کالیته محصول

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

بانی چاپ تولید کننده انواع کالیته محصول در سایز و شکل مورد نظر شما می باشد، جنس ساخت کالیته محصول با توجه به در نظر گرفتن موارد زیادی تعیین میشود. از وزن، رنگ بندی و سایز گرفته تا سایر موارد. تولید اختصاصی کالیته محصول با تیراژ کم یا انبوه ساخته میشود که این تعداد در قیمت واحد آن بسیار تاثیر گذار است. کالیته محصول که با نام سمپل بوک نیز شناخته میشود را میتوان برای هر نوع محصولی تولید نمود. لطفا برای آگاهی از شرایط ساخت و تولید کالیته محصول سفارشی خود با ما در ارتباط باشید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش ساخت کالیته محصول

 کالیته محصول در واقع نوعی کتابچه مصور معرفی محصول است که می تواند مخاطب شما را با محصولی که قرار است برایش تولید شود آشنا کند، مخاطبتان به صورت فیزیکی بخش از محصول سفارشی خود را قبل از سفارش گذاری مشاهده و لمس می کند و سپس با اطمینان خاطر آن را ثبت سفارش می نماید.

کالیته محصول در هیچ زمانی از رده تبلیغات خارج نمی شود و همواره می تواند عنصر بسیار مهم و تاثیر گذار در فروش و بازاریابی محصولتان باشد. در گذشته برای بازاریابی پس از صحبت در مورد محصول بخشی از محصول را به عنوان نمونه برای مشتری ارسال می کردند که با این کار برای ساخت نمونه های زیاد و ارسال آن به مشتری متحمل هزینه و زمان بسیار زیادی می شدند و امروزه با داشتن کالیته و آلبوم نمونه محصول که از کالیته سازی محصول معتبر تهیه می کنید، باعث می شود نمونه کار در اختیار بازاریاب قرار گیرد و تنها کسی که آن را حمل می کند نیروی فروش یا بازاریابی است، از طرفی دیگرعلاوه بر اینکه کیفیت نمونه محصول مهم است کتابچه ی ارائه محصول نیز مهم است چرا که داشتن یک آلبوم اختصاصی و شیک برای محصول، برند و محصول شما را بسیار مهم معرفی می کند. بانی چاپ، کارگاه تولید کالیته محصول با در اختیار داشتن بهترین دستگاه های برش و چاپ آلبوم و کالیته بهترین و با کیفیت ترین نوع کیف کالیته و آلبوم محصول اختصاصی شما را ارائه می کند.

تولید کالیته محصول در تهران

کالیته ها یا کتابچه محصول؛ به عنوان نگهدارنده سمپل محصول همراه می تواند در تمامی محصولات کاربرد داشته باشد، به طور مثال اگر شما شرکت تولیدی کاشی و سرامیک و یا کف پوش های چوبی دارید می توانید با سفارش چاپ و تولید کالیته محصول به کالیته سازی چوب و یا کالیته سازی کف پوش، به راحتی با قراردادن نمونه کوچکی از محصول خود، آن را در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید. بانی چاپ، تولیدی کالیته محصول در تهران است. در این مجموعه ساخت و تولید کالیته شامل کالیته مگنتی، کالیته چند لتی با بهترین کیفیت انجام می شود. 

انواع متریال جهت ساخت کالیته: مقواهای صنعتی با ضخامت های مختلف، ام دی اف 3 میل و 8 میلی متر، کاغذ گلاسه با پوشش سلفون، مگنت ها، انواع دسته و قفل، انواع گالینگور، استفاده از انواع ترموهای خارجی، انواع پارچه، کامپوزیت، پلگسی و ... همچنین شما می توانید با توجه به محصولی که تولید و یا وارد نموده اید پیشنهاد استفاده از محصول خود را جهت تولید و ساخت آلبوم و کالیته و جعبه و ... خود را بدهید.

تولید کالیته های چند لتی و تولید کالیته یکی از تخصصی ترین نوع چاپ در چاپخانه ها است، از اینرو تنها چاپخانه هایی اقدام به چاپ و تولید کالیته می کنند که دقیق ترین نوع رنگ در چاپ بعلاوه بهترین نیروی تولید و سرهم سازی و پک کالیته را داشته باشند، به عنوان مثال برای تولید کالیته رنگ مو یا کایته لنز در ابتدا باید کارشناسان چاپ رنگ ها را با رنگ های اصلی تطبیق دهند سپس فایل را برای چاپ به چاپخانه ارسال کنند. پس از چاپ مرحله ی تولید کالیته آغاز می شود که شامل برش و سرهم سازی کالیته شما می باشد. بنابراین جهت تهیه باید این محصولات را به کالیته سازی رنگ مو و یا کالیته سازی لنز معتبر بسپارید. مراحل تولید کالیته در قیمت چاپ کالیته بسیار تاثیرگذار می باشد که باید در نظر بگیرید که آیا لازم است که کالیته رنگ ناخن و یا کالیته مد نظرتون بزرگ باشد یا خیر چرا که ممکن است قیمت تولید کالیته انتخابیتان بر اساس سایز و نوع تولید تفاوت داشته باشد. انتخاب و استفاده از متریال فوق بسته به سایز کار شما، وزن و نوع محصول شما دارد.

ساخت جعبه اختصاصی

ساخت جعبه یکی از زیرمجموعه های ساخت آلبوم کالیته می باشد. جعبه برای قرار دادن شی در آن تولید می شود. پس در جعبه هم می توانیم نمونه محصولات شما را با چیدمانی منحصر به فرد قرار بدهیم. ساخت جعبه کالیته، ساخت جعبه کادویی، ساخت جعبه مقوایی همگی ساختار یکسانی دارند. دقیقا مطابق آلبوم کالیته با مقوای ضخیم ساخته می شوند، روی آن ها کاغذ گلاسه چاپی از طرح شما قرار می گیرد و در نهایت با یک پوشش سلفون فرآیند ساخت جعبه به اتمام می رسد. در صنعت جعبه سازی، سفارشات تولید جعبه بر اساس کاربرد آن ها تولید می شود. ابعاد، ساختار، نوع درپوش، طرح، سبک و... همگی در شکل و شمایل جعبه تاثیرگذار است.

 ساخت کالیته

روش ساخت کالیته آسان نیست و نیاز به تخصص دارد. شما باید در برش مقواهای ضخیم، چاپ جلد، نصب نمونه ها، سلفون کشی، ارائه خدمات و... تخصص داشته باشید. با این حال اگر نیاز به تهیه آلبوم فوری داشته باشید می توانید خودتان نمونه ها را در یک شیت قرار دهید. به عنوان مثال روش ساخت کالیته پارچه به نسبت آسان تر است و می توانید نمونه هایی یکسان از انواع پارچه را تهیه کنید و روی هم قرار دهید و از یک طرف به هم بچسبانید. اما در نهایت اگر کار با کیفیت تری می خواهید باید سفارش ساخت آلبوم محصول  اختصاصی را ثبت کنید تا کالیته سازی را بر اساس نیاز شما انجام بدهیم.

کالیته ناخن، لنز و کالیته رنگ مو در دسته کالیته های صنف زیبایی قرار می گیرند. همچنین کالیته لاک ژل توسط مجموعه ما با تنوع و خلاقیت بالا در طراحی تولید می شود. همچنین کالیته های تخصصی تر سنگ و سرامیک، بندکشی، پلیمر و موکت نیز توسط مجموعه بانی چاپ تولید می شود. شما برای تهیه کالیته های با کیفیت باید ساخت انها را به کالیته سازی بند کشی یا کالیته سازی پلیمر معتبر بسپارید تا بتوانید بهترین کالیته ها را جهت محصولات خود تهیه کنید.

سفارش چاپ و ساخت کالیته

همه افرادی که قصد خرید از شما دارند، مایل هستند تا مدل ها و رنگ های مختلف محصولات شما را از نزدیک ببینند و یا جنس آن ها را از نزدیک لمس کنند. این کار به بالا بردن قدرت تصمیم گیری آن ها کمک بسیاری می کند. تهیه یک آلبوم کالیته، می تواند به شما کمک کند، تا از هر مدل و رنگ مختلف محصولات خود یک نمونه در آلبوم سمپل قرار دهید و سپس بتوانید آلبوم کالیته تبلیغاتی را به دست نمایندگان، همکاران و خریدارانتان در هرجا که باشند، برسانید. قرار دادن نمونه های آماده در آلبوم کالیته محصول، این امکان را به مشتریان شما می دهد، تا افراد بتوانند راحت تر طرح و رنگ های مختلف را در کنار هم مقایسه کنند و گزینه مورد علاقه خود را از میانشان تشخیص و انتخاب نمایند.

چاپ آلبوم کالیته، سبک و قابل حمل است. شما با ساخت آلبوم کالیته یا سمپل بوک در واقع فروشگاه خود را به خانه یا محل کار مشتریان خود می برید. در قرارهای خرید و فروش، با بردن تنها یک آلبوم کاتالوگ کامل، تمام محصولات خودتان را به سادگی به خریداران و طراحان نمایش می دهید و معرفی می کنید.
خریداران هم از این موضوع راضی خواهند بود، چون می توانند هر یک از سمپل های داخل آلبوم کالیته محصول را در کنار سایر اجزای محیط منزل و محل کارشان قرار دهند و هماهنگی رنگ های بین آن ها را با یکدیگر بررسی کنند. کنار هم قرار گرفتن انواع رنگ ها و جنس ها در دید خریداران کمک بسیاری به قدرت تصمیم گیری آن ها می کند. آن ها این تنوع را می بینند، مقایسه می کنند و در نهایت انتخاب می کنند.

کارگاه کالیته سازی در تهران

ساخت آلبوم کالیته در کرج و تهران بیشتر برای محصولات اجرایی، دکوراتیو، کالیته رنگ مو، کالیته ام دی اف، کالیته قرنیز و... استفاده می شود. این ها مواردی هستند که اگر مشتریان به درستی آن را انتخاب نکنند، نارضایتی آن ها را به همراه می آورد. برای مثال، پیش از اینکه مشتری ها هزینه گزافی برای خرید پارکت یا کابینت و اجرای آن بپردازند، و بعد ببینند که انتخاب اشتباهی کرده اند، لازم است تا یک آلبوم محصول تبلیغاتی در اختیار داشته باشند، تا چاپ کالیته را در کنار بقیه وسایل خود قرار دهند، تنوع رنگی را مقایسه کنند، جنس ها را لمس کنند و یک انتخاب درست و مناسب داشته باشند. در نتیجه از خرید خود پشیمان نخواهند شد. چرا که قبلاً همه جوانب را بررسی کرده اند.
 اگر انتخاب مشتری درست باشد، از خرید و قیمت کالیته محصول لذت خواهد برد و این به شما کمک می کند تا همیشه مشتریان خود را راضی نگه دارید، و آن ها همیشه کیفیت و رضایت از کار شما را به یاد داشته باشند، برند شما را به دیگران معرفی کنند و در خرید های بعدی، دوباره به شما مراجعه کنند.

ساخت کالیته رنگ مو

تولید کالیته مو با کیفیت بالا باتوجه به سفارش شما در بانی چاپ، مرکز خرید کالیته رنگ مو به صورت اختصاصی انجام می شود. شما می توانید جهت خرید کالیته مو برای کسب و کار خود به صورت عمده از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید. علاوه بر کالیته رنگ مو، خرید کالیته مو طبیعی را می توانید از طریق سایت انجام دهید. قیمت کالیته مو با توجه به سفارش شما و تیراژ کار متفاوت است. 

چاپ کالیته تبلیغاتی

چاپ و تولید انواع کالیته: کالیته پارچه، کالیته محصولات چوبی، کالیته پارکت و یا هر محصولی که می خواهید به عنوان سمپل در اختیار نمایندگی های فروش، مشتریان و یا بازاریابان خود قرار دهید.

تولید کالیته ارزان و ساخت کالیته پارچه بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی در سایز و تعداد های مختلف قابل انجام می باشد. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید آن را برای ما مشخص نمائید و یا اینکه نمونه محصولات کالیته خود را برای ما ارسال نمائید تا ما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم. بانی چاپ مرکز خرید کالیته است که شما می توانید سفارش عمده کالیته خود را به این تولید کننده عمده کالیته محصول بدهید تا با بالاترین کیفیت آنها را دریافت نمایید. قیمت خرید کالیته را می توانید با تماس با کارشناسان بانی چاپ، کارگاه ساخت کالیته محصول دریافت نمایید.

تولید انواع کالیته اختصاصی و سفارشی

ساختار آلبوم کالیته همانند زونکن ها دارای یک جلد با مقوای ضخیم است. می توانید روی جلد مقوایی تصویر دلخواه طراحی شده خود را چاپ کنید. این تصویر باید هماهنگ با ابعاد آلبوم کالیته و نوع کار شما باشد و از اصول گرافیکی نیز پیروی نماید. هر کدام از انواع کالیته ها دارای فرم و قالبی هستند که باید با توجه به آن، آلبوم کالیته طراحی بشود. در طراحی آلبوم کالیته تبلیغاتی باید یک تصویر مناسب طراحی کنید که بیانگر هویت سازمانی شما باشد. رنگ های آن هم باید با رنگ های لوگو و رنگ سازمانی شما هماهنگی داشته باشد. در صورت لزوم شما باید اطلاعات تماس، نام برند و نوع خدمات خود را در طراحی جلد کالیته سفارشی مطرح کنید. تا افراد بتوانند در صورت نیاز، به راحتی به شما دست پیدا کنند. اگر طرح آماده برای چاپ کالیته تبلیغاتی خود ندارید، می توانید سفارش طراحی کالیته خود را همراه با سفارش چاپ آلبوم کالیته ثبت نمایید تا تیم طراحی بانی چاپ بتواند در زمینه طراحی آلبوم کالیته شما را یاری کند.
انواع و اقسام مدل ها و طرح های بی شماری در طراحی و تولید کالیته محصول می توان به کاربرد و اجرا کرد. در واقع هر مدل آلبوم کالیته که شما در هر جای دنیا دیده باشید، قابل ساخت است. ساخت آلبوم کاغذی، چاپ آلبوم عکس، چاپ آلبوم عروسی نیز در تیراژهای مختلف چاپ و تولید می شد. هم چنین تمام ایده های خلاقانه ای که طراحی کرده باشید و یا طراحان ما طراحی کنند، قابل تولید نیز می باشد. تعداد بسیاری از شکل های متفاوت برای چاپ آلبوم کالیته، ساخت آلبوم عکس، چاپ آلبوم عکس کاغذی و ... وجود دارد. جهت خرید آلبوم و کالیته محصول در تهران می توانید سفارش خود را به ما که از تولید کنندگان کالیته هستیم، بسپارید. 

همچنین کالیته ها و آلبوم ها برای صنایع مختلف چاپ و تولید می شوند. در صنعت زیبایی کالیته سازی ناخن، یا در صنعت خانه و ساختمان، کالیته سازی موکت و یا کالیته سازی سنگ و سرامیک رواج دارد.

ساخت کالیته محصول اختصاصی

ساخت آلبوم عکس، ساخت آلبوم محصول، ساخت آلبوم عروسی، چاپ آلبوم کودک و... همه فرآیند یکسانی دارند. با این تفاوت که طراحی و محتویات داخل آن ها با یکدیگر متفاوت است. چاپ آلبوم کالیته با مقوای بسیار ضخیم صورت می گیرد تا بتواند به خوبی وزن نمونه محصولات شما را تحمل کند. این آلبوم ها مدام جا به جا می شود و باید مقاومت زیادی در برابر آسیب های احتمالی داشته باشند. سپس طرح روی جلد یا داخل جلد را روی گلاسه چاپ می کنیم و بعد روی مقوای ضخیم می چسبانیم. علاوه بر جلد ضخیم، روی جلد را هم سلفون کشی می کنیم که دیگر آلبوم کالیته شما به سادگی خراب نشود. بی شک به این ترتیب تولید کالیته یا ساخت آلبوم عکس با مقوا در برابر آسیب، رطوبت، جابه جایی، آلودگی و...مقاوم خواهد بود. در نهایت بعد از ایجاد خطِ تا در جلد، آلبوم کالیته آماده است تا نمونه محصولات خود را داخل آن بچسبانید. بانی چاپ، مرکز تولید کالیته محصول است که می توانید خرید کالیته خود را با اطمینان از این کارگاه تولید عمده کالیته انجام دهید. جهت سفارش کالیته به صورت عمده و همچنین چاپ روی کالیته می توانید با کارشناسان ما در بانی چاپ در تماس باشید.

کالیته چاپی محصول

-ساخت کالیته پارچه: پارچه فروشان، مبل فروشان، خیاطی ها و... می توانند آلبوم کالیته پارچه تهیه کنند و در ارائه خدمات از آن استفاده کنند. آن ها می توانند پارچه های پر فروش، کاربردی و محبوب را به مصرف کنندگان نشان دهند، تا به صورت حضوری آن ها را در انتخاب درست راهنمایی کنند و آن ها برای انتخاب پارچه در وقت خود صرفه جویی کنند. ساخت انواع کالیته از جمله کالیته پارچه، کالیته پارچه رو مبلی، کالیته رنگ پارچه و.... در صنف پارچه فروشی ها، مبل سازان و صنعت نساجی محبوبیت زیادی دارد.
- تهیه کلاسور و یا کالیته نمونه محصول پارکت، کالیته موکت، آلبوم سنگ و سرامیک و کاشی، کالیته رنگ ام دی اف، آلبوم قرنیز و سمپل کابینت برای به کارگیری در فروشگاه ها، شرکت های ساختمانی و طراحی داخلی و مصارف شخصی افراد در خانه و یا محل کار استفاده می شود. شما اگر در تولید چنین محصولاتی فعالیت می کنید، می توانید با تهیه آلبوم کالیته محصول، مصرف کنندگان را از نوع طرح ها، جنس ها و رنگ های محصولات خود آشنا کنید و باعث شوید تا با فراهم کردن شرایط لازم، آن ها را برای خرید و یا همکاری ترغیب نمایید. همچنین خرید کالیته رنگ که یکی از پرکاربردترین کالیته ها است به فروشندگان این صنف توصیه می شود.
-ساخت کالیته رنگ مو همیشه برای استفاده در فروشگاه ها و آرایشگاه ها بسیار پرکاربرد بوده است. با این کار شما می توانید بانوان را در انتخاب راحت تر برای رنگ مو یاری کنید تا از انتخاب خود بیشتر رضایت داشته باشند.

-ساخت کالیته نمونه کار و کالیته محصول باکیفیت برای نشان دادن نمونه کارهای هنری و اجرایی مانند نمونه طرح های گچ کاری، کاشیکاری و... می تواند گزینه خوبی باشد. یک نمونه کولاژ از هر کاری که انجام می دهید، درست کنید. برای این کار از متریال سبک استفاده کنید. سپس آن ها را در آلبوم تبلیغاتی محصول خود جا گذاری نمایید. به این صورت مخاطبین شما (چه مصرف کننده ها و چه شرکت های پیمانکار و اجرایی) می توانند یک نمونه از کار و طرح شما را ببینند و از میان آن ها انتخاب کنند. این کولاژ ها به خاطر این که دارای حجم می باشند، می توانند اثر بخشی بیشتر نسبت به تنها تصویر و عکس نمونه کارتان داشته باشند.
-با یک کالیته پرده، یا پرده های حصیری و یا کالیته پرده های پارچه ای، کالیته پرده شید و... می توانید محصولات خودرا از نزدیک با مصرف کنندگان خود آشنا کنید. آن ها تنوع را در آلبوم شما می بینند، بررسی می کنند و یکی را از میان آن ها بر می گزینند که بیشتر از همه مناسب دکوراسیون آن ها باشد.
-طراحی کالیته آلبوم رنگ و ساخت کالیته رنگ برای کسانی که هنر نقاشی روی دیوار و رنگرزی دارند و یا تولید کننده و وارد کننده هستند، می تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد، تا در گرفتن سفارش و انجام پروژه سرعت بیشتری داشته باشند.
-از کالیته آلبوم تبلیغاتی در نمایشگاه ها برای ارائه نمایش نمونه کار برای مشاغلی که نیاز دارند تا نمونه کارهای خود را به صورت عینی نمایش دهند، استفاده می شود. تمام صاحبین مشاغل می توانند آلبوم کالیته تبلیغاتی را در نمایشگاه برای نشان دادن جزییات محصولات خود به مردم نشان دهند و آن ها مستقیماً با چگونگی کیفیت و نوع جنس کالاهای خود آشنا کنند.
به طوری کلی چاپ کالیته محصول، یک نوع تبلیغ است که برای بیننده ها ملموس می باشد و با این کار خریداران را در انتخاب خود یاری می کنید. اگر آن ها انتخاب درستی داشته باشند، رضایت آن ها باعث می شود تا شما را به سایر کسانی که به محصولات شما نیاز دارند معرفی کنند و یا کسانی که با شما همکاری می کنند، به این همکاری همچنان ادامه دهند.

انواع کالیته و آلبوم

-کالیته تبلیغاتی ساده را می توانیم به صورت دو لت یا سه لت یا حتی بیشتر طراحی کنیم و بسازیم. به طوری که نمونه های کار خود را می توانید در آن ها، یا به صورت ورقه ای و یا با چیدمان بچسبانید. در هر یک از لت ها یکی از گروه بندی های مدل ها و رنگ ها را می توانیم جداسازی کنیم و در آلبوم قرار بدهیم. تعداد لت های آلبوم کالیته شما به تعداد و اندازه نمونه محصولات شما بستگی دارد. کالیته های چند لتی را می توانید برای انواع کالیته چوب و یا کالیته چرم مصنوعی سفارش  دهید.
-آلبوم کالیته کتابی از مدل هایی است که می توانید در آن لت های ضخیم را به صورت کتابی در آن قرار دهید. این نوع آلبوم برای نمونه هایی که دارای ضخامت زیاد هستند مناسب نمی باشد.
-آلبوم کالیته محصول کیفی، از فرم های پر کاربرد برای ساخت آلبوم کالیته است که لت ها به شکلی طراحی شده اند که آلبوم محصول به صورت یک کیف درمی آید. دارای دستگیره است و به حمل و نقل آسان تر شما کمک می کند.
-زونکن کالیته از ساده ترین مدل های چاپ آلبوم است. طراحی داخل زونکن کالیته یا زونکن کاتالوگ با هر طرحی که در هر جا دیده باشید، قابل اجرا خواهد بود. با چاپ زونکن و ساخت زونکن (تولید کلاسور) که دو قفل یا چهار قفل در آن قرار می دهیم و شما می توانید لت های نمونه های خود را در آن جای دهید. به این صورت می توانید در هر زمان که خواستید، لت های داخل آن را تغییر دهید و کالیته آلبوم خود را به روز رسانی کنید.
-چاپ سرکالیته و ساخت سرکالیته این امکان را به شما می دهد تا نمونه های خود را در دسته بندی های مختلف به هم متصل کنید. 

مزایای کالیته محصول

سبک و قابل حمل
موثر در تبلیغات و بازاریابی
آسان سازی خرید برای مشتریان
تنوع در ساخت شکل ها و طرح های متفاوت
امکان تولید طرح ها و اشکال اختصاصی

چاپ کالیته محصول در کرج و تهران

ساخت آلبوم کالیته و ساخت کالیته بوک بر اساس ابعاد، مدل و خدماتی که برای سفارش آلبوم کالیته انتخاب می کنید، متغیر می باشد. ساخت کالیته انواع بسیاری دارد. هرچه ساخت کالیته و آلبوم محصول پیچیده تر باشد، زمان ساخت کالیته بیشتر می شود. افزودن تعداد لت به آلبوم کالیته هم به دلیل اینکه متریال بیشتری در ساخت و چاپ کالیته به کار می رود، تولید و چاپ کالیته را افزایش می دهد.

چاپ و تولید کالیته محصول در تولیدی کالیته

1.طراحی یک تصویر مناسب برای چاپ روی آلبوم کالیته و داخل جلد توسط شما، طراحتان و یا تیم طراحی بانی چاپ
2.چاپ طرح تصویر روی کاغذ گلاسه
3.ساخت آلبوم کالیته با مقوای ضخیم بر اساس فرم و قالبی که انتخاب کرده اید.
4. ایجاد خط تا در قسمت های مشخص شده
5.چسباندن کاغذ گلاسه روی جلد و پشت جلد آلبوم کالیته
6.سلفون کشی کالیته با سلفون مات یا براق به انتخاب شما
7.نصب نمونه ها در جاهای مخصوص خود

خدمات سفارش چاپ کالیته اختصاصی

در ساخت کالیته شما می توانید با انتخاب و انجام خدماتی نظیر سلفون مات یا براق، نقره کوب و یا طلاکوب کردن، برجسته سازی، چاپ داخل جلد، برش ها و شکل های منحصر به فرد، انجام یووی موضعی، ساخت کاور برای چاپ آلبوم و... آلبوم کالیته اختصاصی خود را سفارشی کنید. به طور کلی هر نوع آلبوم با هر ویژگی که در هرجا دیده باشید، قابل ساخت می باشد.

-طلاکوبی یا نقره کوبی: در طراحی و سفارش چاپ کالیته می توانید قسمت هایی از طرح را انتخاب کنید، تا آن قسمت ها طلاکوبی یا نقره کوب شوند و به رنگ طلایی یا نقره ای در بیایند. معمولاً در چاپ آلبوم کالیته کمتر از این خدمات استفاده می شود.
-یووی موضعی: هم چنین در صورتی که سلفون مات برای آلبوم کالیته اختصاصی انتخاب کرده باشید، می توانید از خدمات یووی موضعی استفاده کنید. قسمت هایی که می خواهید را در طرح مشخص کنید تا تنها آن قسمت ها براق شوند.
-برجسته سازی: علاوه بر یووی موضعی می توانیم قسمت هایی از طرح شما را برجسته تر کنیم. تا جلوه بیشتری داشته باشد. معمولا این کارها را برای طرح های لوگو و نام سازمانی بیشتر انجام می دهند.
-اضافه کردن لت: در برخی مواقع شما نیاز دارید تا توضیحات بیشتری ضمیمه آلبوم کالیته کنید. برای این کار می توانیم لت هایی از جنس کاغذ و گلاسه ضمیمه آلبوم کنیم و در قسمت مناسب متصل کنیم.
-ساخت کاور: برای آلبوم هایی که حجم کمتری دارند و کتابی هستند، برای شکیل تر شدن و محافظت بیشتر از کالیته محصول می توانیم یک کاور مناسب بسازیم. تا کالیته بوک پس از هر بار استفاده در آن کاور قرار بگیرد و عمر طولانی تری داشته باشد.

خرید اینترنتی کالیته محصول

شما جهت چاپ و تولید انواع سمپل بوک، آلبوم تبلیغاتی، کالیته محصول و انواع جنس های تولیدی و وارداتی خود می توانید با مشاوران بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید و همچنین در صورتی که نمونه خارجی یک کالیته و یا آلبوم محصول را دارید می توانید جهت برآورد و امکان سنجی جهت ساخت و تولید، آن را برای ما ارسال بفرمائید تا پس از مراحل فوق استعلام و زمان تولید آن را به اطلاع شما برسانیم. شما می توانید جهت سفارش چاپ کالیته و آلبوم محصول در تهران و خرید اینترنتی و آنلاین آلبوم و کالیته باکیفیت و مقاوم از طریق سایت بانی چاپ، تولید کننده کالیته اقدام کنید. اگر به دنبال کارگاهی می گردید که تولید کالیته باکیفیت را انجام دهد، مجموعه بانی چاپ با داشتن سابقه طولانی مدت در این زمینه، کیفیت کار را برای شما تضمین می نماید.

قیمت چاپ کالیته و آلبوم محصول براساس سایز، نوع چاپ، جنس، طلاکوب و نقره کوب و... تعیین می شود. لذا باید پیش از ثبت سفارش، ویژگی های کالیته و آلبوم خود را برای ما ارسال کنید تا قیمت کالیته رنگ و یا هر کالیته دیگری را به صورت دقیق محاسبه کرده و خدمتان ارائه دهیم.

نکات قابل توجه هنگام طراحی و ثبت سفارش چاپ کالیته

1.انتخاب فرم و نوع آلبوم کالیته باید بر اساس نوع محصولات شما صورت گیرد. بستگی به حجم و وزن نمونه محصولات می توانید یکی از انواع کالیته ها را برای چاپ و ساخت انتخاب کنید.
2.می توانید در سفارش چاپ آلبوم کالیته اختصاصی خود هر طرحی که می خواهید، را روی جلد چاپ کنید. به انتخاب شما چاپ پشت جلد هم امکان پذیر است. برای این کار، شما یا طراحتان باید با توجه به ابعاد و استانداردهای لازم برای طراحی آلبوم کالیته، طرح خود را ارسال کنید و اگر طرحی ندارید، این کار را تیم طراحی بانی چاپ که از سازندگان کالیته محصول است، هم می تواند برای شما انجام بدهد.
3. اگر نمونه محصولات شما سنگین هستند یا گران می باشند، می توانید از ماکت سازی برای تهیه نمونه سبک تر استفاده کنید.
4.روی جلد آلبوم کالیته و داخل جلد آلبوم به انتخاب شما و با توجه به طرح شما می توانید از خدمات یووی موضعی، طلاکوبی، برجسته سازی و... استفاده کنید.
5.به انتخاب شما روکش سلفون روی آلبوم کالیته خاص می تواند سلفون مات یا سلفون براق باشد.