طراحی جعبه و بسته بندی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی بسته بندی جعبه را میتوان یکی از سخت ترین نوع های بخش طراحی و گرافیک دانست، طراحی بسته بندی محصول یک ارتباط مستقیم با مشتری هدف دارد. از آنجایی که محصول شما در کنار محصولات رقبا قرار میگیرد حتما باید جذابت هایی داشته باشد که مخاطب و مشتری را وادار به انتخاب کند. پس می توان گفت در کنار کیفیت محصول و طراحی بسته بندی چه اهمیتی بالایی دارد. همچنین طراحی حرفه ای بسته بندی ارتباط مستقیمی نیز با برندینگ کردن محصول شما دارد. بهتر است برای سفارش طراحی حتما قبل از هر کاری نمونه های کاری و انجام شده شرکت مورد نظر را مشاهده کنید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی بسته بندی

بخش طراحی بانی چاپ با در اختیار داشتن یک تیم جوان و با تجربه در کنار هم میتواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که میتوانید پس از انجام کار یک طراحی حرفه ای جعبه و طراحی هاردباکس را مشاهده نمائید. همچنین شایان ذکر است که پس از انجام و تائید طرح توسط شما و قبل از گرفتن خروجی نهایی یک ماکت در سایز نهایی سفارش شما تهیه میشود و شما میتوانید به راحتی به بررسی پیش از تولید آن بپردازید. آماده کردن ماکت طراحی جعبه انجام شده کمک بسزایی به شما جهت تصمیم گیری هر چه بهتر می کند.

قیمت طراحی بسته بندی

قیمت طراحی جعبه و بسته بندی تقریبا از سایر خدمات طراحی بالاتر است، در واقع میتوان گفت طراحی لوگو و طراحی بسته بندی جز مواردی هست که هر گرافیستی تجربه انجام این کار را ندارد و جز سخت ترین بخش های طراحی می باشد. در طراحی این 2 مورد حتما باید گرافیست از خلاقیت بالایی برخوردار باشد. قیمت طراحی جعبه و بسته بندی به همراه عکس در بالای همین صفحه آورده شده است و شما با توجه به نیاز خود می توانید آنها را بررسی، انتخاب و ثبت سفارش نمائید. همچنین قابل ذکر است علت هزینه طراحی بسته بندی محصول نسبت به سایر خدمات طراحی مانند طراحی کاتالوگ یا تراکت و کارت ویزیت تخصصی بودن و حساس بودن آن است. چون در صورتی که برای این محصول وقت کمی گذاشته شود و یا طراحی همراه با رعایت اصول و قواعد انجام نشود باعث فروش پائین می شود و کسب و کار را به خطر می اندازد. شرکت های مختلف تعرفه های طراحی و بسته بندی متفاوتی دارند. شما باید حتما قبل از سفارش و نهایی کردن سفارش طراحی خود، نمونه کارهای انجام شده توسط آن شرکت را مشاهده نمائید و قیمت طراحی بسته بندی را در الویت دوم قرار دهید.

Packaging Design

قیمت سفارشی طراحی بسته بندی

تعرفه طراحی بسته بندی به بسیاری از عوامل بستگی دارد. طراحی بسته بندی فرآیند تخصصی است که حتما بایستی توسط طراح حرفه ای در این زمینه انجام شود. چرا که هزینه طراحی و بسته بندی و چاپ و تولید بسته بندی زیاد است و رابطه مستقیم با تولید و فروش محصول دارد. در صورتی که کوچکترین مشکلی در طراحی جعبه مقوایی وجود داشته باشد این مشکل به تمام پروسه تولید و فروش آسیب می زند. طراحی جعبه محصول به موارد خیلی زیادی تقسیم می شود . بنابراین طراحی انواع بسته بندی حرفه ای لازمه یک پروسه تولید و فروش موفق است. طراحی جعبه بسته بندی باید مطابق با اصول طراحی بسته بندی انجام شود تا تاثیر مناسبی داشته باشد. کیفیت طراحی بسته بندی و چاپ پروسه ای است که در فروش محصول نقش بسیار مهمی دارد. طراحی جعبه بسته بندی هرچه با کیفیت تر باشد بدون شک و تردید مشتری را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد و میزان فروش را افزایش می دهد. طراحی انواع جعبه بسته بندی به دلیل گسترش بسیار زیاد تقسیم بندی های گوناگونی دارد.
سفارش طراحی بسته بندی آنلاین را می توانید از طریق تلگرام و یا ایمیل واحد طراحی ثبت نمائید. بلافاصله بعد از پیام و ثبت سفارش شما پروسه طراحی برنامه ریزی انجام می شود و قیمت طراحی جعبه و بسته بندی به شما اعلام می گردد.

