طراحی انواع استند

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پاپ آپ ها معمولا برای استفاده در نمایشگاه ها کاربرد دارند و به عنوان بکگراند نمایشگاهی یا عکاسی در سمینارها و همایشات استفاده می شوند، پس برای طراحی پاپ آپ باید مکانی که قرار است پاپ آپ در آن قرار گیرد در نظر گرفته شود، نقش طراحی در پاپ آپ بسیار مهم است چرا که می تواند با سایز بزرگ خود تبلیغات موفقی برای شما داشته باشد، پاپ آپ طراحی شده با یک طرح مناسب در همایشات و نمایشگاه ها می تواند بدرخشد و برند شما مطرح کند و با سایز بزرگی که دارد می تواند از دور نمای بسیار خوبی برای شما داشته باشد. 

استند رول‌آپ ابزار بسیار عالی برای ایونت، نمایشگاه، همایش ها یا هر نوعی ازجلسات کاری یا سمینارها هستند. استند رول آپ بصورت پرتابل هستند یعنی از آنجا که سبک هستند قابل حمل و نقل هستند و می توان آنها را از جایی به یک مکان دیگر بصورت راحت برد. به استندهای رول آپ، رول آپ بنر هم می گویند. 

میز کانتر نمایشگاهی یا میز سمپلینگ یکی از محصولات نمایشگاهی است که در طراحی غرفه های نمایشگاهی و تبلیغاتی استفاده می شود. این محصول به نوعی مکمل استند پاپ آپ نمایشگاهی است و طراحی آن شبیه به طراحی استند انجام می شود.

 

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی استند نمایشگاهی

طراحی پاپ آپ همانطور که از نامش مشخص است به طور معمول جهت استفاده در نمایشگاه‌ها و توسط شرکت‌ها، برندها و افرادی که به عنوان شرکت کننده حضور پیدا کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد. اما نکته جالب اینجاست جدا از فضای نمایشگاهی این محصولات در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به جرات می توان گفت یکی از ابزارهای تبلیغاتی رایج و تاثیرگذار در محیط های مختلف استندهای نمایشگاهی است. برای تاثیر گذار بودن طراحی استند بنر تبلیغاتی و طراحی استند خیابانی باید توسط طراحان حرفه ای انجام شود.

طراحی استند تبلیغاتی در تهران

پاپ آپ یک صفحه گسترده ای است که در نمایشگاه‌ها استفاده می شود و می تواند تبلیغات شما را در معرض دید همگان قرار دهد. اگر تصمیم دارید که یک پاپ آپ حرفه ای داشته باشید، باید برای طراحی چاپ پاپ اپ، عکس ها و لوگوی خود را با کیفیت مناسب برای طراح ارسال کنید و این یک امر ضروری است. ارائه نهایی کار نشان دهنده پرستیژ شما و شرکت شماست. پس اگر لازم است زمان بیشتری بگذارید، هزینه کار حرفه ای را بپردازید. به خاطر داشته باشید که شما توسط رقیبان، همکاران خود رصد می شوید.
استند پاپ آپ، رول آپ، بنرها همگی ابزار بزرگ و موثر بازاریابی هستند، به شرط آنکه از آنها به درستی استفاده کنید. مثلا آنها را در جای مناسب بگذارید و به نمایش در آورید. آنها ابزار بزرگی هستند که بینش عمیقی نسبت به محصول یا خدمات به مصرف کننده می دهند. هزینه طراحی استند با توجه به نوع استند و سایز آن متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه طراحی بنر برای استند و سایر هزینه های طراحی استند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی انواع استند های نمایشگاهی

طراحی استند های نمایشگاهی در ابتدا با رویکرد تأمین شرکت‌ها و برندهایی که در نمایشگاه‌ها شرکت کرده اند اما هزینه‌های غرفه سازی و ... برای وسعت تجارت و یا میزان هزینه مشخص کرده همخوانی نداشت ایجاد شد. استندهای نمایشگاهی به شرکت کننده این امکان را می دهد که با هزینه به مراتب پایین‌تر از هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی که قابل استفاده در جای دیگر هم نیست و فقط و فقط مختص به همان زمان و نمایشگاه است به طور دلخواهی محصولاتی را در اختیار داشته باشد که علاوه بر قابل حمل بودن آن حتی می توان در مرور زمان با صرف هزینه ناچیزی چاپ روی استندها را به روز کرد. چرا که سازه‌های نمایشگاه از دو قالب سازه و طرح چاپ شده تشکیل می شوند. 
از استند های نمایشگاهی به غیر از فضای نمایشگاه در موارد مختلفی استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی می شود. به طور مثال استندهای نمایشگاهی در سالن های همایش، هتل ها، فروشگاه ها، شرکت ها، داروخانه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی چاپ استند نمایشگاهی و طراحی استند تبلیغاتی باید حتما به صورت حرفه ای انجام شد تا بتواند بیشترین تاثیر را بر مشتریان و گیرنده خدمات بگذارد. نمونه طراحی استند و طراحی بنر نمایشگاهی را می توانید در قسمت گالری تصاویر سایت ملاحظه نمایید. قیمت طراحی پاپ آپ را می توانید با تماس با کارشناسان بانی چاپ، مرکز طراحی استند بنر دریافت نمایید.

