عنوان

متن پیام

طراحی لوگو

جهت مشاهده توضیحات تکمیلی و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram


جهت مشاهده لیست طراحی لوگو و همچنین مراحل انجام سفارش بر روی صفحه مورد نظر کلیک کنید.

طراحی لوگو

ساخت یک برند موفق به عوامل زیادی بستگی دارد، یکی از این عوامل مهم و تاثیرگذار طراحی لوگو (آرم و نشان) و یا دارا بودن هویت تصویری است که متناسب با خصوصیات برند طراحی شده باشد.  طراحی لوگو این قدرت را دارد که  در کوتاه ترین زمان و حالت ممکن هویت و پیام برند را به مخاطب انتقال دهد. هرچه طراحی لوگو زیباتر باشد بدون شک و تردید به تاثیر گذاری هویت مجموعه کمک می کند.

در بازار کسب و کار روز جهان داشتن لوگو مناسب جز اولین نیاز های یک برند می باشد. لوگو به این علت که اصلی ترین بخش هویت یک مجموعه است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور مثال افراد و شرکت های موفق در بازار جهانی امروز همگی از این اهمیت آگاهی دارند و هزینه های زیادی را صرف طراحی لوگو و طراحی هویت سازمانی می کنند به این دلیل که می دانند این موضوع تا چه میزان در آینده به آنها و موفقیت برندشان کمک می کند. 

طراحی لوگو  به بخش های مختلفی تقسیم می شود:طراحی لوگو (نشان) یا همان آرم - طراحی لوگو تایپ - طراحی لوگو ترکیبی  زیر مجموعه ها و تقسیم بندی های اصولی طراحی لوگو است که هر کدام ویژگی های مختص به خود را دارا بوده و متناسب با ویژگی های که دارند در موارد مناسب مورد استفاده قرار می گیرند . نسبت به چندین سال گذشته با گذار زمان و پیشرفت علم در همه زمینه ها اهمیت طراحی صنعتی لوگو و هویت تصویری بیشتر و بیشتر شده است ،، این امر تا این حد مورد اهمیت است که به طور مثال شرکت ها و سرمایه گذارهای بزرگ در بوجود آورند یک برند ، انرژی ، زمان و هزینه قابل توجه ای را برای این موضوع در نظر می گیرند تا به نتیجه دلخواه و موفقیت در عرصه تجارت دست پیدا کنند. چرا که در دنیای تجارت امروز هویت داشتن مجموعه یک نیاز مهم و اصل می باشد و در کنار این داشته انتقال داشته هویتی مجموعه به مخاطب نیز مهم و تاثیرگذار است . در واقع می توان گفت در این زمان مجموعه و شرکتی وجود ندارد که فاقد لوگو و هویت تصویری باشد .

طراحی لوگو هرچه گویا تر و تر صورت پذیرد و مطابق با هویت مجموعه باشد نقش مهم تر و تاثیرگذار تری در موفقیت آن مجموعه ایفا می کند. 

انواع طراحی لوگو از نظر استاندارد جهانی

1- طراحی لوگو نشان (نماد تصویری) 2- طراحی لوگو تایپ (نماد نوشتاری) 3- طراحی لوگو حرف (نماد نوشتاری)  4- طراحی لوگو ترکیبی (ترکیب نوشتار یا حرف با نشان) 5- بازسازی لوگو 6- باز طراحی لوگودر تهران به مانند همه شهرهای کشور است. البته طراحی لوگو با توجه به اینکه هر کس از هر نقطه ای از کشور و جهان می تواند از طریق اینترنت سرچ کند به یک موضوع یکسان بدل شده است. به این معنا که طراحی لوگو در تهران و شهرهای دیگر بستگی به نوع لوگو و شرکتی که این طراحی را انجام می دهد دارد.

طراحی لوگو نشان (نماد تصویری)

طراحی آرم و لوگو یا طراحی نشان در واقع یک موضوع است. در استاندارد  جهان به لوگو هایی که فقط از یک شکل تصویری بدون نوشتار تشکیل شده باشد مارک یا لوگو مارک گفته می شود. در زبان فارسی و ادبیات امروزه ما به جای عبارت مارک لوگو، نشان، آرم بیشتر استفاده می شود. در صورتی که همه این موارد ظاهر و ماهیتی یکسان دارند. طراحی لوگو جزو اولین و مهمترین بخش های ایجاد و راه اندازی یک برند و شرکت است. در تجارت جهانی امروز قدرت تاثیر گذاری گرافیک در موفقیت یک برند و یا محصول موضوعی ثابت شده است. شرکت ها و برندها برای تاثیرگذاری هرچه بهتر و به یادماندن در ذهن مخاطب نیاز به علامت تجاری دارند که یا بیانگر نوع فعالیت و یا بیانگر سیاسگذاری ها و ... باشد.


