چاپ CD و DVD

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ روی سی دی و دی وی دی بصورت فوری می باشد و در صورتی که طرح شما آماده باشد در کمتر از چند ساعت اینکار برای شما انجام می شود، همچنین در صورتی که فایلی هم داشته باشید همزمان با چاپ روی CD ,DVD آن را برای شما رایت هم خواهیم کرد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ روی CD & DVD

چاپ سی دی دی وی دی یا  چاپ cd ،dvd یکی از مهمترین چاپ ها برای ارائه تبلیغات به صورت فایل می باشد، زمانی که شما محصولات خود را در قالب سی دی یا دی وی به مشتریان ارائه می نمایید، نیاز به یک چاپ روی سی دی و دی وی دی تبلیغاتی خود دارید تا برند شما برای همیشه بر روی فایل مورد نظرتان حک شود و هرزمان در آرشیو مخاطبتان دیده شد یادآور برند و محصول شما باشد. چاپ دیجیتال سی دی دی وی دی می تواند در تیراژ بسیار پایین و بسیار فوری چاپ شود، چاپ دیجیتال cd dvd به صورت مستقیم و یا چاپ لیبل می تواند باشد که در هر دوصورت تحویل با تیراژ پایین و فوری برای شما امکانپذیر می باشد. چاپ روی سی دی و دی وی دی بصورت فوری می باشد و در صورتی که طرح شما آماده باشد در کمتر از چند ساعت اینکار برای شما انجام می شود، همچنین در صورتی که فایلی هم داشته باشید همزمان با چاپ روی CD ,DVD آن را برای شما رایت هم خواهیم کرد. چاپ و رایت روی سی دی و دی وی دی با برند های مختلف انجام می شود.

امکان چاپ و رایت سی دی و دی وی دی در تعداد کم و تیراژ بالا برای شما میسر است. تکثیر محتوا و چاپ طرح های شما روی انواع سی دی، دی وی دی با سرعت بالا در کنار کیفیت و قیمت مناسب مزیتی است که بانی چاپ در اختیار شما قرار داده است.

چاپ دیجیتال روی دی وی دی  و سی دی

صنعت تبلیغات امروز توانسته کمک بسیار شایانی به رونق و پویایی کسب و کارها کند. همواره تمامی صنوف سعی بر این دارند که با بکار گرفتن ابزارهای مختلف تبلیغاتی، نام شرکت یا برند و محصول خود را نمایش دهند. چاپ دیجیتال دی وی دی و سی دی و یا لوح فشرده را می‌توان جزء چاپ ست اداری به حساب آورد و چه بسا اینکه این محصول به تنهایی یک هدیه تبلیغاتی زیبا و کاربردی و یکی از ابزارهای اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مشتریان برای انتقال اطلاعات و یا گزارشات به حساب می‌آید. تا حالا به این فکر کرده‌اید که چرا روی سی دی و دی وی دی چاپ می زنند؟ همه ما حتماً سی دی ها و یا دی وی دی های آموزشی، فیلم، کارتون و ... را تا بحال خریداری کرده ایم، به ندرت پیش آمده که روی این دیسک ها چیزی چاپ نشده باشد، حتی سی دی های خام نیز لوگویی روی آن درج شده است. در واقع مطلب و تصویری که روی دیسک ها چاپ می شود نمایانگر محتوای داخل دیسک بوده و به نوعی هم اثر تبلیغی دارد. پس متوجه می شویم که چاپ روی دیسک ها امری مهم و از نظر بار تبلیغاتی برای آن بیزنس یک نوع مزیت محسوب و به سوددهی آن فکر کرده است. واحد چاپ دیجیتال سی دی و دی وی دی بانی چاپ با بیش از صدها نمونه و چندین سال سابقه و با در اختیار داشتن کادری مجرب و داشتن دستگاه‌های به روز، همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک آماده سفارش گیری و خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. چاپ، رایت و تکثیر دیجیتال روی سی دی و دی وی دی ها برای ویدئوهای آموزشی، کلاسهای کنکور، سمینارها و ... قابل سفارش می باشد.

قیمت سفارش چاپ CD & DVD

برای اطلاع از قیمت دقیق می بایست بر روی تصاویر بالا کلیک نمائید تا از نحوه ثبت سفارش چاپ روی CD ,DVD مطلع گردید. علت تفاوت قیمت چاپ روی سی دی و دی وی دی اینست که چاپ همراه با  سی دی و دی وی دی تحویل مشتری می شود.

نحوه چاپ روی CD & DVD

نحوه چاپ روی سی دی و دی وی دی به اینگونه است که توسط ماشین های چاپ مخصوص، مستقیماً روی سی دی و دی وی دی های پرینتیبل چاپ انجام می شود. این موضوع به این دلیل دارای اهمیت می باشد که وقتی سی دی و دی وی دی داخل دستگاه‌های پخش گذاشته می شوند برای دستگاه مشکلی ایجاد نمی کند. اما اگر چاپ سی دی و دی وی دی روی لیبل انجام شود و سپس روی CD یا DVD چسبانده شود موجب می گردد که به دستگاه های پخش CD و  DVD آسیب وارد کند.

چاپ دیجیتال دی وی دی و سی دی به روش مستقیم

در روش چاپ مستقیم روی سی دی و دی وی دی طرح مورد تأیید و نظر شما به صورت مستقیم روی سی دی یا دی وی دی های اصطلاحاً پرینتیبل (قابل رایت شدن) سفید چاپ می‌شود. روش دیجیتال مناسب کارهای فوری یا کارهای کم تیراژ می‌باشد. قیمت DVD ,CD درمقایسه با چاپ افست و استمپر (چاپ و رایت همزمان) بالاتر می‌باشد.
کیفیت چاپ دیجیتال ۸ رنگ با ماندگاری بالا بوده که در این روش امکان رایت محتوا روی تک تک سی دی ها محیا بوده و کارها به صورت خام یا رایت شده می‌تواند تحویل مشتری گردد. حداقل تعداد سفارش جاپ دیجیتال DVD ,CD در بانی چاپ 10 عدد می‌باشد و زمان آماده سازی آن ۱ الی ۲ روز است.

چاپ استمپر

در چاپ DVD ,CD به روش استمپر مطالب و محتوی دیسک همزمان با تولید و ساخت فیزیکی لوح ذخیره و روی آن منتقل می‌گردد بدین صورت که زمانی که در کارخانه فرایند تولید و اصطلاحاً تزریق پلی کربنات صورت می‌گیرد همزمان انتقال اطلاعات و دیتا هم روی DVD ,CD رایت می‌گردد. پس بنابراین امکان اینکه در این نوع روش DVD ,CD بصورت خام در اختیار مشتری قرار بگیرد وجود ندارد.
 یعنی اگر شما نیاز به DVD , CD خام فقط چاپ داشته باشید نمی‌توانید از روش استمپر استفاده کنید. در پشت DVD ,CD های استمپری  نقره ایی رنگ می‌باشد و اصطلاحاً به این نوع DVD ,CD اورجینال پشت نقره‌ایی هم اطلاق می‌شود. لازم به ذکر است که در این روش شما حتما بایستی از مراجع ذیصلاح قانونی مجوزهای لازم و قانونی را اخذ نمائید. حداقل سفارش در روش چاپ استمپر 1000 عدد و زمان لازم برای تولید و آماده سازی بین 15 تا 20 روز کاری می‌باشد.

مزایای چاپ دیجیتال نسبت به چاپ‌های دیگر همچون سیلک و افست 

  1. چاپ از کیفیت بالا و نسبت خوبی با تراکم رنگهای زیاد برخوردار است.
  2. در چاپ دیجیتال احتیاج به هیچگونه فیلم و زینک و یا شابلون شیلک و دیگر هزینه های جانبی نبوده و فایل مستقیم برای چاپ ارسال می‌گردد.
  3. در کنار سرعت بالای حاضر شدن کار، تنوع طرح‌ها را نیز می توان در چاپ دیجیتال سی دی و دی وی دی داشت.
  4. محدودیتی در تیراژ ندارید.

عواملی که در قیمت چاپ دیجیتال سی دی و دی وی دی مؤثر هستند :

-دیسک های خام استفاده شده باید از نوع اصطلاحاً گرید A باشد. استفاده از گرید های B , C می تواند تا حدود 40% از هزینه ها را کمتر کند.

-از آنجا که چاپ دیجیتال روی سی دی و دی وی دی باید بر روی دیسک های printable انجام پذیرد دو نوع انتخاب می تواند وجود داشته باشد:

  • یکی استفاده از دیسک هایی که مستقیم در کارخانه با دستگاه‌های اتوماتیک printable می‌شوند.
  • راه دوم استفاده از دیسک هایی که در بعضی مراکز با استفاده از دستگاه‌های نیمه اتوماتیک و دستی و با مواد متفرقه پرینتیبل می‌گردند. مراکزی که از سی دی های پرینتیبل دستی استفاده می‌نمایند در حدود 10% هزینه  کمتری دارند. کلیه CD و DVD های پرینتیبل در بانی چاپ دارای کیفیت بالایی می‌باشند.

-در چاپ دیجیتال سی دی و دی وی دی بسته به اینکه با چه نوع دستگاهی و یا چه نوع جوهری عملیات چاپ انجام می‌شود، کیفیت های متفاوت ارائه می‌گردد. در بانی چاپ، دستگاه هایی که مورد استفاده قرار می گیرد با کمترین خطا و بالاترین کیفیت و بدون تلورانس رنگ صورت می‌پذیرد. بانی چاپ بر خلاف مراکز دیگر که از دستگاههای پرینتر خانگی که مخصوص چاپ کاغذ هستند و درجه خطای بالایی دارند و باعث سفیدی دور کار می شوند، استفاده نمی کند و  از دستگاههای پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا توسط کارشناسان خبره بهره می‌برد و همچنین کیفیت چاپی به مراتب بالاتری دارند که اصلاً قابل مقایسه نیستند.

-در بانی چاپ فقط از جوهرهای اروپایی به دلیل ماندگاری بالا استفاده شده و کیفیت چاپ در این مرکز با کیفیت و دی پی آی بسیار بالا بدون تلورانس و اختلاف رنگ ارائه می‌گردد.

قابل توجه مشتریان گرامی، بانی چاپ هیچ شعبه دیگری با نام های مختلف ندارد و از دیسک های درجه 3 و بی کیفیت استفاده نمی‌کند.

جهت مشاهده و سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال کلیک نمایید.