میز کانتر نمایشگاهی

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

میز کانتر ها به 2 سایز، میز کانتر یک نفره و میز کانتر دو نفره تقسیم می شوند، میز کانتر ها یکی از اجزای مهم و ضروری در نمایشگاه ها هستند و جز مهمترین استند های تبلیغاتی برای برگزاری نمایشگاه یا همایش به حساب می آیند چرا که تنها با وجود میز کانتر ها می شود شخص پرزنت کننده را در پشت آن جای داد و محصولات یا خدمات را به نمایش گذاشت.

چاپ میز کانتر غرفه نمایشگاهی در 2 نوع میز کانتر یک نفره و دو نفره با چاپ پلات و لمینت مات یا براق قابل ارائه می باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید میز کانتر نمایشگاهی

استند کانتر تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در تبلیغات و نمایشگاه‌ها است که به عنوان محل نمایش محصولات و خدمات کسب و کارها استفاده می‌شود. این استندها عموما از موادی مانند آلومینیوم، فلز و پلاستیک و... ساخته می‌شوند و در اندازه‌ها و طرح‌های مختلفی قابل تهیه هستند. بانی چاپ تولید کننده انواع میز کانتر تبلیغاتی و استند نمایشگاهی تاشو می باشد. خرید آنلاین میز کانتر را می توانید از بانی چاپ، مرکز فروش میز کانتر و تولید کننده میز سمپل انجام دهید. 

میز کانتر غرفه نمایشگاه

میز کانتر غرفه نمایشگاه در 2 سایز یک نفره و 2 نفره به عنوان استند و میز غرفه تبلیغاتی ارائه می گردد. جنس این کانتر ها از فلز، چوب و پلاستیک فشرده می باشد، این کانتر ها یکی از ابزارهای مهم در تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات هستند. غرفه کانتری در انواع و اشکال متنوعی طراحی شده‌اند تا بتوانند پاسخگوی انواع کاربردهای تبلیغاتی و نمایشگاهی باشند. تولید و فروش انواع میز کانتر نمایشگاهی از طریق سایت بانی چاپ که تولید کننده عمده میز کانتر است انجام می شود. میز کانتر تبلیغاتی مخصوص نمایشگاه را می توانید با بالاترین کیفیت از این مجموعه تهیه نمایید. میز اطلاع رسانی نمایشگاهی با چاپ با کیفیت در مجموعه بانی چاپ که مرکز تولید و فروش عمده میز کانتر نمایشگاهی است بصورت تک و عمده قابل تهیه می باشد.

استند میزکانتر، سازه پرکاربردی است که مانند یک میز پیشخوان نمایشگاهی عمل می کند و برای نمایشگاه‌ها، شرکت‌ها و کلیه امکانی که ارباب رجوع دارند مناسب می باشد. میز کانتر پروموشن یک نوع میز استند است که ساختار اصلی آن از یک سازه فلزی تشکیل شده است. پس از خرید میز کانتر نمایش محصولات ما میز کانتر نمایشگاهی قابل تنظیم را به صورت جمع شده درون یک کیف به شما تحویل می دهیم. داخل این کیف علاوه بر این سازه، یک تخته چوبی ام دی اف هم خواهید داشت که روی میز کانتر قرار می گیرد و چاپی که روی میز کانتر ارائه نمونه محصول قرار می گیرد جداگانه در اختیارتان می گذاریم. 
خرید کانتر تاشو و یا میز تاشو نمایشگاهی را می توانید از طریق سایت ثبت سفارش نمایید و چنانچه خرید عمده کانتر دارید با کارشناسان ما در مجموعه تماس بگیرید. بانی چاپ، کارگاه تولید میز کانتر در تهران است که چاپ اختصاصی میز کانتر را در سریعترین زمان تحویل شما خواهد داد.

