نحوه ارسال سفارشات

ارسال سفارشات

نحوه ارسال سفارش

ارسال سفارشات در بانی چاپ به صورت دلخواه می باشد به این معنی که در صورتی که شما مرسوله ای دارید که قصد دریافت آن را دارید ابتدا می بایست با کارشناس ارسال بانی چاپ تماس گرفته یا در صورتی که سایت خرید نموده اید کارشناسان واحد ارسال سایت پس از آماده شدن محصول با شما تماس خواهند گرفت و نحوه ارسال را با شما چک خواهند کرد، ارسال در بانی چاپ به چند صورت انجام می گیرد:

1- تیپاکس

2- چاپار

3- باربری

4- اتوبوس رانی

5- الوپیک

6- تپسی

7- اسنپ بار

ارسال به شهرستان: تمامی موارد بالا به غیر از الوپیک ، تپسی و اسنپ شامل ارسال به شهرستان ها خواهد شد.

با وجود قیمت بسیار مناسب باربری و به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی در صورتی که محموله ی شما شامل موارد شکستی است اکیدا توصیه می کنیم که از گزینه باربری استفاده ننمایید، چرا که در گزینه باربری احتمال بسیار بالای شکستن وجود دارد و فقط مناسب سفارشات خیلی بالا و سنگین و نشکستنی می باشد. باربری هایی که مرسوله شما از طریق آن ارسال خوهد شد به طور معمول باربری وطن است که به شما اجازه پس کرایه و دریافت کالا و سپس پرداخت هزینه را می دهد، در صورت تمایل می توانید باربری های دیگری مانند، اتو بنز، پیام شمس، فردوس و .. را نیز انتخاب نمایید که این باربری ها تسویه را قبل از ارسال انجام خواهند داد.

در صورتی سفارش شما کم وزن و سبک است می توانید از گزینه چاپار و تیپاکس اقدام به سفارش ارسال نمایید.

اتوبوس رانی نیز گزینه مناسب برای ارسال سفارشات می باشد که در این مورد نیز ارسال موارد شکستنی توصیه نمی شود.

ارسال از طریق هواپیمایی، این نوع از ارسال را در صورتی که عجله بسیار زیادی برای تحویل مرسوله دارید می توانید انتخاب نمایید چرا که هزینه آن بیشتر از تمامی موارد خواهد شد. به این صورت که علاوه بر هزینه هواپیمایی یک هزینه پیک داخل شهری نیز به آن اضافه خواهد شد که این مورد را خوشایند نخواهد کرد.

ارسال از طریق پست معمولا برای کالاهایی انجام می پذیرد که عجله ای برای دریافت آن ندارند و تنها مبلغ و هزینه ارسال برایشان مهم است در این صورت مرسوله درخواستی از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

کارشناسان بانی چاپ تمامی توصیه ها را قبل از ارسال به شما خواهند داد، در صورت هرگونه اتفاقی در ارسال عهده دار مشتری  خواهد بود.

برای ارسال به شهرستان ها در تیپاکس و چاپار 

barbari banichap

ارسال به تهران: کالای شما در تمامی مناطق 22 گانه تهران به دلخواه شما به وسیله یکی از گزینه های اسنپ، الو پیک، تپسی قابل ارسال است، در صورتی که سفارش شما سنگین باشد مانند رول آپ ها و پاپ آپ ها و یا کارتن های بزرگ و سنگین که شامل تیراژهای بالای کاتالوگ، ساک دستی، تقویم رومیزی ها می شود. یا در مقابل آن کالاهایی با حجم بزرگ مانند تابلوها بوم ها، لایت باکس ها حتما می بایست با وانت ارسال شود، ارسال باقی کالاها مانند بسته های کارت ویزیت تا 2000 عددی و بسته های کوچکتر و کم وزن تر طبیعتا با پیک یا اسنپ است.

ارسال به خارج از کشور : در صورت انتخاب گزینه ارسال به خارج از کشور تمامی ارسال های شما به وسیله هواپیمایی قابل ارسال است، به این صورت که هزینه داخل شهری تا فرودگاه جداگانه محاسبه خواهد شد و به صورت پس کرایه هزینه حمل آن توسط هواپیما محاسبه خواهد شد و پس از دریافت مبلغ ارسال آن را تحویل خواهید گرفت.

 

توجه: قبل از ارسال کالا می بایست حتما هزینه سفارش خود را تسویه نمایید و از ارسال کالا بدون تسویه نهایی معذوریم.

در دریافت محصول خود، کارت شناسایی را به مامور پست و یا مامور ارسال بسته های شرکت بانی چاپ ارائه دهید. کارت شناسایی می بایست به نام تحویل گیرنده و یا سفارش دهنده (صاحب پروفایل) باشد. در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ارسال اجازه ورود به ملک و یا ساختمان مسکونی شما را ندارند، برای تحویل موظف هستند مرسوله را درب اصلی و یا درب لابی ساختمان تحویل نمایند.

 در هنگام دریافت مرسوله در مقابل مامور ارسال حتما سلامت فیزیکی مرسوله ی خود را چک نمایید و در صورت اشکال آنرا تحویل مامور ارسال دهید.

در هنگام دریافت مرسوله حتما محصولات چاپی دریافتی خود را به وسیله فاکتور صادر شده در پروفایل شخصی خود چک و کنترل نمایید در غیر اینصورت شرکت مسئولیتی در قبال کسری کالا بعد از دریافت محصول را ندارد.

هزینه ارسال به شهرستان و با پست بر اساس گرماژ محصول چاپی سفارش گذاری شده تعیین و محاسبه می گردد.

در صورتی تمایل به دریافت مرسوله از طریق پست اکسپرس را ندارید می توانید از طریق پست پیشتاز اقدام نمایید و مرسوله ی خود را طی 4 روز کاری دریافت نمایید و هزینه ارسال آن بر اساس تعرفه ی مصوب اداره پست می باشد.

تحویل سفارش با مقصد مکان های عمومی مانند کافه ها رستوران، هتل و خیابان امکانپذیر نمی باشد.

پربازدید ترین صفحات سایت:

جعبه هارد باکس

چاپ کاتالوگ

تابلو لایت باکس

تقویم رومیزی