عنوان

متن پیام

استند رول آپ و چاپ رول آپ نمایشگاهی

 یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین محصول تبلیغاتی استند رول آپ است. استند رول آپ یک استند نمایشگاهی محسوب می شود، اما تقریباً همه مشاغل، از آن به عنوان اطلاع رسانی و تبلیغات استفاده می کنند. احتمالاً استند رول آپ را در نمایشگاه ها، همایش ها، کنگره ها راهروهای مراکز تجاری، داروخانه ها، فروشگاه ها، کلینیک ها، بانک ها، آموزشگاه ها و خیلی جاهای دیگر دیده اید.

برای مشاهده نمونه طراحی و چاپ رول آپ های انجام شده کلیک نمایید. 

استند رول آپ یکی از سازه های پرتابل نمایشگاهی است، اما در واقع می توان گفت به دلیل استفاده زیاد از چاپ استند رول آپ در همه جا، استند رول آپ، استندی است، برای نمایش و انتقال یک سری مفاهیم به مخاطب. این استند نمایشی، می تواند به راحتی در هر جایی قرار بگیرد و با انتخاب یک تصویر مناسب برای چاپ، می توانید توجه مخاطبین خود را به تبلیغات و یا محتوایی که برای آن ها در نظر گرفته اید، جلب کنید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

 ساختار استند رول آپ، به شکلی است که اول شما طرح و تصویر مورد نیاز خود را طراحی کرده و بر روی کاغذ کوتد و لمینیت یا سولیت چاپ می کنید. این تصویر بر روی یک پایه آلمینیومی قرار می گیرد، که تصویر به صورت رول به سمت پایه جمع شده است. در صورتی که نیاز به نصب داشته باشید، این تصویر چاپی رول شده به سمت بالا و عمودی باز می شود و با یک میله در پشت آن، ایستایی خود را در جایی که قرار می گیرد، حفظ می کند تا استند رول آپ بتواند به راحتی طرح شما را نمایش دهد.

 رول آپ استند بسیار کم جا است، و بعد از استفاده به راحتی جمع می شود، و در یک کیف مخصوص جا می گیرد و شما می توانید استند رول آپ را راحت به همه جا ببرید و نصب کنید. این ویژگی کمک می کند تا شما، چاپ رول آپ را در هر زمان به همه جا ببرید و در چند ثانیه آن را نصب کنید. این طوری می توانید استند رول آپ را در چند نوبت و در چند نمایشگاه و همایش به کار ببرید و یا به مدت طولانی در هر جا که می خواهید رول آپ را قرار دهید.

 استند رول آپ در طراحی غرفه ها جزء یکی از مهم ترین اجزا می باشد. چون می توانید آن را در غرفه، در مسیر، بیرون غرفه و هر جا بگذارید و به خاطر این که فضای کمی را اشغال می کند، می توانید در کنار پاپ آپ و میز کانتر، به طراحی غرفه خود روح ببخشید.

 قیمت استند رول آپ نسبت به سایر سازه های نمایشگاهی بسیار مقرون به صرفه است، و این که می توانید از آن چندین بار استفاده کنید، کمک می کند تا دیگر هزینه های گزاف طراحی و ساخت غرفه را متحمل نشوید.

 شما استند رول آپ را در بیشتر در محیط ها پر رفت و آمد قرار خواهید داد. بنابر این وقتی افراد از مقابل استند رول آپ شما می گذرند یک لحظه به آن نگاه می کنند و اگر برایشان جذابیت ایجاد شود، بیشتر به آن توجه خواهند کرد. با دانستن این موضوع، باید این را هم بدانید که برای این که مخاطبین خود را به سمت دیدن و یا خواندن تصویر خود بکشانید و آن ها را از دست ندهید، در طراحی استند رول آپ دقت کنید، و یک تصویر گیرا و جذاب طراحی کنید. از رنگ بندی های مناسب و زیبا استفاده کنید و یا شرح نوشته ها را واضح و کوتاه بنویسید، اطلاعات و لوگو خود را در تصویر اضافه کنید، تا بتوانید یک استند رول آپ تبلیغاتی مؤثر تولید کنید.

 همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید در هر زمان که خواستید، تصویر رول آپ را تعویض کنید.

 به دلیل چاپ بر روی سولیت و یا چاپ بر روی کوتد و لمینیت، تصویر استند رول آپ قابلیت این را دارد تا هم در فضاهای خارجی از آن استفاده شود و هم در فضاهای داخلی. چون سولیت و یا پوشش لمینیت مقاومت زیادی در برابر عوامل محیطی در فضاهای باز، مانند باران، آفتاب و تغییر دما دارند، همچنین دیگر در برابر صدماتی مثل پارگی، آلودگی و... با دوام خواهند بود.

