چاپ روتختی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ رو تختی یک نفره و چاپ روتختی دو نفره از جمله مهمترین موارد در دکوراسیون اتاق خواب چاپ رو تختی و چاپ رو بالشی می باشد زیرا جزءِ اولین چیزهایی است که در دکوراسیون اتاق خواب به نظر می آید. روتختی و روبالشی که در مجموعه شمسه نگار ارائه می شود دارای رویۀ مخمل و پشت تترون می باشد و شما می توانید طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کنید این نوع روتختی و روبالشی دارای ماندگاری چاپ بالا هستند و شما می توانید بدون نگرانی آنها را بشویید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ رو تختی و چاپ رو بالشی

روتختی برای هر اتاق خوابی لازم و ضروری می باشد و نمی توان از تهیه آن صرف نظر نمود. برای خرید روتختی موارد زیادی همچون جنس روتختی، سایز روتختی، طرح رو تختی و ...دارای اهمیت می باشد؛ که شما هنگام سفارش روتختی باید به آن توجه لازم را داشته باشید.
فراموش نشود که برای دکوراسیون اتاق خواب رو تختی جزءِ مهمترین عناصر دکوراتیو آن نیز می باشد زیرا هنگام ورود به هر اتاق خوابی اولین چیزی که جلب توجه می کند تخت خواب آن اتاق می باشد.

چاپ رو تختی یک نفره و چاپ روتختی دو نفره

از جمله مهمترین موارد در دکوراسیون اتاق خواب چاپ رو تختی و چاپ رو بالشی می باشد زیرا جزءِ اولین چیزهایی است که در دکوراسیون اتاق خواب به نظر می آید.
روتختی و روبالشی که در مجموعه شمسه نگار ارائه می شود دارای رویۀ مخمل و پشت تترون می باشد و شما می توانید طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کنید این نوع روتختی و روبالشی دارای ماندگاری چاپ بالا هستند و شما می توانید بدون نگرانی آنها را بشویید.

مجموعه شمسه نگار با داشتن سابقه طولانی مدت در چاپ دکوراتیو، ارائه دهنده انواع روتختی های چاپی با استفاده از بهترین نوع جنس و کیفیت چاپ بالا می باشد؛ که شما می توانید برای زیبا سازی اتاق خواب خود، چاپ طرح دلخواه روتختی را انجام دهید و یا می توانید از گالری طرح‌های موجود در شمسه نگار که دارای طرح ‌های بسیار متنوع و زیبا است طرح مناسب چاپ رو تختی را انتخاب نمائید.
همچنین می توانید برای ست کردن دکوراسیون منزل‌تان از چاپ پرده، چاپ رومیزی و رانر، چاپ کوسن، چاپ لوستر و آباژور و ... بهره مند شوید. در همه این موارد می توانید سفارش طرح دلخواه برای چاپ را ارائه دهید که کیفیت طرح ارسالی شما توسط کارشناسان مجموعه شمسه نگار بررسی می شود و در صورت تأیید برای چاپ ارسال می گردد و یا می توانید از گالری نمونه کارهای مجموعه شمسه نگار استفاده نمائید.

جنس روتختی

جنس روتختی از اهمیت ویژه ای زیرا اگر رو تختی دارای جنس مناسبی نباشد موجب می شود بر روی راحتی خوابیدن شما تأثیر منفی بگذارد. در شمسه نگار مجموعه خواهر بانی چاپ، برای ارائه چاپ روتختی از جنس مخمل بسیار لطیف و با کیفیت برای رویه کاور روتختی استفاده می شود و زیر کاور روتختی نیز دارای جنس پارچه تترون بسیار با کیفیت می باشد.

سایز روتختی

سایز رو تختی نیز از این بابت دارای اهمیت می باشد که در صورت اهمیت ندادن به ابعاد روتختی ممکن است که موجب شود شما سایز نامناسب بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر را برای رو تختی خود انتخاب نمائید که در هر دو صورت هم به زیبایی و دکوراسیون اتاق خواب شما لطمه وارد می شود و هم شما نمی توانید کاربرد مناسب از روتختی دلخواه خود را به دست آورید.
روتختی هایی که توسط مجموعه شمسه نگار ارائه می گردد دارای ابعاد و سایزهای متنوع می باشد و در دو نوع روتختی یک نفره و روتختی دو نفره ارائه می گردد که شما با توجه به نیاز خود می توانید سایز دلخواه برای رو تختی را انتخاب نمایید:


سایز روتختی تک نفره

-تک‌نفره کوچک عرض 90  ارتفاع 200 سانتی متر
-تک‌نفره متوسط عرض 135 ارتفاع 220 سانتی متر
-تک‌نفره بزرگ عرض 160 ارتفاع 220 سانتی متر


سایز روتختی دو نفره

-دونفره کوچک عرض  170 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره متوسط عرض 180  ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره متوسط عرض 180  ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض  200 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض  200 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 220 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 220 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 240 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 240 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 260 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 260 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 280 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 280 ارتفاع 220 سانتی متر

طرح روتختی

طرح روتختی نیز برای بسیاری از افراد دارای اهمیت زیاد است زیرا به دکوراسیون اتاق‌شان بسیار اهمیت می دهند و می خواهند که که اسباب و وسایل اتاق‌شان با یکدیگر ست و هماهنگ باشد و وقتی کسی وارد اتاق و منزلشان می شود تحت تأثیر زیبایی و هماهنگی محیط قرار بگیرد.
البته خیلی از افراد نیز تمایلات خاص خودشان را دارند و دوست دارند که تصاویر دلخواه و مورد علاقه خود را روی روتختی چاپ کنند از مزایای چاپ روتختی که در مجموعه شمسه نگار ارائه می شود اینست که شما می توانید سفارش چاپ طرح دلخواه روتختی را بدهید و در مجموعه شمسه نگار با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن، چاپ تصویر دلخواه روی روتختی برای شما انجام می شود.

چاپ روتختی

روتختی یکی از عناصر بسیار مهم برای دکوراسیون اتاق خواب می باشد و جلوه خاصی به اتاق خواب می دهد به این فکر کنید که وقتی شما وارد اتاق خواب می شوید اولین چیزی که جلب توجه می کند تخت خواب است و بنابراین رو تختی نیز بسیار مهم می باشد.
در مجموعه شمسه نگار چاپ رو تختی یک نفره و چاپ روتختی دو نفره در سایزهای متنوع بالا انجام می شود.

چاپ انواع روتختی در مجموعه شمسه نگار دارای کیفیت بالا و حرفه ای می باشد که هم قابل شستشو است بدون اینکه رنگ آن برود و یا مشکلی پیدا کند و همچنین دارای ماندگاری طولانی مدت و برای سالیان متمادی می باشد.

جنس روتختی چاپی شمسه نگار

مجموعه شمسه نگار در راستای کسب رضایتِ مشتریانش همیشه سعی به استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین متریال را برای کالاهای خود دارد و جنس روتختی چاپی شمسه نگار از نوع رویه کاور مخمل و پشت کاور تترون می باشد؛ همچنین در این رو تختی دو لایه، قسمتی برای درز با دکمه وجود دارد که در صورت تمایل می توانید درون روتختی پتو قرار دهید و از این نوع روتختی به عنوان پتو نیز استفاده نمائید.


چاپ رو بالشی

برای اینکه دکوراسون اتاق خواب شما کامل شود در صورت تمایل می توانید از چاپ رو بالشی نیز استفاده نمائید و طرح دلخواه خود را روی روبالشی نیز چاپ کنید روبالشی های چاپی مجموعه شمسه نگار نیز دارای رویه کاور مخمل و پشت کاور تترون می باشند و دارای درزی است که می توانید بالشت را درون آن قرار دهید.

سایز رو بالشی

50 در 70 سانتی متر