لوح تقدیر

چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لوح تقدیر به پاس تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات، به افراد اهدا می شود. برای اهدای لوح تقدیر بسیار زیباتر و شیک تر است که از جلد لوح تقدیر استفاده شود. بانی چاپ، امکان تولید انواع لوح تقدیر یا تقدیرنامه را در سایزهای استاندارد و سفارشی با امکان چاپ اختصاصی بر روی جلد و یا داخل لوح تقدیر دارد. این کاورها به صورت دو لتی و سه لتی تولید می شوند. همچنین امکان تولید با انواع روکش های چرم مصنوعی، گالینگور و کاغذی نیز وجود دارد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش و تولید لوح تقدیر

لوح تقدیر نمادی از تقدیر و تشکر از فرد یا افرادی است که برای کاری تلاش بسیار کرده اند و نتیجه کار ارزشمند و قابل قدردانی است. لوح های تشکر و تقدیر، هدیه هایی ارزشمند و ماندگار هستند که فرد دریافت کننده آن را در سال های طولانی نگهداری می کند. در مناسبت های مختلف لوح های تقدیر اهدا می شوند. از جمله این مناسبت ها می توان به مراسم پایان سال تحصیلی مدارس و دانشگاه ها، جشنواره ها و مسابقات، همایش و کنفرانس ها و مناسبت های خاص مثل روز پزشک، پرستار و معلم اشاره کرد.

انواع کاربرد لوح تقدیر

همیشه لوح های تقدیر و تشکر در سازمان ها، شرکت ها، مدارس، دانشگاهها و ... به دلیل تقدیر از افراد و بها دادن به ارزش ها و تلاشهای آنها در جهت به ثمر رساندن کار و تلاش آنها تقدیم شده است. همچنین لوح های تقدیر می توانند افراد را برای تلاش بیشتر در زمینه های مختلف تحصیلی و کاری تشویق کنند. 

امروزه، همچنان از این لوح های تقدیر در مکان های مختلف استفاده می شود. لوح تقدیر اداری برای کارمندان و یا لوح تقدیر روز پزشک برای کادر درمان از انواع لوح تقدیر چاپی هستند که بسیار پر کاربرد هستند. لوح تقدیر بازنشستگی، یکی از انواع پرکاربرد لوح تشکر است که برای تلاش از زحمات فرد در طی دوران خدمتش به وی اهدا می شود. 

همچنین برای ایام خاص، مانند روز خبرنگار از لوح تقدیر از خبرنگار و یا در روز معلم از لوح تقدیر برای معلم و یا لوح تقدیر آموزش و پرورش استفاده می شود.

لوح تقدیر آماده

انواع لوح تقدیر آماده نیز وجود دارد که به عنوان لوح تقدیر آموزش و یا لوح تقدیر تشکر می توان ان را به دانش اموزان برتر ، دانشجویان و سایر افراد هدف اهدا کرد.

جنس لوح تقدیر

لوح های تقدیر و سپاس از جنس های مختلفی ساخته می شوند. شما می توانید انواع لوح تقدی فلزی، چوبی، چرمی و کاغذی را در بازار مشاهده نمایید. لوح های تقدیم بانی چاپ از  کاغذ و مقوا ساخته می شوند.