طراحی فوری استند های نمایشگاهی

جزئیات محتوا، یکی از مهم ترین نکات در طراحی بنر رول آپ، محتوای انتخابی شماست. این جزء مهم، برای نمایشگاه ها بسیار حیاتی است زیرا شما فرصت اینکه تک به تک با افراد صحبت کنید را ندارید و این استند شماست که صحبت می کند. پس در محتوا سازی خود بسیار فکر کنید تا هوشمندانه ترین کلمات را انتخاب نمائید. چنانچه نیاز به طراحی فوری استند دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید. طراحی استند فوری نیز بر اساس اصول حرفه ای طراحی می شود و تمام شرایط و استانداردهای لازم جهت طراحی رعایت می شود. 

اطلاعات تماس: یکی از بخش های محتوای شما اطلاعات تماسی است. ویزیتورها به راحتی میتوانند اطلاعات تماسی شما را از روی طرح پیدا کنند و دسترسی راحت تری به اطلاعات شما، نوع کسب و کار شما داشته باشند. این اطلاعات می تواند شامل، آدرس وب سایت، شماره تماس، آدرس ایمیل، صفحات مجازی مثل توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و ... باشد. بهترین مکان برای نوشتن اطلاعات تماسی در پایین بنر است ولی بصورت خوانا و مشخص. یک بنر رول آپ میتواند واقعا به فروش محصول یا خدمات شما کمک کند. اما نکته اصلی داشتن طرح و ایده حرفه ای است تا شما را برای نمایشگاه آماده سازد. طراحی چاپ رول آپ توسط کارشناسان طراحی بانی چاپ با بهترین کیفیت انجام می شود.

طراحی فوری انواع استند های نمایشگاهی و طراحی استند فروشگاهی در چند ساعت + امکان چاپ 2 ساعته. همچنین طراحی و چاپ فوری انواع تابلو های نمایشگاهی و ارسال آن در 2 ساعت امکان پذیر می باشد. طراحی فوری انواع بنرهای تبلیغاتی برای سایت شما و یا طراحی فوری بنر جهت چاپ، این مورد نیز همانند موارد قبلی می بایست از قبل و یا با مشاوره گرفتن از همکاران ما تهیه و سپس اقدام به طراحی و تحویل در کوتاه ترین زمان و تحویل به شما می باشد. همچنین طراحی چاپ میز کانتر برای کانترهای یک نفره و دو نفره و تاجدار انجام می شود.

سفارش طراحی پاپ آپ

استند های پاپ آپ قابلیت دیده شدن دارند چون در ابعاد بزرگی نیز هستند با وجود بزرگ بودن، آنها قابلیت حمل آسانی دارند و همچنین به راحتی بهم متصل می شوند و ارزش پرداخت پول را دارند. آنها می توانند در مدت چند دقیقه اسمبل شوند و همچنین در مدت کوتاهی آنها را جمع و بسته بندی کرد و این بسته های کوچک هزینه حمل و نقل شما را نیز کاهش می دهند. فضای نمایشگاه شما هرچقدر که باشد، آنها می‌توانند چشم‌ها را به سمت خود ببرند و ایجاد جذابیت کنند، کافیست طرح های خود را حرفه ای طراحی کنید پس از نصب و اسمبل هیچ خطی بین طرح دیده نمی شود بلکه مخاطب یک طرح یکپارچه می بیند. تیم بانی چاپ برای ارائه خدمات در این زمینه آماده است چنانچه به توضیحات تخصصی تری نیاز دارید خوشحال می شویم تا خدمات مشاوره، طراحی، چاپ ، نصب را با کیفیت بالا انجام دهیم.

 پاپ ها یکبار مصرف هستند؟

بعضی ها فکر می کنند که پوسترهای طراحی شده روی استند فقط تا زمان نمایشگاه کاربرد دارند اما همیشه این گونه نیست، برای مثال شما یک استند تبلیغاتی در جهت معرفی محصول ایجاد کرده اید، چه اشکالی دارد پس از اتمام نمایشگاه آن را در شو روم شرکت قراردهید و یا آن را در بخش رسپشن یا پذیرش استفاده کنید. این بسیار مهم هست که در زمان طراحی به کاربری بعد از آن هم فکر کنید مثلا در صورتی که ضروری نیست روی آن تاریخ نمایشگاه، نام نمایشگاه درج نشود. این گونه اطلاعات را مردم در زمان بازدید نیاز ندارند که بدانند.

از مشخصات بسیار مهم پاپ آپ می توان از سه مورد خاص نام برد:

1. سرهم کردن آسان Easy to assemble، استند پاپ آپ را به راحتی می توان نصب یا سرهم کرد.

2. بادوام بودن  Durable، فریم استندهای پاپ آپ معمولا از جنس آلومینیوم و بسیار با دوام هستند و همچنین بنرهایی که طراحی و چاپ می شوند هم با کیفیت و دوام مطلوبی هستند. شما با محافظت آسان میتوانید آنها را تا مدت ها نگهداری کنید.

3. حمل و نقل آسان Easy transport، فریم و خود بنرها را می‌توان به ابعادی کوچکی تبدیل کرد. فریم ها جمع و داخل یک کیف قرار می‌گیرند که این کار شما را بسیار آسان می کند.

انواع استند پاپ آپ از نظر ابعاد و سایز

در عکس‌های زیر متوجه تفاوت‌ها خواهید بود این موضوع از نظر قیمت طراحی استند برای شما فرق آنچنانی ندارد و انتخاب آن بستگی به ابعاد غرفه یا مکانی که شما می‌خواهید استند را قراردهید دارد. ما در بانی چاپ سایزهای متداول و همچنین سایز دلخواه شما را طراحی می‌کنیم. سایزهای متداول و محبوب شامل 2*3 متر و 3*3 متر و 4*3 متر هستند. عموما‌ً این استندها در دو نوع صاف یا straight frame و نوع دیگر خمیده یا curved frame هستند. ابعاد مناسب را انتخاب کنید و در قسمت طراحی استند، سفارش خود را ثبت نمائید. انواع طراحی بنر مغازه، طراحی بنر آرایشی بهداشتی را می توانید به طراحان بانی چاپ سفارش دهید.

محل استفاده از پاپ آپ تبلیغاتی

تنوع این استندها نشان می دهد که می توانید به معنای واقعی همه جا از آن استفاده کنید. آنها برای استفاده در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، رخداد یا ایونت‌های آموزشی، جلسات فروش، محیط کاری مثل قسمت رسپشن، قسمت های خروجی یک محیط و یا در مکان های عمومی که شما می خواهید برند یا پیامتان را نشان دهید، بسیار مناسب هستند. آنها در همه صنعت‌ها مخصوصا‌ً برای نمایشگاه‌ها استفاده می شوند.

طراحی گرافیکی استند های تبیلغاتی و نمایشگاهی

عکس‌هایی که چشم گیرتر و جذاب‌تر هستند کیفیت طراحی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهند مثلا شما به دنبال معرفی یک محصول جدید هستید در اینجا نمی شود از عکسهای جایگزین اینترنتی استفاده کرد بلکه باید از خود محصول در طرح استفاده شود که شما باید ضرورت استفاده از عکاسی صنعتی را بدانید. برای مشاوره عکاسی صنعتی برای استفاده در طراحی با مشاوران ما تماس بگیرید. در اینجا باید متن های شما نیز طراحی شوند چه چیزی ارزش کار را بالا می برد. در نظر داشته باشید که نکته اصلی در ارتباط با برند را می توانید با یک کلمه یا یک جمله بیان کنید. استودیو طراحی بانی چاپ میتواند شما را در این امر یاری دهد این کار با مشاوره‌های حرفه ای انجام می شود. همچنین ما می‌توانیم در بانی چاپ فریم استند را با کیفیت خوب برای شما فراهم نمائیم.  قیمت های ارائه شده در تیم بانی چاپ جزء کمترین قیمت‌ها هستند. ما پیشنهاد می کنیم از طراحی های حرفه ای استفاده کنید و همانطور که قبلا در این مطلب اشاره شد از عکس‌های با کیفیت استفاده کنید.

طراحی تجهیزات نمایشگاهی

این نوع از استند، ابزار بسیار عالی برای ایونت، نمایشگاه، همایش ها یا هر نوعی ازجلسات کاری یا سمینارها هستند. استند رول آپ بصورت پرتابل هستند یعنی از آنجا که سبک هستند قابل حمل و نقل هستند و می توان آنها را از جایی به یک مکان دیگر بصورت راحت برد. به استندهای رول آپ، رول آپ بنر هم می گویند. در نمایشگاه های تجاری هر جا را که نگاه کنید از این نوع از استندها را می بینید زیرا بسیار کارامد هستند و روی تجارت شما، فروش شما تاثیر بزرگی می گذارند البته اگر به شکل درستی طراحی و بکاربرده شود. رول آپ یک سازه ایستاده است و فضای کمی را اشغال می کند. آنچه که عموماً به اسم بنر داخل استند قرار می گیرد، یک متریال چاپی است که جنس آن معمولا پلات لمینت و یا کاغذ PP است. 

طراحی انواع رول آپ

رول آپ از نظر نمایش به دو دسته تقسیم می شود : رول آپ های ثابت و رول آپ های گردان

لوگوی خود را در بالاترین نقطه بگذارید: از قسمت بالای استند برای نمایش لوگوی کمپانی و نمایش پیغام اصلی خود استفاده کنید. این امر ضروری است که باید پیغام اصلی در چشم مخاطب بیاید. اصلا مهم نیست که این پیغام اصلی، لوگوی شماست یا یک تصویر و یا آدرس وب سایت شماست. آنچه را که اصلی ترین پیغام شماست را بصورت موثر دربیاورید تا هنگام عبور افراد در یک نگاه به چشم بیایند.

چرا باید یک رول آپ با طرحی حرفه ای داشته باشیم؟

بنرهای رول آپ به خودی خود قابل اتکا هستند یعنی مستقل می توانند به عنوان ابزاری ارتباطی و تبلیغاتی عمل کنند. اصولا در هر تبلیغی، طراحی مهم ترین بخش آن است چه فایل خود را چاپ کنید و چه بصورت دیجیتال استفاده نمائید. خدمات بانی چاپ از مشاوره تا طراحی و چاپ استندهای تبلیغاتی از جمله استند رول آپ است. اگر شما هم به دنبال استند های تبلیغاتی یا نمایشگاهی با کیفیت بالا هستید، به جایی درست آمده اید. خدمات ما با بهترین کیفیت طراحی، چاپ است و با احتیاط برای مشتریان ارسال می شود. آیا شما وقت کمی دارید؟ نگران نباشید!! طراحی های تیم بانی چاپ با سرعت بالاتر هم امکان پذیر است. طراحی یک روزه استند رول آپ را می توانید بدون نگرانی سفارش دهید. تیم حرفه ای بانی چاپ به دلیل ایونت های پشت سرهم شرکت ها می تواند طراحی را یکروزه برای شما انجام دهد.

طراحی رول آپ حرفه ای در مدت زمان دو الی سه روز کاری انجام می گیرد و معمولا در بانی چاپ سه اتود از طرح برای شما ارسال می شود، تکمیل طرح نهایی روی اتود انتخابی شما انجام می شود. طراحی رول آپ فوری، در مدت زمان یکروز کاری انجام می شود. تفاوت طراحی حرفه ای و فوری در مدت زمان، کیفیت و ..است. طبیعتا هرچه بیشتر روی طراحی فکر و ایده پردازی شود نتیجه کار بهتر و با کیفیت تر خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر از زمان تحویل و هزینه طراحی رول آپ با ما تماس بگیرید.

طراحی میز کانتر فوری

میز کانتر نمایشگاهی یا میز سمپلینگ یکی از محصولات نمایشگاهی است که در طراحی غرفه های نمایشگاهی و تبلیغاتی استفاده می شود. این محصول به نوعی مکمل استند پاپ آپ نمایشگاهی است و طراحی آن شبیه به طراحی استند انجام می شود یعنی هم خوانی فرم دارند. برای غرفه آرایی از ملزومات به حساب می آید و در هر نقطه ای که قرار بگیرد ارتباطات نیز در آنجا شکل می گیرد. شخص متصدی و یا کارشناس مجموعه پشت این میز اطلاعات را به مشتری ارائه می دهد و یا مکانی است برای ارتباط با مخاطب.