طراحی لوگو نشان به خاطر استفاده از نماد تصویری در ذهن مخاطبین همواره تاثیرگذار است. از ابتدای تاریخ و قبل از بوجود آمدن زبان و خط شکل همواره بیانگر حالات و ... انسان ها بوده است. در رابطه با طراحی لوگو نیز همینطور است در ذهن مخاطبین شکل و تصویر بیشتر رخنه می کند تا یک نوشته به این خاطر است که لوگو نشان همواره کیفیت واثرگذاری خود را دارد. طراحی لوگو نشان به چند روش انجام می شود . 1- خلق تصویری که دقیقا شرح فعالیت برند را ارائه کند. 2- خلق تصویر یا نمادی که فقط اشاره ای به زمینه فعالیت برند داشته باشد 3- به وجود آوردن تصویری که بیانگر استراتژی و هویت فلسفی مجموعه باشد.

انتخاب اینکه کام یک از حالت های ممکن را طراحی کنیم بایستی حساب شده و با دلیل انجام شود تا در ادامه به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم. 

طراحی لوگو باعث اعتبار بخشیدن به برند شما می شود. مشتری ها و یا شریک های تجاری شما با دیدن لوگو شما نسبت به شما قضاوت می کنند. اگر طراحی لوگو انجام شده باشد و لوگو شما زیبا و جذاب باشد نسبت به برند شما حس خوب و اطمینان دارند و در صورتی که طراحی لوگو انجام نشده باشد بدون شک حس خوبی به برند شما نخواهند داشت. این حس خوب و یا حس بد در فروش و سرنوشت برند شما نقش بسیار زیادی خواهد داشت. به طور مثال دو محصول را در فروشگاه در نظر بگیرید. یکی از آنهای دارای طراحی لوگو و دیگری بدون طراحی لوگو باشد و فقط نام برند خود را به شکل ساده روی بسته بندی درج کرده باشد . مشتری کدام یک از این دو برند را انتخاب می کند؟ بدون شک و تردید مشتری محصول دارای لوگو را انتخاب می کند چرا که با خود فکر می کند این محصول معتبر تر و با کیفیت تر است.


طراحی لوگو بسته به نوع لوگو است. هزینه طراحی لوگو از 100.000 تومان شروع می شود . تعرفه طراحی لوگو 97 از سوی انجمن طراحان ایران 7.735.000 تومان به عنوان پایه در نظر گرفته شده است. البته این در بازار امروز ما فقط مختص طراحی برندهای بزرگ است و جهت طراحی برند های سطح پایین تر نسبت به سطح اول کشور هزینه های طراحی لوگو نیز ارزان تر است. طراحی لوگو نیم از 320.000 تومان شروع می شود . طراحی لوگو از 900.000 تومان شروع می شود. برای سفارش طراحی آرم کافی است به تلگرام واحد طراحی که در صفحه موجود است پیام دهید در غیر این صورت می توانید با شماره های مجموعه تماس بگیرید و یا حضورا ثبت سفارش کنید . در صورت نیاز به مشاوره نیز کافی است در تلگرام پیام دهید و یا با شماره های مجموعه تماس بگیرید.

 

 در صورت تمایل می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از مراحل انجام سفارش آگاه شوید. کافی است به تلگرام ما پیام دهید. 

ما همه روزه ازشنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 ، پنجشنه ها از ساعت 9 الی 13 پاسخگوی شما خواهیم بود.

طراحی لوگو تایپ (نماد نوشتاری)

طراحی لوگو اسم یا همان طراحی لوگوتایپ است که نام شرکت یا فرد به صورت گرافیکی طراحی می شود به گونه ای که قوائد  طراحی لوگو در آن در نظر گرفته شود. طراحی اسم شرکت ها موضوع رایجی در طراحی لوگو است . شرکت های بسیاری از طراحی لوگوتایپ برای به وجود آوردن برند خود استفاده می کنند.

