسطح چاپ شده قرار می گیرد.

-چاپ بوم با کلاف
چاپ صرفاً روی کنواس انجام می شود و دارای قاب و فریمی نمی باشد.

چاپ نقاشی روی تابلو بوم کنواس در تهران

چاپ تصویر دلخواه شما روی تابلو بوم نقاشی به سادگی امکان پذیر است. دیگر شما می توانید تابلو برای پذیرایی با طرح دلخواه چاپ کنید. چاپ تابلو بوم کنواس با دستگاه دیجیتال چاپ بوم انجام می شود. حداکثر عرض چاپ بوم تا 150 سانتیمتر است و از نظر طول هیچ محدودیتی وجود ندارد.
برای سفارش چاپ بوم نقاشی، کافیست طرح خود را برای ما ارسال کنید. ما بعد از کنترل کیفیت تصویر شما، با توجه به ابعاد تابلو بوم سفارشی شما، طرح شما را روی تابلو بوم کنواس طبیعی چاپ می کنیم. فرآیند چاپ تابلو بوم نهایت سه روز کاری زمان می برد.
برای ساخت این نوع تابلو دکوراتیو چاپی، ابتدا تصویر شما بر روی پارچه کنواس طبیعی چاپ می کنیم. سپس یک چهار چوب چوبی یا اصلاحاً کلاف چوبی با توجه به ابعاد سفارش چاپ تابلو بوم کنواس شما می سازیم. چارچوب بوم ساخته شده توسط بانی چاپ باکیفیت و مقاوم است و چاپ کنواس را روی این چهار چوب می کشیم. برای ثابت ماندن این کنواس چاپی روی تابلو بوم کنواس، کنواس را از پشت به کلاف منگنه می کنیم. کلاف کشی در مجموعه ما با دقت بالا انجام می شود. کلاف برای تابلو با کیفیت بالا انتخاب می شود. 

چاپ تابلو بوم سفارشی

چاپ و ساخت تابلو بوم کنواس به عنوان تابلو دکوراتیو، تابلو مدرن و یا با طرح های متنوع دیگر قابل چاپ هستند. حتی شما می توانید فایل خود را برای ما ارسال کنید که تابلو چاپی، تابلو کلاسیک و یا تابلو فانتزی خود را با طرح دلخواه خود داشته باشید. اگر کیفیت فایل تصویر، مناسب ابعاد سفارش شما بود، آن را چاپ می کنیم. در غیر این صورت پیشنهاد مشابه به شما بدهیم. هم چنین می توانید از گالری تصاویر تابلو بانی چاپ برای انتخاب تصویر تابلو بوم زیبا کمک بگیرید. در این آلبوم تصاویر زیادی با بخش بندی های متنوع در دسترس شما می باشد که با توجه به دکوراسیون منزل یا محل کارتان می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. همچنین می توانید طرح خام نقاشی روی بوم را سفارش دهید تا خودتان آن را رنگ آمیزی و کامل کنید. قیمت تابلو بوم چاپی و تابلو بوم خام در کنار هر محصول درج شده است و به روز می باشد.