میز کانترها یا میز غرفه نیز همانند سایر استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی بسیار سبک و قابل حمل هستند. سازه، در دو نوع میز کانتر تک نفره و میز کانتر دو نفره و یا به صورت میز کانتر تاج دار موجود هستند و طراحی بر اساس نوع میز کانتر انتخابی شما در دو اتود برای شما ارسال می شود. این بخش نمایانگر کارهای طراحی فوری است که به صورت یک روزه انجام می شود و گاهی حتی کمتر از یک روز طرح برای شما ارسال می شود. این سازه یک محصول جدانشدنی از غرفه های نمایشگاهی است و بدون آن مطمئنا غرفه شما ناقص خواهد بود. هم مکانی می شود برای مراودات کاری و هم جنبه تبلیغاتی و اطلاع رسانی دارد.

برای میز کانترها یا میز تاشو تقریبا پنج  مدل مختلف وجود دارد که از لحاظ طراحی تفاوت آنچنانی باهم ندارند. شما می توانید از قبل آنچه که مد نظر دارید را انتخاب نمائید و یک نفره یا دو نفره بودن آن را نیز مشخص نمائید و اطلاعات خود را به طراح اعلام نمائید.

میز کانترنمایشگاهی مگنتی – دراین نوع خط کش های آن به شکل مگنتی یا آهن ربایی متصل می شوند.

میز کانتر نمایشگاهی ریلی – خط کش ها در شیارها به طور ریلی قرار می گیرند.

میز کانتر سوئیسی- دارای طراحی بسیار زیبا

میز کانتر تاج دار- دارای تاج و مناسب برای توزیع محصولات است.

میز کانتر مینی – ابعاد آن کوچک تر از سایزهای معمولی است و مناسب غرفه های کوچک است.

این میز ها قابلیت جمع شوندگی و همچنین جابه جایی دارند و مزیت دیگر نسبت به مسیرهای معمولی نصب راحت بنر آن است که از این جهت ها با میزهای معمولی تفاوت زیادی دارند. از این میزها برای سخنرانی نیز استفاده میشود و همچنین بعد از برگزاری نمایشگاه می‌توانید این میز ها را داخل شو روم های محصول خود قرار دهید. به همین علت طراحی بنرها حائز اهمیت است و باعث می شود طرح شما یکبارمصرف نباشد. همچنین داشتن غرفه های نمایشگاهی جذاب به چشم گیرتر شدن می انجامد هرچه فضایی خوب داشته باشید و جوی صمیمی تر بسازید افراد بیشتری دور میز شما گرد می آیند.

ابعاد میز کانتر ها

میز کانتر نمایشگاهی یا میز کانتر تبلیغاتی اغلب دارای ابعادی استاندارد است برای میز کانترهای یک نفره عرض و ارتفاع هردو 90 سانتی متر است و برای میز کانتر دو نفره عرض آن تغییر می کند و به 120 می رسد و ارتفاع استاندارد 90 سانتی متری را دارد. معمولا میز کانتر نمایشگاهی یا میز پیشخوان نمایشگاهی بدون تصویر هستند و نام و لوگو را بر روی آن قرار میدهند. اطلاعات خیلی جزئی طراحی شما را از بین میبرد و ضمن ناخوانا بودن کاربردی نیز ندارد بر این اساس در طراحی این میز کانترها معمولا شما به لوگوی با کیفیت نیاز دارید. در صورتی که می خواهید طراحی لوگوی شما توسط تیم طراحی بانی چاپ انجام شود کلیک نمائید. همچنین در صورتی که لوگوی شما آماده است اما فایل اصلی و با کیفیت آن را ندارید می توانید در بخش اجرا- بازطراحی لوگو از این خدمات بانی چاپ استفاده نمائید. شکل کلی این استندها به خاطر خط کش های افقی و عمودی باعث ایجاد قفسه می شود شما می توانید از پشت این محصول به عنوان قفسه استفاده کنید. طراحی کانتر و چاپ آن را می توانید به طراحان بانی چاپ بسپارید.

طراحی بنر ایستاده

شما می توانید طراحی انواع بنر برای تمامی استندها و همچنین طراحی بنر استندهای نمایشگاهی را به مجموعه بانی چاپ بسپارید. طراحی بنر آموزشی برای آموزشگاه ها، مدارس و تمامی مراکز آموزشی یکی از راهکارهای تبلیغاتی و فرهنگی است. همچنین طراحی بنر افتتاحیه را برای فروشگاهها و مراکز تجاری می توانید به بانی چاپ سفارش دهید. برای ساخت و طراحی استند نمایشگاهی و دریافت هزینه طراحی با کارشناسان بانی چاپ تماس بگیرید. 

مراحل ثبت و انجام سفارش استند پاپ آپ در مجموعه بانی چاپ:

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتد طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در دو اتد اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

فایل آماده برای چاپ چیست؟

پس از طراحی سفارش شما، طرح برای شما ارسال می شود و شما باید تاییدیه طرح را برای ما به صورت مکتوب اعلام نمائید. فایل برای چاپ با خروجی cmyk  آماده چاپ می شود و در مواردی که نیاز به صفحه بندی داشته باشند، صفحه بندی و برای لیتوگرافی ارسال می شوند.  

تحویل سفارشات به چه نحوی است؟

درصورتی که می خواهید کار خود را تحویل بگیرید می توان برای شما از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمود و در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید فایل برروی سی دی رایت می شود و به آدرس شما ارسال می شود.

محاسبه زمان طراحی چگونه است ؟

زمان طراحی بر حسب نوع کار متفاوت است. اما در کارهای فوری یک روز، در کارهای حرفه ای دو تا سه روز  و در کارهای خلاقانه به حداقل چهار تا حداکثر هفت روز زمان نیاز است.

آیا امکان نوشتن محتوا و تایپ آن توسط تیم طراحی وجود دارد؟

ترجیح تیم بانی چاپ بر آن است که متن های طولانی را به صورت تایپ شده تحویل بگیرد و در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد، برای متن های بالای 300 کلمه، هزینه جداگانه دریافت می شود.

آیا سه اتود رول آپ، شبیه به هم هستند یا طرح ها با سبک های متفاوتی هستند؟

رول آپ ها با سه طراحی متفاوت و مجزا برای شما ارسال خواهند شد.

آیا می توانم در سه روز آینده هم لوگو و هم رول اپ را دریافت کنم؟

بله در بانی چاپ کارشناسان طراحی زیادی هستند که سفارش شما به صورت همزمان پیگیری خواهد شد.

تعرفه طراحی استند به چه صورت است؟

برای دریافت قیمت طراحی استند می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

من نیازی به سازه استند ندارم،در این صورت آیا برای من استند پاپ آپ را طراحی می‌کنید؟

بله، کافیه شما ابعاد سازه خود را به ما اطلاع دهید، این طراحی به صورت حرفه ای دو تا سه روز کاری زمان می‌برد و اگر به صورت فوری بخواهید هم تیم بانی چاپ می‌تواند آن را در مدت یکروز کاری و یا کمتر به شما تحویل دهد.

آیا می توان از استندهای پاپ آپ دوباره استفاده کرد؟

بله، شما می توانید طرح قدیمی خود را با یک طرح جدید تغیر بدهید. بعضی اوقات با گذر زمان طرح های قدیمی دیگر رنگ سابق را ندارند و به مرور زمان رنگها محوتر می شوند شما باید بدانید که قطعا به طرح جدید نیاز دارید و میتوانید طرح جدید را جایگزین طرح قدیمی کنید.

من در ایران زندگی نمی‌کنم و به یک طرح جدید نیاز دارم چه کار کنم؟

تیم بانی چاپ در بخش طراحی خود، یک گروه متخصص از کارشناسان گرافیک را دارد که می‌تواند طرح را برای شما طراحی و سپس از طرق ایمیل ، تلگرام و ... برای شما ارسال نماید.

خیر بانی چاپ در این زمینه فعالیتی ندارد.

سازه فعلی کمی آسیب دیده است آیا روی آن میتوان طرح را چاپ و نصب کرد؟

در صورت ممکن فریم خود را با گارانتی و از جنس مرغوب خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید فریم خود را عوض کنید اما بصورت کلی برای این سوال ما نیاز داریم تا بدانیم چه صدمه ای به استند وارد شده تا درباره آن تصمیم بگیریم.

چند دقیقه نصب استند زمان می برد؟

استاندارد استند پاپ آپ، چه به صورت صاف یا مستقیم و چه به صورت خمیده یا کرو، به زمانی حدود 10 تا 15 دقیقه نیاز دارد. بزرگترین سایز استند پاپ آپ هم که بیشتر شبیه L یا U هستند ما بین 25 تا 30 دقیقه زمان نیاز دارند.

چه طور ثبت سفارش طراحی استند انجام دهم؟

از طریق درگاه سایت می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید، برای مشاوره در زمینه ثبت سفارش بر روی لینک های اجتماعی کنار صفحه کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی لوگو کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.