طراحی فولدر

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی فولدر نسبت به طراحی های دیگر تخصصی تر است چرا که می بایست به همراه آن قالب اختصاصی نیز طراحی کرد، قالبی که برای طراحی فولدر استفاده می شود معمولا می بایست بر اساس کاربردی که مخاطب از فولدر خود در خواست دارد طراحی شود. سفارش اینترنتی طراحی فولدر از طریق سایت امکان پذیر است. 

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی فولدر

طراحی پوشه و یا طراحی فولدر A4 ابزار تبلیغاتی مناسبی برای شرکت ها و برند های مختلف است. طراحی فولدر تبلیغاتی با رویکرد معرفی برند یا معرفی هویت و یا ماهیت برند انجام می گیرد و معمولاً حالت کلی شرکت را معرفی می کند. طراحی فولدر اداری بیشتر برای استفاده امور داخلی شرکت استفاده می شود، به طور مثال برای استفاده در جلسات و یا بایگانی و اداری از فولدرهای آماده و یا فولدر هایی با طراحی اختصاصی استفاده می کنند. فولدر اداری با طراحی اختصاصی باعث قویتر شدن هویت سازمانی در سازمان و شرکت و هم نزد خود پرسنل شرکت می شود. همچنین مخاطبین و مشتری شرکت‌ها با دیدن این موارد که از طراحی اختصاصی استفاده شده است، تحت تأثیر قرار می گیرند و ذهنیت مثبتی به مجموعه و یا شرکت خواهند داشت. این مورد هم می تواند از طریق تفکر شکل بگیرد و هم اینکه این تأثیر از طریق ناخودآگاه در ذهن مشتری ها می باشد.

طراحی فولدر تبلیغاتی

طراحی فولدر کاتالوگ موردی دیگر از طراحی فولدر است که با رویکرد تبلیغاتی و با هدف فروش انجام می شود. در طراحی فولدر کاتالوگ و طراحی فولدر خاص به طور استاندارد بایستی از موارد کلی و هویتی شرکت استفاده کرد و از مواردی که گذر تاریخ روی آن تأثیر منفی می گذارد تا حد امکان استفاده نشود. به طور مثال برای شرکتی که تولید کننده محصول است به طور معمول نباید از تصویر محصول بر روی جلد استفاده شود. چرا که طراحی فولدری که محصول امسال بر روی آن است باید تا زمانی که این محصول در الویت است استفاده شود و بعد از اینکه محصول دیگری در الویت فروش قرار بگیرد عملاً طراحی انجام شده مورد استفاده قرار نمی گیرد. طراحی فولدر سفارشی نیز برای کسب و کار بسیار مهم است. طراحی فولدر حرفه ای را به طراحان حرفه ای بانی چاپ بسپارید.

طراحی پوشه مقوایی

طراحی پوشه مقوایی که یک ابزار تبلیغاتی است توسط شرکت‌ و یا فروشگاه‌های و برندهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی فولدر به دو بخش کلی تقسیم می شوند. طراحی هویت اداری که در واقع برای استفاده درون سازمانی شرکت های بزرگ استفاده می شود و طراحی تبلیغاتی که به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می شود. برای آگاهی از قیمت های طراحی فولدر می بایست محصولات بالای توضیحات را مشاهده نمائید و یا جهت ثبت سفارش میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر در بالا اقدام به خرید و ثبت سفارش نمائید.

طراحی فولدر تبلیغاتی فرآیندی است که بسته به نوع سفارش بین دو تا یک هفته و گاها ده روز، در صورتی که فرآیند طراحی و تولید فولدر تبلیغاتی پیچیده باشد به طول می انجامد. در این مورد دو حالت وجود دارد. نمونه طراحی فولدر تبلیغاتی وجود داشته باشد و یا به صورت اختصاصی و خلاقانه طراحی فولدر تبلیغاتی انجام شود. ابعاد طراحی فولدر و طراحی فولدر ویژه بسته به موارد زیادی است. به طور مثال مواردی که در فولدر در نظر گرفته می شود باعث می شود متناسب با آنها طراحی فولدر انجام شود. به طور مثال اینکه چه سایز کاغذی در گذاشته شود به طور مثال فولدر A4 یا فولدر A5.