مرکز خرید تابلو بوم با طرح دلخواه در تهران

در جستجوی یک تابلو منحصر به فرد و با ارزش یا عکس نقاشی چاپی برای زیبایی و تزئین محیط خود هستید؟ یا به دنبال ایجاد یک تابلو با طرح دلخواه و یا نقاشی چاپ شده هستید که شخصیت و سلیقه شما را به خوبی بازنمایی کند؟ شما می توانید خرید تابلو جدید خود را از مجموعه بانی چاپ تحت برند شمسه نگار انجام دهید. بانی چاپ، مرکز خرید تابلو در تهران و خرید بوم نقاشی سایز بزرگ با ارائه تابلوهای سفارشی با عکس نقاشی برای چاپ و یا متن دلخواه شما و چاپ کنواس سفارشی، بهترین گزینه برای انتخاب است. ما در مرکز خرید تابلو، خدمات ساخت تابلو نقاشی، فانتزی و تزئینی را با بهره‌گیری از هنرمندان مجرب و حرفه‌ای، به شما ارائه می‌دهیم. امکان سفارش تابلو با طرح دلخواه به طور کامل بر اساس سلیقه شما وجود دارد. شما می‌توانید تصویر یک عکس مانند عکس خانوادگی، منظره طبیعی یا حتی آثار هنری محبوب خود را به ما ارائه دهید و ما برای شما تابلویی با کیفیت بالا و جزئیات دقیق خلق خواهیم کرد. سفارش تابلو دایره و چاپ عکس روی بوم دایره در مجموعه ما با بالاترین کیفیت و حساسیت انجام می شود. تابلو مخملی خود را نیز می توانید به صورت دایره سفارش دهید.

چاپ روی تابلو بوم کنواس (کانواس)

چاپ تابلو بوم نقاشی این امکان را به شما می دهد تا بدون اینکه هزینه بالایی برای خرید تابلو نقاشی و خرید نقاشی روی بوم دایره بپردازید، هر طرحی را که می خواهید را به صورت تابلو بوم نقاشی درآورید و در دکوراسیون خانه یا محل کارتان از آن استفاده کنید. تابلو بوم کنواس می تواند نقش مهمی در دکوراسیون داخلی شما ایفا کند. با انتخاب یک طرح زیبا که از نظر سبک، طرح و رنگی که با سایر اجزای محیط خانه یا محل کار شما هماهنگی داشته باشد، می توانید اقدام به خرید اینترنتی تابلو بوم کنید تا در زمانی کوتاه چاپ کنواس طبیعی و ساخت تابلو بوم کنواس را برای شما انجام دهیم. 
 بعد از اینکه طرح خود را انتخاب کردید، می توانید از طریق راه های ارتباطی آن را برای ما ارسال کنید. ما کیفیت تصویر شما را چک می کنیم و اگر به اندازه ابعاد سفارش تابلو بوم نقاشی طرح دار شما کافی نبود، به شما اطلاع می دهیم و پیشنهادهای مشابه ارائه خواهیم داد. شما می توانید از تصاویر و عکس های شخصی نیز برای چاپ عکس روی بوم طبیعی، استفاده کنید. انتخاب تصویر بستگی به فضایی که مایلید تابلو بوم کنواس را نصب کنید دارد. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که هر طرح یا تصویر مناسب چه فضایی است. برای مثال تصاویر سنتی برای خانه ها یا رستوران های سنتی مناسب است. یا تصاویر مدرن و گرافیکی برای چیدمان هایی به سبک مدرن بسیار مناسب می باشد. علاوه بر آن شما باید تصاویری انتخاب کنید که با رنگ بندی وسایل دیگر موجود در آن فضا هماهنگی داشته باشد. البته گاهی یک تضاد رنگی طراحی داخلی را زیباتر می کند. اما درکل هنگام انتخاب تصویر تابلو بوم نقاشی روی بوم بزرگ حتماً سعی کنید طرحی که می خواهید را در فضایی که قرار است تابلو بوم یا تابلو مینیمال نصب شود، تصور کنید و بررسی کنید که وجود این تابلو آن محیط را زیباتر می کند، یا اینکه در دکوراسیون شما ناهنجاری ایجاد می کند.

از روش های انتخاب و یافتن عکس برای چاپ تابلو بوم کنواس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-با جست و جو در اینترنت می توانید به راحتی موضوعی که می خواهید را جست و جو کنید. و ابعاد بزرگ آن را دانلود کنید.
-طراحی یک تصویر مناسب، می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که طرح مورد نظر خود را پیدا نکرده اند و یا طراح هستند و قصد دارند خودشان تابلو بوم طبیعی خود را به سلیقه خود طراحی کنند. 
-با ثبت سفارش طراحی تابلو بوم از طریق راه های ارتباطی این امکان به شما داده می شود، تا واحد طراحی بانی چاپ آنچه که شما در ذهن خود دارید را برای شما طراحی کند.
-انتخاب از آلبوم تصاویر بانی چاپ موجود در سایت، یکی از روش های آسان برای دست یابی به تصویری که می خواهید می باشد. این آلبوم دارای بخش بندی های متفاوت با موضوعاتی چون طبیعت، آثار هنری، نقاشی های رومی و اروپایی، انتزاعی، کوبیسم، سینما و نقاشی های کار دست و... می باشد.
-هم چنین می توانید برای مشاوره رایگان، طراحی تابلو بوم کنواس و انتخاب تصویر مناسب برای تابلو نقاشی بوم از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
* لازم به ذکر است که کیفیت تصویر باید مناسب چاپ روی تابلو بوم کنواس باشد. در غیر این صورت به دلیل بافت ریزی که کنواس دارد، نتیجه چاپ تابلو عکس کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

پس از انتخاب و تایید طرح از جانب شما، و پرداخت و ثبت سفارش تابلو بوم و یا سفارش بوم نقاشی، طرح و عکس نقاشی روی بوم ساده ای که انتخاب کرده اید را در همان ابعادی که خواسته بودید، چاپ می کنیم. هم چنین یک کلاف و چهار چوب چوبی هم با ابعاد تابلو بوم سفارشی شما می سازیم. سپس این چاپ کنواس بوم را روی این کلاف چوبی می کشیم و از پشت منگنه می کنیم. تا به خوبی در جای خود قرار بگیرد. به این صورت ما یک تابلو بوم کنواس طبیعی با طرح دلخواه شما می سازیم. که دارای کلاف چوبی است و می توانید مانند هر تابلو دیگری آن را بر روی دیوار نصب کنید. سفارش تابلو بوم کنواس طبیعی می تواند جزئیات و خصوصیات مختلفی داشته باشد. در این قسمت به شرح جزئیات سفارش تابلو بوم می پردازیم.

بوم لبه رنگی و بوم لبه سفید چیست؟

همانطور که گفته شد تابلو بوم که برای شما می سازیم، دارای یک کلاف چوبی است. این کلاف چوبی تابلو بوم می تواند ضخامت های مختلفی داشته باشد. که وقتی شما از بغل به تابلو نگاه می کنید، این لبه و ضخامت کلاف بوم کنواس کاملاً مشخص است. به این قسمت لبه بوم می گویند.
بوم لبه سفید: زمانی که شما سفارش چاپ تابلو بوم ثبت می کنید، طرحی که برای ما می فرستید، تنها روی تابلو قرار می گیرد و این لبه های بوم از کنواس خام باقی می ماند. کنواس خام سفید است. به همین دلیل به این نوع سفارش، تابلو بوم لبه سفید می گویند.
بوم لبه رنگی: اگر بخواهید لبه بوم شما رنگی باشد، ما می توانیم از هر طرف طرح شما را به اندازه ضخامت کلاف بزرگتر در نظر بگیریم. تا وقتی چاپ کنواس روی بوم کلاف دار قرار می دهیم، لبه های تابلو بوم کنواس، با بخشی از تصویر شما رنگی باشد. 

سفارش تابلو بوم با قاب چوبی

بسیاری از افراد دوست دارند تا تابلو بوم نقاشی آنها علاوه بر کلاف چوبی، دارای قاب نیز باشد. انواع قاب چوبی برای سفارش تابلو بوم با قاب برای شما در نظر گرفته ایم که می تواند چاپ تابلو بوم شما را زیباتر کند. نمونه این تابلو بوم ها را و انواع قاب ها را در تصاویر موجود در سایت بانی چاپ می توانید مشاهده کنید. نقاشی چاپ کرده را می توانید با هر قابی که دوست دارید و در سایت موجود است ثبت سفارش کنید.

