استند میز کانتر
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

میز کانتر ها به سه دسته میز کانتر یک نفره، میزکانتر دو نفره و میزکانتر تاجدار تقسیم می شوند، میز کانتر ها یکی از اجزای لاینفک نمایشگاه ها هستند و جز مهمترین استند نمایشگاهی به حساب می آیند چرا که تنها با وجود میز کانتر ها می شود شخص پرزنت کننده را در پشت آن جای داد و محصولات را در داخل آن گذاشت و در غرفه معرفی نمود، میز کانتر ها با انواع چاپ ها بسته به نوع میز کانتر قابل ارائه هستند به عنوان مثال میز کانتر های تاج دار با چاپ های پی وی سی و میز کانتر های یک نفره و دو نفره با چاپ های پلات و لمینت قابل ارائه می باشد، برای انتخاب هر یک از دسته بندی محصولات می توانید بر روی آن کلیک کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید میز کانتر تبلیغاتی و نمایشگاهی

استند کانتر تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در تبلیغات و نمایشگاه‌ها است که به عنوان محل نمایش محصولات و خدمات کسب و کارها استفاده می‌شود. این استندها عموما از موادی مانند آلومینیوم، فلز و پلاستیک و... ساخته می‌شوند و در اندازه‌ها و طرح‌های مختلفی قابل تهیه هستند. بانی چاپ تولید کننده انواع میز کانتر تبلیغاتی و استند نمایشگاهی تاشو می باشد.

میز کانتر چیست؟

میز کانترها به عنوان استند ارائه محصول نیز کاربرد دارند، معمولا به عنوان استند ارائه محصول از میز کانتر تاجدار استفاده می شود. میز کانتر فلزی یکی از ابزارهای مهم در تبلیغات هستند. غرفه کانتری در انواع و اشکال متنوعی طراحی شده‌اند تا بتوانند پاسخگوی انواع کاربردهای تبلیغاتی و نمایشگاهی باشند.

استند میزکانتر، سازه پرکاربردی است که مانند یک میز پیشخوان نمایشگاهی عمل می کند و برای نمایشگاه‌ها، شرکت‌ها و کلیه امکانی که ارباب رجوع دارند مناسب می باشد. میز کانتر پروموشن یک نوع میز استند است که ساختار اصلی آن از یک سازه فلزی تشکیل شده است. پس از خرید میز کانتر نمایش محصولات ما میز کانتر نمایشگاهی قابل تنظیم را به صورت جمع شده درون یک کیف به شما تحویل می دهیم. داخل این کیف علاوه بر این سازه، یک تخته چوبی ام دی اف هم خواهید داشت که روی میز کانتر قرار می گیرد و چاپی که روی میز کانتر ارائه نمونه محصول قرار می گیرد جداگانه در اختیارتان می گذاریم. 

نصب میز کانتر تبلیغاتی بسیار ساده است. تنها کافیست این سازه فلزی را از کیف خارج کنید، آن را باز کنید و تخته چوبی را روی آن قرار بدهید. پشت چاپ پلات و لمینت هم مگنت هایی چسبانده ایم که به کمک آن ها به راحتی می توانید چاپ را روی سازه فلزی میز کانتر نصب کنید.
میز کانتر نمایشگاهی با طراحی شیک در سه نوع یک نفره، دو نفره و میز کانتر تاجدار برای شما قابل سفارش هستند که مشخصات هر یک را می توانید در داخل صفحه هر کدام مشاهده کنید. 

Advertising Promotional Table, Exhibition Counter

استند میز کانتر

اجزای تشکیل دهنده استند میز کانتر و جنس میز کانتر :
1. سازه میز کانتر: سازه ای فلزی که ساختار اصلی میز کانتر را تشکیل می دهد.
2. چاپ میز کانتر: تصویر تبلیغاتی یا معرفی سازمان شما بر روی مقوا کوتد چاپ می شود. سپس برای اینکه مقاومت آن بالا برود روی آن پوشش لمینت کشیده می شود. پشت چاپ میز استند نمایشگاهی مگنت های نواری نصب می کنیم. تا با وجود این مگنت ها، چاپ پلات لمینت بتواند روی این سازه فلزی میز کانتر قرار بگیرد.
3. تخته ام دی اف: یک صفحه چوبی در اختیارتان قرار می دهید تا آن را روی میز کانتر نمایشگاهی با رنگ های متنوع نصب کنید. این صفحه در کنار سازه فلزی داخل کیف مخصوص برزنتی جای می گیرد و شما می توانید کلیه این اجزا را به راحتی حمل کنید.

چاپ میز کانتر در تهران

قطعاً شما در طراحی غرفه خود به فکر داشتن یک میز کانتر نمایشگاهی با قیمت مناسب افتاده اید. میز استند کانتر، به شما کمک می کند تا سازه ای کاربردی داشته باشید که به عنوان میز تبلیغاتی و یا میز کانتر نمایشگاهی با قفسه های جانبی برای نمایش محصولات از آن استفاده کنید.
میز کانتر نمایشگاهی در تهران و کرج، در کنار یک پاپ آپ و رول آپ می تواند طراحی غرفه نمایشگاهی شما را کامل کند. از این میز نمایشگاهی می توانید به عنوان یک استند نمایشگاهی تاشو استفاده کنید، تا وقتی می خواهید به افراد تبلیغات و محصولات خود را ارائه دهید، میز پاپ آپ به شما کمک می کند تا بروشورها و وسایل مورد نیاز را بر روی میز کانتر تخت و یا داخل قفسه آن قرار دهید. علاوه بر آن این قابلیت برای شما وجود دارد تا روی چاپ میز کانتر هر تصویری را که مایل هستید را برای چاپ انتخاب کنید. تا ما همان را با چاپ پلات و لمینت برای شما آماده کنیم. خرید میز کانتر در تهران را می توانید از طریق سایت بانی چاپ ثبت سفارش نمایید.

کاربردهای میز استند کانتر

خرید کانتر و خرید میز نمایشگاهی کانتر برای استفاده در نمایشگاه ها برای ارائه خدمات، بروشور و سمپل، معرفی محصول و...
مقابل فروشگاه ها و رستوران ها یا سوپر مارکت ها برای ارائه نمونه و سمپل یا بروشور برای مواد غذایی، تولید عطر و... .
فروش میز کانتر به عنوان میز سمپلینگ و میز تبلیغاتی در مراکز تجاری، فروشگاه های زنجیره ای و... برای فروش و معرفی یک محصول.
میز کانتر نمایشگاهی با سیستم نورپردازی به عنوان میز پذیرش در متروها، فرودگاه ها، همایش ها استفاده می شود. همچنین به عنوان میز پذیرش مطب، میز منشی مدرن نیز در مطب ها، درمانگاهها کاربرد دارد. همینطور از میز کانتر چوبی می توان برای میز پیشخوان ام دی اف، میز پیشخوان بانک، میز اداری در اداره ها و سایر فضاهای عمومی برای انتشار بروشور و کاتالوگ به منظور اطلاع رسانی استفاده کرد.
فروش تجهیزات نمایشگاهی از جمله میز استند تبلیغاتی و میز کانتر نمایشگاهی با سطح بزرگ برای استفاده در کلیه فضاها، همایش ها، رویدادها و... برای استفاده در خدمات پذیرائی کاربرد دارد.

مزایای میز استند کانتر

نصب سریع و آسان و استفاده راحت از میز کانتر
محکم و با کیفیت در سازه و چاپ
قابل حمل و نقل بودن میز کانتر نمایشگاهی
چاپ و اماده سازی سریع میز کانتر نمایشگاهی با جعبه حمل و نگهداری
کاربردی و مؤثر در تبلیغات و نمایشگاه

انواع میز استند کانتر

کانتر پروموشن یا سمپلینگ یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که در محیط فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. کانتر غرفه در انواع مختلف در بانی چاپ موجود هستند. میز کانتر فروشگاهی و انواع کانتر پذیرش در تهران را می توانید از طریق سایت ثبت سفارش کنید.

میز پاپ آپ یک نفره یا مینی استند کانتر
میز استند کانتر دو نفره
استند پاپ آپ تاجدار

میز کانتر یک نفره

این نوع میز استند کانتر تک نفره در ابعاد و اندازه های کوچک طراحی شده و مناسب استفاده برای یک نفر می باشد. مینی استند کانتر دارای قفسه برای جاگذاری بروشورها، کاتالوگ ها و نمونه ها هم بوده و برای قرار گیری در نمایشگاه ها و دیگر جاها، به منظور ارائه اطلاعات و خدمات به مردم، تولید می شود. سایز کوچکی که این نوع میز پاپ آپ دارد، کمک می کند تا در هر جایی جا شود و فضای کمی را اشغال کند. میزهای استند یک نفره هم پرتابل هستند، و به راحتی در هر جا که شما بخواهید، می توانید آن را نصب کنید و به راحتی هم آن را بردارید و جا به جا کنید.

میز استند کانتر دو نفره

میز پاپ آپ کانتر دو نفره، همانند میز مینی استند و تک نفره می باشد، اما در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود، به طوری که همزمان دو نفر می توانند از میز استند کانتر دو نفره استفاده کنند. پرتابل و قابل حمل بودن میزهای استند دونفره باعث می شود که بتوانید آن را به همه جا منتقل کنید. میز استند دونفره می تواند بار نسبتاً بیشتری، حتی یک تلویزیون را تحمل کند. و با دوام بودن تصویر چاپ شده روی آن باعث می شود، آن را چندین بار یا به مدت طولانی استفاده کنید.

میزکانتر تاج دار

طریقه نصب میز کانتر تاجدار

1.صفحه زیرین میز کانتر تاج دار را روی زمین بگذارید.
2. سپس چاپ پلات لمینت را از لبه پایینی بر روی دور تا دور آن صفحه و در جای خود قرار بدهید.
3. در مرحله بعدی صفحه رویی میز را روی لبه بالایی چاپ نصب کنید.
4. بعد از صفحه ای که در داخل میز ایجاد طبقه بندی می کند را در داخل و روی گیره هایی که در پشت چاپ چسبیده شده اند، قرار بدهید.
5. در نهایت تاج میز را با کمک میله های مخصوص در طرفین میز نصب نمایید.

استند میز کانتر تاجدار ، کانتر سمپلینگ یا همان پروموشن

میز کانتر تاجدار برای امور سمپلینگ (ارائه نمونه و سمپل) و پروموشن کاربرد دارد. معمولاً برای چاپ روی میز کانتر تاجدار از چاپ استیکر استفاده می شود و بالای آن هم می توان تصویر لوگو یا آن محصولی که قرار است پرزنت شود، را چاپ کرد. این نوع میز استند تاجدار ظاهر فانتزی تری نسبت به سایر مدل ها دارد و مخصوصاً برای ارائه محصولات غذایی می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد. این نوع میز هم دارای مقاومت و دوام بوده و می توان از آن به مدت طولانی استفاده کرد. استیکر روی آن هم با دوام است و در صورت لزوم می توانید طرح استیکر را با طرح جدید تعویض کنید.

میز کانتر ارائه محصول

مزیت استفاده از استند کانتر تبلیغاتی این است که به کسب و کار شما کمک می‌کند تا محصولات خود را با ارائه بهترین حالت ممکن برای مخاطبین نمایش دهید و در نتیجه باعث جذب بیشتر مشتریان میشود. همچنین، طراحی زیبا و منحصر به فرد این استندها می‌تواند هویت برند کسب و کار را تقویت کرده و درک بهتری از برند در ذهن مخاطبین ایجاد کند. از آنجایی که کانترها سازه هایی هستند که معمولا برای ارائه ی محصول یا تبلیغات به کار می رود، پس طبیعی است که زمانی که شما بخواهید کانتری برای تبلیغات خود و یا تست محصولات خود داشته باشید از چاپ میز کانتر استفاده کنید چرا که چاپ میز کانتر اطلاعات شرکت شما را بر روی خود دارد پس نیازی به معرفی خیلی بیشتر از لحاظ کلامی نیست، به عنوان مثال زمانی که بخواهید تن ماهی را تبلیغ کنید فقط کافیست عکس محصول خود را به همراه نام تجاری شرکت تولید کننده و اطلاعات محصول بر روی میز کانتر نمایش نمونه کارهای خود چاپ کنید، در این صورت خواهید دید مخاطبانتان بدون درخواست شما جذب میز کانتر ارائه محصول شما شده و نیازی نیست تا با تبلیغات زبانی مخاطب را دعوت به کنار میز کانتر محصول خود نمایید.

میز کانتر بانی چاپ

سازه و چاپ میز کانتر جداگانه محاسبه می شود و شما می توانید هر یک را به صورت جداگانه نیز سفارش بدهید. میز نمایشگاهی دونفره و یک نفره و تاجدار با یک دیگر متفاوت می باشند. میز کانتر را با توجه به این که می توانید چندین و چند بار از آن ها استفاده کنید بسیار مقرون به صرفه می باشد. خرید اینترنتی سازه های نمایشگاهی در بانی چاپ به راحتی میسر می باشد و می توانید در زمانی کوتاه با کمک این سازه های غرفه آرایی کنید. مجموعه ما، چاپ و تولید میز کانتر نمایشگاهی را با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهد.

طراحی میز کانتر

طرح استند میز کانتر، می تواند با پاپ آپ یا سایر عناصر اطراف هماهنگی داشته و ست شود. و اگر ناهماهنگی به وجود بیاید، غرفه شما جذابیتی نخواهد داشت. پس در طراحی میز پاپ آپ کانتر دقت داشته باشید. این میز غرفه نقش پیشخوان نمایشگاهی برای شما دارد، بنابراین بهتر است از رنگ ها و طرح های مناسب استفاده کنید، تا توجه افراد را به سمت غرفه نمایشگاهی خود جلب کنید. اگر طرح آماده برای چاپ میزاستند کانتر ندارید، گروه طراحی بانی چاپ می تواند در طراحی استند میز کانتر نمایشگاهی به شما کمک کند. علاوه بر این طراحی باید به گونه ای باشد که محتوای مهم مثل نام و لوگو در وسط طرح باشد که پس از نصب چاپ، این قسمت ها به کناره های میز نرود.

نحوه سفارش و خرید اینترنتی چاپ میز کانتر

شما می توانید انواع میز کانتر اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان یا میز کانتر پذیرایی و توزیع نمونه رایگان را برای خود سفارش دهید. قیمت استند کانتر تبلیغاتی بستگی به اندازه، جنس و طرح آن دارد. در هر صورت، برای خرید استند کانتر تبلیغاتی می‌توانید با مجموعه بانی چاپ تماس بگیرید و یا از طریق سایت بانی چاپ به صورت آنلاین خرید کنید. همچنین میز کانتر ABS و PVC نیز قابل سفارش است. جهت سفارش چاپ میز کانتر در تهران می توانید آن را به مجموعه بانی چاپ بسپارید. ابعادمیز کانتر را میتوانید از طریق محصولات بالا و کلیک برروی آنها مشاهده کنید.

چاپ میز کانتر با سرعت بالا در 2 ساعت انجام خواهد شد و شما می توانید با استفاده از پیش ساخته های کانتر نمایشگاهی، آن را در فرصتی کم، تهیه و نصب کنید. برای سفارش میز کانتر نمایشگاهی قابل حمل کافیست:
1. نوع میز کانتر را انتخاب نمایید.
2. تعداد مورد نظر سفارش خود را وارد کنید.
3. سپس روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.
4. پس از مراحل پرداخت و نهایی کردن خرید، سفارش شما ثبت خواهد شد.
5. در نهایت فایل طراحی شده خود را برای ما از طریق راه های ارتباطی ارسال نمایید و یا سفارش طراحی میز کانتر خود را ثبت نمایید.

طریقه نصب میز کانتر

نصب میز استند کانتر بسیار آسان و سریع است و پس از استفاده می توان آن را جمع کرد و با کیف مخصوص حمل نمود. این قابلیت پرتابل (قابل حمل و نقل) بودن به شما کمک می کند، تا از میز پاپ آپ کانتر بتوانید، در چند رویداد و به دفعات استفاده نمایید و به راحتی آن را جا به جا کنید.
1.سازه فلزی را از داخل کیف برزنتی خارج کنید.
2. سازه فلزی را با دست باز کنید و روی زمین قرار دهید.
3. خط کش های فلزی را در جاهای خود نصب کنید تا سازه فلزی محکم در جای خود قرار بگیرد.
4. چاپ پلات لمینت را از قسمت هایی که پشت ان مگنت دارد، روی خط کش های فلزی قرار بدهید.
5. سپس صفحه چوبی را روی میز بگذارید.