آلبوم و کالیته محصول

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

بانی چاپ تولید کننده انواع کالیته محصول در سایز و شکل مورد نظر شما می باشد، جنس ساخت کالیته محصول با توجه به در نظر گرفتن موارد زیادی تعیین میشود. از وزن ، رنگ بندی و سایز گرفته تا سایر موارد. تولید اختصاصی کالیته محصول با تیراژ کم یا انبوه ساخته میشود که این تعداد در قیمت واحد آن بسیار تاثیر گذار است. کالیته محصول که با نام سمپل بوک نیز شناخته میشود را میتوان برای هر نوع محصولی تولید نمود. لطفا برای آگاهی از شرایط ساخت و تولید کالیته محصول سفارشی خود با ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش ساخت کالیته

تولید کالیته محصول

کالیته ها یا کتابچه محصول ؛ به عنوان نگهدارنده سمپل محصول همراه می تواند در تمامی محصولات کاربرد داشته باشد، به طور مثال اگر شما شرکت تولیدی کاشی و سرامیک و یا کف پوش های چوبی دارید می توانید با سفارش چاپ و تولید کالیته محصول به راحتی با قراردادن نمونه کوچکی از محصول خود، آن را در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید.

کالیته کتابچه ای است برای راهنمایی مشتریان جهت خرید، که برای محصولات با رنگ بندی ‌و طرح های متفاوت طراحی و چاپ می شود در کالیته قسمتی کوچک از محصول به عنوان سمپل وجود دارد. در واقع کالیته نوعی کاتالوگ مصور از محصولات فروشی هر مجموعه می باشد.
چاپ و تولید انواع آلبوم تبلیغاتی و آلبوم محصول با چاپ اختصاصی در سایز سفارشی و اختصاصی و متناسب با محصول شما. بانی چاپ با سال ها تجربه در ساخت و تولید انواع کالیته، جعبه و آلبوم برای محصولات و برندهای مختلف در حال فعالیت می باشد. ((کالیته پارکت ، کالیته پارچه، آلبوم کاغذ دیواری، سرکالیته، آلبوم پارچه، آلبوم پرده، آلبوم انواع قرنیز، قطعات چوبی سقف، MDF، فیبر های پلاستیکی، آلبوم کامپوزیت، PVC و... همچنین انواع تولید و چاپ جعبه جهت قراردادن انواع محصول های تبلیغاتی و کادویی، سررسید و...))

 

 

انواع متریال جهت ساخت کالیته: مقواهای صنعتی با ضخامت های مختلف، ام دی اف 3 میل و 8 میلی متر، کاغذ گلاسه با پوشش سلفون، مگنت ها، انواع دسته و قفل، انواع گالینگور، استفاده از انواع ترمو های خارجی، انواع پارچه، کامپوزیت، پلگسی و ... همچنین شما می توانید با توجه به محصولی که تولید و یا وارد نموده اید پیشنهاد استفاده از محصول خود را جهت تولید و ساخت آلبوم و کالیته و جعبه و ... خود را بدهید.

تولید کالیته یکی از تخصصی ترین نوع چاپ در چاپخانه ها است، از اینرو تنها چاپخانه هایی اقدام به چاپ و تولید کالیته می کنند که دقیق ترین نوع رنگ در چاپ بعلاوه بهترین نیروی تولید و سرهم سازی و پک کالیته را داشته باشند، به عنوان مثال برای تولید کالیته رنگ مو در ابتدا باید کارشناسان چاپ رنگ ها را با رنگ های اصلی تطبیق دهند سپس فایل را برای چاپ به چاپخانه ارسال کنند. پس از چاپ مرحله ی تولید کالیته آغاز می شود که شامل برش و سرهم سازی کالیته شما می باشد. مراحل تولید کالیته در قیمت چاپ کالیته بسیار تاثیرگذار می باشد که باید در نظر بگیرید که آیا لازم است که کالیته مد نظرتون بزرگ باشد یا خیر چرا که ممکن است قیمت تولید کالیته انتخابیتون بر اساس سایز و نوع تولید تفاوت داشته باشد.

انتخاب و استفاده از متریال فوق بسته به سایز کار شما، وزن و نوع محصول شما دارد.

