طراحی تقویم و سررسید

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

در زمان نو شدن سال اغلب شرکت ها در لیست هدایای تبلیغاتی خود سررسید، تقویم رومیزی، تقویم دیواری را قرار می دهند، این تقویم ها می بایست از بهترین نوع طراحی بر خوردار باشند چرا که تمامی پرستیژ کاری شرکت شما بسته به نوع طراحی این سررسید ها و تقویم هاست، جهت محاسبه قیمت طراحی تقویم و یا طراحی سررسید می توانید بر روی هر یک از آیتم های بالا کلیک نمایید، در صورت اینکه مایل به سفارش طراحی لت های داخل سررسید هستید و مایل به شخصی سازی طراحی خود هستید می توانید از طریق شبکه های اجتماعی کنار صفحه اقدام به ارتباط با طراحان بانی چاپ نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی سررسید و سالنامه، تقویم رومیزی

معمولا قبل از ایام عید و وقت توزیع هدایای تبلیغاتی شرکت ها به هم و مدیران، عنصر چشمگیر و دائمی ای که داخل این هدایای تبلیغاتی است سررسید است. شرکت ها معمولا زمان زیاد یا هزینه گزافی بابت اختصاصی کردن سررسیدهای خود ندارند پس سعی بر این دارند که سررسید های آماده را تهیه و برای طراحی لت داخل سررسید اقدام نمایند. طراحی لت های داخلی سررسید به این صورت است که شما سررسید دلخواه خود را تهیه می نمایید و برای اینکه آن سررسید را شخصی سازی کنید و به نام شرکت شما باشد و آگهی تبلیغاتی خود را داخل آن قرار دهید باید برای لت هایی که داخل آن قرار می گیرند طراحی در نظر بگیرید. لت تبلیغاتی داخل سررسید بسیار مهم و تاثیر گذار است چرا که طراحی زیبا در این لت ها می تواند همیشه زمان برگ زدن سررسید توجه مخاطب شما را به خود جلب نماید و باعث بهتر دیده شدن آن شود. طراحی تقویم رومیزی نیز که بسیار در جریان تبلیغات و بازاریابی نقش دارد مهم است. باید طراحی را در نظر بگیرید ک هم با برند شما و هم محصولات و خدماتی که ارائه می دهید هماهنگ باشد. پس بهتر است طراحی تقویم رومیزی، سررسید و یا سالنامه مورد نظر خود را به طراحان باتجربه و متخصص بسپارید.

معرفی طراحی سررسید و سالنامه

سررسید و سالنامه یکی از متداول ترین هدیه های تبلیغاتی است که اکثر شرکت ها و برندها و حتی کسب و کارهای کوچکتر متناسب با نیاز و مخاطب خود تهیه و توزیع می کنند. طراحی سررسید و سالنامه گونه های مختلفی دارد. به طور تخصصی طراحی سررسید به دو قسمت تقسیم می شود. در بسیار از موارد شرکت ها برای صرفه جویی در هزینه های خود از سررسید های آماده و چاپ شده استفاده می کنند. به این شکل که به سفارش این شرکت ها لت هایی با تعداد محدود و به سایز سررسید تهیه شده طراحی و چاپ شده و در ابتدا و یا انتهای سررسید های آماده جاگذاری می شود. که به طور متداول معمولا مطالبی که در کاتالوگ های خود درج می کنند را به صورت فشرده و یا خلاصه تر در این لت ها می گنجانند. دربخش بندی دوم شرکت ها و برنده ها از برای هرچه اختصاصی کردن سررسید به نام برند و ذائقه برند خود اقدام به طراحی و چاپ تمام سررسید می کنند. در این مورد به علت اختصاصی بودن طراحی معمولا از قالب سررسید ها موجود در بازار فاصله داشته و در تمام صفحات داخلی نیز نام ، لوگو و حتی شعار برند نیز قید می شود و به این ترتیب تاثیرگذاری ویژه ای در ذهن مخاطب به جای می گذارد. چنانچه ایده برای طراحی تقویم ندارید می توانید طراحی تقویم خلاقانه خود را طراحان بانی چاپ بسپارید. قیمت سفارش طراحی تقویم را می توانید با تماس با کارشناسان دریافت نمایید. طراحی سالنامه و طراحی جلد سالنامه را نیز می توانید به طراحان بانی چاپ بسپارید. طراحی لوگو روی سررسید نیز همانند طراحی جلد سررسید است و در معرفی و شناساندن برند شما بسیار مفید است.

