چاپ کاتالوگ

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

قیمت چاپ کاتالوگ های بالا بصورت آنلاین محاسبه میشود، قیمت ها به روز هستند و با هر مشخصاتی قیمت کاتالوگ ها بصورت اینترنتی و در لحظه محاسبه میشوند. همچنین شما میتوانید با ثبت سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ با مشخصات دلخواه و دریافت پیش فاکتور رسمی از سایت بانی چاپ سفارش خود را ثبت نمائید. سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ در تمام سایز های استاندارد و اختصاصی قابل تولید هستند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ 

با استفاده از ابزار محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ در سایت بانی چاپ، که در داخل تمام سایز های کاتالوگ در بالا قرار داده شده است شما می‌توانید به راحتی و به سرعت قیمت نهایی، دقیق و به روز چاپ کاتالوگ حرفه ای مورد نظر خود را محاسبه و مشاهده نمائید. این ابزار به شما امکان می‌دهد بدون داشتن تخصص در مورد محاسبه قیمت چاپ کاتالوگ در تهران مشخصات فنی و جزئیات مورد نظر را وارد کرده و سپس قیمت دقیق و به روز لحظه ای چاپ کاتالوگ خود را دریافت و خرید و ثبت سفارش نمائید.

نحوه استفاده از محاسبه گر آنلاین چاپ کاتالوگ :

1- انتخاب تعداد صفحات کاتالوگ
2- انتخاب گرماژ کاغذ جلد و سپس صفحات داخلی
3- انتخاب نوع پوشش روی جلد ( سلفون مات و براق، یو وی موضعی و برجستگی، طلا و یا نقره کوب و ... )
4- انتخاب نوع صحافی
5- انتخاب تعداد مورد نیاز و سپس ابزار محاسبه قیمت یا هزینه دقیق را بر اساس ورودی‌های شما را نمایش خواهد داد.

از طریق ابزار محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ، شما می‌توانید به طور سریع و ساده قیمت نهایی چاپ کاتالوگ خود را محاسبه کرده و از این اطلاعات برای برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی بهتر استفاده و یا اقدام به خرید و نهایی کردن سفارش خود نمائید. قیمت چاپ کاتالوگ آنلاین محاسبه میشود و شما میتوانید به عنوان استعلام قیمت چاپ کاتالوگ در قالب پیش فاکتور، آن را از سایت نیز دریافت نمائید.

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ در واقع کتابچه ای است، در ابعاد و طرح های منحصر به فرد که به تعداد زیاد برای شما چاپ می شود و شما می توانید آن ها را در اختیار مخاطبین، مشتریان و همکاران خود قرار دهید تا آن ها بتوانند از این راه همیشه به اطلاعات لازم درباره محصولات و یا خدمات شما دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز از امکانات کسب و کار شما را بهره برداری کنند و از طریق کاتالوگ با خدمات شما آشنا شوند. در کنار این موضوع، قابل توجه است که شما در هر صنفی که مشغول فعالیت هستید، همکاران و رقیبانی دارید که آن ها نیز ممکن است پیش از این سفارش داده باشند. بنابراین، این موضوع بسیار پر اهمیت است که شما باید کاتالوگ سفارشی خود را به گونه ای طراحی و انتخاب نمایید که بتواند در بین کاتالوگ سایرین، توجه بیننده ها را جلب کند و زمانی که خریداران یا مصرف کننده ها چندین کاتالوگ محصول در مقابل خود از شما و هم صنف های شما قرار داده اند، ابتدا کاتالوگ شما از جهت زیبایی بتواند جلب توجه کند و طراحی و عکس های کاتالوگ به قدری زیبا و اصولی باشد که او را جذب کند و مایل باشد تا شما را تا پایان آن مطالعه کند و ورق بزند.

گستردگی تبلیغاتی که کاتالوگ دارد، شاید گزینه های دیگر تبلیغاتی از جمله تراکت یا طراحی بروشور نداشته باشد. شما با توجه به حجم محتوا و تصاویری که در اختیار دارید، می توانید رو در هر تعداد صفحاتی که لازم داشته باشید انجام دهید. اینکه محدودیتی در مقدار و تعداد صفحات ندارد، باعث می شود تا شما همه نکاتی که مایلید مخاطبین بدانند، را در اختیارشان بگذارید. با وجود این مطالب انواع چاپ کاتالوگ افست و دیجیتال باید بر اساس ترتیب و اصول درستی طراحی بشوند. نباید از متن های طولانی و کسل کننده در طراحی کاتالوگ استفاده کنید. هر آنچه که لازم است را در به صورت تیتروار، مرتب و خلاصه در صفحات کاتالوگ جاگذاری نمایید. این نظم باعث می شود تا بیننده به راحتی بتواند بدون اینکه گیج بشود، به محصول یا خدماتی که نیاز دارد، دست پیدا کند و مشخصات آن را مطالعه کند. متن ها باید دقیقا همان مطالبی باشند که یک مشتری می خواهد نسبت به آن آگاه باشد، تا به راحتی پاسخ تمام سوالاتی که در ذهن خود دارد را در کاتالوگ بیاید.
تصاویری که در طراحی استفاده می کنید، نقش بسیار زیادی در یک کاتالوگ با کیفیت دارد. کیفیت تصاویر باید بالا باشد و رنگ بندی مناسبی داشته باشد. علاوه بر آن بهتر است از تصاویری استفاده کنید که واقعی باشند. تا حس خوبی را به مشتری انتقال دهد و او بداند که دقیقاً می خواهد چه چیز را خریداری کند یا اینکه بداند خدمات سازمان شما در چه محیطی و یا با چه ابزاری صورت می گیرد. هنگام عکس برداری دقت داشته باشید که کادری که می خواهید انتخاب کنید، گویای ویژگی های آن محصول یا خدمات باشد. نشان دادن جزییات کمک می کند تا افراد بتوانند به خوبی نوع و عملکرد هر کالا یا خدمات را به خوبی احساس کنند و آگاهانه تصمیم گیری لازم برای خرید کاتالوگ داشته باشند. برای مثال به جز تصویر کلی از یک محصول که نشان دهنده ظاهر کلی آن است، بهتر است در طراحی جلد و صفحات کاتالوگ عکس هایی تهیه کنید که جزییات ظاهری، عملکرد، نحوه نصب، کاربرد، ابعاد، جنس، ویژگی ها و... را به بیننده نشان دهد. یا اگر ارائه دهنده خدمات هستید، تصاویر موجود در کاتالوگ شما لازم است محیط کار، پرسنل، کیفیت مجموعه، نوع خدمات، گستردگی کار و... را باید به چشم بیننده برساند، تا او بتواند خود را در آن محیط تصور کند.

طراحی کاتالوگ فوری و طراحی کاتالوگ غیر فوری هر دو نیازمند پیروی از اصول طراحی می باشد. طراح کاتالوگ به خوبی می داند که باید از چه رنگ ها و فرم هایی در طراحی کاتالوگ استفاده کند. هر بخش از کاتالوگ در کدام قسمت کاتالوگ قرار می گیرد. یا اینکه در هر صفحه از کاتالوگ قراردهی عکس ها و متن ها، از لحاظ دید بصری به چه ترتیبی اگر قرار بگیرد مناسب تر است. یک طراح کاتالوگ به خوبی می تواند شما را راهنمایی کند تا با توجه به کسب و کارتان بهتر است، از چه نوع طراحی و یا از چه اصولی در طراحی شما استفاده کند. مهم ترین قسمت طراحی کاتالوگ استفاده از رنگ سازمانی شما است. داشتن یک لوگو و رنگ سازمانی در کاتالوگ سبب می شود، تا اشخاص بتوانند برند شما را به یاد داشته باشند. شاید نام و کلمات از ذهن انسان فرار باشد، اما تصویر لوگو شما و رنگ منحصر به فرد سازمانی شما در کاتالوگ کمک می کند تا در ذهن افراد ماندگار شوید. چرا که تصویر بیشتر از کلمات در ذهن پایدار می ماند و بیش از پیش شناخته خواهید شد.

بخش بندی و نظم کار در طراحی کاتالوگ اصولمند حائز اهمیت است. طراحی جلد کاتالوگ، طراحی صفحات اولیه کاتالوگ، طراحی صفحات داخلی کاتالوگ، پایانی و طراحی جلد پشت کاتالوگ هریک دارای اصول مختص خود می باشد. روی جلد باید تصویری زیبا، عنوان کار، لوگو و مشخصات اصلی قرار بگیرد و در صفحات اولیه کاتالوگ مقدمه، معرفی هویت و مشخصات سازمانی، در صفحات داخلی کاتالوگ محتوای اصلی کاتالوگ و معرفی محصولات و خدمات، و در قسمت پایانی کاتالوگ گواهینامه ها و اطلاعات کلی سازمان و در نهایت روی پشت جلد کاتالوگ آدرس و راه های تماس قرار می گیرد.

