طراحی امضاء و کاراکتر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی امضا به صورت حرفه ای و تخصصی برای شما انجام می شود، در صورت نیاز اعلام می نمایید امضا را برای چه منظوری لازم دارید به عنوان مثال قرارداد یا چک یا برای تمامی موارد و امضا بر طبق کاربرد مورد نظرتان به صورت حرفه ای طراحی می شود، طراحی مهر نیز به صورت حرفه ای و کاملا مانند امضا بنا بر کاربرد مد نظرتان طراحی می شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی امضاء و کاراکتر

امضا دست انگاره ای است که به محض نشستن روی کاغذ می تواند هویت و شخصیت شما را نشان دهد. معمولا امضا هر فرد با شخصیت و جایگاه اجتماعی آن، هماهنگی دارد. امضا می تواند اطلاعاتی را در مورد نام یا نام خانوادگی در اختیار دیگران قرار دهد و همچنین سبک های مختلفی دارد که براساس شخصیت یا پرستیژ کاری شما انتخاب می شود. به زبان های مختلف می توان امضا را طراحی کرد، البته معمول ترین زبان برای امضا، زبان انگلیسی و زبان فارسی می باشد. امضا نشان از مالکیت و توافق دارد. قراردادی که در پایان آن امضا طرفین نشسته باشد به این معنی است که دو طرف از شرایط و ضوابط آن قرار داد رضایت دارند. همچنین در نامه نگاری ها، صاحب دست خط در پایان، آن را امضا می کند. در جامعه هنری نیز، هنرمندان برای اعتبار بخشیدن به اثر هنری که خلق می کنند از امضا استفاده می کنند. امضا آنها باید هنری، زیبا و به گونه ای طراحی شود که در حافظه دیگران باقی بماند، بنابراین استفاده از طراحی امضا هنری برای آنها الزامی است. برای این امر لازم است که امضا به دست افراد متخصص و ماهر، طراحی و پیاده سازی شود. در شرایطی که شما با امضا زیاد سر و کار دارید و یا از امضای خود راضی نیستید، می توانید با سفارش طراحی امضا برای تغییر امضا و یا خلق امضا جدید اقدام کنید.

Signature and character design

طراحی ارزان امضا

طراحی امضا یکی از خدمات تخصصی مجموعه بانی چاپ می باشد که با کمترین هزینه و مناسب ترین قیمت، آن را در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار می دهد. اخیرا سایت هایی برای طراحی رایگان امضا به وجود آمده که به طراحی آنلاین امضا می پردازند. در اینجا باید این نکته را خاطر نشان کنیم که امضا می تواند هویت و اثربخشی مثبت یا منفی را به مخاطبان ما منتقل کند. پس بهتر است که از افراد متخصص و حرفه ای برای این منظور استفاده کنیم. چرا که این گونه سایت ها از یک ربات برای ساخت امضا استفاده می کنند در نتیجه امضای شما منحصر به فرد و خاص از آب در نمی آید زیرا از تخصص و مهارت کافی برای خلق این امضا استفاده نشده است.

طراحی امضا فوری

طراحی فوری امضا در مجموعه بانی چاپ در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام می شود. امضای شما با دو اتد مختلف توسط طراحان پیاده سازی می شود و طبق درخواست و سلیقه شما به آن المان هایی را اضافه یا از آن کم می کنند. فروشگاه بانی چاپ امکان ویرایش امضا را برای رضایت هرچه بیشتر مخاطبان و نزدیک تر شدن طراحی امضا به آنچه که مدنظر دارید را فراهم کرده است. زمان مقرر برای تحویل طرح نهایی امضا بین ۲ تا ۷ روز می باشد که بنا به امضای مدنظر شما تعداد روزهای آن نیز متفاوت است. توجه داشته باشید در صورتی که عجله دارید و نیاز به طراحی فوری امضا دارید بهتر است آن را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

طراحی امضا هنری

از جمله اقشاری که به امضای خود اهمیت می دهند هنرمندان هستند چرا که همان طور که اشاره کردیم امضای آنها می تواند به یک اثر هنری اعتبار و مقام دهد و ارزش آن را بالا ببرد. همچنین تمام کردن یک اثر هنری بدون امضا ممکن نیست. به محض اینکه شما اثر هنری خود را تمام می کنید می بایست آن را امضا کنید چون در غیر این صورت یعنی کار شما به اتمام نرسیده و نیمه کاره است. با امضا کردن و نوشتن تاریخ آن ثابت می کنید که این اثر هنری توسط شما و در سالی که قید کرده اید خلق شده است. همچنین مخاطبان با دیدن امضای یک هنرمند از صاحب یک اثر آگاه می شوند و آن را به رسمیت می شناسند. بنابراین یک هنرمند برای شروع کار خود می بایست با دقت نظر و به بهترین نحو به طراحی امضا هنری خود بپردازد. چرا که از این پس قرار است با این امضا در جامعه هنری شناخته شود. هنرمندان برای این منظور می توانند با طراحی اسم یا نام خانوادگی خود و یا ترکیب آنها با المان های دیگر و خط های هنری، به ساخت امضا هنری بپردازند. امضا کردن غیر حرفه ای و ناخوانا در یک اثر هنری می تواند در سرنوشت آن هنرمند تاثیرگذار باشد به خصوص وقتی آن هنرمند به شهرت برسد.

