استند قاب فنری

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

استند قاب فنری یک ابزار تبلیغاتی پرکاربرد می باشد که هم می تواند بصورت استند مورد استفاده قرار بگیرد و هم قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد و می توان مانند تابلو از آن استفاده نمود. در کارگاه تولید قاب فنری بانی چاپ، این تابلوهای فنری با کیفیت بالا تولید و چاپ می شوند. قیمت سفارش آنلاین قاب فنری در سایت به روز است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ تابلو قاب فنری

سازه قاب فنری بسیار سبک می باشد و قابلیت نصب آسان بر روی سطوحی مانند دیوار ، پارتیشن و … را دارا می باشد که امکان استفاده در فروشگاه، مراکز عمومی، مدارس، ادارات، شرکت ها ،نمایشگاه ها ،سمینارها و فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و … را دارد .
استند قاب فنری قابی از لوله آلومینیومی می باشد که دارای گوشه های پلاستیکی است همراه با فنر که طرح چاپی را در ابعاد گوناگون نگهداری می کند. قاب فنری همچنین دارای قابلیت نصب روی سطوح مختلف مانند دیوار، پارتیشن و ... می باشد؛ از دیگر موارد استفاده تابلو قاب فنری تبلیغاتی نصب ساعت بر روی آن است.
خرید قاب فنری بدون تردید از بهترین محصولات تبلیغاتی در فضای داخلی می باشد. پوستر قاب فنری به دلیل داشتن امکان تغییر سایز و تعویض چاپ از استندهای بسیار مورد استقبال است. تابلوهای قاب فنری با داشتن ظاهری ساده دارای کاربردی اعجاب انگیز در تبلیغات است.

بانی چاپ، مرکز فروش قاب فنری در تهران است. ابعاد قاب فنری متنوع و در سایزهای استاندارد است. استند فنری بنر یا همان قاب فنری تابلو با کیفیت بالا در کارگاه بانی چاپ تولید و ساخته می شود. قیمت قاب بنر دیواری را می توانید با کلیک بر  روی هر محصول مشاهده نمایید.

تولید کننده قاب فنری در تهران

استند قاب فنری جزو محصولاتی است که جدا از بحث تبلیغاتی در فضای نمایشگاهی در فضاهای داخلی ادارات مانند تابلو عکس می باشد ، قاب فنری دیواری مانند تابلویی عمل می کند که محتوای آن غالبا تبلیغاتی و اطلاع رسانی است. سازه قاب فنری به علت ظاهر فلزی و نقره ای که دارد در دکوراسیون مدرن نیز بسیار کاربرد دارد. به عنوان مثال در داخل داروخانه ها یا مطب ها برای تبلیغات محصولات دارویی و پزشکی کاربرد دارد، در شرکت های تولید و واردات ابزار جهت معرفی ابزار کاربرد دارد. قاب فنری استند قاب فنری به آن قابلیت باز شدن و در اصطلاح اسمبل کردن راحتتر را می دهد.

ساختار سازه

-جنس سازه آن لوله آلومینیوم می باشد که دارای استحکام لازم است.
-فنرهای فولادی که طرح چاپی را نگه می دارد.
-گوشه های پلاستیکی

چاپ استند قاب فنری

پلات و لمینت (مات یا براق )

سایز پلات لمینت

سایز چاپ پلات و لمینت کاملاً سفارشی است و با توجه به درخواست مشتری تهیه می شود اما بهتر است که سایز این سازه از 300 سانتی متر در طول و عرض بیشتر نشود یعنی حداکثر سایز می تواند 100*200 سانتی متر باشد.

ابعاد استاندارد

70 * 100  سانتی متر

90 * 90   سانتی متر

60 * 90   سانتی متر

70 * 70   سانتی متر

50 * 70   سانتی متر

50 * 50   سانتی متر

35 * 50   سانتی متر

استند قاب فنری فوری

تابلو فنری در نمایشگاه های داخلی و خارجی، سالن های کنسرت، سالن همایش، سمینارها دانشگاهی و سازمانی، کنفرانس های خبری، غرفه فضای باز، فروشگاه‌ها، همایش های فرهنگی و هنری، مدلینگ و عکاسی، اعلام پروموشن محصول یا خدمات در فضاهای تجاری، محیط های اداری و شرکت ها و ... کاربرد دارد. قیمت قاب فنری استند را می توانید با کلیک بر روی هر محصول مشاهده نمایید.

چرا از قاب فنری استفاده کنیم ؟

استند قاب فنری به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا دارای مزایای زیر می باشد:

-استند تبلیغاتی با صرفه و دارای قیمت مناسب
-دارای قابلیت انتخاب سایز آسان که از ویژگی‌های مهم قاب فنری می باشد.
-داشتن کیفیت چاپ بالا با دستگاه پلات و روکش لمینت
-دارای پایه آلومینیومی محکم
-با داشتن روکش لمینت طرح چاپی دارای ثبات رنگ است و از آلودگی‌ها و مواد شیمیایی محفوظ می ماند.
-دارای همخوانی بالا با انواع غرفه های نمایشگاهی و غیره در فضاهای باز یا سرپوشیده
-ظاهر زیبا و دوام بالای این استند تبلیغاتی در طی سالیان
-قابل حمل بودن

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.