طراحی زونکن و کلاسور

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

زونکن وسیله ای است متداول که از زمان های قدیم تا عصر حاضر معمولا برای نگهداری و بایگانی از برگه های مختلف نظیر فاکتور، نامه، اسناد و ... استفاده قرار می گرفت. اگر سوال پیش آمده که طراحی زونکن به نحوه چیدمان زونکن در بایگانی چه کمکی می کند، باید بگوییم یک طراحی اختصاصی زونکن می تواند بایگانی شما را مرتب تر و شرکتی تر نمایش بدهد و آن را یکدست کند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی زونکن و کلاسور

طراحی زونکن 

موفقیت یک شرکت و یا برند در بازار کسب و کار به بخش های بسیار زیادی وابسته است. کارشناسان مختلف در زمینه تبلیغات و بازاریابی و طراحان حرفه ای به صورت مداوم سعی بر آن دارند از مواردی که می تواند استفاده تبلیغاتی و تاثیر گذار در نگاه مخاطب دارد را بررسی و شناسایی نموده و در راستای ارتقاع وضعیت کسب و کار شرکت و یا برند به کار بگیرند. موارد اینچنینی در بازار رقابتی تجارت حال حاضر کشور نقشی تعیین کننده و کلیدی ایفا می کند. 
از مواردی که در جهت استفاده موثر در زمینه بازاریابی و تبلیغات شناخته شده و به کارگیر آن تاثیر زیادی در پیشرفت شرکت ها و برند ها شده است زونکن است. همچنین می توانید طراحی زونکن اداری را برای سازمان و اداره به صورت اختصاصی سفارش دهید.
در عرصه تبلیغات معمولا از زونکن های چاپی در دو بخش مورد استفاده گسترده قرار می گیرد. در بخش اول بیشتر برای امور جاری مجموعه استفاده می‌شود و طراحی زونکن در بخش می بایست بیشتر از هر چیزی قوائد و تم هویت تصویری مجموعه را در برگرفته و ارائه کند، از این مدل زونکن در خود مجموعه برای نگهداری و آرشیو نامه های اداری، فاکتور ها، رزومه ها و .... استفاده می شود.
در بخش دوم استفاده زونکن در زمینه تبلیغات است به این صورت که برای مجموعه هایی که می خواهند چندین کاتالوگ و بروشور و دیگر ابزارهای تبلیغاتی خود را به مشتری ارائه دهند از زونکن استفاده می کنند. طراحی این نوع زونکن بیشتر با رویکرد تبلیغاتی می باشد و تقریبا به مانند طراحی جلد کاتالوگ می ماند. طراحی پوشه کار، طراحی پوشه وکیل و یا طراحی پوشه تبلیغاتی توسط طراحان بانی چاپ برای شما انجام می شود. طراحان ما در طراحی پوشه مشاغل هر آنچه که با شغل و کسب و کار شما هماهنگی داشته باشد را اجرا می کنند.

طراحی کلاسور

کلاسورها ابزارهای کاربردی و تبلیغاتی هستند که برای شرکت ها و موسسات تولید و چاپ می شوند. با طراحی کلاسور خاص، با طرح و مدل دلخواه همراه با لوگو و متن چاپی مورد نظر شما بر روی آن، یک کلاسور اختصاصی خواهید داشت. طرح منحصر به فرد کلاسورها نه تنها ظاهری شیک و زیبا خواهند داشت بلکه باعث تبلیغات برند شما نیز می شوند. طراحی کلاسور پوشه دار با توجه به نظر و مدل دلخواه شما انجام می شود. در صورت نیاز به کلاسور طرح پزشکی برای درمانگاهها و بیمارستانها می توانید با کارشناسان بانی چاپ در تماس باشید.