عنوان

متن پیام

میز کانتر نمایشگاهی

 قطعاً شما در طراحی غرفه خود به فکر داشتن یک میز افتاده اید. میز استند کانتر، به شما کمک می کند تا سازه ای کاربردی داشته باشید، که نقش میز را برای شما در طراحی غرفه نمایشگاه ایفا کند. میز کانتر نمایشگاهی، در کنار یک پاپ آپ می تواند طراحی غرفه شما را کامل کند. از میز کانتر می توانید به عنوان یک استند نمایشگاهی استفاده کنید، تا وقتی می خواهید به افراد تبلیغات و محصولات خود را ارائه دهید، میز پاپ آپ به شما کمک کند تا بروشورها و وسایل مرد نیاز را بر روی میز کانتر و یا داخل قفسه های داخل آن قرار دهید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ 

ساختار میز پاپ آپ کانتر، از یک ساختار آلمینیومی تشکیل شده است، که یک صفحه چاپ پلات لمینیت با کمک مگنت و آهنربا روی آن نصب می شود. این صفحه به دلیل نوع چاپ و پوشش لمینیت دارای مقاومت زیادی در برابر آسیب های محیطی (آفتاب، تغییر دما، لک، پارگی و...) دارند. بعد از متصل کردن صفحه چاپی به میز استند کانتر یک صفحه چوبی یا ام دی اف بر روی کل آن قرار می گیرد، تا سطح روی میز شما باشد.

نصب میز استند کانتر بسیار آسان و سریع است، و پس از استفاده می توان آن را جمع کرد و با کیف مخصوص حمل نمود. این قابلیت پرتابل (قابل حمل و نقل) بودن به شما کمک می کند، تا از میز پاپ آپ کانتر بتوانید، در چند رویداد و به دفعات استفاده نمایید، و به راحتی آن را جا به جا کنید.

طرح استند میز کانتر، می تواند با پاپ آپ یا سایر عناصر اطراف هماهنگی داشته و ست شود و اگر نا هماهنگی به وجود بیاید، غرفه شما جذابیتی نخواهد داشت. پس در طراحی میز پاپ آپ کانتر دقت داشته باشید و از رنگ ها و طرح های مناسب استفاده کنید، تا توجه افراد را به سمت غرفه نمایشگاهی خود جلب کنید. اگر طرح آماده برای چاپ میزاستند کانتر ندارید، گروه طراحی بانی چاپ می تواند در طراحی استند میز کانتر به شما کمک کند.

 چاپ میز کانتر با سرعت بالا در 2 ساعت انجام خواهد شد و شما می توانید با استفاده از پیش ساخته های میز کانتر نمایشگاهی، آن را در فرصتی کم، تهیه و نصب کنید.

انواع میز استند کانتر:

میز پاپ آپ یک نفره یا مینی استند کانتر
میز استند کانتر دو نفره
استند پاپ آپ تاجدار

میز پاپ آپ یک نفره:
 این نوع میز استند کانتر تک نفره در ابعاد و اندازه های کوچک طراحی شده و مناسب استفاده برای یک نفر می باشد. مینی استند کانتر دارای قفسه برای جاگذاری بروشورها، کاتالو گ ها و نمونه ها هم بوده و برای قرار گیری در نمایشگاه ها و دیگر جاها، به منظور ارائه اطلاعات و خدمات به مردم، تولید می شود. سایز کوچکی که این نوع میز پاپ آپ دارد، کمک می کند تا در هر جایی جا شود و فضای کمی را اشغال کند. میزهای استند یک نفره هم پرتابل هستند، و به راحتی در هر جا که شما بخواهید، می توانید آن را نصب کنید و به راحتی هم آن را بردارید و جا به جا کنید.

میز استند کانتر دو نفره:
 میز پاپ آپ کانتر دو نفره، همانند میز مینی استند و تک نفره می باشد، اما در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود، به طوری که همزمان دو نفر می توانند از میز استند کانتر دو نفره استفاده کنند. پرتابل و قابل حمل بودن میزهای استند دونفره باعث می شود که بتوانید آن را به همه جا منتقل کنید. میز استند دونفره می تواند بار نسبتاً بیشتری، حتی یک تلویزیون را تحمل کند. و با دوام بودن تصویر چاپ شده روی آن باعث می شود، آن را چندین با یا به مدت طولانی استفاده کنید.

استند پاپ آپ تاجدار:
 میز کانتر تاجدار برای امور سمپلینگ (ارائه نمونه و سمپل) و پروموشن کاربرد دارد. معمولاً برای چاپ روی میز کانتر تاجدار از چاپ استیکر استفاده می شود و بالای آن هم می توان تصویر لوگو یا آن محصولی که قرار است پرزنت بشود، را چاپ می کنند. این نوع میز استند تاجدار ظاهر فانتزی تری نسبت به سایر مدل ها دارد و مخصوصاً برای ارائه محصولات غذایی می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد. این نوع میز هم دارای مقاومت و دوام بوده و می توان از آن به مدت طولانی استفاده کرد. استیکر روی آن هم با دوام است و در صورت لزوم می توانید طرح استیکر را با طرح جدید تعویض کنید.

کاربردهای میز استند کانتر

 در نمایشگاه ها برای ارائه خدمات، بروشور و سمپل، معرفی محصول و...
 مقابل فروشگاه ها و رستوران ها یا سوپر مارکت ها برای ارائه نمونه و سمپل یا بروشور برای مواد غذایی، تولید عطر و...
 در مراکز تجاری، فروشگاه های زنجیره ای و... برای فروش و معرفی یک محصول
 در متروها، فرودگاه ها، همایش ها و سایز فضاهای عمومی برای انتشار بروشور و کاتالوگ به منظور اطلاع رسانی
 در کلیه فضاها، همایش ها، رویداد ها و... برای استفاده در خدمات پذیرائی

مزایای میز استند کانتر:

نصب سریع و آسان
قابل حمل و نقل
چاپ و تولید سریع
کاربردی و موثر در تبلیغات و نمایشگاه

------------------------------------------------

میز کانتر نمایشگاهی، استند کانتر یا پاپ آپ کانتر نام های هست که برای این محصول در نظر گرفته شده است. چاپ میز کانتر در کمتر از 2 ساعت امکان پذیر می باشد. از موارد مصرف میزکانتر میتوان در نمایشگاه ها، همایش ها و ... نام برد. میز کانتر دارای حمل و نقل و نصب بسیار راحت می باشد که شما میتوانید از آن در چنین نمایشگاه استفاده نمائید.

میز کانتر تاج دار

میز کانتر تاج دار در امور سمپلینگ و پروموشن کاربرد دارد. میز کانتر تاج دار کاملا پرتابل (قابل حمل) مب می باشد. و با توجه به کیفیتی که دارد شما به راحتی میتوانید سالها از آن استفاده نمایید. چاپ این نوع میز کانتر بصورت استیکر و نصب بر روی ورق پی وی سی جلوی کانتر می باشد . که البته برخی برای پایین آوردن قیمت آن را روی نوعی کاغذ و یا پلات و لمینت چاپ می کنند.

میزکانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی همانوطر که از نامش مشخص می باشد بیشتر در نمایشگاه ها کاربرد دارد و یا جاهایی که شخصی می بایست ارائه اطلاعات در مورد خدمات ، محصولات و یا همایشی خاص را ارائه دهد. این نوع میز کانتر نیز کاملا پرتابل یا قابل حمل می باشد که شما به راحتی میتوانید آن را جابجا و از آن استفاده نمایید.

پاپ آپ کانتر

پاپ آپ کانتر نام دیگر میز کانتر نمایشگاهی می باشد و هیچ تفاوتی با آن ندارد. میز کانتر در کشور های دیگر با این نام شناخته میشود و در واقع تنها نام آن در سایر کشور ها همین نام پاپ آپ کانتر می باشد.

میز نمایشگاهی

میز نمایشگاهی نیز همانند نام پاپ آپ کانتر از دیگر نام های میز کانتر نمایشگاهی می باشد.

میز غرفه

میز غرفه میتواند از نوع کاتر نمایشگاهی باشد و علی رغم استفاده جهت ارائه اطلاعات امکان اینکه وسیله ای مانند تلویزیون روی آن قرار بگیرد وجود دارد. کسانی که تمایل دارند میز غرفه آنها بصورت قابل حمل باشد و بتوانند براحتی آن را بازو بسته نمایند و کم جت باشد می توانند از نوع پرتابل آن استفاده نمایند در غیر اینصورت که می بایست جهت ساخت آن به مراکزی که اینکار را انجام میدهند مراجعه نماید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )