عنوان

متن پیام

طراحی حرفه ای لوگو

طراحی لوگو حرفه ای

ساخت یک برند موفق به عوامل زیادی بستگی دارد، یکی از این عوامل مهم و تاثیرگذار طراحی حرفه ای لوگو  و یا دارا بودن هویت تصویری که متناسب با خصوصیات برند طراحی شده است.  طراحی حرفه ای لوگو این قدرت را دارد که  در کوتاه ترین زمان و حالت ممکن هویت و پیام برند را به مخاطب انتقال دهد. 

در بازار کسب و کار روز جهان داشتن لوگو مناسب جز اولین نیاز های یک برند می باشد. طراحی حرفه ای لوگو  به بخش های مختلفی تقسیم می شود .طراحی لوگو (نشان) یا همان آرم . طراحی لوگو تایپ . طراحی لوگو تلفیقی  زیر مجموعه ها و تقسیم بندی های اصولی طراحی لوگو است که هر کدام ویژگی های مختص به خود را دارا بوده و متناسب با ویژگی های که دارند در موارد مناسب مورد استفاده قرار می گیرند . نسبت به چندین سال گذشته با گذار زمان و پیشرفت علم در همه زمینه ها اهمیت طراحی حرفه ای لوگو و هویت تصویری بیشتر و بیشتر شده است . این امر تا این حد مورد اهمیت است که به طور مثال شرکت ها و سرمایه گذارهای بزرگ در بوجود آورند یک برند ، انرژی ، زمان و هزینه قابل توجه ای را برای این موضوع در نظر می گیرند تا به نتیجه دلخواه و موفقیت در عرصه تجارت دست پیدا کنند. چرا که در دنیای تجارت امروز هویت داشتن مجموعه یک نیاز مهم و اصل می باشد و در کنار این داشته انتقال داشته هویتی مجموعه به مخاطب نیز مهم و تاثیرگذار است . در واقع می توان گفت در این زمان مجموعه و شرکتی وجود ندارد که فاقد لوگو و هویت تصویری باشد .

طراحی حرفه ای لوگو هرچه گویا تر و حرفه ای تر صورت پذیرد و مطابق با هویت مجموعه باشد نقش مهم تر و تاثیرگذار تری در موفقیت آن مجموعه ایفا می کند.

 

بازسازی لوگو

بازسازی لوگو و یا همان باز طراحی لوگو در واقع برطرف کردن ایرادهای لوگو یک مجموعه و یا بروز رسانی لوگو یک مجموعه است . به طور معمول شرکت های با قدمت های زیاد بعد از گذشت زمان برای رقابت در عرصه تجارت نیاز به این دارند که لوگو خود را به روز رسانی کنند . در این دسته از شرکت ها گذشت زمان و به وجود آمدن قوانین و اصلاح ساختار های علم گرافیک و ذائقه تصویری مردم باعث شده است که قدرت تاثیرگذاری لوگو این شرکت ها کمتر از قبل بشود . در بازسازی لوگو با توجه به اصلی لوگو و با استارتژی حفظ این کلیت لوگو را اصلاح و بروز رسانی می کنند.

طراحی حرفه ای کاراکتر

طراحی حرفه ای کاراکتر یا همان شخصیت در تجارت نقش تاثیرگذار و ویژه دارد . به این خاطر برای مردم قالب یک کاراکتر و شخصیت وجودی باورپذیر تر است از نام ها و لوگو های شرکت ها و برند ها . کاراکتر ها همراه خود هویتی دارند که خیلی راحت به مخاطبین خود انتقال می دهند و معمولا در صورتی که طراحی کاراکتر به صورت حرفه ای انجام شده باشد به واسطه ارتباط و تاثیرگذاری قوی بر ذهن مخاطب رشد زیادی را در مجموعه ایجاد می کند . کارکتر بازوی قوی در قسمت تبلیغات کمپانی هاست و به شکل های مختلف در موضوعات مختلف می توانند از کارکتر طراحی شده استفاده کنند و همواره در ذهن مخاطب خود را تثبیت کنند. به طور مثال حضور و عدم حضور یک کاراکتر رادر تبلیغ یک محصول تصور کنید تا متوجه بشید که چه تاثیر عمیقی و مثبتی در ذهن مخاطب نسبت به آن برند و محصول می گذارد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 1 پرسش )

پرسش
توسط حمید غلامی 1396/03/03

سلام ما یه لوگو داریم میخواهیم یخورده روش تغییرات بدید ولی یخورده زیبا تر بشه ولی نمیخوام زیاد این تغییرات به چشم بیاد که مشتری ها فکر کنن یه برند جدید هستیم و ... آیا امکان چنین چیزی هست ؟  

پاسخ

سلام و درود دوست عزیز بله امکان پذیر می باشد فقط شما لطف کنید طرح لوگوتون رو برای ما ایمیل بفرمایید تا پس از بازبینی توسط تیم طراحی بیتونیم اطلاعات بیشتری در اختیارتون قرار بدیم.