عنوان

متن پیام

چاپ کاغذ دیواری پوستری

چاپ پوستر تکی دیواری یکی از مواردی است که به شما این امکان رو می دهد تا یک تصویر انتخاب کنید و به صورت یک پوستر کاغذ دیواری روی دیوار خانه یا محل کارتان نصب کنید. به این صورت که فقط کافیست تا عکس دلخواه خودتان را برای ما ارسال کنید. ما آن را روی کاغذ دیواری قابل چاپ، چاپ می کنیم و به دست شما می رسانیم.

چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه به این گونه است که شما تصویری را که انتخاب کردید را به همراه دیوار برای ما ارسال می کنید. این کار را می توانید از طریق راه های ارتباطی تلگرام و یا ایمیل انجام بدهید.
سپس ما کیفیت تصویری که فرستاده اید را در ابعاد دیوار، بررسی می کنیم. تا اگر تصویر با کیفیت نبود به شما اطلاع می دهیم، و نسخه با کیفیت و یا مشابه آن را برای شما پیدا کنیم. برای چاپ پوستر کاغذ دیواری می توانید از تصاویر شخصی و طرح های خودتان ه استفاده نمایید.
در مرحله بعدی، ما طی یک روز کاری پوستر شما را با دستگاه چاپ پوستر دیواری آماده می کنیم.

نکاتی که برای چاپ کاغذ دیواری اختصاصی لازم است بدانید این است که پوستر دیواری ها یک تیکه نیستند. همه ان ها لت های یک متری هستند که به صورت عمودی بر روی دیوار نصب می شوند. و دست مثل هر کاغذ دیواری دیگری، با چسب مخصوص کاغذ دیواری و توسط یک نصاب کاغذ دیواری قابل نصب هستند.


چاپ پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی از لحاظ تکنولوژی چاپ با سایر پوستر دیواری ها تفاوتی ندارد. این باور که پوستر دیواری سه بعدی، به علت سه بعدی بودن بخواهد برجسته یا فرورفته باشد باور غلطی است. چاپ و بافت کاغذ دیواری پوستری کاملا یکدست است. خود تصویری که انتخاب می کنید باید دارای پرسپکتیو و یا سایه هایی باشد که بعد از چاپ و نصب به نظر سه بعدی می آیند.


چاپ کاغذ دیواری پوستری در سراسر ایران

بعد از اینکه شما ثبت سفارش نمودید، تفاوتی نمی کند که چاپ کاغذ دیواری در اصفهان، چاپ کاغذ دیواری مشهد، چاپ کاغذ دیواری تبریز یا چه شهر دیگری از ایران صورت می گیرد. در واقع چاپ کاغذ دیواری در تهران برای شما صورت می گیرد و از طریق انواع باربری ها برای شما ارسال می شود تا هزینه ارسال برابر با هزینه ارسال کاغذ دیواری توسط پیک در تهران باشد.

 راه های ارتباط با ما:
- تلگرام یا واتس اپ شماره 09352701802
- آدرس ایمیل Banichap24@gmail.com

برای دیدن آلبوم تصاویر کلیک نمایید

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

خیلی مهم است که انتخاب تصویر برای چاپ کاغذ دیواری متناسب با محیط شما باشد. به این معنا که رنگبندی، سبک و طرح پوستر دیواری باید با محیط اتاق و یا سالن مورد نظرتان هماهنگی داشته باشد. پوستر دیواری مانند یک تابلو کاغذ دیواری عمل می کند. یک تابلو نیز باید به اندازه کلفی زیبایی و در عین حال سادگی داشته باشد. تا به فضا زیبایی ببخشد.
به عنوان مثال برای پوستر دیواری پشت ال سی دی بهتر است از طرح و نقش های ساده و رنگ های خنثی استفاده کنیم. تا زمانی که شما مدت ها به تلویزیون چشم دوخته اید طرح باعث آزار چشم شما نشود. 
کاغذ دیواری
و چاپ پوستر دیواری

ما در بانی چاپ به دلیل تولید کننده بودن، چاپ پوستر ارزان را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهیم. هر رول کاغذ دیواری ایرانی یا وارداتی را با هزینه چاپ محاسبه کرده و در نهایت برای شما لیست کاغذ دیواری ایرانی، کاغذ دیواری دکور ترکیه،، کاغذ دیواری آلمانی و... را به شما ارائه می دهیم تا قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید.
کاغذ دیواری به نوع طرح تصویر ارتباطی ندارد. به این معنی است که کاغذ دیواری سقف یا پوستر دیواری سه بعدی، پوستر دیواری طبیعت، پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون، پوستر دیواری اتاق کودک و... همه یکسان است.

 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )