طراحی فولدر و ساک دستی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی ساک دستی یکی از مهمترین طراحی های تبلیغاتی است چرا که مهارت و تکنیک مخصوص خود را می خواهد، چرا که در آوردن قالب گسترده ساک دستی برای طراحی بر روی آن بسیار کار حساسی است که می بایست یک طراح حرفه ای آن را انجام دهد. 

طراحی فولدر نسبت به طراحی های دیگر تخصصی تر است چرا که می بایست به همراه آن قالب اختصاصی نیز طراحی کرد، قالبی که برای طراحی فولدر استفاده می شود معمولا می بایست بر اساس کاربردی که مخاطب از فولدر خود در خواست دارد طراحی شود.

 طراحی زونکن به نحوه چیدمان زونکن در بایگانی چه کمکی می کند باید بگوییم یک طراحی اختصاصی زونکن می تواند بایگانی شما را مرتب تر و شرکتی تر نمایش بدهد و آن را یکدست کند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی فولدر، ساک دستی و زونکن و کلاسور

طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی مانند بسیاری از طراحی های دیگر نکات ریزی دارد که باید هنگام طراحی در نظر گرفته شود، در طراحی ساک دستی می بایست حتما یک طراح حرفه ای باشید چرا که در مرحله ی اول می بایست ماکت و قالب اختصاصی ساک دستی را به دست آورید و پس از آن اقدام به طراحی اصلی بر روی قالب در نظر گرفته شده کنید.

Folder and Shoping bag design

طراحی ساک دستی اختصاصی

در این نوع از طراحی ساک دستی می بایست حتما با دقت قالب ساک دستی را در بیاورید و پس از به دست آوردن مقیاس و اندازه ساک دستی اقدام به ساختن ماکت کوچک و یا بزرگ آن کنید و پس از آن بر روی قالب گسترده، اتدهای مورد نظر را بزنید. توجه کردن به نکات لازم برای طراحی در هر زمینه ای از اصول اولیه طراحی محسوب می شود. برای طراحی کردن توجه به نوع محصول، جنس محصول، اندازه محصول و شکل آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراحی هر محصول با دیگر محصول متفاوت است و هرکدام از آنها ویژگی ها و نکاتی دارند که می بایست آنها را در نظر گرفت. برای طراحی محصول های مختلف از نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ استفاده می کنند.

اولین نکته برای طراحی ساک دستی توجه کردن به اندازه آن می باشد، چرا که می بایست پنجره ای متناسب با اندازه ساک دستی باز شده و طراحی به اندازه آن پنجره اعمال شود. نکته بعدی این است که چاپ ساک دستی به صورت افست انجام می شود یا دیجیتال. چرا که اگر قصد چاپ ساک دستی با تیراژ بالا داریم می بایست MODE  رنگی خود را در حالت CMYK  و برای چاپ دیجیتال ساک دستی یا چاپ تعداد کم می بایست آن را روی RGB تنظیم کنیم. توجه کردن به برش و مرحله پاکت سازی نکته دیگریست که یک طراح باید به آن توجه کند. برای جلوگیری از رفتن خط برش روی مشخصات و لوگوی شما، طرح مورد نظر از هر طرف به مقدار مشخصی از گوشه ساک دستی فاصله می گیرد. طراح می بایست لوگو ، طرح یا نوشته مورد نظر را متناسب با اندازه ساک دستی انتخاب کند. به طوری که نسبت به ساک دستی خیلی کوچک یا خیلی بزرگ به نظر نرسد.

طراحی کیسه خرید

آن طور که تجربه ثابت کرده بدون بازاریابی و تبلیغات هیچ کسب و کاری موفق نمی شود، به طوری که بازاریابان به دنبال روش های جدیدی برای تبلیغات و فروش محصولات هستند. امروزه بسته بندی محصولات یکی از روش های جدید و تاثیر گذار در فروش محصولات به شمار می رود، چرا که جعبه محصول یا ساک دستی تبلیغاتی شما دست در دست افراد جامعه می چرخد و کسب و کارتان را به افراد مختلف نشان می دهد. در این حالت شما به طور غیر مستقیم محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کرده اید.

طراحی شاپینگ بگ

علاوه بر تبلیغات، ساک دستی ها مزیت هایی دارند و به همین دلیل امروزه جایگزین کیسه های پلاستیکی شده اند. کیسه های پلاستیکی به علت آسیب رساندن به حیوانات و محیط زیست تقریبا کنار گذاشته شده محسوب می شوند و بیشتر افراد به خصوص طرفداران محیط زیست با یک ساک دستی مقوایی به خرید می روند. یکی دیگر از مزیت های استفاده از ساک دستی، مقرون به صرفه بودن آن می باشد و نسبت به جعبه و هاردباکس برای بسته بندی محصول، قیمت مناسب تری دارد. استفاده از ساک دستی علاوه بر مزیت کاربردهای متفاوتی نیز دارد، همان طور که می دانیم کادو پیچ کردن یک هدیه از مد افتاده و کمتر کسی هدیه خود را به وسیله کاغذ کادو پنهان می کند. این نوع ساک دستی نه تنها برای هدیه دادن به افراد نزدیک و کسانی که دوستشان داریم کاربرد دارد بلکه برای ارائه هدایای تبلیغاتی در مراسم ها، همایش ها، جشنواره ها، مجالس و گردهمایی ها نیز کاربردی است.

طراحی ساک دستی خلاقانه

هنگام در دست گرفتن ساک دستی یا شاپینگ بگ در واقع یک ابزار تبلیغاتی متحرک را با خود حمل می کنید، بنابراین هرچه طراحی روی ساک دستی خلاقانه تر و حرفه ای تر انجام شود توجه افراد بیشتری را نیز می تواند به سمت خود جذب کند. برای طراحی فوری روی ساک دستی بهتر است از وزن محصولی که داخل آن گذاشته می شود آگاه باشیم تا بتوانیم ساک دستی درخور محصول مورد نظر را طراحی کنیم که در عین خلاقیت در طراحی، محصولی کاربردی باشد که تحمل وزن محصول را داشته باشد.

طراحی ساک دستی فوری

کیفیت چاپ و ساخت ساک دستی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که ساک دستی یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی محسوب می شود که یکی از وظایف آن معرفی کسب و کار شما به دیگران است. در این روش شما برای آینده کسب و کار خود با هزینه ای کم سرمایه گذاری کرده اید. بنابراین اولویت اول شما برای طراحی ساک دستی می بایست پیش از قیمت ساک دستی، چاپ با کیفیت بالا روی ساک دستی و طرح خلاقانه روی آن باشد، تا بتواند از این مهم سربلند بیرون بیاید و باعث جلب اعتماد و رضایت مخاطبان شما شود. طراحی فوری ساک دستی علاوه بر اینکه می بایست در زمان کوتاهی انجام شود نیازمند دقت و توجه بالا در طراحی است به طوری که به علت کمبود زمان، طراح تمرکز خود را برای طراحی از دست ندهد. درست همین جاست که تفاوت بین یک طراح آماتور و طراح حرفه ای مشخص می شود. برای محقق شدن این منظور بانی چاپ از طراحان با تجربه و حرفه ای در این زمینه استفاده می کند تا از بروز کوچکترین خطا جلوگیری کند.

چاپ لوگو روی ساک دستی

شما دارای برند و کسب و کاری هستید که مختص به خودتان است و شبیه به برند دیگران نیست، بنابراین به کیسه های خرید عمومی و کیسه های پلاستیکی بسنده نکنید و ساک دستی منحصر به برند خودتان را بسازید. با طراحان حرفه ای برای این منظور ارتباط برقرار کنید تا در نهایت بتوانید از شاپینگ بگ مخصوص خود بهره ببرید و محصولاتتان را داخل آنها به فروش برسانید. شما می توانید به طراحی ساک دستی به دلخواه خود از رنگ های مختلف و به شکل های مختلف بهره بگیرید. طراحی روی ساک دستی بسیار متنوع و گوناگون است. به طوری که می توان برای جلب توجه بیشتر مخاطبان و تاثیر چند برابری آنها به کسب و کار خود از طرح های مینیمال و متمرکز استفاده کرد. در بعضی مواقع به منظور طراحی ساک دستی کادویی از طرح های شلوغ و نقش دار برای طراحی روی ساک دستی نیز بهره می گیرند. انداختن طرح روی گوشه های ساک دستی و ایجاد حاشیه های مختلف نیز از لحاظ بصری باعث ایجاد حس های متفاوت در بیننده می شود. علاوه بر این، طراحی فیزیکی ساک دستی نیز حالت های مختلفی دارد به طوری که شما می توانید جنس ساک دستی و اندازه آن را به صورت اختصاصی انتخاب کنید. شاید اندازه ای که مد نظر دارید استاندارد نیست، در این حالت شما با در جریان قرار دادن طراح از اندازه دلخواه خود می توانید ساک دستی با اندازه دلخواه خود را داشته باشید. شکل ساک دستی نیز حالت های مختلفی دارد، معمول ترین شکل آن، ساک دستی مستطیل یا ساک دستی مربع است. حال با تغییر شکل برخی زاویه ها و خارج کردن آنها از حالت نود درجه و همچنین تغییر اندازه اضلاع آن، طراح شکل های متفاوتی را به دلخواه مشتری ایجاد می کند. 

طراحی فولدر و ساک دستی

طراحی فولدر و طراحی ساک دستی که دو ابزار تبلیغاتی هستند که توسط شرکت‌ها و یا فروشگاه‌ها و برندهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی فولدر و طراحی ساک دستی به دو بخش کلی تقسیم می شوند. طراحی هویت اداری که در واقع برای استفاده درون سازمانی شرکت های بزرگ استفاده می شود و طراحی تبلیغاتی که به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می شود.

طراحی فولدر

طراحی فولدر A4 ابزار تبلیغاتی مناسبی برای شرکت ها و برند های مختلف است. طراحی فولدر تبلیغاتی با رویکرد معرفی برند یا معرفی هویت و یا ماهیت برند انجام می گیرد و معمولاً حالت کلی شرکت را معرفی می کند. طراحی فولدر اداری بیشتر برای استفاده امور داخلی شرکت استفاده می شود، به طور مثال برای استفاده در جلسات و یا بایگانی و اداری از فولدرهای آماده و یا فولدر هایی با طراحی اختصاصی استفاده می کنند. فولدر اداری با طراحی اختصاصی باعث قویتر شدن هویت سازمانی در سازمان و شرکت و هم نزد خود پرسنل شرکت می شود. همچنین مخاطبین و مشتری شرکت‌ها با دیدن این موارد که از طراحی اختصاصی استفاده شده است، تحت تأثیر قرار می گیرند و ذهنیت مثبتی به مجموعه و یا شرکت خواهند داشت. این مورد هم می تواند از طریق تفکر شکل بگیرد و هم اینکه این تأثیر از طریق ناخودآگاه در ذهن مشتری ها می باشد.
از طرفی فولدرها جای مناسبی برای قرار دادن مدارک اداری می باشند، شما می توانید کاتالوگ مجموعۀ خود را برای اینکه شکیل‌تر به نظر آید درون فولدرها جا دهید و همچنین مواردی مانند بروشور، تراکت یا فلایر، سی دی، کارت ویزیت و سایر اوراق اداری را می توان در فولدرها قرار داد یا برای تبلیغات آنها را به مشتریان ارائه داد.
طراحی فولدر می تواند بصورت خلاقانه یا اختصاصی انجام دهید. مجموعه بانی چاپ در کلیه امور مربوط به طراحی و گرافیک، تبلیغات و چاپ مجموعه ای پیشتاز و با سابقه طولانی می باشد که سال‌های طولانی به تجارت و فرهنگ کشور عزیزمان خدمت رسانی نموده است می تواند شما را برای رسیدن به طراحی مناسب برای طراحی و چاپ ست اداری حرفه ای و ایده آل‌تان و طراحی فولدر مناسب یاری دهد.

 

