تبلیغات فروشگاهی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

 دنگلر و وابلر و به طور کلی تبلیغات فروشگاهی، یکی از موفق ترین تبلیغات در عرصه ی صنایع فروشگاهی هستند که مضمونی خبری و غالبا حاوی تخفیف دارند، دنگلر وابلر و شلف تاکر ها معمولا هر یک مربوط به محصولی خاص از فروشگاه می باشند که شرکت عرضه کننده آن عهده دار سفارش چاپ و تولید آن است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دنگلر | وابلر

دنگلر یا همان dangler به انگلیسی به معنی استعاره ای آویزان شدن است و وابلر یا wobbler به معنی تکان دهنده است که هر کدام از این آیتم ها بر اساس کاربردشان اسم گذاری شده اند، دنگلر تبلیغاتی و فروشگاهی هست که معمولا به صورت آویزان از سقف فروشگاه یا ویترین فروشگاه ها آویزان می شوند و حاوی تخفیف ها و پروموشن های مقطعی یا فصلی می باشند، معمولا برای این نوع از تخفیف ها طراحی های حرفه ای و جذاب انجام می پذیرد که در نظر مخاطب بیشترین تاثیر را داشته باشد و با طراحی جذاب خود مخاطب را تشویق به دیدن هر چه بیشتر تخفیفات کنند. دنگلر ها معمولا با نخ و یا ربان و یا نخ های نامریی و ماهیگیری از سقف فروشگاه ها آویزان می شوند و با متریال های مختلفی مانند کارتن، کارتن پلاست، لمینیت و یا در نوع گرانتر آن با پلکسی شفاف قابل سفارش گذاری هستند، این نوع از تبلیغات به صورت مقطعی بیشتر استفاده می شود. و اما وابلر ها معمولا محصولاتی هستند که به شلف های فروشگاهی می چسبند و حاوی خبر و یا تخفیفاتی در مورد محصولات داخل شلف هستند. این محصولات بر خلاف دنگلر که از سقف آویزان می شوند از شلف آویزان می شوند و به صورت متحرک هستند و تکان می خورند، جذابیت طراحی در وابلر ها می تواند به دیده شدن هر چه بیشتر محصول شما در شلف ها کمک کند، پس بهتر است هنگام انتخاب طراحی به نوع انتخاب رنگ و جذابیت طراحی نیز دقت نمایید، معمولا برای طراحی این محصولات اوج خلاقیت را به کار می گیرند و با قالب های اختصاصی وابلر را عینا شبیه محصول طراحی و برش می زنند که این اتفاق باعث جذابیت و ارتباط هرچه بیشتر وابلر با محصول شما در شلف مورد نظر شود.

چاپ دنگلر

به طور کلی دنگلر ها یک راه عالی برای تبلیغات محصولات و برند شما در فروشگاه ها، کنفرانس ها و رویداد هاست، این محصولات حداکثر دید را در یک فضای محدود مانند ویترین ها و سالن های همایش و ... به شما می دهند، چاپ دنگلر ها می توانند کمکی در چینش و زیبا سازی دکوراسیون اداری نیز باشد، دانگلرها و یا وابلر ها در اشکال و اندازه های مختلفی موجود هستند که می توانید آن ها را بر اساس نیاز خود سفارش دهید. چاپ دنگلر ها را می توانید با طراحی و قالب اختصاصی مانند شکل مربع، گرد یا پانچ یا قالب های خاص و اختصاصی ثبت سفارش نمایید. قالب های استانداردی که دنگلر ها در آن قرار می گیرند A4 و A5 و 8*8 سانتیمتر معمولا هستند که این بسته به نوع سفارش شما تغییر می کند.

چاپ وابلر

وابلر ها نوعی از تبلیغات خبر رسان هستند و معمولا پروموشن ها و تخفیفات در فروشگاه ها را خبر می دهند، این نوع از تبلیغات معمولا وظیفه ی گرفتن مشتری ها در محیط داخل فروشگاه ها را دارند و برای محیط های خارج از فروشگاه نمی باشند چرا که تنها با نصب شدن بر روی شلف مورد نظر و درج تخفیف برای همان محصول کاربرد دارد، معمولا در زمانی که تخفیف های گسترده ای برای محصولات خود دارید و قصد خبر رسانی در تمام فروشگاه هایی که محصولتان در آن است را دارید وابلر ها بهترین گزینه و انتخاب برای شماست. این محصولات به علت متحرک بودن و پاپ آپ بودن آن بسیار فانتزی و چشمگیر است و مخاطب را تشویق به دیدن محصول در قفسه ای بر روی آن نصب شده می کند.

چاپ شلف تاکر فروشگاهی

شلف تاکرها کاغذهایی به صورت مستطیل هستند که به صورت ردیفی روی شلف ها قرار می گیرند و قیمت ها و تخفیفات را به مخاطبین منتقل می کنند، همچنین می توانند به صورت استند های کارتنی یا مقوایی در کنار شلف ها نصب شود، وظیفه ی اصلی شلف تاکر ها نمایش قیمت محصولات است حال اینکه این شلف تاکرها را می توان با یک طراحی منحصر به فرد و مرتبط با طراحی محصولتان جذاب تر کرد و بیشتر در دید مخاطبین قرار داد.

قیمت چاپ دنگلر / وابلر

برای برآورد هزینه و سفارش دنگلر و وابلر اختصاصی خود می توانید با کارشناسان بانی چاپ از طریق راه های ارتباطی و تلفن های تماس مجموعه ارتباط بر قرار نمایید و در صورتی که طراحی مورد نظر خود را از پیش تعیین نموده اید با مشاوره در مورد نوع متریال دنگلر آن را ثبت سفارش نمایید و یا در صورتی که طراحی از پیش ندارید می توانید طراحی آن را نیز به همراه چاپ ثبت سفارش نمایید.