انواع قاب چوبی برای تابلو بوم

1. تابلو بوم کنواس طبیعی با قاب چوبی شیبدار
2. تابلو بوم کنواس طبیعی با قاب چوبی ساده سه سانتی یا چهار سانتی
3. تابلو بوم کنواس طبیعی با قاب کلاسیک

رنگ های موجود برای سفارش قاب چوبی تابلو بوم

1.سفید
2.مشکی
3.ونگه
برای ساخت تابلو بوم با قاب چوبی یا بوم A3، ابتدا تابلو بوم کنواس شما در ابعاد سفارش چاپ بوم کنواس شما را می سازیم و سپس قاب چوبی شیبدار یا قاب چوبی ساده بزرگ تر از تابلو بوم سفارشی شما و متناسب با آن را تولید می کنیم. سپس بومی که ساخته ایم را در مرکز این قاب چوبی به صورت فاصله دار یا اصطلاحاً جزیره، قرار می دهیم. می توانیم به درخواست شما تابلو بوم چاپی را بدون فاصله برای شما روی قاب های چوبی نصب کنیم. همانطور که برای ساخت تابلو بوم با قاب کلاسیک معمولاً بوم کنواس بدون فاصله قاب گرفته می شود. قاب های کلاسیک دارای طرح و نقش است. که برای تصاویر سنتی و رومی و کلاسیک مناسب تر است. اما قاب های چوبی هم برای سبک های کلاسیک مناسب است و هم سبک های مدرن. به طور کلی می توان گفت قاب های چوبی شیبدار و ساده برای سفارش چاپ تابلو بوم تقریباً با هر طرح و سبک تصویری مناسب می باشد.

چاپ نقاشی روی کاغذ

چاپ عکس روی کاغذ یا بوم نقاشی خود را به مجموعه بانی چاپ بسپارید تا با بهترین کیفیت و حساسیت برای شما تولید و چاپ شود. همچنین شما می توانید طرح نقاشی روی بوم های کاغذی خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا چاپ تابلو نقاشی روی بوم را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. جدیدترین تابلو بوم و کلاف بوم با کیفیت را می توانید در سریعترین زمان ممکن از ما دریافت نمایید.

ابعاد چاپ تابلو بوم نقاشی

ابعاد سفارش تابلو بوم بر اساس سفارش شما تا هر مقداری که مقدور باشد و تناسب تصویر به هم نریزد، در چاپخانه تابلو، قابل ساخت می باشد.

کاربرد چاپ تابلو بوم کنواس

معمولا از تابلو بوم کنواس طبیعی برای نصب در فضاهای مسکونی و اداری استفاده می شود. تابلو کنواس هم جنبه تبلیغاتی و هم جنبه دکوراتیو دارد. هم چنین همه هنرمندان می توانند آثار هنری خود را اسکن کنند و سفارش چاپ روی تابلو بوم نقاشی بدهند و طرح های خود را توسط این تابلو بوم ها به نمایش بگذارند. بدون اینکه دیگر نگران این باشند که آثار آن ها در مجاورت عوامل محیطی و تردد افراد مختلف آسیب ببیند. از انواع دیگر موارد مورد استفاده برای تابلو بوم نقاشی به این موارد می توان اشاره کرد:
1.استفاده در دکوراسیون داخلی منازل، اتاق خواب ها و... به عنوان تابلو تزئینی و تابلو دکوری با طرح های کلاسیک، رومی، هنری، طبیعت، انتزاعی، فانتزی و... .
2.نصب تابلو بوم کنواس در اداره ها و سازمان ها با طرح های سازمانی و اهداف تیمی برای تزئین و به عنوان تابلو دکوراتیو.
3. سفارش تابلو بوم کنواس برای فضاهایی مثل مراکز آموزشی، تفریحی، درمانی، تجاری، آژانس های مسافرتی و... با تصاویری که به این مشاغل مرتبط باشند.
4.امکان چاپ تصویر دلخواه روی تابلو بوم کنواس و تصاویر آثار هنری هنرمندان برای حفظ اصل اثر و به نمایش گذاشتن تابلو چاپی در معرض عموم یا فضاهای مسکونی و اداری.