برند و شرکت های زیادی در کشورمان از طراحی لوگو فارسی و در سطح دنیا از طراحی لوگو با حروف انگلیسی استفاده کرده اند که در جایگاه فعلی آنها نقش مهمی دارد.

طراحی لوگو با اسم فارسی

طراحی اسم شخصی برای خود فرد نیز موضوعی است که از قدیم رایج بوده است. البته به این شکل بوده است که طراحی اسم صورت گرفته را به صورت مهر ساخته و معمولا در انگشتر خود حکاکی می کردند. هم جنبه زیبایی داشته است و هم جنبه حقوقی. البته به نوعی افرادی از آن بهره می بردند که از جایگاه ویژه ای برخوردار بودند. بعد از گذشت زمان و رشد تحصیلات عموم مردم این موضوع تغییر کرد و افرادی که سواد نوشتن و امضا کردن نداشتن از مهر استفاده می کردند. امروزه نیز طراحی اسم برای افراد مختلفی صورت می گیرد. دسته اول از نظر تبلیغاتی بر روی اسم خود مانور می کنند و یا می خواهند نام خود را به عنوان یک برند در جامعه مطرح کنند استفاده  می شود. دسته دوم بیشتر از طراحی اسم خود استفاده زینتی می کنند . به این شکل که طراحی اسم خود را به صورت انگشتر، گردنبند و ... استفاده می کنند. حس این که به طور مثال انگشتر خاص و ویژه خود را داشته باشند بسیار لذت بخش است.

طراحی لوگو حرف | تایپ (نماد نوشتاری)

 

طراحی لوگو تلفیقی یا لوگو ترکیبی (لوگو نشان + لوگو تایپ)

باز طراحی لوگو

 باز طراحی لوگو از نظر طراحی به دو قسمت تقسیم می شود. 1- لوگوهایی که فقط نیاز دارد به روز شود. به این معنی تغییراتی کمی نیاز دارد 2- لوگوهایی که نیاز به تغییر اساسی تر دارند و یا در اصطلاح بایستی مجدد طراحی شود. در واقع برطرف کردن ایرادهای لوگو یک مجموعه و یا بروز رسانی لوگو یک مجموعه را بازسازی و یا بازطراحی لوگو می گویند. باز طراحی لوگو به طور معمول برای شرکت های با قدمت های زیاد انجام می شود چرا که  بعد از گذشت زمان برای رقابت در عرصه تجارت نیاز به این دارند که لوگو خود را به روز رسانی کنند چون نسبت به رقیب های جدید از نظر گرافیکی لوگو اون قدیمی شده است و مخاطبین تازه با آن بدرستی ارتباط برقرار نمی کند و قدرت تاثیرگذاری سابق را ندارد.  گذشت زمان و به وجود آمدن قوانین و اصلاح ساختار های علم گرافیک و ذائقه تصویری مردم باعث شده است که قدرت تاثیرگذاری لوگو این شرکت ها کمتر از قبل بشود. در بازسازی لوگو با توجه به اصل لوگو و با استارتژی حفظ این کلیت لوگو را اصلاح و بروز رسانی می کنیم. بازسازی لوگو  350.000 تومان شروع می باشد. اصلی بازسازی لوگو بسته به میزان زمانی که نیاز دارد تا به کیفیت مطلوب نزدیک شود. در بازسازی لوگو مطابق با استراتژی شما بر حفظ و یا تغییر کلی لوگو انجام و مطابق با آن هزینه خدمتتون اعلام می شود.

 

 در صورت تمایل می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از مراحل انجام سفارش آگاه شوید. کافی است به تلگرام ما پیام دهید. 

ما همه روزه ازشنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 ، پنجشنه ها از ساعت 9 الی 13 پاسخگوی شما خواهیم بود.


طراحی لوگو فوری

طراحی لوگو فوری سرویس جدید است که مجموعه بانی چاپ برای سرویس دهی هرچه بهتر به مشتریان در نظر گرفته است. لوگو فوری حداقل طراحی لوگو را دارد . هزینه طراحی لوگو فوری 100.000 تومان است. برای افرادی که نیاز به ثبت بین المللی لوگو خود ندارند، برای کسب و کار خود لوگو نیاز دارند اما می خواهند مبلغ کمی هزینه کنند لوگو فوری گزینه مناسبی است. در طراحی لوگو فوری از فونت های رایج کامپیوتر، قالب ها  و یا شکل های که در اینترنت است استفاده می شود . به این معنی که نوشتار و یا نشان مندرج در طرح لوگو فوری از ابتدا کشیده و طراحی نمی شود. در صورتی تمایل می توانید هزینه طراحی لوگو نیم و را نیز مشاهده بفرمائید و بعد از آن نسبت به انتخاب حالت طراحی لوگو تصمیم گیری کنید. 

طراحی لوگو ساده در صورتی که مطابق با موارد توضیحی طراحی لوگو فوری باشد 100.000 تومان است . طراحی لوگو ارزان و فوری در شرایط اقتصادی امروز کشور یکی از سرویس های پر مخاطب و پر سفارش ما است. با توجه به هزینه های طراحی لوگو ، 100.000 تومان طراحی لوگو رایگان به شمار می آید. 100.000 تومان مبلغ طراحی لوگو ارزان است که به صورت فوری به این معنی که کمتر از 24 ساعت انجام و ارائه می شود. 


بازسازی طراحی لوگو

بازسازی لوگو سرویس جدیدی است که مجموعه بانی چاپ برای خدمت رسانی هرچه بهتر به محصولات خود اضافه کرده است. در صورتی که مجموعه شما لوگو مشخصی دارد اما فایل آن را در اختیار ندارید . می توانید از سرویس بازسازی لوگو ما استفاده نمائید. بدون شک داشتن فایل اصلی لوگو با کیفیت اصلی برای انجام امور تبلیغاتی و ... لازم است. به طور مثال اگر بخواهید کاتالوگ طراحی وچاپ کنید بدون شک نیاز به فایل با کیفیت لوگو دارید . در صورتی که لوگو بی کیفیت در طراحی جلد کاتالوگ استفاده شود کیفیت تمام کاتالوگ و برند شما را پایین می آورد. ما می توانیم با دریافت هزینه کمی فایل اصلی لوگو شما را بازسازی کنیم.  به این صورت که تصویر لوگو خود را برای ما ارسال می فرمائید و ما از روی تصویر لوگو شما در نرم افزارهای تخصصی طراحی لوگو مجدد اجرا می کنیم. در این فرآیند طرح و ظاهر لوگو شما تغییر نمی کند و دقیقا مطابق با لوگو سابقتون فایل جدید را می کشین. در پایان فایل نهایی و اجرا شده لوگو شما را با فرمت های مختلف در اختیارتان قرار می دهیم.  بازسازی لوگو  100.000 تومان می باشد. اگر فایل لوگو را می پسندید و می خواهید از آن به عنوان لوگو خود استفاده کنید و نیاز به فایل آن دارید تصویر لوگو را برای ما ارسال بفرمائید . 

طراحی لوگو آنلاین

ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین از طریق تلگرام، ایمیل و در صورت نیاز تلفن انجام می شود. در ابتدا با کارشناسان طراحی مجموعه صحبت می کنید . بعد از آن طراحی شما انجام و خدمتتان ارائه می شود . طراحی لوگو حرفه آنلاین  یکی از سرویس های پر مخاطب مجموعه است که روزانه افراد و شرکت های زیادی در آن ثبت سفارش می کنند. به این ترتیب که کافیست از طریق تلگرام ، واتساپ و یا ایمیل سفارش خود را به واحد طراحی اعلام کنید و از طریق تلگرام از کارشناسان طراحی ما مشاوره بگیرید و بعد از اطمینان خاطر سفارشتان را ثبت کنید. روزانه افراد زیادی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور از طریق سفارش آنلاین طراحی سفارش خود را ثبت و از خدمات طراحی ما بهره می برند. بدون صرف وقت و انرژی قرارهای حضوری به راحتی می توانید سفارش طراحی آنلاین لوگو، ست اداری ، کاتالوگ و ... بدهید. بعد از پرداخت هزینه ، سفارشتان ثبت شده و طراحیتون را انجام می دهیم.

اگر می خواهید طراحی لوگو برای شرکت خود سفارش دهید  و یا طراحی لوگو سایت می خواهید ، می توانید از کارشناسان طراحی ما مشروت کنید تا لوگوای که برای شما و کسب و کارتان  مناسب است به شکل طراحی و انجام شود. مشاوره طراحی به صورت رایگان می باشد. به طور مثال اکر طراحی لوگو برای عکاسی می خواهید کارشناسان ما به شما مشورت می دهند که چه نوع لوگوی برای شما مناسب تر است و تاثیرگذاری بهتری در ذهن مخاطب می گذارد.

طراحی لوگو برای کافی شاپ و یا طراحی لوگو برای رستوران بدون شک و تردید با طراحی لوگو معماری متفاوت خواهد بود چرا که موضوع کاری شما متفاوت است و مخاطبین شما متقاوت هستند .اگر طراحی لوگو برای مغازه می خواهید با مشاور گرفتن از ما کارشناسان طراحی ما سفارشتان به آن صورت که نیاز و یا تمایل داشته باشید به راحتی ثبت و انجام می شود. بهتر است قبل از سفارش چند لوگو که مورد پسندتان است را به صورت جداگانه به ما ارائه کنید تا نسبت به ذائقه بصری شما شناخت پیداکنیم. به این صورت در هنگام طراحی سعی می کنیم سلیقه شما را برآورده کنیم. جهت ثبت سفارش نیاز نیست حتما به صورت حضوری تشریف بیاورید. در صورت تمایل می توانید سفارش خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین ثبت و مراحل انجام سفارش را پیگیری کنید. ما همه روزه ازشنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 ، پنجشنه ها از ساعت 9 الی 13 پاسخگوی شما خواهیم بود.

روش های طراحی لوگو

طراحی لوگو به روش های مختلفی صورت می گیرد. بعضی از طراح ها طرح های اولیه خود را بر رو کاغذ می کشند. حتی کشیدن و طراحی لوگو بر روی کاغذ هم روش های مختلف و ابزارهای مختلفی است که به صورت سلیقه ای و نوع سبک طراحی هر طراح لوگو متفاوت است . این طراحان بعد طراحی لوگو بر روی کاغذ، آن کاغذ را اسکن کرده و در کامپیوتر و با استفاده از یکی از نرم افزارهای مخصوص طراحی لوگو طرح را بر روی کامپیوتر مجدد می کشند و این بار با کمک از ابزارها و خط کش های نرم افزارهای گرافیکی به صورت منظم و مهندسی لوگو طراحی شده را از نظر ارزش طراحی بهبود می بخشند. بعد از این باقی موارد مانند اضافه کردن رنگ و یا ... را انجام می دهند تا طراحی لوگو به اتمام رسیده و قابل ارائه به مشتری شود.  بعضی از طراح ها از ابتدا طراحی لوگو را در محیط نرم افزار مخصوص طراحی لوگو انجام می دهند. ایلاستریتور یک از نرم افزار طراحی لوگو است که در بین طراحان محبوبیت زیادی برخوردار است. به جز ایلاستریتور در نرم افزارهای کرل و فتوشاپ و ... هم امکان طراحی لوگو وجود دارد اما به طور کلی بهترین نرم افزار طراحی لوگو ایلاستریتور و کرل دراو است. طراحی لوگو به صورت بهتر است در نرم افزارهای برداری طراحی شود. چرا که خروجی این نرم افزارها در صورتی که به درستی در آن طراحی انجام شود بدون افت کیفیت خواهد بود. حتی اگر فایل لوگو را در سایز 20متر در 20 متر چاپ کنیم. اما اگر در نرم افزارهای پیکسل محور مانند فتوشاپ طراحی شود دچار افت کیفیت خواهد بود چرا که با بزرگ کردن لوگو از کیفیت اصلی لوگو کاسته می شود. همچنین برای ساخت مهر، کلیشه، بج سینه و ... به این علت که در نرم افزار برداری طراحی نشده است دچار مشکل می شوید. تعداد زیادی از طراح ها به علت عدم توانایی استفاده و یا عدم استفاده درست از نرم افزارهای برداری لوگو مناسب و مطلوبی را طراحی نمی کنند. هستند طراحان با بیش از 10 سال سابقه کاری اما در زمینه طراحی لوگو دچار ضعف و ناتوانی هستند.

