جعبه هاردباکس آماده

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

جعبه هاردباکس آماده در سایزها و رنگ های مختلف تولید میشوند تا بر اساس نیاز شما انتخاب شوند، با توجه به اینکه جعبه هارد باکس آماده به صورت انبوه تولید میشود به نسبت جعبه سفارشی دارای قیمت مناسب تری هستند و همچنین در کوتاه ترین زمان آماده تحویل می باشند. علی رغم اینکه جعبه هاردباکس آماده هستند ولی شما میتوانید سفارش درج لوگوی خود را به صورت نقره کوب یا طلاکوب بر روی آنها دهید و همچنین می توانید بر اساس نیاز سفارش ابر یا فوم با توجه کالایی که میخواهید در داخل جعبه هاردباکس قرار دهید سفارش دهید. حداقل تعداد برای خرید جعبه هاردباکس آماده 25 عدد می باشد. در صورتی که سفارش شما بالای 500 عدد می باشد و زمان برای تولید جعبه هاردباکس به صورت سفارشی و اختصاصی دارید میتوانید با طراحی دلخواه روی درب و کفی جعبه سفارش خود را ثبت نمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

جعبه هاردباکس آماده

گاهی اوقات سفارش یک محصول اختصاصی باعث می شود شما درگیر پروسه تولید از استارت تا زمان تحویل شوید، حال اینکه اگر عجله داشته باشید ممکن است گذراندن این پروسه برایتان غیر ممکن باشد پس بهتر است از گزینه محصول سفارشی خود صرف نظر کنید و به سراغ گزینه های تولید شده و آمده تحویل بروید، این گزینه باعث می شود شما با یک حک لوگو به روش طلاکوب یا نقره کوب لوگو و برند خود به طور کلی سفارش خود را اختصاصی و آماده تحویل کنید.

پروسه ی تولید اختصاصی هارد باکس ها نیز ممکن است زمانبر باشد و شما با داشتن عجله ی زیاد درگیر طول مدت تحویل جعبه های سفارش خود شوید پس بهتر است از طریق سفارش محصول آماده تحویل، بار تحویل این زمان را از شانه های خود خالی کنید و هارد باکس خود را از طریق انتخاب از میان یکی از هارد باکس آماده تحویل سفارش دهید و تنها با یک حک و تعداد دلخواه به جعبه سفارشی خود برسید. کما اینکه انتخاب یک هاردباکس آماده می تواند به راحت تر شدن سفارش شما کمک کند و بتوانید نمونه هاردباکس آماده خود را مشاهده و پس از برآورد کیفیت آن اقدام به ثبت سفارش نمایید.

از جعبه هارد باکس آماده برای کالاهای گوناگونی استفاده میشود، مانند : طلا و جواهر، عطر و ادکلن، برای هدیه دادن، جعبه پیراهن ، کفش و کراوات و ... جعبه هاردباکس آماده را میتوان با روکش های مختلف مانند: کرافت، روکش های کاغذی چاپ شده با پوشش سلفون مات، گالینگور یا به عبارتی چرم مصنوعی ، پارچه و ... سفارش و تهیه نمود.

برای مشاهده گالری نمونه جعبه هاردباکس کلیک نمائید.

مزایای جعبه آماده هاردباکس

با توجه به تولید انبوه هاردباکس آماده نسبت به هاردباکس سفارشی قیمت ارزان و مناسب تری دارد در صورتی که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی ندارد و تنها تفاوت را میتوان در سایز دلخواه و چاپ آن یافت. جعبه آماده هارد باکس برای کسب و کارهای کوچک و یا کسب کارهایی بزرگی که فرصت ندارند برای تولید هاردباکس سفارشی صبر نمایند بسیار ارزان و مناسب است.

جعبه آماده محکم

جعبه آماده هاردباکس همانطور که از نامش مشخص است بسیار محکم و مقاوم است، در تولید جعبه هاردباکس آماده از مقوا با ضخامت تقریبا یک و نیم الی 2 میل استفاده میشود که با روکش از جنس های مختلف سبب میشود که استحکام بالایی داشته باشد. پوشش باکس آماده برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و مقوای باکس آماده برای جلوگیری از ضربه می باشد. قابل ذکر است مجموعه بانی چاپ تولید کننده هاردباکس آماده و سفارشی می باشد.

جعبه هاردباکس فوری

با توجه به تجربه سالیان متمادی در تولید جعبه هاردباکس بصورت سفارشی و اختصاصی آگاه شدیم که نیاز صنوف مختلف چه سایز و چه نوعی از هاردباکس می باشد ، لذا اقدام به تولید جعبه آماده هاردباکس کردیم که به صورت فوری و سریع و همچنین ارزان به دست مخاطب برسد. با توجه به اینکه هاردباکس آماده می باشد لذا میتوان به صورت فوری و در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال کرد.

