بسته بندی و کالیته
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی بسته بندی و لیبل یکی از دسته طراحی های مهم در عرصه تبلیغات است که حتی با پیشرفت دنیای دیجیتال نیز نمی توان آن را متوقف نمود، طراحی بسته بندی بسیار طراحی با ارزش و کلیدی است چرا که محصولات درون آن ها قرار می گیرند و در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها عرضه می شوند، پس می بایست طوری طراحی شود که مخاطب با اولین نگاه به سمت آن حرکت کند و آن را بردارد، پس طراحی جعبه و بسته بندی می تواند یکی از مهم ترین و موثرترین فن تبلیغاتی باشد که در مرحله آخر به دست مخاطب می رسد، طراحی بسته بندی محصول به صورت طراحی استند محصول طراحی بسته بندی محصولات فست فودی، طراحی جعبه محصول، و طراحی کالیته محصول می باشد، طراحی کالیته محصول تنها تفاوتی که با دیگر اجزا دارد این است که کالیته اولین گام بازاریابی و جعبه و بسته بندی آخرین گام می باشد، پس از مرحله اول می بایست محصول شما بهترین طراحی را داشته باشد تا بتواند با یک بسته بندی عالی وارد منزل مخاطبینتان شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی لیبل و بسته بندی 

طراحی لیبل و بسته بندی

طراحی لیبل و طراحی بسته بندی و طراحی بسته بندی محصول یکی از ارکان تبلیغات است ، طراحی لیبل محصول مهمترین قسمت پروسه ی تولید محصول است، چرا که آنچه محصول را در طبقات شلف فروشگاه از محصولات دیگر متمایز می کند طراحی منحصر به فرد لیبل محصول است که اگر طراحی حرفه ای و خاص باشد به راحتی مخاطب را به سمت محصول شما می کشاند و فرایند فروش را تسریع می بخشد. پس در انتخاب طراح لیبل برای محصولات خود بسیار دقت نمایید، طراحی بسته بندی معرف نوع پرستیژ و سطح کلاسی محصولات تولیدی شماست هرچقدر بسته بندی شیک تر و خاص تر باشد محصول شما بسیار بهتر به مشتری یا مخاطب معرفی می شود.

 طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندیمحصول به معنی این است که زمانی که بخواهیم محصولی را عرضه نماییم در وهله ی اول برای داشتن ظاهر و بازار خوب و تبلیغاتی باید یک طراحی حرفه ای برایبسته بندی محصولخود داشته باشیم. این امر مستلزم این است که کارطراحی بسته بندیمحصول خود را به یک تیم حرفه ای و آموزش دیده بسپاریم تا بتوانیم هم از طرح زیبایی برای محصول خود بهره ببریم هم یک بسته بندی موفق و سالم داشته باشیم.

طراحی لیبل و بسته بندی برای معرفی و تبلیغ محصول در جهت ترغیب و اطلاع رسانی خریدار انجام می شود. البته در مواردیطراحی بسته بندیجدا از بخش تبلیغاتی و فروش به استحکام و حفاظت از محصول هم فکر می شود و در طراحی این نکته نیز در نظر گرفته می شود. همچنین این مورد که طراحی انجام شده از نظر تولید با هزینه مناسب تولید شود. نکته دیگری که اهمیت دارد سرعت در تولید است.طراحی بسته بندیبایستی به گونه ای باشد که از سرعت تولید کم نکند.
طراحی بسته بندی سهم بالایی در میزان فروش و موفقیت محصول دارد. به طور مثال در نظر داشته باشید که اگر خود شما در فروشگاهی قصد خرید محصول را داشته باشید، بین دو محصول کدام را انتخاب و خرید می کنید. یک محصول از طراحی لیبل و بسته بندی برخوردار باشد و از نظر ظاهری زیبا و شکیل باشد یا محصولی دیگر که از لیبل و بسته بندی ضعیف از نظر طراحی و تولید باشد. بدون شک و تردید همه ما حالت اول را انتخاب می کنیم.
به طور مثال در برند کوکاکولا، طراحی لیبل و بسته بندی محصولات این برند همگی از قوانین مخصوص این برند پیروی می کنند. در حال حاضر طراحی لبیل و بسته بندی محصولات کوکاکولا جزئی از هویت این برند تبدیل شده است. دلیل این امر که همه ما به راحتی در کمترین زمان محصولات کوکاکولا را می شناسیم و می توانیم این محصولات را از میان باقی محصولات برندهای دیگر تشخیص دهیم طراحی لیبل و بسته بندی آن است.

