چاپ لایت باکس

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ بک لایت یا چاپ مخصوص لایت باکس به دو دسته کلی تقسیم میشود 1) چاپ لایت باکس طلقی 2) چاپ لایت باکس پارچه ای

نوع طلقی بصورت خشک و شکننده است که غالبا یا بر روی طلق و پلگسی قرار میگیرد یا بین 2 پلگسی اصلاحا ساندویچ میشود.

نوع پارچه ای به 2 صورت نصب میشود 1) سیلیکون دوزی و سپس داخل شیار های لبه فریم لایت باکس قرار میگیرد 2) بر روی سازه کشیده میشود و سپس توسط کلیپس های مخصوص نصب میشود و در برخی موارد نادر توسط منگنه کوب نصب میشود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ لایت باکس

چاپ بک لایت یا بک لیت عموما برای تابلو لایت باکس ها چاپ می شود درانواع لایت باکس ها نصب می شود، بک لایت ها یا بک لیت ها بر روی متریالی چاپ می شود که قابلیت عبور نور را دارد، متریال بک لایت پی وی سی، پارچه یا نوعی طلق می باشد.

چاپ بک لایت

چاپ روی پارچه مخصوص تابلو لایت باکس روی فیلم های مخصوص تابلو های لایت باکس اصلاً قابل مقایسه با بنر، فلکس، استیکر و ... که بر روی لایت باکس ها چاپ و در فضاهای داخلی استفاده می کنند نیست. فیلم مخصوص چاپ تابلو بک لایت یا بک لیت تصاویر را بصورت کاملاً زنده و با کیفیتی باور نکردنی نسبت به موارد مشابه می باشد. در صورتی که نور شما در تابلو لایت باکس از اس ام دی یا همان ال ای دی باشد درک این موضوع به مراتب برای شما راحت تر نیز می باشد. پارچه بک لایت را می توان هم در فضای باز و هم فضای بسته استفاده کرد. طلق چاپی نیز برای فضاهای بسته مناسب است که در معرض شرایط آب و هوایی و نور خورشید قرار نگیرید.

چاپ لایت باکس در تهران

عموما بک لایت به چاپی گفته می شود که نوع متریال انتخابی آن به صورتی است که قابلیت عبور نور را داشته باشد. بک لایت به نوع جنسی گفته میشود که در انواع لایت باکس و تابلو بوم کاربرد دارد بک لایت های معمولا زیبایی دوچندانی نسبت به تابلوهایی دارند که بر روی آن ها نور می تابد و قاب های بک لایت ها به دو صورت نور از کف و نور از دور هستند که نور از کف بسیار پرنور و جذاب تر است ، به هر ترتیب زمانی که به پشت یک عکس نور تابانده می شود باعث می شود آن تصویر بیشتر به چشم بیاید و به همین علت کاربرد تبلیغاتی بیشتری دارد، زمانی که طرح مورد نظر خود را به صورت بک لیت یا بک لایت چاپ می کنید باعث می شوید ان طرح به شدت بیشتری به چشم مخاطبتان بیاید و در نظر مخاطبتان ثبت شود، از این رو با توجه به چاپ ارزان این نوع از چاپ در بانی چاپ بهتر است برای اینکه تابلوی تبلیغاتی خود را بیشتر در معرض دید بگذارید حتما بک لایت تبلیغاتی را ثبت سفارش نمایید.

چاپ مخصوص لایت باکس

بک لایت یا بک لیت، از انواع چاپ می باشد که از پشت به آن نور تابیده می شود؛ از چاپ بک لایت هم در فضای داخلی یا indoor و هم در فضای بیرونی یا outdoor برای تبلیغات و امور دکوراتیو استفاده فراوان می شود.   
یکی از دلایل زیبایی و جذابیت تابلوهای بک لایت ، برای نوری می باشد که از پشت به تصویر چاپی تابیده می شود؛ و این موضوع موجب جلب توجه بیشتر تصویر تبلیغاتی شما می‌گردد. چاپ لایت باکس مغازه و یا چاپ لایت باکس دیواری را می توانید از همین صفحه ثبت سفارش نمایید.

قیمت چاپ بک لایت

قیمت چاپ بک لایت برای انواع لایت باکس یا تابلو نوری در کنار هر محصول درج شده است. شما می توانید با توجه به سایز و نوع سازه و تابلویی که دارید چاپ آن را انتخاب کنید. قیمت ها آپدیت و به روز می باشد و با کلیک بر روی هر محصول می توانید آن را مشاهده نمایید.

خرید اینترنتی چاپ لایت باکس 

چاپ بک لایت برای انواع لایت باکس مورد استفاده قرار می گیرند و با استفاده از لامپ‌های کم مصرف ال.ای.دی  و یا اس ام دی از پشت روشن می شوند و در شب و روز دارای نور هستند و مشتریان آنرا می توانند به وضوح مشاهده کنند. جهت خرید اینترنتی چاپ بک لایت سفارشی می توانید از قسمت لایت باکس های سایت، چاپ بک لایت یا چاپ طلق پارچه ای را جهت تعویض چاپ سازه خود انتخاب کنید. 

چاپ بک لایت طلقی

نوع اول – چاپ بک لایت طلقی  ( پی وی سی خشک )، چاپ روی طلق یا چاپ طلقی که به آن فیلم بک لایت نیز گفته می‌شود جنس نسبتاً خشکی دارد. برای مثل اگر آن را تا کنید، رد تا روی آن باقی می ماند(همانند کاغذ). این نوع بک لایت برای لایت باکس هایی مناسب هستند که غالباً از پلگسی ساخته شده اند. این نوع چاپ ضد آب نمی باشد و مخصوص فضای داخل می باشد.
در صورتی که می خواهید از بنر بک لایت برای فضای خارج (محیط های باز) استفاده کنید حتماً می بایست آنرا بهمراه لمینت سفارش دهید.

چاپ بک لایت پارچه ای

نوع دوم – چاپ بک لایت پارچه ای، این نوع چاپ بک لایت هم یک نوع پارچه پشت نور می باشد که با دستگاه یووی چاپ می شود و کیفیت فوق العاده ای دارد. این متریال مانند برعکس نوع اول اصلا خشک نیست و همانطور که از نامش پیداست همانند پارچه می باشد. از این پارچه ی بک لایت برای لایت باکس هایی استفاده می شود که قرار است روی آن کشیده بشود. و نوع نصب یا استفاده از آن به دو حالت می باشد. 1- نصب بوسیله کلیپس یا درواقع کشیدن روی لایت باکس همانند فلکسی 2- نصب از طریق سیلیکون دوزی دورتادور چاپ. با توجه به اینکه این نوع چاپ ضد آب می باشد و همچنین دارای مقاومت بالایی می باشد می‌توان از آن در محیط های خارجی و داخلی بدون دغدغه استفاده نمود.

چاپ بک لایت پی وی سی

نوع سوم – چاپ بک لایت PVC نرم، این متریال را می توان گفت که اصلاح شده جنس فلکس می باشد ولی دارای کیفیتی به مراتب بالاتر می باشد چون نقاط ضعف چاپ فلکس را ندارد. از این نوع متریال می توانید برای محیط های داخلی و خارجی استفاده نمائید. این متریال را می توان با دستگاه یو وی و اکوسالونت چاپ نمود. از نظر ویژگی های نصب این متریال بسیار مشابه چاپ نوع دوم بک لایت می باشد که در پاراگراف بالا بصورت کامل توضیح داده شده است.

توجه : لطفاً در هنگام سفارش بسیار دقت نمائید که چه نوع چاپی برای لایت باکس مورد نظر شما مناسب می باشد. در صورتی که آگاهی ندارید می توانید انواع لایت باکس را در سایت بانی چاپ مشاهده نمائید یا اینکه با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

جهت مشاهده انواع تابلو لایت باکس کلیک نمایید.


راهنمای آپلود فایل در بخش لایت باکس پارچه ای یا بک لایت پارچه ای

1 -سایز فایل ارسالی می بایست به شرح زیر شود :

حتما ابعاد بیرون به بیرون ) پشت به پشت( سازه اندازه گیری شود و به این ابعاد 6.1 سانتی متر به طول و 6.1 سانتی متر به عرض اضافه می شود به عنوان مثال اگر ابعاد بیرون به بیرون سازه 300*100 هست فایل با ابعاد . شود ارسال 101.6*301.6 فرمت فایل حتما می بایست به صورت jpg یا tiff الیه بسته باشد.

2 -رزولوشن فایل برای سایز کوچکتر از 2 متر مربع 200 dpi و برای سایز بزرگتر از 2 متر 100 dpi باشد .

3 -جهت نواردوزی پس از چاپ می بایست حاشیه امن طرح از هر طرف 3 سانتی متر رعایت شود یعنی المان های مهم طرح ، لوگو و نوشته می بایست حداقل 3 سانتی متر از لبه طرح فاصله داشته باشد .

4 -این حاشیه حتما می بایست هم رنگ طرح طرح اصلی باشد و امکان چاپ با رنگ سفید و .... ندارد .

راهنمای آپلود فایل بک لایت پارچه ای