هاردباکس آماده

جعبه هاردباکس آماده در سایزها و رنگ های مختلف تولید میشوند تا بر اساس نیاز شما انتخاب شوند، با توجه به اینکه جعبه قالب آماده به صورت انبوه تولید میشود به نسبت جعبه سفارشی دارای قیمت مناسب تری هستند و همچنین در کوتاه ترین زمان آماده تحویل می باشند. علی رغم اینکه جعبه هاردباکس آماده هستند ولی شما میتوانید سفارش درج لوگوی خود را به صورت نقره کوب یا طلاکوب بر روی آنها دهید و همچنین می توانید بر اساس نیاز سفارش ابر یا فوم با توجه کالایی که میخواهید در داخل جعبه هاردباکس قرار دهید سفارش دهید. حداقل تعداد برای خرید جعبه هاردباکس آماده 50 عدد می باشد. در صورتی که سفارش شما بالای 500 عدد می باشد و زمان برای تولید جعبه هاردباکس به صورت سفارشی و اختصاصی دارید میتوانید با طراحی دلخواه روی درب و کفی جعبه سفارش خود را ثبت نمائید.

امیران تجهیز
آیا بر روی هارد باکس های آماده تون امکان حک برند هست؟
پاسخ: کاربر عزیز، ما در بانی چاپ روی هارد باکس هامون برای حک برند شما روی اون از طلاکوب، نقره کوب، فویل کوب در رنگهای رنگهای مختلف و حتی از پلاک هم بر روی اون استفاده میکنیم.

باکس گل
شما باکس گل هم با لوگو ما میزنید تعداد پائین ؟
پاسخ: بله ولی در صورتی که از سایز هایی که در بالا آورده ایم انتخاب بفرمائید در غیر اینصورت باید حداقل 200 عدد سفارش تولید جعبه هاردباکس گل را بدهید.

بررسی کیفیت
چطوری میتونیم قبل از خرید کیفیت ساخت جعبه هاربادباکس هاتون رو ببینیم؟
پاسخ: با بخش فروش در ارتباط باشید و یا تشریف بیارید به آدرس دفتر

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

Behnaz
Behnaz (16 شهریور 1401 13:21)
عالی
عالی هستید

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش جعبه هاردباکس آماده فوری و ارزان

بانی چاپ تولید کننده مستقیم انواع جعبه های سفت و سخت است که به نام هاردباکس شناخته میشوند. این جعبه ها را میتوان در هر سایز و شکلی مطابق سلیقه و نیاز شما تولید کرد، غالبا از جعبه های هاردباکس برای فروش کالا و یا هدیه های لوکس و ارزشمند استفاده میشود. این جعبه ها را میتوان از سایز 3*3 سانتی متر الی 70*70 سانتی متر تولید کرد. لطفا با توجه به نیاز خود بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمائید و با مشاهده اطلاع بیشتر و مشاهده لیست قیمت و زمان تحویل انواع هاردباکس آشنا شوید تا راحت تر بتوانید ثبت سفارش جعبه هاردباکس خود را انجام دهید.

قیمت فروش جعبه هاردباکس آماده ارزان تر از سفارشی و اختصاصی می باشد. شاید برای شما سوال است که علت این ارزان بودن جعبه ها چیست. 1- بانی چاپ سایز های استاندارد و پر فروشی را انتخاب کرده و قالب آنها را ساخته است لذا شما هزینه ساخت قالب هارد باکس را پرداخت نمکنید. 2- تولید عمده جعبه آماده نیز علت قیمت تمام شده و ارزان آن می باشد. در نتیجه قیمت ارزان و پائین جعبه آماده هاردباکس آماده دلیل بر بی کیفیت آنها نیست.