شرکت های طراحی لوگو

طراحی لوگو توسط معمولا شرکت طراحی تبلیغاتی انجام می شود . شرکت های تبلیغاتی مختلفی در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند. به طور معمول شرکت طراحی گرافیک فقط در حوزه طراحی گرافیک به صورت تخصصی فعالیت می کنند. بعضی از شرکت ها به علت قدرت و توانمندی هایی که دارا هستند در باقی بخش های تبلیغاتی هم سرویس دهی دارند.  به طور مثال شرکت طراحی لوگو به صورت تخصصی طراحی لوگو انجام می دهند . شرکت طراحی لوگو به شرکتی گفته می شود که دارای تیم تخصصی در بخش طراحی لوگو باشد. چرا که طراحی لوگو تخصصی است که برای انجام آن نیاز به دانش و تجربه بالایی در این زمینه است که بتوان سفارش مشتری را به خوبی انجام داد و رضایت خاطر مشتری را به همراه داشته باشد. شرکت طراحی لوگو بایستی از افراد متخصص در طراحی لوگو بهره ببرد به گونه ای که اگر در کار طراحی به مشکل برخوردند باقی طراح های مجموعه بتوانند موضوع را با توجه با دانش و تجربه خود به نتیجه برسانند و یا در جهت به نتیجه رسیدن راهنمایی کنند. طراحی لوگو در تهران به مانند همه شهرهای کشور است. البته طراحی لوگو با توجه به اینکه هر کس از هر نقطه ای از کشور و جهان می تواند از طریق اینترنت سرچ کند به یک موضوع یکسان بدل شده است. به این معنا که طراحی لوگو در تهران و شهرهای دیگر بستگی به نوع لوگو و شرکتی که این طراحی را انجام می دهد دارد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 4 پرسش )

پرسش
توسط شرکت الوند سپاهان 1399/03/26

سلام, تعداد ادیت هایی که در طراحی لوگو انجام می دهید تا مورد تایید شود چه تعداد است؟

پاسخ

تیم با تجربه و متخصص طراحی شرکت بانی چاپ تمام تلاش خود را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود انجام می دهد و در خصوص طراحی لوگو و سایر موارد، تمام تغییرات مورد نیاز و دلخواه مشتریان را روی طرح اتد لوگو انجام می دهد تا مورد تایید نهایی و دلخواه مشتریان واقع شود.

پرسش
توسط AHMAD KARAMZADEH 1399/03/21

طراحی لوگو ترکیبی چه تفاوتی با طراحی لوگو صنعتی دارد؟

پاسخ

در طراحی لوگو صنعتی همانطور که از هزینه بیشتر آن هم مشخص می باشد تعداد اتدهای بیشتری را به مشتریان تحویل می دهیم برای طراحی لوگو صنعتی اتاق فکرهایی تشکیل می شود و  زمان بیشتری برای طراحی لوگوی نهایی از طراحان گرفته می شود، در نهایت لوگویی که طراحی می شود در سطح طراحی بین المللی می باشد؛ در طراحی لوگوی ترکیبی هم طراحان بانی چاپ انرژی، زمان و خلاقیت لازم را بکار می برند اما در طراحی لوگو صنعتی این موارد بیشتر می باشد.

پرسش
توسط hamid atefi 1398/07/29

سلام : ما برای تبلیغ کارمون ، از این کارت های شیشه ای که روی کالاها چسبیده بشه و فقط متن آن مشخص باشه و طرح خاصی نیست بیشتر متن مورد نظر ما هست که چسبیده بشه و به راحتی متن نوشته هم پاک نشه و بصورت بیضی شکل تقریبا باشه .. چیکار باید بکنم ؟؟

پاسخ

شما نیاز به لیبل شیشه ای دارید خواهشمند است جهت اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان بانی چاپ تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید.شماره تلگرام و واتساپ : 09032268444

پرسش
توسط حمید غلامی 1396/03/03

سلام ما یه لوگو داریم میخواهیم یخورده روش تغییرات بدید ولی یخورده زیبا تر بشه ولی نمیخوام زیاد این تغییرات به چشم بیاد که مشتری ها فکر کنن یه برند جدید هستیم و ... آیا امکان چنین چیزی هست ؟  

پاسخ

سلام و درود دوست عزیز بله امکان پذیر می باشد فقط شما لطف کنید طرح لوگوتون رو برای ما ایمیل بفرمایید تا پس از بازبینی توسط تیم طراحی بیتونیم اطلاعات بیشتری در اختیارتون قرار بدیم.