calender design

طراحی سررسید

سررسیدها، دفترهای چاپی هستند که اطلاعات هدفمندی را به مخاطب ارائه می دهند. اطلاعاتی مثل روزهای هفته، ماه های شمسی، میلادی و قمری را در طی یکسال ارائه می کنند. سررسیدها می توانند به صورت چاپ شده یا دیجیتال باشند. با اینکه عصر دیجیتال است و تکنولوژی رو به پیشرفت های عظیمی است اما محبوبیت سررسید و تقویم های چاپی به دلیل دسترسی راحت تر و نوع کاربری بیشتر از دیجیتال است. برخی سررسیدها دارای موضوعات مختلفی هستند. مثلا یک تم تاریخی یا هنری را در اطلاعات خود گنجانده و از تصاویر مربوطه استفاده کرده اند. اما درباره سررسیدهای تبلیغاتی این تم با جهت گیری و اهداف خاصی دنبال می شود. مثلا اطلاعاتی که نکته اصلی کسب و کار هستند را در معرض دید قرار می دهند. در سررسید های سفارشی این شما هستید که تعیین می کنید طراحی روی جلد سررسید چگونه باشد و می توانید میزان استحکام سرسید، رنگ، اطلاعات، .. را مشخص نمائید. همچنین طراحی برگه های سررسید را نیز می توانید به طراح بسپارید تا سررسید متفاوتی داشته باشید. پس به عنوان یک ابزار ارتباطی و بازاریابی به آن نگاه کنید که باید با مشتریان شما صحبت کند. سفارش طراحی تقویم خاص خود را به مجموعه بانی چاپ که خدمات طراحی تقویم را ارائه می دهد، بسپارید تا خلاقانه ترین و کاربردی ترین تقویم ها را دریافت نمایید.

طراحی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی از کاربردی ترین ابزارها در امر تبلیغات است. شرکت ها، ادارات، موسسه ها و سایر مراکز تجاری و فرهنگی برای تبلیغات و توسعه برند خود از این ابزار تبلیغاتی استفاده می کنند. درست است که تقویم ها برروی موبایل ها و یا لپ تاپ و کامپیوتر به راحتی در دسترس هستند. اما تقویم های رومیزی  به مدت یک سال در جلوی چشمان گروه هدف و افراد مد نظر قرار می گیرد و باعث افزایش فروش در محصولات و خدمات شما می شوند. بانی چاپ با دارا بودن طراحان حرفه ای انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی را برای شما طراحی می کند. این تقویم ها می توانند شامل انواع تقویم های اختصاصی به صورت پایه و استاندارد و یا انواع یادداشت دار و با جعبه طراحی شوند که می توانید طراحی آن را به کارشناسان طراحی بانی چاپ بسپارید.  تعرفه های طراحی تقویم را می توانید از طریق کلیک بر روی خدمات طراحی و یا تماس با طراحان بانی چاپ دریافت نمایید.

اهمیت سررسید ها برای صاحبان کسب و کار

سررسیدها ابزار اطلاعاتی و ارتباطی بسیار مهمی در کسب و کارهای درحال پیشرفت و پیشرفته هستند. عمر یکساله دارند یعنی در مدت 365 روز سال روی میز اداری، یا در منزل می مانند و می توان وقایع را داخل آن ثبت کرد. دوازده ماه سررسید ها  کاربرد دارند و دور انداخته نمی شوند و اگر طراحی حرفه ای روی آن انجام شده باشد فرد دوست دارد سررسید سال آینده را هم داشته باشد. طراحی کاربردی باعث ایجاد این علاقه در مخاطب خواهد شد. از سررسیدها می توان به عنوان برگه های تبلیغاتی مجزا استفاده کرد یعنی هر صفحه یک ظاهر تبلیغاتی مجزا داشته باشد و در عین حال خدمات و محصولات شما را معرفی کنند. سررسیدها می توانند هویت بصری کسب و کار شما را معرفی نمایند. لوگوی برند شما به اندازه یکسال تکرار می شود، در خاطر مخاطب ماندگار خواهد شد. سررسید می تواند با دارا بودن اطلاعات تماس، شما را معرفی کند و همیشه در دسترس هستید تا با شما تماس بگیرند. با دادن سررسید می توانید بخشی از کاتالوگ خود را هم به مخاطب بدهید مضمون این است که شما تنها یک سررسید هدیه نمی دهید بلکه لوگو، کارت ویزیت، کاتالوگ خود را به مخاطبتان هدیه می دهید.

سررسید ها از لحاظ محتوا به چهار نوع طبقه بندی می شوند:

1- روز شمار 2-دو روز شمار3-هفته شمار 4-ماه شمار

لت اختصاصی

منظور از لت سررسید، صفحاتی است که اغلب به شکل کاغذ گلاسه در ابتدا، اواسط و یا اواخر سررسید قرار می گیرند. این لت ها معمولا به شکل آگهی تبلیغاتی در سررسیدها قرار می گیرند. رنگی بودن این آگهی های تبلیغاتی، منجر به اثرگذاری بیشتر بر روی مخاطب خواهد شد. هر لت می تواند ساختار منحصر به فرد داشته باشد و یا یک محصول را معرفی نماید. اگر کمپانی شما تمایل دارد حداقل هزار عدد سررسید را قبل از فرا رسیدن سال نو هدیه بدهد، بهترین گزینه استفاده از سررسید اختصاصی و همچنین لت های طراحی شده است.

سالنامه نفیس

درصورتی که می خواهید در ذهن مخاطب خود بمانید می توانید از هدایای تبلیغاتی نفیس و یا هدایای تبلیغاتی مدیریتی استفاده نمائید. یکی از این هدایای تبلیغاتی، سالنامه و یا سررسید است. سالنامه های نفیس یا مدیریتی، می توانند در ابعادهای مختلفی طراحی و چاپ شوند. اگر می خواهید سالنامه ای را به مدیران ارشد و یا مشتریان vip خود هر ساله هدیه دهید این سالنامه برای شما کارایی زیادی دارد. محتویات آن تقریبا به سالنامه های معمولی شبیه است ولی با طراحی حرفه ای تر آمیخته شده است و معمولا جلد آن نیز از مواد نفیس تشکیل شده است. همچنین می توان برای این سالنامه ها، طراحی جعبه هم انجام داد. بانی چاپ مفتخر است، طراحی های انواع هدایای تبلیغاتی را در سریع ترین زمان به طور حرفه ای انجام دهد.

صفحات سالنامه یا سررسید

به غیر از جلد سالنامه، هنگامی که صفحه اول را باز می کنیم، معمولا با یک مقدمه روبه رو می شویم. در صفحات اول نیز یک صفحه به معرفی کسب و کار یا دربردارنده نام کسب و کار شماست. به صفحات داخلی سررسید صفحات تاریخ دار می گویند و در آخر نیز برگه های یادداشت، یادداشت تلفن، تلفن های ضروری، اطلاعات مهندسی درج می شوند. این یک نمونه ساده از سررسید است.

سایز استاندارد سررسید ها

سررسید رحلی ( ۲۱ در 28.5)

سررسید وزیری ( ۲۵ در 17.5)

سررسید رقعی ( ۲۱ در 14.5)

سررسید پالتویی کوچک ( ۱۱ در۲۰)  بزرگ ( 11/5 در 22/5 )

سررسید پالتویی جیبی ( ۱۴ در ۱۰)

سررسید پالتویی اروپایی ( ۱۴ در ۱۰)

 طراحی سررسید و سالنامه

 مراحل ثبت و انجام سفارش سررسید و سالنامه در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در سه اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

جهت خرید و سفارش طراحی لوگو کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی کاتالوگ کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی استند کلیک نمایید.

جهت خرید و سفارش طراحی جعبه کلیک نمایید.