کاربرد میز استند کانتر

خرید کانتر و خرید میز نمایشگاهی کانتر برای استفاده در نمایشگاه ها برای ارائه خدمات، بروشور و سمپل، معرفی محصول و...
میز کانتر دار مقابل فروشگاه ها و رستوران ها یا سوپر مارکت ها برای ارائه نمونه و سمپل یا بروشور برای مواد غذایی، تولید عطر و... .
فروش میز کانتر به عنوان میز سمپلینگ و میز تبلیغاتی در مراکز تجاری، فروشگاه های زنجیره ای و... برای فروش و معرفی یک محصول.
میز کانتر خاص با سیستم نورپردازی به عنوان میز پذیرش در متروها، فرودگاه ها، همایش ها استفاده می شود. همچنین به عنوان میز پذیرش مطب، میز کانتر منشی مدرن نیز در مطب ها، درمانگاهها کاربرد دارد. همینطور از میز کانتر چوبی می توان برای میز پیشخوان ام دی اف، میز پیشخوان بانک، میز اداری در اداره ها و سایر فضاهای عمومی برای انتشار بروشور و کاتالوگ به منظور اطلاع رسانی استفاده کرد.
فروش تجهیزات نمایشگاهی از جمله میز استند تبلیغاتی و میز کانتر چوب و فلز با سطح بزرگ برای استفاده در کلیه فضاها، همایش ها، رویدادها و... برای استفاده در خدمات پذیرائی کاربرد دارد. از خصوصیات خوب میز کانتر تاشو این است که به راحتی قابل جا به جایی و حمل و نقل است. 

مزایای میز استند کانتر

نصب سریع و آسان و استفاده راحت از میز کانتری
میز کانتر سمپل محکم و با کیفیت در سازه و چاپ
قابل حمل و نقل بودن میز کانتر سمپلینگ
چاپ و اماده سازی سریع میز کانتر نمایشگاهی با جعبه حمل و نگهداری
میز سمپل تبلیغاتی، کاربردی و مؤثر در تبلیغات و نمایشگاه

میز غرفه نمایشگاهی

سازه و چاپ میز کانتر جداگانه محاسبه می شود و شما می توانید هر یک را به صورت جداگانه نیز سفارش بدهید. میز نمایشگاهی دونفره و یک نفره و تاجدار با یک دیگر متفاوت می باشند. میز کانتر ساده را با توجه به این که می توانید چندین و چند بار از آن ها استفاده کنید بسیار مقرون به صرفه می باشد. خرید اینترنتی سازه های نمایشگاهی در بانی چاپ به راحتی میسر می باشد و می توانید در زمانی کوتاه با کمک این سازه های غرفه آرایی کنید. مجموعه ما، فروش عمده میز کانتر و چاپ و تولید میز کانتر نمایشگاهی را با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهد.

چاپ میز کانتر در تهران

قطعاً شما در طراحی غرفه خود به فکر خرید میز کانتر نمایشگاهی با قیمت مناسب افتاده اید. خرید میز سمپلینگ یا میز استند کانتر، به شما کمک می کند تا سازه ای کاربردی داشته باشید که به عنوان میز تبلیغاتی و یا میز کانتر نمایشگاهی با قفسه های جانبی برای نمایش محصولات از آن استفاده کنید.
میز کانتر نمایشگاهی در تهران و کرج، در کنار یک پاپ آپ و رول آپ می تواند طراحی غرفه نمایشگاهی شما را کامل کند. از این میز کانتر کوچک و میز نمایشگاهی می توانید به عنوان یک استند نمایشگاهی تاشو استفاده کنید، تا وقتی می خواهید به افراد تبلیغات و محصولات خود را ارائه دهید، میز پاپ آپ به شما کمک می کند تا بروشورها و وسایل مورد نیاز را بر روی میز کانتر تخت و یا داخل قفسه آن قرار دهید. علاوه بر آن این قابلیت برای شما وجود دارد تا روی چاپ میز کانتر هر تصویری را که مایل هستید را برای چاپ انتخاب کنید. تا ما همان را با چاپ پلات و لمینت برای شما آماده کنیم. خرید میز کانتر در تهران را می توانید از طریق سایت بانی چاپ تولید کننده استند میز کانتر ثبت سفارش نمایید. خرید و قیمت میز کانتر نمایشگاهی کاملا به صورت آنلاین است و پرداخت خرید میز غرفه و استند تبلیغاتی را نیز به صورت آنلاین می توانید انجام دهید. 

انواع میز کانتر تبلیغاتی

کانتر پروموشن یا سمپلینگ یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که در محیط فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. کانتر غرفه در انواع مختلف در بانی چاپ، مرکز خرید استند میز کانتر موجود هستند. میز کانتر فروشگاهی و انواع کانتر پذیرش در تهران را می توانید از طریق سایت ثبت سفارش کنید. استند میز کانتر یک استند جمع شو یا پرتابل (قابل حمل) می باشد. در کارگاه بانی چاپ، ساخت کانتر نمایشگاهی با بالاترین کیفیت انجام می شود. می توانید لیست قیمت میز کانتر و سایز کانتر نمایشگاهی را در کنار هر محصول مشاهده نمایید.

میز پاپ آپ یک نفره یا مینی استند کانتر
میز استند کانتر دو نفره
استند پاپ آپ تاجدار

میز کانتر همایش

این نوع میز استند کانتر تک نفره در ابعاد و اندازه های کوچک طراحی شده و مناسب استفاده برای یک نفر می باشد. مینی استند کانتر دارای قفسه برای جاگذاری بروشورها، کاتالوگ ها و نمونه ها هم بوده و برای قرار گیری در نمایشگاه ها و دیگر جاها، به منظور ارائه اطلاعات و خدمات به مردم، تولید می شود. سایز کوچکی که این نوع میز پاپ آپ دارد، کمک می کند تا در هر جایی جا شود و فضای کمی را اشغال کند. میزهای استند یک نفره هم پرتابل هستند و به راحتی در هر جا که شما بخواهید، می توانید آن را نصب کنید و به راحتی هم آن را بردارید و جا به جا کنید. میز پذیرش نمایشگاهی یا همان میز تبلیغاتی نمایشگاهی با بهترین کیفیت و چاپ را از مجموعه بانی چاپ می توانید تهیه نمایید.

میز کانتر یک نفره میز کانتر نمایشگاهی یک نفره ( میز کانتر - پاپ آپ کانتر) با سایز پس از نصب 97 سانتی متر و ارتفاع 96 سانتی متر ، این استند کانتر تولید ایران می باشد و با توجه به نمونه های مشابه موجو ایرانی دارای کیفیت بالاتری می باشد.
میز کانتره یک نفره نمایشگاهیجنس چاپ میزکانتر پلات و لمینت می باشد. این میز کنتر دارای نصب راحت و همچنین میتوانید به راحتی با ماشین و یا موتور حمل و نقل نمائید. چاپ میز کانتر نمایشگاهی براحتی قابل تعویض می باشد.
سایز طراحی و چاپ : ارتفاع 90 و عرض 170 سانتی متر
جنس چاپ : پلات و لمینت
سایز طراحی و چاپ : عرض 170 و ارتفاع 90 سانتی متر
بهتر است در طراحی خود از هر طرف 35 سانتی متر متن قرار ندهید
فرمت فایل : JPEG و TIF
رزولوشن : 150 پیکسل بر اینچ
کالر مد : CMYK

میز کانتر تاشو نمایشگاهی

میز پاپ آپ کانتر دو نفره تاشو نمایشگاهی همانند میز مینی استند تک نفره و 2 نفره می باشد، اما در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود، به طوری که همزمان دو نفر می توانند از میز استند کانتر دو نفره استفاده کنند. پرتابل و قابل حمل بودن میزهای استند دونفره باعث می شود که بتوانید آن را به همه جا منتقل کنید. میز استند دونفره می تواند بار نسبتاً بیشتری، حتی یک تلویزیون را تحمل کند و با دوام بودن تصویر چاپ شده روی آن باعث می شود، آن را چندین بار یا به مدت طولانی استفاده کنید.

پاپ آپ کانتر با سایز پس از نصب 127 سانتی متر و ارتفاع 96 سانتی متر ، این استند کانتر تولید ایران می باشد و با توجه به نمونه های مشابه موجود ایرانی دارای کیفیت بالاتری می باشد. جنس چاپ میز کانتر پلات و لمینت می باشد.
میز کانتر نمایشگاهی دو نفره این میز کانتر دارای نصب راحت و همچنین می توانید به راحتی با ماشین و یا موتور حمل و نقل نمائید. چاپ میز کانتر نمایشگاهی براحتی قابل تعویض می باشد.

