طراحی پاکت و سربرگ

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

ست اداری یا office set یکی از اصلی ترین عناصر و اجزای اداری برای نامه نگاری های اداری است، این ست ها به صورت کامل یا به صورت تعدادی از مهمترین اجزای آن سفارش داده می شود، یک طراحی با کیفیت و عالی می تواند به برند و یا شرکت شما هویت با پرستیژ کاری عالی ببخشد، طراحی ست اداری بانی چاپ به صورت طراحی ست اداری فوری، طراحی ست اداری حرفه ای و طراحی ست اداری پیشرفته است.

قیمت طراحی سربرگ در سفارش طراحی سربرگ می تواند به چند عامل بستگی داشته باشد، اینکه سفارش شما به صورتی طراحی فوری سربرگ باشد یا به صورت طراحی اختصاصی سربرگ باشد، در طراحی فوری معمولا از طرح های سربرگ آماده استفاده می شود و کمی شخصی سازی و اختصاصی می شود اما به طور کل طرح آن آماده است.

طراحی پاکت ها می توانند به صورت اختصاصی و قالب آماده باشند، در خصوص پاکت اختصاصی باید بگوییم که می تواند به صورت طراحی پاکت نامه یا ملخی باشد، پاکت A4 نیز بسیار در میان شرکت ها محبوب هستند، قیمت طراحی پاکت کاملا بسته به نوع طراحی آن متغییر است.

علاوه بر طرح روی سی دی، طراحی پاکت سی دی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با استفاده از برش های مختلف می توانیم پاکت سی دی با مدل های مختلف بسازیم که جذابیت طرح روی آن را چندین برابر می کند و باعث جذب هرچه بیشتر مخاطبان می شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی ست اداری، سربرگ، پاکت

ست اداری و یا اوراق اداری به مجموعه سندهایی گفته می شود که برای امور جاری واحد اداری یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این ست شامل پاکت نامه، طراحی سربرگ، طراحی کارت ویزیت به صورت حرفه ای، ست اداری معمولاً برای ارتباطات برون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع در امروز روز شرکت و برندی وجود ندارد که بدون استفاده از این اوراق در چرخه تجارت و ... فعالیت داشته باشد. ست اوراق اداری به مخاطب خود حس تعامل با مجموعه ای ساختارمند و اصولی را انتقال می دهد. اوارق اداری از نظر شاخه بندی های گرافیکی مانند لوگو، زیر مجموعه های تم هویتی و هویت تصویری قرار می گیرد و طراحی انجام شده برای این اوراق بایستی از تم یکسان و یکپارچه برخوردار باشد. هر یک از اوراق اداری یک مجموعه باید دارای هویتی مستقل و بیانگر هویت کلی مجموعه باشد. در گذشته اوراق اداری و یا ست اداری به مواردی خیلی محدود و کمی تقسیم بندی می شد اما با گذشت زمان و پیشرفت علم های کسب و کار و همچنین تبلیغات و گرافیک این موارد با توجه به شکل های مختلف استفاده افزون و افزونتر شده است، به طور مثال با توجه به کاربردی تر شدن اینترنت و ایمیل نامه نگاری های سنتی تا حد زیاد و قابل توجهی کاهش پیدا کرده و به جای این موضوع ایمیل های سازمانی به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این تغییر و به وجود آمدن سند اداری جدید سربرگی متناسب برای صفحه ایمیل و نامه های اینترنتی طراحی می شود. در حال حاضر موارد زیادی زیر مجموعه اوراق اداری قرار می گیرند اما مواردی که استفاده متداول و کاربردی تر هستند عبارت است از : سربرگ ، فاکتور ، پاک نامه، پاکت و ....

Envelope and Letterhead design

طراحی سربرگ

سربرگ هر مجموعه یا شرکت یکی از عناصر مهم برای نشان دادن هویت آن مجموعه قلمداد می شود؛ در طراحی ست اداری می توان گفت که طراحی سربرگ مهمترین بخش است زیرا بسیار کاربرد دارد و از طرفی مورد توجه شرکت‌هایی که با شما کار می کنند قرار می گیرد.
جهت طراحی سربرگ حتماً از تیم زبده بهره ببرید؛ مجموعه بانی چاپ با تیم طراحی متخصص و خلاق خود می تواند شما را در طراحی سربرگ حرفه ای و ایده آل یاری دهد.

قیمت طراحی سربرگ

قیمت طراحی سربرگ در زیر محصول درج شده است که می توانید با کلیک بر روی آن، قیمت را مشاهده نمایید. برای ارتباط با کارشناسان طراحی بانی چاپ از طریق شبکه های اجتماعی اقدام نمائید.

طراحی پاکت

یکی از اجزای ست های اداری پاکت ها می باشند. پاکت ها معمولا برای ارسال مدارک، اوراق یا سند ها، مکاتبات اداری و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی های قالب آماده معمولا در زمان هایی که فرصت زیادی جهت طراحی در اختیار نداریم یا اینکه طراحی خاصی مد نظر نیست و صرفا اینکه یک پاکت با اطلاعات مجموعه خودتان در اختیار داشته باشید کافیست مورد استفاده قرار می گیرند. توجه داشته باشید در سبک از طراحی تنها از تمپلیت های آماده جهت طراحی استفاده می شود و تنها مورد قابل تغییر در این نوع طراحی رنگ یا تغییرات جزئی همچون چیدمان نوشتار یا لوگو می باشد پس کیفیت طراحی در این نمونه ها کمتر از طراحی حرفه ای است و بهتر است صرفا در موارد ذکر شده از این نوع طراحی استفاده کنید.

قیمت طراحی پاکت

قیمت طراحی پاکت در ابعاد مختلف را می توانید در سایت مشاهده نمایید. قیمتها به روز است و می توانید از طریق سایت سفارش طراحی پاکت خود را ثبت نمایید.

طراحی کاور سی دی

طراحی سی دی و پاکت آن انواع و اقسام گوناگون و همچنین با هدف های گوناگونی انجام می گیرد. طراح، برای طراحی روی سی دی باید سوالاتی  از قبیل محتوای این سی دی چیست؟ با چه هدفی قرار است در بازار عرضه شود؟ طراحی سی دی و پاکت سی دی باید توسط افراد ماهر در طراحی انجام شود و نکات لازم در طراحی سی دی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد نیز رعایت شود.

طراحی کاور موزیک

طراحی روی سی دی آلبوم تاثیر زیادی روی فروش آن آلبوم می گذارد. برای طرحی کاور موزیک ابتدا باید عکاسی خلاقانه و حرفه ای انجام بگیرد و سپس آن عکس به وسیله طراحان حرفه ای و خلاق طراحی شود. موسیقی یک هنر است و خلق کننده آن هنرمند، بنابراین طراحی روی کاور موزیک علاوه خلاقانه و حرفه ای بودن آّن، باید هنرمندانه نیز باشد.

طراحی انواع کاور CD

جنس کاور سی دی با یکدیگر متفاوت است. یک کاور سی دی ممکن است جنسی نرم و انعطاف پذیر و یا سخت و غیرقابل انعطاف داشته باشد. کاور سی دی نقش مهمی در نگهداری سی دی دارد و باعث جلوگیری از ایجاد خش می شود. کاور سی دی از جنس های مختلفی اعم از گلاسه که یک نوع مقوای با دوام و مقاوم است و همچنین از پلکسی که غیرقابل انعطاف و با دوام و مقاوم است ساخته می شود. گلاسه و پلکسی نقش مهمی در نگهداری سی دی دارند. معمولا طرحی را که روی سی دی چاپ می کنند، روی کاور سی دی نیز همان طرح به شکل قالب کاور سی دی نیز پیاده سازی می کنند.

طراحی روی سی دی

بهتر است طراحی سی دی و کاور سی دی توسط یک طراح خلاق، ماهر و باتجربه انجام شود. چرا که یک طراح با تجربه از خطاهای احتمالی پرهیز می کند، در حالی طراح آماتور به علت نداشتن تجربه کافی ممکن است در طراحی خود خطاهایی داشته باشد که باعث اتلاف وقت خود و مشتریان می شود. برای شروع طراحی روی سی دی باید شکل، ابعاد و قسمت های خالی که نیاز به طراحی ندارند را به طور دقیق مشخص کنیم و براساس آن در فتوشاپ یا سایر نرم افزارهای گرافیکی الگو بکشیم. پس از اعمال الگو با اندازه دقیق، دایره توخالی وسط سی دی را در نظر می گیریم که تو خالی است و نیاز به طراحی ندارد این دایره را نیز مانند دایره اصلی با ابعاد دقیق و بدون خطا در نظر می گیریم، دور دایره توخالی یک دایره شیشه ای قرار دارد که مجددا نیاز به طراحی ندارد. از اطراف دایره نیم سانت یا هفت میل فاصله می گذاریم تا چاپ روی سی دی تمیز و دقیق انجام شود. نوع طرح روی سی دی بستگی به نوع کسب و کار شما دارد.

قیمت طراحی سی دی

قیمت طراحی سی دی و پاکت سی دی بستگی به نوع طراحی دارد. به طور مثال طراحی ساده سی دی در زمان عادی یک تا سه روز کاری قیمت پایین تری نسبت به طراحی فوری و یک روزه دارد. همچنین طراحی ساده سی دی نسبت به طراحی خلاقانه و طراحی حرفه ای قیمت مناسب تری دارد.

آیا فایل اصلی و لایه باز را ارسال می‌کنید ؟

فایل لایه باز در هیچ جای دنیا به مشتری ارائه نخواهد شد اما شما باید خیالتان راحت باشد که فایل های خروجی دارای کیفیت بالایی است و در هیچ جا به مشکل بر نخواهید خورد.

چطور از وضعیت سفارش خود با خبر شوم ؟

سفارش شما پس از ثبت مراحل خود را بدون نیاز به پیگیری طی خواهد کرد. اما در صورت لازم جهت پیگیری کار خود از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید.

می توانم فایل طراحی را ببینم و سپس پرداخت کنم ؟

خیر. قبل از شروع به آغاز پروسه طراحی و ایده پردازی باید مبلغ را به صورت کامل پرداخت نمایید.

مراحل ثبت و انجام سفارش ست اداری در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 500.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در دو اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

جهت خرید و سفارش طراحی لوگو کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی استند کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.