سرویس خواب

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

خرید سرویس خواب شمسه نگار با تنوع فراوان طرح، محصولی است زیبا و جذاب که به اتاق شما جلوه ی زیبایی میدهد. جنس این رو تختی ها مخمل و میکرو است که بدون حساسیت برای کودکان و بزرگسالان است. مزیت این روتختی ها این است که شما هر طرح و تصویری که مایل باشید را میتوانید در سایز دلخواه سفارش دهید تنها با آپلود ارسال آن بر روی روتختی خود سفارش دهید میتوانید این روتختی ها را هماهنگ با سایر دکوراسیون اتاق خود ست کنید. 

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

قیمت سفارش رو تختی چاپی

چاپ رو تختی یک نفره و چاپ روتختی دو نفره

از جمله مهمترین موارد در دکوراسیون اتاق خواب چاپ رو تختی و چاپ رو بالشی می باشد زیرا جزءِ اولین چیزهایی است که در دکوراسیون اتاق خواب به چشم می آید. روتختی، روبالشی و سرویس خواب یک نفره و دو نفره که در مجموعه شمسه نگار ارائه می شود دارای رویۀ مخمل و پشت میکرو می باشد و شما می توانید طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کنید این نوع روتختی و روبالشی دارای ماندگاری چاپ بالا هستند و شما می توانید بدون نگرانی آنها را بشویید.

مجموعه شمسه نگار با داشتن سابقه طولانی مدت در چاپ دکوراتیو، ارائه دهنده انواع روتختی های چاپی با استفاده از بهترین نوع جنس و کیفیت است؛ که شما می توانید برای زیبا سازی اتاق خواب خود، چاپ طرح دلخواه روتختی را انجام دهید و یا می توانید از گالری طرح‌های موجود در شمسه نگار که دارای طرح ‌های بسیار متنوع و زیبا است طرح مناسب چاپ رو تختی را انتخاب نمائید. همچنین می توانید برای ست کردن دکوراسیون اتاق خوابتان از چاپ پرده، چاپ رومیزی و رانرو یا چاپ کوسن بهره مند شوید. در همه این موارد می توانید سفارش طرح دلخواه برای چاپ را ارائه دهید که کیفیت طرح ارسالی شما توسط کارشناسان مجموعه شمسه نگار بررسی می شود و در صورت تأیید برای چاپ ارسال می گردد و یا می توانید از گالری نمونه کارهای مجموعه شمسه نگار استفاده نمائید.

در مجموعه شمسه نگار چاپ رو تختی یک نفره و چاپ روتختی دو نفره در سایزهای متنوع بالا انجام می شود. چاپ انواع روتختی در مجموعه شمسه نگار دارای کیفیت بالا و حرفه ای می باشد که قابل شستشو است بدون اینکه رنگ آن برود و یا مشکلی پیدا کند و همچنین دارای ماندگاری طولانی مدت برای سالیان متمادی می باشد. بازار روتختی، مدل‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از روتختی‌های ساده و فانتزی تا روتختی‌های جدید و با کیفیت، همه چیز بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد. چنانچه به دنبال یک روتختی با برند شمسه نگار هستید، می‌توانید از آخرین مدل‌ها و طرح‌های آنها استفاده کنید.
یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌ها در خرید روتختی، قیمت و کیفیت آن است. شما می‌توانید روتختی جدید خود را بدون نگرانی به مجموعه بانی چاپ سفارش دهید و آن را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. در خرید روتختی، مواردی مانند یک نفره یا دونفره، قیمت و سفارش آنلاین مدل‌های دلخواه، مهم است.

جنس روتختی شمسه نگار 

جنس روتختی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا اگر رو تختی دارای جنس مناسبی نباشد موجب می شود بر روی راحتی خواب شما تأثیر منفی بگذارد. در مجموعه بانی چاپ، برای ارائه جنس روتختی شمسه نگار از جنس مخمل بسیار لطیف و با کیفیت برای رویه کاور روتختی استفاده می شود و زیر کاور روتختی نیز دارای جنس پارچه میکرو بسیار با کیفیت می باشد.

همچنین در این رو تختی دو لایه، قسمتی برای درز با دکمه وجود دارد که در صورت تمایل می توانید درون روتختی پتو قرار دهید و از این نوع روتختی به عنوان پتو نیز استفاده نمائید.

سایز روتختی

سایز رو تختی نیز از این بابت دارای اهمیت می باشد که در صورت اهمیت ندادن به ابعاد روتختی ممکن است که موجب شود شما سایز نامناسب بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر را برای رو تختی خود انتخاب نمائید که در هر دو صورت هم به زیبایی و دکوراسیون اتاق خواب شما لطمه وارد می شود و هم شما نمی توانید کاربرد مناسب از روتختی دلخواه خود را به دست آورید.
روتختی هایی که توسط مجموعه شمسه نگار ارائه می گردد دارای ابعاد و سایزهای متنوع می باشد و در دو نوع روتختی یک نفره و روتختی دو نفره ارائه می گردد که شما با توجه به نیاز خود می توانید سایز دلخواه برای رو تختی را انتخاب نمایید:
سایز روتختی تک نفره:

-تک‌نفره کوچک عرض 90  ارتفاع 200 سانتی متر
-تک‌نفره متوسط عرض 135 ارتفاع 220 سانتی متر
-تک‌نفره بزرگ عرض 160 ارتفاع 220 سانتی متر
سایز روتختی دو نفره:

-دونفره کوچک عرض  170 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره متوسط عرض 180  ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره متوسط عرض 180  ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض  200 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض  200 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 220 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 220 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 240 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 240 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 260 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 260 ارتفاع 220 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 280 ارتفاع 200 سانتی متر
-دونفره بزرگ عرض 280 ارتفاع 220 سانتی متر

طرح روتختی مدل جدید

طرح روتختی نیز برای بسیاری از افراد دارای اهمیت زیاد است زیرا به دکوراسیون اتاق‌شان بسیار اهمیت می دهند و می خواهند که اسباب و وسایل اتاق‌شان با یکدیگر ست و هماهنگ باشد و وقتی کسی وارد اتاق و منزلشان می شود تحت تأثیر زیبایی و هماهنگی محیط قرار بگیرد.
البته خیلی از افراد نیز تمایلات خاص خودشان را دارند و دوست دارند که تصاویر دلخواه و مورد علاقه خود را روی روتختی چاپ کنند از مزایای چاپ روتختی که تحت برند شمسه نگار ارائه می شود اینست که شما می توانید سفارش چاپ طرح دلخواه روتختی را بدهید و در مجموعه شمسه نگار با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن، چاپ تصویر دلخواه روی روتختی برای شما انجام می شود.

در صورتی که طرح دلخواه شما در سایت وجود نداشت میتوانید عکس روتختی یا طرح مد نظر خود را برای ما ارسال نمائید تا ما با توجه به آرشیو تصاویر با کیفیت و مناسب جهت چاپ روی روتختی از آنها استفاده و سفارش روتختی شما را تولید کنیم. مانند طرح بی تی اس، طرح آدیداس، طرح بارسلون، رئال مادرید، منچستر یونایتد و حتی طرح برنامه های کودک مانند : سگ های نگهبان، دختر کفشدوزکی، السا و آنا و ...

چاپ روتختی و رو بالشی

برای اینکه دکوراسیون اتاق خواب شما کامل شود در صورت تمایل می توانید از چاپ رو بالشی نیز استفاده نمائید و طرح دلخواه خود را روی روبالشی نیز چاپ کنید روبالشی های چاپی مجموعه شمسه نگار نیز دارای رویه کاور مخمل و پشت کاور میکرو می باشند و دارای درزی است که می توانید بالشت را درون آن قرار دهید. یکی از مزایای خرید روبالشی و روتختی پارچه ای، امکان استفاده از محصولات با کیفیت عالی به همراه قیمت مناسب است. با تنوع موجود در بازار، می‌توانید روتختی‌ و روبالشی بزرگسال با بهترین جنس‌ مخمل را انتخاب کنید.

سایز استاندارد رو بالشی

50 در 70 سانتی متر

سفارش خرید روتختی

در دنیای مدرن امروزی، خرید اینترنتی از محبوبیت بسیاری برخوردار است، به عنوان مثال، خرید روتختی آنلاین به دلیل راحتی و صرفه جویی در زمان و هزینه، تبدیل به یکی از روش های محبوب برای خرید روتختی زیبا و جدید شده است. روتختی های چاپی در طرح های متنوع و جذاب بسیار محبوب هستند. همچنین، روتختی های مخملی برند شمسه نگار به دلیل طراحی شیک و جذاب، باعث ایجاد فضایی لوکس و شیک در اتاق خواب می شوند. روتختی های مجلسی به عنوان یکی از پر طرفدار ترین نوع روتختی ها برای عروس خانمها بسیار محبوب هستند. همچنین، روتختی های عروس با طرح های زیبا و شیک، جزو انتخاب های معمول برای جهیزیه هستند. با سفارش خرید روتختی، می توانید طرح دلخواه خود را روی روتختی چاپ کنید و در اتاق خواب خود فضایی منحصر به فرد ایجاد کنید. روتختی های مدرن، با طرح های شیک و به روز، مناسب افرادی هستند که به دنبال ایجاد فضایی مدرن و شیک در اتاق خواب خود هستند.

