طراحی کالیته محصول

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

کالیته محصول همان کتابچه ای از نمونه های کوچک محصول است. طراحی کالیته محصول تفاوت های بسیار زیادی با سایر طراحی ها دارد و دارای سه قسمت کلی می باشد. ابتدا از همه باید طراحی قالب انجام شود و بر این اساس است که تازه شما میتوانید طراحی کالیته محصول خود را انجام دهید و پس از نهایی شدن طراحی کالیته یا آلبوم محصول نوبت به نگهدارنده محصول میشود که غالبا از جنس فوم در حالت های فشرده، نیمه فشرده و یا با دانسیته پائین می باشد البته در برخی از محصولات باید از مُقَسِم های مقوایی و ... استفاده و بر اساس آن طراحی انجام شود.

استند ها دارای شکل های متفاوتی هستند. استند رومیزی بیشتر جهت نمایش یک نوع محصول مورد استفاده قرار می‌گیرند و با توجه به اینکه ابعاد کوچکتری دارند در بیشتر فضا ها قابلیت استفاده دارند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی کالیته و استند محصول

کالیته بصورت کتابچه ای است که به مشتریان جهت راهنمایی برای انتخاب خرید کالای مناسب بسیار کمک می کند زیرا در کالیته قسمتی از محصول بصورت سمپل وجود دارد به همین دلیل نام دیگر کالیته Sample book می باشد. کالیته را با اسامی دیگر مانند آلبوم نمونه محصول، آلبوم نمونه جنس، سمپلر و ... نیز می شناسند. می دانیم که برای تبلیغات و افزایش سطح فروش محصول تا جایی که امکان دارد بهتر است از جلوه های بصری استفاده نمائید و می توان گفت همه مشتریان برای خرید کالا تمایل دارند که نمونه آنرا از نزدیک ببینند و لمس کنند. طراحی کالیته مناسب به شما این امکان را می دهد که بتوانید این خواسته را برای مشتریان‌تان برآورده سازید. با طراحی کالیته مناسب و تولید آن مشتریان شما می توانند کالاها را از نظر رنگ، مدل و جنس با یکدیگر مقایسه کنند و طرح، جنس و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنند.

Product Stand design

سفارش طراحی کالیته

ابتدا با توجه به محصولاتی که برای آنها طراحی کالیته انجام می شود و با توجه به نمونه کالیته‌های موجود در سایت، کالیته مناسب خود را انتخاب نمائید. برای طراحی کالیته می توانید طرح دلخواه خود را برای رو و پشت جلد کالیته در سایز مناسب کارتان انتخاب کنید. برای طراحی کالیته انواع و اقسام مدل‌ها و طرح‌ها وجود دارد که با توجه سلیقه و نیاز شما طرح مورد نظر انتخاب می شود؛ حتی برای طراحی کالیته می توانید از ایده های خلاقانه استفاده نمائید. مشخصات ظاهری کالاهایی که قرار است برای آنها طراحی کالیته انجام شود مانند ابعاد و وزن کالا در طراحی کالیته تأثیر زیادی می گذارد. مجموعه بانی چاپ می تواند شما را برای طراحی کالیته یاری دهد برای اینکار می توانید از طریق شبکه های اجتماعی واتساپ و تلگرام با کارشناسان طراحی این مجموعه ارتباط برقرار کنید. برای طراحی کالیته و چاپ کالیته می توانید از خدماتی مانند طلاکوبی و نقره کوبی، برجسته سازی، اضافه نمودن لت، ساختن کاور، یووی موضعی، سلفون براق یا مات، ساخت کاور و ...بهره مند گردید.

