عنوان

متن پیام

چاپ بروشور | چاپ تراکت

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

یکی از مهمترین ابزاری که در عین سادگی می توانید تبلیغات و اطلاع رسانی های مورد نیاز را در سطح گسترده ای از عموم انجام دهید چاپ تراکت و بروشور می باشد. شما با انتشار تراکت ها و بروشورهایی، حاوی محتوای تبلیغاتی می توانید با سرعت بالا و بدون پرداخت هزینه های گزاف تبلیغات خود را به دست مردم برسانید. تنها این کافی نیست. طراحی بروشور و طراحی تراکت باید به گونه ای باشد که بتواند تمام اهداف و مفاهیم مورد نیاز مخاطب را به او انتقال دهد و او را از تمامی ویژگی های خدمات و یا محصولات شما آگاه سازد. 

طراحی تراکت ها و طراحی بروشورها می تواند شامل هم متن و هم نوشته باشد. با اینکه فضای تراکت و بروشور کم است باید بسیاری از توضیحات و تصاویر را طوری در آن بگنجانید که طرح شما زیبایی خود را از دست ندهد. محتوای تراکت و محتوای بروشور شما ممکن است معرفی یک یا چند محصول، معرفی خدمات و یا اطلاع رسانی درباره یک خبر و یا رویداد باشد.
نوع طراحی تراکت و بروشور شما باید به قدری جذاب باشد، تا وقتی در طول روز به دست مخاطب می رسد، بتواند او را از میان تمامی دغدغه های روزمره بیرون بکشد و به سمت خود جلب کند.

چاپ تراکت و چاپ بروشور بسیار مقرون به صرفه است و معمولاً برای کسب و کارهای کوچک شما کاربرد دارد. می توانید با هزینه کم و به کمک چند نیرو بروشورها و تراکت های خود را در فضاهای پرتردد پخش کنید، به داخل خانه ها بیاندازید و یا زیر برف پاک کن ماشین ها قرار دهید.
از طرفی هم می توانید تراکت و بروشورهای خود را در پاکت قرار داده و برای کلیه مشتریان، همکاران و صاحبین مشاغل ارسال نمایید.

چاپ تراکت ها و چاپ بروشور ها در تیراژ پایین، با دستگاه دیجیتال بسیار سریع و فوری امکان پذیر است و اما در تیراژ بالا با دستگاه چاپ افست می توانید تعداد زیادی از تراکت ها و بروشوها را تهیه کنید. چاپ طرح شما معمولاً بر روی کاغذ گلاسه 135 گرم چاپ شده و به دست شما خواهد رسید. این چاپ می تواند به خواست شما یک رو و یا دو رو باشد و غالباً اندازه های A4 و A5 برای تراکت ها و بروشورها در نظر گرفته می شود.

چاپ بروشور

ممکن است گرماژ بروشورها، نسبت به گرماژ تراکت ها بالاتر در نظر گرفته شود. همچنین بروشورها دارای خط های تا هستند. این دو ویژگی، بروشور را از تراکت ها متمایز می کند.
بروشورها ابتدا به صورت تک برگی چاپ می شوند و سپس با توجه به چگونگی طرح، خط های تا را روی آن ها می اندازند. این خط های تا بروشور ها را به بروشور دولت، سه لت و یا چند لت تبدیل می کند.
اکثراً چاپ بروشورها نیاز به قالب های برش اختصاصی دارند تا بروشورها بتواند شکل دلخواه شما را به خود بگیرد. اجرای خط تا و برش در بروشورها بسیار مهم هستند و اگر به درستی در جای خود قرار نگیرند، کار خراب خواهد شد.

چاپ تراکت

چاپ تراکت به صورت تک برگی انجام می شود و شما می توانید انتخاب کنید که چاپ دورو باشد یا یک رو. این تک برگ های تا نشده به صورت سیاه سفید و رنگی قابل چاپ هستند و معمولاً اندازه های A4 و A5 برای آن ها در نظر گرفته می شود.
تراکت ها همانند بروشورها با سرعت بسیار بالایی انتشار پیدا می کنند و بسیار سریع مطالب مورد نیاز شما را به مخاطب انتقال می دهند.

کاربرد چاپ تراکت و چاپ بروشور

از چاپ تراکت و چاپ بروشور برای تبلیغ تراکت رستوران ها، تراکت فست فود ها، تراکت فروشگاه ها، بروشور دندان پزشکی ها، تراکت آرایشگاه و...
برای اطلاع رسانی در مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، همایش ها و...
برای اطلاع دادن تور های جدید در  بروشورهای آژانس های مسافرتی و آژانس های هواپیمایی
برای توزیع در فضاهای پر رفت و آمد مانند متروها، میدان های اصلی، مراکز تجاری و..
برای تبلیغ و معرفی اطلاعات کنسرت ها، نمایش ها، تئاترها و...
برای تبلیغات و معرفی محصول در مراکز درمانی، تراکت مرکز پوست، تراکت و بروشورنمایشگاهی و... 

مزایای چاپ تراکت و چاپ بروشور

امکان تبلیغ و اطلاع رسانی در طیف گسترده
هزینه کم و مقرون به صرفه
چاپ رنگی و با کیفیت

-----------------------------------------

چاپ تراکت و چاپ بروشور را ساده ترین و ارزانترین راه برای تبلیغ کسب و کار !؟

چاپ تراکت و بروشور با توجه به مناسب در کنار زمان تحویل فوری یکی از پرکاربرد ترین موارد چاپی و تبلیغاتی برای کسب و کار های کوچک محسوب می شود. ضمنا چاپ تراکت و چاپ بروشور را می توان جزء با صرفه ترین و متداول ترین اقلام چاپی نیز در جهان محسوب کرد.

چاپ تراکت ها غالبا بصورت دو رو و در سایز های A5 , A4  بسته به نیاز شما(عکس و متن) و در تیراژ های بالا چاپ می شوند. که عمدتا با انتخاب کاغذ های گلاسه 135 گرم اتفاق می افتد. اما چاپ بروشور تفاوت هایی با چاپ تراکت دارد که می توان به انتخاب کاغذ هایی با گرماژ بالاتر و داشتن خط های تا اشاره نمود که باعث می شود یک بروشور بصورت های متفاوتی شود.


چاپ بروشور سه لت

چاپ بروشور سه لت ، چاپ بروشور دو لت و سایر بروشورهای چند لتی و خاص همگی قابل تولید و چاپ در زمان های کوتاه هستند. که اکثرا نیاز به قالب اختصاصی دارند تا خط تا های آنها بسیار مرتب و سر جای خود بخورند . زیرا مهمترین موضوع در چاپ بروشور ها بحث خط تا و سپس برش می باشد که می بایست دقیقا سر جای خود بخورند تا کار بهم ریخته و زشت نشود.


چاپ بروشور فوری

چاپ بروشور فوری بصورت دیجتال انجام می شود که البته برای تعداد کم مناسب می باشد. البته در صورتی که بیش از یک روز زمان داشته باشید می توان بروشور را هم نیز بصورت چاپ افست که بسیار مقرون بصرفه تر است چاپ نمود.


چاپ تراکت
 

چاپ تراکت در سایز های استاندارد و خاص قابل چاپ و تولید می باشد که هر شرکتی با توجه به نیاز خود سایز آنرا مشخص می نماید. غالبا همانطور که پیش تر نیز گفته شد چاپ تراکت بیشتر در سایز های A4 , A5 چاپ می شود. ولی شما میتوانید هر سایزی را برای چاپ تراکت خود انتخاب نمایید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )