استند پاپ آپ
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

پاپ آپ ها از دسته استند نمایشگاهی هستند که علاوه بر جنبه ی تبلیغاتی و زیبایی غرفه می تواند به عنوان پاپ آپ بکگراند عکاسی یا بکگراند غرفه نیز استفاده شوند، استند پاپ آپ فرقی نمی کند که در چه سایزی باشد، در هر ابعادی به راحتی و توسط یک شخص باز یا بسته می شود و قابل نصب است، این پاپ آپ تاشونده هستند و با جدا کردن چاپ آن می توان آن را داخل یک کیف برزنتی قرار داد و به راحتی حمل نمود، چاپ پاپ آپ ها پلات و لمینیت است که به وسیله مگنت پاپ آپ بر روی خط کش آن نصب می شود، قیمت سفارش چاپ پاپ آپ و یا استند پاپ آپ نمایشگاهی و تبلیغاتی در سایز های کوچک تا بزرگ در تصاویر بالا بصورت دسته بندی قرار داده شده است. علاوه بر سفارش آنلاین سازه پاپ آپ و چاپ آن می توانید سازه آن را به صورت تک و یا ملزومات پاپ آپ را به صورت جداگانه سفارش دهید، با کلیک بر روی تصاویر بالا میتوانید علاوه بر آگاهی از قیمت چاپ و یا استند پاپ آپ میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمائید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

استند پاپ آپ و چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ ها نوعی استند نمایشگاهی است که بسیار کاربردیست استند پاپ آپ ها به عنوان استند بک گراند در نمایشگاه ها کاربرد دارند، بکگراندهایی که بر روی آن چاپ های تبلیغاتی قرار می گیرند و به عنوان نوعی از تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. چاپ پا اپ، پاپ آپ نمایشگاهی، خرید پاپ آپ، خرید آنلاین سازه پاپ آپ، سفارش خرید پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ نمایشگاهی نوعی سازۀ نمایشگاهی است که برای تبلیغات استفاده می شود. استند پاپ آپ  به شما این امکان را می دهد، تا در بازه زمانی کوتاه و هزینه مقرون به صرفه، غرفه نمایشگاهی خود را پر کنید. پاپ آپ می تواند مانند یک دیوار به عنوان پس زمینه و یک استند نمایشگاهی در غرفه نمایشگاهی شما قرار بگیرد و سایزهای مختلفی هم دارد. 

 

 

شما به توجه به مساحت غرفه می توانید از بین اندازه های مختلف انواع پاپ آپ انتخاب کنید. پاپ آپ و استند نمایشگاهی پاپ آپ از دو بخش سازه و چاپ پاپ آپ تشکیل شده است.

سازه پاپ آپ

زمانی که شما استند و پاپ آپ خریداری می کنید، یک سازه فلزی تهیه کرده اید. که در یک کیف مخصوص قرار دارد. این سازه از میله های فلزی تشکیل شده است. به راحتی باز می شود و هر زمان بخواهید مجدداً می توانید آن را فشرده و جمع کنید. تا در زمان دیگری دوباره بتوانید از پاپ آپ استفاده کنید.
استفاده از استند پاپ آپ نمایشگاهی نیازی به تخصص ندارد. وقتی پاپ آپ را باز می کنید، خط کش هایی از جنس فلز برای شما به صورت جداگانه در کیف گذاشته ایم. که باید بین تقاطع های سازه فلزی آن ها را نصب کنید. تا سازه استند پاپ آپ مقاومت بیشتری داشته باشد.

چاپ پاپ آپ تبلیغاتی

با توجه به سایز پاپ آپ سفارشی شما، روی سازه پاپ آپ نمایشگاهی، یک صفحه چاپ پلات و لمینت قرار می دهیم. داشتن لمینت روی چاپ پاپ آپ کمک می کند تا تصویر چاپ پاپ آپ به راحتی آسیب نبیند. تصویر این چاپ استند با طرح تبلیغاتی یا معرفی برند شماست. تعداد این چاپ ها بستگی به ابعاد سفارش چاپ پاپ آپ شما دارد. عرض هر پلات لمینت 1 متر است. و طرچه طول پاپ آپ شما بیشتر باشد، تعداد این لت ها بیشتر می شود. برای این که چاپ پاپ آپ بتواند به خوبی روی سازه پاپ آپ ثابت بماند، از آهنربا استفاده می کنیم. پشت چاپ پاپ آپ در دورتادور چاپ، مگنت های نواری نصب کرده ایم. که این مگنت ها به خط کش های فلزی سازه پاپ آپ متصل می شوند و دیگر اجازه حرکت به چاپ پلات بر روی سازه نمی دهند.

استند به معنای لغوی ایستادن است. در مورد استند های چاپی و تبلیغاتی به معنای فضا و یا سازه ای است که بر روی آن محصول چاپی نصب می شود. برای داشتن یک استند ی که محصول چاپی بر روی آن منظم و بدون ریختگی و نامنظمی بایستد باید استند ی سفارش دهیم که سازه ی آن از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شده باشد. استند های پاپ آپ بانی چاپ به به صورت آکاردئونی و تا شو هستند که علاوه بر حمل آسان و کیفیت پاپ آپ چاپی، سازه ی استند بسیار محکم و با دوام دارند و به راحتی روکش پاپ آپ قابل تعویض است . پاپ آپ ها به روش مگنتی قابل نصب بر روی استند ها هستند و بعد از اتمام کار می توانید از روی سازه استند بدون آسیب جدا نمایید و برای نمایشگاه یا سمینار بعدی به راحتی نصب نمایید.

ابعاد مختلف سازه پاپ آپ

پاپ آپ ها همگی ارتفاع یکسانی دارند و ارتفاع آن ها 230 سانتیمتر است. تفاوت انواع پاپ آپ ها در طول آن ها است. اگر شما می شنوید که به پاپ آپ، پاپ آپ 3در3  پاپ آپ 3در4 و... گفته می شود، منظور این نیست که پاپ آپ 3 متر در 3 متر یا 4 متر در 4 متر می باشد. این اعداد درواقع تعداد شبکه هایی است، که سازه فلزی یک پاپ آپ می سازد.

ابعاد سازه پاپ آپ را می توانید در لیست ابعاد زیر مشاهده بفرمایید:

نوع پاپ آپ ابعاد پس از نصب وزن
پاپ آپ 3 در 1 230*85 سانتیمتر 6 کیلوگرم
پاپ آپ 3 در 2 230*162 سانتیمتر 11 کیلوگرم
پاپ آپ 3 در 3 230*234 سانتیمتر وزن 17 کیلوگرم
پاپ آپ 3 در 4 230*300 سانتیمتر وزن 26 کیلوگرم
پاپ آپ 3 در 5 230*350 سانتیمتر وزن 30 کیلوگرم

 


طراحی پاپ آپ با توجه به سایز پاپ آپ

به دلیل اینکه چاپ پاپ آپ تا کناره های سازه پاپ آپ قابل نصب می باشد، بنابراین ابعاد چاپ پاپ آپ بزرگتراز ابعاد خود استند پاپ آپ است. پس در طراحی و چاپ پاپ آپ باید دقت داشته باشید، که فایلی که طراحی می کنید، یا برای شما طراحی می شود، با توجه به ابعاد چاپ استند پاپ آپ صورت گیرد. علاوه بر آن لازم به ذکر است، که قسمت مهم طرح شما باید در قسمت میانی استند پاپ آپ قرار بگیرد و به کناره های پاپ آپ نرود. تا به خوبی در دید مخاطب قرار بگیرد. برای این کار بهتر است تا فایل شما با ابعاد چاپ استند باشد. اما بخش مهم تصویر به اندازه ابعاد استند در میان طرح قرار بگیرد. تا کناره های استند پاپ آپ نمایشگاهی شامل تصاویر و اطلاعات مهم نباشد.

ابعاد چاپ استند پاپ آپ کرو و ابعاد چاپ استند پاپ آپ منحنی:

ابعاد چاپ پاپ آپ کرو یا منحنی  3 در 1 : 230*205 سانتیمتر 
ابعاد چاپ پاپ آپ کرو یا منحنی  3 در 2 : 230*275 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ کرو یا منحنی  3 در 3 : 230*345 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ کرو یا منحنی  3 در 4 : 230*415 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ کرو یا منحنی  3 در 5 : 230*485 سانتیمتر

ابعاد چاپ استند پاپ آپ تخت:

ابعاد چاپ پاپ آپ تخت  3 در 1 : 230*210 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ تخت  3 در 2 : 230*285 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ تخت  3 در 3 : 230*360 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ تخت  3 در 4 : 230*430 سانتیمتر
ابعاد چاپ پاپ آپ تخت  3 در 5 : 230*510 سانتیمتر

پاپ آپ استوانه

پاپ آپ استوانه دارای ساختاری 1 در 3 است که با نصب چاپ آن تبدیل به شکل استوانه ای می شود. پاپ آپ استوانه شبیه ستون است که از هر طرف قابل دید است و معمولا درنمایشگاه ها در مرکز نصب می شود که مراجعین بتوانند به راحتی تمامی ابعاد آن را مشاهده نمایند.

