طراحی ساک دستی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی ساک دستی یکی از مهمترین طراحی های تبلیغاتی است چرا که مهارت و تکنیک مخصوص خود را می خواهد، چرا که در آوردن قالب گسترده ساک دستی برای طراحی بر روی آن بسیار کار حساسی است که می بایست یک طراح حرفه ای آن را انجام دهد. ساک دستی ای که زیبا طراحی شود می تواند همه جا همراه مخاطبین هدف شما باشد و مخاطبین شما با در دست گرفتن آن می توانند به صورت سیار تبلیغات برند شما را به صورت ناخودآگاه انجام دهند.

 

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی مانند بسیاری از طراحی های دیگر نکات ریزی دارد که باید هنگام طراحی در نظر گرفته شود، در طراحی ساک دستی می بایست حتما یک طراح حرفه ای باشید چرا که در مرحله ی اول می بایست ماکت و قالب اختصاصی ساک دستی را به دست آورید و پس از آن اقدام به طراحی اصلی بر روی قالب در نظر گرفته شده کنید.

طراحی ساک دستی اختصاصی

در این نوع از طراحی ساک دستی می بایست حتما با دقت قالب ساک دستی را در بیاورید و پس از به دست آوردن مقیاس و اندازه ساک دستی اقدام به ساختن ماک کوچک و یا بزرگ آن کنید و پس از آن بر روی قالب گسترده اتود های مورد نظر را بزنید .توجه کردن به نکات لازم برای طراحی در هر زمینه ای از اصول اولیه طراحی محسوب می شود. برای طراحی کردن توجه به نوع محصول، جنس محصول، اندازه محصول و شکل آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراحی هر محصول با دیگر محصول متفاوت است و هرکدام از آنها ویژگی ها و نکاتی دارند که می بایست آنها را در نظر گرفت. برای طراحی محصول های مختلف از نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ استفاده می کنند.

اولین نکته برای طراحی ساک دستی توجه کردن به اندازه آن می باشد، چرا که می بایست پنجره ای متناسب با اندازه ساک دستی باز شده و طراحی به اندازه آن پنجره اعمال شود. نکته بعدی این است که چاپ ساک دستی به صورت افست انجام می شود یا دیجیتال. چرا که اگر قصد چاپ ساک دستی با تیراژ بالا داریم می بایست MODE  رنگی خود را در حالت CMYK  و برای چاپ دیجیتال ساک دستی یا چاپ تعداد کم می بایست آن را روی RGB تنظیم کنیم. توجه کردن به برش و مرحله پاکت سازی نکته دیگریست که یک طراح باید به آن توجه کند. برای جلوگیری از رفتن خط برش روی مشخصات و لوگوی شما، طرح مورد نظر از هر طرف به مقدار مشخصی از گوشه ساک دستی فاصله می گیرد. طراح می بایست لوگو ، طرح یا نوشته مورد نظر را متناسب با اندازه ساک دستی انتخاب کند. به طوری که نسبت به ساک دستی خیلی کوچک یا خیلی بزرگ به نظر نرسد.

طراحی کیسه خرید

آن طور که تجربه ثابت کرده بدون بازاریابی و تبلیغات هیچ کسب و کاری موفق نمی شود، به طوری که بازریابان به دنبال روش های جدیدی برای تبلیغات و فروش محصولات هستند. امروزه بسته بندی محصولات یکی از روش های جدید و تاثیر گذار در فروش محصولات به شمار می رود، چرا که جعبه محصول یا ساک دستی تبلیغاتی شما دست در دست افراد جامعه می چرخد و کسب و کارتان را به افراد مختلف نشان می دهد. در این حالت شما به طور غیر مستقیم محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کرده اید.

طراحی شاپینگ بگ

علاوه بر تبلیغات، ساک دستی ها مزیت هایی دارند و به همین دلیل امروزه جایگزین کیسه های پلاستیکی شده اند. کیسه های پلاستیکی به علت آسیب رساندن به حیوانات و محیط زیست تقریبا کنار گذاشته شده محسوب می شوند و بیشتر افراد به خصوص طرفداران محیط زیست با یک ساک دستی مقوایی به خرید می روند. یکی دیگر از مزیت های استفاده از ساک دستی، مقرون به صرفه بودن آن می باشد و نسبت به جعبه و هاردباکس برای بسته بندی محصول، قیمت مناسب تری دارد. استفاده از ساک دستی علاوه بر مزیت کاربردهای متفاوتی نیز دارد، همان طور که می دانیم کادو پیچ کردن یک هدیه از مد افتاده و کمتر کسی هدیه خود را به وسیله کاغذ کادو پنهان می کند. این نوع ساک دستی نه تنها برای هدیه دادن به افراد نزدیک و کسانی که دوستشان داریم کاربرد دارد بلکه برای ارائه هدایای تبلیغاتی در مراسم ها، همایش ها، جشنواره ها، مجالس و گردهمایی ها نیز کاربردی است.

