عنوان

متن پیام

چاپ بک لایت یا بک لیت حرفه ای

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

چاپ روی فیلم های مخصوص تابلو های لایت باکس اصلا قابل مقایسه با بنر، فلکس، استیکر و ... که بر روی لایت باکس ها چاپ و در فضاهای داخلی استفاده می کنند نیست. فیلم مخصوص بک لایت یا بک لیت تصاویر را بصورت کاملا زنده و با کیفیتی باور نکردنی نسبت به موارد مشابه می باشد. در صورتی که نور شما در تابلو لایت باکس از اس ام دی یا همان ال ای دی باشد درک این موضوع به مراتب برای شما راحت تر نیز می باشد.

تفاوت انواع جنس چاپ های بک لایت

نوع اول چاپ بک لایت طلقی  ( پی وی سی خشک )

این نوع بک لایت که به آن فیلم بک لایت نیز گفته میشود جنس نسبتا خشکی دارد. برای مثل اگر آن را تا کنید، رد تا روی آن باقی می ماند(همانند کاغذ). این نوع بک لایت برای لایت باکس هایی مناسب هستند که غالبا از پلگسی ساخته شده اند.این نوع چاپ ضد آب نمی باشد و مخصوص فضای داخل می باشد. در صورتی که می خواهید از این متریال برای فضای خارج (محیط های باز) استفاده کنید حتما می بایست آنرا بهمراه لمینت سفارش دهید.


نوع دوم 
– چاپ بک لایت پارچه ای

این نوع چاپ بک لایت هم یک نوع پارچه پشت نور می باشد که با دستگاه یو وی چاپ می شود و کیفیت فوق العاده ای دارد. این متریال مانند برعکس نوع اول اصلا خشک نیست و همانطور که از نامش پیداست همانند پارچه می باشد. از این چاپ بک لایت برای لایت باکس هایی استفاده می شود که قرار است روی آن کشیده بشود. و نوع نصب یا استفاده از آن به دو حالت می باشد. 1- نصب بوسیله کلیپس یا درواقع کشیدن روی لایت باکس همانند فلکسی 2- نصب از طریق سیلیکون دوزی دورتادور چاپ. با توجه به اینکه این نوع چاپ ضد آب می باشد و همچنین دارای مقاومت بالایی می باشد میتوان از آن در محیط های خارجی و داخلی بدون دغدغه استفاده نمود.


نوع سوم
 – چاپ بک لایت PVC نرم

این متریال را می توان گفت که اصلاح شده جنس فلکس می باشد ولی دارای کیفیتی به مراتب بالاتر می باشد چون نقاط ضعف چاپ فلکس را ندارد. از این نوع متریال می توانید برای محیط های داخلی و خارجی استفاده نمائید. این متریال را می توان با دستگاه یو وی و اکوسالونت چاپ نمود. از نظر ویژگی های نصب این متریال بسیار مشابه چاپ نوع دوم بک لایت می باشد که در پاراگراف بالا بصورت کامل توضیح داده شده است.

توجه : لطفا در هنگام سفارش بسیار دقت نمائید که چه نوع چاپی برای لایت باکس مورد نظر شما مناسب می باشد. در صورتی که آگاهی ندارید می توانید انواع لایت باکس را در سایت بانی چاپ مشاهده نمائید یا اینکه با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )