عنوان

متن پیام

استند رول آپ و چاپ رول آپ نمایشگاهی

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.
TELEGRAM
WhatsApp
instagram

استند رول آپ چیست؟

استند رول آپ استند های تبلیغاتی هستند که شما می توانید در هر جایی که بخواهید آن ها را قرار بدهید، و یک تصویر تبلیغاتی را در مقابل مردم به نمایش بگذارید. رول آپ  پایه ای فلزی دارد. که در داخل آن، چاپ رول آپ را نصب می کنیم. برای استفاده از رول آپ هر زمان مایل بودید می توانید چاپ را که در داخل پایه استند رول آپ جمع شده بود باز کنید و هر زمان هم خواستید، مجدد چاپ را در داخل رول آپ به سادگی جمع کنید و در داخل کیف مخصوص خود قرار بدهید. این استند ها ثابت هستند و در کمترین زمان بعد از سفارش شما آماده خواهند شد. پرفروش ترین نوع آن، استند رول آپ عرض 85 است. که ارتفاع آن 200 سانتیمتر می باشد.

رول آپ چیست؟

یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین محصول تبلیغاتی استند رول آپ است. استند رول آپ یک استند نمایشگاهی محسوب می شود، و تقریباً همه مشاغل، از آن برای اطلاع رسانی و تبلیغات خود استفاده می کنند. احتمالاً استند رول آپ را در راهروهای مراکز تجاری، داروخانه ها، فروشگاه ها، کلینیک ها، نمایشگاه ها، بانک ها، آموزشگاه ها و خیلی جاهای دیگر دیده اید.

استند رول آپ یکی از سازه های پرتابل نمایشگاهی است،  در واقع می توان گفت به دلیل استفاده زیاد از چاپ استند رول آپ در همه جا، خرید استند رول آپ محبوبیت زیادی دارد. استند رول آپ، استندی است، برای نمایش و انتقال یک سری مفاهیم به مخاطبینی که تصویر رول آپ را مشاهده می کنند. این مفاهیم هم می تواند هم برای معرفی محصول و تبلیغات باشد، و هم برای معرفی خدمات شما کاربرد دارد. استند نمایشی رول آپ، می تواند به راحتی در هر جایی قرار بگیرد و با انتخاب یک تصویر مناسب برای چاپ، می توانید توجه مخاطبین خود را به تبلیغات و یا محتوایی که برای آن ها در نظر گرفته اید، جلب کنید. مزیتی که انواع رول آپ دارند این است که به راحتی می توانند بدون اینکه سطح زیادی را اشغال کنند در مسیر رفت و آمد افراد زیادی قرار بگیرند.

ساخت استند رول آپ در تولید انواع رول آپ

ساختار استند رول آپ، به شکلی است که اول نیاز به یک طرح مناسب خواهید داشت. که برای چاپ رول آپ در نظر بگیرید. اگر خود قادر به طراحی باشید، می توانید این تصویر را طراحی کنید. در غیر این صورت می توانید طراحی آن را به یک طراح یا تیم طراحی بانی چاپ بسپارید. پس از مرحله طراحی تصویر، ما تصویر آماده شده را در تولیدی رول آپ بر روی P.P.  چاپ می کنیم. که یک نوع پی وی سی نرم و انعطاف پذیر است و برای چاپ رول آپ بهترین گزینه است. البته لازم به ذکر است که اگر به دنبال یک چاپ مقاوم تر و ضدآب هستید، بهتر است سفارش چاپ رول آپ با جنس سولیت ثبت کنید. که برای این سفارش باید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. ما تصویر چاپ شده را،  بر روی یک پایه آلمینیومی نصب می کنیم، که پس از آن تصویر به صورت رول به سمت پایه فلزی جمع می شود. زمانی  که نیاز به استفاده داشته باشید، کافیست این تصویر چاپی رول شده به سمت بالا و عمودی باز کنید  و بعد از آن با یک میله که در پشت رول آپ است، آن را ثابت می کنید. این میله ایستایی آن را در جایی که قرار می دهید، حفظ می کند. تا استند رول آپ بتواند به راحتی طرح شما را نمایش دهد و ثابت بماند.
 رول آپ استند بسیار کم جا است، و بعد از استفاده به راحتی جمع می شود، و در یک کیف مخصوص خود جای می گیرد. و شما می توانید آن را راحت به همه جا ببرید و تنها در چند ثانیه نصبش کنید. چاپ رول آپ و استند رول آپ را در چند نوبت و در چند نمایشگاه و همایش به کار ببرید، و یا به مدت طولانی در هر جا که می خواهید رول آپ را قرار دهید، بدون اینکه آسیبی ببیند. استند رول آپ در طراحی غرفه ها جزء یکی از مهم ترین اجزا می باشد. چون می توانید آن را در غرفه خود، یا در مسیر، بیرون غرفه و هر جا بگذارید. و به خاطر این که رول آپ فضای کمی را اشغال می کند، می توانید آن در کنار پاپ آپ و میز کانتر استفاده کنید، و به طراحی غرفه خود روح ببخشید و تبلیغات گسترده تری داشته باشید.

