لایت باکس فریم لس پارچه ای

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تابلو های فریم لس پارچه ای مانند لایت باکس های بدون قاب، هیچ قابی در اطراف خود ندارند و تنها چهارچوب آن که از جنس آلومینیوم است از کنار قابل مشاهده است، این لایت باکس ها به صورت یکطرفه و دو طرفه قابل سفارش گذاری هستند که در نوع یکطرفه آن ضخامت لایت باکس 6 سانتیمتر و در نوع دو طرفه ضخامت آن به 12 سانتیمتر می رسد. چاپ این لایت باکس ها از متریال پارچه مخصوص بک لایت است. لایت باکس پارچه ای کاملا مناسب محیط بیرون و ضد آب می باشد، برای دسترسی راحت تر به سایز های این نوع از لایت باکس ابعاد استاندارد موجود در بازار را برای شما به صورت پیشفرض قرار داده ایم که برای ثبت سفارش از طریق گزینه فیلتر می توانید ابعاد خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

لایت باکس فریم لس پارچه ای

یکی از خاص ترین نوع از لایت باکس های آلمینیومی، لایت باکس های فریم لس پارچه ای است. ابتدا چاپ بک لایت های پارچه ای انجام می گیرد و بر روی بدنه آلومینیومی لایت باکس نصب می شود. این پارچه های دوردوزی شده طوری طراحی شده اند که بتوانند در لبه های لایت باکس ها جای بگیرند. بدون اینکه دارای خط تا و چروک باشند. این صفحه بک لایت، پروژکتورهای اس ام دی قرار گرفته که بسیار کم مصرف هستند. ضخامت لایت باکس پارچه ای 6 سانتی متر است و از اندازه های 30*40 تا 250*1000 سانتی متر می توانید سفارش لایت باکس پارچه ای فریم لس، ثبت کنید. این لایت باکس ها در برابر آسیب های احتمالی، صدمه، آفتاب؛ رطوبت و باران و .... مقاوم هستند. به همین دلیل می توان از آن ها در فضاهای خارجی استفاده نمود. لایت باکس های پارچه ای بسیار سبک هستند و به صورت دیواری، آویز و استند می توانید از آن ها استفاده کنید. از این لایت باکس های فریم لس پارچه ای به عنوان تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای دکوراتیو در فضاهای آموزشی، درمانی، تجاری، فرودگاه ها، آژانس های مسافرتی، ترمینال ها، مترو و... استفاده زیادی می شود. نوری که باعث افزایش اثربخشی طرح شما می شود، کمک می کند تا کلیه افراد و مخاطبین با یک نگاه جذب تابلو شما ومحتویات آن شوند. بنابراین اگر به دنبال لایت باکس برای فضای بیرون هستید تابلو لایت باکس یک طرفه و دو طرفه پارچه ای سفارش دهید.

برای تعویض طرح بک لایت پارچه ای بعد از مراحل چاپ مجدد و دور دوزی فقط کافیست چاپ قبلی را از لبه های آلومینیومی بیرون بکشید، و چاپ مجدد را به همان گونه که چاپ قبلی قرار گرفته بود، در لبه های آلومینیومی جاگذاری کنید. قیمت تابلو لایت باکس دو طرفه و یک طرفه را با کلیک بر روی هر محصول می توانید مشاهده نمایید. همچنین اگر درخواست تولید لایت باکس فوری دارید با کارشناسان ما در ازتباط باشید.

مزایای تابلو لایت باکس پارچه ای فریم لس

سبک و قابل حمل
مصرف کم برق
کیفیت بالا در چاپ و ساخت لایت باکس پارچه ای فریم لس
امکان چاپ و تولید لایت باکس پارچه ای از ابعاد 30*40 تا 250*1000 سانتی متر
امکان تعویض چاپ بک لایت پارچه ای
امکان استفاده در فضاهای خارجی
قابلیت نصب بر روی دیوار یا به صورت آویز و استند
مقاوم در برابر آفتاب، باران و عوامل محیطی و آسیب های احتمالی

