عنوان

متن پیام

چاپ آلبوم محصول و ساخت انواع کالیته

کالیته محصول

چاپ و تولید انواع آلبوم های تبلیغاتی و محصول با چاپ اختصاصی و سایز های سفارشی و مناسب برای هر محصولی . بانی چاپ با سالها تجربه و ساخت انواع کالیته ، جعبه و آلبوم های تبلیغاتی و محصول برای محصولات مختلف مانند کالیته پارکت ، کالیته پارچه و ... آلبوم کاغذ دیواری ، آلبوم پارچه ، آلبوم پرده ، آلبوم انواع قرنیز ، قطعات چوبی سقف ، MDF ، فیبر های پلاستیکی ، آلبوم کامپوزیت ، PVC و ... همچنین انواع تولید و چاپ جعبه جهت قراردادن انواع محصول های تبلیغاتی و کادویی ، سررسید و ...

مشاوره رایگان بانی چاپ

چاپ آلبوم تبلیغاتی

شما جهت چاپ و تولید انواع سمپل بوک ، آلبوم تبلیغاتی ، کالیته محصول و انواع جنس های تولیدی و وارداتی خود میتوانید با مشاوران بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید. و همچنین در صورتی که نمونه خارجی یک کالیته و یا آلبوم محصول دارید میتوانید جهت برآورد قیمت و امکان سنجی جهت ساخت و تولید آن را برای ما اریال بفرمائید تا پس از مراحل فوق استعلام قیمت و زمان آن را برای شما ارسال کنیم.

سایر محصولات بانی چاپ توان تولید کلیه محصولات مقوایی را با روکش و آستر پارچه ای ، چرمی ، ترمو ، کاغذ گلاسه ، گالینگور، پلگسی و ... همچنین شما میتوانید با توجه به محصول تولیدی خود پیشنهاد استفاده از محصول خود را جهت تولید ، ساخت آلبوم و کالیته و جعبه و ... خود را دهید. در صورتی که غیر از کاغذ گلاسه روکشی را جهت تولید انتخاب نمائید بجای چاپ از خدمات دیگری مانند داغی ، لیزر و یا ضرب طلا و نقره استفاد خواهد شد.

چاپ و تولید انواع زونکن و کلاسور مقوایی قفل دار و مگنتی جهت شرکت و ارسال اسناد مزایده و مزایده ، ساخت انواع رزومه بصورت اختصاصی و لاکچری ، چاپ و تولید انواع کیف های مقوایی محصول و ... .

چاپ و تولید انواع کالیته : کالیته پارچه ، محصولات چوبی ، پارکت و یا هر محصولی که می خواهید به عنوان سمپل در اختیار نمایندگی های فروش و یا بازاریابان خود قرار دهید.

چاپ و تولید انواع جعبه : چاپ روکش و آستر جعبه در سایز دلخواه و سفارشی شما متناسب با هدیه تبلیغاتی و یا محصول شما - ساخت انواع جعبه مقوایی

چاپ و تولید انواع آلبوم : آلبوم کاغذ دیواری، آلبوم پرده ، پروژه های ساختمانی و یا سایر محصولات و یا تصاویر اختصاصی شما جهت ساخت آلبوم

چاپ و تولید کیف محصول : ساخت و تولید انواع کیف محصول ، مناقصه و مزایده ، رزومه و ...

تولید و ساخت انواع آلبوم نمونه جنس ، آلبوم نمونه محصول ، sample book ، سمپلر و ... بصورت کاملا سفارشی و اختصاصی

ساخت کالیته پارچه | تولید و ساخت آلبوم نمونه جنس | چاپ و ساخت آلبوم کاغذ دیواری | تولید کالیته | کلاسور نمونه محصول | زونکن سفارشی | کلاسور اختصاصی | تولیذ آلبوم ژورنال | تولید آلبوم کاغذ دیواری

تولید کلیه محصولاتی که در بالا ذکر شده است بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی در سایز و تعداد های مختلف قابل تولید می باشد. شما با توجه به نیاز خود میتوانید آن را برای ما مشخص نمائید و یا اینکه با نمونه محصولات خود را برای ما ارسال نمائید تا ما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم.

