لایت باکس بدون قاب

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

فریم لس به طور کلی معنی بدون قاب را می دهند، به این معنی که کلا هیچ قابی در این نوع از لایت باکس از روبرو قابل دید نیست و تنها فریم آلومینیومی آن از کنار قابل مشاهده است، حال اینکه لایت باکس فریم لس به دو صورت وجود دارد: 1 - فریم لس طلقی 2 - فریم لس پارچه ای ، در نوع اول یعنی فریم لس طلقی که شامل محصولات بالا می شود چاپ به صورت بک لایت طلقی  بدون نیاز به پوشش شیشه ای بر روی لایت باکس قرار می گیرد، ما برای سهولت دسترسی به انواع ابعاد لایت باکس بدون قاب طلقی به صورت دسته بندی شده و دیفالت سایز های رایج لایت باکس بدون قاب را در اختیار شما قرار داده ایم.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

لایت باکس بدون قاب

لایت باکس اسنپ فریم لس نوع دیگری از لایت باکس ها هستند، که از نظر ظاهری تفاوت بسیاری با تابلوهای لایت باکس قدیمی دارند. این لایت باکس های بدون قاب، به گونه ای طراحی شده اند که تصویر کاملاً به گوشه ی قاب متصل می شود و هیچ حاشیه دیگری ندارند. چاپ تصاویر در لایت باکس های فریم لس بر روی فیلم های مخصوص چاپ بک لایت انجام می شود و برای محافظت از چاپ روی آن یک پلکسی شفاف گذاشته می شود. در داخل لایت باکس فریم لس سیستم روشنایی SMD  یا همان LED تعبیه شده است که دارای دوام، عمر طولانی و مصرف برق بسیار کم می باشند. به واسطه استفاده از از نور اس ام دی در لایت باکس های فریم لس، نور یکدست و یکنواخت به تصویر داده می شود که به وضوح و زیبائی طرح شما می افزاید.
 در این نوع لایت باکس ها هم مانند سایر لایت باکس ها امکان تعویض تصاویر لایت باکس به راحتی و در مدت زمان کوتاه وجود دارد. این کار نیازی به تخصص ندارد، فقط کافیست تا پین های کوچک لایت باکس را باز کنید، تلق شفاف آن را بردارید، تصویر بک لایت را تعویض کنید و مجدداً تلق را در جای خود قرار داده و پین ها رو ببندید.
 از نظر ابعاد لایت باکس های فریم لس، در لایت باکس ها در سایز های مختلف قابل طراحی و  تولید می باشند، ولی حداکثر سایز قابل تولید 120*180 سانتی متر می باشد و ضخامت کلیه لایت باکس ها فقط 2.5 سانتی متر است. استفاده و نصب لایت باکس فریم لس به صورت دیواری و یا آویز امکان پذیر است، که ظاهری جذاب و مدرن را به محیط شما هدیه می دهد. در صورتی که بخواهید به شکل استند از این لایت باکس ها استفاده کنید، باید پایه استند را به صورت جداگانه تهیه فرمایید. از تابلو لایت باکس های فریم لس نه تنها به عنوان تابلو لایت باکس تبلیغاتی، بلکه به عنوان تابلو لایت باکس دکوراتیو، پنجره مجازی و سقف مجازی در دکوراسیون داخلی هم کاربرد بسیاری دارند.

 به صورت عادی لایت باکس های فریم لس برای فضای داخلی کاربرد دارند. برای پوشش یا صفحه پشت لایت باکس فریم لس از چوب ام دی اف استفاده شده است. چنانچه بخواهید از لایت باکس فریم لس در فضاهای بیرونی استفاده کنید، هنگام ثبت سفارش باید این موضوع را عنوان کنید تا به جای صفحه چوبی، از پی وی سی استفاده شود که مقاومت کافی را در برابر عوامل جوی فضاهای خارجی ایجاد نماید. لازم به ذکر است که بابت این نوع سفارش هزینه ای به مبلغ سفارش شما افزوده خواهد شد.

لایت باکس بدون قاب

*امکان فروش قاب آلمینیومی لایت باکس بدون سیستم نور میسر نمی باشد.
*این نوع لایت باکس ها با آداپتور به برق متصل می شوند و به صورت شارژی عمل نمی کنند.
*درصورت تمابل به داشتن لایت باکس دوطرفه می توانید از نوع دیگر لایت باکس ها، لایت باکس فریم لس پارچه ای دوطرفه استفاده بفرمایید.
*این نوع از لایت باکس به صورت دیواری و آویز نصب می شوند. هم تابلو لایت باکس و هم چاپ داخل آنها ثابت هستند و جز گروه لایت باکس های گردان و لایت باکس های دیجیتالی قرار نمی گیرند.
*درصورت تمایل به داشتن این نوع از لایت باکس ها به صورت استند، می توانید استند لایت باکس را به صورت جداگانه سفارش دهید.

 حداقل و حداکثر سایز : حداکثر سایز 120*180 سانتی متر و حداقل 30*40 سانتیمتر

 وزن: تقریبا نصف وزن لایت باکس های سنتی و قدیمی- بستگی به ابعاد سفارش دارد.

نحوه نصب: پیچ روی دیوار  همانند یک تابلو (پس از نصب هیچ پیچی شما روی لایت باکس نخواهید دید)

 نوع چاپ : فیلم بک لایت-  این نوع جنس و چاپ بهترین نوع چاپ برای لایت باکس می باشد.

لایت باکس فریم لس

لایت باکس بدون قاب می توانند در انواع بیلبورد تابلوهای تبلیغات شهری و تابلوهای داخلی باشند، اما کاربرد غالب لایت باکس ها در فضاهای عمومی و در معابر می باشد، لایت باکس ها معمولا در شب ها جلوه ی بهتر و شیک تری دارند، لایت باکس های بدون قاب توانایی جلوه دادن کامل محصول را دارند ، لایت باکس های بدون قاب به دو صورت لایت باکس پارجه ای یک طرفه و لایت باکس پارچه ای دوطرفه نیز می باشند که لایت باکس های پارچه ای بدون قاب به دو صورت لایت باکس نور از کف و لایت باکس نور از دور می باشند، لایت باکس های نور از کف به صورت درخشانتر و یکدست از کف لایت باکس به پشت تصویر نور تابانده می شود و در لایت باکس های نور از دور فقط نور از دور قالب لایت باکس نور تابانده می شود و نسبت به لایت باکس نور از کف نور نسبتا کمتری دارد اما مصرف برق پایینتری دارد.

یکی از زیباترین و مدرن ترین نوع لایت باکس ها، لایت باکس بدون قاب است. لایت باکسی که ساختار آن به شکلی است که تنها تصویر دلخواه شما دیده می شود. و دیگر هیچ قابی را در اطراف لایت باکس فریم لس مشاهده نمی کنید. این موضوع برای کسانی که در دکوراسیون داخلی به سادگی و مدرن بودن اجزای محیط علاقه دارند، حائز اهمیت است. علاوه بر آن این لایت باکس ها خیلی ظریف هستند و ضخامتشان فقط 18 میلی متر است. این موضوع باعث می شود، تا لایت باکس های فریم لس نه تنها در امور تبلیغاتی، بلکه در طراحی های داخلی ساختمان ها پرکاربرد باشند.

 در تولید لایت باکس فریم لس همانند سایر لایت باکس ها از چاپ بک لایت استفاده می شود. تصویر دلخواه شما بر روی فیلم هایی از جنس پی وی سی چاپ می شود. ابعاد این فیلم ها یا همان چاپ بک لایت متناسب با ابعاد لایت باکس بدون قاب شما تهیه شده است و روی لایت باکس قرار می گیرد. برای اینکه این پوستر بک لایت آسیب نبیند، روی آن یک پلکسی شفاف گذاشته می شود. کناره های لایت باکس از جنس آلومینیوم هست و داخل لایت باکس فریم لس، از لامپ های اس ام دی یا ال ای دی به کار رفته است، که بسیار کم مصرف هستند و نور یکنواختی در تصویر شما ایجاد می کنند. در ساخت لایت باکس فریم لس، در قسمت پشت لایت باکس، مانند بسیاری از تابلو ها، یک صفحه چوبی است. که اگر سفارش لایت باکس فریم لس شما برای استفاده در فضای خارجی است، به جای صفحه چوبی، از متریال پی وی سی استفاده می شود که بتواند مقاومت کافی را در برابر عوامل محیطی داشته باشد.

طرح هایی که برای چاپ لایت باکس فریم لس انتخاب می کنید، باید متناسب با مورد استفاده شما باشد. لایت باکس تبلیغاتی شامل طرح های تبلیغاتی می باشد و برای تابلو های دکوراتیو از طرح های مختلف دیگری استفاده می شود. در انتخاب طرح باید توجه داشته باشید که برای تبلیغات باید به اندازه کافی از تصاویر و رنگ های جذاب استفاده کنید تا بتوانید افراد را جذب کنید. در طراحی این طرح ها بهتر است از رنگ های تیره استفاده شود تا تصویر شما زمانی که با نور لامپ های کم مصرف ادغام می شود، بی روح نشود. اگر از لایت باکس فریم لس و بدون قاب در امور دکوراتیو بهره می برید، می توانید از طرح های مناظر، عکس های هنری، آثار با ارزش، طرح هایی با اهداف سازمانی و... استفاده کنید و اگر لایت باکس فریم لس به منظور پنجره مجازی و یا سقف مجازی استفاده می شود، می توانید از رنگ های ساده آبی یا طرح های آسمان و کهکشان استفاده کنید. حتی می توانید از این لایت باکس های فریم لس، به منظور استفاده در بانک ها، مراکز آموزشی و... با اهداف اطلاع رسانی استفاده کنید.

 برای تعویض چاپ لایت باکس فریم لس نیز نگران نباشید. در اطراف لایت باکس بدون قاب، پین های ظریفی قرار دارد که خیلی راحت و بدون نیاز به تخصص می توانید آنها را باز کنید، پلکسی روی لایت باکس را بردارید، چاپ بک لایت را تغییر داده و مجدداً پلکسی را در جای خود گذاشته و پین ها را ببندید. به این صورت هر زمان که اراده کنید می توانید تبلیغاتی متنوعی را در زمینه کسب و کارتان ارائه دهید.

 لایت باکس های فریم لس یا همان لایت باکس های بدون قاب در امور تبلیغاتی کاربرد زیادی دارد. قطعاً یک تابلو لایت باکس فریم لس نورانی، می تواند جلوه بیشتری در برابر تابلوهای تبلیغاتی ساده داشته باشد. بنابراین اگر تابلو لایت باکس تبلیغاتی شما بتواند توجه مخاطبین را جلب کند، تبلیغات شما نیز اثربخش واقع خواهد شد. علاوه براین تابلو لایت باکس فریم لس به علت نداشتن قاب، کاربرد زیادی در اجرای پنجره مجازی و سقف مجازی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد. در فضاهایی که محیط از نور کمی برخوردار است، این تابلو ها می توانند به خوبی نمای یک آسمان مجازی و یا پنجره مجازی پر نور را برای شما داشته باشند. علاوه بر این هرجا که به داشتن یک تابلو به همراه نورپردازی نیاز داشته باشید لایت باکس فریم لس می تواند برای شما ایفای نقش کند. مثلاً به عنوان تابلو های دکوراتیو در اداره ها، فضاهای آموزشی، مراکز درمانی و... .

 قیمت لایت باکس فریم لس، بستگی به ابعادی که انتخاب می کنید دارد. تولید لایت باکس فریم لس از ابعاد 30 در 40 تا 120 در 180 سانتی متر امکان پذیر می باشد. هم چنین قیمت لایت باکس بدون قاب با توجه به این که برای فضای خارجی و یا فضای داخلی انتخاب می کنید، دارد. اگر سفارش لایت باکس فریم لس فضای خارجی داشته باشید، به قیمت لایت باکس سفارشی فریم لس شما افزوده خواهد شد.

نقش لایت باکس فریم لس در تبلیغات

لایت باکس بدون قاب تبلیغاتی به دلیل سادگی و زیبایی و ضخامت کم می تواند یکی از بهترین گزینه ها در صنعت تبلیغات کار شما باشد. این لایت باکس ها به دلیل پرنور بودن، می توانند به خوبی توجه اطرافیان و عابرین را به سمت تبلیغاتی که شما به نمایش می گذارید، جذب کنند. ویژگی ها و خصوصیات لایت باکس فریم لس در کنار طرح شما، در صورتی که از اصول طراحی و انتخاب رنگ مناسب پیروی کرده باشد، یک مجموعه کامل در ارائه تبلیغات موثر خواهد بود. علاوه بر این هرچه این لایت باکس تبلیغاتی فریم لس را در محیط های شلوغ تر نصب کنید، افراد بیشتری را با تبلیغات خود روبرو خواهید کرد. پس بهتر است تا لایت باکس های فریم لس را در فضاهایی مثل ترمینال ها، فرودگاه ها، متروها، مراکز تجاری، میدان های اصلی و... نصب کنید.

کاربرد لایت باکس فریم لس

استفاده از فریم لس به عنوان تابلو تبلیغاتی برای نمایش تصاویری تبلیغاتی و یا معرفی محصول در فضاهایی مانند: مراکز تجاری و فروشگاه ها، آژانس های مسافرتی، اداره ها، نمایشگاه ها، ترمینال ها، فرودگاه ها، ایستگاه های مترو، مراکز درمانی، کلینیک ها، بیمارستان ها، مطب ها، داروخانه ها، مراکز آموزشی و... .

استفاده به منظور تابلو اعلانات و اطلاع رسانی در بانک ها، سازمان ها، مطب ها، دفاتر خدماتی، آژانس های هواپیمایی، مراکز آموزشی، مراکز درمانی و... .

استفاده در امور دکوراسیون داخلی به عنوان تابلو های دکوراتیو، با طرح های منظره، طبیعت و تصاویر اختصاصی، و یا به عنوان آسمان مجازی و پنجره مجازی در طراحی های داخلی ساختمان ها.

مزایای لایت باکس فریم لس

بدون قاب بودن
نور یکنواخت
کم مصرف
ساده، شیک، ظریف و سبک
ضخامت کم و فقط 18 میلیمتر
مقاوم در برابر عوامل محیطی
امکان چاپ تصویر دلخواه روی لایت باکس فریم لس
امکان استفاده در دکوراسیون داخلی علاوه بر صنعت تبلیغات

در طراحی لایت باکس به جهت نوری که از پشت چاپ بک لایت به تصویر تابیده میشود، بهتر است از تصاویر و طرح های تیره و پررنگ جهت طراحی لایت باکس خود استفاده نمائید. تا اثربخشی بیشتری در ذهن مخاطب ایجاد کند. 

علاوه بر آن فایل شما باید دارای مشخصات زیر باشد:

فرمت فایل : JPEG  یا  TIFF لایه بسته

رزولوشن : 150 پیکسل بر اینچ

کالر مد : CMYK

نحوه ارسال فایل : از طریق تلگرام یا ایمیل بانی چاپ

نحوه تحویل: سایز های کوچک توسط پیک و سواری  و بزرگتر از سایز 100*70 توسط وانت . در شهرستان ها توسط باربری

زمان تحویل: 3 روز کاری – پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل شامل روز کاری محسوب نمی شوند. 

راهنمای خرید

1-در ابتدا با انتخاب گزینه های بالا مشخص نمائید که فقط لایت باکس را می خواهید، یا اینکه به چاپ، و یا طراحی نیاز دارید.
2- سپس سایز مورد نیاز خود را انتخاب نمائید (اگر ابعاد انتخابی شما در گروه ابعاد استاندارد قرار ندارد، از طریق تلگرام سفارش لایت باکس اختصاصی خود را ثبت بفرمایید.)
3- در مرحله بعدی تعداد سفارش خود را ثبت بفرمایید.
4- روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید.
5- پرداخت وجه و سپس نهایی کردن خرید آخرین مرحله ثبت سفارش می باشد.
6-شما بعد از ثبت سفارش می توانید از طریق تلگرام، ایمیل و سایر راه های ارتباطی، فایل های خود را با مشخصات زیر ارسال بفرمایید.

مشخصات فایل 

ابعاد تصویر در متناسب با ابعاد سفارش لایت باکس شما باشد.
رزولوشن فایل حداقل 150 Dpi باشد. 
فایل به صورت CMYK باشد. 
فرمت فایل TIFF یا JPEG باشد.

جهت مشاهده انواع تابلو لایت باکس کلیک نمایید.