ویژگی های چاپ تابلو بوم نقاشی

-چاپ بوم نقاشی با کیفیت بالا
-سرعت در چاپ تابلو بوم نقاشی
-امکان رنگ گذاری مجدد روی تابلو بوم کنواس طبیعی
-دوام و مقاومت بالای تابلو بوم کنواس در برابر رطوبت، گرما، آفتاب و...
-ماندگاری رنگ در تابلو بوم نقاشی به مدت طولانی
-انعکاس کم نور در کنواس استفاده شده در چاپ بوم نقاشی 
-قابلیت چاپ و تولید تابلو بوم کنواس تا اندازه 1.5 در 30 متر
-سبک و قابل حمل بودن تابلو نقاشی بوم
-امکان داشتن یک بوم چاپی نقاشی بدون پرداخت هزینه گزاف
-امکان چاپ تصویر دلخواه روی بوم کنواس
-سازگاری چاپ کنواس بوم با محیط زیست و قابل بازیافت بودن آن

قیمت چاپ تابلو بوم کنواس طبیعی

عواملی که در قیمت و خرید تابلو بوم کنواس و قیمت چاپ کنواس تاثیر می گذارند عبارت اند از:
1. ابعاد چاپ تابلو کنواس سفارشی: هرچه ابعاد تابلو بوم کنواس طبیعی بزرگتر باشد، هزینه چاپ تابلو بوم کنواس بیشتر می شود.
2. تابلو بوم لبه رنگی: لبه رنگی بودن سفارش تابلو بوم مقدار کمی به قیمت چاپ تابلو بوم اضافه می کند.
3. سفارش چاپ بوم با قاب چوبی: ساخت قاب چوبی برای تابلو بوم هزینه جداگانه ای دارد.

برای چاپ کنواس در تهران و یا سفارش تابلو بوم کنواس بهتر است تا از طرح های نقاشی و آثار هنری استفاده کنید. این طرح ها روی بافت پارچه ای کنواس به خوبی می توانند زیبایی یک تابلو نقاشی واقعی را داشته باشند.
اگر مایل هستین تا تابلو بوم شما دارای لبه رنگی باشد، تصویر خود را از هر طرف 3 سانتیمتر بزرگ تر در نظر بگیرید تا این مقدار از طرح شما روی کلاف چوبی قرار بگیرد. توجه داشته باشید که در حاشیه تصویر، محتوای مهمی در تصویر طراحی نکنید که وقتی روی کلاف برود مفهوم خود را از دست بدهد و طرح ناقص شود. اگر این اتفاق افتاد، به شما پیشنهاد داده می شود که یک حاشیه 3 سانتیمتری از طرح خود را مجددا روی حاشیه تکرار کنین و یا از رنگ‌ها موجود در طرح برای این حاشیه استفاده بفرمایید.

نکات قابل توجه در هنگام ثبت سفارش تابلو بوم کنواس

1-تابلو بوم کنواس چیست: برای ساخت تابلو بوم کنواس در کارگاه تولید بوم نقاشی ابتدا تصویر دلخواه شما در ابعاد دلخواه شما بر روی کنواس چاپ می شود، سپس یک چهار چوب چوبی در همان ابعاد ساخته می شود. و در نهایت چاپ کنواس بر روی این کلاف چوبی کشیده می شود و از پشت منگنه می شود. 