-----------------------------------

 همه افرادی که قصد خرید از شما دارند، مایل هستند تا مدل ها و رنگ های مختلف محصولات شما را از نزدیک ببینند و یا جنس آن ها را از نزدیک لمس کنند. این کار به بالا بردن قدرت تصمیم گیری آن ها کمک بسیاری می کند. تهیه یک آلبوم کالیته، می تواند به شما کمک کند، تا از هر مدل و رنگ مختلف محصولات خود یک نمونه در آلبوم سمپل قرار دهید و سپس بتوانید آلبوم کالیته تبلیغاتی  را  به خریدارانتان در هرجا که باشند، برسانید. قرار دادن نمونه های آماده در آلبوم کالیته محصول، این امکان را به مشتریان شما می دهد، تا بتوانند راحت تر طرح و رنگ های مختلف را در کنار هم مقایسه کنند و گزینه مورد علاقه خود را از میانشان تشخیص دهند.

 چاپ آلبوم کالیته سبک و قابل حمل است. شما با ساخت آلبوم کالیته یا سمپل بوک در واقع مغازه خود را به خانه یا محل کار مشتریان خود می برید. در قرار های خرید و فروش، با بردن تنها یک آلبوم کاتالوگ کامل، تمام محصولات خودتان را به سادگی به خریداران و طراحان نمایش دهید. خریداران هم از این موضوع راضی خواهند بود، چون می توانند هر یک از سمپل های داخل آلبوم کالیته محصول  را در کنار سایر اجزای محیط منزل و محل کارشان قرار دهند و هماهنگی رنگ های بین آن ها را با یک دیگر بررسی کنند. کنار هم قرار گرفتن انواع رنگ ها و جنس ها در دید خریداران کمک بسیاری به قدرت تصمیم گیری آن ها می کند. آن ها این تنوع را می بینند، مقایسه می کنند و در نهایت انتخاب می کنند.

 ساخت آلبوم کالیته بیشتر برای محصولات اجرایی، دکوراتیو، رنگ مو و... استفاده می شود. این ها مواردی هستند که اگر مشتریان به درستی آن را انتخاب نکنند، نارضایتی آن ها را به همراه می آورد. برای مثال، پیش از اینکه هزینه گزافی برای خرید پارکت یا کابینت و اجرای آن بپردازند و بعد ببینند که انتخاب اشتباهی کرده اند، لازم است تا یک آلبوم محصول تبلیغاتی در اختیار داشته باشند تا آن را در کنار بقیه وسایل خود قرار دهند، تنوع رنگی را مقایسه کنند، جنس ها را لمس کنند و یک انتخاب درست داشته باشند. در نتیجه از خرید خود پشیمان نخواهند شد.

 اگر انتخاب مشتری درست باشد، از خرید خود لذت خواهد برد و این به شما کمک می کند تا همیشه مشتریان خود را راضی نگه دارید، و آن ها همیشه کیفیت و رضایت از کار شما را به یاد داشته باشند، به دیگران معرفی کنند و در خرید های بعدی خودشان، دوباره به شما مراجعه کنند.


نقش چاپ آلبوم تبلیغاتی در صنعت تبلیغات

 با تولید انواع کالیته مرتبط با کسب و کارتان می توانید پیشرفت را در روند بازاریابی و تبلیغات خود احساس کنید. با ساخت کالیته تبلیغاتی می توانید نمایندگی تان  و یا کارشناس بازاریاب شرکت شما، به راحتی بازار کارتان را رونق ببخشید. با چاپ کالیته تبلیغاتی، می توانید آن را به صورت متحرک به دست خریداران، همکاران و علاقه مندان برسانید.
 این آلبوم کالیته همچون یک زونکن کالیته تبلیغاتی و یا زونکن کاتالوگ تبلیغاتی برای شما عمل می کند. خریداران و مشتریان می توانند با دیدن آن برای مصرف خود، انتخابی مناسب داشته باشند و در عین حال هم برای همکاران و کسانی که در امور اجرایی و فروش فعالیت دارند، می توانید یک نمونه از آلبوم ژورنال شما  را در اختیار قرار دهید. (از قبیل: فروشگاه ها برای فروش، استفاده در امور اجرایی دکوراسیون داخلی و همکاری هایی نظیر آن) تا آنها بتوانند محصولات شما را به مشتریانی که به آن ها مراجعه می کنند معرفی کنند و یا شرکت ها در پروژه های اجرایی خود، با شما همکاری کنند.

 چاپ کالیته محصول، یک نوع تبلیغ است که برای بیننده ها ملموس می باشد و با این کار خریداران را در انتخاب خود یاری می کنید. اگر آن ها انتخاب درستی داشته باشند، رضایت آن ها باعث می شود تا شما را به سایر کسانی که به محصولات شما نیاز دارند معرفی کنند و یا کسانی که با شما همکاری می کنند، به این همکاری ادامه دهند.


 کاربرد آلبوم کالیته

-ساخت کالیته پارچه: پارچه فروشان، مبل فروشان، خیاطی ها و... می توانند آلبوم کالیته پارچه تهیه کنند و در ارائه خدمات از آن استفاده کنند. آن ها می توانند پارچه های پر فروش، کاربردی و محبوب را به مصرف کنندگان نشان دهند، تا به صورت حضوری آن ها را در انتخاب درست راهنمایی کنند و آن ها برای انتخاب پارچه در وقت خود صرفه جویی کنند.
- چاپ و ساخت آلبوم کاغذ دیواری برای استفاده در فروش کاغذ دیواری و پوستر دیواری در فروشگاه ها، شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی، نمایشگاه ها، فروش به افراد برای استفاده در خانه یا محل کارشان و... کاربرد دارد.  کالیته کاغذ دیواری خود را در مغازه ها و فروشگاه ها قرار دهید، تا فروشندگان برای فروش کاغذ دیواری ها با شما همکاری کنند. همچنین می توانید آلبوم کالیته کاغذ دیواری را در نمایشگاه برای معرفی محصولات خود به کار ببرید و یا یکی از آن ها را به دست شرکت ها ساختمانی و طراحی داخلی برسانید. تا آن ها در طراحی و اجرای پروژه های خود، از کالیته کاغذ دیواری های شما استفاده کنند.
- تهیه کلاسور نمونه محصول پارکت، کالیته موکت، آلبوم سنگ و سرامیک و کاشی، آلبوم قرنیز و سمپل کابینت برای به کارگیری در فروشگاه ها، شرکت های ساختمانی و طراحی داخلی و مصارف شخصی افراد در خانه و یا محل کار استفاده می شود. شما اگر در تولید چنین محصولاتی فعالیت می کنید، می توانید با تهیه آلبوم کالیته محصول، مصرف کنندگان را از نوع طرح ها، جنس ها و رنگ های محصولات خود آشنا کنید و باعث شوید تا با فراهم کردن شرایط لازم، آن ها را برای خرید و یا همکاری ترغیب نمایید.
- ساخت کالیته رنگ مو  همیشه برای استفاده در فروشگاه ها و آرایشگاه ها بسیار پرکاربرد بوده است. با این کار شما می توانید بانوان را در انتخاب راحت تر برای رنگ مو یاری کنید تا از انتخاب خود بیشتر رضایت داشته باشند. مصرف کننده ای که از شما رضایت داشته باشد.
- ساخت کالیته نمونه کار برای نشان دادن نمونه کارهای هنری و اجرایی مانند نمونه طرح های گچ کاری، کاشیکاری و... می تواند گزینه خوبی باشد. یک نمونه کولاژ از هر کاری که انجام می دهید، درست کنید. برای این کار از متریال سبک استفاده کنید. سپس آن ها را در آلبوم تبلیغاتی محصول خود جا گذاری نمایید. به این صورت مخاطبین شما (چه مصرف کننده ها و چه شرکت های پیمانکار و اجرایی) می توانند یک نمونه از کار و طرح شما را ببینند و از میان آن ها انتخاب کنند. این کولاژ ها به خاطر این که دارای حجم می باشند، می توانند اثر بخشی بیشتر نسبت به تنها تصویر و عکس نمونه کارتان داشته باشند.
- با یک کالیته پرده شید، یا پرده های حصیری و یا کالیته پرده های پارچه ای می توانید محصولات خود از نزدیک با مصرف کنندگان خود آشنا کنید. آن ها تنوع را در آلبوم شما می بینند، بررسی می کنند و یکی را از میان آن ها بر می گزینند که بیشتر از همه مناسب دکوراسیون آن ها باشد.
- طراحی کالیته آلبوم رنگ برای کسانی که هنر نقاشی روی دیوار و رنگرزی دارند و یا تولید کننده و وارد کننده هستند، می تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد، تا در گرفتن سفارش و انجام پروژه سرعت بیشتری داشته باشند.
- از کالیته آلبوم تبلیغاتی در نمایشگاه ها برای ارائه نمایش نمونه کار برای مشاغلی که نیاز دارند تا نمونه کارهای خود را به صورت عینی نمایش دهند، استفاده می شود. تمام صاحبین مشاغل می توانند آلبوم کالیته تبلیغاتی را در نمایشگاه برای نشان دادن جزییات محصولات خود به مردم نشان دهند و آن ها مستقیماً با چگونگی کیفیت و نوع جنس کالاهای خود آشنا کنند.


از طراحی آلبوم کالیته تا تولید انواع آلبوم کالیته اختصاصی

ساختار آلبوم کالیته همانند زونکن ها دارای یک جلد با مقوای ضخیم است. می توانید روی جلد مقوایی تصویر دلخواه طراحی شده خود را چاپ کنید . این تصویر باید هماهنگ با ابعاد آلبوم کالیته و نوع کار شما باشد و از اصول گرافیکی پیروی نماید. در طراحی آلبوم کالیته تبلیغاتی باید یک تصویر مناسب طراحی کنید که بیانگر هویت سازمانی شما باشد. رنگ های آن هم باید با رنگ های لوگو و سازمانی شما هماهنگی داشته باشد. شما باید اطلاعات تماس، نام برند و نوع خدمات خود را در طراحی جلد کالیته سفارشی مطرح کنید تا افراد بتوانند در صورت لزوم، به راحتی به شما دست پیدا کنند. اگر طرح آماده برای چاپ کالیته تبلیغاتی خود ندارید، می توانید سفارش طراحی کالیته خود را همراه با سفارش چاپ آلبوم کالیته ثبت نمایید.

انواع و اقسام مدل های بی شماری در طراحی و تولید کالیته محصول می توان به کار برد و اجرا کرد. در واقع هر مدل آلبوم کالیته که شما در هر جای دنیا دیده باشید، قابل ساخت است. هم چنین تمام ایده های خلاقانه ای که طراحی کرده باشید و یا طراحان ما طراحی کنند، قابل تولید نیز می باشد. تعداد بسیاری از شکل های متفاوت برای آلبوم کالیته وجود دارد، در اینجا به چند مدل از آن ها اشاره می کنیم.

  کالیته تبلیغاتی ساده را می توانید به صورت دو لت یا سه لت طراحی کرد. به طوری نمونه های کار خود را می توانید در آن ها، یا به صورت ورقه ای و یا با چیدمان بچسبانید. در هرلت ها هر یک از گروه بندی های مدل ها و رنگ ها را می توان جداسازی کرد.
 آلبوم کالیته کتابی از مدل هایی است که می توانید در آن لت های ضخیم را به صورت کتابی در آن قرار دهید. این نوع آلبوم برای نمونه هایی که دارای ضخامت هستند مناسب نمی باشد.
 آلبوم کالیته محصول کیفی، از اشکال پر کاربرد برای آلبوم های کالیته است. که لت ها به شکلی طراحی شده اند که آلبوم به صورت یک کیف درمی آید و به حمل و نقل آسان تر به شما کمک می کند.

 طراحی داخل زونکن کالیته با هر طرحی که در هر جا دیده باشید، قابل اجرا خواهد بود. می توانید دو قفل یا چهار قفل در آن قرار بدهید و لت های نمونه های خود را در آن جای دهید. به این صورت می توانید در هر زمان که خواستید، لت های داخل آن را تغییر دهید و کالیته آلبوم خود را به روز رسانی کنید.
 هم چنین می توانید نمونه های خود را با گروه بندی و چیدمان منظم داخل آلبوم بچسبانید یا اینکه به صورت ورقه ای و پله پله ای روی هم قرار دهید، تا بیننده همه محصولات شما را در یک نگاه بتواند در کنار هم ببیند.


خدمات سفارش چاپ آلبوم اختصاصی

 شما می توانید با انتخاب و انجام خدماتی نظیر نقره کوب و یا طلاکوب کردن لوگو، برجسته سازی، چاپ داخل جلد، برش ها و شکل هاب منحصر به فرد، انجام یو وی موضعی و... آلبوم کالیته اختصاصی خود را سفارشی کنید.
 قیمت تولید آلبوم کالیته بر اساس ابعاد، مدل و خدماتی که برای سفارش آلبوم کالیته انتخاب می کنید، متغیر می باشد.


مزایای آلبوم کالیته

سبک و قابل حمل
موثر در تبلیغات و بازاریابی
آسان سازی خرید برای مشتریان
تنوع در ساخت شکل ها و طرح های متفاوت
امکان تولید طرح ها و اشکال اختصاصی

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )