چاپ ساک دستی

ساک دستی ها همانند یک تابلوی تبلیغاتی برای برند نقش ایفا می کنند. قیمت خرید ساک دستی کاغذی یا مقوایی بر اساس سایز، جنس کاغذ، خدمات پس از چاپ و تیراژ آن مشخص می شود. شما با توجه به نیاز خود میتوانید روی عکس یکی از ساک دستی های بالا کلیک نمائید و با انتخاب مشخصات ساک خرید خود قیمت آن را بصورت آنلاین مشاهده نمائید و یا اقدام به ثبت سفارش اینترنتی نمائید.

سایز ساک دستی های بالا همه استاندارد هستند و بدون پرت کاغذ تولید میشوند لذا قیمت مقرون بصرفه و مناسبی دارند ولی درصورتی که یک ساک دستی با سایز دلخواه و سفارشی نیز میخواهید امکان تولید آن نیز وجود دارد. امکان ثبت سفارش ساک خرید کاغذی با انواع بند های ساده، پیچ، زنبوری، کرافت و ... وجود دارد.

خانم نورمحمدی
بگ گلاسه 250 گرم تا چه مقدار وزنیو میتونه تحمل کنه .؟
پاسخ: سلام روز خوش ساک دستی گلاسه 250 گرم تا حدود 2 کیلو وزن رو میتونه تحمل کنه .

شرکت مارکز
سلام روز بخیر حداقل تیراژ ساک دستی برای سفارش چقدره ؟ و چه مدتی طول میکشه آماده بشه ؟
پاسخ: سلام روز شما هم به خیر باشه حداقل تعداد سفارش ساک دستی افست 200 عدد است و از 8 تا 13 روز کاری زمان تحویل هستش .

لیکادو
برای ارسال ساک ها با موتور میشه ؟
پاسخ: سلام , بستگی به تیراژش داره ولی حداقل تیراژ اگه باشه میشه با موتور ولی بهتر اینه که با ماشین ارسال بشه تا در موقع حمل تانخوره و خراب نشه ساک دستی ها .

یدک دات کام
من نیاز به یه شاپینگ بگ دارم که بتونه وزن 5 کیلوگرم رو تحمل کنه، آیا این بگ ها تحمل این وزن را دارد؟
پاسخ: بله کاملا و هیچ مشکلی نخواهد بود، البته شما به نکته مهمی اشاره کردید، شاپینگ بگ از جنس کاغذ هست و قطعا تحمل وزن بالایی نداره، ولی با توجه به وزن 5 گیلو گرم که شما اعلام کردید هیچ مشکلی در تولید و یا استفاده وجود نخواهد شد، شایان ذکر است که ساک دستی های تولید شده توسط بانی چاپ در 2 قسمت کفی و دسته ها تقویت میشوند که از توانایی نگهداری تا 5 کیلوگرم را به راحتی داشته باشند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی یا شاپینگ بگ ( shopping bag ) معمولا از روال ترین و رو به پیشرفت ترین عناصر تبلیغاتی هستند که می توانند در هر بازه ی زمانی از اولین فروشگاه لوکسی که راه اندازی گردید تا مراکز خرید اکنون مورد استفاده قرار گیرد، این عنصر تبلیغاتی به شدت محبوب است و کاربرد آن وسیع، به گونه ای که خیلی از خریداران زمانی که از یک فروشگاه برند خرید می کنند انتظار دارند به جای کیسه های پلاستیکی، محصول آن ها در یک ساک دستی کاغذی شیک با چاپ لوگوی برند تقدیم حضورشان شود، از این رو بهتر بگوییم که بسیاری از فروشگاه های لوکس برای نمایش کلاس و سطح فروشگاهشان سفارش چاپ ساک دستی کاغذی خود را می دهند. در واقع باید هنگام سفارش ساک دستی کاغذی یا چاپ شاپینگ بگ نکاتی را در مورد محصول خود در نظر بگیرد این نکات معمولا در مورد وزن و سایز محصولاتی است که شما ارائه می دهید و باید بر اساس این ثبت سفارش ساک دستی کاغذی خود را سفارش دهید. قیمت و خرید آنلاین انواع ساک دستی را از طریق مرکز تخصصی تولید ساک دستی مشاهده و ثبت نمایید. 

چاپ ساک کاغذی با طرح و لوگوی مورد نظر شما انجام میگیرد. سفارش ساك دستي كاغذي از طریق سایت یا تماس با کارشناسان ما امکان پذیر است. تولید ساکهای تبلیغاتی و ساک دستی طرح دار با کیفیت بالا در کارگاه بانی چاپ صورت می گیرد. قيمت ساك دستي تبليغاتي نیز در سایت به روز است.

فروش عمده ساک دستی کاغذی آماده و ساك دستي كاغذي کرافت آماده در کارگاه بانی چاپ با کیفیت بالا صورت می گیرد. چانچه سفارش چاپ بگ تعداد کم دارید می توانید با کارشناسان ما جهت راهنمایی، تماس بگیرید. بانی چاپ توليد كننده ساك دستي كاغذي در غرب تهران است. قيمت ساك دستي كاغذي را می توانید با کلیک بر روی هر محصول مشاهده نمایید، قیمت ها به روز و آپدیت هستند

Shopingbag printing

چاپ روی ساک دستی کاغذی

ساک دستی خرید یکی از ارکان تبلیغات و بازاریابی است که تاثیر بیشتری نسبت به بقیه اجزای بازاریابی بر مخاطبان خواهد گذاشت، یک ساک دستی خوب همیشه همراه مخاطبین و مشتریان شماست پس هر کجا و هرزمان که در خیابان حرکت کنند ساک دستی ای که در دست دارند معرف و نشانگر برند شماست. چاپ افست اختصاصی ساک دستی در تعداد زیاد را می توانید برای محصولات خود سفارش دهید. فروش عمده ساک دستی کاغذی را از تولید کننده ساک دستی کاغذی، بانی چاپ تهیه نمایید تا باکیفیت بالا آنها را دریافت نمایید. چاپ روی بگ مقوایی و همچنین ساخت و تولید بگ با کیفیت بالا در این مجموعه انجام میگیرد. سفارش شاپینگ بگ را می توانید از طریق سایت و یا تماس با کارشناسان ثبت نمایید. 

ساک دستی چاپی، بسته به گرماژ مقوا و ابعاد ساک دستی دارد. هر چه ابعاد و تعداد بیشتری برای سفارش انتخاب کنید، مجموع قیمت چاپ ساک دستی تبلیغاتی بیشتر می شود. اما هرچه تعداد بالاتر باشد چاپ ساک دستی کاغذی برای هر یک عدد مقرون به صرفه تر خواهد بود. هم چنین هریک از خدماتی که برای اختصاصی کردن ساک دستی خود انتخاب می کنید به هزینه ساک دستی و بگ تبلیغاتی می افزاید. علاوه بر آن ساک دستی کاغذی کرافت از شاپینگ بگ های دیگر نیز کمتر و مقرون به صرفه تر می باشد. چنانچه سفارش بگ شاپ عمده را داشته باشید می توانید همچنان از طریق سایت اقدام نمایید. خرید ساک دستی کاغذی از بانی چاپ، شرکت چاپ ساک دستی، بر روی شناخت برند و فروش محصولات و خدمات شما موثر است. چاپ روی شاپینگ بگ بر اساس طرح دلخواه و برند شما انجام می شود. در بانی چاپ، چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه و کرافت با کیفیت بالا انجام میشود.

طراحی ساک دستی کاغذی 

چاپ بگ کاغذی و طراحی عکس ساک دستی تبلیغاتی باید هماهنگ با کار شما باشد. در این صورت این امکان را ایجاد می کنیم که در ذهن مصرف کننده حس خوب رضایت ایجاد نماییم و هرچه طراحی شما شیک و در عین حال ساده باشد، احتمال اینکه مخاطبین شما ساک خرید با لوگو را نگه دارند و در آینده استفاده کنند، بیشتر خواهد بود. بنابراین باید تصویر روی ساک دستی را طوری طراحی کنید تا مشتری ها برای این که دوباره از آن استفاده کنند ترغیب شوند. پیشرفت در اصول طراحی ساک دستی در تبلیغات باعث شده که با در نظر گرفتن نکات گرافیکی بتوانید طرح مناسبی را برای ساک دستی های خود طراحی کنید. اگر طرح آماده برای چاپ ساک کاغذی ندارید، می توانید سفارش طراحی ساک دستی کاغذی را ثبت کنید تا در اسرع وقت سفارش شما آماده شود. در طراحی ساک دستی استفاده از نام سازمان، لوگو و اطلاعات تماس الزامی می باشد.