برای فروش چه کالاهایی کالیته استفاده می شود؟

برای موارد زیر اصولاً طراحی کالیته و ساخت کالیته انجام می شود:

-طراحی کالیته سرامیک
-طراحی کالیته سنگ
-طراحی کالیته پارکت
-طراحی کالیته قرنیز
-طراحی کالیته رنگ مو
-طراحی کالیته پرده
-طراحی کالیته موکت
-طراحی کالیته MDF
-طراحی کالیته آلبوم کامپوزیت
-طراحی کالیته پارچه
-طراحی کالیته PVC
-طراحی کالیته قطعات چوبی سقف
-طرای کالیته فیبرهای پلاستیکی
-طراحی کالیته رنگ مو و ...

چه متریالی برای ساخت کالیته مورد استفاده قرار می گیرد؟

-کاغذ گلاسه با پوشش سلفون
-مقواهای صنعتی در ضخامت های مختلف
-ام دی اف 3 میل و 8 میل
-انواع دسته و قفل
-مگنت
-انواع گالینگور
-انواع ترموهای خارجی
-پارچه
-پلکسی
-کامپوزیت و...

طراحی انواع کالیته

طراحی کالیته می تواند بصورت دو لت، سه لت و یا بیشتر ارائه شود طوری که می توان نمونه کالاها را بصورت ورقه ای و یا چیدمانی در آن قرار داد. در انواع کالیته می توان به کالیته کتابی، کالیته کیفی، زونکن کالیته و... اشاره نمود.

طراحی کالیته کیفی

طراحی کالیته کیفی یکی از پرطرفدارترین انواع کالیته است که در آن لت‌های کالیته به گونه ای طراحی می شوند که آلبوم محصول به شکل ظریف و زیبا باشد و همین موضوع سبب گردیده است که دارای حمل ونقل راحت‌تری باشند. اگر قرار است بازاریابی و ارائه کالاهای شما خارج از محیط اداری شما و در فضای بیرون انجام شود این مدل کالیته از انواع مناسب طراحی کالیته برای کار شما می باشد.

مزایای ساخت کالیته

ساخت کالیته برای فروش برخی از محصولات واجب و ضروری می باشد و موارد زیر را می توان برای مزایای طراحی، چاپ و ساخت کالیته عنوان نمود:

-راحت کردن فرآیند خرید برای مشتریان
-portable  بودن کالیته
-بسیار تأثیرگذار در بازاریابی، تبلیغات و فروش
-امکان ساخت انواع مختلف کالیته

طراحی استند محصول

دیده شدن بهتر محصولات و قرارگیری آنها در محیطی متفاوت می تواند باعث بالابردن فروش گردد. در اکثر فروشگاه ها استندها جزء اصلی در تبلیغات و فروش کالا ها هستند. استفاده از استندها با هدف جلب نظر بیشتر مشتریان در هنگام است. استند محصول علاوه بر نمایش بهتر محصولات می‌توانند به معرفی برند محصولات و نیز تبلیغات تکمیلی نیز کمک بسزایی نمایند. استند ها دارای شکل های متفاوتی هستند. استند رومیزی بیشتر جهت نمایش یک نوع محصول مورد استفاده قرار می‌گیرند و با توجه به اینکه ابعاد کوچکتری دارند در بیشتر فضا ها قابلیت استفاده دارند. همچنین در این مدل از استندها بسته به نوع مواد اولیه مورد استفاده، امکان طراحی‌های متنوع و خلاقانه‌ای نیز وجود دارد. از استند ایستاده بیشتر در نمایش خانواده ای از محصولات استفاده می گردد و به دلیل حجیم بودن آنها معمولا امکان استفاده در فضاهای کوچک را دارا نیستند. استند های محصول را می توان با متریال های مختلف ساخت. استند های چوبی ، فلزی و مقوایی نمونه ای از این استند ها هستند که با توجه به نوع محصولی که قرار است نمایش دهند می توان از آنها استفاده نمود.

قیمت طراحی کالیته و آلبوم محصول

هزینه طراحی کالیته و آلبوم و انواع استند در سایت درج شده است. با کلیک بر روی هر محصول می توانید مدت زمان تحویل طراحی و قیمت طراحی را مشاهده نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی لوگو کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی استند کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.