چاپ دفتر

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ و تولید عمده انواع دفتر های برنامه ریزی ( پلنر )، دفتر مشق تبلیغاتی، دفتر های نت برداری و نقشه کشی، دفتر یادداشت های تبلیغاتی و اختصاصی با طرح دلخواه با قیمت ارزان و یا نوع لوکس و لاکچری با قیمت رقابتی و تولید فوری انجام میشود. چاپ دفتر با طرح دلخواه در سایز های استاندارد و سفارشی قابل تولید می باشد، امکان چاپ روی جلد دفتر و یا برگه های دفتر بصورت تک رنگ یا کاملا رنگی مطابق رنگ سازمانی و مطابق استاندارد های سازمان و برند شما قابل انجام می باشد. سفارش دفتر با طرح مورد نظر شما مناسب برای مدارس، شرکت ها و سازمانی هایی می باشد که میخواهند از این دفاتر جهت برندینگ در کنار هدیه دادن به مخاطبین خود استفاده نمایند. تولید این دفاتر با انواع صحافی های موجود در بازار ایران در کنار انتخاب گرماژ برگه ها و یا سفارشی سازی جلد ماننده جلد سخت، جلد گلاسه، چرمی و ... قابل تولید می باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش چاپ دفتر اختصاصی

دفترچه یادداشت یکی از دسته محصولات تبلیغاتی به شمار می رود که می تواند به راحتی بر روی میز مخاطبین شما، یا فرزندان آنها قرار گیرد. همه ما برای انجام کارهای روزانه، یاداشت ها و مطالبی را مینویسیم که در طی روز به آن مراجعه میکنیم. دفترچه یادداشت فضای نوشتن هر چیزی است پس میتوان از آن بهره های زیادی برد. پس کاربرد دفترچه یاداشت محدود به چند مورد نمی شود. تولید دفتر با لوگوی شرکت برای هدیه دادن یکی از کاربردهای سفارش چاپ دفتر است.

ضمنا با توجه به اینکه روحیات افراد با هم متفاوت است پس هر کسی میتواند از آن استفاده ی ویژه ای داشته باشد البته داشتن دفترچه به خصوص دفتر برنامه ریزی یا پلنر، از ویژگی های افراد موفق است. گوشه ی زندگی افراد موفق همیشه یک دفترچه یادداشت هست که نقش مهمی در زندگی آن شخص دارد. این یادداشت می تواند هم به صورت تقویم و سررسید باشد و هم به صورت دفترچه یادداشت تبلیغاتی باشد. چاپ روی دفتر اختصاصی یکی از روش های شخصی سازی دفتر است. این دفترها می توانند به عنوان دفتر مشق اختصاصی برای دانش آموزان استفاده شوند و یا در اختیار شرکت ها و یا موسسات قرار گیرند. دفتر یادداشت لاکچری و یا خرید دفتر ساده با تیراژ دلخواه امکان پذیر است.

چاپ دفتر با طرح دلخواه

با اینکه گوشی ها و موبایل ها و وسایلی از این قبیل ما را از دفترچه یاداشت بی نیاز کرده اما هنوز نمیتوان جایگزین عالی و کامل برای دفترچه یادداشت فیزیکی باشد، چرا که تنها دفترچه یادداشت های فیزیکی تنها می توانند به راحتی افکار ما را روی خود منتقل کنند. سفارش دفتر با طرح دلخواه این امکان را می دهد که برای موسسه یا آموزگشاه خود چاپ دفتر جلد سخت و چاپ دفتر با عکس دلخواه داشته باشید. معمولا برای آموزشگاهها و مدارس چاپ عکس روی دفتر سیمی انجام می شود که شما می توانید ان را به مجموعه بانی چاپ، کارخانه دفترسازی سفارش دهید. قیمت چاپ عکس روی دفتر را می توانید از طریق محاسبگر هزینه کنار هر محصول مشاهده نمایید.

هزینه چاپ دفترچه یادداشت

دفترچه یاداشت ها به ما این امکان را می دهد که کارهای روزانه و هفتگی, ماهانه و حتی سالانه ی خود را بنویسیم و همواره پیش رو داشته باشیم .حال در نظر داشته باشید این نوشته ها و مطالب در دفترچه هایی نوشته شود که تبلیغ شما روی آن چاپ شده باشد این یک تبلیغ کار آمد مفید و کاربردی است که می تواند تا اتمام آخرین برگ آن تبلیغات شما را روی میز مخاطبتان نگه دارد. چاپ دیجیتال و افست دفتر یا انواع دفترچه یادداشت امکان پذیر است. چاپ عمده دفتر در بانی چاپ، تولیدی دفترچه یادداشت امکان پذیر است. چاپ عکس روی دفتر مشق نیز امکان پذیر است.

چاپ دفتر یادداشت تبلیغاتی

نکات طراحی دفترچه یادداشت، در طراحی دفترچه یادداشت باید دقت نماییم که محصول مورد نظر شما یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی است که می بایست در عین اینکه فضای آزاد و خالی برای نوشتن مخاطب قرار می دهید، برند مورد نظر خود را نیز طوری در آن جایگزین کنید که قابل رویت باشد و به راحتی برای مخاطبتان قابل دید باشد. چاپ دفتر با طرح دلخواه، یا لوگوی مد نظر، به شما کمک می کند تا یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی کامل و بدون عیب و نقص داشته باشید. چاپ لوگو روی جلد دفتر مشق سفارشی یکی از ویژگی های چاپ دفتر به صورت اختصاصی است. چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی در تولیدی دفتر بانی چاپ صورت می گیرد که می توانید به صورت عمده سفارش دهید.

سفارش چاپ دفتر فوری

دفتر از سه بخش تشکیل شده است متن دفتر, جلد و نوع صحافی: نوع صحافی و جلد دفتر به تعداد صفحات دفتر بستگی دارد هر چه تعداد صفحات و برگهای دفتر بیشتر و بزرگتر باشد از جلد ضخیم تر و صحافی مقاوم تری استفاده میشود و برای تعداد صفحات کم از صحافی ته چسب استفاده میشود صحافی ته چسب معمولاً به اندازه بقیه موارد صحافی از کاغذهای داخلی محافظت نمی‌کند. صحافی منگنه برای دفترهای نازک‌تر مانند ۶۴ برگ و کمتر از آن استفاده ‌می‌شود. همانطور که می دانید منگنه در وسط کاغذها قرار می‌گیرد و سپس همه ورق‌ها تا می‌شوند تا به شکل دفتر دربیاید.

صحافی چسب گرم در این نوع صحافی ورقها دفتر به فرم های 16 صفحه یا 32 صفحه تا میشوند و در کنار هم قرار میگیرد و ته این برگه ها که قبلا پرفراژ شده است چسب حرارتی گرم میخورد و روی جلد قرار میگیرد. صحافی فنر مفتول فلزی که مارپیچ از میان صفحات رد شده، کاغذها را در کنار هم نگه می‌دارد و کاغذها به دور مفتول مارپیچ میچرخند برای مشخص شدن ابتدا و انتهای دفتر از ورقهای مقوایی و ضخیم استفاده میشود .

برای صحافی دفترهای فانتزی و خاص نیز میشود از جلدهای هارد کاور(جلد سخت) و صحافی دوخت استفاده کرد درست همانند دفترهای منگنه‌ای، از همان مسیر منگنه دفتر دوخته می‌شود و سپس ورق‌ها تا شده تا به شکل دفتر دربیاید. برخلاف صحافی منگنه ای، در مدل دوختی ورق‌های بیشتری می‌توانند در یک دفتر جای بگیرند. این گونه دفتر مناسب افرادی است که به دنبال دفتری مسطح و دارای صحافی قوی هستند.

چاپ دفتر سیمی سفارشی

یکی از دفاتری که تقریبا طرفدار بیشتری نسبت به سایر صحافی های دفتر دارد نوع سیمی یا فنری آن می باشد. فنر دوبل یا فنر مارپیچ هر دو قابل سفارش هستند. دفتر های لوکس و با کیفیت بالا صحافی سیمی دارند بهمراه جلد سخت و محکم که در واقع جلدسازی شده اند. در صورتی که میخواهید قیمت دفتر سفارشی شما قیمت پائین و مناسبی داشته باشد اصلا دفتر با جلد سخت یا جلد سازی برای شما پیشنهاد نمیشود و حتی گزینه صحافی منگنه برای شما مناسب تر است. ولی در صورتی که دفتر لوکس و لاکچری نیاز شما را برآورده میکند قطعا انتخاب شما باید نوع سیمی همراه با جلد سخت باشد. که در کنار آن میتوانید انواع یووی موضعی، طلا و یا نقره کوب را هم به آن بیافزایید.

چاپ و تولید عمده دفتر برنامه ریزی ( پلنر )

با توجه به نیاز شما میتوانیم انواع دفتر پلنر یا برنامه ریزی در کیفیت های مختلف از نظر نوع جلد،نوع کاغذ، گرماژ آن و حتی چاپ، سایز های استاندارد و اختصاصی، نوع روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی تلفیقی از همه موارد بصورت عمده و اختصاصی تولید نمود. دفترهای برنامه‌ریزی یا پلنر، یک ابزار مفید برای مدیریت زمان، برنامه‌ریزی و سازماندهی وظایف روزمره است. این دفترها برای انجام کارها و فعالیت‌های روزانه، برنامه‌ریزی و تعیین اولویت‌ها، یادآوری تعهدات و رویدادها و نظم بخشیدن به زندگی شخصی و حرفه‌ای استفاده می‌شوند. چاپ و تولید دفتر برای شرکت از جمله  گزینه هایی است که مدیران برای تبلیغات استفاده می کنند. می توان با اضافه کردن طرح مورد نظر و یا لوگو و آرم شرکت، دفترها را اختصاصی کرد.

سفارش چاپ دفتر با برند سازمان و شرکت شما هدیه ای فوق العاده برای فرزندان پرسنل شما و یا اقشار خاصی از جامعه می باشد که شما مد نظر دارید به آنها کمک کنید. در صورتی که تمایل به مقرون بصرفه بودن آن دارید حتما می بایست صحافی ساده یا منگنه را انتخاب نمائید و همچنین بجای جلد سخت در حالت های مختلف جلد گلاسه را انتخاب نمائید.

کاربرد های دفتر برنامه ریزی یا پلنر

برنامه‌ریزی روزانه: چاپ دفتر برنامه‌ریزی به شما کمک می‌کند برنامه‌های روزانه خود را به خوبی تنظیم کنید. با تعیین اولویت‌ها، وظایف و فعالیت‌های مهم را برنامه‌ریزی کرده و زمان مخصوصی برای هر کدام اختصاص دهید.

مدیریت وظایف: با استفاده از دفتر برنامه‌ریزی، می‌توانید وظایف خود را به خوبی مدیریت کنید. با نوشتن لیستی از وظایف مورد نیاز و تعیین مهلت‌ها و تاریخ‌های تکمیل، می‌توانید بر روی انجام آن‌ها تمرکز کنید و از انجام به موقع آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

یادآوری و تعهدات: دفتر برنامه‌ریزی به عنوان یک ابزار یادآوری موثر عمل می‌کند. می‌توانید در آن تعهدات، قرارها، رویدادها و تاریخ‌های مهم را یادداشت کنید تا از فراموشی آن‌ها جلوگیری کنید.

مدیریت زمان: با استفاده از دفتر برنامه‌ریزی، می‌توانید زمان خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. با تعیین اولویت‌ها و برنامه‌ریزی مدت‌های زمانی برای وظایف مختلف، می‌توانید به بهترین نحو از زمان خود استفاده کنید.

رصد و پیگیری پیشرفت: با دفتر برنامه‌ریزی، می‌توانید پیشرفت خود را در انجام وظایف و رسیدن به اهداف رصد و پیگیری کنید. با نوشتن یادداشت‌ها و مشاهده پیشرفت‌های خود، می‌توانید به ترغیب و انگیزه بیشتری برای ادامه کار امیدوار شوید.

محاسبه قیمت چاپ دفتر تبلیغاتی

ابتدا اندازه و تعداد برگهای دفتر را مشخص کنید سپس کاغذ و گرماژ کاغذ متن را انتخاب کنید در مرحله ی بعد کاغذ جلد و گرماژ آن را مشخص کنید پس از آن نوع روکش جلد را مشخص کنید، نوع صحافی را مناسب با دفتر خود انتخاب کنید و سپس تعداد رنگ متن و جلد را مشخص کنید. سفارش و محاسبه قیمت آنلاین چاپ دفتر را می توانید از طریق سایت انجام دهید. هزینه چاپ عمده پلنر و دفترچه یادداشت نیز در قسمت برآوردگر هزینه در کنار هر محصول قرار داده شده است که می توانید برای مشاهده قیمت ها از آن استفاده کنید.

چاپ لوگو روی دفتر با جلد سخت

با چاپ لوگوی برند خود و خرید عمده دفتر از صحافی و چاپخانه بانی چاپ با یک قیمت مناسب و ارزان با یک خروجی حرفه ای مواجه خواهید شد. برای شما خرید از کارخانه و یا مرکز تولید دفتر مقرون به صرفه خواهد بود. در ضمن شما می توانید طرح اختصاصی یا لوگو و آدرس خود را رو و یا پشت جلد دفترها چاپ کنید. چاپ دفتر مشق اختصاصی، چاپ دفتر اداری، چاپ دفتر تبلیغاتی همگی را میتوانید از طریق سایت بانی چاپ ثبت سفارش کنید. شما می توانید سفارش دفتر با عکس و تصاویر دلخواه را به مجموعه بانی چاپ، تولید کننده دفترهای چاپی در تهران بسپارید. در چاپ دفتر سفارشی و اختصاصی، امکان چاپ روی جلد دفتر و یا برگه های دفتر وجود دارد.

جهت خرید و سفارش چاپ کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ فولدر کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ ساک دستی کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش چاپ زونکن وکلاسور کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.