طراحی لیبل

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

برای ارائه یک محصول داشتن یک لیبل خاص و جذاب بر روی آن از مهم ترین آیتم ها است. طراحی لیبل از آن دسته بخش های مهم تبلیغات محصول و بسته بندی هست که باید با حساسیت بسیار بالا به آن پرداخت و توجه به این نکته که محصول شما یکبار فرصت داشتن ظاهری جذاب برای خود است و یکبار فرصت دارد که خود را به مخاطب ارائه دهد، همین امر اهمیت توجه به طراحی لیبل محصولات را دو چندان میکند. 

طراحی مگنت یا طراحی روی آهنربا عموما توسط طراحی انجام می شود بر امور قالب بندی واقف باشد، در صورتی که مگنتی با قالب خاص و اختصاصی لازم دارید حتما از گزینه طراحی مگنت فانتزی بهره ببرید در این نوع از مگنت شما هر ایده و طراحی ای که دارید را می توانید سفارش دهید و کسب و کار خود را خاص کنید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی لیبل

اگر شما مایل به داشتن یک طراحی حرفه ای بر روی لیبل خود هستید، می توانید با ثبت سفارش طراحی حرفه ای لیبل برای خود محصول خود را به صورت بسیار شیک و حرفه ای برندینگ نمایید. طراحی لیبل متناسب با استفاده گسترده این محصول به دسته های زیادی تقسیم می شود. یکی از استفاده اصلی و پرکاربرد طراحی لیبل برای استفاده بر روی محصول است. بی شک طراحی لیبل چسبانده شده بر روی بسته بندی و یا محصول تاثیر بسیاری در تشخیص برند برای مخاطب و فرآیند فروش می گذارد.

سفارش آنلاین طراحی لیبل

سفارش برچسب با طرح دلخواه و یا سفارش لیبل چسبی در بانی چاپ باکیفیت بالا انجام می شود. چنانچه سفارش لیبل با هر ابعاد دارید، می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید. 

در طراحی لیبل محصول مهمترین بخش که بایستی مورد توجه قرار بگیرد نام برند است که به گونه ای جذاب و بایستی طراحی شود. تا بین تمام محصولات شرکت های رقیب متمایز و به راحتی برای مشتری قابل تشخصی باشد. نکته مهم بعدی ارائه بیان جذاب از محتوای محصول است به گونه ای هوشمندانه، ساده و شکیل با این هدف که به مخاطب خیلی راحت این آگاهی را بدهیم که چه محصولی در پیش روی اوست. به طور مثال وقتی یک شیشه آب میوه هلو را می بیند در صورتی که تصویر هلو بر روی لیبل استفاده شده باشد به راحتی متوجه این موضوع شده و به راحتی انتخاب خود را می کند اما در صورتی حتی نام هلو هم با فونتی مناسب بر روی لیبل درج شده باشد فرد با مشکل و صرف انرژی بیشتری این موضوع را متوجه شده و انتخاب می کند. این امر در ذهن مخاطب تاثیر بدی به همراه دارد. مشتری در هنگام خرید دوست دارد به راحتترین شکل ممکن خرید کند و در فروشگاه های شلوغ هرچه راحت‌تر محصول مورد نیاز خود را شناسایی و خرید کند.

طراحی لیبل حرفه ای

یکی دیگر از موارد استفاده پرکاربرد لیبل، طراحی لیبل سی دی و دی وی دی است. این موضوع در دنیای کسب کار استفاده های مختلفی دارد و هر شرکت و یا برند و .... متناسب با استفاده خود طراحی لیبل مختص به خود را انجام بدهند. در شرکت ها، برندها، کارخانجات و ... مواردی نظیر کاتالوگ های دیجیتال، فیلم های تبلیغاتی، مشخصات شرکت جهت معرفی به مشتری و شریک های تجاری و ... را بر روی سی دی به مخاطب خود ارائه می کند. طراحی لیبل سی دی و یا دی وی دی به این مجموعه ها کمک می کند تا ظاهر سازمانی خود را به صورت زیبا همراه با خود سی دی و یا دی وی دی عرضه کنند و بی شک بین باقی سی دی ها ظاهری منحصر به فرد و متعلق به برند مجموعه را دارا است. طراحی لیبل سی دی و دی وی دی در زمینه مواردی زیاد دیگری نظیر لیبل فیلم، کارتون، موسیقی و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی لیبل گچی

لیبل های گچی شامل کاغذهای پشت چسبداری می باشند که قبل از استفاده به راحتی قابل نصب و چسباندن روی تمامی سطوح هستند اما در زمان کندن این لیبل ها خورد می شود و مانند گچ نمی توان آن ها را کامل جدا کرد، از لیبل های گچی معمولا به عنوان برچسب اموال یا برچسب هایی استفاده می شود که قصد کندن آن را ندارید و در صورت جداکردن آن می خواهید به عنوان نشانه ردی از آن بر روی محصول مد نظرتان بماند.

موارد مهم در طراحی و چاپ لیبل

برچسب و یا لیبل زدن کالاها فقط جهت زیبایی و تبلیغ برند محصول نمی باشد بلکه باید در آن اطلاعات مهمتری نیز لحاظ گردد و مصرف کنندگان هنگام مصرف به آن دقت می کنند. برچسب محصول در اشکال مختلفی قابل عرضه می باشند که اگر قالب خاصی برای لیبل کالای خود در نظر ندارید برای چاپ لیبل باید از چاپ افست لیبل قالب خاص و چاپ دیجیتال لیبل با برش خاص استفاده نمایید. در واقع لیبل ها موجب می شوند که ما از محتویات و مواد تشکیل دهنده ای که می خواهیم استفاده کنیم مطلع شویم. در طراحی و چاپ لیبل باید مطمئن شوید که اطلاعاتی که روی لیبل‌ها می باشد کاملاً درست است.

طراحی برچسب اموال

در هر اداره، سازمان و حتی هر صنفی که وسایل، ابزار آلات قطعات و یا دستگاهی وجود داشته باشد استفاده از نشانه هایی بر روی آنها موجب اطلاع از وضعیت و موجودی و حتی جلوگیری از سرقت و یا عوض شدن آن لوازم و سهولت در سرشماری آنها خواهد شد.

سفارش طراحی برچسب اموال

برچسب های اموال بهترین نشانه قابل استفاده بر روی هر شیئی است که نیاز به نشانه گذاری دارد. جنس برچسب های اموال به گونه ای است که براحتی قابل کنده شدن نیست و پس از چسباندن برچسب اموال بر روی هر وسیله ای حتی در صورتی که سعی در کندن آن گردد هم اثری از چسبانده شدن آن بر روی آن وسیله باقی می ماند. برچسب های اموال در رنگ ها و ابعاد مختلف قابل سفارش است و هر گونه اطلاعات مورد نیاز بر روی آنها قابل درج است. در طراحی برچسب های اموال معمولا از اطلاعاتی نظیر نام مجموعه، شماره سریال و لوگو استفاده می گردد که این آیتم ها با توجه به نیاز شما قابل کم یا زیاد شدن دارد.

طراحی مگنت

امروزه تبلیغات در زمینه های گوناگون رشد زیادی پیدا کرده است و می بینیم که بدون تبلیغات نمی توان حوزه‌های کاری را گسترش داد؛ از این رو انواع تبلیغات نیز تنوع پیدا کرده است؛ یکی از این انواع تبلیغات مدرن، طراحی مگنت و چاپ مگنت است.

مگنت چیست؟

برای چاپ مگنت تبلیغاتی، طرح مگنت روی کاغذ گلاسه و یا استیکر چاپ می شود سپس روی آن برای اینکه مقاومت و استحکام آن بالا برود لایه سلفون کشیده می شود؛ بعد از اینکه چاپ مگنت تمام شد؛ برش‌های لازم روی آن انجام می شود و روی مگنت چسبانده می شود.
مگنت‌ها ورقه های نازک آهنربایی هستند که قابلیت چسبیدن به اجسام و بدنه های فلزی را دارند و البته بعداً نیز به راحتی از آن جدا می شود بدون اینکه خسارتی به آن بدنه فلزی وارد نماید. از طراحی و چاپ مگنت در تبلیغات و دکوراسیون بهره برده می شود.

کاربرد طراحی مگنت

از مگنت می توان در جاهای مختلف مانند موارد زیر استفاده نمود:

-کارت ویزیت مگنتی، گزینه مناسبی برای ارائه کارت ویزیت متفاوت و مؤثر می باشد؛ زیرا توسط افرادی که دریافت می شود به راحتی دور انداخته نمی شود.
-طراحی و چاپ مگنت برای شرکت‌های ساختمانی که می خواهند تبلیغات خود را روی سطوح فلزی بچسبانند.
-ارائه کارت اشتراک مگنتی در بسیاری از رستوران‌ها، فست فودها، فروشگاه‌های بزرگ، تاکسی سرویس‌ها و ...
-بسیاری شرکت‌ها و ادارات دارای ماشین‌های مخصوص خود برای انجام امور خارج از محیط کار هستند و تمایل دارند که تبلیغات خود را بر روی این ماشین‌ها قرار دهند و به همین دلیل از طراحی مگنت و چاپ مگنت برای اینکار استفاده می کنند؛ از طرفی هر زمان که بخواهند آنرا از بدنه ماشین جدا می کنند بدون اینکه اثر آن بر روی ماشین باقی بماند.
-از طراحی و چاپ مگنت می توان برای ارائه هدایای تبلیغاتی و تزئینی زیبا استفاده نمود.
-استفاده از چاپ مگنت برای تخته وایت برد مگنتی و نصب نمودن آن در محل
-استفاده از مگنت برای چاپ عکس روی آن
و...

با توجه به موارد بالا متوجه انواع کاربردهای چاپ مگنت می شویم و در طراحی مگنت نیز باید موارد زیر درنظر گرفته شود:

  1. برای طراحی، مگنت ماشین باشد و یا هر مگنت در سایز بزرگ دیگر باید از فونت‌های با سایز بزرگ استفاده شود دلیل آن نیز مشخص است زیرا قرار است اینگونه طراحی مگنت از دور دیده شود و به همین دلیل باید از فونت بزرگ و مناسب برایش بکار برده شود تا از فاصله دور قابل رؤیت باشند.
  2. اگر طراحی مگنت در قالب‌های اختصاصی و یا قالب‌های چهارگوش و روتین انجام می شود باید طرح از هر طرف 0.5 سانتی متر با حاشیه کار فاصله داشته باشد تا به طرح مگنت در برش خدشه ای وارد نشود و در این 0.5 سانت از هر طرف نیز رنگ زمینه بکار می رود تا مشکلی نیز برای زیبایی طراحی مگنت ایجاد نگردد.

مراحل ثبت و انجام سفارش 

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید و هرگونه فایلی برای ارائه به ضمیمه محصول داشتید را می توانید در هنگام افزودن به سبد خرید در پاپ آپی که برای آپلود فایل باز می شود فایل های مورد نظر خود را به صورت دسته ای انتخاب و سپس بارگذاری نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی لوگو کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی استند کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.