چاپ و تولید بسته بندی

بسته بندی ها و جعبه ها یکی از ارکان اصلی تبلیغات و برندینگ هستند، در واقع شما با تولید و ساخت یک بسته بندی بسیار حرفه ای می توانید در نظر مخاطبانتان بدرخشید و اعتبار کسب نمایید، به زبان ساده تر بگویم که بسته بندی محصول شما را عیار می بخشد، با ذکر یک مثال ساده بگویم، شما برای سرو غذا به رستورانی رفته اید که غذای با کیفیت عالی دارد، اما برای سرو غذا از ظروف کثیف و نامناسب و نا متناسب با غذای خود استفاده می کند، آیا شما با وجود این همه نامرتبی و ظروف کثیف باز هم با وجود کیفیت مناسب وارد آن رستوران خواهید شد؟ در اکثر موارد جواب خیر است. در مورد جعبه و بسته بندی نیز باید بگویم که همینطور است، بسته بندی کالای شما اعتبار آن است، پس اگر کالای با کیفیتی ارائه می کنین به شدت پیشنهاد می کنیم از بسته بندی با کیفیت بالا استفاده نمایید چرا که در این صورت محصول شما در قفسه های فروشگاه می درخشد و مخاطبین را به خرید تشویق می نماید.

در تولید بسته بندی ها مدل های بسیار زیادی وجود دارد مانند بسته بندی های هاردباکس، جعبه مقوایی، ویندوپک، جعبه محصولات فست فودی و ... که شما با توجه به نیاز خود هرکدام از این ها را انتخاب می نمایید.

مراحل ثبت و انجام سفارش کارت گارانتی و طراحی بسته بندی در مجموعه بانی چاپ 

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی جعبه را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی جعبه مقوایی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در سه اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

سوالات متداول 

1-قیمت طراحی جعبه بسته بندی چگونه محاسبه می شود؟

برای خرید راحت تر شما، ما در سایت چاپخانه بانی چاپ قیمت طراحی جعبه ها را به صورت آنلاین آورده ایم تا شما پس از بررسی به راحتی بتوانید هزینه طراحی بسته بندی خود را مشاهده و سفارش دهید.

2- چگونه به صورت آنلاین می توانم طراحی جعبه بسته بندی خود را سفارش دهم؟

شما پس از انتخاب طراحی جعبه بسته بندی خود با کارشناس بانی چاپ تماس میگیرید و پس از پرداخت هزینه اطلاعات شما برای اتود اولیه برای طراح فرستاده می شود و سپس پس از زده شدن اتود فایل مربوطه در اختیار شما قرار میگیرد.

3- طراحی جعبه حرفه ای چگونه انجام میشود ؟

بخش طراحی بانی چاپ با در اختیار داشتن یک تیم جوان و با تجربه در کنار هم میتواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که میتوانید پس از انجام کار یک طراحی حرفه ای جعبه را مشاهده نمائید. همچنین شایان ذکر است که پس انجام و تائید طرح توسط شما و قبل از گرفتن خروجی نهایی یک ماکت در سایز نهایی سفارش شما تهیه میشود و شما میتوانید به راحتی به بررسی پیش از تولید آن بپردازید. آماده کردن ماکت طراحی جعبه انجام شده کمک بسزایی به شما جهت تصمیم گیری هر چه بهتر می کند.