تقویم دیواری

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تقویم دیواری ها بصورت اختصاصی و سفارشی با طرح دلخواه شما چاپ می شوند. بهترین نوع چاپ برای تقویم دیواری 1403، چاپ افست می باشد که هم قیمت مناسبی دارد هم خروجی کار بسیار با کیفیت می باشد، این تقویم دیواری ها می تواند به صورت تک برگ تا 12 برگ و یا پلنر باشد، صحافی تقویم دیواری های چند برگ می تواند به صورت شیرازه پلاستیکی یا صحافی فنری باشد که به دلخواه شما یا کاربرد آن است. با کلیک بر روی هر محصول می توانید قیمت سفارش تقویم دیواری اختصاصی و سفارشی خود را مشاهده و ثبت نمائید. امکان ثبت سفارش تقویم دیواری 1403 با حداقل تعداد 500 عدد وجود دارد. چاپ تقویم چهار فصل دیواری با کیفیت بالا در چاپخانه بانی چاپ، تولید می شود.

چاپ روی تقویم دیواری 1403 با طرح و تصویر های دلخواه شما با سایز مد نظر شما انجام میشود. همچنین میتوانید ضخامت کاغذ تقویم دیواری خود را نیز مشاهده نمائید. برای مشاهده تعرفه قیمت تقویم دیواری بر روی عکس و سایز های بالا کلیک نمائید تا قیمت آپدیت و به روز تقویم دیواری های سفارشی و اختصاصی را مشاهده نمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ تقویم دیواری 1403

تقویم دیواری ها از گذشته تا امروز همچنان مورد استقبال مخاطبین قرار می گرفتند، چرا که این نوع تقویم ها به راحتی در دسترس و بر روی دیوارها قابل نصب هستند. این نوع از تقویم ها با یک طراحی بسیار خوب و حرفه ای می توانند بسیار کاربردی و پر طرفدار باشند، اگرچه در میان تقویم ها همچنان تقویم های رومیزی پرچم دار هستند اما تقویم دیواری ها نیز مخاطبین خاص خود را دارند، پس اگر شما از مخاطبین این نوع از تقویم ها هستین درنگ نکنین و برای تبلیغات خود از این محصول بهره ببرید، بانی چاپ عرضه کننده بهترین نوع تقویم های دیواری با کیفیت در دو نوع چاپ افست و چاپ دیجیتال و در ابعاد مختلف و تعداد برگ های مختلف می باشد، این تقویم ها در انواع تک برگ 4 برگ و دوازده برگ به صورت استاندارد ارائه می شوند که می توانید به دلخواه و به صورت اختصاصی آن را ارائه دهید. تقویم دیواری ها با توجه به نوع طراحی و مدلشان به تقویم فصل ها نیز شناخته می شوند. 

چاپ تقویم دیواری با عکس دلخواه یکی از گزینه های قدیمی اما امن تبلیغاتی هستند، تقویم دیواری ها معمولا شبیه یک پوستر کلی هستند که غالبا یک تک صفحه برای تمام روزهای سال را شامل می شوند یا اینکه هر برگ یک فصل را بر روی خود دارد، در کل تقویم دیواری ها به علت اینکه بر روی دیوار نصب می شوند به عنوان پوستر یا تابلو، یک کالای تزیینی محسوب می شوند، پس در طراحی آن باید دقت لازم را به عمل آورد تا مخاطبین شما تمایل به نگهداری از آن را بر روی دیوار خود به عنوان یک کالای تزیینی و تبلیغاتی داشته باشند، تقویم های دیواری آماده معمولا با طراحی دلخواه شما وجود ندارند پس در این مورد پیشنهاد می شود از تقویم های دیواری با طراحی تخصصی استفاده نمایید. خرید آنلاین تقویم دیواری را می توانید از طریق سایت بانی چاپ، کارگاه چاپ تقویم دیواری انجام دهید.

سفارش تقویم دیواری اختصاصی

تقویم دیواری ها یکی از راه های ماندگار در تبلیغات هستند، زمانی که تبلیغات شما به صورت تقویم دیواری چاپ می شود و در اماکن مد نظرتان نصب می شود ، مخاطبین شما هر لحظه که بخواهند روزهای سال را ببینن و یا نگاه مخاطبتان بر روی تقویم بچرخد متوجه تبلیغات و برند شما خواهد شد.  این تقویم ها مانند پوستر عمل می کند و یکی از قوی ترین راه ها برای تبلیغات است، در زمانی که یک طراحی بسیار قوی داشته باشد می تواند در بهترین جا ها نصب شود و تاثیر گذاری بسیار بیشتری را بر روی مخاطبین داشته باشد.