تفاوت پاپ آپ تخت با پاپ آپ منحنی یا کرو

در تولید پاپ آپ، ما سازه پاپ آپ ها را به دو صورت منحنی و تخت می توانیم بسازیم. این که شما کدام یک را مایلید برای سفارش پاپ آپ انتخاب کنید، به سلیقه شما و مساحت غرفه و فضایی که می خواهید از پاپ آپ استفاده کنید دارد. پاپ آپ تخت همان طور که از اسمش پیداست سطح صافی دارد. و طول پاپ آپ روی یک مسیر صاف قرار دارد. اما پاپ آپ منحنی حالت کرو و خمیده دارد. و به صورت منحنی روی زمین قرار می گیرد.


تفاوت پاپ آپ ایرانی با پاپ آپ وارداتی

پاپ آپ نمایشگاهی مگنتی تولید بانی چاپ در ایران می باشد؛ و همه قطعات آن در دسترس است. در ایران پاپ آپ نمایشگاهی بسیار کم تولید می شود و ما در کارگاه ساخت پاپ آپ بهترین کیفیت و متریال را در تولید پاپ آپ نمایشگاهی به کار می بریم. این استند تبلیغاتی به دلیل این که در تهران تولید می شوند، در صورت لزوم کلیه قطعات آن در دسترس خواهد بود. به همین علت اگر شما خرید پاپ آپ نمایشگاه از ما داشته باشید، و قطعه ای از سازه دچار مشکل شود و یا گم بشود، شما می توانید همیشه آن قطعه را از ما تهیه کنید.
اما پاپ آپ های وارداتی اگر دچار مشکل شوند، تعمیر و یا تهیه قطعات آن شاید به راحتی امکان پذیر نباشد. چون پاپ آپ های وارداتی شامل گارانتی و خدمات پس از فروش نمی شوند. اما خوبی که پاپ آپ های وارداتی دارند این است که کیف آن ها هارد کیس است و مثل کیف پاپ آپ های ایرانی برزنتی نیست. و پاپ آپ وارداتی قطعات اضافه تری مثل هالوژن، پایه اضافی و... دارند. که اگر برای پاپ آپ ایرانی این قطعات را لازم داشته باشید، باید به صورت جداگانه تهیه کنید.

پروژکتور: برای نورپردازی به پاپ آپ استفاده می شود و اطراف پاپ آپ قابل نصب است.
هاردکیس: کیف محکمی است برای قرار دادن پاپ آپ تولید می شود، که مثل جعبه است و زیر آن چرخدار می باشد، تا به حمل و نقل و جا به جایی پاپ آپ کمک بیشتری بکند.
پایه پاپ آپ: پایه های فلزی وجود دارد که در زیر پاپ آپ نصب می شود و به ایستایی پاپ آپ نمایشگاهی کمک می کند.

پاپ آپ نمایشگاهی چیست؟ استند پاپ آپ چیست؟

ممکن است بارها برای شما این سوال مطرح شده باشد که پاپ آپ یعنی چه؟ چه کاربردی دارد؟
شاید محدودیت در زمان و بودجه این امکان را به شما ندهد که بخواهید غرفه خود را به طراحان بسپارید تا آن ها برای شما طراحی غرفه نمایشگاهی کنند. این کار بسیار مشکل است. طراحی غرفه و ساخت غرفه هزینه های بالایی دارد، زمان بیشتری لازم دارد و در نهایت پس از تمام شدن نمایشگاه، غالباً دیگر متریالی که به کار رفته بود، مجدداً قابل استفاده نخواهد بود. اما خرید سازه های نمایشگاهی مثل خرید پاپ آپ نمایشگاهی، میز کانتر، رول آپ و... گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. سازه های نمایشگاهی نسبتاً سبک می باشند و قابل حمل هستند. پس از هربار استفاده می توانید دوباره آن ها را جمع کنید و در رویدادی دیگر استفاده کنید. حتی به راحتی می توانید با پرداخت هزینه فقط چاپ، تصویر روی پاپ آپ را تغییر بدهید.

کاربرد پاپ آپ نمایشگاهی

-استند پاپ آپ نمایشگاهی به عنوان استند بنر در غرفه های نمایشگاهی 
-پاپ آپ تبلیغاتی برای استند تبلیغات در فضاهایی که در حال بازاریابی و معرفی محصول می باشید.
-پاپ آپ مگنتی به منظور جدا کننده بخش ها و فضاها در نمایشگاه ها و روبدادهای دیگر
-استند نمایشگاهی پاپ آپ با تصاویری مرتبط برای استفاده در همایش ها و سمینارها
-استند پاپ آپ به عنوان زمینه در همایش های خبری و دکور برنامه های تلویزیونی

آموزش نصب پاپ آپ نمایشگاهی مگنتی

  1. ابتدا سازه پاپ آپ نمایشگاهی را از داخل کیف خارج کرده و آن را از هم باز کنید.
  2.  سپس خط کش های فلزی را در  بین این سازه های فلزی جا بیاندازید.
  3. سپس چاپ پلات و لمینت را از قسمت هایی که مگنت دارد، روی خط کش های فلزی قرار دهید.

نقش پاپ آپ نمایشگاهی در عرصه تبلیغات

پاپ آپ تبلیغاتی نمایشگاه عموماً در نمایشگاه ها و چیدمان غرفه ها کاربرد دارند. طرح روی پاپ آپ ها معمولاً برای معرفی برند و سازمان شما طراحی می شود. با یک طرح جذاب و گیرا به راحتی می توانید توجه عابرین را در نمایشگاه به کسب و کار خود جلب کنید و نام خود را در ذهن ان ها ماندگار کنید
علاوه بر آن این سازه نمایشگاهی برای استفاده در همایش های خبری و دکور تلویزیونی هم کاربرد دارد که طرح روی آن می تواند تبلیغات گسترده ای در زمینه کاری شما ایجاد کند.
پاپ اپ ها یکی از گزینه هایی هستند که می توانید از ان ها برای تبلیغات، بارها و بارها استفاده کنید. بدون اینکه آسیب ببیند. حتی می توانید هربار چاپ روی آن را تعویض کنید تا طرح روی پاپ اپ شما به روز باشد. و در تبلیغات خود متنوع عمل کنید.

استند پاپ آپ

مزایای استفاده از پاپ آپ

- سبک و کم جا
- پرتابل و قابل حمل
- درجه یک و با کیفیت 
- امکان تعویض چاپ با هزینه کم
- امکان خرید پروژکتور و هاردکیس به صورت جداگانه
- گارانتی و خدمات پس از فروش برای تولیدات ایرانی
- چاپ با کیفیت و قابل شست و شو به علت داشتن روکش لمینت
- مقاوم در برابر آسیب
- هزینه مقرون به صرفه
- امکان سفارش پاپ اپ در ابعاد متنوع
- قابل استفاده برای چندین بار
نحوه نصب پاپ آپ آسان و راحت

استند نمایشگاهی پاپ آپ و هزینه پاپ آپ

استند پاپ آپ های متفاوتی دارد. پاپ آپ بستگی به ابعاد آن دارد. علاوه بر آن استند پاپ آپ که وارداتی هستند نیز بالاتر است. پاپ آپ نمایشگاهی نسبت به اینکه شما بخواهید به طور کلی طراحی غرفه کنید و دکور داخل غرفه را بسازید، بسیار مقرون به صرفه می باشد. در تعرفه چاپ پاپ آپ، فقط چاپ هم متر مربعی محاسبه می شود و به هزینه استند پاپ آپ اضافه می شود. فروش استند پاپ آپ نمایشگاهی در سراسر ایران امکان پذیر است و ما سفارش چاپ پاپ آپ شما را به هرجا که باشید، ارسال می کنیم. پاپ آپ نمایشگاهی مناسبی دارد و به راحتی می توانید با خرید آن و تهیه یک میز کانتر و یک رول آپ غرفه خود را تکمیل کنید. اما امکان اجاره پاپ آپ نمایشگاهی میسر نمی باشد. و کلیه پاپ آپ ها برای فروش هستند.