لایت باکس ایستاده تبلیغاتی

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لایت باکس ایستاده تبلیغاتی می تواند به صورت لایت باکس یک طرفه یا لایت باکس دو طرفه ساخته شود. متریال این نوع از لایت باکس می تواند هم به صورت پلکسی و هم به صورت پارچه ای با توجه به نیاز شما تولید شود و بر روی پایه قرار داده شود، ابعاد لایت باکس ایستاده تبلیغاتی متفاوت است و بستگی به کاربرد و بزرگی فضای مورد نظر دارد. به طور مثال برای تبلیغات در فضای بزرگ باید از لایت باکس ایستاده تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و چاپ دو طرفه استفاده کنیم که هرکسی در هرجای آن فضا بتواند آن را ببیند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش لایت باکس ایستاده

سفارش لایت باکس ایستاده در سایز های استاندارد و دلخواه سفارشی بصورت یک طرفه و 2 طرفه با تعویض چاپ راحت و طول عمر بالا امکان پذیر است. استند لایت باکس ایستاده در کارگاه ساخت لایت باکس بانی چاپ، به لایت باکس های ایستاده فروشگاهی و یا مغازه نیز شناخته میشوند. لایت باکس یک جعبه نوری از جنس آلومینیوم، ام دی اف یا پلاستیک است که انواع و اقسام مختلفی دارد. از لایت باکس ایستاده تبلیغاتی برای جلب توجه مشتری استفاده می کنند. در واقع می توان گفت لایت باکس تبلیغاتی از ترکیب نور و رنگ ساخته شده اند. جنس رویه لایت باکس از فلکسی یا پلکسی گلس است.برای روشن شدن این جعبه از روشنایی LED های اس ام دی استفاده می کنند.

استند لایت باکس ایستاده

از لایت باکس ایستاده در اماکن عمومی، شرکت ها، متروها، بزرگراه ها، بیمارستان ها، فرودگاه ها و مکان هایی از این قبیل استفاده می شود. وجود نور در لایت باکس باعث گیرایی و جذب شدن مخاطب به لایت باکس می شود که بسیار بیشتر از پوستر تبلیغاتی یا بنر تبلیغاتی است. لایت باکس هم قابل نصب روی دیوار است و هم لایت باکس ایستاده وجود دارد که نیازی به نصب روی دیوار ندارد و با استفاده از پایه در محل مورد نظر قرار می گیرد. تابلو لایت ایستاده هم می تواند در داخل و هم در خارج ساختمان قرار بگیرد و نقش تبلیغاتی داشته باشد.

ساخت لایت باکس ایستاده با پایه

لایت باکس ایستاده تبلیغاتی دارای پایه آلومینیومی یا آهنی است که این بستگی به سلیقه و کاربرد شما دارد. برای ساخت لایت باکس ایستاده ابتدا تصویر مورد نظر روی پوستر چاپ می شود، سپس منبع نور از پشت به تصویر می خورد و در نهایت تصویر شفاف و واضحی را به مخاطب نشان می دهد. همان طور که اشاره کردیم لایت باکس می تواند به صورت یک طرفه یا دو طرفه ساخته شود. برای ساخت لایت باکس یک طرفه، تنها در یک سمت لایت باکس تصویر دیده می شود و یک چاپ انجام می شود ولی برای ساخت لایت باکس دو طرفه ، طرح در دو سمت تابلو قابل مشاهده است و دو بار چاپ انجام می شود. لایت باکس ایستاده معمولاْ به صورت عمودی ساخته می شوند و کاربرد این لایت باکس بیشتر برای تبلیغات است.