نقش لایت باکس پارچه ای بدون فریم در تبلیغات

چنانچه اگر شما به تبلیغات محیطی گسترده نیاز دارید، بهتر است به جای انواع تابلو  تبلیغاتی ساده و بی نوری که در نیمی از شبانه روز که هوا تاریک است، جلوه ای ندارند، از لایت باکس های فریم لس پارچه ای استفاده کنید، که علی رغم این که دارای مقاومت و دوام در برابر آسیب های محیطی هستند، دارای لامپ های اس ام دی کم مصرف هستند. که باعث می شود تا تصویر شما در هر ساعت از شبانه روز بدرخشد و توجه مخاطبین شما را جلب کند. تابلو لایت باکس فریم لس پارچه ای به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل تولید است. تابلو پارچه ای بدون قاب را می توانید از تولید کننده مستقیم خریداری نمایید. بانی چاپ مرکز فروش لایت باکس ارزان آلومینیومی است.

کاربرد لایت باکس های پارچه ای فریم لس

استفاده از طرح های تبلیغاتی و معرفی محصول در لایت باکس پارچه ای در شرکت ها، مراکز تجاری، فرودگاه ها، مترو، ترمینال ها، داروخانه ها، فروشگاه ها، مراکز درمانی، آموزشی و کلیه فضاهای پر تردد.
به منظور اطلاع رسانی در مدارس، دانشگاه ها، مراکز آموزشی، درمانی و...
لایت باکس فریم لس پارچه ای به عنوان تابلو های دکوراتیو در اداره ها، مطب ها، کلینیک ها، آموزشگاه ها، دفاتر کار، آژانس های مسافرتی و...

لایت باکس آلومینیومی

برای سفارش و خرید لایت باکس پارچه ای بدون فریم کافیست تصویر مورد نیاز خودتان را با جست و جو در اینترنت و یا انجام طراحی، تهیه کنید. سپس بعد از ثبت سفارش برای چاپ لایت باکس پارچه ای یک رو و ساخت لایت باکس پارچه ای فریم لس ارسال نمایید. این تصاویر می تواند دارای طرح های متنوع برای تولید تابلو لایت باکس های دکوراتیو باشد. از این تابلو ها در طراحی داخلی فضاهای مسکونی، اداری، آموزشی، مراکز تجاری و درمانی استفاده بسیاری می شود. اغلب طرح هایی که برای چاپ بک لایت پارچه ای استفاده می شود، طرح هایی به منظور اطلاع رسانی، تبلیغات، طرح های هنری و... می باشد. انتخاب طرح مناسب بستگی به فضایی دارد که می خواهید لایت باکس خودتان را در آن جا نصب کنید. برای مثال اگر برای نصب در فروشگاه و یا مراکز تجاری نیاز به نصب لایت باکس پارچه ای فریم لس دارید، باید از تصاویر تبلیغاتی و معرفی نوع فعالیت یا محصول خود استفاده نمایید. به این صورت زمانی که تابلو لایت باکس پارچه ای تبلیغاتی خود را در فضاهای پرتردد نصب می کنید، نور و روشنایی تصویر شما را گیراتر می کند و باعث می شود توجه افرادی که در گذر هستند، به محتوای تصویر شما جلب شود. چنین اثربخشی را هیچ یک از تابلوهای بدون نور و ساده ای که تولید می شود، ندارند.

چاپ بک لایت روی لایت باکس پارچه ای، پس از مرحله، چاپ دور دوزی می شود و لبه های آن به گونه ای طراحی و ساخته می شود که بتواند خیلی ساده بر روی لایت باکس فریم لس پارچه ای قرار بگیرد. قرار گیری این لبه ها با اندازه گیری دقیق صورت می گیرد. تا وقتی ساخت لایت باکس بدون قاب پارچه ای به انتها می رسد، چاپ پارچه بک لایت خیلی محکم و بدون هیچ خط تا یا چروکی، روی کار قرار بگیرد. تعویض تصویر لایت باکس پارچه ای فریم لس، در هر زمان که مایل باشید امکان پذیر است. به این صورت که شما تصویر جدید خود را سفارش چاپ بک لایت پارچه ای مجدد با ابعاد درخواستی می دهید، پس از چاپ و دوردوزی، پارچه بک لایت آماده نصب بر روی لایت باکس فریم لس پارچه ای می باشد.

تولید کننده لایت باکس پارچه ای یک طرفه

لایت باکس پارچه ای یک طرفه یکی از پرکاربرد ترین نوع لایت باکس در میان انواع لایت باکس است که در بسیاری از مکان ها مانند معابر عمومی، داخل مطب پزشکان، سینماها و مغازه ها مانند شیرینی فروشی ها و از این قبیل مکان ها قابل نصب است چرا نوع بدون قاب آن باعث می شود با تمامی دکوراسیون ها ست شود و بر روی تمامی دیوارها قابل نصب است. هر نوع لایت باکس را می توانید از بانی چاپ که تولید عمده ی لایت باکس را برعهده دارد تهیه نمایید.

لایت باکس فریم لس پارچه ای یک رو

یکی از جدیدترین نوع لایت باکس ها، لایت باکس بدون فریم پارچه ای هست. لایت باکس پارچه ای دارای چند ویژگی برتر نسبت به سایر لایت باکس ها است، که باعث می شود تا این نوع لایت باکس فریم لس پارچه ای از دیگر لایت باکس ها متمایز باشد. لایت پارچه ای فریم لس، بدون قاب است و روی آن چاپ بک لایت پارچه ای قرار می گیرد. این بک لایت ها قابلیت عبور نور را داشته و امکان چاپ تصویر دلخواه شما بر روی آن وجود دارد. این چاپ بک لایت پارچه ای روی بدنه آلومینیومی لایت باکس پارچه ای بدون فریم قرار می گیرد و پشت آن ها پروژکتورهای اس ام دی نصب شده تا تصویر شما را پر نور کند و به آن جلوه زیادی ببخشد. این پروژکتورها کم مصرف هستند و می توانند با مصرف برق بسیار کم مدت طولانی تصویر و تبلیغات شما را به نمایش بگذارند. لایت باکس پارچه ای تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین لایت باکس ها است که توسط بانی چاپ تولیدی لایت باکس تولید می شود.

تولید کننده لایت باکس پارچه ای دو طرفه

تابلو لایت باکس بدون قاب پارچه ای

*امکان فروش قاب آلمینیومی لایت باکس بدون سیستم نور میسر نمی باشد.
*این نوع لایت باکس ها با آداپتور به برق متصل می شوند و به صورت شارژی عمل نمی کنند.
*درصورت تمایل به داشتن لایت باکس دو طرفه می توانید از نوع دیگر لایت باکس ها، لایت باکس فریم لس پارچه ای دوطرفه پارچه ای استفاده بفرمایید.
*این نوع از لایت باکس به صورت دیواری و آویز نصب می شوند. هم تابلو لایت باکس و هم چاپ داخل آنها ثابت هستند و جز گروه لایت باکس های گردان و لایت باکس های دیجیتالی قرار نمی گیرند.
*درصورت تمایل به داشتن این نوع از لایت باکس ها به صورت استند، می توانید استند لایت باکس را به صورت جداگانه سفارش دهید.

حداقل و حداکثر سایز : حداکثر سایز 250*1000 سانتی متر و حداقل 30*40 سانتیمتر

وزن: تقریبا نصف وزن لایت باکس های سنتی و قدیمی- بستگی به ابعاد سفارش دارد.

نحوه نصب: پیچ روی دیوار  همانند یک تابلو (پس از نصب هیچ پیچی شما روی لایت باکس نخواهید دید)

نوع چاپ : فیلم بک لایت-  این نوع جنس و چاپ بهترین نوع چاپ برای لایت باکس می باشد.

قیمت تابلو لایت باکس پارچه ای (فریم لس)

قیمت لایت باکس آلومینیومی پارچه ای یا قیمت تابلوهای بک لایت پارچه ای به ابعاد سفارش لایت باکس پارچه ای شما بستگی دارد. هرچه شما ابعادی بزرگتری را برای خرید لایت باکس پارچه ای بدون فریم انتخاب کنید، به همون نسبت قیمت لایت باکس پارچه ای فریم لس شما افزایش می یابد. قیمت لایت باکس پارچه ای به روز شده در کنار هر محصول درج شده است. چنانچه تابلو نوری سایز بزرگ برای فروشگاه یا محل کار خود می خواهید بهتر است لایت باکس های فریم لس پارچه ای یک طرفه و دوطرفه سفارش دهید. تابلو بک لایت سفارشی پارچه ای را می توانید برای فضای بیرون و محیط های باز استفاده کنید. ساخت تابلو دو طرفه در امر تبلیغات نقش پررنگی دارد، می توانید این تابلوها را به مجموعه بانی چاپ، تولید کننده لایت باکس پارچه ای سفارش دهید.

