چاپ پرچم

چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش خرید چاپ پرچم

چاپ پرچم یکی از خدمات تخصصی مجموعه بانی چاپ است. چاپ لوگو روی پرچم و طراحی اختصاصی پرچم، یکی از روش های نوین بازاریابی محسوب می شود که اعتبار و اقتدار برند شما را به مخاطبین منتقل می کنند. چاپ و تولید پرچم به چند صورت پرچم رومیزی و پرچم ایستاده یا پرچم تشریفاتی، پرچم اهتزاز ، پرچم ساحلی، پرچم سامورایی و ...  انجام می گیرد. برای تولید پرچم از پارچه های مخمل و ساتن مات یا براق استفاده می کنند که انتخاب آن بستگی به سلیقه و کاربرد آن دارد. زیر این پرچم ها چه رومیزی و چه ایستاده میتوان لایه ای لمینیتی به کار برد تا پرچم ایستایی شیک تر و بهتری نسبت به بدون لمینیت داشته باشد ، لمینیت پرچم باعث می شود چین و چروکی که بر روی پرچم در اثر آویزان شدن می افتد ، صاف شده و در قالب بسیار رسمی تر و یکدست تر برود. پایه پرچم رومیزی از جنس های مختلفی ساخته می شود. استیل، شیشه ای یا پلکسی، سنگی و خاتم از پایه های مختلف پرچم رومیزی هستند که رنگ آنها طلایی یا استیل است. پایه پرچم تشریفاتی نیز از استیل و چدن ساخته می شود و رنگ طلایی یا نقره ای دارد. چاپ روی پرچم با دو روش چاپ سیلک و چاپ دیجیتال انجام می شود. چاپ سابلیمیشن و چاپ لیزری پرچم از انواع چاپ دیجیتال هستند. که بانی چاپ تنها از چاپ سابلیمیشن که از نظر کیفیت بهترین نوع چاپ می باشد استفاده می کند.

در برخی از پرچم ها دور دوزی ای صورت نمی گیرد و در اصطلاح به پرچم بدون ریشه معروف هستند، این پرچم ها مدرن تر بوده و مناسب دکوراسیون های مدرن است، پرچم های دور ریشه دار کلاسیک تر و رسمی تر بوده و در مراسمات و مناسبت ها و سمینارها و اجلاس های رسمی بسیار کاربرد دارد.

چاپ انواع پرچم

پرچم تنوع زیادی از نظر جنس پارچه، جنس پایه، رنگ،چاپ،شکل، طرح و ابعاد دارد. همان طور که گفتیم به طور کلی پرچم از دو نوع پرچم رومیزی و پرچم تشریفاتی تشکیل شده است. برای شروع بهتر است از انواع پایه های مختلف پرچم رومیزی شروع کنیم.

پرچم رومیزی پایه سنگی، از جنس سنگ مرمر است  ولی میله آن می تواند نقره ای یا طلایی باشد. پرچم رومیزی پایه سنگی مقاوم و با دوام است و در شرایط مختلف شکل خود را از دست نمی دهد. پرچم رومیزی پایه استیل برای فضاسازی و چشم گیرتر شدن محیط بیشتر کاربرد دارد و کاربردی مدرن و در عین حال رسمی دارد. پرچم رومیزی مدل T که به آن پرچم اروپایی یا پرچم ال هم گفته می شود پایه ای فلزی شبیه به حرف T دارد. از جمله ویژگی های پرچم رومیزی مدل تی این است که می توان دو پرچم را کنار یکدیگر نصب کرد و ارتباط بین طرح های آن ایجاد کرد معمولا این پرچم ها برای زمانی استفاده می شود که دو شرکت با همکاری هم تشکیل یک شرکت واحد را داده اند و در عین حال می بایست ارزش برند خود را لوگوی خود در اجلاسات یا دفتر حفظ کنند. برای ساخت پرچم رومیزی ال بهتر است مشخص کنیم که قصد نصب چند پرچم را روی آن داریم تا بتوانیم به تعداد کافی برای آن میله تعبیه کنیم (البته این تعداد بین یک یا دو متغیر است). پرچم رومیزی پایه شیشه ای از جنس پلکسی ساخته می شوند، پلکسی گلسی که در پایه این پرچم ها استفاده می شود ضخیم و در عین حال سبک است ، اما در مقابل ضربه مانند پایه فلزی و سنگی چندان مقاومتی ندارد و همین طور به دلیل اینکه شیشه ای است به راحتی با دکوراسیون اطراف همخوانی پیدا می کنند.

حال که با انواع مختلف پایه پرچم رومیزی آشنا شدیم بهتر است به بررسی پایه های مختلف پرچم ایستاده بپردازیم. پرچم های ایستاده، خود در دو نوع پرچم تبلیغاتی و پرچم تشریفاتی وجود دارد. پایه پرچم های تشریفاتی از دو جنس چدن و استیل می باشد. همچنین دارای دو شکل پرچم تشریفات پایه پنجه شیری و پرچم تشریفات پایه خورشیدی است. درپرچم پایه پنجره شیری، پایه یک مقدار از زمین فاصله دارد و روی سه پایه کوچک قرار می گیرد. پرچم تشریفات پایه خورشیدی شکلی شبیه به خورشید دارد که یک میله روی آن برای نصب پرچم نصب می شود. رنگ این پایه طلایی یا نقره ای است.

از جمله پرچم تبلیغاتی که برای محیط بیرون استفاده می کنند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند می توان از پرچم ساحلی سامورایی، پرچم ساحلی قطره ای و پرچم ساحلی بادبانی اشاره کرد. پرچم ساحلی قطره ای که برش آن به شکل یک قطره یا یک اشک است، به علت شکل خاص خود توجه افراد را به سمت خود جذب می کند و تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. از این نوع پرچم در محیط های ورزشی و تفریحی و در کافی شاپ و رستوران استفاده می کنند. البته استفاده از آن ها در نمایشگاه ، جشنواره ، اجلاس و رویدادها نیز می باشد. پرچم ساحلی سامورایی، با شباهت به پرچم ساحلی است اما در قسمت بالای آن به جای شکل منحنی شکلی مستطیلی و  ضلع دار دارد. و در اماکن عمومی قابل استفاده می باشند. پرچم ساحلی بادبانی نیز از انواع دیگر پرچم ایستاده تبلیغاتی هستند که در مکان های مختلف استفاده می شود و برای معرفی کسب و کار و محصولاتتان گزینه مناسبی است. در قسمت انتهایی و پایه ی اصلی این پرچم تبلیغاتی، مختلف است. اگر می خواهیم پرچم به صورت ثابت بایستد برای نصب آن از پایه فلزی استفاده می کنند و آن را به زمین پیچ می کنند. ولی اگر قصد جابه جایی پرچم را داریم و برای برخی مکان ها مثل ساحل که شن دارد و ایستایی بر روی ان مشکل است برای ایستایی پرچم و جلوگیری از افتادن آن، روی پایه پرچم یک مخزن مخصوص آب یا شن قرار می دهند یا آن را به صورت چهارپایه با پایه های تیز می سازند تا از افتادن آن جلوگیری کند.

از پارچه های مختلف پلی استر، مخمل و ساتن برای تولید پرچم رومیزی و ایستاده استفاده می کنند. پارچه مخمل مات است و برای چاپ طلاکوب یا چاپ فویل کوب مناسب می باشد. پارچه ساتن هم به صورت مات و هم به صورت براق موجود است. چاپ روی پرچم به صورت دیجیتال و سیلک انجام می شود. چاپ دیجیتال به صورت لیزری و سابلیمیشن توسط دستگاه انجام می شود در حالی که چاپ سیلک، دستی است که مجموعه بانی چاپ تنها پرچم ها را به دلیل  اینکه چاپ سابلیمیشن کیفیت بسیار بالایی دارد با این چاپ تولید می کند، چرا که چاپ سیلک کیفیتی همانند چاپ سابلیمیشن ندارد.

برای ساخت پرچم ریسه ای، طرح مورد نظر را روی مثلث های کوچک چاپ می کنند، سپس این مثلث ها را روی یک نوار نازک می دوزند. پرچم های ریسه ای برای مناسبت هایی همچون دهه فجر و یا بزرگداشت ها در معابر و خیابان ها از دوطرف نصب می شوند ، این نوع پرچم ها کاملا مناسبتی هستند و غالبا و همیشه در جشن ها و مناسبت ها کاربرد دارند.این پرچم بیشتر در مراسم ها و جشن ها برای مزین کردن خیابان ها ، مدرسه و اماکن عمومی به کار گرفته می شود.

پرچم دستی نیز از انواع پرچمی است که در راهپیمایی برای مناسبت ها استفاده می شود و همبستگی و هم گروه بودن یک گروه اجتماعی را در یک جایگاه نشان می دهد.

به طور کلی پرچم ها از نظر ابعاد، به ترتیب از کوچک به بزرگ به پرچم ریسه ای، پرچم دستی، پرچم رومیزی و پرچم ایستاده یا پرچم تشریفاتی تقسیم می شوند.

جهت خرید و سفارش تابلو لایت باکس کلیک نمایید.