یکی از مزایای بزرگ خرید روتختی از طریق اینترنت، امکان مقایسه محصولات مختلف است. با مرور سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین، می‌توانید بین طرح‌ها، جنس‌ها، سایزها و قیمت‌ها مقایسه کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید و روتختی‌ چاپی خود را با دقت بیشتری خریداری کنید. فروشگاه‌های آنلاین بانی چاپ، با ارائه تنوع بالا در طرح‌ها، انواع مدل‌های روتختی را برای شما فراهم می‌کنند. طرح‌های جدید و مختلفی که همراه با طراحی زیبا و جذاب هستند، در دسترس شما قرار می‌گیرند. سفارش و تولید روتختی آبی، طوسی، زرد و ... با پارچه های ترک، چینی و ایرانی در دو نوع مخمل و میکرو، با امکان شستشو و ماندگاری بالا امکان پذیر است.

جهت ثبت سفارش و خرید روتختی های یک نفره و دو نفره در 3 حالت می توانید ثبت سفارش نمائید. 1- انتخاب یکی از طرح های روتختی در سایت بانی چاپ 2- ارسال یک طرح یا عکس اختصاصی شما و چاپ و تولید روتختی سفارشی در سایز و شکل دلخواه شما توسط بانی چاپ 3- ارسال و یا اعلام یک مدل روتختی خاص و طراحی توسط تیم بانی چاپ جهت تولید روتختی اختصاصی، این روتختی ها از جنس میکرو و مخمل می باشند که برای جهیزیه عروس و داماد، پسرانه، دخترانه، کودک مناسب هستند.

خرید روتختی اینترنتی و آنلاین

با خرید روتختی با کیفیت برند شمسه نگار شما تجربه‌ی عالی و راحتی را در اتاق خواب خود خواهید داشت. امروزه از طریق خرید اینترنتی، امکان خرید روتختی‌ با طرح دلخواه برای شما فراهم شده است.
فروشگاه‌ روتختی آنلاین، می تواند مجموعه‌ای بی‌نظیر از روتختی ساده و روتختی اسپرت با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار دهد. همچنین روتختی‌ مدرن و زیبا تا روتختی‌های لوکس و با کلاس، در بانی چاپ در دسترس شماست. با استفاده از سیستم جستجوی پیشرفته، می‌توانید به راحتی رنگ، طرح، جنس و سایز دلخواهتان را انتخاب کنید و روتختی‌های یک نفره و دو نفره را با بهترین قیمت دریافت کنید.

همانطور که در بالا اشاره گردید میتوانید خرید روتختی اینترنتی و آنلاین خود را در سایت بانی چاپ انجام دهید. قیمت های روتختی همه به روز هستند و امکان ارسال به سراسر کشور نیز وجود دارد. دیگر نیاز نیست جهت خرید روتختی به بازار، ترکیه، عبدل آباد و ... مراجعه نمائید به راحتی میتوانید طرح و مدل مد نظر خود را انتخاب و ثبت سفارش خود را نهایی نمائید. خرید اینترنتی روتختی با تضمین کیفیت و دقیقا مطابق تصویری که مشاهده می نمایید برای شما ارسال میگردد. خرید آنلاین روتختی یک نفره ارزان و دو نفره، در ابعاد سفارشی و دلخواه شما تولید و برای شما ارسال میگردد. برخی از پارچه های روتختی ترک و برخی دیگر ایرانی و چینی می باشند که شما در زمان ثبت سفارش میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمائید. جهت خرید عمده روتختی لطفا با کارشناسان بانی چاپ در ارتباط باشید.

قیمت روتختی آنلاین

با توجه به اینکه بانی چاپ بصورت مستقیم طراح و تولید کننده روتختی و کالای خواب می باشد لذا شما با قیمت ارزان و مناسب میتوانید اقدام به خرید روتختی ارزان بصورت تک یا عمده نمائید.

خرید روتختی از طریق اینترنت به دلیل مزایای بی‌شماری که دارد، روز به روز محبوب‌تر می‌شود. امروزه، با توجه به امکان مقایسه، تنوع بالا در طرح‌های جدید و مختلف روتختی، قیمت مناسب و خرید مستقیم از فروشنده‌ی برند شمسه نگار در سایت بانی چاپ، خرید روتختی اینترنتی تبدیل به یک راه سریع، آسان و ارزشمند شده است. کلیه قیمت های روتختی آنلاین بانی چاپ همه به روز هستند و به راحتی میتوانید در همین جا ثبت سفارش و خرید خود را نهائی نمائید.

روتختی برای هر اتاق خوابی لازم و ضروری می باشد و نمی توان از تهیه آن صرف نظر نمود. برای خرید روتختی موارد زیادی همچون جنس روتختی، سایز روتختی، طرح رو تختی و ...دارای اهمیت می باشد؛ که شما هنگام سفارش روتختی باید به آن توجه لازم را داشته باشید.