برای سفارش هاردباکس آماده کجا برم؟

گاهی اوقات سفارش یک محصول اختصاصی باعث می شود شما درگیر پروسه تولید از استارت تا زمان تحویل شوید، حال اینکه اگر عجله داشته باشید ممکن است گذراندن این پروسه برایتان غیر ممکن باشد پس بهتر است از گزینه محصول سفارشی خود صرف نظر کنید و به سراغ گزینه های تولید شده و آماده تحویل بروید، این گزینه باعث می شود شما با یک حک لوگو به روش طلاکوب یا نقره کوب لوگو و برند خود به طور کلی سفارش خود را اختصاصی و آماده تحویل کنید. جهت ثبت سفارش هاردباکس آماده از بانی چاپ ابتدا سایز خود را انتخاب و سپس با انتخاب تعداد میتوانید خرید جعبه هاردباکس آماده خود را با درج لوگو روی درب جعبه نهایی و اقدام به پرداخت نمائید. 

Ready rigid paper box

کارخانه هاردباکس آماده در تهران

پروسه ی تولید اختصاصی هاردباکس ها نیز ممکن است زمانبر باشد و شما با داشتن عجله ی زیاد درگیر طول مدت تحویل جعبه های سفارشی خود شوید پس بهتر است از طریق سفارش محصول آماده تحویل، بار تحویل این زمان را از شانه های خود خالی کنید و هارد باکس خود را از طریق انتخاب از میان یکی از هاردباکس آماده تحویل سفارش دهید و تنها با یک حک و تعداد دلخواه به جعبه سفارشی خود برسید. کما اینکه انتخاب یک هاردباکس آماده می تواند به راحت تر شدن سفارش شما کمک کند و بتوانید نمونه هاردباکس آماده خود را مشاهده و پس از برآورد کیفیت آن اقدام به ثبت سفارش نمایید.

از باکس آماده برای کالاهای گوناگونی استفاده میشود، مانند: طلا و جواهر، عطر و ادکلن، برای هدیه دادن، جعبه پیراهن، کفش و کراوات و ... جعبه هاردباکس آماده را میتوان با روکش های مختلف مانند: کرافت، روکش های کاغذی چاپ شده با پوشش سلفون مات، گالینگور یا به عبارتی چرم مصنوعی، پارچه و ... سفارش داد.

جعبه آماده محکم و سفت و سخت

تولید جعبه هاردباکس آماده همانطور که از نامش مشخص است بسیار محکم و مقاوم است، در تولید جعبه آماده از مقوا با ضخامت تقریبا یک و نیم الی 2 میل استفاده میشود که با روکش از جنس های مختلف سبب میشود که استحکام بالایی داشته باشد. پوشش جعبه آماده برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و مقوای باکس آماده برای جلوگیری از ضربه می باشد. قابل ذکر است مجموعه بانی چاپ تولید کننده هاردباکس آماده و سفارشی می باشد.

مزایای جعبه آماده هاردباکس

با توجه به تولید انبوه هاردباکس آماده نسبت به هاردباکس سفارشی قیمت ارزان و مناسب تری دارد در صورتی که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی ندارد و تنها تفاوت را میتوان در سایز دلخواه و چاپ آن یافت. قیمت جعبه آماده هارد باکس برای کسب و کارهای کوچک و یا کسب کارهای بزرگی که فرصت ندارند برای تولید هاردباکس سفارشی صبر نمایند بسیار ارزان و مناسب است.

تولیدی جعبه هاردباکس فوری

با توجه به تجربه سالیان متمادی در تولید جعبه هاردباکس و چاپ جعبه و بسته بندی آماده بصورت سفارشی و اختصاصی آگاه شدیم که نیاز صنوف مختلف چه سایز و چه نوعی از هاردباکس می باشد، لذا اقدام به تولید جعبه آماده هاردباکس و هاردباکس کادویی کردیم که به صورت فوری و سریع و همچنین هاردباکس ارزان به دست مخاطب برسد. با توجه به اینکه جعبه بسته بندی آماده می باشد لذا میتوان به صورت فوری و در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال کرد.

خرید و فروش جعبه هاردباکس تعداد کم

همانطور که در قبل اشاره کردیم چاپ جعبه و بسته بندی ارزان توسط مجموعه بانی چاپ بصورت انبوه انجام میشود لذا برای کسب و کارهایی که کوچک هستند و فضای زیادی برای نگهداری ندارند و نیاز به سفارش جعبه کم تیراژ دارند هم مناسب است و میتوانند خرید جعبه هاردباکس آماده با تعداد کم سفارش دهند. جعبه هاردباکس ها کلا فضای زیادی اشغال میکنند و این اشغال فضای یکی از دغدغه کسب و کارهای نوپا در سفارش جعبه آماده می باشد. در کنار قیمت هاردباکس ارزان و تحویل فوری و سریع میتوان به سفارش چاپ جعبه و بسته بندی ارزان در تعداد کم هم به عنوان یک مزیت در سفارش جعبه هاردباکس آماده اشاره نمود.

جعبه هاردکیس

جعبه هاردباکس به هاردکیس نیز مصطلح است که در اصطلاح عموم به هاردکیس یا جعبه سخت متداول می باشد، اما هاردباکس ها یا هاردکیس ها به عنوان نگهداره ی لوکس و با دوام کالا می توانند به صورت آلبوم و کالیته محصول نیز باشند، در این نوع از هاردکیس ها آلبوم های محصول درون یک هاردباکس بزرگ نگهداری می شود که می توانند در وزن های بالا کالیته را قابل حمل کند.

چاپ روی جعبه هاردباکس آماده

هاردباکس ها در 2 حالت کلی می باشند 1- هاردباکس هایی که با سایزهای پر مصرف هستند لذا نیازی نیست شما هزینه طراحی و ساخت قالب بپردازید 2- هاردباکس هایی که دقیقا می بایست سایزی باشد که شما ثبت سفارش کرده اید. که در این صورت می بایست هزینه طراحی و ساخت قالب را پرداخت نمائید.
در حالت اول فقط صرفا میتوانید یک لوگو یا متنی بسیار کوتاه بر روی آن ضرب طلاکوب، نقره کوب و ... نمائید البته در صورتی که تیراژ بالای 500 عدد باشد میتوانید سفارش چاپ اختصاصی نیز داشته باشید اما در حالت دوم هر طور که تمایل داشته باشید میتوانید ثبت سفارش خود را انجام دهید ( حداقل پیشنهاد تعداد برای این نوع جعبه هاردباکس 1000 عدد می باشد) کمتر از این تعداد هم امکان پذیر می باشد ولی قیمت تمام شده هر عدد بالاتر می باشد.

طلاکوب و نقره کوب لوگو روی جعبه آماده

روی جعبه آماده میتوانید سفارش درج لوگوی برند خود را به صورت طلا و یا نقره کوب در سایز دلخواه خود دهید. ولی برای درج لوگو روی جعبه باید حداقل تعداد 50 عدد جعبه سفارش دهید. در صورتی که تیراژ سفارش شما بالای 500 عدد باشد امکان چاپ طرح و تصویر دلخواه روی جعبه امکانپذیر می باشد .

فویل کوب روی هاردباکس آماده

به طور کلی هاردباکس های آماده به هاردباکس نیمه آماده نیز معروف هستند. چرا که این هاردباکس تولید شده بدون چاپ در انواع و ابعاد رایج در بازار تولید می شوند و تنها به سفارش شما با چاپ یا فویل کوب دارای هویت برند شما و شخصی سازی میشوند. چاپ بر روی هاردباکس های آماده می تواند به چهار صورت طلاکوب و نقره کوب و چاپ سیاه و سفید باشد، مزیت خرید هاردباکس آماده این است که جعبه ی شما در کمترین زمان ممکن و به سرعت حاضر می شود و به دست شما می رسد. چاپ های طلاکوب و نقره کوب معمولا مناسب جعبه های لوکس و خاص مانند هاردباکس جواهر و یا ساعت می باشد، هاردباکس های مناسبتی مانند جعبه کادویی هاردباکس یا جعبه هدیه برای سمینارها و هدایای تبلیغاتی عید یا ولنتاین می توانند به صورت سیاه و سفید چاپ شوند.