تقویم دیواری جزء مواردی است که هر کس بعد ازدریافت آن در محیط کار و یا منزل مورد استفاده قرار می دهد؛ و هر فردی بعد از دریافت این هدیه ارزشمند خوشحال می شود. به همین دلیل تقویم دیواری می تواند جزء هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکت و یا مجموعه باشد. نمونه تقویم دیواری ها در سایت موجود می باشد، چاپ تقویم دیواری اصولاً بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود. چاپ تمام تقویم دیواری ها بصورت یک رو می باشد، که دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد. تقویم دیواری بزرگ و یا تقویم دیواری تک بزرگ را می توانید به صورت اختصاصی و سفارشی با طرح مورد نظرتان سفارش دهید. لیست قیمت تقویم دیواری 1403 را می توانید در صفحه تقویم دیواری مشاهده نمایید. 

یکی از دیگر مزایای سفارش چاپ تقویم دیواری برای پیگیری اهداف شخصی یا کاری می باشد، با علامت گذاری بصری نقاط عطف، دستاوردها یا ضرب الاجل ها و پیشرفت خود را در طول سال نظارت کنید. این نمایش بصری به عنوان یک محرک عمل می کند و شما را بر روی دستیابی به اهداف خود متمرکز می کند.

چاپ عکس روی تقویم دیواری امکان پذیر است. تقویم برگه ای و یا تقویم دیواری فانتزی با ابعاد و طرح مورد نظر شما قابل چاپ است. تقویم سفارشی دیواری با تیراژ مورد نظر شما قابل چاپ است. قیمت تقویم تبلیغاتی و قیمت چاپ تقویم دیواری در سایت موجود و به روز می باشد.

اصولاً  اواخر هر سال برای تهیه تقویم سال جدید اقدام می شود، البته باید زودتر برای تهیه تقویم سال جدید اقدام کنید تا با پیک کاری در این خصوص مواجه نشوید. شما می توانید چاپ تقویم دیواری 1403 در تهران را به مجموعه بانی چاپ، شرکت چاپ تقویم دیواری بسپارید. بانی چاپ، کارگاه تولید تقویم دیواری است که تولید تقویم دیواری را با بالاترین کیفیت انجام می دهد. صحافی تقویم دیواری 1403 به شکلهای مختلف صورت می گیرد.  همچنین تقویم دیواری 1403 تک برگ را می توانید سفارش دهید. محاسبه آنلاین قیمت و هزینه چاپ انواع تقویم دیواری 1403 را می توانید از طریق سایت مشاهده نمایید.

چاپ روی تقویم دیواری سفارشی

تقویم های دیواری خاص و سفارش تقویم دیواری 1403 نمای جامع و کاملی از کل یک سال را به نمایش می گذارند و این به شما این امکان را می دهد تا تعطیلات، ضرب الاجل ها و قرارهای برنامه ریزی شده را در یک نگاه ببینید. با این چشم انداز، می توانید پروژه های بلند مدت، تعطیلات و رویدادها را به طور موثرتری برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که زمان و منابع را براساس آن تخصیص میدهید. تقویم دیواری تبلیغاتی 1403 را می توانید برای تبلیغ و شناساندن برند خود سفارش دهید. قیمت چاپ تقویم دیواری 1403 اختصاصی را می توانید با کلیک بر هر محصول مشاهده نمایید. سفارش انواع تقویم دیواری هم از طریق سایت و هم تماس با کارشناسان می توانید ثبت نمایید. عکس تقویم دیواری را با کلیک بر روی محصولات و گالری تصاویر می توانید مشاهده نمایید.

قیمت چاپ تقویم دیواری

یک مرجع کامل و برنامه ریزی آسان با یک تقویم بر روی دیوار، مکان متمرکزی را برای برنامه ریزی قرار ملاقات ها، جلسات وتعاملات اجتماعی فراهم میکند. شما دیگر نیاز به جستجو در تقویم های دیجیتال ندارید و با یک نگاه ساده بر تقویم دیواری سفارشی علاوه بر برقراری ارتباط با مخاطب هدف خود از تضادهای زمان بندی جلوگیری خواهید کرد و همچنین جهت مشاهده قیمت چاپ تقویم دیواری های اختصاصی و سفارشی میتوانید بر روی عکس های بالا کلیک نمائید تا قیمت چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی را با چاپ طرح دلخواه مشاهده نمائید.

تقویم دیواری یادداشتی یک عنصر تزیینی برروی دیوار: سفارش آنلاین یک تقویم دیواری با طراحی خوب، یک عنصر هنری و تزیینی را به هر فضایی اضافه می کند. تقویم دیواری به یک نقطه کانونی تبدیل می شود و فضای کلی اتاق را تحت تاثیر قرار میدهد. چه در خانه، چه در محل کار و یا در محیط عمومی، یک تقویم بصری جذاب هم به عنوان یک ابزار کاربردی و هم به عنوان یک اثر هنری چشم نواز عمل میکند.

بهینه سازی فضا: تقویم های دیواری فضای دیوار را با ترکیب عملکرد و زیبایی شناسی بهینه میکنند. با استفاد از فضای عمودی دیوار، می توانید میز کار را از به هم ریختگی دور نگهدارید و در عین حال دسترسی آسان به برنامه و تاریخ های مهم خود را حفظ کنید. این استفاده کارآمد از فضا به یک میز مرتب و سازماندهی شده کمک می کند.

با قرار دادن یک تقویم دیواری سفارشی در یک مکان مشترک، همه می توانند از رویدادها، قرارهای ملاقت و سایر برنامه ریزی ها مطلع شوند. این کار ارتباطات موثر را ارتقا میدهد. خرید تقویم دیواری تبلیغاتی یک استراتژی مهم در تبلیغات و بازاریابی است. تقویم دیواری تک برگ بزرگ و تقویم دیواری سال 1403 را می توانید به مجموعه بانی چاپ سفارش دهید.

خرید انواع تقویم دیواری 1403

چاپ تقویم دیواری 1403 اختصاصی به انواع تقویم دیواری خاص و چند برگ و چاپ تقویم دیواری تک برگ و تقویم دیواری پلنر تقسیم می شود، تقویم دیواری ها می توانند محل بسیار مناسبی برای تبلیغات شما باشند چرا که اگر طراحی تقویم دیواری دقت به عمل آورید می توانید یک تقویم دیواری تبلیغاتی را به عنوان یک کالای دکوراتیو شیک عرضه کنید و به مشتریان خاص خود به عنوان هدایای تبلیغاتی عرضه نمایید. قیمت و خرید تقویم دیواری 1403 را می توانید از طریق سایت مشاهده و ثبت نمایید.

تقویم دیواری تک برگ 1403

تقویم دیواری تک برگ گلاسه جزء ارزانترین نمونه های تقویم دیواری محسوب می شود که شما می توانید تبلیغات ضروری خود را روی همان تک برگ طراحی و چاپ نمائید. قیمت تقویم دیواری تک برگ در کنار این محصول در سایت بانی چاپ درج شده است.
همچنین می توانید از تصاویر زیبا، باستانی، مذهبی و یا تصاویر برند خود استفاده کنید.
شما می توانید چاپ تقویم دیواری اختصاصی را برای مجموعه خود انجام دهید؛ در انتخاب سایز و نوع کاغذ نیز بنا بر خواسته و سلیقه خود اقدام نمائید.

تقویم دیواری چهار برگ 1403

در تقویم دیواری چهار برگ هر فصل در یک برگ قرار می گیرد، که با توجه به تبلیغات و طرح اختصاصی شما طراحی می شود و بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شود و دارای شیرازه های فنری و یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری دوازده برگ

در تقویم دیواری 12 برگ هر ماه بر روی یک برگ نشان داده می شود، از حسن های این تقویم اینست که می توان بر روی آن تبلیغات زیادی را به نمایش گذاشت که در فروش تاثیر مثبتی خواهد داشت.
چاپ تقویم دیواری 12 برگ نیز در سایزهای متنوع بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود و دارای شیرازه فنری یا پلاستیکی می باشد.

تقویم دیواری پلنر

تقویم دیواری های پلنر دارای فضا کافی در کنار روزها هستند که به راحتی می توانید ایونت مورد نظر خود را در کنار روزهای تقویم با خودکار بنویسید تا بتوانید هر زمان که نگاهتان بر روی تقویم افتاد یاد جدول برنامه ریزی خود بیافتید، این تقویم دیواری ها رایج ترین نوع تقویم دیواری در عرصه تبلیغات در جهان می باشند که به راحتی به مخاطب اجازه می دهند که با آن ارتباط بگیرد و یادداشت های خود را بر روی آن ثبت نماید.

سفارشی و شخصی سازی تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری اختصاصی سال 1403 طیف وسیعی از گزینه های طراحی را ارائه می دهد که به شما این امکان را میدهد تقویمی بسازید که با ترجیحات زیبایی شناختی که شما در نظر دارید هماهنگ باشد. از انواع طرح های ساده گرفته تا طرح های پر زرق و برق، می توانید سبکی را انتخاب کنید که با سلیقه شما یکی باشد و جذابیت بصری محیط شما را افزایش دهد.

سفارشی کردن یک تقویم دیواری با عکس های شخصی، نقل قول های یا خاطرات خاص، به تقویم سالانه شما حالت شخصی و سفارشی می دهد. این یک تقویم منحصر به فرد و معنادار خواهد بود که ارزش، هدف ها، دستاورد و محصولات ( یا خدمات ) شما را منعکس خواهد کرد. تقویم دیواری ماهانه با طرح دلخواه خود را به چاپخانه تقویم دیواری بانی چاپ بسپارید تا چاپ تقویم دیواری 1403 تیراژ دلخواه را با کیفیت بالا تحویل بگیرید.

نام تجاری و تبلیغاتی: خرید اینترنتی تقویم های دیواری همچنین می تواند به عنوان ابزارهای تبلیغاتی قوی برای مشاغل، مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از لوگوی کسب و کار خود، اطلاعات تماس و پیام برند خود، می توانید دیده شدن برند خود را در طول یک سال تضمین کنید. چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی فرصتی برای نمایش محصولات، خدمات، اهداف و پیام های مهم و کلیدی شما فراهم میکند و از قرار گرفتن مداوم در معرض دید مخاطبان هدف تان، اطمینان حاصل میکنید.

چاپ تقویم دیواری راه حلی کاربردی، سفارشی و از نظر بصری جذاب برای برنامه ریزی سالانه ارائه میدهد. شما میتوانید از طریق سایت بانی چاپ، انواع تقویم رومیزی را در سایزها و طرح های مختلف مشاهده کنید. همچنین میتوانید خرید تقویم دیواری 1403 را با شخصی سازی و سفارشی کردن آن با توجه به سلیقه تان به مجموعه بانی چاپ بسپارید.

قیمت خرید تقویم دیواری

شما ممکن است در مکان‌های مختلف از جمله ادارات، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها، محل کار و در هر خانه و گوشه ای از این نوع از تقویم مشاهده کنید. زیرا شما و هر فرد دیگری که با تقویم دیواری، مناسبت ها و تاریخ سر و کار دارد، به آن احتیاج دارد.
در طراحی تقویم دیواری اختصاصی، می توانید از تبلیغات مورد نیازتان استفاده کنید. معمولاً تبلیغاتی که روی دیوار نصب می شود دارای بازخورد بالا می باشد، و تا مدتها نام و تبلیغات شما را در ذهن مخاطبین باقی می ماند. تعرفه چاپ تقویم دیواری در کنار هر محصول درج شده است و با استفاده از مقادیر و تعیین ویژگی های تقویم دیواری می توانید قیمت تقویم دیواری تبلیغاتی به روز شده آن را دریافت نمایید. تقویم سال 1403 با تعطیلات ماه به ماه کامل را می توانید سفارش دهید تا این تقویم را بر روی دیوار اتاق محل کار خود به مدت یک سال داشته باشید.

خرید اینترنتی تقویم دیواری

جهت تهیه تقویم دیواری برنامه ریزی می توانید طرح و نوع تقویم دیواری که انتخاب می کنید را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید. شما به راحتی با انتخاب یکی از مدل های تقویم دیواری در بالا میتوانید با انتخاب تعداد و گرماژ برگه های آن اقدام به ثبت سفارش بصورت اینترنتی نمائید و سپس فایل اختصاصی و سفارشی خود را آپلود نمائید و در کمتر از چند روز سفارش شما آماده و برای شما ارسال خواهد شد. تمام قیمت های تقویم دیواری در سایت بانی چاپ به روز می باشند و در صورت تمایل میتوانید پیش فاکتور و یا فاکتور رسمی نیز دریافت نمائید. خرید و فروش تقویم دیواری 1403 به صورت آنلاین را می توانید از طریق سایت بانی چاپ که تولید کننده عمده تقویم دیواری در تهران است ثبت کنید. ثبت سفارش اینترنتی و مشاهده آنلاین قیمت تقویم دیواری 1403 بصورت کاملا دلخواه در تعیین مشخصات تقویم ( انتخاب گرماژ برگه ها، سایز، نوع صحافی و ... ) از مزایای سایت بانی چاپ می باشد که به راحتی قابل انتخاب می باشد. بعد از سفارش تقویم دیواری، در کمترین زمان ممکن طراحی اختصاصی طرح شما تکمیل و چاپ می شود و ما می توانیم تقویم دیواری را به دست شما در سراسر ایران برسانیم.

جهت خرید و سفارش چاپ تقویم رومیزی کلیک نمایید. 

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.