چاپ منو

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

برای طراحی و چاپ انواع منو اولین کار انتخاب نوع منو شما می باشد که در بالا بصورت پیش فرض چهار مورد وجود دارد که برای توضیحات بیشتر در مورد آنها می بایست روی آنها کلیک نمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دیجیتال انواع منو رستوران|کافی شاپ|فست فود و کافه

چاپ منو تراکت

منو هایی از جنس کاغذ گلاسه با گرماژ پائین یا کاغذ های تحریر و کرافت جهت منو تراکت یا اصطلاحاً منو بیرون بر این ارزان‌ترین نوع منو می باشد که صرفاً جهت تبلیغات پخش و توزیع می گردد. در منو تراکت به این دلیل که ممکن است قیمت‌ها تغییر کند بهتر است در قسمت قیمت چیزی چاپ نشود و مربعی خالی گذاشته شود و قیمت ها دستی گذاشته شود. نکته مهم در طراحی منو تراکت اینست که از رنگ‌بندی و تصاویری استفاده شود که موجب تحریک اشتها گردد.

چاپ منو لایت باکس

همانطور که از نام آن پیداست جهت ارائه قیمت در فضای داخل رستوران یا فست فود و ... شما می باشد که مشتری هنگام مراجعه به راحتی بتواند اقدام به انتخاب کند. البته برخی نیز با توجه به موقعیت رستوران یا فست فود خود اقدام به نصب این لایت باکس در بیرون می نمایند که جنب تبلیغاتی نیز داشته باشد.
در منو لایت باکس از سیستم نورپردازی استفاده می شود که موجب می شود جلب توجهِ مخاطبین شما زیاد گردد. طراحی منو لایت باکس بسیار دارای اهمیت می باشد و باید دارای جذابیت لازم باشد. اصولاً لایت باکس هایی که برای منو لایت باکس مورد استفاده قرار می گیرد از نوع لایت باکس مگنتی و لایت باکس فریم لس می باشد.

چاپ منو خاص یا فانتزی

چاپ و تولید منو خاص یا فانتزی کاملاً بصورت اختصاصی و سفارشی و غالباً نیز به تعداد کم صحافی یا تولید می شود. جنس رویه آنها با توجه به سلیقه شما مشخص می گردد مانند پلکسی، چرم، ترمو ، چوب و ... 
منو خاص و فانتزی دارای طرح ویژه و متفاوت می باشد و موجب جلب توجه مخاطب و برندینگ شما می شود.

چاپ منو لمینتی

این نوع منو نیز هنوز طرفداران خاص خود را دارد برخی به دلیل شرایط جوی محل زندگی که دارند یا موقعیت مکانی خود اقدام به سفارش چاپ منو لمینتی می کنند که نسب به قیمت آن در مقایسه با چاپ منو خاص و فانتزی قیمت بسیار مناسب تری دارد. در صورتی که در ذهن خود ایده ای خاص برای تولید منو دارید یا در خارج کشور منو جالب و جذابی رو دیده اید می‌توانید آن را با کارشناسان بانی چاپ در میان بگذارید تا پس از بررسی آن را برای شما بصورت سفارشی برای شما چاپ و تولید نمائیم.

طراحی منو

طراحی منو حرفه ای بر روی فروش بسیار تأثیر می گذارد و باید مطابق استانداردهای حرفه ای باشد تا مشتری را به خرید بیشتر ترغیب نماید و بتواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی عمل نماید. برای سفارش چاپ منو می بایست ابتدا طرح مورد نظر خود را آماده نمائید در صورتی که طرح آماده به چاپ ندارید می‌توانید با آماده کردن اطلاعات و قیمت های خود طراحی و چاپ منو خود را به تیم طراحی بانی چاپ بسپارید.