عنوان

متن پیام

چاپ فاکتور

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

سفارش چاپ فاکتور با کاغذ تحریر و گلاسه و یا NCR یا همان کاربن دار که البته به کاربن لس نیز معروف می باشد در سایز و تیراژ دلخواه شما انجام می شود. چاپ فاکتور بصورت سفارشی و اختصاصی تولید می شود. انواع چاپ فاکتور عادی ، رسمی ، مالیاتی یا مورد تائید دارایی انجام می شود . در گذشته کلیه فاکتور بصورت دسته های 50 یا 100 برگی صحافی می گردید ولی این روزها با توجه به چاپ اطلاعات فاکتور توسط پرینترها اغلب چاپ فاکتور ها بصورت اوراق ارائه می گردد.

قیمت سفارش چاپ فاکتور

برای اطلاع قیمت سفارش چاپ فاکتور می توانید بر روی تصاویر بالا کلیک نمائید و سایر توضیحات و نحوه ثبت سفارش رو مشاهده نمائید. قیمت سفارش چاپ فاکتور بستگی به سایز و تعداد برگ های فاکتور دارد ( مثال : 2 برگی ، 3 برگی و... ) به اوراق بودن فاکتور یا صحافی آن نیز بستگی دارد. همچنین یکی از مهمترین موارد برای قیمت نیز نوع کاغذی است که شما انتخاب می نمائید.

چاپ قبض و رسید

توضیحات برای سفارش چاپ قبض و رسید نیز دقیقاً همان شزایط چاپ فاکتور رو دارد که شما میتوانید با کلیک بر روی عکس های بالا اطلاعات بیشتری و رو کسب نمائید همچنان مشخص نمائید بصورت فوری می خواهید سفارش خود را یا بصورت عادی می خواهید

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )