عنوان

متن پیام

میز کانتر نمایشگاهی

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.
TELEGRAM
WhatsApp
instagram

میز کانتر چیست؟

میز کانتر یک نوع میز استند است که ساختار اصلی آن از یک سازه فلزی تشکیل شده است. پس از خرید میز کانتر ما این سازه را به صورت جمع شده درون یک کیف به شما می دهیم. داخل این کیف علاوه بر این سازه، یک تخته چوبی ام دی اف م خواهید داشت که روی میز کانتر قرار می گیرد. و چاپی که روی میز کانتر قرار می گیرد جداگانه در اختیارتان می گذاریم. نصب میز کانتر بسیار ساده است. تنها کافیست این سازه فلزی را از کیف خارج کنید، آن را باز کنید و تخته چوبی را روی آن قرار بدهید. پشت چاپ پلات لمینت هم مکنت هایی چسبانده ایم که به کمک آن ها به راحتی می توانید چاپ را روی سازه فلزی میز کانتر نصب کنید.
میز کانتر ها در سه نوع یک نفره، دو نفره و میز کانتر تاجدار برای شما قابل سفارش هستند. که مشخصات هر یک را می توانید در داخل صفحه هر کدام مشاهده کنید. 

استند میز کانتر

اجزای تشکیل دهنده استند میز کانتر
1. سازه میز کانتر: سازه ای فلزی که ساختار اصلی میز کانتر را تشکیل می دهد.

2. چاپ میز کانتر: تصویر بلیغاتی یا معرفی سازمان شما بر روی مقوا کوتد چاپ می شود. سپس برای اینکه مقاومت آن بالا برود روی آن پوشش لمینت کشیده می شود. پشت چاپ میز استند نمایشگاهی مگنت های نواری نصب می کنیم. تا با وجود این مگنت ها، چاپ پلات لمینت بتواند روی این سازه فلزی میز کانتر قرار بگیرد.
3. تخته ام دی اف: یک صفحه چوبی در اختیارتان قرار می دهید تا آن را روی میز نصب کنید. این صفحه در کنار سازه فلزی داخل کیف مخصوص برزنتی جای میگیرد. و شما می توانید کلیه این اجزا را به راحتی حمل کنید.

چاپ میز کانتر

قطعاً شما در طراحی غرفه خود به فکر داشتن یک میز افتاده اید. میز استند کانتر، به شما کمک می کند تا سازه ای کاربردی داشته باشید، که به عنوان میز تبلیغاتی از آن استفاده کنید.
میز کانتر نمایشگاهی، در کنار یک پاپ آپ و رول آپ می تواند طراحی غرفه نمایشگاهی شما را کامل کند. از این میز نمایشگاهی  می توانید به عنوان یک استند نمایشگاهی استفاده کنید، تا وقتی می خواهید به افراد تبلیغات و محصولات خود را ارائه دهید، میز پاپ آپ به شما کمک کند تا بروشورها و وسایل مورد نیاز را بر روی میز کانتر و یا داخل قفسه آن قرار دهید. علاوه بر آن این قابلیت برای شما وجود دارد تا روی چاپ میز کانتر هر تصویری را که مایل هستید را برای چاپ انتخاب کنید. تا ما همان را با چاپ پلات و لمینت برای شما آماده کنیم.

طریقه نصب میز کانتر

نصب میز استند کانتر بسیار آسان و سریع است، و پس از استفاده می توان آن را جمع کرد و با کیف مخصوص حمل نمود. این قابلیت پرتابل (قابل حمل و نقل) بودن به شما کمک می کند، تا از میز پاپ آپ کانتر بتوانید، در چند رویداد و به دفعات استفاده نمایید، و به راحتی آن را جا به جا کنید.
1.سازه فلزی را از داخل کیف برزنتی خارج کنید.
2. سازه فلزی را با دست باز کنید و روی زمین قرار دهید.
3. خط کش های فلزی را در جاهای خود نصب کنید تا سازه فلزی محکم در جای خود قرار بگیرد.
4. چاپ پلات لمینت را از قسمت هایی که پشت ان مگنت دارد، روی خط کش های فلزی قرار بدهید.
5. سپس صفحه چوبی را روی میز بگذارید.


میزکانتر تاج دار

طریقه نصب میز کانتر تاجدار

1.صفحه زیرین میز کانتر تاج دار را روی زمین بگذارید.
2. سپس چاپ پلات لمینت را از لبه پایینی بر روی دور تا دور آن صفحه و در جای خود قرار بدهید.
3. در مرحله بعدی صفحه رویی میز را روی لبه بالایی چاپ نصب کنید.
4. بعد از صفحه ای که در داخل میز ایجاد طبقه بندی می کند را در داخل و روی گیره هایی که در پشت چاپ چسبیده شده اند، قرار بدهید.
5. در نهایت تاج میز را با کمک میله های مخصوص در طرفین میز نصب نمایید.


طراحی میز کانتر

طرح استند میز کانتر، می تواند با پاپ آپ یا سایر عناصر اطراف هماهنگی داشته و ست شود. و اگر نا هماهنگی به وجود بیاید، غرفه شما جذابیتی نخواهد داشت. پس در طراحی میز پاپ آپ کانتر دقت داشته باشید. این میز غرفه نقش پیشخوان نمایشگاهی برای شما دارد، بنابراین بهتر است از رنگ ها و طرح های مناسب استفاده کنید، تا توجه افراد را به سمت غرفه نمایشگاهی خود جلب کنید. اگر طرح آماده برای چاپ میزاستند کانتر ندارید، گروه طراحی بانی چاپ می تواند در طراحی استند میز کانتر به شما کمک کند. علاوه بر این طراحی باید به گونه ای باشد که محتوای مهم مثل نام و لوگو در وسط طرح باشد که پس از نصب چاپ، این قسمت ها به کناره های میز نرود.


نحوه سفارش چاپ میز کانتر

چاپ میز کانتر با سرعت بالا در 2 ساعت انجام خواهد شد و شما می توانید با استفاده از پیش ساخته های میز کانتر نمایشگاهی، آن را در فرصتی کم، تهیه و نصب کنید. برای سفارش میز کانتر کافیست:
1. نوع میز کانتر را انتخاب نمایید.
2. تعداد مورد نظر سفارش خود را وارد کنید.
3. سپس روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک نمایید.
4. پس از مراحل پرداخت و نهایی کردن خرید، سفارش شما ثبت خواهد شد.
5. در نهایت فایل طراحی شده خود را برای ما از طریق راه های ارتباطی ارسال نمایید. و یا سفارش طراحی میز کانتر خود را ثبت نمایید.

انواع میز استند کانتر

میز پاپ آپ یک نفره یا مینی استند کانتر
میز استند کانتر دو نفره
استند پاپ آپ تاجدار


میز کانتر یک نفره

این نوع میز استند کانتر تک نفره در ابعاد و اندازه های کوچک طراحی شده و مناسب استفاده برای یک نفر می باشد. مینی استند کانتر دارای قفسه برای جاگذاری بروشورها، کاتالو گ ها و نمونه ها هم بوده و برای قرار گیری در نمایشگاه ها و دیگر جاها، به منظور ارائه اطلاعات و خدمات به مردم، تولید می شود. سایز کوچکی که این نوع میز پاپ آپ دارد، کمک می کند تا در هر جایی جا شود و فضای کمی را اشغال کند. میزهای استند یک نفره هم پرتابل هستند، و به راحتی در هر جا که شما بخواهید، می توانید آن را نصب کنید و به راحتی هم آن را بردارید و جا به جا کنید.


میز استند کانتر دو نفره

میز پاپ آپ کانتر دو نفره، همانند میز مینی استند و تک نفره می باشد، اما در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود، به طوری که همزمان دو نفر می توانند از میز استند کانتر دو نفره استفاده کنند. پرتابل و قابل حمل بودن میزهای استند دونفره باعث می شود که بتوانید آن را به همه جا منتقل کنید. میز استند دونفره می تواند بار نسبتاً بیشتری، حتی یک تلویزیون را تحمل کند. و با دوام بودن تصویر چاپ شده روی آن باعث می شود، آن را چندین با یا به مدت طولانی استفاده کنید.


استند میز کانتر تاجدار ، کانتر سمپلینگ یا همان پروموشن

میز کانتر تاجدار برای امور سمپلینگ (ارائه نمونه و سمپل) و پروموشن کاربرد دارد. معمولاً برای چاپ روی میز کانتر تاجدار از چاپ استیکر استفاده می شود و بالای آن هم می توان تصویر لوگو یا آن محصولی که قرار است پرزنت بشود، را چاپ می کنند. این نوع میز استند تاجدار ظاهر فانتزی تری نسبت به سایر مدل ها دارد و مخصوصاً برای ارائه محصولات غذایی می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد. این نوع میز هم دارای مقاومت و دوام بوده و می توان از آن به مدت طولانی استفاده کرد. استیکر روی آن هم با دوام است و در صورت لزوم می توانید طرح استیکر را با طرح جدید تعویض کنید.

کاربردهای میز استند کانتر

خرید میز نمایشگاهی کانتر برای استفاده در نمایشگاه ها برای ارائه خدمات، بروشور و سمپل، معرفی محصول و...
مقابل فروشگاه ها و رستوران ها یا سوپر مارکت ها برای ارائه نمونه و سمپل یا بروشور برای مواد غذایی، تولید عطر و... .
میز کانتر به عنوان میز سمپلینگ و میز تبلیغاتی در مراکز تجاری، فروشگاه های زنجیره ای و... برای فروش و معرفی یک محصول.
میز کانتر به عنوان میز پذیرش در متروها، فرودگاه ها، همایش ها، میز پذیرش مطب، میز منشی مدرن، میز پیشخوان ام دی اف، میز پیشخوان بانک، میز پیشخوان اداری در اداره ها و سایز فضاهای عمومی برای انتشار بروشور و کاتالوگ به منظور اطلاع رسانی و استفاده اداری.
فروش تجهیزات نمایشگاهی از جمله میز کانتر برای استفاده در کلیه فضاها، همایش ها، رویداد ها و... برای استفاده در خدمات پذیرائی

میز کانتر

سازه و چاپ میز کانتر جداگانه محاسبه می شود و شما می توانید هر یک را به صورت جداگانه نیز سفارش بدهید. میز نمایشگاهی دونفره و یک نفره و تاجدار با یک دیگر متفاوت می باشد. میز کانتری با توجه به این می توانید چندین و چند بار از آن ها استفاده کنید بسیار مقرون به صرفه می باشد. خرید اینترنتی سازه های نمایشگاهی در بانی چاپ به راحتی میسر می باشد و می توانید در زمانی کوتاه با کمک این سازه های غرفه آرایی کنید.


مزایای میز استند کانتر

نصب سریع و آسان و استفاده راحت از میز کانتر
محکم و با کیفیت در سازه و چاپ
قابل حمل و نقل بودن میز کانتر نمایشگاهی
چاپ و اماده سازی سریع میز کانتر
کاربردی و موثر در تبلیغات و نمایشگاه

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )