چاپ زونکن و کلاسور

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

وجود زونکن و کلاسور جهت بایگانی اسناد و مدارک در هر سازمان و مجموعه ای ضروری است. تولید زونکن و کلاسور در مدل و سایز  سفارشی با امکان چاپ تصویر و طرح دلخواه روی کلاسور و زونکن با تمام مدل قفل های موجود در بازار (( قفل 2 حلقه و 4 حلقه گرد، D و زونکنی )) با توجه به نیاز خود ( از نظر نوع قفل و سایز عطف) میتوانید برروی یکی از تصاویر زونکن و کلاسور در بالا کلیک نمائید و با انتخاب تعداد مد نظر خود قیمت کلاسور یا زونکن چاپی خود را مشاهده نمائید.

کلیه قیمت ها همیشه به روز هستند و قابل تولید در تعداد و طرح دلخواه شما در کوتاه ترین زمان ممکن است.

بانی چاپ به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان انواع زونکن و کلاسور های چاپی امکان ساخت در سایز سفارشی را دارد. کارگاه زونکن سازی بانی چاپ از چاپ تا تولید سفارش شما را در 10 الی 14 روز انجام می دهد. تولید عمده و با قیمت مناسب جعبه زونکن و کلاسور ساده، مگنتی، کتابی، مناسب برای رزومه و یا شرکت در مناقصه، مزایده ها و ... در مجموعه انجام می شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

 سفارش چاپ روی زونکن و کلاسور

برای ثبت سفارش چاپ روی زونکن و کلاسور های تبلیغاتی یا سفارشی و یا جهت مشاهده قیمت کلاسور و زونکن فقط می بایست روی تصویر محصول مورد نظر خود کلیک نمائید تا با انتخاب تعداد مورد نظر قیمت زونکن و کلاسور خود را در لحظه مشاهده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمائید. زونکن و کلاسور هایی که امکان چاپ روی جلد آنها و داخل آستر آنها نیز وجود دارد. همانطور که در عکس های بالا نوع مگنتی، جعبه دار و ... را مشاهده می نمائید اگر طرح یا مدل خاصی نیز مد نظر دارید که جزء عکس های بالا نیست میتوانید عکس آن را برای ما ارسال نمائید تا قیمت تولید آن را برای شما محاسبه کنیم. 

سفارش ساخت زونکن به عنوان یکی از اجزای بایگانی می بایست در هر شرکت یا سازمانی قرار بگیرد چرا که در نهایت هر شرکتی اوراقی برای بایگانی دارد که نیاز به زونکن دارد، خرید زونکن های عادی علاوه بر هزینه باعث می شوند ظاهر بایگانی های شما نامرتب و نامرتبط به هم شود چرا که در هر فروشگاهی یک تعداد مشخصی از رنگ زونکن وجود دارد که ممکن است برای تعداد بایگانی شما بسیار کم باشد. بنابراین تولید زونکن اختصاصی یا چاپ کلاسور اختصاصی مخصوص برند و شرکت شما می تواند در عین اینکه ظاهر شیک و یکدستی به بایگانی های شما میدهد و تمامی آن را یک پارچه می کند از نظر هزینه هم برای شما به صرفه تر باشد، خصوصا اینکه این زونکن ها می تواند در هر دو طرف داخل و خارج چاپ داشته باشد و یا به درخواست شما قفل این زونکن ها در عطف یا بر روی هر لت آن قرار گیرد، تولید زونکن و کلاسور اختصاصی در تهران مزیتی که دارد این است که متناسب با سلیقه و درخواست شرکتی شما تهیه شده و حتی می تواند به صورت کیفی باشد تا مدارک داخل آن بیرون نریزد. یکی از موارد تبلیغاتی، مهم و کاربردی کلاسورها و زونکن ها هستند. آنها به عنوان یک ابزار کارآمد و جذاب برای نگهداری و نمایش اسناد و مستندات استفاده می شوند. بنابراین چاپ جلد کلاسور اختصاصی و چاپ روی زونکن می تواند با طرح و چاپ منحصر به فرد می تواند به شدت به کسب و کار شما کمک کند.

خرید کلاسور سفارشی بایگانی

با توجه به این که تولید و چاپ زونکن و کلاسور فرایندی حرفه ای و پیچیده است، کارخانه تولید زونکن و کلاسور به عنوان مجموعه ای که توانایی تخصصی این کار را با انواع طرح و رنگ دارد میتواند کمک شایانی به کسب و کارها بکند. شما می توانید طراحی و چاپ کلاسور و یا چاپ طرح و عکس روی زونکن خود را به مجموعه بانی چاپ که تولید کننده کلاسور است بسپارید. عکس زونکن تولید شده توسط بانی چاپ، مرکز چاپ زونکن را در قسمت بالا و با کلیک بر روی هر محصول می توانید مشاهده نمایید. همچنین لیست قیمت کلاسور و زونکن را در کنار هر محصول و با استفاده از محاسبگر آنلاین، می توانید حساب کنید. عکس کلاسور های تولید شده توسط بانی چاپ در سایت موجود است.

مرکز خرید عمده زونکن در تهران

بانی چاپ بعنوان یک تولید کننده انواع زونکن و کلاسورهای اداری و تبلیغاتی بعنوان مرکز خرید عمده زونکن در تهران ((سفارشی و اختصاصی)) می باشد کلاسور و زونکن هایی که باعث ایجاد نظم در محیط کاری می شوند. بانی چاپ، تولیدی زونکن اداری است که زونکن با چاپ دلخواه و ابعاد استاندارد را تولید می کند. فروش زونکن پرونده و انواع کلاسور در مجموعه با بالاترین کیفیت صورت می یرد. همچنین خرید اینترنتی انواع زونکن از طریق سایت بانی چاپ امکان پذیر است.

سایت فروش زونکن و کلاسور

سفارش زونکن اداری را می توانید از طریق سایت ثبت نمایید. زونکن اختصاصی با لوگو شرکت با کیفیت بالا در بانی چاپ تولید می شود. جهت خرید زونکن سفارشی از طریق سایت و یا تماس با کارشناسان اقدام فرمایید. فرق زونکن و کلاسور را می توانید در تصاویر بالا مشاهده نمایید. چنانچه زونکن بزرگ و یا کوچک می خواهید از بین سایز زونکن های موجود در سایت می توانید آن را انتخاب نمایید. همچنین کلاسور لاکچری با طرح و لوگوی مورد نظر خود را می توانید از طریق سایت ثبت سفارش نمایید. خرید کلاسور کوچک با سایز a5 نیز امکان پذیر است.

چاپ کلاسور با طرح دلخواه

یکی از راههای شخصی سازی این محصولات، چاپ لوگو روی زونکن و کلاسور است. ساخت زونکن با برند شرکت هم برای هویت شرکت مهم و ضروری است هم جهت امور تبلیغاتی می توان از آن استفاده کرد. چاپ زونکن و چاپ کلاسور با طرح دلخواه در سایز و شکل های کاملاً اختصاصی و سفارشی ارائه می شود. برای نگهداری بهتر اسناد می توان از چاپ روی کلاسور و چاپ روی زونکن با لوگوی کسب و کار خود استفاده کنید و این کار برای افزایش شناخت برند با لوگو و آرم کسب و کار شما مفید است.

چاپ کلاسور اختصاصی: در دو نوع چهار حلقه D و دو حلقه D ساخته و تولید می شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تیراژ آن را مشخص نمائید. کارخانه تولید کلاسورهای اختصاصی، انواع کلاسورهای بزرگ و کوچک را چاپ میکنند.

طراحی و چاپ کلاسور و زونکن: طراحی صحیح و چاپ با کیفیت می تواند در بهبود نگهداری اسناد و مدارک کمک کند.

تولیدی کلاسور: تولید کلاسور به شکل استاندارد با چاپ درست و قابلیت پوشش گسترده میتواند هزینه نگهداری و مدیریت اسناد را کاهش دهد. تولید کننده با تجربه می تواند کلاسور با کیفیت تولید کند.

سفارش ساخت کلاسور: ساخت و تولید و چاپ کلاسور اختصاصی و یا زونکن اختصاصی و گرفتن مشخصات مورد نظر مشتری راهی برای دریافت یک کلاسور و زونکن با کیفیت و خاص است.

کارخانه تولید کلاسور: با تجهیزات مدرن و تیم فنی ماهر می توان کلاسور با کیفیت تولید کرد. سفارش چاپ و تولید کلاسور تبلیغاتی از تخصص های مجموعه بانی چاپ مرکز تولید کلاسور است.

چاپ زونکن اختصاصی و تبلیغاتی: خرید انواع کلاسور تنها به صورت دو حلقه همانند سایر زونکن‌های موجود در بازار البته با چاپ اختصاصی روی زونکن و یا همراه با داخل زونکن انجام می‌شود.

تولید زونکن و کلاسور خاص: با توجه به نیاز خود می‌توانید سایز عطف، طول و عرض آنرا مشخص و به صورت کاملاً سفارشی زونکن و کلاسور خود را سفارش دهید.

قابل ذکر است تولید، چاپ و ساخت انواع زونکن، کلاسور، آلبوم، کالیته و جعبه ها بصورت اختصاصی و یا با لبه فلزی در سایز های سفارشی و متناسب با نیاز شما با کیفیتی بسیار بالا تولید می شود و کاملا رقابتی با نمونه های مشابه خارجی از نظر کیفیت می باشد. همچنین در صورتی که ایده ای و یا نمونه ای دارید که تمایل به تولید آن دارید با ما در ارتباط باشید.

چاپ کلاسور تبلیغاتی

چاپ و ساخت زونکن در کرج و تهران (تولید زونکن) یا به عبارتی چاپ زونکن تبلیغاتی (چاپ زونکن اختصاصی) می تواند گامی بزرگ در راستای معرفی کسب و کار شما و یا بایگانی اسناد و مدارک شما ایفا کند. همانطور که می دانید در گذشته از زونکن و کلاسور صرفاً جهت بایگانی اسناد و مدارک در شرکت ها استفاده می شد. اما این روزها شرکت ها تلاش می‌کنند همگام با بالابردن کیفیت خدمات و محصولات خود کیفیت نحوه ارائه و معرفی محصولات و خدمات خود را نیز بالا ببرند و استفاده از کلاسور های چاپی و تبلیغاتی نیز گسترش یافته است. بدین جهت بجای ارسال کاتالوگ و رزومه در داخل یک پاکت و استفاده از زونکن و کلاسورهایی موجود در سطح بازار، اقدام به چاپ و تولید کلاسور و زونکن سفارشی می نمایند. چاپ اختصاصی کلاسور می تواند شامل چاپ لوگو و یا اطلاعات تماس و یا تصویری از مفهوم کسب و کار باشد.
زونکن سفارشی: تولید زونکن و کلاسور چاپ دلخواه با توجه سایز عطف و طول و عرض ارائه شده از سمت شما. زونکن تبلیغاتی و یا کلاسور تبلیغاتی سبب متمایز شدن نحوه ارائه و معرفی شما می شود که این کمک شایانی جهت برند سازی شما در شرکت و مخاطبان شما می نماید. زونکن املاک یکی از آن زونکن هایی است که بسیار کاربرد دارد. زونکن a5 و همچنین زونکن a3 بیشترین کاربرد را در تولید و چاپ کلاسور و زونکن برای املاک دارد. بانی چاپ، کارگاه ساخت زونکن و کلاسور است که می توانید انواع زونکن و کلاسور و چاپ بر روی آن را به این مرکز فروش زونکن و کلاسور سفارش دهید.

تولید و ساخت کلاسور چاپی در تهران

کلاسورهای لوکس از جمله ابزار تبلیغاتی هستند که با توجه به دلیل داشتن مزایای بسیاری در صنعت تبلیغات به عنوان یکی از روش های مهم برای شرکت ها و محصولات تولید میشوند، سفارش ساخت کلاسور و خرید زونکن اداری، در واقع برند شما به راحتی قابل تشخیص و یادآوری خواهد بود. با استفاده از کلاسورها و زونکن ها می توانید برای تبلیغ خدمات و محصولات جدید، نمایشگاهها، کنفرانس ها و دیگر رویدادهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرند. برای تولید کلاسور طرح دلخواه و زونکن کلاسیک، ابتدا باید سایز و طرح دلخواه خود را با طراحان توانای بانی چاپ در میان بگذارید. این مجموعه با بهره گیری از تجربه و دانش فراوان خود، به شما در انتخاب سایز، جنس و چاپ طرح انواع کلاسور خاص و کلاسور ساده کمک خواهد کرد. جهت خرید اینترنتی انواع کلاسور می توانید از طریق سایت بانی چاپ، شرکت چاپ و تولید کلاسور و زونکن اقدام نمایید.

چاپ زونکن با طرح دلخواه

زونکن ارزان قیمت و کلاسور ارزان تولید شده شباهت بسیاری با یکدیگر دارند ولی مواردی که باید در تولید زونکن و تولید کلاسور رعایت شوند می‌توان به چسب استفاده شده در زمان ساخت زونکن و کلاسور، کیفیت قفل استفاده شده در زونکن و کلاسور، پوشش هایی که بر روی کاور و آستر زونکن و کلاسور زده می شود و در پایان می بایست به مقوای درون زونکن و کلاسورهای تولید شده اشاره نمود که بسیار حائز اهمیت می باشند. در صورتی که مقوای تولید شده بازیافتی و یا مرغوب نباشد خیلی سریع زونکن و یا کلاسور تولید شده از قالب خود خارج شده و سریع شکسته و یا در صورتی که مقوای استفاده شده خیلی خشک باشد مقوا تاب برمی دارد و کج می شود. قفل زونکن و کلاسور تولید شده هم به واسطه ی تعداد دفعاتی که باز می‌شود مشخص می شود که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. همچنین اگر لازم باشد می توانید زونکن و کلاسور خودرا با گوشه فلزی سفارش  دهید. مشاهده شده زونکن و کلاسورهایی که از قفل های بی کیفیت استفاده کردند پس از مدت کوتاهی خراب شده اند. چاپ عکس روی زونکن با طرح و عکس های مد نظر شما بر روی زونکن و داخل زونکن (آستر) یا چاپ لیبل زونکن نیز امکانپذیر می باشد. چاپ عکس روی کلاسور به شخصی سازی آن کمک می کند. بانی چاپ، تولیدی زونکن سفارشی در تهران است که انواع زونکن و کلاسور با عطف های مختلف را برای شما تولید می کند.

چاپ زونکن تبلیغاتی

استفاده از چاپ کلاسور تبلیغاتی یا چاپ زونکن تبلیغاتی به شما کمک می کند تا هر وقت که نیاز داشتید مطالب زونکن کاتالوگ و کلاسور کاتالوگ خود را به روز رسانی کنید، تنها کافیست برگه های قدیمی و اضافه را با باز کردن قفل آن در بیاورید و سپس برگه یا لت های جدید را داخل آن بگنجانید. به این ترتیب کاتالوگ ها و آلبوم شما همیشه به روز خواهد بود. چاپ زونکن تبلیغاتی و چاپ کلاسور تبلیغاتی انتخابی هوشمندانه است و دلیل آن این است که به شما کمک می کند تا آلبوم های خود را با سرعت بیشتری تهیه و به روزرسانی کنید. این کار به سیستم بازاریابی شما سرعت بیشتری می بخشد. بیشترین کاربرد زونکن کاتالوگی و کلاسور کاتالوگی برای شرکت ها و مشاغلی مناسب است که پیوسته تعداد و انواع محصولات آن ها در حال تغییر می باشد. مانند: شرکت های واردات و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، تولیدات دکوراسیون داخلی، پارکت، کاغذ دیواری، پرده و...

چاپ بر روی زونکن و کلاسور با کیفیت بالا انجام می شود. ساخت کلاسور با برند شرکت بسیار اهمیت دارد. شما می توانید ساخت زونکن با طراحی شخصی را به مجموعه بانی چاپ، تولیدی کلاسور سفارشی بسپارید. سفارش زونکن با لوگو شرکت نه تنها، هویت شرکت شما را مشخص می کند بلکه باعث تبلیغات برای شرکت شما می شود. چاپ زونکن اختصاصی و کلاسور تبلیغاتی را می توانید به شرکت چاپ زونکن در تهران، بانی چاپ بسپارید.

عمده ترین تفاوت زونکن و کلاسور باکیفیت با یکدیگر در نوع قفل ها و جنس جلد آن ها می باشد. جنس قفل زونکن ها و کلاسورها باید مرغوب باشد. زیرا قفل ها قسمتی هستند که ممکن است به دفعات از آنها استفاده شود و مدام باز و بسته می شوند. اگر جنس آن ها مرغوب باشد، خراب نخواهند شد.
زونکن ها و کلاسورها می تواند دو قفل یا چهار قفل داشته باشند. زونکن یا کلاسوری که چهار قفل دارد، بهتر می تواند برگه ها را در خود نگه دارد. جنس جلد زونکن ها و کلاسورها هم عامل مهمی در طول عمر آن هاست. در ساخت زونکن و در ساخت کلاسورها باید از مقواهای گرماژ بالای مرغوب و همچنین پوشش مناسب روی کاور استفاده شود. اگر از متریال بی کیفیت و کاغذهای بازیافتی استفاده شود، زونکن و یا کلاسور خیلی زود شکسته و یا تاب برمی دارد. بانی چاپ، ساخت زونکن اختصاصی را با بهترین کیفیت برای شما تولید می کند. شما نیز می توانید یکی از محصولات سایت را انتخاب کنید و یا زونکن یا کلاسور فانتزی خود را سفارش دهید تا برای شما چاپ و تهیه شود. زونکن ایستاده نیز کاربرد بسیاری دارد، زونکن اداری قیمت متفاوتی دارد. باتوجه به ویژگی هایی که برای زونکن و کلاسور انتخاب می کنید می توانید قیمت را در همان صفحه محصول مشاهده نمایید.

قفل زونکن و کلاسور ها در دو نوع چینی و ایرانی در بازار قابل دسترس هستند. که نوع چینی آن ها از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است. ساختار زونکن و کلاسورها بسیار ساده است و از یک قفل و جلد تشکیل شده اند. شما می توانید به سادگی هر طرح و شکلی را که جایی دیده اید و یا در ذهن دارید را، در تولید زونکن اختصاصی و یا تولید کلاسور اختصاصی به کار بگیرید. چاپ لوگو روی کلاسور و زونکن میتواند آن را اختصاصی کند. خرید و قیمت زونکن اداری را می توانید از طریق سایت ثبت و مشاهده نمایید.

زونکن برای چه چیزی استفاده می شود؟

کلاسور یا زونکن نوعی پوشه یا پرونده محکم و مقاوم است که برگه های داخل خود را در مقابل رطوبت، ضربه، رطوبت و... حفظ می کند. این زونکن ها در سایزهای مختلف تولید می شود. خرید و لیست قیمت زونکن اداری کوچک و بزرگ را می توانید با کلیک بر روی هر محصول ثبت و مشاهده نمایید. زونکن ها ابعاد مختلفی دارند و هر کدام برای اوراق خاصی استفاده می شود. ابعاد زونکن a5 مناسب اوراق و برگه هایی با سایز a5 می باشد. جهت خرید کلاسور بادوام و خرید آنلاین کلاسور و زونکن می توانید از طریق سایت بانی چاپ، مرکز سفارش کلاسور سفارش خود را ثبت نمایید. 

مزایای استفاده از زونکن ها و کلاسورها

ارائه حرفه ای تر و بهتر: کلاسورهای چاپی معمولا به عنوان یک ابزار بازاریابی و ارتباطی جهت جلب توجه مشتریان و نمایش محصولات و خدمات به صورت حرفه ای و زیباتر مورد استفاده قرار می گیرند.

  1. تسهیل در مدیریت اسناد: کلاسور خاص و زونکن عمده به عنوان یک ابزار برای نگهداری و مرتب سازی اسناد و مدارک مهم در شرکت ها و سازمانها مورد استفاده قرار می گیرند.
  2. قابلیت انعطاف پذیری: زونکن ها و کلاسورها در اندازه های استاندارد A4 , A5 و در طرح های مختلف تولید می شوند و می توانند به طور دقیقی برای نیازهای خاص هر شرکت و صنعت طراحی و تولید شوند. زونکن آ4 از پرطرفدارترین نوع زونکن پرونده هستند.
  3. نگهداری اسناد: سفارش کلاسور و زونکن قیمت مناسب مقاوم و با کیفیت برای نگهداری و حفاظت از اسناد مهم شرکت ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. زونکن حسابداری یا زونکن حسابرسی از مهمترین کاربردهای زونکن در شرکت ها هستند.
  4. ابزارهای تبلیغاتی: زونکن های چاپی، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قابل توجه هستند و به دلیل طرح ها و رنگ های متنوع چاپی با سلفون براق و یا مات بهمراه یووی موضعی برروی جلدشان مورد توجه قرار میگیرند.
  5. برای ارائه مدارک و اسناد لازم برای شرکت در مناقصه ها، مزایده ها و جلسات اداری، برای تبلیغات و طراحی کاتالوگ زونکن و کلاسور، برای ساخت آلبوم کالیته و سمپل برای مشاغلی از جمله تولید کننده های کاغذ دیواری، پارکت، پارچه فروشی و...

زونکن با چاپ اختصاصی

با استفاده از این روش، شما میتوانید لوگوی شرکت یا تصاویر موردنظر خود را روی زونکن صادراتی چاپ کرده و برای تبلیغات از آن استفاده کنید. با این روش برند شما به صورت مداوم در دید مخاطبان قرار می گیرد. سایزهای مختلف و در عین حال استاندارد برای زونکن ها وجود دارد. زونکن اداری کوچک و بزرگ را می توانید باتوجه به نیاز خود سفارش دهید. قیمت زونکن اداری را می توانید از داخل سایت و یا تماس با کارشناسان دریافت نمایید.

تولید زونکن سفارشی

چاپ زونکن یکی از محصولات مورد استفاده در تبلیغات و برندینگ است. زونکن ها و زونکن کلاسوری در انواع مختلف چاپ و تولید می شوند که می توانید نوع، اندازه و طرح و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید. ضمناً شما می توانید بجای سفارش از چاپ کلاسور سفارشی و مزایای آن بهره ببرید. (مثال: اگر خدمتی ارائه می دهید و پس از مدتی آن خدمت را ارائه یا آن محصول را تمام کردید یا حذف نمودید می توانید فقط با برداشتن یک لت از داخل زونکن کاتالوگ خود همچنان آن را به روز نگه دارید و یا حتی اضافه نمائید) زونکن کاتالوگ برای شرکت هایی که دارای خدمات یا محصولاتی هستند که برخی مواقع در حال تغییر می باشد یه انتخاب هوشمندانه محسوب می شود. اگر به دنبال تبلیغات موثر هستید می توانید زونکن اختصاصی خود را در طرح و رنگ مورد نظر خود سفارش دهید. تا با طرح و لوگوی شما به صورت اختصاصی چاپ شود.

زونکن اختصاصی با طرح دلخواه

قیمت چاپ زونکن: قیمت چاپ زونکن به برخی عواملی مانند اندازه، جنس، تعداد و رنگبندی زونکن‌ها بستگی دارد. برای دریافت قیمت دقیق، بهتر است با چاپخانه یا بانی چاپ که تولید کننده زونکن با چاپ اختصاصی است، تماس بگیرید.
خرید اینترنتی زونکن تبلیغاتی: خرید اینترنتی زونکن تبلیغاتی یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های خرید زونکن عمده است. با این روش می‌توانید انواع مختلفی از زونکن‌های تبلیغاتی را به راحتی و با قیمت مناسب خریداری کنید.
زونکن چاپی فوری: اگر به دنبال چاپ سریع زونکن هستید، زونکن چاپی فوری می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. این نوع زونکن با سرعت بالا چاپ شده و در زمان کوتاهی آماده تحویل می‌شود. این روش چاپ برای کسانی که نیاز به زونکن با کیفیت بالا در زمان بسیار کم دارند، مناسب است. در این روش چاپ، زونکن به روشی تند و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته چاپ می‌شود تا به صورت فوری تحویل داده شود.
چاپ روی زونکن ارزان: یکی از راه‌هایی که می‌توانید برای کاهش هزینه چاپ زونکن خود انجام دهید، انتخاب چاپ روی زونکن‌های ارزان قیمت است. این محصولات در مرکز خرید زونکن و کلاسور، با کیفیت بسیار خوبی تولید می‌شوند و می‌توانند به عنوان یک جایگزین مناسب برای زونکن‌های گران‌قیمت باشند. همچنین، این روش چاپ برای کسب‌وکارهایی که به دنبال کاهش هزینه‌ها هستند، مفید است.

تولید زونکن و کلاسور های بانی چاپ

امکان تعویض برگه ها و لت ها در زونکن و کلاسور
قابلیت طراحی و تولید زونکن سفارشی و کلاسور سفارشی در کمترین زمان
امکان ثبت سفارش زونکن اختصاصی و سفارش کلاسور اختصاصی
امکان طراحی زونکن سفارشی شما به صورت تک رو و دورو

زونکن مدارک و چاپ روی کلاسور یکی از اجزای مهم بایگانی های شرکتی و اداری هستند، در واقع همانطور که یک شرکت، حداقل یک کامپیوتر برای حفظ مکاتبات و اطلاعات خود دارد، تعداد بالایی زونکن نیز برای حفظ مکاتبات و اطلاعات فیزیکی خود نیز باید داشته باشد. اینکه زونکن هایی که یک شرکت دارد چقدر باید شخصی سازی شود به نظم و ترتیب در آن سازمان مربوط می شود، بسیاری از شرکت ها برای حفظ فیزیکی مکاتبات خود از چاپ اختصاصی زونکن استفاده می نمایند که این امر باعث ترتیب و انضباط بخشیدن به ظاهر بایگانی می شود.

سفارش ساخت کلاسور و زونکن

سفارش ساخت زونکن و کلاسور چاپی، فرایندی ارزان و کارآمد است که به شما این امکان را می دهد تا با بهره گیری از ابزارهای حرفه ای چاپ، زونکن های بایگانی و کلاسورهای با کیفیت و خلاقانه داشته باشید. با سفارش ساخت کلاسور اختصاصی و سفارش ساخت زونکن چاپی در تهران و کرج، می توانید محصولاتی با ظاهری شیک و زیبا داشته باشید. با توجه به اینکه زونکن ها و کلاسورهای چاپی به راحتی قابل حمل هستند، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر محسوب می شوند و می توانند کمک شایانی به تبلیغات و برندسازی شما داشته باشد. شما می توانید ساخت کلاسور و زونکن های لاکچری خود را به بانی چاپ که تولید کننده زونکن و کارگاه تولید کلاسور است، بسپارید. چاپ سفارشی کلاسور و زونکن کاری تخصصی است که نیاز است حتما به دست افراد باتجربه و حرفه ای انجام شود. استند زونکن را نیز می توانید برای کلاسور و زونکن اختصاصی خود سفارش دهید.

چاپ روی زونکن بایگانی

چاپ روی زونکن طراحی و کلاسور بایگانی، یکی از روش های ارائه اطلاعات و داده ها در محیط های آرشیو و بایگانی است. در این روش اطلاعات و داده های مورد نیاز در قالب فایل های مختلف بر روی زونکن پرونده و زونکن کلاسور چاپ می شوند و سپس در فضایی امن و محافظت شده برای مدت طولانی نگهداری می شوند. زونکن ها کاربرد زیادی دارند و در مراکز، سازمانها و شرکت ها استفاده می شوند. این زونکن ها برای بخش حسابداری بسیار کاربرد دارند. بانی چاپ فروش عمده زونکن حسابداری را براساس سایز و طرح دلخواه شما انجام میدهد. قیمت و خرید زونکن عمده را می توانید از طریق سایت مشاهده و ثبت نمایید.

تولید زونکن ارزان

برای سفارش تولید زونکن و کلاسور ارزان، می توانید از ابعاد معمول و طراحی های ساده تر استفاده کنید. شما می توانید کلاسور سایز کوچک و بزرگ را نیز با طرح و مدل دلخواه سفارش دهید. همچنین برای کاهش هزینه ها می توانید سفارش خود را در تعداد بالا ثبت نمائید تا قیمت تمام شده هر یک عدد زونکن مناسب تر و ارزان تر باشد. بانی چاپ فروش عمده زونکن بایگانی را برعهده دارد. شما همچنین می توانید خرید کلاسور بایگانی و خرید زونکن بایگانی خود را از طریق سایت یا تماس با کارشناسان بانی چاپ ثبت نمایید. همچنین جای زونکن رومیزی یا جعبه بایگانی اسناد را می توانید ثبت سفارش نمایید. 

تولیدی چاپ روی کلاسور و زونکن 

چاپ کلاسور فوری یکی از شیک ترین و کلاسیک ترین روش های تبلغاتی است، در گذشته کلاسور چرمی بسیار رواج داشت و معمولا کلاسور تبلیغاتی به صورت چرمی با ضرب لوگوی مربوط به شرکت هدیه دهنده تولید می شد اما اکنون کلاسور ها به صورت چاپ شده و طراحی شده بسیار مدرن و شکیل به عنوان تبلیغات هدیه داده می شوند از این رو کلاسور های چاپ شده جای کلاسور های کلاسیک چرمی را گرفت و چاپ کلاسور در تبلیغات ترند شد. شما می توانید کلاسور و زونکن فوری و اختصاصی خود را با خرید اینترنی از بانی چاپ دریافت کنید. چاپ افست کلاسورهای تبلیغاتی با بالاترین کیفیت در شرکت تولید کلاسور، بانی چاپ صورت می گیرد. همچنین چاپ افست انواع زونکن اختصاصی را نیز می توانید به مجموعه بانی چاپ بسپارید.