لایت باکس ایستاده دو طرفه

در بین تمام انواع لایت باکس، لایت باکس مگنتی و لایت باکس پارچه ای می توانند هم به صورت لایت باکس یک طرفه و هم به صورت لایت باکس دو طرفه  ساخته شوند، این در حالی است که انواع دیگر لایت باکس چنین قابلیتی نداشته و فقط می توانند به صورت یک طرفه ساخته شوند. پس اگر ما به دنبال لایت باکس ایستاده دو طرفه که بیشتر جنبه لایت باکس تبلیغاتی دارد هستیم، باید لایت باکس ایستاده مگنتی یا لایت باکس ایستاده پارچه ای را تهیه کنیم. یکی از مزیت های لایت باکس ایستاده دو طرفه این است که طرح در دو طرفه لایت باکس دیده می شود و مخاطبان می توانند از هر سمتی که ایستاده اند آن را مشاهده کنند و با برند و محصولات شما آشنا شوند.

لایت باکس فریم لس ایستاده

 در تولید لایت باکس فریم لس همانند سایر لایت باکس ها از چاپ بک لایت استفاده می شود. تصویر دلخواه شما بر روی فیلم هایی از جنس پی وی سی چاپ می شود. ابعاد این فیلم ها یا همان چاپ بک لایت متناسب با ابعاد لایت باکس بدون قاب شما تهیه شده است و روی لایت باکس قرار می گیرد. برای اینکه این پوستر بک لایت آسیب نبیند، روی آن یک پلکسی شفاف گذاشته می شود. کناره های لایت باکس از جنس آلومینیوم هست و داخل لایت باکس فریم لس، از لامپ های اس ام دی یا ال ای دی به کار رفته است، که بسیار کم مصرف هستند و نور یکنواختی در تصویر شما ایجاد می کنند. در ساخت لایت باکس فریم لس، در قسمت پشت لایت باکس، مانند بسیاری از تابلو ها، یک صفحه چوبی است. که اگر سفارش لایت باکس فریم لس شما برای استفاده در فضای خارجی است، به جای صفحه چوبی، از متریال پی وی سی استفاده می شود که بتواند مقاومت کافی را در برابر عوامل محیطی داشته باشد.

لایت باکس مگنتی ایستاده

 لایت باکس های فریم لس یا همان لایت باکس های بدون قاب در امور تبلیغاتی کاربرد زیادی دارد. قطعاً یک تابلو لایت باکس فریم لس نورانی، می تواند جلوه بیشتری در برابر تابلوهای تبلیغاتی ساده داشته باشد. بنابراین اگر تابلو لایت باکس تبلیغاتی شما بتواند توجه مخاطبین را جلب کند، تبلیغات شما نیز اثربخش واقع خواهد شد. تابلو لایت باکس ایستاده را می توانید از به صورت لایت باکس مگنتی سفارش دهید. تابلو لایت باکس مگنتی قابلیت چاپ دو طرفه دارد و می تواند با استند به صورت ایستاده استفاده شود.

لایت باکس پارچه ای ایستاده

تابلو لایت باکس فریم لس به علت نداشتن قاب، کاربرد زیادی در اجرای پنجره مجازی و سقف مجازی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد. در فضاهایی که محیط از نور کمی برخوردار است، این تابلو ها می توانند به خوبی نمای یک آسمان مجازی و یا پنجره مجازی پر نور را برای شما داشته باشند. علاوه بر این هرجا که به داشتن یک تابلو به همراه نورپردازی نیاز داشته باشید لایت باکس فریم لس می تواند برای شما ایفای نقش کند. مثلاً به عنوان تابلو های دکوراتیو در اداره ها، فضاهای آموزشی، مراکز درمانی و... . لایت باکس های پارچه ای به صورت فریم لس می باشند و باز هم به دلیل امکان چاپ به صورت دو طرفه می توانید برای سفارش چاپ تابلو لایت باکس ایستاده انتخابشان کنید.

تولید کننده استند لایت باکس ایستاده

بانی چاپ تولید کننده استند لایت باکس ایستاده در سایز دلخواه شما با تحویل فوری و دارای گارانتی می باشد. تمام انواع مدل های لایت باکس پارچه ای و پلگسی را می توان به لایت باکس ایستاده پایه دار یا زمینی تبدیل کرد. کافی است بعد از ساخت لایت باکس مورد نظر برای آن یک استند با همان سایز و ابعاد ساخته شود. همان طور که پیش تر گفتیم لایت باکس ایستاده یا لایت باکس زمینی، برای نصب نیازی به دیوار ندارد و به وسیله استند یا پایه هایی عمودی به صورت ایستاده روی زمین قرار می گیرد.

کاربرد لایت باکس ایستاده 

لایت باکس ایستاده نیز همانند لایت باکس های پارچه ای هستند و به نوعی جعبه های نوری هستند که چاپ بر روی آنها قرار می گیرد و با روشن شدن لامپ ها، تصویر و چاپ به زیبایی نمایش داده می شود. اما تفاوت این نوع از لایت باکس ها با سایر لایت باکس ها این است که بر روی پایه قرار می گیرند و به صورت ایستاده در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مکانهایی که می توان از این استندها استفاده کرد: مراکز خرید، شرکت ها، ادارات و سازمانها، ایستگاههای مترو، قطار ، فرودگاه و ... .

مزایای لایت باکس ایستاده

  • نصب آسان، دیگر نگران آن نیستیم که تابلوی خود را کجا و در چه زاویه ای قرار دهیم تا همه بتوانند طرح روی آن را مشاهده کنند، چرا که لایت باکس ایستاده به راحتی و در هر مکانی می ایستد.
  • سهولت در جابه جایی، لایت باکس ایستاده با توجه به ابعادی که دارند، سبک هستند و جابه جایی آن ها بسیار راحت می باشد. البته این موضوع بستگی به جنس لایت باکس تبلیغاتی شما دارد، اگر لایت باکس تبلیغاتی شما پارچه ای باشد وزن آن بسیار کم و جابه جایی آن بسیار راحت است. این در حالی است که لایت باکس پلکسی دار نسبت به لایت باکس پارچه ای سنگین تر است.
  • تبلیغات محیطی، لایت باکس ایستاده در هر مکان و فضایی مورد استفاده قرار می گیرد و روشی بسیار مدرن و لوکس برای تبلیغات محسوب می شود چرا که استفاده از بنر یا پوستر برای تبلیغات قدیمی شده و تابلو لایت باکس جایگزین آنها شده است.
  • دوام بالا، لایت باکس ها دوام و مقاومت بالایی دارند و در دراز مدت آسیب نمی بینند. برخلاف پوستر، بنر و انواع تابلو ، تابلوهای لایت باکس عمری مادام العمر دارند.
  • جذب مخاطب، لایت باکس ایستاده تبلیغاتی به علت جذابیت بالا و نوری که دارد می تواند به راحتی مخاطب را به سوی خود جذب کند.
  • قابل استفاده در مکان های پرتردد، با توجه به اینکه لایت باکس ایستاده تبلیغاتی، در مکان های شلوغ و پرتردد نیز قابل استفاده می باشد. در نتیجه افراد بیشتری با تابلوی تبلیغاتی شما مواجه شده و مخاطب بیشتری نیز جذب می کند.
  • کاربرد بیشتر، پوستر و عکسی که داخل لایت باکس قرار دارد جابه جا می شود و قابل تعویض است ، به همین دلیل کاربرد بیشتری نسبت به ابزار دیگر تبلیغات دارد.

قیمت لایت باکس زمینی ( پایه دار )

مسلما هزینه ساخت لایت باکس ایستاده از انواع لایت باکس دیگر بیشتر می باشد، چرا که علاوه برهزینه ساخت تابلو نوردار که همان تابلو لایت باکس پارچه ای یا مگنتی است، هزینه دیگری مبنی بر ساخت استند برای آن لایت باکس نیز به آن اضافه می شود. قیمت لایت باکس های ایستاده در ابعاد مختلف در کنار هر محصول درج شده است که به روز می باشد. این لایت باکس ها به صورت یک طرفه و دو طرفه چاپ و ساخته می شوند که هر کدام هزینه متفاوتی دارند.

خرید لایت باکس تبلیغاتی در تهران

تابلو لایت باکس ایستاده یک ابزار تبلیغاتی موثر و جذاب است که در فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها، رستوران‌ها و مکان‌های عمومی به کار می‌رود. این تابلوها دارای کیفیت بالا هستند که امکان نمایش تصاویر و پیام‌ها درخشان و واضحی را فراهم می‌کنند.
به عنوان یک تولید کننده تابلو لایت باکس ایستاده، با بیش از ده سال تجربه در این صنعت، توانسته‌ایم تابلوهایی با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالا تولید کنیم. تیم ما از متخصصان با استعداد و با تجربه تشکیل شده است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد با کیفیت، تابلوهایی را تولید می‌کنند که می توانند اعتبار برند شما را تضمین کنند.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما و مشاهده نمونه‌های مختلف، تابلوی مورد نظر خود را سفارش دهید و بهترین ابزار تبلیغاتی را برای برند خود به دست آورید. تیم ما که فروشنده لایت باکس خارجی برای مغازه و فروشگاهها است، همواره آماده است تا نیازها و خواسته‌های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کند و تابلوهایی بسازد که باعث افزایش محبوبیت و موفقیت شما خواهند شد.

خرید اینترنتی لایت باکس ایستاده تبلیغاتی

لایت باکس ایستاده نقش بسزایی در تبلیغات دارد چرا که یک استند بزرگ و دارای نور است که اگر ایده طرح خوبی نیز داشته باشد می تواند توجه هرکسی را به سوی خود جلب کنند. لایت باکس ایستاده تبلیغاتی می تواند به صورت لایت باکس یک طرفه یا لایت باکس دو طرفه ساخته شود. ابعاد لایت باکس ایستاده تبلیغاتی متفاوت است و بستگی به کاربرد و بزرگی فضای مورد نظر دارد. به طور مثال برای تبلیغات در فضای بزرگ باید از لایت باکس ایستاده تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و چاپ دو طرفه استفاده کنیم که هرکسی در هرجای آن فضا بتواند آن را ببیند. خرید لایت باکس ایستاده را می توانید از طریق سایت انجام دهید. بانی چاپ تولید کننده انواع تابلو ایستاده لایت دار است که انها را با کیفیت بالا و در سریعترین زمان به شما تحویل می دهد. 

همچنین، ما به عنوان یک فروشنده استند لایت باکس و تولید کننده تابلو لایت باکس قابل حمل، انواع تابلوهای ایستاده را با طرح‌ها و ابعاد مختلف عرضه می‌کنیم. از استند لایت باکس‌های کوچک و قابل حمل برای استفاده در رویدادها و جشنواره‌ها گرفته تا تابلوهای بزرگ و با قابلیت نمایش دو رو، همه محصولات ما  که فروشنده لایت باکس استند هستیم، با کیفیت بالا و درخشندگی بی‌نظیری عرضه می‌شوند.
اگر به دنبال فروشنده تابلو لایت باکس ایستاده دو رو هستید، محصولات ما می‌توانند بهترین گزینه باشند. این تابلوها از دو طرف با کیفیت و شفافیت بالا نمایش داده می‌شوند و می‌توانند تصاویر و پیام‌های شما را با جذابیت بیشتری به نمایش بگذارند.
با خرید اینترنتی از ما که تولید کننده تابلوهای تبلیغاتی استند هستیم، راحتی و اطمینان خاطر را در تبلیغات خود تجربه خواهید کرد. قیمت‌های ما رقابتی و مناسب هستند و با سفارش آنلاین از سایت بانی چاپ، محصولات مورد نظر شما به سرعت و به ایمنی به دست شما خواهد رسید.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.