ویندوپک

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

ویندوپک یا جعبه پنجره دار یکی از انواع جعبه های مقوایی است با این تفاوت که بر روی آن برشی با قالب خاص یا مربعی یا دایره ای بسته به انتخاب سفارش دهنده ایجاد شده که زیر آن لایه ای نازک و شیشه ای مقاوم از پلی اتیلن کشیده شده و ظاهر آن را پنجره ای کرده که بخاطر این اتفاق به آن ویندوپک می گویند. ویندوپک ها مخصوص بسته بندی هایی هستند که تولید کننده مایل است که درون آن پیدا باشد و مخاطب از روی بسته بندی بتواند محتوی آن را ببیند، جعبه های شیرینی کلاسیک، اسباب بازی ها، شکلات ها می تواند از مخاطبین این آیتم باشند. گرچه ویندوپک ها کاربرد های گسترده ای در صنایع مختلف از غذایی و کشاورزی تا ماشین آلات و قطعات یدکی خودرو را شامل می شود. برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان از طریق هر محصول بر روی آن کلیک نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ و تولید جعبه پنجره دار (ویندوپک)

ویندوپک ها یا جعبه های پنجره دار یکی از کاربردی ترین جعبه ها هستند که می توان به وسیله آن بخش مهمی از محصولات را نمایش داد، به طور کلی بسته های پنجره دار هم دارای استحکام و پایداری هستند هم به مصرف کننده اجازه می دهند ببیند که چه می خرد. از جایی که محتویات قابل مشاهده است بسته بندی پنجره با از بین بردن نیاز به باز کردن بسته ها در فروشگاه یکپارچگی محصول را حفظ می کند. بسته بندی پنجره اجازه می دهد تا محصولات به راحتی توسط پرسنل مصرف کننده و فروشگاه که وظیفه پر کردن قفسه ها را بر عهده دارند شناسایی شوند.

Printing Window Packaging Box

جعبه پنجره دار چیست؟

ویندوپک یا جعبه پنجره دار را با نام های دیگری همچون جعبه های طلقی، جعبه های چسبانی و بسته بندی مقوایی نیز می شناسند. ویندوپک جعبه های ساخته شده از مقوا و کاغذ کرافت هستند که همراه با یک قاب پلی اتیلن به عنوان پنجره برای نشان دادن محصول گذاشته شده در جعبه هستند که می تواند همراه با وسایل جانبی مانند ربان برای تزئین باشند. جعبه های تزئینی شکلات، جعبه های دستمال کاغذی و جعبه های کوکی از این نوع جعبه ها محسوب می شوند. این نوع جعبه ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و مشتریان را کنجکاو می کنند. همچنین بدون خارج کردن محصول از جعبه، آن را می توان به مشتریان نمایش داد و این یکی از مزیت های جعبه های پنجره دار محسوب می شود. تمام جعبه های ویندوپک از فیلم پلی اتیلن ساخته می شود. پلی اتین یک ماده با شفافیت بسیار بالا می باشد که بیشتر در شرکت های دارویی کاربرد دارد، به همین دلیل نسبت به سایر مواد شفاف مانند نایلون و سلفون استانداردتر و قابل اطمینان تر است.

چرا باید از جعبه های پنجره ای یا پنجره دار استفاده کنیم؟

کاربرد این جعبه ها بسته به نوع استفاده از آن متفاوت می باشد. این جعبه ها می تواند انگیزه و حس کنجکاوی مشتریان را برانگیزد. در نتیجه شانس بیشتری برای فروش محصولات وجود دارد. در برخی موارد استفاده از این جعبه ها به منظور این است که مشتریان بتوانند طرح ها، رنگ ها و تنوع محصولات قابل فروش را بدون خارج کردن کالا از جعبه ببینند و انتخاب کنند. به غیر از جنبه تبلیغاتی، این جعبه ها بسیار لوکس هستند و مناسب برای هدیه دادن می باشند.

جنس جعبه های پنجره دار

جنس این جعبه ها بنا به استفاده آن متغیر می باشد به طور مثال برای ساخت جعبه های عروسک از مقوای پشت طوسی استفاده می کنند که به کارگیری آن برای ساخت جعبه های مواد غذایی توصیه نمی شود. برای محصولات غذایی از مقوای ایندربرد استفاده می کنند چرا که هیچ گونه آسیب و ضرری به مواد غذایی وارد نکرده و کاملاً بهداشتی می باشند. همچنین برای هدایا و کالاهای تزئینی از گلاسه استفاده می کنند چرا که ظاهری شکیل تر و مدرن تری دارد. هرچه محصول مورد نظر ما از وزن بیشتری برخوردار باشد از لایه های بیشتری برای ساخت این جعبه ها استفاده می کنند.

کاربرد جعبه های پنجره دار یا ویندو پک

 1. ویندوپک محصولات آرایشی و بهداشتی: حتماً تا به حال عطرها و یا لوازم آرایشی را دیده اید که در این نوع جعبه ها قرار گرفته اند. کاربرد این جعبه ها در این زمینه بیشتر نماد تبلیغاتی دارند و البته برای هدیه دادن نیز بسیار شیک و زیبا به نظر می رسند.
 2. ویندوپک جعبه های عروسک:  برای برانگیختن حس کنجکاوی کودکان و نمایش محصولات از این جعبه ها برای بسته بندی عروسک و وسایل بازی استفاده می کنند.
 3. ویندوپک جعبه های پیراهن:  معمولاً پیراهن های مردانه را در این جعبه ها قرار می دهند. این جعبه ها از نوع جعبه های شیاری هستند که باز و بسته کردن آن بسیار آسان است. همچنین به دلیل اینکه مشتری بتواند به راحتی طرح و مدل پیراهن های مختلف را مشاهده کند از این نوع جعبه ها استفاده می کنند.
 4. ویندوپک جعبه های شکلات، کوکی و مواد غذایی: جنس بسته بندی این نوع جعبه ها باید سازگار با مواد غذایی باشد. بسته بندی یک ماده غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند به آن اعتبار و ارزش بیشتری بدهد. این نوع جعبه ها نیز برای هدیه دادن بسیار مناسب هستند.
 5. ویندوپک جعبه شمع:  شمع یک هدیه لاکچری و مدرن محسوب می شود و برای هدیه دادن در مناسبت های خاص بسیار جذاب و رمانتیک هستند. بسته بندی شمع ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و ارزش هدیه و یا برندینگ ما را چندین برابر می کند. حالت پنجره ای بودن در بسته بندی شمع ها متفاوت است. این جعبه ها می تواند از رو و یا از کنار حالت پنجره ای داشته باشند.
 6. ویندوپک جعبه گل:  گل نیز مانند شمع یک هدیه بسیار پرطرفدار محسوب می شود. تقریباً تمام افراد دنیا گل را دوست دارند و حس خوبی از آن می گیرند. بسته بندی گل یک هدیه بسیار جذاب و لاکچری محسوب می شود. این نوع جعبه ها می تواند به شکل های مختلف ساخته شوند، برای مثال جعبه قلب که روی آن یک قاب شفاف قرار گرفته است.
 7. ویندوپک جعبه های دستمال کاغذی:  استفاده از جعبه های پنجره دار برای دستمال کاغذی برای سهولت در استفاده دستمال کاغذی و بیرون کشیدن دستمال از آن می باشد.

لزوماً هر جعبه برای استفاده تنها یک محصول نمی باشد ما می توانیم به طور همزمان از این جعبه ها کاربردهای چندگانه داشته باشیم به طور مثال می توانیم شمع و گل را داخل یک جعبه که برای این کار طراحی شده است، قرار دهیم.

قیمت جعبه های پنجره ای | ویندوپک

فروشگاه بانی چاپ با در نظر گرفتن استانداردها و برای جذب رضایت مخاطبین خود از پلی اتیلن برای ساخت جعبه های پنجره ای استفاده می کند. پلی اتیلن برای قسمت پنجره ای شکل جعبه ها به کار گرفته می شوند و سازگار با همه محصولات از جمله مواد غذایی می باشند. با این حال برای کمتر شدن هزینه خود می تواند نایلون و یا سلفون را جایگزین پلی اتین ها کنید. قیمت دقیق جعبه های پنجره ای بستگی به نوع، جنس، اندازه و موارد دیگری دارد.

ویژگی های پلی اتیلن

 1. شفافیت بالا:  پلی اتیلن شفافیت بسیار بالایی دارد و کاربرد آن در این جعبه ها باعث می شود مشتری بخشی از محصول را ببیند و انگیزه بیشتری برای خرید آن محصول پیدا کند.
 2. قابلیت ارتجاعی:  پلی اتیلن ها خاصیت کششی بالایی دارند و پاره نمی شوند. مقاومت بالای پلی اتیلن ها، آن ها را انتخاب مناسبی برای ساخت این جعبه ها کرده است.
 3. دوخت پذیری:  برخلاف نایلون و سلفون که فقط می توان آنها را به جعبه ها چسباند، پلی اتیلن ها اینگونه نیستند و به جای چسباندن می توانیم آن ها را به جعبه ها (به شرط دوخت پذیر بودن جعبه) بدوزیم.
 4. تریتمنت(جذب بهتر چسب):  حتی زمانی که می خواهیم این ماده شفاف را به جعبه ها بچسبانیم نیز بهتر از نایلون عمل می کند و بهتر از آن به جعبه ها می چسبند.
 5. تنوع عرض و ضخامت:  هیچ گونه محدودیتی از نظر عرض و ضخامت ندارند.
 6. قابلیت کات شدن:  پلی اتیلن ها به راحتی کات می شوند. این ویژگی باعث می شود که در هر اندازه ای که این محصول را نیاز داریم، تمیز و یکدست بدون هیچ شیار و لبه پریدگی در اختیارمان باشد.

سفارش ویندوپک | جعبه پنجره ای

برای سفارش ویندوپک در کرج و تهران به صورت افست، تیراژ بالا یا تعداد کم می توانید از طریق راههای ارتباطی  با مجموعه بانی چاپ در تماس باشید.

خرید اینترنتی و آنلاین جعبه ویندوپک در تهران

با خرید اینترنتی جعبه مقوایی پنجره دار از سایت بانی چاپ هم می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و هم می توانید از بین انواع جعبه پنجره دار موجود در سایت و ارائه سایز و طرح دلخواه خود، در سریعترین زمان جعبه ویندوپک خود را تحویل بگیرید.