طراحی لوگو یکی از موارد تأثیرگذار در ذهن مخاطب است. در صورتی که سفارش طراحی لوگو و لیبل با هم را داشته باشید ابتدا طراحی لوگو انجام می شود و بعد از تأیید طرح لوگو از جانب شما طراحی و چاپ لیبل نیز انجام می شود.طراحی آنلاین لیبلفقط با ارائه اطلاعات از جانب شما بدون نیاز به حضور شما بصورت آنلاین انجام و از طریق تلگرام، واتساپ و یا ایمیل به شما ارائه می شود.
طراحی لیبل و بسته بندی یکی از بخش های تخصصی در طراحی است. چرا که پیچیدگی های مختص به خود در امر طراحی دارد. اینکه جدا از توان و سواد طراحی بایستی شناخت نسبی به علم تبلیغات و همچنین از مراحل اجرای تا عرضه نهایی محصول به خریدار آگاهی داشته باشیم تا بتوانیم طراحی لیبل و بسته بندی انجام دهیم.
طراحی لیبل و بسته بندی می بایست به گونه ای باشد که در تمام مراحل تولید تا عرضه همواره سالم بماند و در عین حال از سرعت مراحل تولید نکاهد. در طراحی لیبل و بسته بندی بسته به نوع محصول اطلاعات مندرج در آن نیز تفاوت دارد. اما به طور کلی اطلاعاتی نظیر نام محصول، مشخصات فنی، طریقه مصرف، تاریخ تولید و انقضاء و ... در لیبل ها و یا بسته بندی محصول درج می شود.

طراحی لیبل

طراحی لیبل محصولات متناسب با استفاده گسترده آن به دسته های زیادی تقسیم می شود.
یکی از استفاده اصلی و پرکاربرد طراحی لیبل برای استفاده بر روی محصول است.طراحی لیبل خلاقانههمانطور که از نام آن مشخص است از هیچ قانونی پیروی نمی کند و بسته به خلاقیت طراحی شکل می گیرد. هرچه طراحی لیبل خلاقانه تر باشد بدون شک و تردید در میان باقی محصولات و برند ها شاخص تر دیده می شود.

در طراحی لیبل محصول مهمترین بخش که بایستی مورد توجه قرار بگیرد نام برند است که به گونه ای جذاب و بایستی طراحی شود. تا بین تمام محصولات شرکت های رقیب متمایز و به راحتی برای مشتری قابل تشخصی باشد. نکته مهم بعدی ارائه بیان جذاب از محتوای محصول است به گونه ای هوشمندانه، ساده و شکیل با این هدف که به مخاطب خیلی راحت این آگاهی را بدهیم که چه محصولی در پیش روی اوست. به طور مثال وقتی یک شیشه آب میوه هلو را می بیند در صورتی که تصویر هولو بر روی لیبل استفاده شده باشد به راحتی متوجه این موضوع شده و به راحتی انتخاب خود را می کند اما در صورتی حتی نام هلو هم با فونتی مناسب بر روی لیبل درج شده باشد فرد با مشکل و صرف انرژی بیشتری این موضوع را متوجه شده و انتخاب می کند.
این امر در ذهن مخاطب تاثیر بدی به همراه دارد. مشتری در هنگام خرید دوست دارد به راحت‌ترین شکل ممکن خرید کند و در فروشگاه‌های شلوغ هرچه راحت‌تر محصول مورد نیاز خود را شناسایی و خرید کند. جهت طراحی لیبل بایستی نکات طراحی لیبل را در زمان طراحی در نظر داشت و به کار بگیریم. طراح لیبل جدا از توانمند و دانش نسبت به طراحی و علم گرافیک جهت طراحی لیبل بایستی نسبت به مراحل تولید لیبل نیز آگاهی داشته باشد تا بتواند طرحی زیبا از نظر زیبایی و کارآمد از نظر اجرایی طراحی کند. جهت طراحی لیبل جدید بایست طراح خلاقیت خود را بکار بگیرد.