ساخت ساک دستی کاغذی

ساک دستی ها با کاربرد بسیار وسیعی که دارند کاملا مناسب تمام موارد تبلیغاتی می باشند، در ساده ترین حالت ممکن زمانی که مغازه یا کسب و کار یا شرکتی راه اندازی می نمایید. برای فروش حتما نیاز به ساک دستی مطابق با نیاز مشتری خود و پتانسیل و حجم محصول فروشی خود دارید. ساک دستی ها در انواع سایز و متریال قابل چاپ و سفارش گذاری می باشد. تولید ساک مقوایی و تولید بگ با بالاترین کیفیت در بانی چاپ صورت می گیرد.

ساک دستی تبلیغاتی که به آن shopping bag نیز می گویند برای بسیاری از شرکت‌ها، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مفید و کاربردی می باشد و بعد از خرید به مشتریان ارائه داده می شود. جنس کاغذی که برای تهیه این نوع ساک دستی خاص مورد استفاده قرار می گیرد از نوع ساک دستی گلاسه و ساک دستی کرافت است. 
در چاپ ساک تبلیغاتی یا بگ چاپی نام، لوگو، راه‌های ارتباطی و تصویر تبلیغاتی برند شما را بر روی مقوا چاپ می کنیم. این مقواها را به شکل الگو گسترده ساک دستی برش می زنیم. الگوی شاپینگ بگ ها بر اساس طرح مورد نظر شما و یا الگوهای از پیش تعیین شده ساخته می شود. سپس به شکل ساک دستی در می آوریم؛ و در آخر بندهای بافته شده مخصوص ساک دستی را هم در جای مناسب خود متصل می کنیم. اغلب روی ساک دستی‌ ها بعد از مرحله چاپ روی بگ کاغذی، پوشش سلفون مات با براق می کشیم. تا مقاومت ساک دستی بالا برود و زود خراب نشود. ما در بانی چاپ تولید کننده ساک دستی کاغذی در تهران هستیم که هر شکل و ابعادی که شما بخواهید، را چاپ و ارائه می دهیم. ساک دستی اختصاصی شما را می توانیم در انواع مدل ساک دستی و در ابعاد و رنگ های مختلف برای شما تولید کنیم. با توجه به سفارش شما هم می توانیم بر روی ساک دستی، خدماتی از جمله طلاکوبی، یووی موضعی و... هم انجام بدهیم. به طور کلی هر مدل ساک دستی خاص و متفاوتی را در هرجا دیده باشید، می توانیم برای شما تولید کنیم یا حتی ساک دستی منحصر به فرد شما را برای شما طراحی کنیم و بسازیم. 

چاپ ساک دستی کرافت

چاپ ساک دستی کرافت نسبت به سایر شاپینگ بگ ها (ساک دستی) مناسب تر می باشد چون نیاز به سلفون ندارد. ضمن اینکه با توجه به نداشتن سلفون طرفدران زیادی هم در بین دوستداران محیط زیست دارد. ولی خیلی نگران استحکام و مقاومت آن نباشید زیرا کاغذ کرافت مقاومت بسیار بالاتری نسبت به کاغذ گلاسه دارد. فقط در طراحی خود رنگ کاغذ کرافت که حالت نخودی دارد توجه کنید و سعی کنید در طراحی شاپینگ بگ خود از رنگ های تمپلات و بسیار روشن استفاده نفرمائید، چون پس از چاپ کیف کاغذی طرح خوبی نخواهید داشت در صورتی که حتما می بایست از رنگ های زیادی در طراحی خود استفاده بفرمائید بهترین انتخاب برای شما ساک دستی مقوایی یا همان کاغذی می باشد. قیمت ساک دستی کاغذی کرافت را می توانید از محاسبگر قیمت کنار هر محصول ملاحظه کنید. 

