چاپ فاکتور و قبض

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ فاکتور

فاکتورها هم در تبلیغات سهم خود را ایفا می کنند و به عنوان برگه هایی از برند شما در نزد خریداران باقی می مانند بنابراین بهتر است نکات لازم در طراحی فاکتور و چاپ فاکتور ایده آل رعایت گردد.
سفارش چاپ فاکتور با کاغذ تحریر و گلاسه و یا NCR یا همان کاربن دار که البته به کاربن لس نیز معروف می باشد در سایز و تیراژ دلخواه شما انجام می شود. چاپ فاکتور بصورت سفارشی و اختصاصی تولید می شود. انواع چاپ فاکتور عادی، رسمی، مالیاتی یا مورد تأیید دارایی انجام می شود. در گذشته کلیه فاکتور بصورت دسته های 50 یا 100 برگی صحافی می گردید ولی این روزها با توجه به چاپ اطلاعات فاکتور توسط پرینترها اغلب چاپ فاکتور ها بصورت اوراق ارائه می گردد.

فاکتور

فاکتور ها نقش اصلی و بسزایی در انجام معاملات دارند، تقریبا اولین کاری که برای یک خرید خوب می توانید انجام دهید این است که به مشتری خود فاکتور ارائه کنید، اگر فاکتور هایی که برای مشتری صادر می نمایید اختصاصی و مخصوص کسب و کار خودتان یا برندتان باشد ، هم بسیار کاربردیست هم جنبه تبلیغاتی دارد. در واقع چاپ فاکتور برای شخصی سازی کسب و کارتان نوعی برندینگ و پرستیژ است و نمای کار شما را به بهترین نحو به مخاطبانتان یا مشتریانتان القا می کند. بهترین کار این است که چاپ فاکتور خود را به صورت چاپ افست فاکتور سفارش دهید چرا که تعداد فاکتورها زیاد است و به صرفه تر است که فاکتورها را افست انتخاب نمایید تا هزینه چاپ برایتان کاهش یابد.

قیمت سفارش چاپ فاکتور

برای اطلاع قیمت سفارش چاپ فاکتور می توانید بر روی تصاویر بالا کلیک نمائید و سایر توضیحات و نحوه ثبت سفارش رو مشاهده نمائید. قیمت سفارش چاپ فاکتور بستگی به سایز و تعداد برگ های فاکتور دارد (مثال : 2 برگی ، 3 برگی و... ) به اوراق بودن فاکتور یا صحافی آن نیز بستگی دارد. همچنین یکی از مهمترین موارد برای قیمت نیز نوع کاغذی است که شما انتخاب می نمائید.

انواع چاپ فاکتور

فاکتور کاربن لس رنگی

فاکتور تحریر تک رنگ

فاکتور تحریر رنگی

فاکتور کاربن لس تک رنگ

چاپ قبض تک رنگ

چاپ قبض رنگی

چاپ قبض و رسید

توضیحات برای سفارش چاپ قبض و رسید نیز دقیقاً همان شرایط چاپ فاکتور رو دارد که شما می‌توانید با کلیک بر روی عکس های بالا اطلاعات بیشتری را کسب نمائید همچنان مشخص نمائید بصورت فوری می خواهید سفارش خود را یا بصورت عادی می خواهید.

چاپ افست فاکتور | چاپ فاکتور ارزان | چاپ فاکتور فوری |چاپ انواع فاکتور چاپ فاکتور کاربن لس