خرید اینترنتی لایت باکس پارچه ای بدون قاب

شما می توانید لایت باکس تابلو پارچه ای خود را به مجموعه بانی چاپ، کارخانه تابلوسازی لایت باکس، سفارش دهید. تابلو لایت باکس پارچه ای فریم لس می تواند یا به شکل آویز نصب شود و یا به صورت دیواری مثل یک تابلو بر روی دیوار قرار بگیرد. حتی با کمک پایه استند مخصوص، می شود از آن ها مانند یک استند بر روی زمین استفاده کرد. یکی از ویژگی هایی که تابلو لایت باکس پارچه ای بدون قاب نسبت به سایر لایت باکس های آلومینیومی دارد، امکان تولید و ساخت لایت باکس تبلیغاتی پارچه ای از ابعاد 30*40 سانتی متر تا ابعاد 250*1000 سانتی متر است. این یکی از مزیت های مهم لایت باکس پارچه ای محسوب می شود. چرا که شما می توانید با سفارش لایت باکس پارچه ای فریم لس، لایت باکسی یک تکه در ابعاد بزرگ داشته باشید. ضخامت لایت باکس های پارچه ای 7.5 سانتی متر است. لایت باکس های پارچه ای فریم لس، دارای مقاومت زیادی در برابر عوامل محیطی مانند باران، آفتاب و آسیب های احتمالی دارند. به همین دلیل می توانید با خرید لایت باکس پارچه ای، تصاویر خود را در سطح گسترده تری به معرض نمایش بگذارید. همانطور که گفته شد قیمت تابلو لایت پارچه ای در کنار هر محصول قابل مشاهده است. در بانی چاپ فروش آنلاین تابلو لایت باکس فریم لس دو طرفه از طریق سایت امکان پذیر است و به هر تعداد که سفارش ساخت لایت باکس تبلیغاتی دو طرفه داشته باشید برای شما تولید و چاپ می شود. بانی چاپ کارگاه ساخت لایت باکس است که تولید فوری لایت باکس را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهد.

در طراحی لایت باکس به جهت نوری که از پشت چاپ بک لایت به تصویر تابیده می شود، بهتر است از تصاویر و طرح های تیره و پررنگ جهت طراحی لایت باکس خود استفاده نمائید. تا اثر بخشی بیشتری در ذهن مخاطب ایجاد کند. چاپ پارچه لایت باکس، چاپ بسیار با کیفیتی است که در ساخت و نصب انواع لایت باکس پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه باکس روشن پارچه ای نسبت به عوامل بیرونی و شرایط جوی مقاوم است و از دوام بالایی برخوردار است.

علاوه بر آن فایل شما باید دارای مشخصات زیر باشد:

فرمت فایل: JPEG  یا TIFF لایه بسته

رزولوشن: 150 پیکسل بر اینچ

کالر مد: CMYK

نحوه ارسال فایل: از طریق تلگرام یا ایمیل بانی چاپ

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.


راهنمای آپلود فایل در بخش لایت باکس پارچه ای یا بک لایت پارچه ای

1 -سایز فایل ارسالی می بایست به شرح زیر باشد :

(حتما ابعاد بیرون به بیرون ) پشت به پشت( سازه اندازه گیری شود و به این ابعاد 6.1 سانتی متر به طول و 6.1 سانتی متر به عرض اضافه می شود به عنوان مثال اگر ابعاد بیرون به بیرون سازه 300*100 هست فایل با ابعاد . شود ارسال 101.6*301.6 فرمت فایل حتما می بایست به صورت jpg یا tiff لایه بسته باشد.

2 -رزولوشین فایل برای سایز کوچکتر از 2 متر مربع 200 dpi و برای سایز بزرگتر از 2 متر 100 dpi باشد .

3 -جهت نواردوزی پس از چاپ می بایست حاشیه امن طرح از هر طرف 3 سانتی متر رعایت شود یعنی المان های مهم طرح ، لوگو و نوشته می بایست حداقل 3 سانتی متر از لبه طرح فاصله داشته باشد .

4 -حاشیه امن حتما می بایست هم رنگ طرح طرح اصلی باشد و امکان چاپ با رنگ سفید و .... ندارد .

راهنمای آپلود فایل بک لایت پارچه ای