 استند های رول آپ را می توان در اندازه های 85 در 200 سانتی متر تولید کرد. همچنین در سایزهای سفارشی تا 200 در 250 سانتی متر هم تولید استند رول آپ امکان پذیر است.

 انواع استند رول آپ:

استند های رول آپ به دو نوع کلی زیر تقسیم می شوند:
استند رول آپ ثابت
استند رول آپ گردان (موتور دار)

و هرکدام از این انواع رول آپ به دسته های زیر تقسیم می شوند:
استند رول آپ ثابت یک طرفه
استند رول آپ ثابت دو طرفه
استند رول آپ گردان یک طرفه
استند رول آپ گردان دو طرفه
استند گردان آویزی
استند رول آپ رومیزی
استند رول آپ پایه پهن
استند رول آپ عریض
استند رول آپ پایه باریک
استند رول آپ پایه مشکی
استند رول آپ پایه نقره ای
استند رول آپ ایرانی
استند رول آپ خارجی
استند رول آپ با هالوژن

کاربردهای استندهای رول آپ:

برای اطلاع رسانی در بانک ها، آموزشگاه ها، مجموعه های ورزشی، شرکت ها و اداره ها و...
برای معرفی محصول در داروخانه ها، کلینیک ها، نمایشگاه ها، فروشگاه ها و...
برای تبلیغات در مراکز تجاری، نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و...
برای نمایش نمونه کار در شرکت های معماری، طراحی صنعتی و...

مزایای استند رول آپ:

کم جا
سبک
قابل حمل
نصب در چند ثانیه
جمع شدن آسان
تصویر قابل تعویض
منسب هم برای فضاهای خارجی و هم فضاهای داخلی
انواع متفاوت
مقاوم در برابر عوامل محیطی، صدمات و...

---------------------------------------------

استند رول آپ

رول آپ چیست ؟ استند رول آپ سازه ای است که بیشتر در ارتفاع 200 سانتی متر و عرض های متفاوت (80، 85، 100، 120 و 150 سانتی متر) چاپ و تولید می شود.استندی که در سایر کشور ها به رول آپ بنر بیشتر شناخته می شود. البته در ایران استند رول آپ را رول آپ تبلیغاتی و رول آپ نمایشگاهی نیز می نامند. نصب رول آپ بسیار راحت می باشد و در عرض چند ثانیه شما میتوانید نصب و از آن استفاده نمائید. که این خود یکی از مزیت های بزرگ رول آپ نمایشگاهی می باشد. در صورتی که طرح چاپ رول آپ شما آماده باشد تقریبا در دوساعت میتوان رول آپ را چاپ ، نصب و برای شما ارسال نمود. انواع رول آپ : رول آپ ثابت ، رول آپ دو طرفه ، رول آپ گردان و رول آپ آویز

قیمت استند رول آپ نمایشگاهی: رول آپ ها با توجه به کشور سازنده و نوع چاپ  و سایز طبقه میشوند و متعقابا نیز با توجه به این موارد قیمت های متفاوتی دارند که در بالا بصورت کامل نوشته و توضیحات ارائه شده است و همچنین شما میتوانید با کلیک بر روی هر تصویر هر رول آپ اطلاعات بیشتری از آن بدست بیاورید.

چاپ رول آپ استند : چاپ رول در دو نوع کلی فضای داخل و فضای خارج (indoor,outdoor) تقسیم بندی میشود. رول آپ را میتوان بر روی جنس های p.p ، کنواس ، پلات و لمینت (البته بسیار نازک که قابل رول شدن باشد) و در پایان سولیت پشت طوسی که توسط دستگاه های اکوسالونت چاپ و ضد آب نیز می باشد.

استند رول آپ کاربردهای زیادی دارد و در همه جا میتوان از آن استفاده نمود. رول آپ استند در نمایشگاه ها، همایش ها ، سمینار ها، هتل ها ، رستوران ها ، مراکز تجاری و ... استفاده میشود. استند رول آپ با توجه به اینکه حمل بسیار آسانی دارد ، سبک ،مقاوم و میتوان از آن در طی چند سال بهره برد و همچنین ایستایی زیادی هم نسبت به استند ایکس دارد پر طرفدار ترین استند نمایشگاهی می باشد.

چاپ فوری استند رول آپ نمایشگاهی در 2 ساعت انجام و برای شما ارسال میگردد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )