طراحی پاپ آپ

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پاپ آپ ها معمولا برای استفاده در نمایشگاه ها کاربرد دارند و به عنوان بکگراند نمایشگاهی یا عکاسی در سمینارها و همایشات استفاده می شوند، پس برای طراحی پاپ آپ باید مکانی که قرار است پاپ آپ در آن قرار گیرد در نظر گرفته شود، نقش طراحی در پاپ آپ بسیار مهم است چرا که می تواند با سایز بزرگ خود تبلیغات موفقی برای شما داشته باشد، پاپ آپ طراحی شده با یک طرح مناسب در همایشات و نمایشگاه ها می تواند بدرخشد و برند شما مطرح کند و با سایز بزرگی که دارد می تواند از دور نمای بسیار خوبی برای شما داشته باشد. در صورتی که عجله دارید بهتر است پاپ آپ ای که برای طراحی سفارش می دهید به صورت طراحی پاپ آپ فوری ای طراحی فوری پاپ آپ باشد و در صورتی که سطح طراحی پاپ آپ را حرفه ای بخواهید و آن را با گزینه فوری سفارش دهید قیمت آن کمی افزایش می یابد، چرا که طراحی شما در اول صف طراحی قرار خواهد گرفت. در صورتی که طراحی فوری پاپ آپ را قالب آماده سفارش دهید هزینه آن کمتر خواهد شد چرا که در طراحی آن از قالب های آماده خارجی استفاده می شود و فقط اطلاعات شما شخصی سازی می شود. پاپ آپ شما هر سایزی که باشد به راحتی میتوانید بصورت اینترنتی با توجه به انتخاب عکس های فوق اقدام به ثبت سفارش طراحی پاپ آپ خود بصورت اینترنتی و آنلاین نمائید. طراحی پاپ آپ نیاز به حداقل 1 روز کاری و حداکثر سه روز کاری جهت انجام دارد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی پاپ آپ

معرفی طراحی پاپ آپ

طراحی پاپ آپ همانطور که از نامش مشخص است به طور معمول جهت استفاده در نمایشگاه‌ها و توسط شرکت‌ها، برندها و افرادی که به عنوان شرکت کننده حضور پیدا کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد. اما نکته جالب اینجاست جدا از فضای نمایشگاهی این محصولات در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به جرات می توان گفت یکی از ابزارهای تبلیغاتی رایج و تاثیرگذار در محیط های مختلف استندهای نمایشگاهی است.
طراحی استند های نمایشگاهی در ابتدا با رویکرد تأمین شرکت‌ها و برندهایی که در نمایشگاه‌ها شرکت کرده اند اما هزینه‌های غرفه سازی و ... برای وسعت تجارت و یا میزان هزینه مشخص کرده همخوانی نداشت ایجاد شد. استندهای نمایشگاهی به شرکت کننده این امکان را می دهد که با هزینه به مراتب پایین‌تر از هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی که قابل استفاده در جای دیگر هم نیست و فقط و فقط مختص به همان زمان و نمایشگاه است به طور دلخواهی محصولاتی را در اختیار داشته باشد که علاوه بر قابل حمل بودن آن حتی می توان در مرور زمان با صرف هزینه نا چیزی چاپ روی استندها را به روز کرد. چرا که سازه‌های نمایشگاه از دو قالب سازه و طرح چاپ شده تشکیل می شوند.
از استند های نمایشگاهی به غیر از فضای نمایشگاه در موارد مختلفی استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی می شود. به طور مثال استندهای نمایشگاهی در سالن های همایش، هتل ها، فروشگاه ها، شرکت ها، داروخانه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مشاهده طراحی انواع استند پاپ آپ کلیک نمایید

طراحی استند پاپ آپ

پاپ آپ یک صفحه گسترده ای است که در نمایشگاه‌ها استفاده می شود و می تواند تبلیغات شما را در معرض دید همگان قرار دهد. اگر تصمیم دارید که یک پاپ آپ حرفه ای داشته باشید، باید عکس ها و لوگوی خود را با کیفیت مناسب برای طراح ارسال کنید و این یک امر ضروری است.ارائه نهایی کار نشان دهنده پرستیژ شما و شرکت شماست. پس اگر لازم است زمان بیشتری بگذارید، هزینه کار حرفه ای را بپردازید.به خاطر داشته باشید که شما توسط رقیبان، همکاران خود رصد می شوید.
استند پاپ آپ، رول آپ، بنرها همگی ابزاربزرگ بازاریابی هستند، به شرط آنکه از آنها به درستی استفاده کنید. مثلا آنها را در جای مناسب بگذارید و به نمایش در آورید. آنها ابزار بزرگی هستند که بینش عمیقی نسبت به محصول یا خدمات به مصرف کننده می دهند.