طراحی ساک دستی خلاقانه

هنگام در دست گرفتن ساک دستی یا شاپینگ بگ در واقع یک ابزار تبلیغاتی متحرک را با خود حمل می کنید، بنابراین هرچه طراحی روی ساک دستی خلاقانه تر و حرفه ای تر انجام شود توجه افراد بیشتری را نیز می تواند به سمت خود جذب کند. برای طراحی فوری روی ساک دستی بهتر است از وزن محصولی که داخل آن گذاشته می شود آگاه باشیم تا بتوانیم ساک دستی درخور محصول مورد نظر را طراحی کنیم که در عین خلاقیت در طراحی، محصولی کاربردی باشد که تحمل وزن محصول را داشته باشد.

طراحی ساک دستی فوری

کیفیت چاپ و ساخت ساک دستی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که ساک دستی یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی محسوب می شود که یکی از وظایف آن معرفی کسب و کارشما به دیگران است. در این روش شما برای آینده کسب و کار خود با هزینه ای کم  سرمایه گذاری کرده اید. بنابراین اولویت اول شما برای طراحی ساک دستی می بایست پیش از قیمت ساک دستی، چاپ با کیفیت بالا روی ساک دستی و طرح خلاقانه روی آن باشد، تا بتواند از این مهم سربلند بیرون بیاید و باعث جلب اعتماد و رضایت مخاطبان شما شود. طراحی فوری ساک دستی علاوه بر اینکه می بایست در زمان کوتاهی انجام شود نیازمند دقت و توجه بالا در طراحی است به طوری که به علت کمبود زمان، طراح تمرکز خود را برای طراحی از دست ندهد. درست همین جاست که تفاوت بین یک طراح آماتور و طراح حرفه ای مشخص می شود. برای محقق شدن این منظور بانی چاپ از طراحان با تجربه و حرفه ای در این زمینه استفاده می کند تا از بروز کوچکترین خطا جلوگیری کند.

چاپ لوگو روی ساک دستی

شما دارای برند و کسب و کاری هستید که مختص به خودتان است و شبیه به برند دیگران نیست، بنابراین به کیسه های خرید عمومی و کیسه های پلاستیکی بسنده نکنید و ساک دستی منحصر به برند خودتان را بسازید. با طراحان حرفه ای برای این منظور ارتباط برقرار کنید تا در نهایت بتوانید از شاپینگ بگ مخصوص خود بهره ببرید و محصولاتتان را داخل آنها به فروش برسانید. شما می توانید به طراحی ساک دستی به دلخواه خود از رنگ های مختلف و به شکل های مختلف بهره بگیرید. طراحی روی ساک دستی بسیار متنوع و گوناگون است. به طوری که می توان برای جلب توجه بیشتر مخاطبان و تاثیر چند برابری آنها به کسب و کار خود از طرح های مینیمال و متمرکز استفاده کرد. در بعضی مواقع به منظور طراحی ساک دستی کادویی از طرح های شلوغ و نقش دار برای طراحی روی ساک دستی نیز بهره می گیرند. انداختن طرح روی گوشه های ساک دستی و ایجاد حاشیه های مختلف نیز از لحاظ بصری باعث ایجاد حس های متفاوت در بیننده می شود. علاوه بر این، طراحی فیزیکی ساک دستی نیز حالت های مختلفی دارد به طوری که شما می توانید جنس ساک دستی و اندازه آن را به صورت اختصاصی انتخاب کنید. شاید اندازه ای که مد نظر دارید استاندارد نیست، در این حالت شما با در جریان قرار دادن طراح از اندازه دلخواه خود می توانید ساک دستی با اندازه دلخواه خود را داشته باشید. شکل ساک دستی نیز حالت های مختلفی دارد، معمول ترین شکل آن، ساک دستی مستطیل یا ساک دستی مربع است. حال با تغییر شکل برخی زاویه ها و خارج کردن آنها از حالت نود درجه و همچنین تغییر اندازه اضلاع آن، طراح شکل های متفاوتی را به دلخواه مشتری ایجاد می کند.