2-کلاف چوبی چیست: همانطور که گفته شد، چاپ کنواس بر روی یک چهارچوب کشیده می شود. به این چهارچوب کلاف چوبی می گویند. این چهارچوب چاپ کنواس شما را مثل یک تابلو بوم نقاشی می کند و چون کلاف دارای ضخامت است، به تابلوی شما بعد می دهد. این ضخامت ها متناسب با ابعاد تابلو بین 2 تا 5 سانتیمتر در نظر گرفته می شود. 
توجه داشته باشید: اگر مایلید تا ضخامت کلاف را خودتان انتخاب کنید، لطفا از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

3-لبه رنگی و لبه سفید به چه معناست: کلاف چوبی به دلیل ضخامتی که دارد، باعث می شود تا وقتی شما از بغل به تابلو نگاه می کنید، ببینید که تابلو یک لبه دارد. که در سفارشات عادی این لبه سفید رنگ باقی می ماند. و طرح شما تنها روی تابلو دیده می شود. حالت دومی هم هست که شما می توانید تابلو کنواس را لبه رنگی سفارش دهید. یعنی ما طرح شما را از هر طرف به اندازه کلاف بزرگتر در نظر می گیریم، که وقتی کنواس بعد از چاپ روی کلاف چوبی کشیده می شود، لبه های کلاف هم با بخشی از تصویر شما رنگی باشد.
توجه داشته باشید: در هنگام ثبت سفارش بوم با لبه رنگی این را در نظر داشته باشید که ما بخشی از تصویر شما را روی کلاف می کشیم. بنابراین طرح خود را به صورتی انتخاب کنید که قسمت مهمی از طرح روی کلاف نرود، در غیر این صورت بهتر از تابلو بوم لبه سفید باقی بماند.

4-تابلو بوم با قاب چوبی: برای کسانی که مایل هستند تا قاب چوبی برای بوم خود تهیه کنند، 3 مدل قاب چوبی در کارگاه ساخت بوم نقاشی بانی چاپ تولید می شود. که یکی از آن ها مدل طرح کلاسیک است. و دو مدل دیگر چوبی ساده و شیب دار. همان طور که در تصاویر می بینید، این دو مدل ظاهر مدرن تری دارند.  تابلو بوم بعد از اینکه در ابعاد سفارشی شما ساخته شد، قاب چوبی متناسب با همان ابعاد نیز ساخته می شود. و تابلو بوم به صورت فاصله دار در مرکز آن قرار می گیرد. این قاب ها در رنگ های ونگه، سفید و مشکی قابل سفارش هستند.
توجه داشته باشید: در صورتی که مایل به ثبت سفارش تابلو بوم با قاب هستید، لطفا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشد.

5-نحوه انتخاب و یا ارسال فایل: گالری تصاویر موجود در سایت بانی چاپ دارای تصاویر با سبک های مختلف است. که شما می توانید از میان آن ها برای چاپ تابلو بوم انتخاب نمایید. هم چنین می توانید تصاویری که در فضاهای دیگر دیده اید را برای ما بفرستید. که ما همان تصویر یا مشابه آن را برای شما تهیه کنیم. ممکن است شما خود طراح باشید، می توانید فایل خود را با مشخصات درج شده در سایت برای ما ارسال بفرمایید. اما اگر نیاز دارید تا تصویری منحصر به فرد، با موضوعی که مد نظر دارید برای شما طراحی شود، می توانید سفارش طراحی خود را به تیم طراحی بانی چاپ بسپارید.

خرید چاپ تابلو کنواس چاپی

لبه های تابلو بوم کنواس می‌تواند به انتخاب شما دارای لبه‌های سفید و یا لبه های رنگی باشد. لبه های  رنگی به این صورت است که هنگام چاپ از هر طرف 3 سانت تصویر شما بزرگتر در نظر گرفته می شود، تا لبه های تابلو از طرح شما رنگی باشد. در صورت تمایل می توانید این تابلوها را همراه با قاب های چوبی زیبا سفارش دهید تا ظاهر شکیل تری داشته باشد. بزرگترین ابعادی که می تونید برای تابلو بوم خود در نظر بگیرید، عرض 150 هست و از نظر طول محدودیتی وجود ندارد. پارچه های کنواس دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت، آسیب، آفتاب و سایر عوامل محیطی دارند.
 چاپ روی بوم یا همان چاپ روی پارچه کنواس در سایز و طرح شما بصورت اختصاصی امکان پذیر می‌باشد. در صورت چاپ روی کنواس طبیعی می‌توان آن را رنگ گذاری مجدد نمود، و کلیه هنرمندان می‌توانند به راحتی روی این تابلو بوم‌ها نقاشی و رنگ‌ریزی کنند. پرینت نقاشی بر روی تابلو بوم در مراکز فروش چاپ روی پارچه بوم نقاشی صورت می گیرد. خرید تابلو کنواس چاپی از طریق سایت امکان پذیر است. طراحی و چاپ تابلو بوم با آنچه که مدنظر شماست در بانی چاپ با کیفیت بالا انجام می شود.

تنوع در اندازه، جنس و رنگبندی تابلوها نیز از دیگر مزایای خدمات ما است. از تابلوهای نقاشی گرفته تا تابلوهای فانتزی و تزئینی، همه در اختیار شما قرار دارد. جلوه‌ای خاص و جذاب به محیط دلخواهتان بخشیده و تابلوهای سفارشی با طرح دلخواه، به عنوان یک هدیه خاص و منحصر به فرد نیز برای عزیزانتان انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.
با اعتماد به بانی چاپ که مرکز فروش تابلو در تهران است، امکان دستیابی به تابلوهایی که حس و سلیقه شما را به تمامیت نشان می‌دهند، در اختیار شما خواهد بود. تمام تلاش ما این است که با توجه به سلیقه و نیازهای شما، تابلویی بسازیم که همیشه محبوبیت خود را حفظ کند و بهترین کیفیت را داشته باشد. قیمت چاپ عکس روی بوم نقاشی را می توانید با کلیک بر روی هر محصول مشاهده نمایید.

قیمت چاپ عکس روی تابلو بوم نقاشی

کنواس (بوم) به نوعی پارچه بافته شده مخصوص گفته می شود، که نوع مدرن آن از نوع کتان و لینن است. تا به حال از این پارچه جهت استفاده در بوم های نقاشی استفاده می شد. ولی اکنون در صنعت چاپ تابلو بوم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ کنواس عبارت است از چاپ تصویر دلخواه شما بر روی پارچه ای از نوع کنواس که از آن می توان برای چاپ دیجیتال آثار هنری روی کنواس و یا چاپ های تبلیغاتی استفاده نمود. بعد از چاپ تصویر مورد نظرتان، کنواس روی یک چهارچوب چوبی قرار می گیرد و شکل و شمایل یک تابلوی دکوراتیو به خود می گیرد.
 امروزه چاپ تابلو کنواس و چاپ عکس روی بوم در طراحی دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی می تواند کمکی بزرگ به زیبائی و هارمونی بهتر اجزا با دکوراسیون شما داشته باشد. شما می توانید از بین عکس های شخصی، آثار هنری، طبیعت و... برای چاپ تابلو بوم استفاده کنید و اگر تاکنون موفق به پیدا کردن تصویر مناسب نبودید، می توانید از گالری تصاویر بانی چاپ نیز دیدن فرمائید. بانی چاپ با فروش تابلو بوم به صورت آنلاین کار را برای شما راحت کرده است و می توانید به راحتی از خانه تابلو دیواری جدید خود را سفارش دهید.

چاپ روی مخمل و تابلو مخمل با طرح دلخواه را یم توانید از طریق سایت و یا تماس باکارشناسان ما ثبت سفارش نمایید.

همچنین، اگر تمایل دارید متنی خاص و انگیزشی را در قالب یک تابلو داشته باشید، ما نیز این امکان را به شما می‌دهیم. می‌توانید هر گونه نقل قول الهام‌بخش، نام محبوب، یا حتی متن اختصاصی خود را به ما بدهید و ما آن را با طراحی‌های زیبا و متناسب، در قالب یک تابلو سفارشی برایتان ارائه خواهیم داد.

در صورت وجود درخواست‌های زیر در رابطه با سفارش خود با ما از طریق تلگرام و سایر راه‌های ارتباطی در تماس باشید:

- نیاز به ارسال عکس‌های شخصی و دلخواه

- نیاز به طراحی تصویر دلخواه و منحصر به فرد

- نیاز به تابلو بوم با ابعادی غیر از ابعاد موجود در سایت

- نیاز به ثبت سفارش قاب چوبی برای تابلو بوم کنواس سفارشی خود

- در صورتی که مایلید تا لبه تابلو بوم شما (ضخامت کلاف) از طرح شما رنگی باشد.

سایز: کاملا سفارشی و با توجه به درخواست شما انجام می‌شود. (حداکثر اندازه یک ضلع 150 سانتیمتر و طول بوم نامحدود می‌باشد.)

زمان تحویل: فقط چاپ (1 روز کاری) - چاپ + کلاف چوبی (3 روز کاری) - روزهای پنجشنبه و جمعه جز روز کاری محسوب نمی‌شوند.

سفارش آنلاین و خرید اینترنتی تابلو بوم

*زمانی که شما در سایت بانی چاپ، خرید اینترنتی چاپ تابلو بوم ثبت می کنید، سفارش تابلو بوم کنواس شما را، به صورت لبه سفید آماده می کنیم. در صورتی که مایل به خرید تابلو بوم با طرح دلخواه لبه رنگی می باشید، از طریق راه های ارتباطی به ما اطلاع دهید.
*درصورتی که مایل به ثبت سفارش آنلاین تابلو بوم لبه رنگی می باشید، این نکته را در نظر بگیرید که ما طرح شما را بزرگ تر در نظر می گیریم و روی کلاف می کشیم تا لبه های بوم رنگی شود. توجه داشته باشید تا بخش مهمی از تصویر شما روی لبه ها نرود. مفهوم و کادر تصویر تابلو بوم شما دچار مشکل نشود. قیمت تابلو بوم خام و تابلو بوم ساده را می توانید در سایت مشاهده نمایید. همچنین قیمت بوم بزرگ و قیمت بوم نقاشی ارزان را می توانید در قسمت تابلو بوم ها که به روز است را مشاهده کنید. پارچه کنواس بوم و چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران را می توانید به مجموعه بانی چاپ مرکز فروش تابلو نقاشی در تهران سفارش دهید تا با بهترین کیفیت ان را دریافت کنید. بانی چاپ، مرکز فروش قاب عکس در تهران است. طرح مینیمال روی بوم کوچک و عکس نقاشی روی بوم دایره را نیز می توانید از طریق سایت سفارش دهید.

1- سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
2- تعداد مورد نیاز خود را وارد کنید.
4- بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک فرمایید.
5- پس از مرحله پرداخت وجه و سپس نهایی کردن خرید، سفارش شما ثبت خواهد شد.
در صورتی که تصویر مورد نظر شما از بین تصاویر گالری بانی چاپ می‌باشد، یا مایلید فایل خود را برای چاپ ارسال کنید و یا حتی اگر نیاز به طراحی روی تابلو دارید، از طریق تلگرام و سایر راه‌های ارتباطی می‌توانید درخواست خود را با ما در میان بگذارید. 

راهنمای ارسال فایل: پس از نهایی کردن خرید، شما می‌توانید از طریق ایمیل و یا تلگرام فایل چاپی خود را برای ما ارسال نمائید، و یا درخواست سفارش طراحی تابلو بوم خود را ثبت بفرمایید.

مشخصات فایل تصویر مناسب برای چاپ تابلو بوم

1.ابعاد تصویر از نظر طول و عرض با ابعاد سفارش تابلو بوم یکی باشد.
2.رزولوشن فایل تصویر حداقل 100Dpi باشد.
3.مد رنگ به صورت CMYK باشد.
4.فرمت فایل به صورت JPEG یا TIFF لایه بسته باشد.