جعبه هارد کیس

 میان عموم جعبه هارد باکس به هارد کیس نیز مصطلح است که در اصطلاح عموم به هارد کیس یا جعبه سخت متداول می باشد، اما هارد باکس ها یا هارد کیس ها به عنوان نگهداره ی لوکس و با دوام کالا می توانند به صورت آلبوم و کالیته محصول نیز باشند، در این نوع از هارد کیس ها آلبوم های محصول درون یک هاردباکس بزرگ نگهداری می شود که می توانند در وزن های بالا کالیته را قابل حمل کند.

جعبه تعداد کم

همانطور که در قبل اشاره کردیم تولید هاردباکس توسط مجموعه بانی چاپ بصورت انبوه انجام میشود لذا برای کسب و کارهایی که کوچک هستند و فضای زیادی برای نگهداری ندارند هم مناسب است و میتوانند جعبه هاردباکس با تعداد کم سفارش دهند. جعبه هاردباکس ها کلا فضای زیادی اشغال میکنند و این اشغال فضای یکی از دغدغه کسب و کارهای نوپا می باشد. در کنار قیمت ارزان و تحویل فوری و سریع میتوان به سفارش جعبه در تعداد کم هم به عنوان یک مزیت در سفارش جعبه هاردباکس آماده اشاره نمود.

قیمت جعبه هاردباکس آماده 

قیمت جعبه هارد باکس آماده کاملا با نوع اندازه هاردباکس که انتخاب می نمایید بستگی دارد، عامل دیگری که بر روی قیمت هاردباکس آماده تاثیر دارد نوع چاپ روی هاردباکس است چاپ های فویل کوب مانند طلاکوب و نقره کوب با چاپ معمولی قطعا گرانتر است، اما عامل سوم می تواند اندازه چاپ و تعداد چاپ بر روی قسمت های دیگر هاردباکس باشد، چرا که در همه وجه های هارد باکس می توانید چاپ یا طلاکوب را ثبت سفارش نمایید که در اینصورت هزینه چاپ شما از یک چاپ کوچک طلاکوب بر روی درب هاردباکس کمی بیشتر خواهد شد.

قیمت ارزان هاردباکس

با توجه به سایز و روکش جعبه قیمت مشخص میشود. با کلیک بر روی هر یک از سایز های مورد نظر خود در بالای صفحه میتوانید از قیمت جعبه هاردباکس آماده آگاه شوید و سپس اقدام به ثبت سفارش نمائید.

خرید آنلاین جعبه آماده هارد باکس

مجموعه بانی چاپ با راه انداری فروشگاه خرید اینترنتی محصولات چاپ و تبلیغات کار را برای شما جهت گرفتن استعلام قیمت، مشاهده انواع جعبه آماده در سایز و رنگ بندی متنوع و همچنین سفارش  جعبه هاردباکس را در هر لحظه از شبانه روز برای شما فراهم کرده است.

طلاکوب و نقره کوب لوگو روی جعبه آماده

روی جعبه آماده میتوانید سفارش درج لوگوی برند خود را به صورت طلا و یا نقره کوب در سایز دلخواه خود دهید. ولی برای درج لوگو روی جعبه باید حداقل تعداد 50 عدد جعبه سفارش دهید. در صورتی که تیراژ سفارش شما بالای 500 عدد باشد امکان چاپ طرح و تصویر دلخواه روی جعبه امکانپذیر می باشد .

فویل کوب روی هاردباکس

به طور کلی هارد باکس های آماده به هارد باکس نیمه آماده نیز معروف هستند. چرا که این هارد باکس تولید شده بدون چاپ در انواع و ابعاد رایج در بازار تولید می شوند و تنها به سفارش شما با چاپ یا فویل کوب دارای هویت برند شما می شوند و شخصی سازی میشود. چاپ بر روی هاردباکس های آماده می تواند به چهار صورت طلاکوب و نقره کوب و چاپ سیاه و سفید باشد، مزیت چاپ روی هارد باکس این است که جعبه ی شما در کمترین زمان ممکن و به سرعت حاضر می شود و به دست شما می رسد. چاپ های طلاکوب و نقره کوب معمولا مناسب جعبه های لوکس و خاص مانند هارد باکس جواهر و یا ساعت می باشد، هارد باکس های مناسبتی مانند جعبه هدیه برای سمینار ها و هدایای تبلیغاتی عید یا ولنتاین می توانند به صورت سیاه و سفید چاپ شوند.