ملزومات پاپ آپ

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

فروش لوازم جانبی استند پاپ آپ

نصب پاپ آپ تبلیغاتی

این سازه ها به علت اندازه ی بزرگ آن که معمولا در ارتفاع حداکثری 230 سانتیمتر در نوع درجه یک آن و در ارتفاع 220 سانتیمتر در نوع معمولی آن و عرض انتخابی هستند معمولا کاربردهای بسیار زیادی می توانند داشته باشند، این نوع از سازه ها در زمانی که در نمایشگاه ها استفاده می شود جنبه ی تبلیغاتی داشته و در زمانی که در سمینارها و اجلاس قرار می گیرند جنبه ی اعلانی و اطلاع رسانی و معرفی دارد و در زمانی که در نشست ها خبری قرار می گیرد جنبه ی بکگراند عکاسی و یا معرفی برند را دارد.

استفاده از پروژکتور در استند پاپ آپ کاملا به شرایط محیط اطراف پاپ آپ بستگی دارد، در صورتی که پاپ آپ شما در معرض نور قرار داشته باشد و بالخصوص به عنوان بکگراند عکاسی قرار گیرد طوری که تمامی دوربین ها به سمت آن فلش بخورند به هیچ عنوان نیازی به نصب پروژکتور نمی باشد ، اما زمانی که پاپ آپ شما در جایی تاریک یا غرفه های نمایشگاهی یا سمینارها و اجلاس ها به عنوان مثال در گوشه ای از سن اجرا قرار می گیرد می بایست با نصب پروژکتور بر روی پاپ آپ خود آن را قابل دید و چاپ آن را به نمایش بگذارید، پروژکتورها در پاپ آپ ها در بالای آن قرار می گیرند و از بالا به کل آن با لامپ های کم مصرف و اس ام دی نور می تابانند.

ساخت استند پاپ آپ

وسایلی که برای ساخت استند پاپ آپ  نیاز می باشد عبارتند از سازه، چاپ، مگنت و خط کش.تمام محصولات سازه پاپ از میله های فلزی ساخته شده است که دارای سه ردیف افقی هستند ولی تعداد ردیف های عمودی سازه پاپ آپ متغیر است. بعد از چاپ طرح مورد نظر روی پوستر از مگنت که چسب دو طرفه دارد استفاده می کنند. چسب دو طرف مگنت را از آن جدا می کنند و سپس یک طرف آن را به سازه و طرف دیگر آن را به پوستر می چسبانند. برای ساخت استند پاپ آپ از دو نوع خط کش استفاده می کنند. خط کش فلزی صاف که برای روی پاپ آپ به منظور صاف شدن سطح زیرین پوستر استفاده می شود و خط کش کنار یا خط کش قوس دار که برای کنار سازه استفاده می شود. خط کش روی سازه به منظور مسطح کردن و هموار کردن سطح، برای پوستر نصب می شود و سپس مگنت ها برای ثابت نگه داشتن استند و جلوگیری از افتادگی آن روی خط  کش ها و از طرف دیگر به پوسترها می چسبند. پوستر چاپ شده به صورت لت های جدا از هم روی استند پاپ آپ می نشینند. ولی پس از نصب این مورد مشخص نیست و یکدست به نظر می رسد.

نصب استند پاپ آپ

برای افراد ماهر در نصب استند این کار بسیار ساده و در زمان کوتاهی انجام می شود. ولی برای افرادی که تجربه ای در نصب استند نداشته اند ممکن است کاری که شاید حداکثر 30 دقیقه زمان بگیرد را در چند ساعت انجام دهند و نهایتا از نتیجه آن راضی نباشند. بهتر است از افرادی که در نصب استند پاپ آپ ماهر هستند استفاده کنیم. مجموعه بانی چاپ با به کارگیری نصابانی ماهر و با تجربه می تواند با نهایت دقت به نصب استند شما بپردازد.

اکسسوری استند پاپ آپ

خط کش پاپ آپ

خط کش های مخصوص استند پاپ آپ دو نوع هستند. یک نوع خط کش صاف که برای هموار ساختن زمینه ای مناسب برای نصب پوستر در سطح جلوی استند و خط کش منحنی که در کناره های استند قرار می گیرد. به علت اینکه گوشه های استند، منحنی هستند برای نصب پوستر روی آن نیز از خط کش های منحنی استفاده می کنند.

پروژکتور پاپ آپ

نور پروژکتور جلوه خاصی به استند پاپ آپ می دهد و باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان می شود. پروژکتور با جنس چینی با کیفیت بالا تولید می شود و به نسبت پروژکتور ایرانی قیمت بالاتری دارد. پروژکتور ایرانی با کیفیت مناسب تولید می شود و با قیمت مناسب عرضه می گردد. استفاده از پروژکتور به دلخواه مشتری است. استند پاپ آپ هم با پروژکتور و هم بدون آن قابل نصب و استفاده می باشد. نور پروژکتور باید به گونه ای باشد که چشم مشتری را اذیت نکند، به همین دلیل این پروژکتورها نور بسیار ملایمی دارند.

مگنت پاپ آپ

نصب مگنت یکی از مراحل الزامی برای نصب استند پاپ آپ به شمار می رود. روی مگنت چسب دو طرفه دارد که یک طرف آن به سازه استند می چسبد و طرف دیگر آن ، پوستر را نگه می دارد. بدون مگنت نصب سازه امکان پذیر نیست، چرا که پوستر در لت های مختلف روی استند قرار می گیرد و به مگنت می چسبد. پس از نصب کامل پوستر جدا بودن این لت ها از یکدیگر مشخص نیست و به نظر یکدست می آید.

نصب مگنت پاپ آپ

مگنت ها مانند یک شیار باریک هستند که در سایزهای مختلف 5، 10 و 6 متر تولید می شوند. انتخاب سایز مگنت بستگی به ارتفاع سازه دارد. مگنت ها دارای چسب دو طرفه هستند و وظیفه آنها نگه داشتن پوستر روی سازه است. که به وسیله این چسب از یک جهت به پوستر و از جهت دیگر به سازه می چسبند