طراحی فولدر فوری

گاهی کسب و کار شما به سرعت نیاز به یک فولدر دارد که با توجه به نوع بیزینس و برند شما طراحی شود، اما باید در اسرع وقت به دستتان برسد، بنابراین می توانید از گزینه طراحی فولدر فوری استفاده نمایید. قیمت طراحی فولدر فوری در سایت قابل مشاهده و به روز است.

طراحی فولدر جیب دار

همچنین طراحی فولدر می تواند به گونه ای انجام شود که سی دی و دی وی دی و همچنین مواردی مانند کارت ویزیت هم در فولدر جاگذاری شود. همانطور که توضیح داده شد، انواع طراحی فولدر بسته به نوع فولدر از نظر سایز و همچنین محتوای در نظر گرفته تغییر می کند. اصول طراحی فولدر باید به گونه ای باشد که مانع از کاربردی بودن آن نشود و همراه با رضایت مخاطب باشد.

طراحی فولدر اختصاصی 

طراحی فولدر جذاب و خاص بسته به نوع کاربرد و درخواست مشتریان در انواع گوناگون انجام می شود. مانند قیمت طراحی فولدر اختصاصی در بالا ذکر شده است؛ طراحی فولدر خلاقانه نیز نوعی از طراحی فولدر می باشد که دارای طرح منحصر به فرد و زیبا می باشد. طراحی فولدر و پوشه اداری و تبلیغاتی در بانی چاپ به صورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد. سفارش طراحی و ساخت فولدر اداری بر اساس نظر شما و تخصص طراحان انجام می گیرد.

در طرفی فولدرها جای مناسبی برای قرار دادن لت های تبلیغاتی، کارت ویزیت و برخی موارد نگهدارنده سی دی را هم در نظر بگیرید، شما می توانید کاتالوگ مجموعۀ خود را برای اینکه شکیل‌تر به نظر آید درون فولدرها جا دهید و همچنین مواردی مانند بروشور، تراکت یا فلایر، سی دی، کارت ویزیت و سایر اوراق اداری را می توان در فولدرها قرار داد یا برای تبلیغات آنها را به مشتریان ارائه داد.
طراحی فولدر می تواند بصورت خلاقانه یا اختصاصی انجام دهید. مجموعه بانی چاپ در کلیه امور مربوط به طراحی و گرافیک، تبلیغات و چاپ مجموعه ای پیشتاز و با سابقه طولانی می باشد که سال‌های طولانی به تجارت و فرهنگ کشور عزیزمان خدمت رسانی نموده است می تواند شما را برای رسیدن به طراحی مناسب برای طراحی و چاپ ست اداری حرفه ای و ایده آل‌تان و طراحی فولدر مناسب یاری دهد. طرح ساک دستی، در افزایش فروش بسیار موثر است. هر چه طرح خلاقانه باشد بیشتر در معرض دید قرار می گیرد و توجه ها را به خود جلب می کند.

قیمت طراحی پوشه کاغذی

هزینه طراحی فولدر با توجه به فوری بودن و نبودن آن و مدل طراحی تعیین میشود. مثلا طراحی فولدر جیب دار با طراحی پوشه ساده متفاوت است، بنابراین قیمت متغییر است. قیمت های طراحی انواع پوشه و فولدر در سایت به روز می باشد. در بانی چاپ، انواع طراحی پوشه برای مشاغل گوناگون انجام می شود تا شما را از سایرین متمایز نماید. طراحی پوشه وکیل، فولدر دانش آموزی و انواع طراحی سفارشی فولدر پذیرفته می شود.