تقویم دیواری

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

امکان ثبت سفارش تقویم دیواری 1403 با حداقل تعداد 500 عدد وجود دارد، تقویم دیواری ها بصورت اختصاصی و سفارشی با طرح دلخواه شما چاپ می شوند. بهترین نوع چاپ برای تقویم دیواری، چاپ افست می باشد که هم قیمت مناسبی دارد هم خروجی کار بسیار با کیفیت می باشد، این تقویم دیواری ها می تواند به صورت تک برگ تا 12 برگ و یا پلنر باشد، صحافی تقویم دیواری های چند برگ می تواند به صورت شیرازه پلاستیکی یا صحافی فنری باشد که به دلخواه شما یا کاربرد آن است. با کلیک بر روی هر محصول می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید چاپ تقویم دیواری 1403 تبلیغاتی

تقویم دیواری ها از گذشته تا امروز همچنان مورد استقبال مخاطبین قرار می گرفتند، چرا که این نوع تقویم ها به راحتی در دسترس و بر روی دیوارها قابل نصب هستند. این نوع از تقویم ها با یک طراحی بسیار خوب و حرفه ای می توانند بسیار کاربردی و پر طرفدار باشند، اگرچه در میان تقویم ها همچنان تقویم های رومیزی پرچم دار هستند اما تقویم دیواری ها نیز مخاطبین خاص خود را دارند، پس اگر شما از مخاطبین این نوع از تقویم ها هستین درنگ نکنین و برای تبلیغات خود از این محصول بهره ببرید، بانی چاپ عرضه کننده بهترین نوع تقویم های دیواری با کیفیت در دو نوع چاپ افست و چاپ دیجیتال و در ابعاد مختلف و تعداد برگ های مختلف می باشد، این تقویم ها در انواع تک برگ 4 برگ و دوازده برگ به صورت استاندارد ارائه می شوند که می توانید به دلخواه و به صورت اختصاصی آن را ارائه دهید.

تقویم دیواری ها یکی از گزینه های قدیمی اما امن تبلیغاتی هستند، تقویم دیواری ها معمولا شبیه یک پوستر کلی هستند که غالبا یک تک صفحه برای تمام روزهای سال را شامل می شوند یا اینکه هر برگ یک فصل را بر روی خود دارد، در کل تقویم دیواری ها به علت اینکه بر روی دیوار نصب می شوند به عنوان پوستر یا تابلو، یک کالای تزیینی محسوب می شوند، پس در طراحی آن باید دقت لازم را به عمل آورد تا مخاطبین شما تمایل به نگهداری از آن را بر روی دیوار خود به عنوان یک کالای تزیینی و تبلیغاتی داشته باشند، تقویم های دیواری آماده معمولا با طراحی دلخواه شما وجود ندارند پس در این مورد پیشنهاد می شود از تقویم های دیواری با طراحی تخصصی استفاده نمایید.

کاربرد تقویم دیواری

تقویم دیواری ها یکی از راه های ماندگار در تبلیغات هستند، زمانی که تبلیغات شما به صورت تقویم دیواری چاپ می شود و در اماکن مد نظرتان نصب می شود ، مخاطبین شما هر لحظه که بخواهند روزهای سال را ببینن و یا نگاه مخاطبتان بر روی تقویم بچرخد متوجه تبلیغات و برند شما خواهد شد.  این تقویم ها مانند پوستر عمل می کند و یکی از قوی ترین راه ها برای تبلیغات است، در زمانی که یک طراحی بسیار قوی داشته باشد می تواند در بهترین جا ها نصب شود و تاثیر گذاری بسیار بیشتری را بر روی مخاطبین داشته باشد.

تقویم دیواری جزء مواردی است که هر کس بعد ازدریافت آن در محیط کار و یا منزل مورد استفاده قرار می دهد؛ و هر فردی بعد از دریافت این هدیه ارزشمند خوشحال می شود. به همین دلیل تقویم دیواری می تواند جزء هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکت و یا مجموعه باشد. نمونه تقویم دیواری ها در سایت موجود می باشد، چاپ تقویم دیواری اصولاً بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود. چاپ تمام تقویم دیواری ها بصورت یک رو می باشد، که دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

یکی از دیگر مزایای سفارش چاپ تقویم دیواری برای پیگیری اهداف شخصی یا کاری می باشد، با علامت گذاری بصری نقاط عطف، دستاوردها یا ضرب الاجل ها و پیشرفت خود را در طول سال نظارت کنید. این نمایش بصری به عنوان یک محرک عمل می کند و شما را بر روی دستیابی به اهداف خود متمرکز می کند.

اصولاً  اواخر هر سال برای تهیه تقویم سال جدید اقدام می شود، البته باید زودتر برای تهیه تقویم سال جدید اقدام کنید تا با پیک کاری در این خصوص مواجه نشوید. شما می توانید چاپ تقویم دیواری 1403 در تهران را به مجوعه بانی چاپ بسپارید.