آیا پاپ ها یکبار مصرف هستند؟

بعضی ها فکر می کنند که پوسترهای طراحی شده روی استند فقط تا زمان نمایشگاه کاربرد دارند اما همیشه این گونه نیست، برای مثال شما یک استند تبلیغاتی در جهت معرفی محصول ایجاد کرده اید، چه اشکالی دارد پس از اتمام نمایشگاه آن را در شو روم شرکت قراردهید و یا آن را در بخش رسپشن یا پذیرش استفاده کنید. این بسیار مهم هست که در زمان طراحی به کاربری بعد از آن هم فکر کنید مثلا در صورتی که ضروری نیست روی آن تاریخ نمایشگاه، نام نمایشگاه درج نشود. این گونه اطلاعات را مردم در زمان بازدید نیاز ندارند که بدانند.

از مشخصات بسیار مهم پاپ آپ می توان از سه مورد خاص نام برد:

1. سرهم کردن آسان  Easy to assemble

استند پاپ آپ را به راحتی می توان نصب یا سرهم کرد.

2. بادوام بودن   Durable

فریم استندهای پاپ آپ معمولا از جنس آلومینیوم و بسیار با دوام هستند و همچنین بنرهایی که طراحی و چاپ می شوند هم با کیفیت و دوام مطلوبی هستند.شما با محافظت آسان میتوانید آنها را تا مدت ها نگهداری کنید.

3. حمل و نقل آسان  Easy transport

فریم و خود بنرها را می‌توان به ابعادی کوچکی تبدیل کرد. فریم ها جمع و داخل یک کیف قرار می‌گیرند که این کار شما را بسیار آسان می کند.


انواع استند پاپ آپ از نظر ابعاد و سایز

در عکس‌های زیر متوجه تفاوت‌ها خواهید بود این موضوع از نظر قیمت طراحی برای شما فرق آنچنانی ندارد و انتخاب آن بستگی به ابعاد غرفه یا مکانی که شما می‌خواهید استند را قراردهید دارد. ما در بانی چاپ سایزهای متداول و همچنین سایز دلخواه شما را طراحی می‌کنیم. سایزهای متداول و محبوب شامل 2*3 متر و 3*3 متر و 4*3 متر هستند. عموما‌ً این استندها در دو نوع صاف یا straight frame و نوع دیگر خمیده یا curved frame هستند. ابعاد مناسب را انتخاب کنید و در قسمت طراحی استند ، سفارش خود را ثبت نمائید.

چرا باید استند پاپ را انتخاب کرد؟

استند های پاپ آپ قابلیت دیده شدن دارند چون در ابعاد بزرگی نیز هستند با وجود بزرگ بودن ، آنها قابلیت حمل آسانی دارند و همچنین به راحتی بهم متصل می شوند و ارزش پرداخت پول را دارند . آنها می توانند در مدت چند دقیقه اسمبل شوند و همچنین در مدت کوتاهی آنها را جمع و بسته بندی کرد و این بسته های کوچک هزینه حمل و نقل شما را نیز کاهش می دهند.

فضای نمایشگاه شما هرچقدر که باشد، آنها می‌توانند چشم‌ها را به سمت خود ببرند و ایجاد جذابیت کنند، کافیست طرح های خود را حرفه ای طراحی کنید پس از نصب و اسمبل هیچ خطی بین طرح دیده نمی شود بلکه مخاطب یک طرح یکپارچه می بیند. تیم بانی چاپ برای ارائه خدمات در این زمینه آماده است چنانچه به توضیحات تخصصی تری نیاز دارید خوشحال می شویم تا خدمات مشاوره، طراحی، چاپ ، نصب را با کیفیت بالا انجام دهیم.
 

کجا می توانم از این استند استفاده کنم؟

تنوع این استندها نشان می دهد که می توانید به معنای واقعی همه جا از آن استفاده کنید. آنها برای استفاده در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، رخداد یا ایونت‌های آموزشی، جلسات فروش، محیط کاری مثل قسمت رسپشن، قسمت های خروجی یک محیط و یا در مکان های عمومی که شما می خواهید برند یا پیامتان را نشان دهید، بسیار مناسب است. آنها در همه صنعت‌ها مخصوصا‌ً برای نمایشگاه‌ها استفاده می شوند.


طراحی –گرافیک استند شما

قیمت رقابتی برای استندهای قابل حمل و همچنین چاپ را می‌توانید از طریق لینک زیر ببینید. قیمت های ارائه شده در تیم بانی چاپ جزء کمترین قیمت‌ها هستند. ما پیشنهاد می کنیم از طراحی های حرفه ای استفاده کنید و همانطور که قبلا در این مطلب اشاره شد از عکس‌های با کیفیت استفاده کنید. عکس‌هایی که چشم گیرتر و جذاب‌تر هستند کیفیت طراحی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهند مثلا شما به دنبال معرفی یک محصول جدید هستید در اینجا نمی شود از عکسهای جایگزین اینترنتی استفاده کرد بلکه باید از خود محصول در طرح استفاده شود که شما باید ضرورت استفاده از عکاسی صنعتی را بدانید. برای مشاوره عکاسی صنعتی برای استفاده در طراحی با مشاوران ما تماس بگیرید.در اینجا باید متن های شما نیز طراحی شوند چه چیزی ارزش کار را بالا می برد. در نظر داشته باشید که نکته اصلی در ارتباط با برند را می توانید با یک کلمه یا یک جمله بیان کنید. استودیو طراحی بانی چاپ میتواند شما را در این امر یاری دهد این کار با مشاوره‌های حرفه ای انجام می شود.همچنین ما می‌توانیم در بانی چاپ فریم استند را با کیفیت خوب برای شما فراهم نمائیم.

من نیازی به سازه استند ندارم ،در این صورت آیا برای من استند پاپ آپ را طراحی می‌کنید؟

بله، کافیه شما ابعاد سازه خود را به ما اطلاع دهید، این طراحی به صورت حرفه ای دو تا سه روز کاری زمان می‌برد و اگر به صورت فوری بخواهید هم تیم بانی چاپ می‌تواند آن را در مدت یکروز کاری و یا کمتر به شما تحویل دهد.

آیا می توان از استندهای پاپ آپ دوباره استفاده کرد؟

بله، شما می توانید طرح قدیمی خود را با یک طرح جدید تغیر بدهید. بعضی اوقات با گذر زمان طرح های قدیمی دیگر رنگ سابق را ندارندو به مرور زمان رنگها محوتر می شوند شما باید بدانید که قطعا به طرح جدید نیاز دارید و میتوانید طرح جدید را جایگزین طرح قدیمی کنید.

من در ایران زندگی نمی‌کنم و به یک طرح جدید نیاز دارم چه کار کنم؟

تیم بانی چاپ در بخش طراحی خود، یک گروه متخصص از کارشناسان گرافیک را دارد که می‌تواند طرح را برای شما طراحی و سپس از طرق ایمیل ، تلگرام و ... برای شما ارسال نماید. لطفا برای هماهنگی جهت پرداخت با ما از طریق تلگرام یا واتس اپ و یا با شماره تماس بانی چاپ تماس حاصل فرمایید.

آیا شما تجهیزیات فریم استند را اجاره هم می دهید؟

خیر بانی چاپ در این زمینه فعالیتی ندارد.

سازه فعلی کمی آسیب دیده است آیا روی آن میتوان طرح را چاپ و نصب کرد؟

در صورت ممکن فریم خود را با گارانتی و از جنس مرغوب خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید فریم خود را عوض کنید اما بصورت کلی برای این سوال ما نیاز داریم تا بدانیم چه صدمه ای به استند وارد شده تا درباره آن تصمیم بگیریم.

چند دقیقه نصب استند زمان می برد؟

استاندارد استند پاپ آپ، چه به صورت صاف یا مستقیم و چه به صورت خمیده یا کرو، به زمانی حدود 10 تا 15 دقیقه نیاز دارد. بزرگترین سایز استند پاپ آپ هم که بیشتر شبیه L یا U هستند ما بیت 25 تا 30 دقیقه زمان نیاز دارند.

چه طور ثبت سفارش انجام دهم؟

از طریق درگاه سایت می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید، برای مشاوره در زمینه ثبت سفارش بر روی لینک های اجتماعی کنار صفحه کلیک نمایید.

مراحل ثبت و انجام سفارش استند پاپ آپ در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.

(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل:طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در دو اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

 طراحی استند پاپ آپ