هنگام سفارش اختصاصی شما در قسمت محاسبه آنلاین کاتالوگ بانی چاپ می توانید گرماژ کاغذ جلد کاتالوگ، (ضخامت کاغذ ها بر اساس گرماژ سنجیده می شوند.) گرماژ صفحات داخلی کاتالوگ و ابعاد کاتالوگ را انتخاب نمایید. علاوه بر آن خدمات متفاوتی هستند که شما می توانید به طراحی اضافه نمایید. این خدمات با مشاوره طراحی می تواند صورت بگیرد. یک طراح می تواند شما را راهنمایی کند که با توجه به طرح شما، بهتر است از چه نوع خدماتی در زمینه بهره ببرید. برای مثال می توانید از برجسته سازی کاتالوگ، یووی موضعی کاتالوگ، طلاکوبی کاتالوگ، سلفون کشی کاتالوگ، انتخاب نوع صحافی کاتالوگ و... استفاده نمایید. شما با دیدن نمونه طراحی کاتالوگ در اطراف خود احتمالاً پیش از این، با انواع این خدمات آشنا شده اید. در ادامه این مطلب می توانید توضیحات هریک را مطالعه بفرمایید:

سلفون مات و براق و یووی موضعی چاپ کاتالوگ

برای محافظت بیشتر و بالا بردن سطح کیفی از روکش سلفون استفاده می شود. علاوه بر این، این روکش سبب می شود تا مقاومت کاتالوگ در برابر آسیب بالا برود و کاتالوگ عمر طولانی تری داشته باشد. زمانی که کاتالوگ اختصاصی شما عمر طولانی تری داشته باشد، مدت زمان بیشتری در دسترس افراد باقی می ماند و تبلیغات کار شما را ارائه خواهد داد. سلفون کشی کاتالوگ در دو نوع سلفون براق کاتالوگ و سلفون مات کاتالوگ انجام می شود. سلفون براق باعث تثبیت رنگ جلد سفارش شما می شود و به کیفیت رنگ جلد کاتالوگ می افزاید. در مقابل سلفون مات چنین ویژگی ای ندارد. اما ظاهر کاتالوگ را شکیل تر می کند. این نکته کاملاً سلیقه ای است و بستگی به خود شما دارد که در سفارش کدام یک را انتخاب می کنید. یووی موضعی تنها ویژه سفارش کاتالوگ هایی است که دارای روکش سلفون مات هستند. با توجه به طراحی جلد کاتالوگ، شما می توانید قسمت هایی از طرح جلد کاتالوگ را به انتخاب خود و پیشنهاد طراح انتخاب نمایید و تا تنها آن قسمت ها براق باشند. به این نوع خدمات یووی موضعی جلد می گویند. یووی موضعی در کاتالوگ باعث می شود، قسمتی از طرح بیشتر به چشم بیاید و توجه بیننده را جلب کند. این خدمات با کمک شابلون مخصوص یووی موضعی صورت می گیرد. به این صورت که با قرار دادن شابلون، یووی موضعی که در ابتدا به صورت یک مایع است روی طرح قرار می گیرد و تنها همان قسمت براق می شود.

برجسته سازی کاتالوگ

علاوه بر یووی موضعی کاتالوگ شما، می توانید قسمت هایی از طرح روی جلد کاتالوگ را انتخاب کنید و آن قسمت ها را برجسته سفارش دهید. در واقع یک کلیشه مخصوص برجسته سازی از آن قسمت از طرح شما شاخته می شود که از پشت جلد با ضربه به جلد نیرو وارد می کند و در پشت جلد کاتالوگ فرورفتگی ایجاد می شود، در نهایت سبب می شود روی جلد کاتالوگ در آن قسمت مشخص شده برجسته شود. چنین سفارشاتی تنها برای کاتالوگ هایی است، که سفارش فقط روی جلد است و پشت جلد چاپ ندارد یا اینکه تک رنگ است.

انواع صحافی کاتالوگ

نوع صحافی کاتالوگ که برای  سفارش کاتالوگ انتخاب می شود، بستگی به تعداد صفحات کاتالوگ دارد. برای تعداد صفحات کم کاتالوگ تنها منگنه می تواند کافی باشد. منگنه کاتالوگ در دو نوع امکان پذیر است و بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد. منگنه تخت یا منگنه ساده برای تعداد صفحات کم بهترین گزینه است. اما برخی از سفارش دهنده های کاتالوگ نیاز دارند تا کاتالوگ ها را به عنوان ضمیمه در کلاسور و زونکن قرار دهند. برای این کار منگنه لوپ گزینه مناسب تری خواهد بود. منگنه لوپ برای کاتالوگ طوری طراحی شده است که به صورت برآمده است و حالت بیرون زدگی دارد و می توان به راحتی از آن ها در کلاسور استفاده نمود. برای تعداد صفحات بالاتر، صحافی کاتالوگ با چسب گرم بهترین گزینه است. تا بتواند صفحات را به مدت طولانی در خود نگه دارد بدون اینکه به سادگی صفحات از هم جدا شوند.

با توجه به اینکه تکنولوژی رشد سریعی دارد و بسیاری از تبلیغات وارد دنیای آنلاین و مجازی گردیده است اما همچنان چاپ کاتالوگ با تیراژ دلخواه دارای اهمیت خود می باشد. همانطور که می دانیم کاتالوگ یکی مهمترین ابزار فروش و تبلیغات می باشد و چاپ حرفه ای کاتالوگ می‌تواند تأثیر بسیار مثبت بر فروش داشته باشد. کیفیت چاپ افست کاتالوگ برای افزایش تأثیر آن و زیبایی تصاویری که در طراحی کاتالوگ بکار می رود مؤثر است. ابعادی که برای چاپ و صحافی کاتالوگ مورد استفاده قرار می گیرد همانطور که در بالا عنوان شد، عبارت است از A4، A5، B4، B5 و خشتی می باشد. برای صحافی کاتالوگ نیز از منگنه تخت، منگنه لوپ و صحافی با چسب مناسب برای صحافی کاتالوگ از 40 صفحه به بالا استفاده می شود؛ از مزایای صحافی منگنه لوپ قابلیت بایگانی در زونکن می باشد. برای چاپ کاتالوگ بیشتر از کاغذ گلاسه با گرماژ از 135 تا 300 استفاده می شود. از موارد مؤثر دیگر در کیفیت چاپ کاتالوگ داشتن رزولوشن  300 DPI در طراحی کاتالوگ است و همچنین کیفیت عکس‌هایی که در طراحی کاتالوگ استفاده می شود نیز باید بسیار مناسب باشد. اگر خواستار حداقل 200 عدد تیراژ چاپ کاتالوگ هستید می توانید از چاپ افست برای چاپ کاتالوگ استفاده نمایید اما اگر تیراژ پایین‌تر برای چاپ کاتالوگ مورد نیازتان است و نیاز به چاپ سریع کاتالوگ دارید می توانید از چاپ دیجیتال کاتالوگ استفاده نمایید. جهت گرفتن مشاوره برای چاپ کاتالوگ ارزان با کارشناسان مجموعه بانی چاپ در تماس باشید.

مزایای چاپ کاتالوگ

- تنوع کاتالوگ در ابعاد و گرماژ صفحات

- تنوع در نوع خدمات کاتالوگ

- کیفیت بالا در چاپ 

- گستردگی بالای تبلیغات و امکان انتشار تعداد بالایی از کاتالوگ در بازه زمانی کم

- سهولت در وقت و انرژی برای به نمایش گذاشتن و معرفی کسب و کار با استفاده از کاتالوگ

- ماندگاری بالا کاتالوگ به دلیل داشتن روکش سلفون روی جلد 

- عمر طولانی برای استفاده طولانی مدت از کاتالوگ

- داشتن گنجایش بالای کاتالوگ برای قرار دادن اطلاعات مهم و عدم محدودیت در تعداد صفحات برای سفارش

- هزینه کم و ارزان با توجه به کیفیت بالا و گستردگی تبلیغات

_خدمات و رسیدگی پس از فروش

تفاوت چاپ افست و چاپ دیجیتال کاتالوگ

کاتالوگ چاپ و تبلیغات غالبا به جهت معرفی دیتیل یا جزییات محصول به کار می روند از این رو داشتن تعداد بیشتری کاتالوگ که بتواند مخاطبان بیشتری را با محصولاتتان آشنا نماید بسیار مهم است، برای داشتن تعداد بالاتری چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران بهتر است از تکنیک چاپ افست کاتالوگ استفاده کنیم، این نوع از چاپ که لیتوگرافی هم نامیده می شود، با ورق های زینک، آلمینیومی یا ترکیب فلزی تولید می شود، چاپ افست کاتالوگ برتری ای که نسبت به چاپ دیجیتال کاتالوگ دارد این است که در چاپ افست کاتالوگ به علت یکدست بودن رنگ ها و تکنیکال تر بودن نوع چاپ، کاتالوگ های یک دست تری از لحاظ رنگ و چاپ در دست خواهید داشت، برتری دیگر چاپ افست کاتالوگ این است که در تعداد بالا هزینه ی پائینتری نسبت به تعداد بالای چاپ دیجیتال کاتالوگ دارد، از این رو اگر برای معرفی محصولات خود نیاز به کاتالوگ حرفه ای و شکیل دارید و تعداد بالاتر از 200 عدد را برای چاپ کاتالوگ خود در نظر دارید، حتما چاپ افست کاتالوگ را ثبت سفارش نمایید. همانطور که یکی از تأثیر گذارترین شیوه های تبلیغاتی، بازاریابی و معرفی محصول می باشد. طراحی کاتالوگ نیز باید بر پایه اصول مشخص و استاندارد باشد و جذابیت های لازم را داشته باشد، تا وقتی بیننده آن را ورق می زند، مشتاق باشد تا تمام صفحات آن کاتالوگ را مشاهده کند.

سفارش چاپ کاتالوگ در تهران

سایت بانی چاپ با داشتن امکان محاسبه آنلاین قیمت و بهره بردن از کارشناسان و دستگاههای بروز، توانسته به عنوان یکی از مراکز چاپ کاتالوگ در تهران که امکان محاسبه قیمت آنلاین، تحویل فوری سفارش و نظارت بر روند فرآیند چاپ و تولید را برای مشتری فراهم نماید و نیاز بسیاری از مشتریان را برای چاپ کاتالوگ در تهران و سراسر ایران برآورده کند.

انواع کاتالوگ : 1- دفترچه ای 2- تک برگ 3- دو لت یا 2 برگی 4- سه لت
چاپ افست کاتالوگ همانطور که در بالا اعلام شد به چهار دسته کلی تقسیم می شود که در ادامه توضیح مختصری داده می شود. برش و خط تای کاتالوگ در زیر توضیح داده شده است. ولی شما می توانید جهت اطلاع دقیق و توضیحات بیشتر با توجه به نیاز خود روی تصاویر بالا کلیک نمائید.

1- محاسبه آنلاین انواع کاتالوگ دفترچه ای از 8 صفحه الی 128 صفحه و با سه نوع صحافی: منگنه ساده، منگنه لوپ و صحافی چسب گرم  که صحافی چسب گرم برای تعداد صفحات بالا (32 صفحه و بالاتر) می باشد. یا در سایز های: کاتالوگ خشتی، کاتالوگ A4 ,A5 ,B4 ,B5 و سایر مشخصات که شما به راحتی می توانید مشخصات مورد نظر و قطع چاپ کاتالوگ خود را انتخاب و کاتالوگ خود را مشاهده نمائید. 2- کاتالوگ افست سه برگی که دارای دو خط تا می باشد. 3- کاتالوگ دو برگی با یک خط تا (کاتالوگ آ3 که یک خط تا دارد) 4- کاتالوگ تک برگ که اصطلاحاً به آن  تک لت نیز گفته می شود.

نوع کاتالوگ ابعاد طراحی ابعاد پس از برش
چاپ کاتالوگ سایز A4 21 * 29/7 20/5*29/2
چاپ کاتالوگ سایز A5 14/8 * 21 14/3 * 20/5
چاپ کاتالوگ سایز A6 10/5 * 14/8 10 * 14/3
چاپ کاتالوگ سایز B4 24 * 34 23/5 * 33/5
چاپ کاتالوگ سایز B5 17 * 24 16/5 * 23/5
چاپ کاتالوگ سایز B6 12 * 17 11/5 * 16/5
چاپ کاتالوگ خشتی 23*23  --  20*20 22/5*22/5  --  19/5*19/5
چاپ کاتالوگ خشتی 16*16 16*16 15/5 * 15/5
چاپ کاتالوگ 2 لت A4 29/7 * 42 29/2 * 41/5
چاپ کاتالوگ 3 لت A4 29/7 * 63 29/2 * 62/5
چاپ کاتالوگ تک لت A4 21 * 29/7 20/5 * 29/2
چاپ کاتالوگ خشتی 3 لت 16*16 16 * 48 15/5 * 47/5

 

چاپ فوری کاتالوگ

به طور عادی با کیفیت بالا و با دستگاه چاپ افست کاتالوگ، از تیراژ 200 عدد قابل چاپ است و به صورت عادی 3 تا 7 روز کاری زمان می برد. اما ممکن است شما برای مثال، در نمایشگاه یا همایش ها شرکت کرده باشید و موجودی کاتالوگ های شما به اتمام رسیده باشد، بنابراین شما زمان کمتری دارید تا بخواهید به بهترین چاپ کاتالوگ دست بیابید. در صورتی که نیاز به چاپ فوری داشته باشید، می توانید سفارش فوری خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح بفرمایید تا در زمان بسیار کم تعداد کاتالوگ فوری مورد نیاز خود را سفارش دهید. سفارش کاتالوگ فوری شما توسط دستگاه دیجیتال برای شما آماده می شود و در اسرع وقت در هر جای ایران که باشید ارسال می گردد. به دلیل اینکه در کل چاپ با دستگاه های دیجیتال هزینه بالاتری دارد، به طبع فوری نیز بالاتر از با دستگاه افست می باشد. اما برای افرادی که نیاز فوری به کاتالوگ و چاپ کاتالوگ تعداد کم دارند، کاتالوگ دیجیتال تنها گزینه محسوب می شود.

کاربرد کاتالوگ تبلیغاتی:

- استفاده از کاتالوگ تبلیغاتی در امور تبلیغاتی و معرفی محصول برای کلیه تولید کننده ها و نمایندگی ها.

- کاتالوگ محصول برای توزیع در نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و کلیه مراکز پرتردد و مرتبط با کسب و کار

- استفاده از کاتالوگ برای به نمایش گذاشتن و معرفی محصول در جلسات کاری برای اداره ها، آژانس های مسافرتی، سازمان ها و...

- کاتالوگ تبلیغاتی محصول به منظور معرفی و توضیح تکمیلی درباره کلیه خدمات برای مجتمع های آموزشی، مراکز ورزشی، اداره ها، سازمان های دولتی، مراکز خدماتی، مراکز درمانی، کلینیک ها، بیمارستان ها، تشریفاتی ها و...

چاپ کاتالوگ حرفه ای

چاپ افست کاتالوگ در کرج و تهران دو قالب کاتالوگ تبلیغاتی و کاتالوگ صنعتی طراحی می گیرد. مطالب کاتالوگ شامل تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات شما می باشد که ممکن است همراه تصاویر مرتبط و یا عکس هایی از نمونه کارهایتان قرار بگیرد. در ابتدای کاتالوگ نام، لوگو، توضیحات و معرفی سازمان شما نوشته می شود. سپس اهداف شرکت و تاریخچه، سیاست های کاری و... در رابطه با فعالیت شما درج می شود. بعد از قسمت محتوا، تصاویر و اطلاعات، در قسمت پایانی قرار می گیرد که شامل نتیجه ای کلی، امتیازها، و اطلاعات تماس شما در صفحه است. کاتالوگ نشان دهنده هویت و اصالت شرکت شماست. پس در رعایت اصول و نکات لازم برای طراحی آن دقت کنید. همچنین سعی داشته باشید در طراحی و چاپ از رنگ سازمانی خود و رنگ های هماهنگ با آن استفاده کنید.

چاپ کاتالوگ تک برگ

رعایت نظم و استانداردهای گرافیکی در طراحی کاتالوگ به شما کمک می کند تا چاپ کاتالوگ محصولات شما یک ساختار منظم و ظاهری شکیل و اصولی داشته باشد و بتواند در عین اینکه برای بیننده جذاب است، مفاهیم را به راحتی به ذهن او انتقال دهد. هرچه تصاویر و مطالب دارای کیفیت بالاتری باشد، نتیجه شما هم توجه بیشتری جلب می کند و مورد پسندتر خواهد بود. در طراحی کاتالوگ باید تلاش شود تا میل افراد به بازبینی و نگهداری کاتالوگ ترغیب شود. نوشته های کاتالوگ شما نباید زیاد و خسته کننده باشد، حتی باید نسبت به بروشور هم کمتر و کوتاه‌تر باشد. برای هر قسمت یک شرح کلی، تیتروار و خلاصه، اما پرمحتوا کافیست. برای خدمات و کالاهای جدید شرح معرفی و ویژگی ها داده می شود. اما برای دیگر مواردی که معمولاً همه با آن ها آشنا هستند و قدیمی و تکراری می باشد، یک توضیح مختصر کافیست. توضیحات اضافه در کاتالوگ مخاطب را از شما دور خواهد کرد.

در طراحی کاتالوگ باید به تمام نکات لازم توجه داشته باشید: در صورتی که تعداد سفارش شما پایین باشد تولید آن ها با چاپ دیجیتال کاتالوگ، و با سرعت بالا صورت می گیرد. اما برای تعداد بالاتر چاپ افست مناسب است که مقرون به صرفه تر خواهد بود. چاپ کاتالوگ اختصاصی به جنس، تعداد صفحات و ابعاد کاتالوگ بستگی دارد. جنس کاتالوگ معمولاً کاغذ گلاسه با گرماژهای متفاوت است. اندازه کاتالوگ هم به انتخاب شما در سایزهای استانداردهای A4، A5، B4، B5 در نظر گرفته می شود. چاپ کاغذ کاتالوگ با توجه به طرح کاتالوگ شما، به صورت افقی و عمودی صورت می گیرد و با کمک خدمات طلاکوب، نقره کوب، برجسته سازی، برش های اختصاصی، روکش سلفون براق، مات، شنی، طرح دار و... می توانید طراحی کاتالوگ خود را کامل کنید. اگر کاتالوگ شما کمتر از 32 صفحه باشد، صحافی کاتالوگ منگنه ساده و یا لوپ روی آن مناسب تر است. برای صفحات کاتالوگ بیشتر از 36 صفحه، بهترین انتخاب، صحافی ته چسب (چسب گرم) است.

نقش چاپ کاتالوگ در تبلیغات و بازاریابی

کاتالوگ نقش بسیار پر رنگی در صنعت تبلیغات و بازاریابی دارد. باید چاپ کاتالوگ تبلیغاتی در تهران خود را به دست کسانی برسانید که می دانید در کار و زندگی خود به شما نیاز پیدا خواهند کرد. آن ها را برای مطالعه در فضاهای عمومی و سالن های انتظار قرار دهید، تا افراد بیشتری در جوار کاتالوگ شما قرار بگیرند تا روزی که به محصولات و خدمات شما احتیاج داشتند، شما را به خاطر بیاورند. در سالن های انتظار، مردم وقت بیشتری دارند تا چاپ کاتالوگ نمایشگاهی شما را بردارند و برای نگاه کردن ورق بزنند. کاتالوگ غذا، رنگ و یا صنعتی در نمایشگاه ها، جلسات کاری، همایش ها و سمینارها با داشتن شکلی زیبا، هدفمند و ظاهری آراسته، خدمات و محصولات شما را به خوبی پرزنت می کند تا در ذهن افرادی که در آن جا حضور دارند، نفوذ کنید. اکثر مشاغل، مخصوصاً کسب و کارهای بزرگ از آن استفاده می کنند. از جمله مشاغل: شرکت ها و اداره ها، کارخانه ها، فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای، مجموعه های فرهنگی، مجموعه های ورزشی، مجموعه های آموزشی، مراکز خدمات درمانی، مراکز زیبایی، تولیدات صنایع غذایی، تولیدات و فروش وسایل الکترونیکی و الکتریکی و...

سفارش چاپ کاتالوگ در تهران و کرج

سفارش چاپ کاتالوگ در چاپخانه بانی چاپ که مرکز چاپ کاتالوگ در تهران است به 2 صورت تلفنی و خرید اینترنتی ( ثبت در سایت ) انجام میشود. در صورتی که سفارش شما از نظر سایز استاندارد است پیشنهاد می شود توسط سایت اقدام به ثبت سفارش خود نمائید و در غیر اینصورت بصورت تلفنی و ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش بخش چاپ افست اقدام به ثبت سفارش چاپ کاتالوگ خود نمائید. برای سفارش به راحتی میتوانید پس از افزودن به سبد خرید و انتخاب گزینه طراحی توسط بخش طراحی بانی چاپ و یا آپلود فایل طراحی کاتالوگ خود سفارش چاپ کاتالوگ خود را انجام دهید، از نظر کیفیت چاپ کاتالوگ باید این نکته را در نظر داشته باشید که به راحتی میتوانید درکلیه مراحل ناظر بر روند چاپ و تولید سفارش خود باشید تا به کیفیت مد نظر خود برسید و در پایان از سفارشی که ثبت کردید لذت ببرید. در صورت داشتن انتظار انواع چاپ کاتالوگ با کیفیت بالا در نظر داشته باشید که این موضوع ارتباط مستقیم با کیفیت و سطح طراحی شما دارد، اگر چاپ کاتالوگ تبلیغاتی شما منحصر به فرد و حرفه ای با بهترین کاغذ و نوع چاپ و بهترین متریال چاپی باشد، خصوصاً در قسمت جلد آن می تواند طراحی کاتالوگ شما را چندین برابر زیبا و حرفه ای جلوه دهد و مخاطبان را ترغیب به استفاده از آن در مقایسه با کاتالوگ رقبا نماید. مجموعه بانی چاپ، شرکت چاپ کاتالوگ، با داشتن کارشناسان با تجربه و متخصص در عرصه تولید محصولات چاپی به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که با خیال آسوده سفارش چاپ کاتالوگ با کیفیت و استاندارد بدهند. شما همیشه می توانید با خیال راحت تولید، تحویل فوری و با کیفیت بالا در چاپ کاتالوگ را از بانی چاپ انتظار داشته باشید. نمونه چاپ کاتالوگ بانی چاپ را می توانید در گالری تصاویر و تصاویر محصولات مشاهده نمایید.

استعلام قیمت چاپ کاتالوگ

استعلام قیمت چاپ کاتالوگ Catalog printing در سایت بانی چاپ بسیار ساده، سریع و در لحظه انجام میشود، هزینه چاپ کاتالوگ در سایت به روز است و شما حتی میتوانید برای دریافت استعلام رسمی و کتبی نیز جهت دریافت پیش فاکتور از سایت اقدام نمایید. از دیگر نکات مهم در نرخ چاپ کاتالوگ دقت بالا و عدم وجود خطای انسانی در محاسبات و عدم انتظار جهت محسابه و بدست آوردن استعلام قیمت میباشد( نتیجه: عدم اتلاف وقت و ارائه قیمت های سلیقه ای و با تاخیر ) همچنین شما میتوانید در هر لحظه از شبانه روز و کوتاهترین زمان استعلام قیمت خود را از سایت بانی چاپ دریافت نمایید.

قیمت مناسب و پایین چاپ افست کاتالوگ ارزان

مجموعه بانی چاپ ارائه دهنده انواع چاپ کاتالوگ و خدمات تخصصی چاپ کاتالوگ در تهران است که می تواند آن را به سرتاسر ایران ارسال نمایید. شما می توانید با مراجعه به هر یک از آیتم های بالا اقدام به خرید و ثبت سفارش نمائید. در هر آیتم مشخصات و کاتالوگ در چهار سایز پر مصرف B4 ,A4 ,B5 ,A5 را می توانید مشاهده نمائید. در هر آیتم بهترین پیشنهاد از نظر جنس کاغذ کاتالوگ ارائه شده است. در دو حالت افقی و عمودی و در سایز های استاندارد و اختصاصی انجام می شود. برای تعداد صفحات کمتر از 32 صفحه پیشنهاد صحافی منگنه می شود. صحافی منگنه در دو نوع صحافی ساده و صحافی لوپ و برای با تعداد صفحات بیش از 36 صفحه صحافی چسب گرم (ته چسب) بهترین انتخاب می باشد. چاپ کاتالوگ خاص را می توان با تیغ یا برش های اختصاصی، با انواع سلفون های براق، مات، شنی و طرح دار و همچنین سایر خدمات پس از چاپ مانند نقره و طلاکوب انجام داد. کاغذهایی هستند که می توان بجای کاغذ گلاسه در چاپ برخی کاتالوگ ها استفاده نمود.

خرید اینترنتی چاپ کاتالوگ

همچنین در سیستم محاسبه آنلاین و خرید اینترنتی چاپ کاتالوگ بانی چاپ که مرکز تخصصی طراحی و چاپ کاتالوگ است، در جدول آنلاین مخصوص طراحی شده است و قابلیت محاسبه کاتالوگ با ویژگی های سفارش کاتالوگ شما را دارد. تنها کافیست تا ویژگی های کاتالوگ خود را وارد کنید و سفارش کاتالوگ خود را ثبت نمایید. سپس اگر نیاز به طراحی کاتالوگ، ارسال فایل کاتالوگ و خدمات دیگر دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول 

1- چاپ فوری کاتالوگ را چند ساعته تحویل می دهید ؟

چاپ کاتالوگ فوری با کیفیت بالا و با تیراژ 200 عدد به بالا قابل چاپ است و طی 3 الی 7 روز کاری زمان می برد.

2- قیمت چاپ انواع کاتالوگ چگونه است و چگونه میتوانم به صورت آنلاین استعلام بگیرم ؟

شما می توانید در سایت بانی چاپ به راحتی با وارد کردن ابعاد و سایر اطلاعات لازم؛ هزینه چاپ کاتالوگ مدنظر خود را بدست آورید.

3- بهترین چاپخانه، چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران کجاست ؟

بانی چاپ با سابقه چندین ساله از جمله بهترین چاپخانه ها برای سفارش کاتالوگ حرفه ای می باشد و در واقع کاتالوگ حرفه ای به برندینگ و بازاریابی کسب و کار شما کمک شایانی می کند و ما این راه را برای کسب و کار شما تسهیل کرده ایم.