قیمت چاپ کلاسور

قیمت چاپ زونکن اختصاصی و قیمت کلاسور اختصاصی بسته به نوع قفل آن( سایز عطف )، تعداد سفارش و طراحی مورد نظر شما متفاوت است. اما در کل هزینه چاپ زونکن اختصاصی با ابعاد و طرح شما نسبت به زونکن های عادی گرانتر است. برای دریافت اطلاعات دقیق تر از چاپ جلد کلاسور و قیمت زونکن، با کارشناسان بخش فروش بانی چاپ تماس بگیرید و یا از طریق سایت بانی چاپ زونکن و کلاسور اختصاصی خود را سفارش دهید. با کلیک بر روی هر محصول می توانید قیمت زونکن ایستاده و یا قیمت کلاسور کوچک را از محاسبگر هزینه، مشاهده نمایید. خرید کلاسور فانتزی و خرید کلاسور اداری را میتوانید از طریق سایت بانی چاپ انجام دهید. همچنین می توانید قیمت چاپ لوگو بر روی کلاسور را نیز از همین طریق یا تماس با کارشناسان بانی چاپ دریافت نمایید.

خرید عمده زونکن و کلاسور 

برای این که زونکن خاص و کلاسور خاص خود را تهیه کنید، شما می توانید هنگام طراحی زونکن ها و یا طراحی کلاسورها، کلاسور با طرح دلخواه را انتخاب کنید و یا داخل جلد و روی آستر هم نام و لوگوی خود را درج کنید. این طرح و تصویر همان طرحی است که می تواند برای بیننده ها و استفاده کننده ها جذابیت ایجاد کند. پس در طراحی و انتخاب رنگ آن دقت کنید و حتما اطلاعات خود را به طور کامل در تصویر قرار دهید. خرید کلاسور چاپی و خرید زونکن عمده را می توانید ازطریق مجموعه بانی چاپ مرکز تولید زونکن انجام دهید تا با بالاترین کیفیت برایتان چاپ و تولید شود. 

سایز عطف زونکن ها 4 سانتی متر، 6 سانتی متر و 8 سانتی متر می باشد و می توانید دو قفل یا 4 قفل هنگام ساخت زونکن و یا ساخت کلاسور در نظر بگیرید. با انتخاب این گزینه ها و یا تغییر در ابعاد و اندازه سفارش زونکن اختصاصی خود را ثبت کنید. سایز عطف، طول و عرض زونکن ها و کلاسور ها را به خواست خود تغییر دهید تا با سفارش آنلاین در سایت بانی چاپ، زونکن و کلاسور اختصاصی و منحصر به فرد خود را ثبت کنید. البته ابعاد استاندارد زونکن 31*27 سانتی متر است و  ارتفاع استاندارد زونکن 31 سانتیمتر است.
زونکن های بایگانی و زونکن فاکتور از جمله پرفروش ترین ها هستند، همچنین آنها را می توانید برای موارد زیر به کار ببرید:

خرید اینترنتی زونکن و کلاسور سفارشی

خرید اینترنتی زونکن عمده و کلاسور یکی از راحتترین و سریع ترین روش ها است. شما می توانید از سایت بانی چاپ،کارگاه تولید زونکن، زونکن اختصاصی و کلاسور با جلد اختصاصی در تهران را سفارش دهید که ارسال به سرتاسر ایران هم دارد. در این روش میتوانید مشخصات، ابعاد، جنس و چاپ مورد نظر خود را از میان کلاسورها و زونکن های موجود در سایت (عکس های بالا) انتخاب کنید و آن را ثبت کنید. پس از تائید سفارش و پرداخت هزینه زونکن برای چاپ و تولید آماده می شود. همچنین فروش عمده کلاسور از طریق خرید آنلاین از سایت بانی چاپ امکان پذیر است. از این طریق می توانید به صورت آنلاین خرید و پرداخت خود را انجام دهید. جهت خرید عمده زونکن و کلاسور نیز می توانید با مجموعه که تولید کننده کلاسور و زونکن است تماس بگیرید.

قیمت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ فوری، حرفه ای و ارزان کلیک نمایید.

جهت مشاهده قیمت خرید و سفارش چاپ فولدر تبلیغاتی و کاغذی کلیک نمایید.

جهت مشاهده قیمت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کاغذی کلیک نمایید.

جهت مشاهده قیمت خرید و سفارش انواع هاردباکس محصول، لوکس و ... کلیک نمایید.

جهت مشاهده قیمت خرید و سفارش تابلو لایت باکس تبلیغاتی کلیک نمایید.