طراحی فولدر کاتالوگ موردی دیگر از طراحی فولدر است که با رویکرد تبلیغاتی و با هدف فروش انجام می شود. در طراحی فولدر کاتالوگ به طور استاندارد بایستی از موارد کلی و هویتی شرکت استفاده کرد و از مواردی که گذر تاریخ روی آن تأثیر منفی می گذارد تا حد امکان استفاده نشود. به طور مثال برای شرکتی که تولید کننده محصول است به طور معمول نباید از تصویر محصول بر روی جلد استفاده شود. چرا که طراحی فولدری که محصول امسال بر روی آن است باید تا زمانی که این محصول در الویت است استفاده شود و بعد از اینکه محصول دیگری در الویت فروش قرار بگیرد عملاً طراحی انجام شده مورد استفاده قرار نمی گیرد.
طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی فرآیندی است که بسته به نوع سفارش بین دو تا یک هفته و گاها ده روز، در صورتی که فرآیند طراحی و تولید فولدر تبلیغاتی پیچیده باشد به طول می انجامد. در این مورد دو حالت وجود دارد. نمونه طراحی فولدر تبلیغاتی وجود داشته باشد و یا به صورت اختصاصی و خلاقانه طراحی فولدر تبلیغاتی انجام شود. ابعاد طراحی فولدر بسته به موارد زیادی است. به طور مثال مواردی که در فولدر در نظر گرفته می شود باعث می شود متناسب با آنها طراحی فولدر انجام شود. به طور مثال اینکه چه سایز کاغذی در گذاشته شود به طور مثال فولدر A4 یا فولدر A5.
همچنین طراحی فولدر می تواند به گونه ای انجام شود که سی دی و دی وی دی و همچنین مواردی مانند کارت ویزیت هم در فولدر جاگذاری شود. همانطور که توضیح داده شد، انواع طراحی فولدر بسته به نوع فولدر از نظر سایز و همچنین محتوای در نظر گرفته تغییر می کند. اصول طراحی فولدر باید به گونه ای باشد که مانع از کاربردی بودن آن نشود و همراه با رضایت مخاطب باشد.
 

 

طراحی فولدر اختصاصی 

طراحی فولدر بسته به نوع کاربرد و درخواست مشتریان در انواع گوناگون انجام می شود. مانند قیمت طراحی فولدر اختصاصی در بالا ذکر شده است؛ طراحی فولدر خلاقانه نیز نوعی از طراحی فولدر می باشد که دارای طرح منحصر به فرد و زیبا می باشد.

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی بسته به نوع کاربرد و سفارشی که دارد انجام می شود. طراحی ساک دستی به دو دسته تقسیم می شود. یکی از موارد طراحی ساک دستی تزئینی است و یکی دیگر طراحی ساک دستی تبلیغاتی که استفاده خیلی زیادی در تبلیغات دارد. طراحی ساک دستی اختصاصی استفاده متنوعی دارد به طور مثال یک فروشگاه، مرکز خرید، یک شرکت و ... می توانند از طراحی ساک دستی تبلیغاتی اختصاصی استفاده کند. طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی به صورت تخصصی بایستی انجام شود که مانند هر سفارش دیگری ویژگی های مخصوص خود را دارد. طراحی ساک دستی قواعد مخصوص به خود را دارد مانند:
1.نحوه محاسبه میزان فاصله از طرفین را دارد که محل تا شدن به طرح آسیب نزد.
2.جای پانچ ساک دستی به طرح آسیب نزد.
3.همچنین محاسبه میزان عطف و کف در طراحی ساک دستی مهم است تا طرح نهایی در هنگام چاپ و تولید به مشکل نخورد.
طراحی ساک دستی اختصاصی به این شکل انجام می شود که متناسب با خواسته مشتری و کاربرد ویژه آن طراحی و چاپ می شود. در طراحی ساک دستی از طرح لوگو و نام برند تا شعار و تصاویر محصول استفاده می شود. به طور مثال هنگام خرید لپ تاپ اپل از فروشگاه های این شرکت، محصول را در ساک دستی اختصاصی اپل قرار داده و به شما ارائه می کنند. طراحی ساک دستی شرکت اپل از الگو و قالب هویت سازمانی این شرکت برگرفته شده است. تمام سطح ساک دستی سفید است و فقط لوگو این شرکت در وسط ساک دستی به صورت نقره ای درج شده است.
البته در سایز های مختلف طراحی ساک دستی فضای لوگو از نظر سایز و محل قرار گیری مقداری متفاوت است اما از قائده مشخص شده پیروی می کند. طراحی ساک خرید مورد استفاده همه فروشگاه است اما فقط فروشگاه هایی که بخواهند از این فرصت استفاده تبلیغاتی داشته باشند از طراحی ساک خرید تبلیغاتی استفاده می کنند. با این کار تبلیغ برند خود را در فضاهای عمومی توسط خریدار به باقی مخاطبین نمایش می دهند. این نوع تبلیغ تاثیر بسیار زیادی در ذهن مخاطب قرار می دهد. همچنین در نظر مشتری و خریدار نیز اهمیت دادن آنها و کالایی که خریداری کرده اند برداشت می شود.
طراحی پاکت خرید حتی بعد از خرید ابتدایی مجددا توسط خریدار مورد استفاده قرار می گیرد. بارها و بارها برای جابجایی وسایل مختلف از ساک دستی طراحی شده برند شما استفاده می کنند به جای استفاده از پلاستیک های رنگی چرا که ظاهری دلپذیرتر دارد. طراحی کیسه خرید کاغذی نسبت به کسیه خرید های پلاستیکی و پارچه ای قابلیت پرداخت بیشتری دارد و می توان از رنگ و عکس در طراحی استفاده کرد و حتی از مواردی مانند طلا کوب و نقره کوب هم در طراحی استفاده کرد.

در گذشته از ساکت دستی به عنوان سرویسی از سوی فروشگاه ها، رستوران ها، بوتیک ها و ... به شکلی سنتی و به عنوان یک اصل خدماتی به مشتری ها و مخاطب هایی که خرید می کردند، ارائه می شد. با گذشت زمان و پیشرفت علم تبلیغات و شناسایی و استفاده از مواردی مناسب و تاثیر گذار در نگاه مخاطب از ساک دستی به عنوان یک سرویس تبلیغاتی مهم موثر به مخاطب ها مورد استفاده قرار گرفت. جدا از اینکه عرضه ساک دستی به مشتری هنگام خرید و بوجود آوردن حس خوب در ذهن مخاطب نسبت به برند و فروشگاه وسیله ای را به مشتری عرضه  شده است که بعدها از آن استفاده می کند و این یک تبلیغ در محیط های مختلف است.  
در واقع از ساک دستی به عنوان یک رسانه متحرک تبلیغاتی استفاده می شود. طراحی ساک دستی موجب می شود که مخاطبین احساس بهتری به آن داشته باشند و به راحتی و با حس خوبی از آن استفاده می کنند. حس خوب به طراحی و محصول به حس خوب نسبت به برند تبدیل می شود. وقتی این اتفاق صورت بپذیرد مورد استفاده این ساک دستی در روزمرگی فرد بیشتر و بیشتر شده و طبیعی است که افراد بیشتری این تبلیغ را می بینند. ساک دستی یکی از آن محصولاتی است که شرکت ها و برندهای سرتاسر دنیا از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قوی استفاده موثر و تاثیرگذاری دارند. جدا از فروشگاه ها که قالب استفاده کننده های سنتی ساک دستی بودند دیگر اکثر شرکت ها و برند های بزرگ و کوچک دنیا از این وسیله پرکاربرد در جهت تبلیغات برند و یا کالا و خدمات خود استفاده می کنند. درصورتی که برای ساک دستی خو نیاز به عکاسی دارید با ما تماس بگیرید.

مهمترین اصول و قوائد در طراحی ساک دستی ایجاد محصولی زیباست که در ذهن مخاطب حس خوبی را بوجود آورد. طراحی ساک دستی بایستی متناسب با استفاده مخاطب انجام شود و سایز بندی آن باید به گونه ای باشد که برای استفاده کاربرد مناسبی داشته باشد. سعی کنید تا لوگوی و تصاویر با کیفیت خود را به واحد طراحی بدهید.

طراحی ساک دستی فانتزی و خلاقانه

طراحی ساک دستی فانتزی و خلاقانه بیشتر برای فروشگاه ها و یا برند های خاص انجام می شود. در طراحی ساک دستی فانتزی خلاقیت نقش ویژه ای دارد. طراحی ساک دستی فانتزی مراحل مختلفی دارد که بایستی توسط طراحی انجام شود. در مرحله اول مورد استفاده ساک دستی بررسی می شود به این معنی که چه وسیله یا محصولی در چه ابعاد و چه وزنی در ساک دستی قرار می گیرد.
طراحی ساک دستی کاغذی بعد از طراحی قالب تیغ که مشخص کردن سایز های طراحی است انجام می شود. جدا از مشخصات فنی ساک دستی شمایل زیبا و همچنین با معنا بودن طرح یکی از مواردی است که در طراحی ساک دستی خلاقانه نقش ویژه ای دارد. به همین دلیل بایستی نسبت به ظاهر اصلی ساک دستی در زمان استفاده فکر شود. بعد از اتمام طراحی تیغ طراحی گرافیگی ساک دستی انجام می شود. در طراحی گرافیکی ساک دستی اهمیت و دقت در زاویه های مختلف ساک دستی بسیار مهم است.
طراحی ساک دستی کرافت جزو طراحی ساک دستی فانتزی محسوب می شود. کاغذ کرافت که بعضی اشتباه به آن کاغذ گراف هم می گویند کاغذ ویژه و خاصی است که مقاوت بالایی نسبت به گلاسه دارد. طراحی ساک دستی کرافت با توجه به این موضوع که در چاپ روی این کاغذ محدویت هایی وجود دارد طراحی تخصصی است. در طراحی پاکت خرید کرافت استفاده به جا و از رنگ ها نقش بسیار زیادی در نتیجه بعد از چاپ و ساخت ساک دستی کرافت دارد.

طراحی ساک دستی بسته به نوع طراحی متفاوت است. این تفاوت نسبت به سابقه و توانایی طراح مجری سفارش و همچنین میزان زمانی که جهت طراحی صرف می شود بستگی دارد. هزینه طراحی ساک دستی ساده به شکلی که هر دو سمت آن یک طرح باشد، یک قیمت دارد، در صورتی که دو طرف ساک دستی هر کدام یک طرف مجزا داشته باشد هزینه طراحی کمی بیشتر می شود. در صورتی که طراحی انجام شود هزینه طراحی بالاتر می شود.

طراحی اختصاصی و خلاقانه ساک دستی، شامل ایده پردازی، طراحی تیغ ساک دستی، طراحی گرافیک ساک دستی می باشد که هزینه طراحی آن در بخش بالا ذکر شده است. 

طراحی زونکن 

زونکن وسیله ای است متداول که از زمان های قدیم تا عصر حاضر معمولا برای نگهداری و بایگانی از برگه های مختلف نظیر فاکتور، نامه، اسناد و ... استفاده قرار می گرفت. موفقیت یک شرکت و یا برند در بازار کسب و کار به بخش های بسیار زیادی وابسته است. کارشناسان مختلف در زمینه تبلیغات و بازاریابی و طراحان حرفه ای به صورت مداوم سعی بر آن دارند از مواردی که می تواند استفاده تبلیغاتی و تاثیر گذار در نگاه مخاطب دارد را بررسی و شناسایی نموده و در راستای ارتقاع وضعیت کسب و کار شرکت و یا برند به کار بگیرند. موارد اینچنینی در بازار رقابتی تجارت حال حاضر کشور نقشی تعیین کننده و کلیدی ایفا می کند. 
از مواردی که در جهت استفاده موثر در زمینه بازاریابی و تبلیغات شناخته شده و به کارگیر آن تاثیر زیادی در پیشرفت شرکت ها و برند ها شده است زونکن است .
در عرصه تبلیغات معمولا از زونکن های چاپی در دو بخش مورد استفاده گسترده قرار می گیرد. در بخش اول بیشتر برای امور جاری مجموعه استفاده می‌شود و طراحی زونکن در بخش می بایست بیشتر از هر چیزی قوائد و تم هویت تصویری مجموعه را در برگرفته و ارائه کند، از این مدل زونکن در خود مجموعه برای نگهداری و آرشیو نامه های اداری، فاکتور ها، رزومه ها و .... استفاده می شود.
در بخش دوم استفاده زونکن در زمینه تبلیغات است به این صورت که برای مجموعه هایی که می خواهند چندین کاتالوگ و بروشور و دیگر ابزارهای تبلیغاتی خود را به مشتری ارائه دهند از زونکن استفاده می کنند. طراحی این نوع زونکن بیشتر با رویکرد تبلیغاتی می باشد و تقریبا به مانند طراحی جلد کاتالوگ می ماند.

مراحل ثبت و انجام سفارش زونکن اقتصادی در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتد طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در سه اتد اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

آیا فایل اصلی و لایه باز را ارسال می‌کنید ؟

فایل لایه باز در هیچ جای دنیا به مشتری ارائه نخواهد شد اما شما باید خیالتان راحت باشد که فایل های خروجی دارای کیفیت بالایی است و در هیچ جا به مشکل بر نخواهید خورد.

چطور از وضعیت سفارش خود با خبر شوم ؟

سفارش شما پس از ثبت مراحل خود را بدون نیاز به پیگیری طی خواهد کرد. اما در صورت لازم جهت پیگیری کار خود از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید.

می توانم فایل طراحی را ببینم و سپس پرداخت کنم ؟

خیر. قبل از شروع به آغاز پروسه طراحی و ایده پردازی باید مبلغ را به صورت کامل پرداخت نمایید.