خرید جعبه های هارد باکس آماده در تهران

با خرید جعبه آماده، می‌توانید برای بسته‌بندی سریع و آسان محصول و کالای مد نظر خود استفاده کنید. این جعبه‌ها با کیفیت بالا و طراحی متنوع در سایز های متفاوتی تولید میشوند، که یک انتخاب عالی برای بسته‌بندی محصولات شما هستند. با خرید جعبه‌ بسته بندی آماده، هزینه‌های زیادی را برای طراحی و ساخت جعبه‌های شخصی و اختصاصی خود، صرفه‌جویی خواهید کرد.

در وب‌سایت بانی چاپ، انواعی از جعبه های هارد باکس آماده با طراحی های مختلف و در ابعاد متنوع، در دسترس هستند. ما با استفاده از بهترین مواد اولیه و متخصصین با تجربه خود، جعبه های با کیفیت و با قیمت مناسبی ارائه می‌دهیم که شما میتوانید در بالا مشاهده نمائید. با خرید هاردباکس اماده، به راحتی محصولات خود را بسته‌بندی کرده و به مقصد خود ارسال و یا به مخاطب خود ارائه دهید.

قیمت جعبه هاردباکس آماده

قیمت جعبه آماده کاملا با نوع اندازه هاردباکس که انتخاب می نمایید بستگی دارد، عامل دیگری که بر روی قیمت چاپ جعبه و بسته بندی آماده تاثیر دارد نوع چاپ روی هاردباکس است چاپ های فویل کوب مانند طلاکوب و نقره کوب با چاپ معمولی قطعا گرانتر است، اما عامل سوم می تواند اندازه چاپ و تعداد چاپ بر روی قسمت های دیگر هاردباکس باشد، چرا که در همه وجه های هاردباکس می توانید چاپ یا طلاکوب را ثبت سفارش نمایید که در اینصورت هزینه چاپ شما از یک چاپ کوچک طلاکوب بر روی درب هاردباکس کمی بیشتر خواهد شد.

به طور کل قیمت جعبه هاردباکس آماده به عوامل زیادی بستگی دارد که در زیر ذکر شده است:

ابعاد، نوع و ضخامت مقوا، نوع روکش( تحریر، کرافت، گلاسه ، کاغذ فانتزی، گالینگور و چرم مصنوعی) بستگی دارد، وجود مگنت، فوم و ابر و همچنین رنگ یا آستر داخل جعبه هاردباکس

قیمت هاردباکس آماده با توجه به سایز و روکش جعبه قیمت مشخص میشود. با کلیک بر روی هر یک از سایز های مورد نظر خود در بالای صفحه میتوانید از قیمت جعبه هاردباکس آماده آگاه شوید و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید جعبه آماده نمائید. قیمت ارزان هاردباکس، به دلیل آماده بودن قالب این نوع از هاردباکس است.

خرید آنلاین جعبه آماده هارد باکس

مجموعه بانی چاپ با راه اندازی فروشگاه خرید اینترنتی هاردباکس آماده و محصولات چاپ و تبلیغات، کار را برای شما جهت دریافت استعلام قیمت، مشاهده انواع جعبه آماده در سایز و رنگ بندی متنوع و همچنین سفارش جعبه آماده را در هر لحظه از شبانه روز برای شما فراهم کرده است. این مجموعه فروش عمده هاردباکس آماده را برعهده دارد. انواع جعبه هاردباکس آماده با طرح ها و شکل های مختلف را می توانید در سایت مشاهده کنید.