طراحی کالیته محصول

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی کالیته محصول تفاوت های بسیار زیادی با سایر طراحی ها دارد و دارای سه قسمت کلی می باشد. ابتدا از همه باید طراحی قالب انجام شود و بر این اساس است که تازه شما میتوانید طراحی کالیته محصول خود را انجام دهید و پس از نهایی شدن طراحی کالیته یا آلبوم محصول نوبت به نگهدارنده محصول میشود که غالبا از جنس فو م در حالت های فشرده، نیمه فشرده و یا با دانسیته پائین می باشد البته در برخی از محصولات باید از مُقَسِم های مقوایی و ... استفاده و بر اساس آن طراحی انجام شود. و اما نکته ای که باید پیش از طراحی این سه مورد در نظر گرفت طراحی شکل کلی کالیته محصول است (( کالیته های چند لتی، کیف کالیته و ... )) که این مورد بستگی به سایز، جنس، تعداد و ... محصول شما دارد که غالبا نیاز به مشاوره با شرکت تولید کننده می باشد. بانی چاپ با ارائه مشاوره رایگان و سپس طراحی و تولید انواع کالیته محصول در این زمینه از پیشگامان این عرصه می باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی کالیته محصول

کالیته چیست؟

کالیته بصورت کتابچه ای است که به مشتریان جهت راهنمایی برای انتخاب خرید کالای مناسب بسیار کمک می کند زیرا در کالیته قسمتی از محصول بصورت سمپل وجود دارد به همین دلیل نام دیگر کالیته Sample book می باشد.

کالیته را با اسامی دیگر مانند آلبوم نمونه محصول، آلبوم نمونه جنس، سمپلر و ... نیز می شناسند.
می دانیم که برای تبلیغات و افزایش سطح فروش محصول تا جایی که امکان دارد بهتر است از جلوه های بصری استفاده نمائید و می توان گفت همه مشتریان برای خرید کالا تمایل دارند که نمونه آنرا از نزدیک ببینند و لمس کنند. طراحی کالیته مناسب به شما این امکان را می دهد که بتوانید این خواسته را برای مشتریان‌تان برآورده سازید.
با طراحی کالیته مناسب و تولید آن مشتریان شما می توانند کالاها را از نظر رنگ، مدل و جنس با یکدیگر مقایسه کنند و طرح، جنس و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنند.

طراحی کالیته

ابتدا با توجه به محصولاتی که برای آنها طراحی کالیته انجام می شود و با توجه به نمونه کالیته‌های موجود در سایت، کالیته مناسب خود را انتخاب نمائید. برای طراحی کالیته می توانید طرح دلخواه خود را برای رو و پشت جلد کالیته در سایز مناسب کارتان انتخاب کنید.
برای طراحی کالیته انواع و اقسام مدل‌ها و طرح‌ها وجود دارد که با توجه سلیقه و نیاز شما طرح مورد نظر انتخاب می شود؛ حتی برای طراحی کالیته می توانید از ایده های خلاقانه استفاده نمائید.
مشخصات ظاهری کالاهایی که قرار است برای آنها طراحی کالیته انجام شود مانند ابعاد و وزن کالا در طراحی کالیته تأثیر زیادی می گذارد. مجموعه بانی چاپ می تواند شما را برای طراحی کالیته یاری دهد برای اینکار می توانید از طریق شبکه های اجتماعی واتساپ و تلگرام با کارشناسان طراحی این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

برای طراحی کالیته و چاپ کالیته می توانید از خدماتی مانند طلاکوبی و نقره کوبی، برجسته سازی، اضافه نمودن لت، ساختن کاور، یووی موضعی، سلفون براق یا مات، ساخت کاور  و ...بهره مند گردید.

برای فروش چه کالاهایی کالیته استفاده می شود؟

برای موارد زیر اصولاً طراحی کالیته و ساخت کالیته انجام می شود:

-طراحی کالیته سرامیک
-طراحی کالیته سنگ
-طراحی کالیته پارکت
-طراحی کالیته قرنیز
-طراحی کالیته رنگ مو
-طراحی کالیته پرده
-طراحی کالیته موکت
-طراحی کالیته MDF
-طراحی کالیته آلبوم کامپوزیت
-طراحی کالیته پارچه
-طراحی کالیته PVC
-طراحی کالیته قطعات چوبی سقف
-طرای کالیته فیبرهای پلاستیکی
-طراحی کالیته رنگ مو و ...

چه متریالی برای ساخت کالیته مورد استفاده قرار می گیرد؟

-کاغذ گلاسه با پوشش سلفون
-مقواهای صنعتی در ضخامت های مختلف
-ام دی اف 3 میل و 8 میل
-انواع دسته و قفل
-مگنت
-انواع گالینگور
-انواع ترموهای خارجی
-پارچه
-پلکسی
-کامپوزیت و...

انواع کالیته

طراحی کالیته می تواند بصورت دو لت، سه لت و یا بیشتر ارائه شود طوری که می توان نمونه کالاها را بصورت ورقه ای و یا چیدمانی در آن قرار داد.
در انواع کالیته می توان به کالیته کتابی، کالیته کیفی، زونکن کالیته و...اشاره نمود.

کالیته کیفی

طراحی کالیته کیفی یکی از پرطرفدارترین انواع کالیته است که در آن لت‌های کالیته به گونه ای طراحی می شوند که آلبوم محصول به شکل ظریف و زیبا باشد و همین موضوع سبب گردیده است که دارای حمل ونقل راحت‌تری باشند.
اگر قرار است بازاریابی و ارائه کالاهای شما خارج از محیط اداری شما و در فضای بیرون انجام شود این مدل کالیته از انواع مناسب طراحی کالیته برای کار شما می باشد.

مزایای ساخت کالیته

ساخت کالیته برای فروش برخی از محصولات واجب و ضروری می باشد و موارد زیر را می توان برای مزایای طراحی، چاپ و ساخت کالیته عنوان نمود:

-راحت کردن فرآیند خرید برای مشتریان
-portable  بودن کالیته
-بسیار تأثیرگذار در بازاریابی، تبلیغات و فروش
-امکان ساخت انواع مختلف کالیته