طراحی لیبلبه دلیل گستردگی محصولات تنوع زیادی دارد و هر کدام از لیبل ها متناسب با محصول بایستی به شیوه ای خاص طراحی شود، به طور مثال طراحی لیبل عسل بایستی متناسب باش ظرف آن انجام شود. طراحی لیبل شیشه عسل به طور معمول به صورت مستطیل طراحی می شود که به دور شیشه عسل چسبانده می شود. طراحی لیبل ظرف عسل جدا بایستی به کیفیت و ماهیت عسل اشاره داشته باشد و همچنین بایستی عنوان لوگو ، نام برند و ... نیز به خوبی مشخص باشد و برای مشتری قابل شناسایی و تشخیص باشد.

طراحیلیبل زعفرانبایستی شیک و جذاب باشد. طراحیلیبل زعفران صادراتیباطراحی لیبل زعفرانداخلی متفاوت است. جدا از استفاده زبان فارسی و انگلیسی درطراحی لیبل زعفرانقوانین طراحی لیبل در ایران و خارج از ایران با هم متفاوت است.

طراحی لیبل قارچ تاثیر بسیار زیادی در فروش این محصول دارد. هرچه طراحی لیبل قارچ تر باشد مخاطب نسبت به خرید آن ترغیب می شود.

طراحی لیبل مواد شوینده قوانین مخصوص به خود را دارد که بایستی در هنگام طراحی از آن پیروی شود. ظاهر طراحی لیبل مواد شوینده باید به گونه ای باشد که مخاطب هم احساس پاکیزگی و همچنین احساس اطمینان خاطر از کیفیت محصول داشته باشد. طراحی لیبل شوینده بسته نوع ظرف آن انجام می شود.

طراحی لیبل شامپو تاثیر بسیار زیادی در فروش شامپو دارد. طراحی لیبل شامپو حرفه باعث جلب نظر مشتری و خرید محصول می شود. طراحی لیبل شامپو باید با فرم قالب بسته شامپو هماهنگی داشته باشد و باعث زیبایی و جلب نظر مشتری بشود. طراحی لیبل شامپو معمولا در چند رایحه مطابق با تولید کارخانه انجام می شود. طراحی لیبل های شامپو بایستی به گونه ای انجام شود که وقتی در فروشگاه ها و داروخانه ها در کنار هم قرار می گیرند ظاهری همسان و زیبا داشته باشند تا در ذهن مخاطب جلب نظر کنند.

طراحی لیبل بطری بسته به محتوای آن طراحی می شود. البته جنس و سایز بطری ها در طراحی لیبل بطری تاثیرگذار است.

طراحی لیبل قوطی کنسرو گستره خیلی زیادی دارد چرا که محصولات زیادی به صورت کنسرو تولید و عرضه می شود. به همین تناسب طراحی لیبل قوطی کنسرو هم تنوع زیادی دارد که متناسب به سایز و محتوای قوطی کنسرو طراحی و چاپ می شود.

طراحی لیبل قوطی رنگ معمولا به صورت مستطیل طراحی و چاپ می شود و در قسمتی از قوطی رنگ های بزرگ چسبانده می شود . در مورد لیبل قوطی رنگ های کوچک به طور کامل دور قوطی می چسبد.

طراحی لیبل خرما تاثیر بسیار زیادی در فروش محصول دارد.طراحی لیبلخرما متناسب با ظرف آن انجام می شود. طراحی لیبل خرما باید به گونه ای باشد که جلب نظر کند و تازگی و کیفیت محصول را به نمایش بگذارد.

 طراحی لیبل خیارشور متناسب با ظرف خیارشور انجام می شود. به طور معمول طراحی لیبل خیارشور به صورت مستطیل انجام می شود و به دور ظرف خیارشور که استوانه ای مانند و شیشه ای است چسبانده می شود. طراحی لیبل شیشه مربا هم به مانند طراحی لیبل خیارشور است و به همان صورت طراحی می شود. البته مربا در ظروف پلاستکی هم عرضه می شود که در آن صورت بسته به سایز و محل چسبانده شدن طراحی لیبل انجام می شود.

طراحی لیبل خشکبارانواع مختلفی دارد که مورد استفاده تولید کنندگان خشکبار و یا قنادی ها و آجیل فروشی ها و شیرینی فروشی ها قرار می گیرد. طراحی لیبل خوشکبار تنوع زیادی دارد به طور مثال : طراحی لیبل پسته، طراحی لیبل بادام، طراحی لیبل بادام هندی، طراحی لیبل میوه خشک، طراحی لیبل شکلات و ...

طراحی لیبل حبوبات به دلیل گستردگی و تنوع زیاد این موارد حالت های مختلفی دارد. طراحی لیبل حبوبات از بخش های زیادی تشکیل می شود؛ مانند:  طراحی لیبل عدس، طراحی لیبل نخود فرنگی، طراحی لیبل نخود، طراحی لیبل ماش، طراحی لیبل لپه، طراحی لیبل لویبا، طراحی لیبل جو و ...

طراحی لیبل سبزیجات تاثیر بسیار زیادی در فروش محصول شما دارد. طراحی لیبل سبزیجات و طراحی لیبل سالاد باید به صورتی طراحی شود که مخاطب نسبت به تازه، تمیز و با کیفیت بودن محصول مجاب شود و اقدام به خرید محصول کند. طراحی لیبل سبزیجات و طراحی لیبل سالاد جز طراحی لیبل محصولات غذایی محصوب می شود به همین دلیل قوانین خاص خود جهت طراحی را دارد که بایستی در زمان طراحی رعایت شود. در غیر این صورت طراحی لیبل انجام شده کاربردی نخواهد بود.

طراحی لیبل ادویه جات گوناگونی زیادی دارد. به همین خاطر بسته به نوع ادویه و بسته بندی آن طراحی لیبل انجام می شود. طراحی لیبل ادویه جات تاثیر مستیقم در فروش محصول دارد چرا که به طور معمول مشتری با دیدن لیبل طراحی شده نسبت به خرید محصول تصمیم می گیرد. طراحی لیبل ادویه جات به موارد زیادی تقسیم می شود با مانند: طراحی لیبل فلفل، طراحی لیبل دارچین، طراحی لیبل سماق، طراحی لیبل نمک، طراحی لیبل فلفل سیاه، طراحی لیبل فلفل قرمز، طراحی لیبل زردچوبه، طراحی لیبل سیر، طراحی لیبل شوید خشک و ...

طراحی لیبل جعبه استفاده بسیار زیادی دارد که متناسب با محتوای جعبه و همچنین سایز و حالت جعبه طراحی می شود. طراحی لیبل جعبه گوناگونی زیادی دارد به مانند: طراحی لیبل کفش ، طراحی لیبل جعبه کفش، طراحی لیبل جعبه صنعتی، طراحی لیبل جعبه صادراتی، طراحی لیبل جعبه قنادی، طراحی لیبل جعبه قارچ ، طراحی لیبل جعبه قهوه، طراحی لیبل جعبه فست فود، طراحی لیبل جعبه فیلتر هوا، طراحی لیبل جعبه غذایی، طراحی لیبل جعبه عطر، طراحی لیبل جعبه همبرگر، طراحی لیبل جعبه لوازم یدکی، طراحی لیبل جعبه لبنیات و ...

طراحی لیبل کشاورزی استفاده زیادی برای تولید کنندگان دارد، بسته به نوع محصول تولیدی کشاورزی طراحی لیبل محصول هم متفاوت است. طراحی لیبل کشاورزی به موارد خیلی زیادی تقسیم می شود به طور مثال طراحی لیبل حبوبات که خود بخشی با تعداد محصول زیاد است جز طراحی لیبل کشاورزی است. همچنین طراحی لیبل سبزیجات هم به مانند نمونه های دیگر جز طراحی لیبل کشاورزی است. طراحی لیبل زیتون هم به همچنین، البته طراحی لیبل زیتون و طراحی لیبل زیتون پرورده هم زیر مجموعه های طراحی لیبل کشاورزی است. طراحی لیبل روغن زیتون به دلیل گستردی و تعداد زیاد تولید کننده ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.  طراحی لیبل روغن کنجد به مانند طراحی لیبل روغن زیتون است که متناسب با ظروفی که در آن عرضه می شود طراحی می شود. به طور معمولا به صورت مستطیل طراحی و چاپ و سپس چسبانده می شود.

طراحی لیبل روغن نمونه های زیادی دارد. طراحی لیبل روغن موتور ، طراحی لیبل روغن ترمز و ... جز لوازم ماشین می شود . طراحی لیبل روغن موتور متناسب با ظرف آن انجام می شود . به دلیل سایز های گالن های روغن موتور و همچنین فرم های مختلف این ظرف ها معمولا طراحی متناسب با این ظرف ها انجام می شود.

طراحی لیبل دارو قوانین مخصوص به خود را دارد که در هنگام طراحی حتما باید رعایت شود. طراحی لیبل دارویی تقسیم بندی های زیادی دارد که متناسب با هر کدام از این موارد طراحی آن انجام می شود.

طراحی لیبل سی دی

یکی دیگر از موارد استفاده پرکاربرد لیبل ، طراحی لیبل برای سی دی و دی وی دی است . این موضوع در دنیای کسب کار استفاده های مختلفی دارد و هر شرکت و یا برند و .... متناسب با استفاده خود طراحی لیبل مختص به خود را انجام بدهند. در شرکت ها، برند ها، کارخانجات و ... مواردی نظیر کاتالوگ های دیجیتال، فیلم های تبلیغاتی، مشخصات شرکت جهت معرفی به مشتری و شریک های تجاری و ... را بر روی سی دی به مخاطب خود ارائه می کند. طراحی لیبل سی دی و یا دی وی دی به این مجموعه ها کمک می کند تا ظاهر سازمانی خود را به صورت زیبا همراه با خود سی دی و یا دی وی دی عرضه کنند. و بی شک بین باقی سی دی ها ظاهری منحصر به فرد و متعلق به برند مجموعه را دارا است.

یکی دیگر از مواردی که طراحی لیبل سی دی و دی وی دی برای انجام می شود، طراحی لیبل فیلم، طراحی لیبل کارتون ، طراحی لیبل آلبوم موسیقی و ... است. البته قائده طراح این موارد با طراحی لیبل سی دی سازمانی و شرکتی متفاوت است. از سوی شرکت های سازنده فیلم و شرکت هایی که فیلم ها و یا کارتون های خارجی را دوبله و نشر می دهند نیز به مانند شرکت ها و سازمان ها قالب گرافیکی مشخصی را در نظر می گیرند و طراحی لیبل سی دی فیلم ها بر اساس محتوا و موضوع فیلم و همچنین قالب مشخص شده طراحی می شود. طراحی لیبل سی دی آلبوم موسیقی بخشی جدا و مستقل در طراحی لیبل سی دی است. معمولا طراحی لیبل سی دی آلبوم موسیقی با توجه به مواردی مانند: اساس نام آلبوم، نام خواننده، سبک و شخصیت خواننده و همچنین محتوای آهنگ ها آلبوم انجام می پذیرد. طراحی لیبل سی دی آلبوم موسیقی می توان به صورت مفهومی و یا تبلیغاتی صورت بپذیرد.

طراحی لیبل گارانتی یکی دیگر از مواردی است که تولید کنندگان از آن بسیار استفاده می کنند. طراحی لیبل و برچسب به صورت تخصصی انجام می شود.  سفارش طراحی آنلاین لیبل سرویسی است که شما به راحتی می توانید سفارش خود را ثبت نمائید و سریع ترین زمان ممکن طراحی انجام شده به شما ارائه می شود. طراحی لیبل برای زونکن نیز یکی دیگر از استفاده های پر شمار لیبل است.

طراحی لیبل ( طراحی برچسب)

طراحی لیبل بسته به نوع طراحی متفاوت است. معمولا شروع قیمت طراحی لیبل های ساده از لیبل های صنعتی کمتر می باشد. و متناسب با تعداد و شرایط سفارش هزینه محاسبه می شود.  

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی فرآیند تخصصی است که حتما بایستی توسط طراح در این زمینه انجام شود. چرا که هزینه های چاپ و تولید بسته بندی زیاد است و رابطه مستقیم با تولید و فروش محصول دارد. در صورتی که کوچکترین مشکلی در طراحی بسته بندی وجود داشته باشد این مشکل به تمام پروسه تولید و فروش آسیب می زند. طراحی بسته بندی به موارد خیلی زیادی تقسیم می شود . بنابراین طراحی بسته بندی لازمه یک پروسه تولید و فروش موفق است. طراحی بسته بندی باید مطابق با اصول طراحی بسته بندی انجام شود تا تاثیر مناسبی داشته باشد . کیفیت طراحی بسته بندی و چاپ پروسه ای است که در فروش محصول نقش بسیار مهمی دارد . طراحی بسته بندی چاپ هرچه با کیفیت تر باشد بدون شک و تردید مشتری را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد و میزان فروش را افزایش می دهد. طراحی بسته بندی به دلیل گستر بسیار زیاد تقسیم بندی های گوناگونی دارد. طراحی بسته بندی به سی دسته کلی تقسیم می شود : طراحی بسته بندی  صنعتی، طراحی بسته بندی مواد غذایی، طراحی بسته بندی فانتزی، طراحی بسته بندی لوکس و ... . طراحی بسته بندی از نظر توضیع به دو بخش تقسیم می شود: طراحی بسته بندی داخلی، طراحی بسته بندی صادراتی.

سفارش طراحی بسته بندی آنلاین را می توانید از طریق تلگرام و یا ایمیل واحد طراحی ثبت نمائید. بلافاصله بعد از پیام و ثبت سفارش شما پروسه طراحی برنامه ریزی و انجام می شود.

هزینه طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی در قسمت بالا در باکس قیمت اعلام گردیده. و همانطور که عنوان شده است برای طراحی بسته بندی باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت مثلاً میزان محافظت از مواردی که داخل بسته بندی قرار می گیرد و یا میزان طراحی و تبلیغاتی که روی بسته بندی طراحی می شود.
در طراحی بسته بندیباید در نظر گرفت که هر بسته بندی به نوعی باید شرح دهد که داخل بسته چه چیزی قرار دارد.

طراحی بسته بندی صنعتی

طراحی بسته بندی صنعتی در صنعت‌های مختلف با استانداردهای مختلفی انجام می شود. طراحی بسته بندی صنعتی فرآیندی است که از ایده پردازی، طراحی گرافیک و اجرای گرافیکی شکل می گیرد. طراحی بسته بندی صنعتی در صنایع مختلفی استفاده می شود. به طور مثال در صنعت خودرو ، طراحی بسته بندی قطعات خودرو حجم زیادی از این بخش را شامل می شود.طراحی بسته بندیلوازم یدکی عمده محصولاتی است که در این بخش به طراحی بسته بندی نیاز دارد. جدا از لوازم یدکی بسته بندی لوازم جانبی خودرو ها نیز بخش زیادی را شامل می شود. طراحی بسته بندی فیلتر هوا، طراحی بسته بندی تسمه، طراحی بسته بندی شمع ماشین، طراحی بسته بندی چراغ ماشین و ... .

طراحی بسته بندی محصول صنعتی موارد زیادی را شامل می شود. به طور مثال در بخش طراحی بسته بندی محصولات بهداشتی می توان از طراحی بسته بندی صابون، طراحی بسته بندی خمیر دندان، طراحی بسته بندی ادکلن، طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و ... نام برد. طراحی بسته بندی بهداشتی به دلیل داشتن محصولات زیاد و اینکه مستقیماً در فروشگاه ها به مشتری عرضه می شود نیازمند طراحی است.

طراحی بسته بندی خانگی به محصولاتی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد گفته می شود. طراحی بسته بندی قابلمه و ظروف نمونه این دسته هستند.

طراحی بسته بندی جوراب نیز در تولید و فروش این محصول نقش بسیار زیادی است. طراحی بسته بندی جواهرات نیز جزءِ طراحی بسته بندی های صنعتی می شود؛ و بایستی به صورت ویژه متناسب با هر جواهر طراحی و چاپ شود. تشخیص این موارد به ایده پردازی قبل از طراحی بر می گردد. طراحی و ساخت جعبه بسته بندی شیک برای نگهداری و ارائه جواهرات یک موضوع متداول است. طراحی بسته بندی شیشه ای هم مورد استفاده قرار می گیرد البته استفاده از این متریال ها به خود جواهر از نظر شکل و سایز و متریال خود جواهر نیز بستگی دارد.

طراحی بسته بندی لامپ یکی از مواردی است که به دلیل سایز های استاندارد لامپ ها به دو حالت نرمال و خلاقانه انجام می شود. در طراحی بسته بندی لامپ به دلیل شکننده بودن آن به گونه ای طراحی می شود که از خود لامپ هم محافظت کند.طراحی بسته بندیاسباب بازی با توجه به خود اسباب بازی سایز و جنس آن طراحی می شود. طراحی بسته بندی عروسک ها متناسب با شخصیت عروسک و خریدار طراحی می شود. طراحی بسته بندی ذغال بسته به حجم آن انجام می شود. بسته بندی های ذغال حالت های مختلفی دارد.

قیمت طراحی بسته بندی صنعتی

طراحی بسته بندی در قسمت بالا در باکس قیمت اعلام گردیده.

طراحی بسته بندی فانتزی

طراحی بسته بندی فانتزی به گونه ای از طراحی بسته بندی گفته می شود که بعد از ایده پردازی به شکلی متمایز با بسته بندی های موجود در بازار انجام شود. در طراحی بسته بندی خلاقانه بیشترین نقش را خلاقیت دارد. جدا از ظاهر متمایز بایستی به گونه ای طراحی شود که به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد و مشکل ساز نباشد. طراحی بسته بندی جعبه خلاقانه هم به صورت فانتزی و بدون موضوع انجام می شود و هم متناسب و منطبق با سفارش و محصول. طراحی بسته بندی و جعبه بایستی هم از محصول محافظت کنند و هم مشتری را جهت خرید آن مشتاق کنند. یک طراحی بسته بندی شیک کمک بسیاری به لذت بردن مشتری از خرید انجام شده می کند.

طراحی انواع کاور

طراحی کاور در دنیای تجارت استفاده های بسیار زیادی دارد. از کاور ها معمولا به عنوان ابزار محافظتی و تبلیغاتی به صورت همزمان استفاده می شود.

به طور مثال کاور سی دی و یا دی وی دی یکی از پرکاربردترین کاورهای مورد استفاده در زمینه های مختلف مانند شرکت ها، برندها، کارخانجات، شرکت های فیلم سازی و هنرمندان در عرصه موسیقی و ... است. طراحی کاور سی دی و یا دی وی با دو رویکرد صورت می پذیرد در رویکرد اول و هدف اصلی موضوع نگهداری درست و مراقبت از سلامت محصول است در مرحله و رویکرد دوم که بیشتر به خاطر استفاده درست و هدفمند از منابع مالی و تبلیغات است جنبه تبلیغات و اثرگذاری بر روی مخاطب مورد توجه قرار می گیرد. در ذهن همه انسان ها هر چیزی در داخل بسته بندی و کاور نگهدارنده باشد از اهمیت بالاتری برخوردار است . در ذهن مخاطب این موضوع خودنمایی می کند که این محصول در حدی ارزشمند بوده است که می بایستی مورد حفاظت قرارگیرد. کاور سی دی در واقع مانند جعبه یک محصول است فضای مناسبی برای طراحی و انتقال مفهوم در اختیار طراح قرار می دهد.

طراحی کاور سی دیبه دو بخش اصلی تفکیک می شود رویکرد هویتی و یا رویکرد تبلیغاتی. در دنیای تجارت بخش بندی هویتی زیر مجموعه طراحی هویت سازمانی و هویت تصویری قرار می گیرد  و می بایستی در طراحی کاور، تابعیت و رعایت قوائد طراحی هویت سازمانی در الویت قرار بگیرد. به این شکل که تنها در ظاهر و طراحی این نوع کاور از لوگو ، رنگ سازمانی و عناصر تعریف شده استفاده کرد . مانندطراحی پاکت های اداری.

طراحی کاور سی دی در بخش تبلیغات تقریباً از آزادی عمل برخوردار است و با توجه به سیاست‌گذاری های واحد تبلیغات صورت می گیرد.