مزایای چاپ تقویم دیواری

تقویم دیواری باکیفیت به عنوان یک عنصر کاربردی و تزیینی در منازل، ادارات و سایر فضاها استفاده می شود. آنها یک دید کامل از کل سال را به نمایش می گذارند و به شما این امکان را می دهند تا به راحتی برنامه ریزی کنید و از تاریخ ها و رویدادهای مهم مطلع شوید. در این متن مزایای چاپ تقویم دیواری و چگونگی ارتقای برنامه ریزی سالانه، مدیریت زمان و جذابیت و زیبایی با استفاده از یک تقویم دیواری می پردازیم.

تقویم های دیواری خاص نمای جامع و کاملی از کل یک سال را به نمایش می گذارند و این به شما این امکان را می دهد تا تعطیلات، ضرب الاجل ها و قرارهای برنامه ریزی شده را در یک نگاه ببینید. با این چشم انداز، می توانید پروژه های بلند مدت، تعطیلات و رویدادها را به طور موثرتری برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که زمان و منابع را براساس آن تخصیص میدهید.

یک مرجع کامل و برنامه ریزی آسان با یک تقویم بر روی دیوار، مکان متمرکزی را برای برنامه ریزی قرار ملاقات ها، جلسات وتعاملات اجتماعی فراهم میکند. شما دیگر نیاز به جستجو در تقویم های دیجیتال ندارید و با یک نگاه ساده بر تقویم دیواری سفارشی علاوه بر برقراری ارتباط با مخاطب هدف خود از تضادهای زمان بندی جلوگیری خواهید کرد.

تقویم دیواری یک عنصر تزیینی برروی دیوار: سفارش آنلاین یک تقویم دیواری با طراحی خوب، یک عنصر هنری و تزیینی را به هر فضایی اضافه می کند. تقویم دیواری به یک نقطه کانونی تبدیل می شود و فضای کلی اتاق را تحت تاثیر قرار میدهد. چه در خانه، چه در محل کار و یا در محیط عمومی، یک تقویم بصری جذاب هم به عنوان یک ابزار کاربردی و هم به عنوان یک اثر هنری چشم نواز عمل میکند.

بهینه سازی فضا: تقویم های دیواری فضای دیوار را با ترکیب عملکرد و زیبایی شناسی بهینه میکنند. با استفاد از فضای عمودی دیوار، می توانید میز کار را از به هم ریختگی دور نگهدارید و در عین حال دسترسی آسان به برنامه و تاریخ های مهم خود را حفظ کنید. این استفاده کارآمد از فضا به یک میز مرتب و سازماندهی شده کمک می کند.

با قرار دادن یک تقویم دیواری سفارشی در یک مکان مشترک، همه می توانند از رویدادها، قرارهای ملاقت و سایر برنامه ریزی ها مطلع شوند. این کار ارتباطات موثر را ارتقا میدهد.

انواع تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری 1403 اختصاصی به انواع  تقویم دیواری خاص و چند برگ و تقویم دیواری تک برگ و تقویم دیواری پلنر تقسیم می شود، تقویم دیواری ها می توانند محل بسیار مناسبی برای تبلیغات شما باشند چرا که اگر طراحی تقویم دیواری دقت به عمل آورید می توانید یک تقویم دیواری تبلیغاتی را به عنوان یک کالای دکوراتیو شیک عرضه کنید و به مشتریان خاص خود به عنوان هدایای تبلیغاتی عرضه نمایید.

تقویم دیواری تک برگ 1403

تقویم دیواری تک برگ گلاسه جزء ارزانترین نمونه های تقویم دیواری محسوب می شود که شما می توانید تبلیغات ضروری خود را روی همان تک برگ طراحی و چاپ نمائید. قیمت تقویم دیواری تک برگ در کنار این محصول در سایت بانی چاپ درج شده است.
همچنین می توانید از تصاویر زیبا، باستانی، مذهبی و یا تصاویر برند خود استفاده کنید.
شما می توانید چاپ تقویم دیواری اختصاصی را برای مجموعه خود انجام دهید؛ در انتخاب سایز و نوع کاغذ نیز بنا بر خواسته و سلیقه خود اقدام نمائید.

تقویم دیواری چهار برگ 1403

در تقویم دیواری چهار برگ هر فصل در یک برگ قرار می گیرد، که با توجه به تبلیغات و طرح اختصاصی شما طراحی می شود و بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شود و دارای شیرازه های فنری و یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری دوازده برگ

در تقویم دیواری 12 برگ هر ماه بر روی یک برگ نشان داده می شود، از حسن های این تقویم اینست که می توان بر روی آن تبلیغات زیادی را به نمایش گذاشت که در فروش تاثیر مثبتی خواهد داشت.
چاپ تقویم دیواری 12 برگ نیز در سایزهای متنوع بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود و دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری پلنر

تقویم دیواری های پلنر دارای فضا کافی در کنار روزها هستند که به راحتی می توانید ایونت مورد نظر خود را در کنار روزهای تقویم با خودکار بنویسید تا بتوانید هر زمان که نگاهتان بر روی تقویم افتاد یاد جدول برنامه ریزی خود بیافتید، این تقویم دیواری ها رایج ترین نوع تقویم دیواری در عرصه تبلیغات در جهان می باشند که به راحتی به مخاطب اجازه می دهند که با آن ارتباط بگیرد و یادداشت های خود را بر روی آن ثبت نماید.

سفارشی و شخصی سازی تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری اختصاصی سال 1403 طیف وسیعی از گزینه های طراحی را ارائه می دهد که به شما این امکان را میدهد تقویمی بسازید که با ترجیحات زیبایی شناختی که شما در نظر دارید هماهنگ باشد. از انواع طرح های ساده گرفته تا طرح های پر زرق و برق، می توانید سبکی را انتخاب کنید که با سلیقه شما یکی باشد و جذابیت بصری محیط شما را افزایش دهد.

سفارشی کردن یک تقویم دیواری با عکس های شخصی، نقل قول های یا خاطرات خاص، به تقویم سالانه شما حالت شخصی و سفارشی می دهد. این یک تقویم منحصر به فرد و معنادار خواهد بود که ارزش، هدف ها، دستاورد و محصولات ( یا خدمات ) شما را منعکس خواهد کرد. هنگامی که تقویم دیواری خود را شخصی سازی می کنید.

نام تجاری و تبلیغاتی: خرید اینترنتی تقویم های دیواری همچنین می تواند به عنوان ابزارهای تبلیغاتی قوی برای مشاغل، مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از لوگوی کسب و کار خود، اطلاعات تماس و پیام برند خود، می توانید دیده شدن برند خود را در طول یک سال تضمین کنید. چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی فرصتی برای نمایش محصولات، خدمات، اهداف و پیام های مهم و کلیدی شما فراهم میکند و از قرار گرفتن مداوم در معرض دید مخاطبان هدف تان، اطمینان حاصل میکنید.

چاپ تقویم دیواری راه حلی کاربردی، سفارشی و از نظر بصری جذاب برای برنامه ریزی سالانه ارائه میدهد. شما میتوانید از طریق سایت بانی چاپ، انواع تقویم رومیزی را در سایزها و طرح های مختلف مشاهده کنید. همچنین میتوانید شخصی سازی و سفارشی کردن آن را با توجه به سلیقه تان را به مجموعه بانی چاپ بسپارید.

قیمت خرید تقویم دیواری

شما ممکن است در مکان‌های مختلف از جمله ادارات، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها، محل کار و در هر خانه و گوشه ای از این نوع از تقویم مشاهده کنید. زیرا شما و هر فرد دیگری که با تقویم دیواری، مناسبت ها و تاریخ سر و کار دارد، به آن احتیاج دارد.
در طراحی تقویم دیواری اختصاصی، می توانید از تبلیغات مورد نیازتان استفاده کنید. معمولاً تبلیغاتی که روی دیوار نصب می شود دارای بازخورد بالا می باشد، و تا مدتها نام و تبلیغات شما را در ذهن مخاطبین باقی می ماند. تعرفه چاپ تقویم دیواری در کنار هر محصول درج شده است و با استفاده از مقادیر و تعیین ویژگی های تقویم دیواری می توانید قیمت به روز شده آن را دریافت نمایید.

خرید اینترنتی تقویم دیواری

جهت تهیه تقویم دیواری می توانید طرح و نوع تقویم دیواری که انتخاب می کنید را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید. شما به راحتی با انتخاب یکی از مدل های تقویم دیواری در بالا میتوانید با انتخاب تعداد و گرماژ برگه های آن اقدام به ثبت سفارش بصورت اینترنتی نمائید و سپس فایل اختصاصی و سفارشی خود را آپلود نمائید و در کمتر از چند روز سفارش شما آماده و برای شما ارسال خواهد شد. تمام قیمت های تقویم دیواری در سایت بانی چاپ به روز می باشند و در صورت تمایل میتوانید پیش فاکتور و یا فاکتور رسمی نیز دریافت نمائید. خرید و فروش تقویم دیواری 1403 به صورت آنلاین را می توانید از طریق سایت بانی چاپ که تولید کننده عمده تقویم دیواری در تهران است ثبت کنید. ثبت سفارش اینترنتی و مشاهده آنلاین قیمت تقویم دیواری 1403 بصورت کاملا دلخواه در تعیین مشخصات تقویم ( انتخاب گرماژ برگه ها، سایز، نوع صحافی و ... ) از مزایای سایت بانی چاپ می باشد که به راحتی قابل انتخاب می باشد. بعد از سفارش تقویم دیواری، در کمترین زمان ممکن طراحی اختصاصی طرح شما تکمیل و چاپ می شود و ما می توانیم تقویم دیواری را به دست شما در سراسر ایران برسانیم.

جهت مشاهده انواع چاپ تقویم رومیزی کلیک نمایید.