تولید ساک دستی کاغذی سفارشی

در زندگی روزمره، همیشه وقتی به مراکز تجاری می رویم، فروشنده ها خریدهای ما را در ساک خرید تبلیغاتی قرار می دهند. تا ما بتوانیم آن ها را به راحتی تا منزل حمل کنیم. معمولاً وقتی این خرید ها را جاگذاری می کنیم، ساک کاغذی، به خصوص آن هایی که مقاوم تر و شیک تر هستند را نگه می داریم تا در زمان دیگری وقتی که برای حمل وسیله ای به ساک دستی نیاز داشتیم، از آن ها استفاده کنیم و دلیل آن این است که ظاهر بهتری نسبت به نایلون ها و ساک دستی های معمولی دیگر دارد. روی ساک دستی ها معمولاً نام، لوگو و اطلاعات آن فروشگاه قرار دارد. چاپ لوگو روی ساک دستی یکی از مهمترین عوامل شناخته شدن برند شما است. شما در واقع تمام مسیر فروشگاه تا منزل را برای آن فروشگاه تبلیغ کرده اید و وقتی که این ساک دستی کاغذی را به دست می گیرید، ناخود آگاه به اطرافیان و همه کسانی که از کنار شما می گذرند این مطالب را انتقال می دهید: من از این فروشگاه خرید کرده ام. این فروشگاه اجناس خوب و با کیفیتی دارد. این برند، برند محبوب من است و من مشتری این برند هستم و... . چاپ بگ تبلیغاتی به همین دلیل بسیار برای رشد برند شما مهم است. مشتریان شما همچنین با استفاده مکرر از ساک دستی مقوایی در جاهای دیگر هم، در دفعات بیشتری این مفاهیم را به دیگران انتقال خواهید داد.
اکنون شما هم، اگر صاحب یک کسب و کار هستید، خوب است بدانید تولید ساک دستی تبلیغاتی و توزیع آن میان مشتری ها می تواند برای شما همانند یک بیلبورد متحرک در سطح شهر عمل کند. تولید ساک دستی کاغذی برای کسب و کار شما بسیار کاربردی است. بسیاری از مشاغل از بگ فروشگاهی برای ارائه سرویس و پک کردن (بسته بندی) محصولات استفاده می کنند. شما نیز اگر در فعالیت می کنید که پیوسته در حال ارائه محصولات به عموم هستید لازم است تا تعدادی ساک خرید کاغذی تبلیغاتی تهیه کنید.
تهیه ساک دستی تبلیغاتی کاغذی به این گونه است که روی ساک دستی کاغذی، لوگو، نام برند و اطلاعات تماس شما را طراحی و چاپ می کنیم و بعد از آن ها برای بسته بندی استفاده می کنید. این به شما کمک می کند که هم مشتری از نحوه ارائه سرویسی که به او می دهید حس خوبی داشته باشد و هم این که وقتی این ساک دستی تبلیغاتی در محیط های متفاوت قرار می گیرد، نام شما را به همراه داشته و همه با برند شما آشنا شوند. خرید ساک دستی کاغذی دارای ظاهری چند برابر بهتر و شکیل تر نسبت به نایلون ها هست. اگر ابعاد ساک دستی به درستی و مناسب با کاربرد آن انتخاب شود، در صورتی که کالایی را در داخل آن قرار می دهید، فرم ظاهری آن به هم نمی خورد. اما نایلون ها تغییر فرم می دهند و زیبایی نخواهند داشت.

چاپ شاپینگ بگ مقوایی

پس از مرحله طراحی تصویر و عکس ساک دستی کاغذی، طرح شما را با دستگاه چاپ افست روی کاغذ و مقوا چاپ می کنیم. امکان چاپ بر روی انواع گرماژ کاغذ وجود دارد و این بستگی به انتخاب شما دارد. بعد از مرحله چاپ، روی کاغذ را پوشش سلفون می کشیم که به سلیقه شما سلفون مات یا سلفون براق است. بعد از آن طبق الگوی ساک دستی کاغذی یا همان الگوی ساک خرید، برش می زنیم و آن لبه های مقوای برش خورده را چسب می زنیم و به گونه ای به هم متصل می کنیم که ساک دستی شکل بگیرد و در آخر لبه های بالایی را پانچ می کنیم و بند مخصوص ساک دستی را از آن رد می کنیم. چاپ لوگو روی ساک خرید تبلیغاتی یکی از مهمترین ارکان های تبلیغاتی است. خرید ساک دستی کاغذی و سفارش ساک کاغذی با لوگو و برند شخصی را می توانید از طریق سایت و یا تماس با کارشناسان ما ثبت نمایید. به دلیل محاسبگر آنلاین تقویم دیواری می توانید خرید اینترنتی انواع بگ را به راحتی از طریق سایت انجام دهید. بگ شاپ و ساک دستی تبلیغاتی را با بالاترین کیفیت از ما دریافت نمایید.

جنس و کیفیت ساک دستی کاغذی 

جنس ساک دستی مقوایی و پوششی که برای روی آن انتخاب می کنید، تأثیر بسیاری در طول عمر آن خواهد داشت؛ و هرچه طول عمر ساک دستی بیشتر باشد افراد در دفعات و مدت بیشتری از آن استفاده می کنند. پس در انتخاب گرماژ مقوا، مقاومت بند و پوشش سلفون روی آن دقت فرمایید. معمولاً می توانید هنگام سفارش بین گرماژ های 150 ، 200 و 300 گرم یکی را انتخاب کنید.
معمولاً روی این کاغذها بهتر است از روکش سلفون هم استفاده کنیم تا در برابر آسیب مقاوم تر شوند. یک نوع کاغذ به اسم کرافت در ساخت و تولید ساک دستی کاغذی به کار می بریم که به این نوع ساک دستی، ساک دستی کرافت می گویند. معمولاً از گرماژ 115 گرم آن استفاده می کنیم و به دلیل اینکه در ساخت کاغذ کرافت از مواد بازیافتی هم استفاده می شود، هم مقرون به صرفه است و هم سازگار با محیط زیست، معمولاً هم به رنگ قهوه ای تولید می شود. چاپ روی ساک دستی با طرح دلخواه شما همراه با برند یا لوگو اختصاصی می تواند برای تبلیغات برند و فروش شما بسیار سودآور باشد. انواع ساک خرید تبلیغاتی و ساک کاغذی خرید را از سایت بانی چاپ می توانید سفارش دهید.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی در تهران

سبک و قابل حمل
کیفیت چاپ بالا
مقاوم به دلیل داشتن روکش سلفون
امکان استفاده تبلیغاتی
مناسب برای بسته بندی
امکان چاپ اختصاصی ساک دستی با شکل دلخواه شما در هر ابعادی

موضعی، چاپ داخلی و... نیز لازم دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

قیمت ساک دستی سفارشی

برای سفارش ساک دستی خاص می توانید تصویر روی آن را با طرح دلخواه خود سفارش بدهید و یا از خدمات طلاکوبی و نقره کوبی استفاده کنید. هم چنین می توانید با انتخاب بند اختصاصی و برش های خاص، ساک دستی منحصر به فرد خود را بدست آورید. سفارش بگ کاغذی و یا خرید بگ کاغذی از طریق سایت بانی چاپ مرکز تخصصی تولید ساک دستی، امکان پذیر است با استفاده از محاسبگر هزینه در کنار هر محصول می توانید قیمت آن را با توجه به سایز و ویژگی های مورد نظر خود مشاهده نمایید.
چاپ ساک دستی اختصاصی در کرج و تهران، در هر ابعادی که بخواهید امکان پذیر است اما این را در نظر داشته باشید که اندازه هایی را انتخاب کنید که هم مناسب محصولات شما باشد و هم سایز پرکاربردی برای استفاده روزمره باشد. تا افراد مجدداً از آن ساک دستی استفاده کنند. یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید برای چاپ ساک خرید کاغذی خود انتخاب کنید، چاپ رنگ سازمانی شما درون پاکت ساک دستی است که به زیبایی بگ شاپ کاغذی شما می افزاید. به این فرآیند تمپلات ساک دستی می گویند.
بانی چاپ یک کارگاه تولید ساک دستی در اختیار دارد که می تواند هر طرحی که شما در ذهن دارید را تولید کند. بگ شاپ کرافت نوعی ساک تبلیغاتی است که ظاهری زیبا دارد و می توانید انواع چاپ را برروی آن سفارش دهید. قیمت ساک دستی تبلیغاتی و چاپ ساک دستی افست اختصاصی را می توانید در کنار هر محصول مشاهده نمایید. شما می توانید سفارش چاپ ساک تبلیغاتی را ازطریق سایت ثبت نمایید و محاسبه آنلاین قیمت چاپ ساک دستی را از صفحه هر محصول انجام دهید. همچنین خرید و قیمت ساک دستی کاغذی را می توانید با تماس با همکاران ما ثبت و مشاهده نمایید.

قیمت شاپینگ بگ سفارشی

بگ تبلیغاتی و یا همان شاپینگ بگ تبلیغاتی بسیار کاربردی است. زیرا نه تنها محصول خریداری شده توسط مشتری را در آن قرار می دهیم بلکه با چاپ لوگو و برند خود بر روی آن یک تابلوی تبلیغاتی متحرک داریم که در سطح شهر در حرکت است. چاپ شاپینگ بگ اختصاصی را می توانید با بالاترین کیفیت به مجوعه بانی چاپ سفارش دهید. لیست قیمت شاپینگ بگ در سایت موجود است. فروش شاپینگ بگ به صورت عمده و در تعداد بالا نیز انجام می گیرد.

هزینه چاپ ساک دستی مقوایی

توزیع ساک دستی های تبلیغاتی در میان مشتریانتان این امکان را به شما می دهد، که مصرف کنندگان شما در طی مسیری که ساک دستی تبلیغاتی را در سطح شهر حمل می کنند، تبلیغ کار شما را کرده باشند. حتی با طراحی ساک دستی جذاب این امکان وجود دارد که افراد، از ساک دستی تبلیغاتی شما در چند نوبت استفاده کنند و در سطح شهر بچرخند.

تعرفه چاپ ساک دستی اختصاصی

ساک دستی در صنعت تبلیغات هم چون یک بیلبورد متحرک عمل می کند و به همه بیننده هایی که از مقابل آن می گذرند، این حس را منتقل می کند که حتماً این برند و فروشگاه، اجناس محبوبی برای خرید دارد، یا این که افراد زیادی هستند که از محصولات این فروشگاه خرید می کنند، پس این برند از محبوبیت زیادی برخوردار است. این افکار باعث می شود که فرد، برای بازدید از فروشگاه و یا آشنایی با خدمات شما ترغیب شود. جهت خرید بگ شاپ می توانید از طریق سایت اقدام نمایید. برای سفارشی سازی برند خود با ساک دستی با کارشناسان بانی چاپ تماس بگیرید. قیمت بگ کاغذی با توجه به موارد و یژگی هایی که انتخاب می کنید متفاوت است. استعلام آنلاین قیمت چاپ ساک دستی کاغذی در تهران را می توانید از محاسبگر قیمت کنار هر کالا مشاهده نمایید. 

سفارش آنلاین و اینترنتی ساک دستی 

خرید ساک دستی کاغذی و سفارش چاپ ساک دستی این امکان را به شما می دهد تا به صورت آنلاین و بدون صرف وقت و انرژی بتوانید تعداد زیادی ساک دستی برای سازمان و برند خود چاپ کنید. بانی چاپ، فروش ساک دستی کاغذی آماده را به صورت عمده برعهده دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت بانی چاپ، انواع ساک دستی کاغذی گلاسه و کرافت در ابعاد متنوع را به صورت آنلاین و اینترنتی در تهران و سرتاسر ایران خریداری کنید. جهت خرید شاپینگ بگ مقوایی تنها کافیست:
1.روی ساک دستی ای که ابعاد مورد نیاز شما را دارد کلیک کنید.
2. مقدار گرماژ کاغذ ساک دستی و نوع سلفون را انتخاب کنید.
3.تعداد مورد نظر خود را وارد کنید.
4.سپس روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.
5.به این ترتیب پس از مرحله پرداخت، خرید خود را نهایی کنید.
6.پس از ثبت سفارش فایل چاپی خود را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید و اگر نیاز به طراحی دارید، سفارش طراحی ساک دستی خود را نیز ثبت نمایید.
7. و در آخر پس از اینکه سفارش شما اماده شد برای ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.

همچنین بانی چاپ، فروش عمده ساک دستی گلاسه و فروش عمده ساک دستی کاغذی را از طریق سایت ثبت سفارش می کند. قیمت عمده بگ کادویی را نیز می توانید در سایت بانی چاپ مشاهده نمایید. خرید عمده ساک دستی را می توانید نیز از طریق سایت ثبت سفارش نمایید.

-توجه داشته باشید: اگر در سفارش خود مواردی از جمله سفارش سایز اختصاصی، ساخت الگوی منحصر به فرد، طلاکوبی، یووی موضعی، چاپ داخلی و... نیز لازم دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سفارش چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت

چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی برای بسته بندی غذا در رستوران ها، فست فودها، فروشگاه های لباس، مغازه ها، خشک شویی ها، بسته بندی کالا، بسته بندی محصولات فروشگاه آنلاین، فروشگاه های زنجیره ای و... .
فروش عمده بگ فانتزی و چاپ ساک خرید برای توزیع کاتالوگ و بروشور در نمایشگاه، که این امر بسیار مهمی در تبلیغات نمایشگاهی است که باعث می شود در نمایشگاه همه با دیدن ساک دستی، ترغیب به بازدید از غرفه شما شوند.
استفاده در شرکت ها، کارخانه ها، همایش ها، سازمان ها، دفاتر خدماتی و... .
ساک دستی کادویی و ساک دستی فانتزی، چاپ پاکت هدیه برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی و... .

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.