لایت باکس ایستاده تبلیغاتی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لایت باکس ایستاده تبلیغاتی می تواند به صورت لایت باکس یک طرفه یا لایت باکس دو طرفه ساخته شود. متریال این نوع از لایت باکس می تواند هم به صورت پلکسی و هم به صورت پارچه ای با توجه به نیاز شما تولید شود. و بر روی پایه قرار داده شود، ابعاد لایت باکس ایستاده تبلیغاتی متفاوت است و بستگی به کاربرد و بزرگی فضای مورد نظر دارد. به طور مثال برای تبلیغات در فضای بزرگ باید از لایت باکس ایستاده تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و چاپ دو طرفه استفاده کنیم که هرکسی در هرجای آن فضا بتواند آن را ببیند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

لایت باکس ایستاده تبلیغاتی

لایت باکس چیست؟

لایت باکس یک جعبه نوری از جنس آلومینیوم، ام دی اف یا پلاستیک است که انواع و اقسام مختلفی دارد. از لایت باکس برای جلب کردن توجه مشتری استفاده می کنند. در واقع می توان گفت لایت باکس تبلیغاتی از ترکیب نور و رنگ ساخته شده اند. جنس رویه لایت باکس از فلکسی یا پلکسی گلس است.برای روشن شدن این جعبه از روشنایی LED های اس ام دی استفاده می کنند. از لایت باکس در اماکن عمومی، شرکت ها، متروها، بزرگراه ها، بیمارستان ها، فرودگاه ها و مکان هایی از این قبیل استفاده می شود. وجود نور در لایت باکس باعث گیرایی و جذب شدن مخاطب به لایت باکس بسیار بیشتر از پوستر تبلیغاتی یا بنر تبلیغاتی باشد. لایت باکس هم قابل نصب روی دیوار است و هم لایت باکس ایستاده وجود دارد که نیازی به نصب روی دیوار ندارد و با استفاده از پایه در محل مورد نظر قرار می گیرد. لایت باکس هم می تواند در داخل و هم در خارج ساختمان قرار بگیرد و نقش تبلیغاتی داشته باشد.

لایت باکس ایستاده

تمام انواع لایت باکس اعم از لایت باکس بدون قاب، لایت باکس اسنپ فریم، لایت باکس کریستالی، لایت باکس مگنتی، لایت باکس فریم لس پارچه ای و لایت باکس اسنپ اسلیم را می توان به لایت باکس ایستاده تبدیل کرد. کافی است بعد از ساخت لایت باکس مورد نظر برای آن یک استند با همان سایز و ابعاد ساخته شود. همان طور که پیش تر گفتیم لایت باکس ایستاده یا لایت باکس زمینی، برای نصب نیازی به دیوار ندارد و به وسیله استند یا پایه هایی عمودی به صورت ایستاده روی زمین قرار می گیرد.

قیمت لایت باکس ایستاده

مسلما هزینه ساخت لایت باکس ایستاده از انواع لایت باکس دیگر بیشتر می باشد، چرا که علاوه برهزینه ساخت لایت باکس، هزینه دیگری مبنی بر ساخت استند برای آن لایت باکس نیز به آن اضافه می شود.

لایت باکس ایستاده دو طرفه

در بین تمام انواع لایت باکس، لایت باکس مگنتی و لایت باکس پارچه ای می توانند هم به صورت لایت باکس یک طرفه و هم به صورت لایت باکس دو طرفه  ساخته شوند، این در حالی است که انواع دیگر لایت باکس چنین قابلیتی نداشته و فقط می توانند به صورت یک طرفه ساخته شوند. پس اگر ما به دنبال لایت باکس ایستاده دو طرفه که بیشتر جنبه لایت باکس تبلیغاتی دارد هستیم، باید لایت باکس ایستاده مگنتی یا لایت باکس ایستاده پارچه ای را تهیه کنیم. یکی از مزیت های لایت باکس ایستاده دو طرفه این است که طرح در دو طرفه لایت باکس دیده می شود و مخاطبان می توانند از هر سمتی که ایستاده اند آن را مشاهده کنند و با برند و محصولات شما آشنا شوند.

لایت باکس ایستاده تبلیغاتی

لایت باکس ایستاده نقش بسزایی در تبلیغات دارد. چرا که یک استند بزرگ و دارای نور است که اگر ایده طرح خوبی نیز داشته باشد می تواند توجه هرکسی را به سوی خود جلب کنند. لایت باکس ایستاده تبلیغاتی می تواند به صورت لایت باکس یک طرفه یا لایت باکس دو طرفه ساخته شود. ابعاد لایت باکس ایستاده تبلیغاتی متفاوت است و بستگی به کاربرد و بزرگی فضای مورد نظر دارد. به طور مثال برای تبلیغات در فضای بزرگ باید از لایت باکس ایستاده تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و چاپ دو طرفه استفاده کنیم که هرکسی در هرجای آن فضا بتواند آن را ببیند.

مزایای لایت باکس ایستاده

  • نصب آسان، دیگر نگران آن نیستیم که تابلوی خود را کجا و در چه زاویه ای قرار دهیم تا همه بتوانند طرح روی آن را مشاهده کنند، چرا که لایت باکس ایستاده به راحتی و در هر مکانی می ایستد.
  • >سهولت در جابه جایی، لایت باکس ایستاده با توجه به ابعادی که دارند، سبک هستند و جابه جایی آن ها بسیار راحت می باشد. البته این موضوع بستگی به جنس لایت باکس تبلیغاتی شما دارد، اگر لایت باکس تبلیغاتی شما پارچه ای باشد وزن آن بسیار کم و جابه جایی آن بسیار راحت است. این در حالی است که لایت باکس پلکسی دار نسبت به لایت باکس پارچه ای سنگین تر است.
  • تبلیغات محیطی، لایت باکس ایستاده در هر مکان و فضایی مورد استفاده قرار می گیرد و روشی بسیار مدرن و لوکس برای تبلیغات محسوب می شود چرا که استفاده از بنر یا پوستر برای تبلیغات قدیمی شده و تابلو لایت باکس جایگزین آنها شده است.
  • دوام بالا، لایت باکس ها دوام و مقاومت بالایی دارند و در دراز مدت آسیب نمی بینند. برخلاف پوستر، بنر و انواع تابلو ، تابلوهای لایت باکس عمری مادام العمر دارند.
  • جذب مخاطب، لایت باکس ایستاده تبلیغاتی به علت جذابیت بالا و نوری که دارد می تواند به راحتی مخاطب را به سوی خود جذب کند.
  • قابل استفاده در مکان های پرتردد، با توجه به اینکه لایت باکس ایستاده تبلیغاتی، در مکان های شلوغ و پرتردد نیز قابل استفاده می باشد. در نتیجه افراد بیشتری با تابلوی تبلیغاتی شما مواجه شده و مخاطب بیشتری نیز جذب می کند.
  • کاربرد بیشتر، پوستر و عکسی که داخل لایت باکس قرار دارد جابه جا می شود و قابل تعویض است ، به همین دلیل کاربرد بیشتری نسبت به ابزار دیگر تبلیغات دارد.

ساخت لایت باکس ایستاده

لایت باکس ایستاده تبلیغاتی دارای پایه آلومینیومی یا آهنی است، که این بستگی به سلیقه و کاربرد شما دارد. برای ساخت لایت باکس ایستاده ابتدا تصویر مورد نظر روی پوستر چاپ می شود، سپس منبع نور از پشت به تصویر می خورد و در نهایت تصویر شفاف و واضحی را به مخاطب نشان می دهد. همان طور که اشاره کردیم لایت باکس می تواند به صورت یک طرفه یا دو طرفه ساخته شود. برای ساخت لایت باکس یک طرفه، تنها در یک سمت لایت باکس تصویر دیده می شود و یک چاپ انجام می شود ولی برای ساخت لایت باکس دو طرفه ، طرح در دو سمت تابلو قابل مشاهده است و دو بار چاپ انجام می شود. لایت باکس ایستاده معمولاْ به صورت عمودی ساخته می شوند و کاربرد این لایت باکس بیشتر برای تبلیغات است.

برای مشاهده انواع لایت باکس کلیک نمایید