چاپ رول آپ تبلیغاتی

کاربردهای استندهای رول آپ

چاپ استند رول آپ برای اطلاع رسانی در بانک ها، آموزشگاه ها، مجموعه های ورزشی، شرکت ها و اداره ها و...
چاپ رول آپ تبلیغاتی برای معرفی محصول در داروخانه ها، کلینیک ها، نمایشگاه ها، فروشگاه ها و... 
چاپ استند و رول آپ برای تبلیغات در مراکز تجاری، نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و...
استند رول آپ ثابت برای نمایش نمونه کار در شرکت های معماری، طراحی صنعتی و...

نقش رول آپ تبلیغاتی در عرصه تبلیغات

برای تبلیغات در مقابل یا داخل غرفه، فروشگاه یا هر فضایی که مایل باشید، داشتن یک رول آپ یکی از گزینه های مناسب است. رول آپ می تواند در صورت داشتن طرحی گیرا، توجه عابرین را به سمت خود جلب کند. هرچه طرح زیبا تر باشد و مفاهیم را به خوبی به مخاطب انتقال دهد، تبلیغات شما با رول آپ موثر تر خواهد بود. علاوه بر آن پرتابل بودن و سبک بودن رول آپ کمک می کند تا شما به راحتی تبلیغات خود را با خود به هرجا ببرید و جابه جا کنید.


طراحی استند رول آپ

شما استند رول آپ نمایشگاهی  را در بیشتر در محیط ها پر رفت و آمد قرار خواهید داد. بنابراین وقتی افراد از مقابل استند رول آپ شما می گذرند یک لحظه به آن نگاه می کنند و اگر برایشان جذابیت ایجاد شود، بیشتر به آن توجه خواهند کرد و از مطالب داخلی ان ها آگاه خواهند شد. با دانستن این موضوع، باید این را هم بدانید که برای این که مخاطبین خود را به سمت دیدن و یا خواندن تصویر خود بکشانید و آن ها را از دست ندهید، در طراحی رول آپ دقت کنید، و یک تصویر گیرا و جذاب طراحی کنید. از رنگ بندی های مناسب و زیبا استفاده کنید و یا شرح نوشته ها را واضح و کوتاه بنویسید، اطلاعات و لوگو خود را نیز در تصویر اضافه کنید، تا بتوانید یک استند رول آپ تبلیغاتی مؤثر تهیه کنید.


چاپ رول آپ

تعویض چاپ رول آپ

هم چنین لازم به ذکر است که شما می توانید در هر زمان که خواستید، تصویر رول آپ را تعویض کنید. فقط کافیست تا چاپ بنر رول آپ را مجدد سفارش دهید. البته نصب چاپ رول آپ بر روی هر کدام از انواع رول آپ ها ساده نیست. این کار مهارت لازم دارد و اگر کسی که چاپ رول آپ را بر روی رول آپ نصب می کند، مهارت کافی را نداشته باشد، ممکن است به چاپ آسیب برساند. بنابر این به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که نیاز به تعویض چاپ استند رول آپ دارید، پایه رول آپ خود را برای ما ارسال کنید تا ما این کار را برای شما انجام دهیم. برای این کار تنها شما هزینه چاپ و نصب رول آپ را می پردازید. علاوه بر آن در نظر داشته باشید، استفاده از پلات لمینت و چاپ های نامناسب دیگر ممکن است برای پایه فلزی سنگین باشد و به پایه رول آپ آسیب برساند.

مقاومت رول آپ

چاپ رول آپ سفارشی شما بر روی P.P. انجام می شود. P.P. متریالی است است که که قابل تمیز کردن است و انعطاف پذیر می باشد. مقاومت خوبی هم دارد اما باز اگر به دنبال داشتن یک رول آپ مقاوم تر می باشید و حتی می خواهید از ان در فضای باز استفاده کنید، بهتر است سفارش چاپ رول آپ با جنس سولیت ثبت نمایید. چون سولیت مقاومت زیادی در برابر عوامل محیطی در فضاهای باز، مانند باران، آفتاب و تغییر دما دارند، هم چنین دیگر در برابر صدماتی مثل پارگی، آلودگی و... با دوام خواهند بود.

سایز رول آپ

سایز استند رول آپ به گونه ای است که آن را می توانیم از اندازه 60 در 160 تا اندازه های 85 در 200 سانتی متر برای شما تولید کنیم. هم چنین تولید رول آپ در سایزهای سفارشی تا 200 در 250 سانتی متر هم امکان پذیر است. علاوه بر آن لازم به ذکر است که استند رول آپ رومیزی موجود نمی باشد. و به جای آن باید از محصولات مشابه دیگری استفاده کنید.

استند رول آپ نمایشگاهی

استند رول آپ نسبت به سایر سازه های نمایشگاهی بسیار مقرون به صرفه است، و این که می توانید از آن چندین بار استفاده کنید، کمک می کند تا دیگر هزینه های گزاف طراحی و ساخت غرفه را متحمل نشوید. رول آپ گردان و رول آپ دو طرفه از رول آپ استند ثابت بیشتر است. چون ما نیز تولید کننده رول آپ هستیم، رول آپ نمایشگاهی و رول آپ تبلیغاتی را به گونه ای در نظر گرفته ایم که شما و سایرین بتوانید به راحتی این رول آپ ها را تهیه کنید و از ان استفاده کنید. مجموع پایه استند رول آپ وچاپ رول آپ، هزینه نهایی را برای خرید استند رول آپ به شما می دهد.

انواع استند رول آپ

استند های رول آپ به دو نوع کلی زیر تقسیم می شوند:
استند رول آپ ثابت
استند رول آپ گردان (رول آپ گردون موتور دار)

و هرکدام از این انواع رول آپ به دسته های زیر تقسیم می شوند:
استند رول آپ ثابت یک طرفه
استند رول آپ ثابت دو طرفه
استند رول آپ گردان یک طرفه
استند رول آپ گردان دو طرفه
استند گردان آویزی
استند رول آپ رومیزی
استند رول آپ پایه پهن
استند رول آپ عریض
استند رول آپ پایه باریک
استند رول آپ پایه مشکی
استند رول آپ پایه نقره ای
استند رول آپ ایرانی
استند رول آپ خارجی
استند رول آپ با هالوژن

مزایای استند رول آپ

کم جا
سبک
قابل حمل
نصب در چند ثانیه
جمع شدن آسان
تصویر قابل تعویض
مناسب هم برای فضاهای خارجی و هم فضاهای داخلی
انواع متفاوت
مقاوم در برابر عوامل محیطی، صدمات و...

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 2 پرسش )

پرسش
توسط علی اکبر صدیق 1399/06/02

استند رول آپ 200*90 سانتی متر نیز موجود است؟

پاسخ

با درود، خیر این نوع استند رول آپ دیگر در بازار موجود نیست و می توان گفت از رده خارج است و بجای آن استند رول آپ 200*85 سانتی متر پیشنهاد می شود که تنها 5 سانتی متر تفاوت سایز دارد و مطابق با شرایط موجود در بازار می باشد.

پرسش
توسط محمد علی زمانی 1398/05/02

slm in estand haro bad az in ke karemon tamom shod mitonim bazesh konim jam konim ? ya inke bayad hamonjori bezarimesh kenar ????

پاسخ

با سلام ... این سازه ها بسیار سبک هستند و به راحتی باز می شوند و می توانید جمعش کنید و داخل کیف مخصوصی که همراه با سازه بهتون می دیم بذارید.