طراحی کاراکتر

یک کاراکتر شخصیتی انسانی یا غیر انسانی و خیالی است که باعث هم ذات پنداری با یک موضوع خاص می شود. در صنعت تبلیغات و برندینگ گاهی نیاز پیدا می کنیم حالات یا صفات خاص و یا حتی تیپ و یا شخصیتی را به مخاطبمان القا کنیم اینجاست که نیاز به یک موجود داریم ، این شخصیت خیالی می تواند بیانگر عواطف، علایق ، ترس ها و دیگر صفاتی می باشد که نیاز داریم آن را به بیننده اثر برسانیم. یک کاراکتر خوب شخصیتی است که افراد قشر هدف ( کودک، نوجوان، جوان، بزرگسال ، سالمند و انواع تیپ های شخصیتی) بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و جذبش شوند. در کاراکتر دو بعدی شخصیت ها مینیمال تر هستند و بیشتر تیپ شخصیت یا رفتاری مورد هدف در تبلیغات در آنها اجرا می شود. از سایه های ساده تر مانند دایره ها و بیضی اغلب بعنوان فرم اصلی برای شخصیت ها بکار می رود زیرا قابلیت تطابق مناسبی دارند . هویت یک شخصیت از جنبه های مختلفی تشکیل می شود اما بطور کلی از ویژگی های ظاهری یک شخصیت نظیر نوع لباس، سن و ... نشات می گیرد اما می توان از ویژگی های اغراق شده هم در آن استفاده کرد مانند دهان گشاد تر یا چشمانی بزرگ تر و .... کاراکتر سه بعدی با جزئیات و ریزه کاری های بیشتر جلوه بصری بهتری را ارائه می نمایند. در شخصیت های اغراق شده مانند آدم فضایی ها ، هیولا ها و ... جزئیات باعث جذاب تر شدن شخصیت می شود . در تصویر پردازی های سه بعدی به خاطر کیفیت خروجی جزئیات ظاهری بیشتری قابلیت نمایش دارد که این امر خود به هم ذات پنداری با شخصیت کمک شایانی می نماید.

طراحی اسم

طراحی اسم نه تنها در امضا بلکه در موارد خاص مانند ساخت طلا و جواهر مخصوص به فرد، تاتو، کارت های عروسی و روی جلد آلبوم عکس نیز کاربرد دارد. این طراحی به گونه ای انجام می شود که قابلیت ساخت را داشته باشد نه اینکه فقط روی کاغذ پیاده شود. می توان یک اسم را به صورت تکی طراحی کرد یا اینکه دو یا چند اسم را با یکدیگر تلفیق کرد، که این مورد بستگی به درخواست شما دارد.افراد معمولا برای روابط عاشقانه و بیان احساسات از طراحی اسم تلفیقی بهره می گیرند و برای داشتن تاتوهای خاص، ساخت طلا منحصر به اسم خودشان از طراحی اسم انفرادی استفاده می کنند. برای طراحی اسم بهتر است که طراح را در جریان جزئیات قرار دهیم. به طور مثال به او بگویید که این طراحی روی چه متریالی خارج می شود. آیا قرار است یک پلاک طلا شود یا پلاک چوبی؟ برای مهر مدنظر است یا برای تاتو؟ می خواهید طراحی شما چه شکلی داشته باشد؟ مجموعه بانی چاپ بنا به درخواست مشتریان، طراحی اسم را در شکل های مختلف مربع، دایره، بیضی و مستطیل انجام می دهد.

طراحی مهرخاتم

در گذشته از مهر خاتم برای ارسال نامه فرمانده ها از کشوری به کشور دیگر استفاده می کردند. مهر خاتم مانند مهرهای امروزی نقش اعتبار دادن به نامه ها را داشتند و روی انگشتر یک فرمانده یا به صورت مجزا طراحی می شدند. امروزه برای طراحی مهر خاتم در فتوشاپ از قلمو، براش و پترن های خاصی استفاده می کنند. همچنین برای تزیین آن از سمبل ها و نشانه های خاصی بهره می گیرند. مهر خاتم نه تنها به عنوان مهر در مراکز مذهبی، فرهنگی و هنری، بلکه برای ساخت انگشتر، ساخت لوگو و نشانه وب سایت نیز کاربرد دارد.

جهت مشاهده طراحی لوگو کلیک نمایید.