چاپ سابلیمیشن

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن یکی از چاپ های بسیارپرکاربرد در صنعت مد و پوشاک می باشد بصورتی که چاپ بر روی انواع پارچه های مخمل ، ساتن ، هازان ، شال و روسری ، لگ، تیشرت، کلاه و حتی لیوان سرامیکی یا قاب موبایل را هم نیز در بر میگیرد گستردگی چاپ سابلیمیشن بسیار زیاد می باشد در حدی که اگر بخواهیم تمام محصولاتی را که میتوان با چاپ سابلیمیشن تولید نمود را عنوان کنیم ساعت های بسیار طولانی را باید صرف این موضوع کنیم.

Sublimation Printing

چاپ بر روی مخمل

چاپ مخمل برای تولید مبل های خاص و سفارشی و همچنین انواع رانر، رومیزی، کوسن، پرده ، روتختی و ... انجام میشود. نوع چاپ روی مخمل صنعتی می باشد لذا رنگ آن ثابت و قابل شستشو می باشد. از مزایای این نوع چاپ روی پارچه مخمل میتوان به چاپ تصویر یا طرح دلخواه شما به متراژ مورد نیاز شما اشاره نمود. چاپ روی انواع مخمل های آستر دار و بدون آستر انجام میشود که غالبا از نوع مخمل کوبیده شده می باشند.

چاپ روی شال و روسری

چاپ طرح دلخواه روی شال و روسری دارای طرفداران خاص خود می باشد زیرا می توان طرح‌های خیلی زیبا و منحصر به فرد را روی روسری و شال چاپ و استفاده نمود. از چاپ شال و چاپ روسری می توان به عنوان یک کادوی زیبا و جذاب نیز استفاده کرد بویژه اگر این کادو برای نزدیکان و یا همسرتان باشد می تواند باعث خوشحالی آنها گردد.

 

محصولات تولید شده توسط چاپ سابلیمیشن قابل شستشو و دارای ماندگاری بالا هستند و همچنین جهت تولید محصولات با تیراژ بالا مقرون بصرفه می باشد. یکی از دلایلی که سبب پر رونق شدن چاپ سابلیمیشن در سال های اخیر گردید جلوگیری از وارادات محصولات مرتبط با صنعت مد و پوشاک بود و همچینین میتوان به طراحی و تولید طرح های خاص و خلاقانه توسط نیروهای جوان و پیاده کردن ایده های جذاب آنها توسط دستگاه های سابلیمیشن اشاره نمود.

دستگاه های چاپ سابلیمیشن به دو صورت سایز های کوچک یا مغازه ای و یا سایز بزرگ که صنعتی می باشند تقسیم می شود. بصورت کلی چاپ سابلیمیشن دارای دو قسمت می باشد (( 1- چاپ 2- پرس یا کلندر که ترانسفر نیز شناحته میشود )) که در سایز های کوچک چاپ توسط پرینترهای سایز a4 و a3 انجام میشود و در سایز های بزرگ دستگاه هایی مشابه پلاتر! و عمل ترانسفر نیز در سایز های کوچک توسط دستگاه های کوچک که تخت می باشد ولی در موارد سایز بزرگ توسط کلندر انجام میشود.