پاف

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پاف ها معمولا علاوه بر کاربرد به عنوان وسیله در خانه کاربرد دکوراتیو نیز دارند و امروزه سعی در این شده که با سایر اجزای دیگر منزل ست شود.  رنگ ها و سایز های مختلفی دارد معمولا قطر 30 و 40 از قطر 30 برای اتاق خواب و از قطر 40 برای پذیرایی استفاده میشود اما اینکه برای دکوراسیون و فضای اتاق شما چقدر ظرفیت و اندازه داشته باشد انتخابش بر عهده خود شماست، معمولا از پاف برای ست کردن مبلمان و برای فضاهای کوچیک برای میزبان استفاده میشود، مثلا به عنوان جلوی کاناپه برای قرار دادن پا بر روی آن یا کنار درب خروجی برای پوشیدن کفش ها.به طور کلی کاربرد این محصولات بسیار زیاد است. پاف چاپی می تواند به راحتی در کنار وسایل دیگر دکوراسیون شما شخصی سازی شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ روی پاف

پاف چیست ؟

پاف (pouf) که به آن پوف نیز می گویند مبلی است کوچک با جنبه دکوری و تزئینی که کاربرد فراوانی دارد. پاف، این مبل کوچک بدون دسته و پشتی از بقیه مبل‌ها ارتفاع کوتاه‌تر دارد و بدنه پاف بگونه ایست که از بیرون دیده نمی شود و تمام بدنه پاف با پارچه ای که شما می توانید تصویر دلخواه خود را روی آن چاپ کنید پوشانیده می شود.
از پاف می توان به عنوان مبل در اتاق خواب، چهارپایه برای استراحت پا و در پاره ای از مواقع به عنوان میز جلوی مبل استفاده نمود.
می توان قطعه ای روکوبی شده را به عنوان نشیمن روی بدنه پاف سوار کرد. در اکثر کشورها از پاف برای قرار دادن پا بر روی آن استفاده می شود در ایران نیز می توان روی پاف شیشه قرار داد و به عنوان میز جلوی مبل از آن استفاده نمود.

کاربرد پاف

-از پاف می توان به عنوان مبل و صندلی برای نشستن استفاده کرد.
-همانطور که اشاره شد از پاف ها می توان به عنوان مبلی برای قرار دادن پا رو آن و استراحت پا کردن استفاده نمود.
-برخی از نوع پاف ها مانند صندوق دارای دربی که باز می شوند هستند؛ از این نوع پاف ها می توان برای قرار دادن کوسن یا بالشتک داخل آن استفاده نمود.
-برخی پاف ها را می توان برای قرار دادن کتاب داخل آنها استفاده کرد.
-پاف هایی هستند که در کنار مبلمان استفاده می شوند و حتی جزء ست مبلمان می باشند در این مواقع بهتر است برای استفاده بهتر از پاف به عنوان میز جلوی مبل شیشه ای به ابعاد پاف روی آن قرار داد.

استفاده از چاپ روی پاف

در شمسه نگار پاف‌هایی تولید می شوند که قسمت نشیمن‌گاه آن دارای جنسی از پارچه مخمل می باشد و شما می توانید چاپ طرح دلخواه روی پاف را انجام دهید و با اینکار منزل خود را زیباتر نمائید و برای ست نمودن دکوراسیون داخلی اقدام کنید.
بطور مثال شما می توانید طرح روی پاف را با چاپ پرده، چاپ کوسن، چاپ رانر، چاپ رومیزی و ... ست نمائید.

چاپ روی پاف در شمسه نگار

در صورتی که پاف مکعبی انتخاب کردید باید 5 تصویر دلخواه انتخاب نمایید تا روی وجه های مکعب بجز وجه زیرین چاپ شود برای انتخاب این تصاویر می توانید از طرح های مورد نظر خودتان استفاده نمائید یا اینکه از آلبوم تصاویر شمسه نگار استفاده شود.
اگر هم از انواع دیگر پاف استفاده نمودید بر روی قسمت پارچه ای آن می توانید چاپ روی پاف را انجام دهید. انتخاب طرح چاپی روی پاف هم می تواند به این صورت باشد که: شما تصویر دلخواه خود را برای چاپ روی پاف ارائه می دهید که کیفیت آن توسط کارشناسان بانی چاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تأیید کیفیت چاپ روی پاف انجام می گیرد.
همچنین برای چاپ روی پاف می توانید از گالری نمونه کارهای شمسه نگار طرح دلخواه خود را انتخاب نمائید.
پارچه ای که برای چاپ روی پاف در نظر گرفته می شود از جنس مخمل با کیفیت بسیار بالا می باشد.
مجموعه شمسه نگار نیز برای چاپ روی پاف از مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ استفاده می نماید تا بتواند کیفیت حرفه ای با ماندگاری بالا و قابلیت شستشو را به مشتریانش ارائه دهد.
مجموعه شمسه نگار همواره رضایت مشتریانش را از اهداف اصلی خود قرار می دهد و آنرا علت اصلی توسعه و پیشرفت خود می داند و در راستای کسب رضایت مشتریانش سعی بر ارائه خدمات و محصولات در زمات فوری، با کیفیت حرفه ای، ارزان‎ترین قیمت ممکن را دارد.


نقش پاف در دکوراسیون داخلی

شاید برای شما این سوال مطرح گردد که نقش پاف یا pouf در دکوراسیون داخلی چیست؟ البته از پاف می توان در کوراسیون داخلی استفاده های فراوانی برد مثلاً شما از پاف هایی که ارتفاع کوتاه دارند می توانید به عنوان زیرپایی و از پاف هایی که ارتفاع آن کمی بلندتر می باشد می توان به عنوان میزعسلی استفاده نمائید.
پاف‌ها می تواند در اشکال و ابعاد متنوع تهیه و تولید گردد مثلاً پاف هایی با وجه های مربع و یا دایره داریم که با توجه به سلیقه و نوع کاربرد توسط مشتریان انتخاب می شوند.


کاربرد پاف

-از پاف می توان به عنوان مبل و صندلی برای نشستن استفاده کرد.
-همانطور که اشاره شد از پاف ها می توان به عنوان مبلی برای قرار دادن پا رو آن و استراحت پا استفاده نمود.
-برخی از نوع پاف ها مانند صندوق دارای دربی هستند که باز می شود؛ از این نوع پاف ها می توان برای قرار دادن کوسن، بالشتک، وسایل پذیرایی و ...داخل آن استفاده نمود.
-برخی پاف ها را می توان برای قرار دادن کتاب داخل آنها استفاده کرد.
-پاف هایی هستند که در کنار مبلمان استفاده می شوند و حتی جزءِ ست مبلمان می باشند در این مواقع بهتر است برای استفاده بهتر از پاف به عنوان میز جلوی مبل، شیشه ای با ابعاد پاف روی آن قرار داد.

در کل می توان از پاف برای مقاصد زیر بهره برد:

  • زیرپایی
  • صندلی برای مهمان
  • میزپذیرایی
  • صندوچه ای برای قرار دادن برخی موارد و نظم دادن به منزل
  • میزعسلی

انواع پاف:

-پاف مراکشی: پاف مراکشی کندویی شکل می باشد و مناسب برای محیط‌های فانتزی است.

-پاف مکعب: پاف مکعب اصولاً برای محیط‌های رسمی و اداری کاربرد دارد.

-پاف گرد: پاف گرد در ابعاد مختلف برای محیط‌های گوناگون کاربرد دارد.

-پاف مکعب مستطیل یا بیضی: پاف مکعب مستطیل یا پاف بیضی دارای حجم بزرگتر نسبت به سایر پاف‌ها است و برای نشستن و یا استفاده به عنوان میز پذیرایی مناسب می باشند.

و همچنین انواع پاف بدون پایه، پاف پایه دار، پاف پایه کوتاه و پاف پایه بلند، با توجه به اینکه برای چه مکان و با چه کاربردی انتخاب می شوند در دسترس هستند.

کاربرد پاف در اتاق خواب

بیشترین استفاده از پاف در اتاق خواب به عنوان صندلی میز آرایش است. البته بیشتر میزهای آرایش ست هستند و خود دارای صندلی مخصوص می باشند اما زمانی که شما بخواهید تغییر مثبت و زیبا در اتاق خواب خود بدهید پاف می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.
پاف به عنوان یک صندلی که اطراف آن نیز اصولاً با پارچه مخملی پوشانده شده است گزینه مناسبی برای صندلی اتاق خواب می باشد زیرا در اثر برخورد با آن دیگر موجب خراش بدن نمی شود.

از دیگر کاربردهای پاف در اتاق خواب استفاده پاف به عنوان پاف تخت است که در زیر تخت قرار می گیرد.

پاف صندوقچه ای

همانطور که اشاره شد برخی از پاف ها بصورت صندوقچه ای هستند و روی آنها بصورت دری است که باز و بسته می شود و کاربردهای ویژه خود را دارند و اگر در ست پذیرایی مورد استفاده قرار گیرند می توان از آن به عنوان کمدی که در آن وسایل پذیرایی قرار داده می شود استفاده نمود.
به هر حال در پاف صندوقچه ای می توان هر چیزی را با توجه به نیاز افراد قرار داد.

پاف بیضی به عنوان میز پذیرایی

بهتر است هنگام خرید مبل راحتی و یا پذیرایی برای منزل، پاف مناسب و ست آن را نیز تهیه نمائید تا هارمونی محیط حفظ گردد. زیرا برای مبل های نشیمن و یا پذیرایی پاف می تواند هم زیبایی خاصی را به محیط ارائه دهد و در دکوراسیون داخلی تأثیر بسیار مثبت داشته باشد و هم کاربردهای خاص خود را دارد که در بالا به بسیاری از آنها اشاره شده است.

استفاده از پاف گرد برای دکور

برخی از پاف‌های گرد کوتاه هستند که بیشتر جنبه دکوری دارند و نوع استفاده خاصی که از این نوع پاف می شود به عنوان زیرپایی و جای استراحت پا است.