میز کانتر نمایشگاهی منحصر به فرد: ترکیبی از زیبایی و کارایی

ما مفتخریم که میز کانتر نمایشگاهی خود را با بالاترین کیفیت به شما ارائه میکنیم. خرید میز نمایشگاهی شیک یک تجربه چشمگیر از ترکیب زیبایی و کاربردی برای نمایشگاه‌ها و رویدادهای شما است. این میز فروشگاهی مدرن، با طراحی به روز، به شما امکان می‌دهد تا نه تنها تاکیدی بر محصولات و خدمات خود داشته باشید بلکه همچنین با محیط نمایشگاهی خود هماهنگی کامل داشته باشید.

ویژگی‌ها استند نمایشگاهی با طراحی زیبا:

طراحی زیبا و مدرن: با استفاده از جزئیات کارآمد و کاربردی، این میز به فضای نمایشگاهی شما جلوه و جذابیت اضافه می‌کند.

کاربری چندمنظوره: میز ما با قابلیت‌های چندمنظوره، از قبیل قسمت‌های قابل تنظیم و امکان نصب لوازم جانبی، به شما اجازه می‌دهد تا فضای خود را به صورت کاملاً سفارشی واستفاده‌پذیر تجهیز کنید.

پایداری و مقاومت: ساختار محکم و استفاده از مواد با کیفیت، این میز را به یک گزینه پایدار و مقاوم تبدیل کرده است.

اگر به دنبال میز کانتر نمایشگاهی با ساختاری محکم و جزئیاتی که مخاطبان شما را جذب خواهد کرد، هستید، ما آن را برای شما تولید می کنیم.

قیمت چاپ میز کانتر نمایشگاهی

برای سفارش چاپ و یا استند های میز کانتر نمایشگاهی در 2 کیفیت متفاوت که هر کیفیت در 2 سایز ارائه میشود میتوانید بصورت اینترنتی و آنلاین سفارش خود را ثبت نمائید. قیمت های خرید میز کانتر که در بالا مشاهده می نمائید همیشه به روز و آپدیت است. میز کانتر با چاپ اختصاصی را می توانید از مجموعه بانی چاپ خریداری نمایید. اجزای تشکیل دهنده استند میز کانتر و جنس میز کانتر :
1. سازه میز کانتر: سازه ای فلزی که ساختار اصلی میز کانتر مدرن را تشکیل می دهد.
2. چاپ میز کانتر: تصویر تبلیغاتی یا معرفی سازمان شما بر روی مقوا کوتد چاپ می شود. سپس برای اینکه مقاومت آن بالا برود روی آن پوشش لمینت کشیده می شود. پشت چاپ میز استند نمایشگاهی مگنت های نواری نصب می کنیم. تا با وجود این مگنت ها، چاپ پلات لمینت بتواند روی این سازه فلزی میز کانتر قرار بگیرد.
3. تخته ام دی اف: برای داشتن میز کانتر ام دی اف، یک صفحه چوبی در اختیارتان قرار می دهد تا آن را روی میز کانتر اداری با رنگ های متنوع نصب کنید. این صفحه در کنار سازه فلزی داخل کیف مخصوص برزنتی جای می گیرد و شما می توانید کلیه این اجزا را به راحتی حمل کنید.

سفارش و خرید اینترنتی چاپ میز کانتر

چاپ میز کانتر با سرعت بالا در 2 ساعت انجام خواهد شد و شما می توانید با استفاده از پیش ساخته های کانتر نمایشگاهی، آن را در فرصتی کم، تهیه و نصب کنید. برای سفارش میز کانتر نمایشگاهی قابل حمل کافیست:
1. نوع میز کانتر تهران خود را انتخاب نمایید.
2. تعداد مورد نظر سفارش خود را وارد کنید. 
3. سپس روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.
4. پس از مراحل پرداخت و نهایی کردن خرید، سفارش شما ثبت خواهد شد.
5. در نهایت فایل طراحی شده خود را برای ما از طریق پنل کاربری خود در سایت آپلود و ارسال نمائید و یا سفارش طراحی میز کانتر خود را ثبت نمایید.