طراحی بنر و استیکر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

عموما تصور از بنر یک تکه پارچه ای است که در هنگام مناسبت ها تنها کاربرد دارد، باید بگوییم خیر، طراحی بنر به چند صورت انجام می پذیرد. در صورتی که شما نیاز به یک بنر حرفه ای و نمایشگاهی داشته باشید می بایست قیمت طراحی بنر را نیز در نظر داشته باشید در صورتی که طرح شما قالب آماده باشد و از تمپلیت های موجود خارجی استفاده شود هزینه طراحی بنر و زمان آن کاهش می یابد، اما در صورتی که از طراحی حرفه ای بنر استفاده نمایید هزینه و زمان آن افزایش می یابد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی بنر

طراحی بنر به اشکال مختلفی انجام می پذیرد، طراح بنر انتخاباتی، طراحی بنر تبریک، طراحی بنر تسلیت و طراحی بنر مخصوص نمایشگاه ها و یا همایش ها از انواع طراحی بنر هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، این بنر ها می توانند در قالب استند ایکس قرار بگیرند که به آن طراحی بنر استند نیز می گویند، برای انتخاب هرکدام از موارد بالا کافی است بر روی آن ها کلیک نمایید و پس از محاسبه قیمت بنر مورد نظر اقدام به ثبت سفارش نمایید. مورد استفاده از طراحی بنر و فلکسی دایره گسترده ای دارد که هم برای بخش های مختلفی از مردم کاربرد دارد. به طور مثال از طراحی بنر های تبریک و تسلیت و خوش آمد گویی به طور مثال به صورت گسترده ای در کشور مورد استفاده قرار می گیرد و امری متداول است.
در صنعت تبلیغات طراحی بنر و فلکسی بیشتر مورد استفاده شرکت و برندهای کوچک تر یا فروشگاه ها قرار می گیرد که در محل های مختلف و به حالت های متفاوتی نصب می کنند به طور مثال برخی از این برندها و شرکت ها به وسیله داربست در مکان مورد نظر طراحی بنر و فلکسی را نصب می کنند تا بازخورد مناسب تری را نسبت به تبلیغ خود داشته باشند و برخی به صورت و نحوی عمومی تر در حد نصب این طراحی ها به بناهای خود از این نوع تبلیغات استفاده می کنند. از نظر دسته بندی تقریبا مابین پوستر و بیلبورد تبلیغاتی است. اکثر فروشگاه ها به طور کلی از طراحی بنر و فلکسی برای آگاهی رسانی به مشتریان خود نسبت به تخفیف های ویژه و یا طرح های مختلف فروش و جشنواره های مختلف فروششان خود استفاده می کنند. معمولا این دست تبلیغات برای اثرگذاری و بازخورد بیشتر معمولا در محیطی نزدیک فروشگاه ها نصب می شود. سطح و رویکرد طراحی این نوع بنر ها نسبت به بیلبورد و پوستر از کیفیت و قوائد کمتری برخوردار است بیشتر از هر چیزی محوریت طراحی بنر و فلکسی بر روی نوشتار است. طراحی بنر حرفه ای، می تواند در قالب طراحی بنر تسلیت یا بنر خوشامدگویی یا طراحی قالب آماده بنر مناسبتی به دلیل زمان کم باشد.

Banner and sticker design

مراحل ثبت و انجام سفارش بنر در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 500.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در دو اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق سایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.