چاپ آلبوم تبلیغاتی

شما جهت چاپ و تولید انواع سمپل بوک، آلبوم تبلیغاتی، کالیته محصول و انواع جنس های تولیدی و وارداتی خود می توانید با مشاوران بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید. و همچنین در صورتی که نمونه خارجی یک کالیته و یا آلبوم محصول را دارید می توانید جهت برآورد و امکان سنجی جهت ساخت و تولید، آن را برای ما ارسال بفرمائید تا پس از مراحل فوق استعلام و زمان تولید آن را به اطلاع شما برسانیم.

چاپ و تولید انواع زونکن و کلاسور مقوایی قفل دار و مگنتی جهت استفاده برای شرکت ها و ارسال اسناد مزایده و مزایده، ساخت انواع رزومه به صورت اختصاصی، چاپ و تولید انواع کیف های مقوایی محصول و... با ظاهری شکیل و زیباتر.

چاپ و تولید انواع کالیته: کالیته پارچه، کالیته محصولات چوبی، کالیته پارکت و یا هر محصولی که می خواهید به عنوان سمپل در اختیار نمایندگی های فروش، مشتریان و یا بازاریابان خود قرار دهید.

چاپ و تولید انواع جعبه: چاپ روکش و آستر جعبه در سایز دلخواه و سفارشی شما متناسب با هدیه تبلیغاتی و یا محصول شما و ساخت انواع جعبه مقوایی

چاپ و تولید انواع آلبوم:  آلبوم کاغذ دیواری، آلبوم پرده، پروژه های ساختمانی و یا سایر محصولات و یا تصاویر اختصاصی شما جهت ساخت آلبوم

چاپ و تولید کیف محصول: ساخت و تولید انواع کیف محصول، مناقصه و مزایده، رزومه و ....

تولید و ساخت انواع آلبوم نمونه جنس، آلبوم نمونه محصول، Sample Book، سمپلر و ... به صورت کاملا‌ً سفارشی و اختصاصی

ساخت کالیته پارچه | تولید و ساخت آلبوم نمونه جنس قیمت چاپ کالیته|قیمت ارزان چاپ کالیته|چاپ و ساخت آلبوم کاغذ دیواری | تولید کالیته |تولید کالیته ارزان کلاسور نمونه محصول | زونکن سفارشی | کلاسور اختصاصی | تولیذ آلبوم ژورنال | تولید آلبوم کاغذ دیواری

تولید کلیه محصولاتی که در بالا ذکر شده است بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی در سایز و تعداد های مختلف قابل تولید می باشد. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید آن را برای ما مشخص نمائید و یا اینکه با نمونه محصولات خود را برای ما ارسال نمائید تا ما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم.  

چاپ آلبوم محصول و ساخت کالیته

همه افرادی که قصد خرید از شما دارند، مایل هستند تا مدل ها و رنگ های مختلف محصولات شما را از نزدیک ببینند و یا جنس آن ها را از نزدیک لمس کنند. این کار به بالا بردن قدرت تصمیم گیری آن ها کمک بسیاری می کند. تهیه یک آلبوم کالیته، می تواند به شما کمک کند، تا از هر مدل و رنگ مختلف محصولات خود یک نمونه در آلبوم سمپل قرار دهید؛ و سپس بتوانید آلبوم کالیته تبلیغاتی  را به دست نمایندگان، همکاران و خریدارانتان در هرجا که باشند، برسانید. قرار دادن نمونه های آماده در آلبوم کالیته محصول، این امکان را به مشتریان شما می دهد، تا افراد بتوانند راحت تر طرح و رنگ های مختلف را در کنار هم مقایسه کنند و گزینه مورد علاقه خود را از میانشان تشخیص و انتخاب نمایند.

چاپ آلبوم کالیته سبک و قابل حمل است. شما با ساخت آلبوم کالیته یا سمپل بوک در واقع فروشگاه خود را به خانه یا محل کار مشتریان خود می برید. در قرار های خرید و فروش، با بردن تنها یک آلبوم کاتالوگ کامل، تمام محصولات خودتان را به سادگی به خریداران و طراحان نمایش می دهید و معرفی می کنید.
خریداران هم از این موضوع راضی خواهند بود، چون می توانند هر یک از سمپل های داخل آلبوم کالیته محصول  را در کنار سایر اجزای محیط منزل و محل کارشان قرار دهند و هماهنگی رنگ های بین آن ها را با یک دیگر بررسی کنند. کنار هم قرار گرفتن انواع رنگ ها و جنس ها در دید خریداران کمک بسیاری به قدرت تصمیم گیری آن ها می کند. آن ها این تنوع را می بینند، مقایسه می کنند و در نهایت انتخاب می کنند.
ساخت آلبوم کالیته بیشتر برای محصولات اجرایی، دکوراتیو، کالیته رنگ مو، کالیته ام دی اف، کالیته قرنیز و... استفاده می شود. این ها مواردی هستند که اگر مشتریان به درستی آن را انتخاب نکنند، نارضایتی آن ها را به همراه می آورد. برای مثال، پیش از اینکه مشتری ها هزینه گزافی برای خرید پارکت یا کابینت و اجرای آن بپردازند، و بعد ببینند که انتخاب اشتباهی کرده اند، لازم است تا یک آلبوم محصول تبلیغاتی در اختیار داشته باشند، تا چاپ کالیته را در کنار بقیه وسایل خود قرار دهند، تنوع رنگی را مقایسه کنند، جنس ها را لمس کنند و یک انتخاب درست و مناسب داشته باشند. در نتیجه از خرید خود پشیمان نخواهند شد. چرا که قبلاً همه جوانب را بررسی کرده اند.
 اگر انتخاب مشتری درست باشد، از خرید خود لذت خواهد برد و این به شما کمک می کند تا همیشه مشتریان خود را راضی نگه دارید، و آن ها همیشه کیفیت و رضایت از کار شما را به یاد داشته باشند، برند شما را به دیگران معرفی کنند و در خرید های بعدی، دوباره به شما مراجعه کنند.

از طراحی آلبوم کالیته تا تولید انواع آلبوم کالیته اختصاصی

کالیته چیست؟

ساختار آلبوم کالیته همانند زونکن ها دارای یک جلد با مقوای ضخیم است. می توانید روی جلد مقوایی تصویر دلخواه طراحی شده خود را چاپ کنید. این تصویر باید هماهنگ با ابعاد آلبوم کالیته و نوع کار شما باشد. و از اصول گرافیکی نیز پیروی نماید. هر کدام یک از انواع کالیته ها دارای فرم و قالبی هستند که باید با توجه به آن، آلبوم کالیته طراحی بشود. در طراحی آلبوم کالیته تبلیغاتی باید یک تصویر مناسب طراحی کنید، که بیانگر هویت سازمانی شما باشد. رنگ های آن هم باید با رنگ های لوگو و رنگ سازمانی شما هماهنگی داشته باشد. در صورت لزوم شما باید اطلاعات تماس، نام برند و نوع خدمات خود را در طراحی جلد کالیته سفارشی مطرح کنید. تا افراد بتوانند در صورت نیاز، به راحتی به شما دست پیدا کنند. اگر طرح آماده برای چاپ کالیته تبلیغاتی خود ندارید، می توانید سفارش طراحی کالیته خود را همراه با سفارش چاپ آلبوم کالیته ثبت نمایید. تا تیم طراحی بانی چاپ بتواند در زمینه طراحی آلبوم کالیته شما را یاری کند.
انواع و اقسام مدل ها و طرح های بی شماری در طراحی و تولید کالیته محصول می توان به کاربرد و اجرا کرد. در واقع هر مدل آلبوم کالیته که شما در هر جای دنیا دیده باشید، قابل ساخت است. هم چنین تمام ایده های خلاقانه ای که طراحی کرده باشید و یا طراحان ما طراحی کنند، قابل تولید نیز می باشد. تعداد بسیاری از شکل های متفاوت برای چاپ آلبوم کالیته وجود دارد، در اینجا به چند مدل از آن ها اشاره می کنیم.

انواع کالیته آلبوم

-کالیته تبلیغاتی ساده را می توانیم به صورت دو لت یا سه لت یا حتی بیشتر طراحی کنیم و بسازیم. به طوری که نمونه های کار خود را می توانید در آن ها، یا به صورت ورقه ای و یا با چیدمان بچسبانید. در هر یک از لت ها یکی از گروه بندی های مدل ها و رنگ ها را می توانیم جداسازی کنیم و در آلبوم قرار بدهیم. تعداد لت های آلبوم کالیته شما به تعداد و اندازه نمونه محصولات شما بستگی دارد.
-آلبوم کالیته کتابی از مدل هایی است که می توانید در آن لت های ضخیم را به صورت کتابی در آن قرار دهید. این نوع آلبوم برای نمونه هایی که دارای ضخامت زیاد هستند مناسب نمی باشد.
-آلبوم کالیته محصول کیفی، از فرم های پر کاربرد برای ساخت آلبوم کالیته است. که لت ها به شکلی طراحی شده اند که آلبوم محصول به صورت یک کیف درمی آید. دارای دستگیره است و به حمل و نقل آسان تر شما کمک می کند.
-زونکن کالیته از ساده ترین مدل های چاپ آلبوم است. طراحی داخل زونکن کالیته یا زونکن کاتالوگ با هر طرحی که در هر جا دیده باشید، قابل اجرا خواهد بود. با چاپ زونکن و ساخت زونکن (تولید کلاسور) که دو قفل یا چهار قفل در آن قرار می دهیم و شما می توانید لت های نمونه های خود را در آن جای دهید. به این صورت می توانید در هر زمان که خواستید، لت های داخل آن را تغییر دهید و کالیته آلبوم خود را به روز رسانی کنید.
-چاپ سرکالیته و ساخت سرکالیته این امکان را به شما می دهد تا نمونه های خود را در دسته بندی های مختلف به هم متصل کنید. 

ساخت آلبوم 

ساخت آلبوم عکس، ساخت آلبوم محصول، ساخت آلبوم عروسی، چاپ آلبوم کودک، ساخت آلبوم کاغذی، چاپ آلبوم عکس، چاپ آلبوم عروسی، ساخت آلبوم عکس، چاپ آلبوم عکس کاغذی و... همه فرآیند یکسانی دارند. با این تفاوت که طراحی و محتویات داخل آن ها با یکدیگر متفاوت است.
چاپ آلبوم کالیته با مقوای بسیار ضخیم صورت می گیرد. تا بتواند به خوبی وزن نمونه محصولات شما را تحمل کند. این آلبوم ها مدام جا به جا می شود و باید مقاومت زیادی در برابر آسیب های احتمالی داشته باشد. سپس طرح روی جلد یا داخل جلد را روی گلاسه چاپ می کنیم و بعد روی مقوای ضخیم می چسبانیم. علاوه بر جلد ضخیم، روی جلد را هم سلفون کشی می کنیم. که دیگر آلبوم کالیته شما به سادگی خراب نشود. بی شک به این ترتیب تولید کالیته یا ساخت آلبوم عکس با مقوا در برابر آسیب، رطوبت، جابه جایی، آلودگی و...مقاوم خواهد بود. در نهایت بعد از ایجاد خطِ تا در جلد، آلبوم کالیته آماده است تا نمونه محصولات خود را داخل آن بچسبانید.

مراحل چاپ و تولید کالیته محصول در تولیدی کالیته

1.طراحی یک تصویر مناسب برای چاپ روی آلبوم کالیته و داخل جلد توسط شما، طراحتان و یا تیم طراحی بانی چاپ
2.چاپ طرح تصویر روی کاغذ گلاسه
3.ساخت آلبوم کالیته با مقوای ضخیم بر اساس فرم و قالبی که انتخاب کرده اید
4. ایجاد خط تا در قسمت های مشخص شده
5.چسباندن کاغذ گلاسه روی جلد و پشت جلد آلبوم کالیته
6.سلفون کشی کالیته با سلفون مات یا براق به انتخاب شما
7.نصب نمونه ها در جاهای مخصوص خود

نکات قابل توجه هنگام طراحی و ثبت سفارش چاپ کالیته

1.انتخاب فرم و نوع آلبوم کالیته باید بر اساس نوع محصولات شما صورت می گیرد. بستگی به حجم و وزن نمونه محصولات می توانید یکی از انواع کالیته ها را برای چاپ و ساخت انتخاب کنید.
2.می توانید در سفارش چاپ آلبوم کالیته اختصاصی خود هر طرحی که می خواهید، را روی جلد چاپ کنید. به انتخاب شما چاپ پشت جلد هم امکان پذیر است. و برای این کار، شما یا طراحتان باید با توجه به ابعاد و استانداردهای لازم برای طراحی آلبوم کالیته می توانید طرح خود را ارسال کنید و اگر طرحی ندارید، این کار را تیم طراحی بانی چاپ هم می تواند برای شما انجام بدهد.
3. اگر نمونه محصولات شما سنگین هستند یا گران می باشند، می توانید از ماکت سازی برای تهیه نمونه سبک تر استفاده کنید.
4.روی جلد آلبوم کالیته و داخل جلد آلبوم به انتخاب شما و با توجه به طرح شما می توانید از خدمات یو وی موضعی، طلاکوبی، برجسته سازی و... استفاده کنید.
5.به انتخاب شما روکش سلفون روی آلبوم کالیته می تواند سلفون مات یا سلفون براق باشد.

خدمات سفارش چاپ آلبوم اختصاصی

در ساخت کالیته شما می توانید با انتخاب و انجام خدماتی نظیر سفون مات یا براق، نقره کوب و یا طلاکوب کردن، برجسته سازی، چاپ داخل جلد، برش ها و شکل های منحصر به فرد، انجام یو وی موضعی، ساخت کاور برای چاپ آلبوم و... آلبوم کالیته اختصاصی خود را سفارشی کنید. به طور کلی هر نوع آلبوم با هر ویژگی که در هرجا دیده باشید، قابل ساخت می باشد.

-طلاکوبی یا نقره کوبی: در طراحی و سفارش چاپ کالیته می توانید قسمت هایی از طرح راانتخاب کنید، تا آن قسمت ها طلاکوبی یا نقره کوب شوند. و به رنگ طلایی یا نقره ای در بیایند. معمولاً در چاپ آلبوم کالیته کمتر از این خدمات استفاده می شود.
-یو وی موضعی: هم چنین در صورتی که سلفون مات برای آلبوم کالیته اختصاصی انتخاب کرده باشید، می توانید از خدمات یو وی موضعی استفاده کنید. قسمت هایی که می خواهید را در طرح مشخص کنید. تا تنها آن قسمت ها براق شوند.
-برجسته سازی: علاوه بر یو وی موضعی می توانیم قسمت هایی از طرح شما را برجسته تر کنیم. تا جلوه بیشتری داشته باشد. معمولا این کارها را برای طرح های لوگو و نام سازمانی بیشتر انجام می دهند.
-اضاقه کردن لت: در برخی مواقع شما نیاز دارید تا توضیحات بیشتری ضمیمه آلبوم کالیته کنید. برای این کار می توانیم لت هایی از جنس کاغذ و گلاسه ضمیمه آلبوم کنیم و در قسمت مناسب متصل کنیم.
-ساخت کاور: برای آلبوم هایی که حجم کمتری دارند و کتابی هستند، برای شکیل تر شدن و محافظت بیشتر از کالیته محصول می توانیم یک کاور مناسب بسازیم. تا کالیته پس از هر بار استفاده در آن کاور قرار بگیرد و عمر طولانی تری داشته باشد.

کاربرد آلبوم کالیته 

-ساخت کالیته پارچه: پارچه فروشان، مبل فروشان، خیاطی ها و... می توانند آلبوم کالیته پارچه تهیه کنند و در ارائه خدمات از آن استفاده کنند. آن ها می توانند پارچه های پر فروش، کاربردی و محبوب را به مصرف کنندگان نشان دهند، تا به صورت حضوری آن ها را در انتخاب درست راهنمایی کنند و آن ها برای انتخاب پارچه در وقت خود صرفه جویی کنند. ساخت انواع کالیته از جمله کالیته پارچه، کالیته پارچه رو مبلی، کالیته رنگ پارچه و.... در صنف پارچه فروشی ها، مبل سازان و صنعت نساجی محبوبیت زیادی دارد.
-چاپ و ساخت آلبوم کاغذ دیواری برای استفاده در فروش کاغذ دیواری و پوستر دیواری در فروشگاه ها، شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی، نمایشگاه ها و... کاربرد دارد. بسیاری از تولید کنندگان و وارد کنندگان به صحافی آلبوم کاغذ دیواری و تولید آلبوم کاغذ دیواری نیاز دارند.  کالیته کاغذ دیواری خود را در مغازه ها و فروشگاه ها قرار دهید، تا فروشندگان برای فروش کاغذ دیواری ها با شما همکاری کنند. هم چنین می توانید آلبوم کاغذ دیواری را در نمایشگاه برای معرفی محصولات خود به کار ببرید و یا یکی از آن ها را به دست شرکت ها ساختمانی و طراحی داخلی برسانید. تا آن ها در طراحی و اجرای پروژه های خود، از کالیته کاغذ دیواری های شما استفاده کنند.
- تهیه کلاسور نمونه محصول پارکت، کالیته موکت، آلبوم سنگ و سرامیک و کاشی، کالیته رنگ ام دی اف، آلبوم قرنیز و سمپل کابینت برای به کارگیری در فروشگاه ها، شرکت های ساختمانی و طراحی داخلی و مصارف شخصی افراد در خانه و یا محل کار استفاده می شود. شما اگر در تولید چنین محصولاتی فعالیت می کنید، می توانید با تهیه آلبوم کالیته محصول، مصرف کنندگان را از نوع طرح ها، جنس ها و رنگ های محصولات خود آشنا کنید و باعث شوید تا با فراهم کردن شرایط لازم، آن ها را برای خرید و یا همکاری ترغیب نمایید.
-ساخت کالیته رنگ مو  همیشه برای استفاده در فروشگاه ها و آرایشگاه ها بسیار پرکاربرد بوده است. با این کار شما می توانید بانوان را در انتخاب راحت تر برای رنگ مو یاری کنید تا از انتخاب خود بیشتر رضایت داشته باشند. مصرف کننده ای که از شما رضایت داشته باشد.
-ساخت کالیته نمونه کار و کالیته محصول برای نشان دادن نمونه کارهای هنری و اجرایی مانند نمونه طرح های گچ کاری، کاشیکاری و... می تواند گزینه خوبی باشد. یک نمونه کولاژ از هر کاری که انجام می دهید، درست کنید. برای این کار از متریال سبک استفاده کنید. سپس آن ها را در آلبوم تبلیغاتی محصول خود جا گذاری نمایید. به این صورت مخاطبین شما (چه مصرف کننده ها و چه شرکت های پیمانکار و اجرایی) می توانند یک نمونه از کار و طرح شما را ببینند و از میان آن ها انتخاب کنند. این کولاژ ها به خاطر این که دارای حجم می باشند، می توانند اثر بخشی بیشتر نسبت به تنها تصویر و عکس نمونه کارتان داشته باشند.
-با یک کالیته پرده، یا پرده های حصیری و یا کالیته پرده های پارچه ای، کالیته پرده شید و... می توانید محصولات خود از نزدیک با مصرف کنندگان خود آشنا کنید. آن ها تنوع را در آلبوم شما می بینند، بررسی می کنند و یکی را از میان آن ها بر می گزینند که بیشتر از همه مناسب دکوراسیون آن ها باشد.
-طراحی کالیته آلبوم رنگ و ساخت کالیته رنگ برای کسانی که هنر نقاشی روی دیوار و رنگرزی دارند و یا تولید کننده و وارد کننده هستند، می تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد، تا در گرفتن سفارش و انجام پروژه سرعت بیشتری داشته باشند.
-از کالیته آلبوم تبلیغاتی در نمایشگاه ها برای ارائه نمایش نمونه کار برای مشاغلی که نیاز دارند تا نمونه کارهای خود را به صورت عینی نمایش دهند، استفاده می شود. تمام صاحبین مشاغل می توانند آلبوم کالیته تبلیغاتی را در نمایشگاه برای نشان دادن جزییات محصولات خود به مردم نشان دهند و آن ها مستقیماً با چگونگی کیفیت و نوع جنس کالاهای خود آشنا کنند.

نقش چاپ آلبوم تبلیغاتی در صنعت تبلیغات

با تولید انواع کالیته و چاپ کالیته مرتبط با کسب و کارتان می توانید پیشرفت را در روند بازاریابی و تبلیغات خود احساس کنید. با ساخت کالیته تبلیغاتی می توانید خودتان و کارشناس بازاریاب شرکت شما، به راحتی بازار کارتان را رونق ببخشید. با چاپ کالیته تبلیغاتی، می توانید آن را به صورت متحرک به دست خریداران، همکاران و علاقه مندان برسانید.
این آلبوم کالیته همچون یک زونکن کالیته تبلیغاتی و یا زونکن کاتالوگ تبلیغاتی برای شما عمل می کند. خریداران و مشتریان می توانند با دیدن آن برای مصرف خود، انتخابی مناسب داشته باشند و در عین حال هم برای همکاران و کسانی که در امور اجرایی و فروش فعالیت دارند، می توانید یک نمونه از آلبوم ژورنال و محصولات کالیته شما  را در اختیار قرار دهید. (از قبیل: فروشگاه ها برای فروش، استفاده در امور اجرایی دکوراسیون داخلی و همکاری هایی نظیر آن) تا آن ها بتوانند محصولات شما را به مشتریانی که به آن ها مراجعه می کنند، معرفی کنند. و یا شرکت ها در پروژه های اجرایی خود، با شما همکاری کنند.
به طوری کلی چاپ کالیته محصول، یک نوع تبلیغ است که برای بیننده ها ملموس می باشد و با این کار خریداران را در انتخاب خود یاری می کنید. اگر آن ها انتخاب درستی داشته باشند، رضایت آن ها باعث می شود تا شما را به سایر کسانی که به محصولات شما نیاز دارند معرفی کنند و یا کسانی که با شما همکاری می کنند، به این همکاری ادامه دهند.

چاپ کالیته محصول

ساخت آلبوم کالیته بر اساس ابعاد، مدل و خدماتی که برای سفارش آلبوم کالیته انتخاب می کنید، متغیر می باشد. ساخت کالیته انواع بسیاری دارد. هرچه ساخت کالیته پیچیده تر باشد، ساخت کالیته بیشتر می شود. افزودن تعداد لت به آلبوم کالیته هم به دلیل اینکه متریال بیشتری در ساخت و چاپ کالیته به کار می رود، چاپ کالیته را افزایش می دهد.

ساخت جعبه اختصاصی

ساخت جعبه یکی از زیرمجموعه های ساخت آلبوم کالیته می باشد. جعبه برای قرار دادن شی در آن تولید می شود. پس در جعبه هم می توانیم نمونه محصولات شما را با چیدمانی منحصر به فرد قرار بدهیم. ساخت جعبه کالیته، ساخت جعبه کادویی، ساخت جعبه مقوایی همگی ساختار یکسانی دارند. دقیقا مطابق آلبوم کالیته با مقوای ضخیم ساخته می شوند، روی آن ها کاغذ گلاسه چاپی از طرح شما قرار می گیرد و در نهایت با یک پوشش سلفون فرآیند ساخت جعبه به اتمام می رسد. در صنعت جعبه سازی، سفارشات تولید جعبه بر اساس کاربرد آن ها تولید می شود. ابعاد، ساختار، نوع درپوش، طرح، سبک و... همگی در شکل و شمایل جعبه تاثیرگذار است.

مزایای آلبوم کالیته

سبک و قابل حمل
موثر در تبلیغات و بازاریابی
آسان سازی خرید برای مشتریان
تنوع در ساخت شکل ها و طرح های متفاوت
امکان تولید طرح ها و اشکال اختصاصی

آموزش ساخت کالیته

روش ساخت کالیته آسان نیست و نیاز به تخصص دارد. شما باید در برش مقواهای ضخیم، چاپ جلد، نصب نمونه ها، سلفون کشی، ارائه خدمات و... تخصص داشته باشید. با این حال اگر نیاز به تهیه آلبوم فوری داشته باشید می توانید خودتان نمونه ها را در یک شیت قرار دهید. به عنوان مثال روش ساخت کالیته پارچه به نسبت آسان تر است و می توانید نمونه هایی یکسان از انواع پارچه را تهیه کنید و روی هم قرار دهید و از یک طرف به هم بچسبانید. اما در نهایت کار با کیفیت تر اگر می خواهید باید سفارش ساخت آلبوم محصول ثبت کنید تا کالیته سازی را بر اساس نیاز شما انجام بدهیم.